Proszę o pomoc, pilne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 12:29   #1
niepoprawnaromantyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Exclamation

Proszę o pomoc, pilne!


Witam wszystkich. Piszę, bo mam taki 'mały' problem. A raczej mój chłopak. No i wiadomo, jak to faceci, przynajmniej mój, do lekarza mu nie spieszno, więc już postanowiłam zgłosić się o poradę tu. Mój chłopak jest piłkarzem, gra w piłke praktycznie cały czas, i podczas jednego z treningów doszło do niemiłej sytuacji, mianowicie stłukł stopę. Tak przynajmniej wydawało mu się, ale po kilku dniach paznokiec zaczął robić się czarny. Nie byłam z początku ździwiona, bo też raz miałam tak, że paznokieć zrobił się czarny, ale po jakimś czasie mi to zeszło. A u niego.. Ma to już od jakichś 4-5 miesięcy i paznokieć jest caaaaaały, calusieńki czarny.. Nic, kompletnie, nic nie schodzi. Ponadto, na odwrocie palca, ma tak jakby 'odcisk' tyle, że nie taki zwykły odcisk, ale również czarny.. Czy w tej sytuacji koniecznie musi umówić się do chirurga, czy czekać, bo może za jakis czas jednak zejdzie? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez niepoprawnaromantyczka
Czas edycji: 2014-03-31 o 12:32
niepoprawnaromantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:28   #2
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Proszę o pomoc, pilne!

Skoro paznokieć odrasta czarny to raczej coś poważnego. Lepiej idźcie do lekarza bo nie daj Borze skończy się amputacja
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 17:29   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 362
Dot.: Proszę o pomoc, pilne!

Cytat:
Napisane przez niepoprawnaromantyczka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Piszę, bo mam taki 'mały' problem. A raczej mój chłopak. No i wiadomo, jak to faceci, przynajmniej mój, do lekarza mu nie spieszno, więc już postanowiłam zgłosić się o poradę tu. Mój chłopak jest piłkarzem, gra w piłke praktycznie cały czas, i podczas jednego z treningów doszło do niemiłej sytuacji, mianowicie stłukł stopę. Tak przynajmniej wydawało mu się, ale po kilku dniach paznokiec zaczął robić się czarny. Nie byłam z początku ździwiona, bo też raz miałam tak, że paznokieć zrobił się czarny, ale po jakimś czasie mi to zeszło. A u niego.. Ma to już od jakichś 4-5 miesięcy i paznokieć jest caaaaaały, calusieńki czarny.. Nic, kompletnie, nic nie schodzi. Ponadto, na odwrocie palca, ma tak jakby 'odcisk' tyle, że nie taki zwykły odcisk, ale również czarny.. Czy w tej sytuacji koniecznie musi umówić się do chirurga, czy czekać, bo może za jakis czas jednak zejdzie? Z góry dziękuję za pomoc.
Paznokieć ciemny przez prawie pół roku a Ty pytasz czy to coś poważnego? To raczej pytanie retoryczne. Niech idzie jak najszybciej do lekarza- skąd wiesz, czy cos mu tam nie gnije? Fuj!
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:55   #4
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Proszę o pomoc, pilne!

Skoro po takim czasie nic się nie zmienia to wizyta u lekarza jest konieczna, zbyt długo chłopak to bagatelizował.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-01 18:55:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.