Differinn- pielęgnacja twarzy podczas stosowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-27, 13:07   #1
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74

Differinn- pielęgnacja twarzy podczas stosowania


chce zakupic zel dermedicu...tonik niebieski Czysta Cera firmy Dax Cosmetics , krem cleana AC z avene i uzywac differinu na noc..(lekarz mi przepisal dosc dawno temu ale to nic) czy to bedzie dobre polaczenie kosmetykow i lekow??.. a wiec rano myje buzie zelem.. potem tonik.. potem emulsja avene na wieczor zel tonik i krem differin...aha bo uzywalem kremu Intolerantes avene i po dluzszym stosowaniu 2 miechy .. zaczely mi wychodzic pryszcze... lepszy bedzie cleanan AC? czy moze krem nawilzajacy inter fragrances ...jakkk myslicie?
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 17:17   #2
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: kolejne pytanko..

no napiszcie cos ]]]]]
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 17:47   #3
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: kolejne pytanko..

Tomku, mam wrażenie, że trochę tego dużo. Na pewno przy differinie niewskazane jest używanie wszelkiego rodzaju kosmetyków przeciwtrądzikowych, w tym żeli do mycia.
Polecałabym Ci zamiast nich żel physiogel, albo może płyn snsibio firmy bioderma.
Co do kremów - zaopatrz się w jak najdelikatniejsze kremy nawlilżające - np. phisiogel albo sensibio biodermy, żeby za dużo nie mieszać tych kosmetyków.
Powodzenia.
Samam stosuję krem differin i sensibio. Mam niewielkie zmiany na brodzie i widzę znaczną poprawę, czego i Tobie z całego serca życzę. (krem diffaerin jast łagodniejszy dla skóry niż jego forma w żelu)Pozdrawiam
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 18:18   #4
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: kolejne pytanko..

dzieki ... uzywalem juz psyhogielu... dobrze nawilza ale slabo oczyszcza i po jakims czasie zatykaja mi sie pory .. ale postaram sie jeszcze go kupic.. i moze zrezygnuje z tego toniku : ]
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 01:27   #5
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Re: kolejne pytanko..

Tomku, trochę nie na temat... Kiedys byłeś bardzo zadowolony z Perły Inków. Mam zamiar kupić sobie ten krem, możesz napisać kilka słów o jego działaniu, czy jest długotrwałe, bo widzę, że wciąż walczysz ze swoim problemem. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Ps. A próbowałeś już Lysanel Active? Bardzo dobry jest!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 10:34   #6
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: kolejne pytanko..

A próbowałeś moze z pharmacerisu kremu OCTOPIROX? popatrz na KW, ma fajne opinie - ja jestem w trakcie próbki i mam dość pozytywne odczucia: jest bardzo leciutki, nie natłuszcza mocno i jak na razie mi się podoba. Podobno rewelacyjnie oczyszcza, łagodzi suchą skórę, likwiduje łuszczenie.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 15:43   #7
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: kolejne pytanko..

Laura... to prawda kiedys bylem bardzo zadowolony z tego kremu ale zbyt szybko sie podniecilem buahaha... ... efekt nie utrzymuje sie zbyt dlugo ... tak jakby przestal dzialac ... ale na poczatku bylo idealnie .. takze u mnie wszystko sie sprawdza raz na jakis czas...uzywalem lysanelu ale z seri mat.. i musze przyznac ze to byla masakra... milion pryszczy szczypanie i podraznienie..jakos nie mam pozytywnych wspomnien .. a moze jak zwykle za krotko uzywalem... niewiem...

co do octopirox to mam ten krem rzeczywiscie byl dobry dla mnie ale tez na jakis czas.. skora wygladala zdrowo nie luszczyla sie i troche pojasniala po pewnym czasie znowui bylo jak przedtem:/ teraz uzywam emulsji avene clean -AC i w sumie narazie jestem zadowolony ...
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.