Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 19:49   #1741
apolonija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Renka a jaki makijaż robisz aby lepiej wyglądać? Jak się wysmarowałam filtrem SVR barwionym to wyglądałam koszmarnie bo wszelkie wiszące farfocle zabarwiły się na kolor kremu..Jak kupiłam SVR bez koloru to znów wyglądam jak Gejsza- cała gęba biała a najbardziej podkreśla łuszczącą się skórę. Tak więc robię mocny makijaż oczu w naiwnej nadziei że odwróci to uwagę od mojej dziwacznej dość gęby
apolonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 21:02   #1742
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

apolonija wlasnie na innym watku sie zalilam ze po mezo nie umiem zatuszowac siniaczkow i wygladam jakbym byla zywa tarcza
po cosmelanie jedyne co tuszowalam to buraka bo na farfocle nie ma rady no chyba ze delikatnie zetrzesz jakims drobnym pilingiem ale tu trzeba uwazac zeby sobie krzywdy nei zrobic ...ja wsadzalam buzie pod wode i przecieralam gabka nasaczona pilingiem enzymatycznym erisowej potem szybko reczniczkiem oklepac buzie nasmarowac nawilzaczem i makijaz .... tak zeby sie te farfocle nie zdazyly porobic ... no i z podkladem uwazaj bo sie lubi rolowac ....sypki puder powinien troche pomoc

aaa no i nie malowalam sie jednak na codzien, tylko jak juz musialam bo biuro czy klienci ....
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 10:40   #1743
apolonija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ano właśnie ...Co do mezo....po co jest ten zabieg. I w jakim czasie po Cosmo się go robi? U mnie największym problemem teraz jest potworne swędzenie skóry. No i jak się dokładnie przyglądam to plamy na czole są niestety I z czoła właśnie skóra mi chyba wcale nie schodziła przynajmniej ja nie zauważyłam. Spróbuję Twojej metody renko na problemy z farfoclami a nóż będę wyglądać bardziej ludzko
apolonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:43   #1744
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

apolonija no probuj tylko ostroznie
mezo robi sie celem odzywienia i uaktywnienia najglebszych wartsw skory, pozbycia sie malych zmarszczek i generalnie zeby sie nieco odmlodzic dla mnie efekt jest super. skora sie napina i poprawil mi sie owal twarzy

a plamki mnie po cosmelanie tez zostaly ..nie sa az takie ciemne jak byly ale sa...trzeba sie mocno filtrami chronic i tyle...to na przyszlosc....
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 18:37   #1745
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja mialam Cosmelan 14.02 i przez 3 tygodnie burak z luszczeniem teraz tylko lekki burak i jeszcze ani razu sie nie malowalam jestem dumna z siebie ze tyle wytrzymalam i oczywiscie do pracy chodze
Ale za to buzia jak pupa niemowlaka och tylko zeby to juz tak zostalo mi wszystkie przebarwienia zeszly i piegi a nawet kilka pieprzykow teaz filtry i filtry
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:20   #1746
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cześć dziewczyny! Miałam zabieg dermamelanem jesienią w zeszłym roku. Po zabiegu długi okrs czasu był koszmarem: pieczenie, swędzenie, czerwona skóra, złażąca skóra itd. Ale powiem jedno WARTO BYŁO! W lutym przestałam stosować krem i po trzech tygodniach plamy zaczęły wracać. Zmuszona byłam zakupić ponownie krem , tym razem zakupiłam cosmelan 2. Przez pierwszy tydzień stosowałam trzy razy dziennie, byłam czerwona i łuszczyłam się. Obecnie stosuję co drugi, trzeci dzień, plam nie mam, jestem zadowolona, ale powoli zdaję sobie sprawę z tego, że z cosmelanem nie mogę się już rozstać, bo gdy tylko próbuję- plamy wracają. Tak więc - moje wszystkie oszczędności lokuję w kremie.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

I jeszcze jedno: z filtrami nie rozstaję się nawet na sekundę. Jestem Niewolnikiem cosmelanu i filtrów (obecnie stosuję Biodermy spf 50+ krem tonujący - ładnie barwi na zmianę z filtrem LRP spf 50 + krem tonujący - praktycznie nie barwi).

Wnioski: cosmelan działa i owszem czyni cuda, pod warunkiem jednak, że stosuje się go trwale!!!
Moje plamy były koszmarne, teraz przynajmniej mogę patzreć w lustro. I jeszcze jedno: nauczyłam się, że krem lepiej jest trzymać w lodówce. Mam wrażenie, że skóra lepiej toleruje zimny krem (mniej się łuszczy i jakoś tak "ładniej").
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:23   #1747
elaabo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam
jestem po dermamelanie trzeci dzień. Wczoraj byłam rakiem ale to było w normie a dzisiaj jestem spuchnieta jak balon na twarzy , ledwo widze co pisze. Czy ktos miał tez tak?
elaabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 11:06   #1748
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja bylam spuchnieta po cosmelanie po dwoch dniach zeszlo
najbardziej widoczne to bylo kolo oczu takie walki mi sie porobily ale minelo bez sladu
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:41   #1749
apolonija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Tak ja również byłam spuchnieta ale tylko przez jeden dzień. Zastanawiam się czy Cosmelan wystarczająco skutecznie na mnie podziałał gdyż z tego co piszecie widzę że ja nie miałam aż tak strasznych rewolucji. Dziś przechodzę na smarowanie 1 raz dziennie a plamy niestety są te na czole bo inne rzeczywiście poznikały. Zastanawiam się czy nie smarować samych plam 2xdziennie a całą twarz wg zaleceń raz. Czy trzymanie Cosmelanu w lodówce nie powoduje utraty jego właściwości? Ja zdaję sobie sprawę że Cosm trzeba używać już do końca życia aby problem nie wrócił. Dziewczyny czy macie jakieś pewne i rozsądne cenowo źródło zakupu Cosm?
apolonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:34   #1750
elaabo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Cool Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

no to chociaż jedna pociecha , że nie ja jedna taka spuchnieta. Tez jestem ciekawa gdzie mozna najtaniej kupic krem ale wiarygodne źródło to podstawa , nie daj Boże jakiej podróby teraz . Na szczescie mój lekarz dał mi zwolnienie , bo w takim stanie zaden makijaz nie przykryłby tego co mam na twarzy, mam nadzieje ze to minie powoli . Dzisiaj jestem niepodobna do siebie i oby do przyszłego tygodnia. A skóra juz mi złazi płatami . Jak długo bedzie schodziła nie wiem , pewnie to indywidualna sprawa .
elaabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:00   #1751
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez apolonija Pokaż wiadomość
Tak ja również byłam spuchnieta ale tylko przez jeden dzień. Zastanawiam się czy Cosmelan wystarczająco skutecznie na mnie podziałał gdyż z tego co piszecie widzę że ja nie miałam aż tak strasznych rewolucji. Dziś przechodzę na smarowanie 1 raz dziennie a plamy niestety są te na czole bo inne rzeczywiście poznikały. Zastanawiam się czy nie smarować samych plam 2xdziennie a całą twarz wg zaleceń raz. Czy trzymanie Cosmelanu w lodówce nie powoduje utraty jego właściwości? Ja zdaję sobie sprawę że Cosm trzeba używać już do końca życia aby problem nie wrócił. Dziewczyny czy macie jakieś pewne i rozsądne cenowo źródło zakupu Cosm?
Trzymanie w lodówce może spowodować utratę właściwości??? Przeraziłam się, bo ja tak robię. Zauważyłam, że w ten sposób nie zmienia koloru i jest jakiś łagodniejszy dla twarzy.
Ja kupuję ze sklepu estetyka, to jest pewne źródło, ale niestety drogie. Na allegro bałabym się kupić.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 09:29   #1752
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam bardzo serdecznie-bylam tu bardzo dawno,bo nic sie z moimi plamami nie dzialo (pozytywnego)-w sensie-peelingi - znowu seria kwasow a plamy jak byly tak byly-kiedys nawet dolaczylam zdjecia podobnych plam do moich - podejrzewalam,ze to mogla byc ostuda,gdyz moje plamy pojawily sie tuz po porodzie a w czesniej podobne mialam nad ustami po antykoncepcji+ solarium. Robilam nawet badania na watrobe i bylo wszystkow pozadku. A pisze bo plam juz nie mam : ehem::e hem: -a plamy jednak byly z powodu zlego-tzn nieprawidlowego(ale zadna choroba)funkcjonowania watroby - kolezanka ktora miala po prostu ogromne plamy po ciazy wyczytala w necie na temat ostropestu plamistego - to ziola poprawiajace prace watroby i chroniaca przed wplywem antykoncepcji -pomyslalam,ze zaszkodzic mi nie zaszkodzi a drogie to nie jest-mozna kupic na allegro i aptekach-a i tak mnostwo pieniedzy wydalam na inne specyfiki- i stal sie cud , po 2 tygodniach plamy bely coraz mniejsze-nie to ze bledsze-znikaly w oczach i teraz znowu ciesze sie fajna buzka Sama nie moglam w to uwierzyc ale mam buzie bez plam-przede mna lato-ale juz inaczej patrze w przyszlosc-nigdy nie mialam wczesniej plam od sloneczka wiec moze nie powroca tym bardziej,ze nie sa bledsze,po prostu ich nie ma Pozdrawiam Was kochane serdecznie i trzymam kciuki,by kazda z Was mogla sie cieszyc piekna buzia bez plam
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:00   #1753
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

alcia, napisz proszę coś więcej na temat tego ostropestu plamistego. Chodzi mi głównie o nazwę tego preparatu, który stosowałaś, bo coś nic nie mogę wyszperać w necie......
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:21   #1754
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

To nie byly tabletki ani zaden specyfik-na allegro mozna kupic ziarna ostropestu -cale lub mielone-ja bralam mielone po 2 lyzeczki dziennie i popijalam szklanka wody. A badania nie wykazaly, bym miala chora watrobe-moze byla obciazona tymi anty a pozniej ciaza - nie mam pojecia.Wczesniej bralam anty i tez po solarium nad ustami wyskoczyly mi plamy ale z czasem zniknely,a po porodzie bylam jak salamandra plamista i to naprawde mi pomoglo. Mialm kwasy po 2 serie z marnym skutkiem o pilingach kawitacyjnych i innych nie wspomne i zawsze byl ich cien-mimo,ze kazdego pomienia unikalam jak ognia.Nie wiem co moge jeszcze napisac,ze to chyba jakis cud-ale kolezance tez zniknely.Ja wiem,ze nie kazde plamy sa tego samego pochodzenia ale skoro zewnetrznie tylko udalo je sie troche wybarwic to cos musialo sie stac od wewnatrz-skoro ich nie ma.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Jeszcze wczoraj w necie znalazlam dziewczyne ktorej tez po tym plamy zniknely,ale nie moge znalezc watka,bo podalabym linka.
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 15:51   #1755
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez alcia77 Pokaż wiadomość
To nie byly tabletki ani zaden specyfik-na allegro mozna kupic ziarna ostropestu -cale lub mielone-ja bralam mielone po 2 lyzeczki dziennie i popijalam szklanka wody.

--
Zaintrygowałaś mnie tym specyfikiem...Poczytałam w internecie i kupiłam na allegro..Jak w przyszłym tyg. dojdzie, zacznę kurację. Dwa tygodnie, powiadasz?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:46   #1756
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ktore to zielsko laski na te plamy bo na allegro sa i suszaone i w kapsułkach???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:01   #1757
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam Was
Jestem tu nowa nie nowa bo podczytuję od ponad roku. Na swoje plamiska które pojawiły sie w ciąży i nie chcą zniknąć stosowalam już krem svr clairial, serię zabiegów kwasem azelainowym, mikrodermabrazje, jakiś peeling ziołowy a ostatnio kwas glikolowy 70%. Tym glikolem to mi chyba trochę zrypała twarz bo na czole jak zeszły strupki zostały mi małe doleczki i takie czerwone plamy, mam nadzieję ze znikną. Tak więc wydałam juz 1460zł. a plamy mam dalej jedynie nieco rozjaśnione. Podjęłam decyzje ze jesienia robie cosmelan i to bedzie moje ostatnie podejście a tu czytam o ziółkach. Też je kupię i zastosuję, może sie uda bo moja wątroba i woreczek zółciowy napewno nie pracują tak jak powinny.
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 23:16   #1758
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Błagam pomocy, co ja mam zrobic z tą gębą, myślicie ze te wredne czerwone plamy po odpadniętych strupach to po cosmelanie zejdą, one odpadły dopiero w tym tygodniu i wiem ze mogą być jeszcze czerwone ale ja juz mam dosyć. Co robic powiedzcie.
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:39   #1759
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ale po czym masz te plamy?? czerwona to dopiero bedziesz po cosmelanie

poza tym jesli cos robilas i masz czerwone plamy to byc moze efekty wczesniejszych zabiegow i niewygojenia odpowiedniego...daj sobie troche czasu i powinno samo zejsc
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 21:19   #1760
dyskalkulja
Przyczajenie
 
Avatar dyskalkulja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z warszawy
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzień dobry
Jestem nowa w tym wątku, aczkolwiek przeczytałam pierwszą część pamiętnika sumiennie i kolejne już bardziej pobieżnie mam pytanie czy może orjentujecie się czy w ok. 5 miesięcy po doustnym leczeniu retinoidami mogę sobie zrobić mocniejszy piling medyczny taki jak cosmelan lub yellow peel. Chodzi mi ofc o pozbycie się przebarwień posłonecznych (szczególnie wąsika i rozproszonej już plamy na środku czoła), po trądziku nie został mi bowiem nawet ślad po ww terapii.
ps. Z tego co zauważyłam w pierwszej części były linki do zagranicznych stron oferujących takie pilingi na sprzedaż detaliczną o wiele taniej niż w salonie, mam więc prośbę czy może ktoś zakupił w taki sposób piling i może podzielić się doświadczeniami i wrzucić link do polecanej strony, byłabym bardzo wdzięczna.
dyskalkulja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 15:44   #1761
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja mam te czerwone plamy po kwasie glikolowym. W miejscach gdzie przebarwienia byly bardzo ciemne, pani przypiekła mnie troche mocniej i tam zrobiy sie strupki , jak odpadly zostały czerwone plamy.
Byłam wczoraj u niej, powiedziała ze do Wielkanocy znikną i ze to naczynia krwionośne. Mam nadzieję ze się nie myli bo teraz to jest gorzej niz było i jeszcze mi naczynka wyszły. Już chyba nigdy nie będę gładka.
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 15:48   #1762
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

kostolo moim zdaniem na cosmelan jeszcze za wczesnie....radzilabym Ci poczekac do maja i sprawdzic czy rzeczywiscie te plamiska nie znikaja...juz obciazylas skore kwasem teraz lepiej nawilzac i smarowac filtrami zeby sie nowe plamy nie porobily. jak minie czas wskazany przez pania dermatolog a te czerwone plamy nie znikna to mozesz reklamowac....poki co chron dkore przed promieniami i nawilzaj mocno.
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 23:50   #1763
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzięki, tak zrobię.
Pani kazała smarować kolagenem a jak przez najbliższe 2 tyg nie zejdą to pozamyka laserem.
Mam nadzieję ze ma rację bo nie ma takiej tapety która by to zakryła

Edytowane przez kostolo
Czas edycji: 2011-03-31 o 23:53
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 23:12   #1764
allegoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kondyn
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam wszystkie cosmelanki,

wlasnie planuje moja trzecia kuracje cosmelanowa wiec mniej wiem czego sie spodziewac. Ale w miare przedzierania sie przez kolejne stronki, wychodzi ze mniej jak wiecej...
Pierwsze podejscie do cosmelanu 2 bylo kolo 3 lat temu (bez maski), buzia w kolorze mielonej wieprzowinki ale efekty boskie- na ponad rok... w zeszlym roku drugie podejscie, zauwazlam ze krem inny w kolorze, juz nie 'musztardka' ale bezowy, no i zdecydowanie mniej zracy- delikatne luszczenie i lekki rumien, zadnego hardcora jak poprzednio. Troche sie rozczarowalam ale wyczytalam na wizazu 'udoskonalona' wersja tak wlasnie dziala...
Po zeszlym urlopie w grecji plamiska wrocily, mimo ze moj wakacyjny image przypominal 'zone taliba'- kapelusz, okulary i sun block aplikowany co 2 godziny- i siedzenie non stop w cieniu... W zimie jakby delikatnie zjasnialy ale pierwsze promienie slonca (twarz nadal chroniona filtrami) i mam wielka plame w ksztalcie afryki na lewym policzku o czole nie wspominajac...

Cosmelan planuje sciagnac z amerykanskiego ebay'a, od tego samego dostawcy bralam poprzednio i nie bylo problemu, mam zaufanie. Wystawiane sa 2 wersje preparatu, mocniejsza i 'regular' czyli zakladam ze ta nowsza, 'lagodniejsza'? Planuje wersje mocniejsza, kuracja uderzeniowa- ale czy to nie przypadkiem tani chwyt marketingowy?? Poza tym jakie sa wasze odczucia- warto inwestowac w maske i krem czy zainwestowac w 2 kremy (zdaje sobie sprawe ze kuracja potrwa miesiacami)...

Sorki jezeli te same pytania juz padly ale przedzieranie sie przez tryliony postow zajmnie mi tygodnie a wlasnie patrze w lustro i moja afryka mi sie rozrasta- musze dzialac jak najszyciej! Dziekuje z gory x
allegoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 20:25   #1765
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

a w jakie dwa kremy chcesz zainwestowac??? w dwa opakowania cosmelanu 2 czy cosmelan 2 plus cos jeszcze???
bo jesli dwa opakowania cosm 2 to ja bym sobie odpuscila nawet chociazby dlatego ze cosm 2 sie zuzywa powoli i lepiej kupowac na swiezo.

ja mialam maske i potem krem wiec tylko o tym moge mowic...ale niestety moje plamy jak byly tak sa
latem rowniez wygladam jak zona taliba buzia chroniona jak najcenniejsze precjoza a mimo to plamy wychodza....teraz traktuje watrobe tym ostropestem polecanym przez alcie77 coz plamy nie zniknely ale dam sobie jeszcze troche czasu a jesli nawet nie znikna ale watroba sie oczysci to i tak jakis tam dobry efekt bedzie

wiec wracajac do tematu, kup sobie zestaw z maska i zuzyj caly
mam nadzieje ze pomoze i chociaz na chwile plamiska zejda...
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 22:52   #1766
allegoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kondyn
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Myslalam o 2 x c2 w wersji 'strong'- stara wersja kremu wprawdzie nadawala mojemu licu zmyslowy odcien kotleta z wolowiny, ale zarla plamiska az milo, mam wiec nadzieje ze wersja 'mocniejsza' tez bedzie podobnie dzialala... chociaz z drugiej strony mesostetic nie wspomina o dwoch rodzajach kremu na swoich www- wiec moze to tani chwyt na takie zdesperowane jak ja...?
tu sie odezwalo moje wrodzone skapstwo - i tak sobie kombinuje: skoro rezulaty byly boskie przy samym kremie, to moze uda sie ta sztuczke powtorzyc?? hmmm...
allegoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 17:43   #1767
elaabo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Jestem po zabiegu dermamelanem nieco ponad miesiąc . skóra jak u niemowlaka, cos pięknego ale boje sie o nowe plamy , szukam ich niemal codziennie, boje sie ze wylezą znowu, narazie nic , filtry na okrągło.
Ale nurtuje mnie jedna rzecz. Mój lekarz nie zalecił mi tego kremu o ktorym piszecie, stosowanym po 2 . Zastanawiam sie czy go nie kupic , jaki on ma filtr? moze warto w niego inwestowac , sama nie wiem. Prosze o odpowiedz kogos kto stosował ten krem
elaabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 01:31   #1768
kostolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 89
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny pomóżcie. Miesiąc temu miałam elektrokoagulacje naczynek i do tej pory sie nie wygoiłam do końca. Naczynia były pod plamami i teraz w niektórych miejscach plamy zrobily sie ciemniejsze chyba pod wpływem tej elektrokoagulacji. Najgorzej jest naczole i jednym policzku. Czy myslicie ze ten pigmanorm by pomógl to rozjaśnić a może kupić cosm 2. Chyba muszę grzywke zrobić bo to czolo to masakra.
Czy któraś z Was stosowała lub slyszała coś o ampułkach wybielających YASUMI. Znalazłam w necie i jestem ciekawa efektów.

Edytowane przez kostolo
Czas edycji: 2011-05-06 o 12:59
kostolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 14:00   #1769
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez kostolo Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Miesiąc temu miałam elektrokoagulacje naczynek i do tej pory sie nie wygoiłam do końca. Naczynia były pod plamami i teraz w niektórych miejscach plamy zrobily sie ciemniejsze chyba pod wpływem tej elektrokoagulacji. Najgorzej jest naczole i jednym policzku. Czy myslicie ze ten pigmanorm by pomógl to rozjaśnić a może kupić cosm 2. Chyba muszę grzywke zrobić bo to czolo to masakra.
Czy któraś z Was stosowała lub slyszała coś o ampułkach wybielających YASUMI. Znalazłam w necie i jestem ciekawa efektów.
jesli chodzi o naczynka i przebarwienia to jest to towarzystwo wzajemnej adoracji niestety
jak sie leczy przebarwienia wychodzą naczynka
z kolei jak walczymy z naczynkami to wychodzą przebarwienia bo skóra wrażliwa
zamknięte cholerne koło

ja już 2 lata walcze z naczynkami i przebarwieniami
stosowałam miliony kosmetyków,peelingów,cosm elan,lasery i wszystko na nic

teraz nawet ten ostropest wszałamaniam i nic
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 15:21   #1770
jooasiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam kobietki
wygląda na to ze narozrabiałam, zrobiłam Cosmelan maskę 6 dni temu i totalnie zapomniałam o opryszczce, i dziś rano wstałam z zimnem na policzku
Pomóżcie co robić??? Sam zovirax nie bardzo chyba pozatym co z tym miejscem??? Jeju ale się boję(((
jooasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.