Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 10:32   #31
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Kosiane Wizażanki poradźcie mi co mam robić.Jak już wcześniej napisałam mam grube i gęste włoski i nie używając suszarki same schną 4 godziny Teraz to jeszcze znośne ale co zrobię jesinią i zimą?Nie chcę być chora Znacie jakieś sposoby na przyspieszenie suszenia,ale takie żeby nie zrobiło mi szopy?Pomóżcie
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:10   #32
Maciej "Węgiel" Dudziński
Przyczajenie
 
Avatar Maciej "Węgiel" Dudziński
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cześc mam na imię Maciej ale koledzy wołają na mnie Węgiel, Loczek i Graup. Mówią także że przydałoby mi sie odsysanie tłuszczu z policzków Mam pytanie. Czy da się jakoś na stałe pozbyć loczków? Jestem brzydki i chciałbym sie odpicować zebym mial jakas laske Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
Maciej "Węgiel" Dudziński jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:22   #33
Dżastuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::.. Pokaż wiadomość
Takim do TWARZY . Moze cie to zdziwi ale na mnie to dziala Nie skleja jak zel czy pianka Tylko poprostu troszeczke przyczepia do iebie te skupiska wlosow.Jedwab Gliss Kur to kuracja Jedwabiem ! Taka buteleczka z plynem w srodku ktory slicznie sie mieni Wygladza wloski a krecone wlosy sa sliczne po nim Naprawde polecam
Mam pytanko ile taki jedwabik kosztuje booo chyba sie skusze hihi.... pewnie w kosmertycznym go dostane niem??
Dżastuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:23   #34
Maciej "Węgiel" Dudziński
Przyczajenie
 
Avatar Maciej "Węgiel" Dudziński
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ale ja ładny jestem co nie? Piszcie!
Maciej "Węgiel" Dudziński jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:26   #35
Dżastuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez nellana Pokaż wiadomość
Kosiane Wizażanki poradźcie mi co mam robić.Jak już wcześniej napisałam mam grube i gęste włoski i nie używając suszarki same schną 4 godziny Teraz to jeszcze znośne ale co zrobię jesinią i zimą?Nie chcę być chora Znacie jakieś sposoby na przyspieszenie suszenia,ale takie żeby nie zrobiło mi szopy?Pomóżcie
Ale krecone masz te włoski?? Wiesz ja tez mam geste iii szczerze to unikam szuszenia suszarka ale jeśli juz wystpuje taka potrzebaa to robie to na najniższych obrotach suszarka nie za blisko włosków aaa powietrze przepuszczam przez paluszki bo niestety nie mam dyfuzatora ;-) susze je zawsze do pewnego momentu aa poźniej sostawiamżeby same trozke doschły.... aaa jak juz są suchutkie iii widze ze jest za dużaszopa tooo mocze je troszke wodą :P zeby tak troszke oklapneły. Mi pomaga. A swoja drogą moze jakis szamponik do puszących sie włosków?? Jeśli masz loczki to polecam Nivea skret fal i loków dla mnie BOMBA
Dżastuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:29   #36
Maciej "Węgiel" Dudziński
Przyczajenie
 
Avatar Maciej "Węgiel" Dudziński
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Pokaż wiadomość
a ja mam strasznie zniszczone włosy od prostownicy jak myslicie uzywanie odzywek do fal/loków wystarczy, zeby moje włosy nie wyglądały jak siano? czy tu potrzebna jakas specjalna "loczkowa" terapia?
Tak tylko to ci zostaje. Ja też prostowałem włosy i zniszczyłem sobie loczki i musialem zaciagnac porady u doktora habilitowanego Józefa Borkowskiego. Poradził mi on "terapie loczkową" i zadziałała. Niesety są skutki negatywne np. obwisłe ohydne policzki, obleśna chrosta itp.
Maciej "Węgiel" Dudziński jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:30   #37
Dżastuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Maciej "Węgiel" Dudziński Pokaż wiadomość
Czy da się jakoś na stałe pozbyć loczków? Jestem brzydki i chciałbym sie odpicować zebym mial jakas laske Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
Hmmm nie wiem czy na wszystkich to działą, ale ponoć jak ktos ma loczki iii zetnie się na łyso tooo poźneij odrastja włoski moja koleżanka tak zrobiła moja sasiadka dziewcku ii faktycznie wyrosły proste aleee wiesz nie wiem czy na 100% zadziała ewentulnir s zabiegi frzyzjerskei które prostuja włoski "niby na stałe" aaa niy ponieważ włoski odrsatja poźniej iiii odrastaja pokrecone aa wiec pożniej śmieszny efekt przy glowie loczki na dole proste
Dżastuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 11:49   #38
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Dżastuś Pokaż wiadomość
Ale krecone masz te włoski?? Wiesz ja tez mam geste iii szczerze to unikam szuszenia suszarka ale jeśli juz wystpuje taka potrzebaa to robie to na najniższych obrotach suszarka nie za blisko włosków aaa powietrze przepuszczam przez paluszki bo niestety nie mam dyfuzatora ;-) susze je zawsze do pewnego momentu aa poźniej sostawiamżeby same trozke doschły.... aaa jak juz są suchutkie iii widze ze jest za dużaszopa tooo mocze je troszke wodą :P zeby tak troszke oklapneły. Mi pomaga. A swoja drogą moze jakis szamponik do puszących sie włosków?? Jeśli masz loczki to polecam Nivea skret fal i loków dla mnie BOMBA
Nie mam kręconych tylko falowane.Chodzi o to,że jak je wysuszę suszarką to się rozprostowują i są takie niewiadomo co,bezkształtne i wysuszone.A kiedy zostawię je same sobie do wyschnięcia to są ładne falowane.Myję je co 3 dni-narazie są wakacje więc mam dla nich czas ale kiedy zaczną się zajęcia na uczelni to jak ja wyrwę te 4 godzinki na ich wyschnięcie?
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:49   #39
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !




nellana - mam tez geste wlosy i schna pol dnia , u mnie problem rozwiazuje odzywka bez splukiwania, ktora nakladam podczas suszenia. I na wolny strumien powietrza.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:41   #40
Dżastuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Nellana. Hmmm a uzywasz specialnych szamponów do swoich włosków ?? Bo nie napisałas może spróbowalabyś Nivea szampon i odżywke skręt fal i loków.... po tym raczej włoski sie nie puszą bynajmniej mi iii zreszta jak zauwazyłam na FORUM dużo dziewczyn ich używa ;-) i są zadowalone aaa co do szopy po suszeniu to moim zdaniem odpowiedni szampon i odżywka + szuszarka z dyfuzatorem (najniższe obroty) powinny załatwić sprawe aaa ..::Loli::.. też cos wspominała o jakims Jedwabiu Glis Kur
Dżastuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 13:03   #41
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Przyłączam się przez całe życie prostowałam i rozczesywałam włosy, polubiłam skręt jakieś 8 miesięcy temu. Za żadne skarby nie wróciłabym do prostych Oczywiście po latach prostowania musiałam zacząć je odpowiednio pielęgnować. Używam szmponu i odżywki Herbal Essences, fioletowa buteleczka, "fala nawilżenia - mositure splash". Lubię serię Nivea do kręconych włosów, ale jest ona sztuczna w konsystencji i nie daje takiego efektu jak w/w przeze mnie szampon i odżywka. Przez jakiś czas używałam jedwabiu do włosów, teraz raczej maseczek. Poza tym pozwalam im schnąć samodzielnie lub używam suszarki z chłodnym nawiewem i dyfuzorem - efekt jest niesamowity, włosy kręcą się od nasady po końce. Niedawno coś mi odwaliło i postanowiłam przejść z koloru ciemny brąz wpadający w czerń na platynę...Jestem zaskoczona, bo po wszystkich zabiegach, których dokonałam na swoich biednych włosach powinnam być łysa, tymczasem są trochę wysuszone, puszą się i póki co nie pozwalam im się kręcić tylko rozczesuję szczotką z naturalnego włosia, żeby szybciej nabrały gładkości. Kiedy tylko zregenerują się zamierzam nałożyć jakiś jasny chłodny odcień brązu - w tej chwili mam na głowie jasny brąz wpadający w ciemny blond i czuję się nieswojo, bo jestem chłodnym typem urody. Jednak w tej chwili zdrowie moich włosów jest dla mnie ważniejsze od własnego samopoczucia. Pozdrowienia dla wszystkich kręconych
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 13:21   #42
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Dżastuś używam szamponu i odżywki Loreal MATRIX curl.life do włosów kręconych,suszarki z dyfuzorem nie posiadam.A ogólnie kosmetyki Gliss Kur w ogóle na mnie nie działają.Jak wykończę swoją serię to spróbuje może tych Nivea
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 14:27   #43
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

tak mysle nad zakupieniem tego jedwabiu, bo jak kupialm taka odrzywke co sie naklada (tez jedwab) to mi sie przetłuszczału) ogolnie nie wiem czy to dzaial tylko na mnie, ale moje włosy nie są słuche po szamponie Palmolive "Mleko i miód" są mięciutkie

z natury mam mocno pokręcone włosy, kiedys tego nie cierpialam, teraz to lubie

przylączam sie do Was

no wiec ile ten Gliss Kur kosztuje?

dziewczynki, moze wstawcie jakies zdjęcie ze swoimi kręciołkami
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:40   #44
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Lightbulb Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Kochane wizażanki !!


NELLANO
A jak suszysz włoski ? Polecam najpierw wysuzyć je dokładnie a potem rozczesać szczotką z naturalnego włosia

DZIEWCZYNY
Glis kur to koszt ok. 12-15 zl Jest za to super . Na mnie dziala Choc u mnie trudno go zdobyć
Napiszę wam co pisze na ulotce :
Innowacja fimry SchwarzkopfGlss Kur rozpoznaje potrzeby Twoich włosów. Scan Repair nie tylko wygładza powierzchnię włosów, ale wnika głęboko w ich strukturę regeneruje włosy od wewnątrz. Innowacyjny Scan Repair Komplex działa precyzyjnie w uszkodzonych partiach i odbudowuje zniszczoną substancję włosów, bez nadmiernego obciążania. Tylko naprawdę zdrowe włosy mają piękny połysk. Ekspresowa Odżywka Gliss Kur Regeneracyjna Płynny JedwabWłosy Matowe, Trudne do Ułożenia ● Wyjątkowo łatwe rozczesywanie włosów oraz jedwabisty połysk. Dzięki opatentowanej formule Liquid Silk opracowano ekspresową odżywkę Gliss Kur zawierającą płynne składniki jedwabiu. Ekspresowa odżywka Gliss Kur sprawia, że matowe trudne do ułożenia włosy niezwykle łatwo się rozczesują i zyskują jedwabistą sprężystość oraz lśniący połysk. Do 95% mniej łamliwych włosów! ● Sposób użyciaPrzed użyciem wstrząsnąć! Spryskać mokre lub lekko osuszone włosy na całej długości - aż po same końce. Nie spłukiwać.

Cytat:
Cześc mam na imię Maciej ale koledzy wołają na mnie Węgiel, Loczek i Graup. Mówią także że przydałoby mi sie odsysanie tłuszczu z policzków Mam pytanie. Czy da się jakoś na stałe pozbyć loczków? Jestem brzydki i chciałbym sie odpicować zebym mial jakas laske Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
Chłopczyku żeby mieć jakąś "laskę" to trzeba mieć coś oprócz urody!! Zastanów się poradź kumpli i będzie ok.

P.s Rozumiem nastolatki na tym forum - w końcu to też kobiety Ale chłopców ? Zdziwiłam się!!
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:50   #45
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::.. Pokaż wiadomość
P.s Rozumiem nastolatki na tym forum - w końcu to też kobiety Ale chłopców ? Zdziwiłam się!!
Trochę tolerancji dla płci odmiennej
Chłopak sobie żarty robi po prostu
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:01   #46
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Talking Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::..
P.s Rozumiem nastolatki na tym forum - w końcu to też kobiety Ale chłopców ? Zdziwiłam się!!
Cytat:
Trochę tolerancji dla płci odmiennej
Chłopak sobie żarty robi po prostu

Ach dobrz,juz dobrze Tolerancja bedzie To co napisalam to prowokacja żeby chłopczyk miał się z czego pozbija Pozdrawiam serdecznie
P.s Wizazanki macie jakies sposoby na ciecie wlosow zeby w miare sie wyprostowaly ?? Pozdrawiam !!
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:08   #47
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja w sumie to nigdy nie prostowałam , chyba ,że raz na jakiś czas , bo mi szkoda włosów było ,ale zawsze ubolewałam nad tym ,że mam loczki. Teraz już nie, odkąd jakiś facet na ulicy podszedł i powiedział ,że mam super loki , stwierdziłam ,że loki są sexy i trezba sie do nich nareszcie przyzwyczaić .
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 17:00   #48
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 259
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

a te moje paskudne fale jak już postanowiłam przestac je prostować zrobiły bunt i sie same prostują :P ale tylko z tyłu, po bokach dalej sterczą gdzie chcą- i co z takimi zrobić? kręcic? prostowac? echh :P
__________________
jestem
w podtekście mieszkam gdzieś
w przenośni chowam się...
malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 12:51   #49
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

a ja wznowie zadawnae juz pytanie macie jakies upiencia fajne dla "loczków"?
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 14:03   #50
legia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 47
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

ja mam loczki, myje normalnym szamponem, potem odzywka sansilk do loczkow, potem raz w tygodniu waxem , no i juz na umyte wloski i lekko wysuszone uzywam sansilk zielony, krem podkreslajacy do fal i lokow ..


prostowalam ze 4 lata, ale juz doroslam do loczkow
legia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 14:55   #51
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez natalia1011 Pokaż wiadomość
a ja wznowie zadawnae juz pytanie macie jakies upiencia fajne dla "loczków"?
hmmm moje loczki calkiem fajnie wyglądają gdy część z nich (głównie te z brzegu) lekko zagarne do tyłu i podepne spinką mniej więcej na wysokosci wierzcholków uszu . takie tradycyjne upięcie
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 15:34   #52
adaa
Raczkowanie
 
Avatar adaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 102
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Hej dziwuszki ja rowniez mam krecone wlosy. Kiedys mialam manie, zeby zrobic cos z moimi wlosami aby zaczely sie prostowac ale teraz juz mi przeszlo tak juz musi byc...
Stosuje szampon nivea i odzywke Gliss Kur jedwabisty połysk,pianki a czasem zel...

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04998 gabipppppppp.JPG (121,4 KB, 221 załadowań)
adaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 15:40   #53
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 259
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Adaa, masz śliczne loczki zeby moje chciały sie tak układac :/ ale niestety sterczą jak chcą :P
__________________
jestem
w podtekście mieszkam gdzieś
w przenośni chowam się...
malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 16:09   #54
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Dżastuś Pokaż wiadomość
loczki rozczesane= bleee loczki
myślę, że nie mozna uogólniać. Np. moja mama gdyby nie czesała wglądałaby jak zmokły mop. A, i jakby to nie sprawiło kłopotu to uzywaj nieco czesciej znakow interpunkcyjnych.

Cytat:
Napisane przez CIV-CIV Pokaż wiadomość
KRĘCIOŁKI RULEZZZ
no jasne

Cytat:
Napisane przez zielonejabłuszko Pokaż wiadomość
hmmm moje loczki calkiem fajnie wyglądają gdy część z nich (głównie te z brzegu) lekko zagarne do tyłu i podepne spinką mniej więcej na wysokosci wierzcholków uszu . takie tradycyjne upięcie
tez tak czesto robie
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 16:17   #55
Jules
Raczkowanie
 
Avatar Jules
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 154
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

zgadzam sie z Malenstwem.. Adaa masz piekne loczki szkoda ze moje takie nie sa!;( co ja bym oddala za tak dobrze ukladajace sie wlosy..
Ja rowniez przylanczam sie do akcji!
LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM!
__________________
ooo
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.

Mark Twain
Jules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 17:16   #56
adaa
Raczkowanie
 
Avatar adaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 102
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Pokaż wiadomość
Adaa, masz śliczne loczki zeby moje chciały sie tak układac :/ ale niestety sterczą jak chcą :P
Cytat:
Napisane przez Jules Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Malenstwem.. Adaa masz piekne loczki szkoda ze moje takie nie sa!;( co ja bym oddala za tak dobrze ukladajace sie wlosy..
Ja rowniez przylanczam sie do akcji!
LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM!
dziekuje slicznie
Dziewczyny napewno nie jest tak zle, pewnie przesadzacie!!
moim wielkiem problem jest to ze mam za duzo wlosow.. czasem boje sie wyjsc z rozpuszczonymi bo jak mi sie rozpusza to..
adaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 17:18   #57
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Jules Pokaż wiadomość
Ja rowniez przylanczam sie do akcji!
LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM!
jest nas coraz wiecej
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 19:46   #58
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja mam kręcone, czasem się mnie pytają czym ja to robie :P Nie są totalnie kręcone, ale loczki ;D
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 21:07   #59
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Lightbulb Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Up,Up dziewczyny !!
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 09:23   #60
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

wiecie co? wczoraj nie wgniotłam gumy ani pianki. Nałożyłam za to jedwab i pentene lekką. (Chciałam miec głądkie włosy, bo nauczylam sie robic francuza z boku głowy I b. mi sie taka fryzurka podoba )No ale mialam o wiele ladniejsze loczki, takie gladsze, ale wcale nie bardziej proste. Efekt artycztyczny ład (wczesniej byl NIEład)
Wiec wniosek taki, że trzeba próbować i kombinowac z zestawami kosmetyków, nie trzymac sie kurczowo jednej receptury Pewnie ameryki nie odkryłam, ale chcialam sie z Wami tym podzielic.
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.