Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-31, 07:37   #361
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

A te lumie to depilacja laserowa ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 19:25   #362
mattglitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jak zarobie w te wakacje to sie wybiore napewno na depilacje łydek
__________________
trądzik różowaty
mattglitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 10:37   #363
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja mialam juz z 8 zabiegow na pachy Light Sheer (dokladnie juz nawet nie wiem ile, bo stracilam rachube...). Efekt? Po zabiegu efekt jest super, praktycznie nic nie rosnie przez 2 miesiace. Potem zaczynaja odrastac pojedyncze, twarde i grube wloski. Jest ich mniej, ale rosna bardzo szybko. Po tylu zabiegach mam jakies 60% mniej wloskow.

bikini glebokie robilam tym samym laserem. Mialam 5 zabiegow. Sytuacja podobna do pach. Przez 2 miesiace jest super, potem zaczyna sie... Najgorzej jest glebiej, tam praktycznie nie ma efektow. Wzgorek lonowy chyba najlepiej, bo tu sa przezedzone. Pachwiny tez slabo.

Ogolnie to chyba stracilam nadzieje, ze kiedykolwiek pozbede sie tego calkowicie.

Lydki robie domowa Lumea.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 17:58   #364
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Hej, a ja jestem ciekawa jak jest z depilacją w przypadku osób z hirsutyzmem, al nieleczonych hormonalnie. Czy wtedy laser też jest skuteczny i zabija włosa na amen? Bo trochę przypałowo by było jak po np. 5 latach wsio odrośnie Rozumiem, że nie wyłapuje laser nawet po 6 zabiegach wszystkiego, ale czy w wypadku hirsutyzmu jest pewność, że dobity włos nie odrośnie Macie z tym jakieś doświadczenia/fachową wiedzę?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 18:52   #365
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hej, a ja jestem ciekawa jak jest z depilacją w przypadku osób z hirsutyzmem, al nieleczonych hormonalnie. Czy wtedy laser też jest skuteczny i zabija włosa na amen? Bo trochę przypałowo by było jak po np. 5 latach wsio odrośnie Rozumiem, że nie wyłapuje laser nawet po 6 zabiegach wszystkiego, ale czy w wypadku hirsutyzmu jest pewność, że dobity włos nie odrośnie Macie z tym jakieś doświadczenia/fachową wiedzę?
Nie ma gwarancji,ze wlos nie odrośnie. Zaburzenia hirmonalne moga znoszczyc caly efekt, nawet po latach.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 12:29   #366
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Nie ma gwarancji,ze wlos nie odrośnie. Zaburzenia hirmonalne moga znoszczyc caly efekt, nawet po latach.
Też tak sądziłam. Także dla mnie nie ma już ratunku chyba
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 06:31   #367
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jestem w szoku, że na większość osób laser nie działa.
Ja się obawiałam tak samo jak kosmetyczka, bo mam bardzo ciemną skórę, a dla takich nie jest przeznaczony laser. Jestem z 1,5 roku po zabiegu i jest rewelacja, włoski może po 5 na pachę, cienkie i niewidoczne, gole je pewnie raz na 2 mies. Nie wiem jak było u was, ale mnie bardzo bolało i z 2x na końcu mi poparzyła skórę, na szczęście już nie widać.
Kosmetyczka mi mówiła, że jej sprzęt kosztował 200 tys i jest masa bubli na rynku, więc może tak kiepsko trafiłyście...

Nie idę na bikini, bo boję się bezpłodności, a na nogach blizn, te oparzenia mnie zniechęciły
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-22, 12:09   #368
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Przecież w tym artykule właśnie jest o laserze IPL, który nie działa!
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 14:41   #369
madzialena1710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Zgadzam się... depilacja laserowa nie usunie 100% włosów ... ja depilowalam łydki i bikini. Po 6 zabiegach na łydki zostało jakies 25 % włosków ktore musze dogolić co jakiś czas... jesli chodzi o bikini to po 6 zabiegach tez pojawiają sie włoski. Kosmetolog powiedziała mi nawet ze w okolicach warg nigdy nie uda sie ich zupełnie usunąć. Szkoda tylko ze dowiedziałam sie o tym podczas przedostatniego zabiegu . Jesli macie kasę to warto, na pewno bedzie mniej włosków do golenia ale przygotujcie sie na conajmniej 8 zabiegów na jedna partie. Jesli ktoś chce w 4 zabiegi usunąć wszystkie włoski to życzę powodzenia, ale jesli chcecie mniej jak 6 zabiegów to uważam ze szkoda kasy...
madzialena1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 11:42   #370
Bekita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez wielkanocna_baba Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z depilacji laserowej przy wykorzystaniu lasera vectus i muszę powiedzieć, że efekty są bardziej niż dobre. Ja ją wykonywałam w endomed z Torunia. Dobry gabinet gdzie taką depilację można wykonać szybko i skutecznie.
Obecnie do wyboru na rynku jest kilka laserów, choć najbardziej znane są Light Sheer i Vectus. Choć Vectus jest droższy, to oba lasery mają taką samą długość fali i naprawdę nie ma sensu przepłacać Różnica jest taka że Vectus posiada automatyczny czytnik poziomu melaniny Skintell, a w Light Sheeer Duet parametry do zabiegu ustawia człowiek nie maszyna. Czasami może to być atutem bo maszyna zawsze może się pomylić. Vectus nie ma głowicy zasysającej skórę, ale ma systemy chłodzenia. W badaniach klinicznych troszkę słabiej wypada Palomar Vectus niż Light Sheer Duet jest laserem sprawdzonym o potwierdzonej skuteczności. Vectus i jego ceny to marketing w dużej mierze. Jestem po pierwszym zabiegu w salonie xxx w Warszawie właśnie na Light Sheer Duet - na razie myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-20 o 09:18 Powód: reklama
Bekita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 11:20   #371
mambakos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Szczegolnie interesuje mnie problem cery naczynkowej. Czy taka skóra (ze skłonnością do rozszerzania i pękania naczynek) może być poddana depilacji owłosienia laserem?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mambakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 07:37   #372
Bekita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mambakos Pokaż wiadomość
Szczegolnie interesuje mnie problem cery naczynkowej. Czy taka skóra (ze skłonnością do rozszerzania i pękania naczynek) może być poddana depilacji owłosienia laserem?
Generalnie cera naczynkowa nie jest przeciwwskazaniem... W salonie xxx przed zabiegiem była specjalna ankieta, która wykluczała wszystkie możliwe przeciwwskazania. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, czy nasza skóra się nadaje, warto moim zdaniem pogadać ze specjalistą - kosmetologiem lub dermatologiem, bo czasami nie można robić zabiegu nie dlatego, że jest jakaś skłonność skóry, tylko dlatego, że się stosuje jakieś leki czy coś

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-04 o 14:48 Powód: reklama
Bekita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:28   #373
carriee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Depilacja laserowa to chyba najlepsza i najmniej bolesna metoda. nie wyobrażam sobie wrócić do wosku ani tym bardziej maszynek. Kiedyś chodziłam do kliniki ale zdecydowałam się na zakup swojego urządzenia ipl i to był doskonały wybór.
carriee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 12:35   #374
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez carriee17 Pokaż wiadomość
Depilacja laserowa to chyba najlepsza i najmniej bolesna metoda. nie wyobrażam sobie wrócić do wosku ani tym bardziej maszynek. Kiedyś chodziłam do kliniki ale zdecydowałam się na zakup swojego urządzenia ipl i to był doskonały wybór.
Ale ipl to moe laser..
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 19:58   #375
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez SylaD Pokaż wiadomość
Naprawdę więcej Ci odrosło ? Po jakim laserze ?
Ja jestem po chyba już 8 zabiegach i praktycznie nie ma efektu. Miałam zabiegi robione Duetem i ani nie bolało, an nie było zaczerwienienia, ani nie ma gładkiej skóry !
Duża głowica w Light Sheer Duet według mnie ma słabsze działanie niż mała. Spróbuj depilacji laserowej w salonie gdzie jest Vectus (duża głowica ma identyczną budowę jak mała i działa) lub poproś o przeprowadzenie zabiegu małą głowicą laserem Light Sheer. Boli bardziej, ale warto pocierpieć.

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ja mialam juz z 8 zabiegow na pachy Light Sheer (dokladnie juz nawet nie wiem ile, bo stracilam rachube...). Efekt? Po zabiegu efekt jest super, praktycznie nic nie rosnie przez 2 miesiace. Potem zaczynaja odrastac pojedyncze, twarde i grube wloski. Jest ich mniej, ale rosna bardzo szybko. Po tylu zabiegach mam jakies 60% mniej wloskow.

bikini glebokie robilam tym samym laserem. Mialam 5 zabiegow. Sytuacja podobna do pach. Przez 2 miesiace jest super, potem zaczyna sie... Najgorzej jest glebiej, tam praktycznie nie ma efektow. Wzgorek lonowy chyba najlepiej, bo tu sa przezedzone. Pachwiny tez slabo.

Ogolnie to chyba stracilam nadzieje, ze kiedykolwiek pozbede sie tego calkowicie.

Lydki robie domowa Lumea.
Hmmm ciekawy problem. Obstawiam zaburzenia hormonalne (hormony płciowe, tarczyca, policystyczne jajniki???) lub suplementację środkami na porost włosów typu Biotebal lub stosowanie ziół - pokrzywy, skrzypu??? Jedną opcją jest także niedokładne wykonanie zabiegu - ale to już sama musisz zweryfikować.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hej, a ja jestem ciekawa jak jest z depilacją w przypadku osób z hirsutyzmem, al nieleczonych hormonalnie. Czy wtedy laser też jest skuteczny i zabija włosa na amen? Bo trochę przypałowo by było jak po np. 5 latach wsio odrośnie Rozumiem, że nie wyłapuje laser nawet po 6 zabiegach wszystkiego, ale czy w wypadku hirsutyzmu jest pewność, że dobity włos nie odrośnie Macie z tym jakieś doświadczenia/fachową wiedzę?
W przypadku osób z hirsutyzmem - zabiegi trzeba regularnie powtarzać co jakiś czas, ale włos jest bardzo mieniony jakościowo - jest delikatniejszy, bardziej miękki, wolniej rośnie i oczywiście - jest ich zdecydowanie mniej! Czy taki efekt Cię zadowala - musisz sama zdecydować, wielu osobom to wystarcza, żeby poczuły się komfortowo.

Cytat:
Napisane przez Bekita Pokaż wiadomość
Obecnie do wyboru na rynku jest kilka laserów, choć najbardziej znane są Light Sheer i Vectus. Choć Vectus jest droższy, to oba lasery mają taką samą długość fali i naprawdę nie ma sensu przepłacać Różnica jest taka że Vectus posiada automatyczny czytnik poziomu melaniny Skintell, a w Light Sheeer Duet parametry do zabiegu ustawia człowiek nie maszyna. Czasami może to być atutem bo maszyna zawsze może się pomylić. Vectus nie ma głowicy zasysającej skórę, ale ma systemy chłodzenia. W badaniach klinicznych troszkę słabiej wypada Palomar Vectus niż Light Sheer Duet jest laserem sprawdzonym o potwierdzonej skuteczności. Vectus i jego ceny to marketing w dużej mierze. Jestem po pierwszym zabiegu w salonie Depilacja.pl w Warszawie właśnie na Light Sheer Duet - na razie myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę
Ceny za depilację Vectusem są takie same jak Light Sheerem, chyba, że mówisz na przykładzie miejscowości w której akurat mieszkasz.
Co do Skintela - podaje on jedynie zakres parametów "bezpiecznych" którymi można wykonać depilację. Producent sam mówi o tym, że oprócz Skintela należy samemu ocenić koloryt, grubość i kolor włosa itd, zanim przystąpi się do zabiegu. Parametry określone przez Skintel można dowolnie modyfikować, więc nie martw się, że o mocy wiązki decyduje tylko i wyłącznie maszyna. A co do testów klinicznych - w nich wypada zdecydowanie lepiej Vectus i sama się z tym zgodzę, ponieważ pracowałam 4 lata na Light Sheer (małej głowicy i na Duecie) i zdecydowanie bardziej polecam Vectusa, na którym pracuje już prawie 2 lata.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 09:17   #376
Misia1203
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Orientujecie się czy laser jest w stanie złapać jasne oraz cienkei włoski? Bo sama takie mam i zastanawiam się czy iść czy nie Bo są widoczne. muszę golić codiennie bo mnie denerwują odrosty a jednoczesnie nie wiem czy jest sens.
Misia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 18:18   #377
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Misia1203 Pokaż wiadomość
Orientujecie się czy laser jest w stanie złapać jasne oraz cienkei włoski? Bo sama takie mam i zastanawiam się czy iść czy nie Bo są widoczne. muszę golić codiennie bo mnie denerwują odrosty a jednoczesnie nie wiem czy jest sens.
Myślę, że raczej nie ma na to szans, ale zorientuj się, czy w salonie w Twojej okolicy wykonują darmowe konsultacje z wykonaniem próby laserowej - wtedy możesz iść i sprawdzić na własnej skórze
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 21:29   #378
Franka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Kobitki Kochane! Dobry laser to jedno, ale osoba wykonująca zabieg to drugie.
Ja decydując się pare lat temu na pierwszy zabieg na twarz trafiłam do sieciówki i to był największy mój błąd! Orientowałam się tylko, że ma to być laser diodowy - najlepiej light sheer i taki też salon sobie znalazłam, a w rezultacie włosów po 3 zabiegach miałam 2 razy więcej, bo kosmetyczki które robiły mi zabieg goliły wczśniej całą twarz maszynką
Poirytowana zaczęłam czytać i zgłębiać temat laserów. Znalazłam stronę producenta, czy tam dystrybutora i wyszukałam rekomendowany salon, w moim mieście. Poszłam na bezpłatną konsultację i już od początku wszystko wyglądało inaczej niż w sieciówce... Dowiedziałam się że przy moim typie owłosienia koniecznie muszę zweryfikować hormony i faktycznie wyszły problemy z tarczycą Uprzedzono mnie, że zabiegów może być więcej i że będą robine wyłącznie małą głowicą, bo ona w moim przypadku przyniesie dużo lepsze efekty.
Teraz po kilku latach potwierdzam - że efekty są!!! Także naprawdę warto, ale zanim się zdecydujecie- znajdźcie dobry salon z przede wszystkim doświadczoną obsługą. bo żaden skintel nie jest w stanie skutecznie ustawić lasera! Początkowo myslałam, że light sheer to ściema, a teraz wiem że działa ale musi być odpowiednia moc. Po zabiegu powinno być zaczerwienienie i tzw. obrzęk okołomieszkowy, a jeżeli tego nie ma tzn że coś jest ustawione nie tak!
Mi depilacja laserowa bardzo pomogła, ale niestety początkowo musiałam się "nadziać", żeby potem nauczyć na własnych błędach
Franka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 09:26   #379
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dobrze gadaaaa! Moja kooleżanka zosta kiedys poparzona zwykłym IPL bo powiedziała osobie wykonującej zabieg że nie widzi efektów! Więc ta jej podisła parametr !! poczuła tylko maga pieczenie i do tej pory ma takie przebarwienie na bikini. Z czasem sie zmniejszyło ale to była normalnie żywa rana :/
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 07:05   #380
Franka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dlatego, żeby były efekty należy rozsądnie podejść do tematu, poznać przeiwwskazania i zweryfikować salon w którym wykonywane są zabiegi i na jakim sprzęcie Tu macie fajnie opisane, na co zwrócić uwagę, żeby nie dać się oszukać! http://www.royallaser.pl/depilacja/rady.php

I jeszcze jedno - te bardziej szanujące się gabinety przed zabiegiem wykonują bezpłatną konsultację i próbę. Warto z tego skorzystać (nawet w kilku miejscach), porównać i samemu wyciągnąć wnioski
Franka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 15:26   #381
Rafau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Zostałaś skrytykowana za dokładnie co innego, niektórzy nie poznają ironii nawet jeśli ta wyskoczy z krzaków i kopnie ich w zadek
Jest to niezgodne po raz z netykietą, po dwa ze ogólnymi zasadami kultury. A po trzy jest pretensjonalne i śmieszne.
Natomiast sposób wyrażenia tej krytyki był pretensjonalny i niekulturalny, podobnie jak kolejna wypowiedź.
Jeśli napiszesz "gówno" po angielsku, to wciąż pozostaje ono "gównem". Kłania się netykieta i ogólny savoir-vivre
A moim zdaniem wygląda to tak jakbyś Vivien miała naturę "purysty - esesmana" (proszę potraktuj tego posta jak kumpelską krytykę - do przemyślenia). Kamisol odpisała pokornie i z humorem nie reagując na Twoje docinki a Ty wyskakujesz z krucjatą ku poprawności językowej itd. Masz jakieś kompleksy czy coś? Jedni ludzie mają bardziej swobodny sposób mówienia/pisania, np. prędzej myślą niż mówią i zdarza im się wplatać obce słówka - nie musi to być oznaką pretensjonalności. Inni ludzie są purystami, potrafią omijać obce słówka itd... To kwestia charakteru i dajmy innym trochę wolności w sposobie wyrażania się - trochę zdrowego luzu i szacunku do indywidualności. Ja sam kocham język polski ale zdarza mi się domieszać jakieś obce słówko - czasem może z lenistwa/pośpiechu czasem dla eksperymentu, czasem wydaje mi się, że obce słówko jest precyzyjniejsze (jeśli wiem że rozmówca je też rozumie).

Pozdrawiam Was obie i dzięki za dzielenie się wiedzą.
Rafau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 07:57   #382
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z lasera Motus? Chcę zrobić sobie całe bikini tym laserem, bo miałam kilka zabiegów light sheer, ale efekt nie jest zadowalający, no i przede wszystkim ból, którego nie jestem w stanie wytrzymać przy głębokim bikini. A ten Motus ponoć nie boli... jakieś doświadczenia?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:44   #383
Pat1921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja robiłam depilację bikini (nie całe) tym laserem, o którym już kilka osób pisało - light sheer duet. Miałam trzy zabiegi i efekt jest okej. Nie ukrywam, że trochę mnie bolało, ale dałam radę. Jestem z Katowic i wybrałam Der-Med. Ponoć teraz jest też tak, że na konsultacji mogą zrobić próbę by można się przekonać jakie to uczucie. Koleżanka tak zrobiła.
Pat1921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 16:10   #384
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Misia1203 Pokaż wiadomość
Orientujecie się czy laser jest w stanie złapać jasne oraz cienkei włoski? Bo sama takie mam i zastanawiam się czy iść czy nie Bo są widoczne. muszę golić codiennie bo mnie denerwują odrosty a jednoczesnie nie wiem czy jest sens.
Mnie nie złapało wcale. Miałam 9 sesji i osoba wykonująca zabieg ani raz nie wspomniała o tym, że może nie złapać. Ale odrosły. Kosmetyczka robiła mi niedawno depilację woskiem i ja narzekałam że laser nie podziałał... a ona w sekundzie odpaliła "no pewnie że nie, włosy są za jasne" UFFFFF
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 21:33   #385
krolik007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja miałam jedno podejście do lasera i niestety ból i dyskomfort nie dla mnie, tak samo jak odpadł wosk;/ Dodatkowo mam b.delikatną skórę i jasne włoski. Ale wyszperałam jakiś czas temu metodę cukrową. Kupiłam pastę i próbowałam sama w domu, co oczywiście nie wyszło zbyt dobrze Drugie podejście już było w salonie kosmetycznym Ella Studio (xxx) w Szczecinie i tutaj już bajka - przyjemnie, brak zaczerwienienia. Kilka tygodni spokoju...polecam jak ktoś ma obawy przed laserem.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-10-09 o 11:58 Powód: link
krolik007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:52   #386
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

a jak myślicie golić włoski tak żeby wzmocnić by nadawały się na laser? sama kosmetyczka powiedziała, że ciągle goli sobie uda , każdy sposób leci laserem a tak się nie może pozbyć . Mam taki dylemat bo nie chcialabym niepotrzebnie pwiększac ilośc wlosków i je wzmacniać , jeżeli potem okaze się , że jednak nie da rady na laser
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 19:05   #387
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sylvana0 Pokaż wiadomość
a jak myślicie golić włoski tak żeby wzmocnić by nadawały się na laser? sama kosmetyczka powiedziała, że ciągle goli sobie uda , każdy sposób leci laserem a tak się nie może pozbyć . Mam taki dylemat bo nie chcialabym niepotrzebnie pwiększac ilośc wlosków i je wzmacniać , jeżeli potem okaze się , że jednak nie da rady na laser
Przeciez to dawno obalony mit, że golenie wzmacnia włosy...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 16:30   #388
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Też tak czytałam
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 14:34   #389
karolajna91rok
Przyczajenie
 
Avatar karolajna91rok
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja byłam na laserze Vectus w Gdansku i po 2 zabiegach efekt jest oszalamiajacy! A myslalam, ze bedzie gorzej. Oczywiscie golilam sie przed, bo takie bylo zalecenie. A i sie spocilam i bylo mi troche wstydniawo, ale zespol wyrozumialy i wiedza, ze to normalne

Edytowane przez karolajna91rok
Czas edycji: 2017-10-16 o 14:35 Powód: .
karolajna91rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 20:16   #390
waw23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Mogę w 100 % polecić salon REKLAMA, pierwszy raz odwiedziłam ten salon w Sosnowcu i zostałam tam bardzo dokładnie i profesjonalnie potraktowana jeżeli chodzi o zabieg depilacji łydek. Zabieg był bardzo dokładnie przeprowadzony także nie była potrzeba wykonania serii 10 zabiegów na jedną cześć ciała tak jak to potrafią wmówić inne salony kosmetyczne. Teraz jestem w trakcie wykonywania zabiegu na inną cześć ciała w REKLAMA (bo tam mam bliżej i również jak najbardziej mogę pochwalić Panie pracujące w Katowicach. Jeżeli ktoś się zastanawia nad takim zabiegiem, a ma problem z nadmiernym i ciemnym owłosieniem to jak najbardziej zachęcam a ja chętnie odpowiem na pytania i polecę w salonach REKLAMA ponieważ można uzyskać rabat na zabieg

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2017-10-17 o 07:36 Powód: Reklama
waw23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 14:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.