wczasy we Władysławowie i okolicach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 23:12   #31
belona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: Łeba czy Władysławowo?

We Wladyslawowie - Cetniewie jest fajnie w Osrodku Olimpijskim, super spa i zaplecze rekreacyjno sportowe. Kriokomora itp. Ceny hotelowe.

Ostrowo wies nad morzem, polozona pomiedzy Karwia i Jastrzebia Gora. To miejsce dla osob ktore szukaja ciszy spokoju. Kwatery prywatne bardzo tanie bo miejscowosc mniej popularna w mediach. Urocza wies, pyszne nadmorskie jedzenie i wsaniali kaszubi tych ktorych poznalam.

Dobra kwatera telefon 058 674 70 63 pokoje z lazienkami , balkonami, tez maja apartament na parterze. Ostrowo Wiankowa 15

A jak bedziecie nad morzem nie zapomnijcie odwiedzic dom whiskey w Jastrzebiej Gorze a jak macie dzieciaki to polecam wieze widokowa w Gniewinie.

Milych wakacji
belona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:21   #32
romka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 15
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
my z TZ zamierzamy zahaczyc o Szymbark w drodze do Wladka za 2 tygodnie a bylas tam? jak wrazenia? co widzialas?

Oczywiście, byłam. Wstęp 12 zł za osobę. Miejsce wg mnie warte zobaczenia i nie chodzi juz nawet o slynny dom do góry nogami a o kawałek historii .. Dom Sybiraka, Pociag do Nikąd, Bunkier Gryfa Pomorskiego... warto "przykleić się" do jakiejś grupy z przewrodnikiem i co nieco podsłuchać . Tak więc wrażenia naprawde pozytywne - pomału nudne muzea są zastępowane przez naprawdę ciekawie przedstawioną historię .
romka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:55   #33
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Ja się wybieram do Władysławowa 23-28 lipca. Zarezerwowałam kwaterę 40 zł za osobę - zobaczymy jak wrażenia, bo będę we Władysławowie pierwszy raz.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:48   #34
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Ogólnie Chłapowo - Władysławowo, ciekawe miejsce, dobra baza wypadowa w różne strony, jednak Chłapowo napewno spokojniejsze i mniej oblegane niż Władysławowo.
Podpisuję sie pod tym obiema rękami
Z Władka wszędzie blisko czy to na półwysep helski czy na zachodnie części morza.
Nie polecam HELU, gdzie obok fokarium zero atrakcji i do tego dla zmotoryzowanych wszystkie postoje płatne ok 4zł/h !!! i same zakazy parkowania poza nimi ! zaniedbane, plaże puste - żadnej infrastruktury typu bary wc czy drewniane chodniczki, takie jak we Władku.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:00   #35
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Ahh Władysławowo-Chłapowo, moje najpiękniejsze wspomnienia
Mieszkaliśmy w pensjonacie w Chłapowie,ale praktycznie codziennie chodziliśmy do Władka. Fajna sprawa bo w Chłapowie spokój, cisza, praktycznie same pensjonaty, kempingi i knajpki,krótki spacer i Władek, w którym mnóstwo atrakcji.
W moim avatarze plaża z Władka
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:04   #36
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

ja we wtorek wybieram sie do Karwi, to jest blisko Władysławowa. Podobno 10-15 minut jazdy autem/busem . Ciekawe czy mi się pogoda uda ehh... Będę mieszkać na ul.Cichej
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:03   #37
LoveIsTender
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 25
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

We Władysławowie byłam chyba z 6 razy i z chęcią bym tam wróciła. Ośrodek byl bardzo fajny, nowoczesnie umeblowany, byly dwie kanapy dosc spore, w środku ladna lazienka, balkon, na dole jakiś sklep z pamiątkami ;p ul. Merkleina
Praktycznie samo centrum, blisko do morza :P
LoveIsTender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 10:38   #38
KrzysiekTrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 36
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

witam, zdecydowanie Władysławowo! Jak nie ma pogody zawsze można się wybrac do trójmiasta, za sprawą komunikacji kolejowej i autobusowej jest to dosc łatwe. Dodatkowo z Jastarni oraz Helu można wybrac się do trójmiasta tramwajem wodnym. A jak praży słoneczko, tak jakby chocby obecnie to wylegiwac sie na plazy do oporu dodatkowo nieskromnie dodam ze jak ktos szuka miejscowki (dla większych grup 4-8 osób) to zapraszam do apartamentu http://apartamentwladyslawowo.eu/
KrzysiekTrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:20   #39
pastella
Raczkowanie
 
Avatar pastella
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 209
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

czy opłaca się wybrać do Władysławowa w ciemno ? chodzi mi o to czy tak jak wszędzie kiedy wysiada się z pociągu na stacji atakują naganiacze i oferują lokum ? chcielibyśmy wybrać się do Władka w grupie ok 10osobowej za 2 tyg, ale nie wiem czy znajdziemy jeszcze jakieś wolne miejsca ..
jeśli macie godne polecenia jakieś domki, pensjonaty (w cenie do 30-40zł) to bardzo proszę o pomoc !
__________________
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.
pastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:15   #40
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez pastella Pokaż wiadomość
czy opłaca się wybrać do Władysławowa w ciemno ? chodzi mi o to czy tak jak wszędzie kiedy wysiada się z pociągu na stacji atakują naganiacze i oferują lokum ? chcielibyśmy wybrać się do Władka w grupie ok 10osobowej za 2 tyg, ale nie wiem czy znajdziemy jeszcze jakieś wolne miejsca ..
jeśli macie godne polecenia jakieś domki, pensjonaty (w cenie do 30-40zł) to bardzo proszę o pomoc !
ja byłam właśnie tydzień temu we wladyslawowie w ciemno z TZ i bez problemu znalezlismy pokoj za 30zl, bylo multum wolnych miejsc, powywieszane tabliczki "wolne pokoje/domki"
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:54   #41
pastella
Raczkowanie
 
Avatar pastella
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 209
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez gofrowana Pokaż wiadomość
ja byłam właśnie tydzień temu we wladyslawowie w ciemno z TZ i bez problemu znalezlismy pokoj za 30zl, bylo multum wolnych miejsc, powywieszane tabliczki "wolne pokoje/domki"
ufff bardzo się cieszę , właśnie o to mi chodziło ! a możesz napisać coś więcej ? czy wyjazd Ci się udał ? jak tam we Władku wyglądają plaże i życie nocne ? polecasz wgl to miejsce na wyjazd ?
__________________
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.
pastella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 21:06   #42
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez pastella Pokaż wiadomość
ufff bardzo się cieszę , właśnie o to mi chodziło ! a możesz napisać coś więcej ? czy wyjazd Ci się udał ? jak tam we Władku wyglądają plaże i życie nocne ? polecasz wgl to miejsce na wyjazd ?
wyjazd bardzo udany, pogoda świetna. plaża wygląda strasznie, człowiek na człowieku, jak chcesz miejsce przy morzu to musisz być na plaży przed 9 - my właśnie tak chodziliśmy. życie nocne - pełno klubów, dyskotek, idziesz ulicą sportową i co chwilę jakąś mijasz, bardzo dużo ludzi, na pewno nie będziecie się nudzić
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:09   #43
Elegance
Rozeznanie
 
Avatar Elegance
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 791
Dot.: Łeba czy Władysławowo?

mam pytanie czy pks i pks we Władysławowie jest blisko siebie ?
__________________
Próbuje zrzucić kg dla siebie

Studentka Politechniki Wrocławskiej
Elegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 18:25   #44
9kini0
Rozeznanie
 
Avatar 9kini0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 974
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

ja się wybieram we wtorek na tydzień do Władysławowa pierwszy raz i jestem bardzo ciekawa zazwyczaj jeżdżę do Łeby, ale w tym roku coś innego dla odmiany. Co do Łeby to doprowadzało mnie do szału to, że nie dało się przejść normalnie ulicą, tłumy jak na paradzie, mam nadzieję, że we Władysławowie tak nie jest. My z tz będziemy trochę dalej od moża (ul geodetów), za to bardzo blisko zatoki. Może się ktoś wypowiedzieć o zatoce? czy fajnie się wyleguje, czy lepiej przejść sobie te 20 minut na plaże? Pewnie sami się przekonamy, ale fajnie będzie znać już jakieś opinie Mam nadzieję, że pogoda się uda bo co chwilę inne prognozy, raz, że ulewne deszcze, a raz, że jakieś rekordowe upały z moskwy nadchodzą no nic, zobaczymy. udanych wakacji
__________________

"jesteś własnością tego, co posiadasz" FC


9kini0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 15:41   #45
sonata92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

[/OUOTE]Co do Łeby to doprowadzało mnie do szału to, że nie dało się przejść normalnie ulicą, tłumy jak na paradzie, mam nadzieję, że we Władysławowie tak nie jest. [/QUOTE]
Muszę Cię zmartwić bo we Władku zawsze jest bardzo dużo ludzi i też nie da się przejść ulicą. No ale jeśli Tobie coś takiego się nie podoba to podejrzewam, że będziesz niezadowolona.
__________________
anonimowa
sonata92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 16:33   #46
Elegance
Rozeznanie
 
Avatar Elegance
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 791
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

E tam nie było tam az tak dużo ludzi
__________________
Próbuje zrzucić kg dla siebie

Studentka Politechniki Wrocławskiej
Elegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:05   #47
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Ja polecam Chłapowo dla mnie to najpiękniejszy zakątek na ziemi.
Cisza spokój świetne miejsce na wypoczynek, kwaterę świetna znalazłam przez internet wracam do niej od 5 lat- teraz po rozbudowie to super komfortowe miejsce. Z czystym sumieniem moge polecić, również osobom jadącym z dziećmi. Nie wiem czy mogę wkleić namiar, żeby nie było to potraktowane jak reklama.

Plaża piękna w Chłapowie, piękne klify, Wąwóz Rudnik z kwitnącym wrzosem, małymi dębami, można zobaczyć traszki, ważki- moje dziecko było wręcz zafascynowane.
Fajna baza wypadowa- do rozewia- chodzimy plażą i wspinamy się na latarnię, łazimy również do Jastrzębiej i spacerujemy Lisim Jarem. Pieknie cuda przyrody.
Hel- fokarium owszem, co rocznie są organizowane przez National Geografic Dni Helu załapaliśmy się w tym roku na kilka widowisk o których moja córa mówi do dziś, paradę wojsk no naprawdę fajna sprawa.
Gdańsk- Jarmark Dominikański, Fontanna Neptuna; Gdynia- i Akwarium Gdyńskie, Sopot i molo naprawdę warto jechać.

Co roku czekam z utęsknieniem na powrót do Chłapowa- i nawet 750 km mi nie straszne.
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:49   #48
L_e_n_k_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: po za granicami
Wiadomości: 21
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Witam wszystkich mam prośbę mógłby ktoś mi polecić jakiś nocleg w Władku blisko morza? dokładnie chodzi o pokoje z balkonem, łazienką. Ze względu, że jedziemy z teściami kampingi odpadają. Przeszukuję internet, ale trafiam na same w dalszej odległości od morza. Zresztą wiecie jak to bywa, na stronie wszystko ładnie, pięknie a później rzeczywistość jest inna
L_e_n_k_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 05:32   #49
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Witajcie,
mam kilka pytań. Czy którakolwiek z Was, drogie Wizażanki, była w tych okolicach w drugiej połowie sierpnia? Urlop wypada mi od 15 sierpnia i zastanawiam się, czy jest w ogóle sens wówczas jechać nad morze. To co mnie interesuje najbardziej, jaka wówczas jest pogoda, czy jest już bardzo zmienna? Czy w morzu pojawiają się jakieś żyjątka, które dla niejednej kobiety mogą być barierą nie do przejścia (np. meduzy, itp) ?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 09:44   #50
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Podpisuje się pod postem wyżej. Też zamierzamy wyjechać gdzieś 18 sierpnia. i dręczą mnie te same pytania.
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:10   #51
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

ja jadę 2 sierpnia na 3 tygodnie
i nawet jak nie będzie hicy to i tak jest tam co robić

Nadia07 meduzy to bardziej występują w zatokach aczkolwiek pojedyńcze sztuki wszędzie można spotkać
te z Bałtyku są niegroźne
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 06:10   #52
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ja jadę 2 sierpnia na 3 tygodnie
i nawet jak nie będzie hicy to i tak jest tam co robić

Nadia07 meduzy to bardziej występują w zatokach aczkolwiek pojedyńcze sztuki wszędzie można spotkać
te z Bałtyku są niegroźne
Serio ?
Mimo mojej całej wiedzy na temat meduz i tak się dziadostwa brzydzę
A pytam, bo kiedyś (będąc dzieckiem), jeszcze jak jeździłam na wakacje z rodzicami (właśnie w okolicach sierpnia/września), to trafialiśmy na meduzy... dużo meduz I zawsze to były miejscowości nie nad zatokami.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 12:42   #53
L_e_n_k_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: po za granicami
Wiadomości: 21
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Co do pogody to trudno powiedzieć, kiedyś planowałam wakacje na podstawie długoterminowych prognoz niestety na wiele się nie zdały. W razie braku słońca w okolicach Władka są ciekawe miejsca do zwiedzania.
L_e_n_k_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 11:03   #54
karolcia2345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Byłam i polecam Bardzo ładnie tam jest. Niedaleko na Hel gdzie też jest pięknie!
__________________
http://leczenie.warszawa.pl/
karolcia2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:28   #55
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Serio ?
Mimo mojej całej wiedzy na temat meduz i tak się dziadostwa brzydzę
A pytam, bo kiedyś (będąc dzieckiem), jeszcze jak jeździłam na wakacje z rodzicami (właśnie w okolicach sierpnia/września), to trafialiśmy na meduzy... dużo meduz I zawsze to były miejscowości nie nad zatokami.
ja trafiłam tylko w zatoce Puckiej i było ich mnóstwo
teraz jestem we Władku i ni jednej nie widziałam, w innych miejscach trafiały się baaardzo rzadko
w zeszłym roku ku uciesze mojego synka jedną udało się wyłowić okolice Ustronia
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 13:09   #56
Foulty
Raczkowanie
 
Avatar Foulty
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Katowic.
Wiadomości: 54
GG do Foulty
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

a czy właśnie orientuje się któraś z Was na temat pensjonatów/hoteli z wyżywieniem, ale może dość niedrogim? Chciałabym wyjechać na początku września z chłopakiem, może będzie mniej ludzi, taniej
__________________
Better late than never
Foulty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 12:37   #57
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

po ponad dwóch tygodniach moge co nieco napisać o Władku
plaża masakra, męczarnia nie plażowanie mimo super pogody, na szczęście istenieją parawany i można się troche odseparować od sąsiadów
od 3 dni otwarty został Lemon Park - aqua park okryty dla rodziny z 2 dzieci 25 zł/ cały dzień
woda podgrzewana i dużo zjeżdżalni ( na razie 2 otwarte ) zjeżdża się na oponkach od malutkich po olbrzymie, tania pizza i wc darmowe co daje porównywalny koszt plażowania licząc kible po 2.50 dla 4 osób
trafiliśmy super bo jeszcze mało ludzi o tym wie i był wszędzie luzik
oczywiście leżaki są darmowe jest też plaża i dzieciaki mogą bawić się w piasku
Ocean park fajny dla rodzin z dziećmi bo jest olbczymi plac zabaw, dmuchane zjeżdżalnie, podskakiwanie na linach na trampolinie - wszstko w cenie ocean parku - dorosły 20 dziecko 15, same zwierzaki jak dla mnie marnie wykonane
dom do góry nogami cena chyba była 9 zł za osobę dorosłą, ale nie warto, zrobione na sztukę z zewnątrz jako tako ale w środku fatalne wykończenie w ogóle nie przypomina wnętrza domu

wyjechać z Władysławowa do pobliskich miejscowości można tylko pociągiem czyli zostaje trójmiasto albo hel reszta to korek na korku albo autem wyjeżdżać rano i wracać wieczorem

z innych atrakcji to byłam na human body w Gdańsku Wrzeszczu, w zoo w Gdańsku Oliwie i w hotelu Primawera ( aqua park + bawilandia + obiad 60 zł os dorosła ) w Jastrzębiej Górze - warto bo wszystko jest na najwyższym poziomie, nowiutkie a obiad je się bez ograniczeń w formie szwedzkiego stołu
byłam też na helu, kolejny już raz tak że jak dla mnie nudy, fokarium jest fajne ale tyllko podczas karmienia czyli chyba 11 na pewno 14 i trzeciej godziny nie pamiętam, trzeba iść ok godzinę wcześniej, zająć miejsce bo inaczej nie dociśniemy się by cokolwiek zobaczyć, koszt 5 zł najlepiej mieć zgodne bo wrzuca się do automatu przy wejściu ale można też rozmienić w drugim automacie
Latarnia w Rozewiu - między władysławowem a Jastrzębią Górą - koszt 5 zł dziecko dorosły chyba 8


nie zdążyłam jeszcze na statek ( piracki albo wikingów ) w porcie we Władku koszt 20 zł osoba dorosła 15 dziecko
do parku linowego - z tego co przejeżdżałam obok to bardziej dla dzieci ew. młodzieży
do szkoły na warsztaty - koszt 15 zł coś ala kopernik w Warszawie, do tego robotyka Lego ale to chyba osobo płatne, wystawa zabawek z PRL-u też nie znam ceny


Ludzi w centrum Władsławowa tłumy o każdej godzinie, pokoje ciężko znaleźć ale czasem widać gdzie niegdzie tabliczki wolne pokoje, na dworcu tez widziałam ludzi z tabliczkami wiec w ciemno można przyjechać ale pytanie jak wtedy z cenami
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 12:58   #58
L_e_n_k_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: po za granicami
Wiadomości: 21
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
po ponad dwóch tygodniach moge co nieco napisać o Władku
plaża masakra, męczarnia nie plażowanie mimo super pogody, na szczęście istenieją parawany i można się troche odseparować od sąsiadów
od 3 dni otwarty został Lemon Park - aqua park okryty dla rodziny z 2 dzieci 25 zł/ cały dzień
woda podgrzewana i dużo zjeżdżalni ( na razie 2 otwarte ) zjeżdża się na oponkach od malutkich po olbrzymie, tania pizza i wc darmowe co daje porównywalny koszt plażowania licząc kible po 2.50 dla 4 osób
trafiliśmy super bo jeszcze mało ludzi o tym wie i był wszędzie luzik
oczywiście leżaki są darmowe jest też plaża i dzieciaki mogą bawić się w piasku
Ocean park fajny dla rodzin z dziećmi bo jest olbczymi plac zabaw, dmuchane zjeżdżalnie, podskakiwanie na linach na trampolinie - wszstko w cenie ocean parku - dorosły 20 dziecko 15, same zwierzaki jak dla mnie marnie wykonane
dom do góry nogami cena chyba była 9 zł za osobę dorosłą, ale nie warto, zrobione na sztukę z zewnątrz jako tako ale w środku fatalne wykończenie w ogóle nie przypomina wnętrza domu

wyjechać z Władysławowa do pobliskich miejscowości można tylko pociągiem czyli zostaje trójmiasto albo hel reszta to korek na korku albo autem wyjeżdżać rano i wracać wieczorem

z innych atrakcji to byłam na human body w Gdańsku Wrzeszczu, w zoo w Gdańsku Oliwie i w hotelu Primawera ( aqua park + bawilandia + obiad 60 zł os dorosła ) w Jastrzębiej Górze - warto bo wszystko jest na najwyższym poziomie, nowiutkie a obiad je się bez ograniczeń w formie szwedzkiego stołu
byłam też na helu, kolejny już raz tak że jak dla mnie nudy, fokarium jest fajne ale tyllko podczas karmienia czyli chyba 11 na pewno 14 i trzeciej godziny nie pamiętam, trzeba iść ok godzinę wcześniej, zająć miejsce bo inaczej nie dociśniemy się by cokolwiek zobaczyć, koszt 5 zł najlepiej mieć zgodne bo wrzuca się do automatu przy wejściu ale można też rozmienić w drugim automacie
Latarnia w Rozewiu - między władysławowem a Jastrzębią Górą - koszt 5 zł dziecko dorosły chyba 8


nie zdążyłam jeszcze na statek ( piracki albo wikingów ) w porcie we Władku koszt 20 zł osoba dorosła 15 dziecko
do parku linowego - z tego co przejeżdżałam obok to bardziej dla dzieci ew. młodzieży
do szkoły na warsztaty - koszt 15 zł coś ala kopernik w Warszawie, do tego robotyka Lego ale to chyba osobo płatne, wystawa zabawek z PRL-u też nie znam ceny


Ludzi w centrum Władsławowa tłumy o każdej godzinie, pokoje ciężko znaleźć ale czasem widać gdzie niegdzie tabliczki wolne pokoje, na dworcu tez widziałam ludzi z tabliczkami wiec w ciemno można przyjechać ale pytanie jak wtedy z cenami

W moim wypadku na plażowanie nie mogliśmy narzekać, ale to może dlatego bo to było na przełomie czerwca/lipca.
Z ocean park-iem muszę się zgodzić, jeśli ktoś jest z dziećmi można śmiało iść. Niestety dla nas (4 dorosłe osoby) nie było nic ciekawego. Wybierając się tam myślałam, że będą żywe ryby. Okazało sie jednak inaczej. W dodatku chcący obejrzeć "gadającego wieloryba" trzeba było dodatkowo placic 15 zł, więc podziękowaliśmy. Już ciekawsze było karmienie fok na Helu.
Jak najbardziej polecam zoo na Oliwie w Gdańsku, tylko proponuję ubrać wygodne buty bo dużo chodzenia .
Można też się wybrać do Kniewna na farmę strusi, co prawda za duże to nie jest, ale zawsze jakaś nowość
L_e_n_k_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 22:15   #59
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

dzięki za cynk o farmie strusi zaraz sprawdzę jak to daleko
moja siostra była tu w czerwcu i też nie narzekała na plażowanie
teraz wyobraź sobie idziemy o 21 a tam tłumy .......... no myślałam że padnę, wszsycy puszczają lampiony i machają świecidełkami
my za gadającego wieloryba płaciliśmy 5 zł myślałam że promocja z 15 zł jest chwytem reklamowym ale widzę że jednak tyle kosztowało
fajne to było bo wieloryb odpowiadał na pytania i gadał z dzieciakami heheeh ciekawe jak oni to zrobili ?

Edytowane przez Bettina_
Czas edycji: 2013-08-20 o 22:16
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 11:54   #60
L_e_n_k_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: po za granicami
Wiadomości: 21
Dot.: wczasy we Władysławowie i okolicach

Bettina lampiony ostatnimi czasy bardzo modne, nawet widziałam jak wieczorem chodzili po plaży i je sprzedawali (tak jak popcorn).
Jeszcze mi się przypomniało, że w drodze na hel są fortyfikacje jak kogoś interesują takie sprawy to też można zaglądnąć.
L_e_n_k_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 16:45:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.