szukam pasty wybielajacej przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 10:23   #1
reneta12
Raczkowanie
 
Avatar reneta12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 197

szukam pasty wybielajacej przebarwienia


Dziewczyny szukam dobrej pasty wybielajacej przebarwienia , myslałam o biała perła ,ale ona jest do wybielania zebów i pewnie niszczy szkliwo a ja mam bardzo słabe zęby i dziąsła , odsłonięte szyjki itd. Jednoczesnie mam dziwne przebarwienia miedzy zębami trzonowymi ( z tyłu ) , takie brazowe a na innych czarne maleńkie kropeczki , dentystka stwierdziła ,ze to sa przebarwienia ,których nie da sie usunąc ? ciężko jest znalezc dobrego dentystę i nie za bardzo chce mi sie szukac przygód , bo juz miałam nieciekawe przypadki , z tej dentystki jestem zadowolona ,ale dziwi mnie to ,ze nic mi nie doradziła w tej sprawie , jak to zabezpieczyc , bo wiem ,ze z tego potem będzie próchnica, teraz zalepia mi te szyjki ,które sa czarne , a co z pozostałymi , przeciez one tez z czasem pewnie zostana zaatakowane ,bo sa odsłonięte . Może macie jakies doświadczenia w tej kwestii? Wiem ,ze dentysta woli zajmowac sie dziurami ,bo na plombie ma 100-150 zł zarobku a profilaktyka pozbawia tego dochodu...wiec szukam jakiejs alternatywy, bo już i tak sporo juz zostawiłam kasy u dentysty i nie zapowiada sie konie chyba juz nigdymam chyba wszystkie zeby zalepione ( albo dziury , albo szyjki )
Jesli chodzi o higiene to bardzo o to dbam , więc to nie jest kwestia zaniedbania . Stosuje tez fluoryzacje ( lakierowanie)
Wydaje mi sie ,ze to genetyczne ,dziedziczne , moja babcia miała własnie takie zniszczone zeby , jak pamietam z dzieciństwa ,ale nie wiedziałam co to jest , to na pewno nie była typowa próchnica z dziurami w zebach
reneta12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 11:10   #2
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: szukam pasty wybielajacej przebarwienia

Te brazowe miedzy zebami to pewnie osad/kamien, a czarne plamki to raczej plamki prochnicowe. Mysle ze scaling/piaskowanie powinno troche pomoc, jak sciagnie sie osad to zeby beda ladniej wygladaly, moga sie nawet zrobic bielsze.

Co do plamek prochnicowych to tez mam kilka, ale nie da sie z nimi nic zrobic, to po prostu zahamowany zalazek prochnicy, mam je prawdopodobnie od dziecinstwa i trzeba obserwowac czy nic sie z nich nie rozwija. Poki plamki nie "hacza", czyli nie zrobil sie ubytek to z tego co mowila moja pani doktor to nic sie z nimi nie robi.

Przy problemach z szyjkami daruj sobie pasty wybielajace, a na codzien stosuj jakas lepsza paste typu Elmex, Sensodyne czy Lakalut. Ewentualnie po piaskowaniu mozesz zapytac swoja dentystke czy dla podtrzymania efektu mozesz np. raz w tyg myc zeby pasta dla palaczy zeby zapobiec ponownemu zbieraniu sie osadu.
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 11:34   #3
mineraly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: szukam pasty wybielajacej przebarwienia

Dobrze byłoby, żebyś miała zdiagnozowane co to są za plamki. Natomiast odnośnie odsłoniętych szyjek i bezpiecznego wybielania to polecam pastę Shenseen z Dr Nony. Ja miałam te problemy, ale uporałam się z nimi. Trwało to ok 6 miesięcy. Stosowałam płyn do płukania jamy ustnej i dodatkowo Okseen na uszczelnienie i wzmocnienie naczyń krwionośnych i oczywiscie paste, ona tez wzmacnia. Poczytaj sobie o tych produktach na ich stronie nona-polska.pl. Nie są to tanie produkty, ale warto było. Nie mogłam myć zębów szczoteczką elektryczną bo wszystko bolało i krwawiło, teraz jest OK.

Te brązowe plamki może to być też kamień i własnie jak wzmocnisz sobie dziąsła, to nie będzie się go tyle robić. Kiedyś czyściłam kamień co 3 m-ce, teraz 1 raz na rok.
mineraly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.