Scent Bar LIX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 13:26   #61
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Katt dlaczego?
A bo gorzej się odkurzają, potrafią odkształcić i zmienić kolor od promieni słonecznych
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:32   #62
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
A bo gorzej się odkurzają, potrafią odkształcić i zmienić kolor od promieni słonecznych

I dlatego jakbym nie pałała miłością do żaluzji, tylko tak jak Spo, najwyraźniej było by mi obojętne, to brałabym rolety day/night. Lepsze od klasycznych bo imitują żaluzjowość, moderują dostęp światła (ale już kątu padania nie ) Zwykłe rolety są dla mnie niepraktyczne Ale z pewnością "czystsze".

A jeśli rolety klasyczne, to jeszcze jaki stopień zaciemnienia? Jak zachód to wali słońcem i gorącem, chcesz takie prześwitujące czy zaciemniające? Pyt do Spo of kors.

Powiem tak, na oknie od zachodu mam żaluzje i efekt jest przeboski, w sensie sterowanie wpuszczanym światłem, od góry, od dołu, pod kątem, do połowy, 3/4, po całości no wszelkie kombinajce oświetlenia a co za tym idzie wpuszczania ciepła. Dla mnie kurz to pikuś przy tym Ale jak komuś nie zależy na powyższych parametrach, czyli większości ludziom, to biero rolety.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-02-10 o 13:44
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:44   #63
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Nie umiem doradzać, bo zawsze robię to co chcę - chciałam drewniane i mam drewniane. IMO żaluzje a rolety, to kwestia tego co WOLISZ po prostu, na czym Ci zalezy. Roletami nie modulujesz dostepu światła tak jak żaluzjami. Nie wiem co do tego mają firanki, dla mnie bez znaczenia, nie wpływają na wybór. Ja tam kocham żaluzje, i gdybym miała kasę miałabym je wszędzie bo są piękne!
No właśnie problem w tym, że i rolety i żaluzje mają dla mnie chyba tyle samo plusów co minusów Ale dzięki
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:56   #64
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
No właśnie problem w tym, że i rolety i żaluzje mają dla mnie chyba tyle samo plusów co minusów Ale dzięki
bo mają, tylko inne
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:39   #65
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Miałam w weekend coś w ten deseń ale bez bólu, temperatura 39 stopni i telepanie z zimna więc chodziłam do kibla okutana w kołdrę Po trzech dniach brania Apapu co 5 godz (bo inaczej byłam nie do życia a samo się w domu nie porobi) przeszło a teraz mam lekki katar i kaszel, 37-38 stopni. Dida ciągle karmię.
ewidentnie jakieś wirusy krążą
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

O, to budujące! Jasne, bardzo, baaaardzo chętnie Taka wiedza na wagę złota.

I


o tutaj: http://www.hafija.pl/karmieniepiersiapodstawy
poza tym przeczytałam książkę "po prostu piersią" no i zostałam takim trochę karmiącym freakiem, jakby mi się nie udało karmić to bym była zwiedziona bardzo na szczęście nie mam z tym żadnych problemów (odpukać )


Betty
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:51   #66
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

snad bólu brzucha, mdłości i diety bezpokarmowej od wczoraj
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Co jest z tym Barem?

Melduje się z wirusem siakims najpierw ból brzucha i pawie a teraz ból mięśni i ogólnie rozbicie
Liczę że szybko przejdzie bo ja przecież nie choruje
1.wypollizowało
2.auć
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Spoko wracam na łono Barowe A poważnie, to wszyscy chyba wyjechani po trosze?

No ja miałam podobnie - przez weekend grypa - wysoka gorączka, dreszcze takie, że trzęsło całym łóżkiem, ból KAŻDEJ kości przeokrutny, odczucie palenia, żarzenia się normalnie kopuły mózgowej i wszystkich bebechów, do wc szłam trzymając się ścian i telepiąc jak stuletnia staruszka z parkinsonem. Normalnie widok nędzy i rozpaczy. Po aspirynie i 3 dniach przeszło w ... włąsnie jelitówko-coś?

Mówiłam, pogoda jest anormalna i wirusy sobie robią z nas jaja. Nie chcę myśleć, o tym co się dzieje za wschodnią graniacą
Nawet małż, co nie choruje, padł ofiarą jakiegoś syfa.

Tak się zastanawiałam w tej agonii swojej co z didem jak matkę karmiącą dopadnie choroba? Mursi na flachę przejść prawda?
1. do robo
2.
3.przy chorobie o ile to zwykła infekcja wirusowa ze s.raczką włącznie karmić jak najbardziej można , tylko nie brać aspiryny a paracetamol wzgl ibupforen i koniecznie od pierwszych oznak że coś się zaczyna dziać , maseczkę na paszczę żeby na dida nie nachuchać wirusem , bo jak się nachucha , to zanim dostanie przeciwciała się rozłoży . Przy większości antybiotyków też można karmić .
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


Ooo to widzisz cenna informacja, bo ja teoretycznie też. Ale, że nawet przy gorączce 38 stopni i braniu aspiryny?
aspiryna nie , paczaj wyżej , gorączka nie jest przeciwwskazaniem , trza ino więcej się nawadniać .
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość

Szybka ankieta z rana, a potem, w nagrodę za udział w ankiecie,Was przelecę (bo teraz nie mam czasu).

Co wybrać:

a)zwykłe materiałowe rolety
b)drewniane żaluzje

Okna w kuchni i dużym pokoju, strona świata - zachód, pikne firanki w oknach
Najpierw chciałam rolety dzień noc, potem (tj.wczoraj) w sklepie stwierdziliśmy, że najlepsze będą żaluzje drewniane bambusowe. Mam na dziś zamówionego gościa do pomiaru, ale zaczęłam jednak z powrotem zastanawiać się nad roletami, zwykłymi materiałowymi

Helpunku
ja nie lubię ani rolet ani żaluzji ,a le z dwojga złego to rolety . Żaluzje to zuoo wcielone i kupa kurzu
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

znad postępu w bardzo ważnej sprawie



Parabell, co robić z krwawieniami z nosa?
Młodsza didka miała w poniedziałek szczepienie, po odprowadziłam od szkoły, czuła się ok, ale po 3h dzwonią, że ma krwotok z nosa (nie zwykłe krwawienie, tylko ja z kranu ze skrzepami). Ale jakoś przeszło samo i nie czuła się słabo więc została na gitarę jeszcze. Wczoraj też krwawienie, na szczęście słabsze. Przed szczepieniem badał ją lekarz, tydzień wcześniej zawirusowana była, ale bez gorączki, tylko osłabienie i kaszel. Lekarz uznał, że nadaje się do szczepienia. Kiedyś miała takie jazdy i po 3 razy dziennie krwawienia przez parę dni, ale byliśmy z tym u rodzinnego i laryngologa i nic nie znaleźli.
W nocy znowu starsza wstała z krwawieniem, a jej się nie zdarza.
Dziś pojechały normalnie do szkoły, bo samopoczucie ok. Ale nie wiem czy uderzać do rodzinnego z obiema, przychodnia pęka w szwach, bo wszyscy zagrypieni. Czy zrobić im prywatnie morfo?
Starsza miała w grudniu i wszystko w porządku.
Czy coś z pogodą, ciśnieniem, przesileniem?
Ja na razie obserwuję, młodsza rutinoscorbin bierze od 2 tygodni, kazałam dzwonić ze szkoły jakby się słabiej poczuły, ale chuop mówi, że podejrzane i żeby do prywatnego iść sprawdzić



Ale powalone-polityczne sny miałam
1.
2.iść do laryngologa jeszcze raz, żeby dokładnie nochale we środku obejrzał, czy jakieś naczynka nie leżą powierzchownie . Ogólnie samoistne krwawienia z nosa bez żadnych innych objawów towarzyszących to norma u didów , chyba każdy ma chociaż raz w życiu . Włożyć zwilżony zimną wodą albo solą fizjologiczną gazik do krwawiącej dziurki i mocno ucisnąć skrzydełko nosa , i posiedzieć tak z głową pochyloną do przodu z 10 minut . No i często krwawienia są po/przy katarze i wirusówce . Rutinoscorbin , sól fizjologiczna do nawilżania nocha w sprayu , nawilżanie powietrza w domu i raczej bendo żyć
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:32   #67
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

A jeśli rolety klasyczne, to jeszcze jaki stopień zaciemnienia? Jak zachód to wali słońcem i gorącem, chcesz takie prześwitujące czy zaciemniające? Pyt do Spo of kors.

Powiem tak, na oknie od zachodu mam żaluzje i efekt jest przeboski, w sensie sterowanie wpuszczanym światłem, od góry, od dołu, pod kątem, do połowy, 3/4, po całości no wszelkie kombinajce oświetlenia a co za tym idzie wpuszczania ciepła. Dla mnie kurz to pikuś przy tym Ale jak komuś nie zależy na powyższych parametrach, czyli większości ludziom, to biero rolety.
Rolety bym chciała takie po środku A co do żaluzji to Tżtowi właśnie chodzi o to sterowanie żaluzjami Mówi, że jak miał kiedyś rolety (ja nie miałam nigdy tzn w domu rodzinnym ) to w tym zachodnim pokoju i tak mu światło przez nie waliło na monitor No nie wiem nie wiem czy nie kuamie

Bosh czasu coraz mniej a ja wiem, że nic nie wiem
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 15:37   #68
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Pogoda na slasku pod psem, od rana padało, teraz sniegiem wali, ale mimo to wsiadłamw tramwaik i popyliłam tu i ówdzie
Podjełam decyzję ze wymieniam Eau Des Merveilles na Elixir, dobrze robie? Eau jakos krotkotrwały na mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:49   #69
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

w Waw na razie tylko deszczem pada, ale od jutra może być i śnieg

W weekend czeka mnie prawdopodobnie jakiś wypad do klubu na balety. A potem muszę porządki w szafie zrobić, tyle mam ciuchów, ze się nie mieszczą i nowe leżą w torbach nierozpakowane, bo nie ma miejsca

Z pozytywów: chyba zdrowieję, bo ostatnio kupuje tylko czarne rzeczy. Jest dla mnie nadzieja
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:56   #70
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
w Waw na razie tylko deszczem pada, ale od jutra może być i śnieg

W weekend czeka mnie prawdopodobnie jakiś wypad do klubu na balety. A potem muszę porządki w szafie zrobić, tyle mam ciuchów, ze się nie mieszczą i nowe leżą w torbach nierozpakowane, bo nie ma miejsca

Z pozytywów: chyba zdrowieję, bo ostatnio kupuje tylko czarne rzeczy. Jest dla mnie nadzieja
Mam nadzieje, ze snieg tylko chwilowy, bo zima mi do niczego niepoczebna

U mnie to by sie szafa wieksza przydała, bo porzadki robiłąm niedawno, ale i tak wszystko tak upchane, ze pogniecione na dzien dobry

A to dobra nowina
Ja sie złapałam na tym, ze ostatnio same czernie i szarosci kupuję, ewentualnie przelamuje jakims bezykiem
No to dzisiaj mierzyłam biała bluzke w stylu boho, jak znam zycie to ja kupie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:35   #71
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Z pozytywów: chyba zdrowieję, bo ostatnio kupuje tylko czarne rzeczy. Jest dla mnie nadzieja

Swoją drogą - a co nosisz na balety?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podjełam decyzję ze wymieniam Eau Des Merveilles na Elixir, dobrze robie? Eau jakos krotkotrwały na mnie
Prawidłowo, EdM daje płynem do robienia baniek a Elixir już raczej pomarańczami.

Macham znad wybierania chrzcielnej kreacji i perfum. Nie wiem czy Perły czy Ametyst Durbano? Oto problemy pierwszego świata.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 16:37   #72
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad wybierania chrzcielnej kreacji i perfum. Nie wiem czy Perły czy Ametyst Durbano? Oto problemy pierwszego świata.
Perły. Kamfora się ładnie komponuje z kościelnym kadzidłem
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:38   #73
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Swoją drogą - a co nosisz na balety?
zależy, gdzie ide
jak na typowy klub w centrum warsiaffki: czarna tunika+ skórzane portki/leginsy albo czarna sukienka
+ jakies kozaki na szpilce

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad wybierania chrzcielnej kreacji i perfum. Nie wiem czy Perły czy Ametyst Durbano? Oto problemy pierwszego świata.
Avignon!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:44   #74
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
:
Prawidłowo, EdM daje płynem do robienia baniek a Elixir już raczej pomarańczami.

Macham znad wybierania chrzcielnej kreacji i perfum. Nie wiem czy Perły czy Ametyst Durbano? Oto problemy pierwszego świata.
W sumie mnei oba sie podobaja, ale nie lubie perfum, których nie czuć po godzine
Ciekawe, czy one na mnie tylko takie krókotrwałe (pH), czy ogólnie na wiekszosci, hmmm...

No i jeszcze będe miała Dune do Elixiru

Perły są ciepławe, Ametystu nie znam. Ale Majuta ma rację Avignon
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:48   #75
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Perły. Kamfora się ładnie komponuje z kościelnym kadzidłem


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Avignon!
Nie mam już

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W sumie mnei oba sie podobaja, ale nie lubie perfum, których nie czuć po godzine
Ciekawe, czy one na mnie tylko takie krókotrwałe (pH), czy ogólnie na wiekszosci, hmmm...

Perły są ciepławe, Ametystu nie znam. Ale Majuta ma rację Avignon
1. już nie pamiętam jakie były na mnie ale i tak je zaraz zmywałam bo bańki.
2.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:49   #76
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

A idźta Wy - teraz zakciało mi sie Avignonu i skad wziać?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:53   #77
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A idźta Wy - teraz zakciało mi sie Avignonu i skad wziać?
Ze stond:
http://www.lulua.pl/pl/zapachy/38--s...edt-50-ml.html
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:54   #78
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
O, dzieks jakos zapomniałam o lului
Ale najpierw to se chyba próbencje sprawie,bo miałam tak dawno, ze boję sie iz teraz coś mi nie spasi, a wiem, ze on mocno koscielny był zdaje sie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:09   #79
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

o tutaj: http://www.hafija.pl/karmieniepiersiapodstawy
poza tym przeczytałam książkę "po prostu piersią" no i zostałam takim trochę karmiącym freakiem, jakby mi się nie udało karmić to bym była zwiedziona bardzo na szczęście nie mam z tym żadnych problemów (odpukać )


Betty
Super dzięksy już w zakładkach zapisany. Ja mam identyczne, przynajmniej w założeniu podejście. I też mam na tym punkcie jakby freako-parcie, że to kurde belans lek na całe zło

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
3.przy chorobie o ile to zwykła infekcja wirusowa ze s.raczką włącznie karmić jak najbardziej można , tylko nie brać aspiryny a paracetamol wzgl ibupforen i koniecznie od pierwszych oznak że coś się zaczyna dziać , maseczkę na paszczę żeby na dida nie nachuchać wirusem , bo jak się nachucha , to zanim dostanie przeciwciała się rozłoży . Przy większości antybiotyków też można karmić .

aspiryna nie , paczaj wyżej , gorączka nie jest przeciwwskazaniem , trza ino więcej się nawadniać .
Dziekuję No popa, na to bym nie wpadła, to w sumie pozytyw i dobrze wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Rolety bym chciała takie po środku A co do żaluzji to Tżtowi właśnie chodzi o to sterowanie żaluzjami Mówi, że jak miał kiedyś rolety (ja nie miałam nigdy tzn w domu rodzinnym ) to w tym zachodnim pokoju i tak mu światło przez nie waliło na monitor No nie wiem nie wiem czy nie kuamie

Bosh czasu coraz mniej a ja wiem, że nic nie wiem
Tak czułam, że chuopin praktyczny

Mamy rolety tam gdzie nam już brakło kasy na zmiany, zostały po chuopinie i mamy całkowite lub ok 90 % zaciemnienie - nic na monitor nie pada. No ale jest ciemno jak zasłoni się całe, trzeba zostawiać trochę światła od spodu. Dla mnie lipa, ale jak mówię, kaski brak więc tak się bujamy.

Myślę, że jak Twój małż nie będzie pomagał w czyszczeniu kurzu z żaluzji a Ty ich nie kochasz absolutnie za cudowny wygląd, to nie daj się w nie wmanewrować . Ja bymbrała, jako twój chuop żaluzje, ale no wówczas na bank bym nie olała sprawy ich utrzymania w czystości. Ty musisz zrobić po swojemu, jak Ci wygodnie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pogoda na slasku pod psem, od rana padało, teraz sniegiem wali, ale mimo to wsiadłamw tramwaik i popyliłam tu i ówdzie
Podjełam decyzję ze wymieniam Eau Des Merveilles na Elixir, dobrze robie? Eau jakos krotkotrwały na mnie
Dobrze!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A idźta Wy - teraz zakciało mi sie Avignonu i skad wziać?
JA też go uwielbiam!

Daj znać jak wrażenia, bo na mnie on jest mało kościelny właśnie za co go uwielbam, słodka zimna coca cola

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-02-10 o 17:12
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 17:20   #80
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Dobrze!


JA też go uwielbiam!

Daj znać jak wrażenia, bo na mnie on jest mało kościelny właśnie za co go uwielbam, słodka zimna coca cola


No chyba klikne 2 próbasy, bo jeden to
Ale 12 zeta za te 2 plus przesylka to idiotyzm A moze ktos ma i poratuje jakimis 2 ml?

A Ty masz flachę?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:23   #81
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


No chyba klikne 2 próbasy, bo jeden to
Ale 12 zeta za te 2 plus przesylka to idiotyzm A moze ktos ma i poratuje jakimis 2 ml?

A Ty masz flachę?
Ja nie mam go już nic a nic niestety Ale nie planuję flachy, bo mnie on zadowalał w odpryskowych ilościach, teraz mam fazę na Ekscentryka 2 i parę innych rzeczy.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:29   #82
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja nie mam go już nic a nic niestety Ale nie planuję flachy, bo mnie on zadowalał w odpryskowych ilościach, teraz mam fazę na Ekscentryka 2 i parę innych rzeczy.
Szkoda, ze nie maja Avignonu 15 albo 25 ml

Kurde, nie da sie kliknac 2 próbek wtf??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-10 o 17:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:34   #83
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda, ze nie maja Avignonu 15 albo 25 ml
Szkoda, sama preferuję takie pojemności co do więksozści zapachów, tylko nieliczne mogłabym mieć w galonach.

W ogóle zachciało mi się tej słodkości Tresorowej Nuit, ale nie bierę, bo to takie chwilowe chciejstwo na kilka razy, niemniej tak mi było w nich dobrze miło i bepziecznie. Świat wyglądał jakby się patrzyło przez różowe okulary, krainy mlekiem i miodem płynąca, bajka!

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda, ze nie maja Avignonu 15 albo 25 ml

Kurde, nie da sie kliknac 2 próbek wtf??
Czyżby mieli ten sam limit co Galilu? Nie ma ma zmawiania kilku próbek tego samego zapachu.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:36   #84
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Szkoda, sama preferuję takie pojemności co do więksozści zapachów, tylko nieliczne mogłabym mieć w galonach.

W ogóle zachciało mi się tej słodkości Tresorowej Nuit, ale nie bierę, bo to takie chwilowe chciejstwo na kilka razy, niemniej tak mi było w nich dobrze miło i bepziecznie. Świat wyglądał jakby się patrzyło przez różowe okulary, krainy mlekiem i miodem płynąca, bajka!

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------



Czyżby mieli ten sam limit co Galilu? Nie ma ma zmawiania kilku próbek tego samego zapachu.
Limity jakies maja?! brzmi jak reglamentowanie towaru za czasów komuchów

A ja Tresora Nuit kocham odkad kupiłam Zgrabna 30-ka mi słuzy, jak sie skończy to nastepna bedzie 50-ka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:42   #85
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Limity jakies maja?! brzmi jak reglamentowanie towaru za czasów komuchów

A ja Tresora Nuit kocham odkad kupiłam Zgrabna 30-ka mi słuzy, jak sie skończy to nastepna bedzie 50-ka
Fajny jest, dzięki Tobie poznałam Sama bym chyba sięgneła mooooże od niechcenia a może i nie

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Red - planujemy dziś Spotlight. Dla mnie i tak będzie to uczta dla zmysłów, albowiem prawdziwi mężczyźni na ekranie Tucci i Schreiber, tylko nie wiem czy aby domowy mężczyzna nie zaśnie do tej pory bo śpi na stojąco.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:49   #86
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Red - planujemy dziś Spotlight. Dla mnie i tak będzie to uczta dla zmysłów, albowiem prawdziwi mężczyźni na ekranie Tucci i Schreiber, tylko nie wiem czy aby domowy mężczyzna nie zaśnie do tej pory bo śpi na stojąco.
Daj znać czy warto oglądać... no dobra, i tak obejrzę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 17:56   #87
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Daj znać czy warto oglądać... no dobra, i tak obejrzę
Nie no jasne że obejrzyj, ale u nas edit, oglądanie w weekend dopiero
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 18:03   #88
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Kliknelam próbasa Avignonu

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Fajny jest, dzięki Tobie poznałam Sama bym chyba sięgneła mooooże od niechcenia a może i nie

On taki lekki ale nie przesadnie lekki i ogłupiajacy ja te LVEB i inne temu podobne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 23:58   #89
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIX

znad przelewu do ZUSu. Kradzieje, złoczyńcy i darmozjady

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad bólu brzucha, mdłości i diety bezpokarmowej od wczoraj


Może cionsza?

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Z pozytywów: chyba zdrowieję, bo ostatnio kupuje tylko czarne rzeczy. Jest dla mnie nadzieja


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad wybierania chrzcielnej kreacji i perfum. Nie wiem czy Perły czy Ametyst Durbano? Oto problemy pierwszego świata.
Perły
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 08:55   #90
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Swoją drogą - a co nosisz na balety?



Prawidłowo, EdM daje płynem do robienia baniek a Elixir już raczej pomarańczami.

Macham znad wybierania chrzcielnej kreacji i perfum. Nie wiem czy Perły czy Ametyst Durbano? Oto problemy pierwszego świata.
Oba pasują, ja bym chyba perły brała

Jakiej kiecki szukasz? Kiedy chrzcicie? Bo my dopiero w maju (pierwszy termin który wszystkim pasuje ) więc jeszcze nic nie szukam bo może schudne





Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
znad przelewu do ZUSu. Kradzieje, złoczyńcy i darmozjady



:

Mój TZ bardziej przeżywa przelewy do urzędu skarbowego, szczególnie VAT
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.