Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 14:12   #3061
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Obiadu dzisiaj nie będzie Po wczorajszym usunięciu prosaczków zostały mi dwa strupki, nie mogę iść do sklepu.

Miałam na jutro przygotować kolację, ale lodówka pusta. Chyba będę musiała sprawić facetowi przyjemność zaproszenia mnie na kolację, ale czy zasłużył .

Za to sprzątanie w przerwach między siedzeniem na wizażu idzie całkiem spoko (no tak w granicach rozsądku oczywiście, po co urabiać się sprzątaniem skoro za chwilę i tak się nabrudzi).
U mnie był makaron z kurczakiem

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A mówiłam Wam, że TŻ nie taki guuuupi? Nie dał się nabrać na wersję, że złamał mi droga kredkę do brwi
No i dostałam kredkę GR i kupiłam sobie szminkę matową w kredce, wydaje mi się, że niedawno była o niej mowa?
A to cwaniaczek

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
W końcu mam zamówienie z S.

Jak pisałam kupiłam płatki 3za2, idealnie, bo akurat moje ulubione z Velvet się skończyły.

Próbka pianki GG, już druga, więc sobie potestuję.
Jest Nars Jakoś ta tubka się pusta wydaje, ale w sumie 2 ml, to czego oczekiwać Chętnie przetestuję
I hit! Próbka niespodzianka to próbki pomadek z EL, cudo, bo chciałam je wypróbować a tutaj kolory na każdą okazję

aaaa i jeszcze różowe pudełko

Mogę oficjalnie powiedzieć, że dawno nie byłam tak zadowolona z zamówienia
Też klikam różowe za pomadki
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 14:39   #3062
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Fajnie by było, ale tam trzeba mieć duuużo wiedzy technicznej, a ja noga z tego jestem Na dodatek jestem jeszcze zablokowana na awansy, bo od awansu pół roku muszę czekać (miałam w maju, więc dopiero z końcem października mogę znowu sobie awansować ).



kusicie tą maską
Co ona w ogóle robi?
Generalnie to na zaskórniki, brudek z porów wyciąga.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 14:55   #3063
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Tę CRAYON czy jakoś tak? Ja o niej pisałam.

Jaki masz numerek?
Tak, tak, to ta, a numerek 8

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szkoda, ale GR chyba jest dobra? To ta cieniutka?



Ciekawe co ja dostanę w gratisie, oby nie Erisy

Dasz radę
Taka cieniutka, ja jestem z niej zadowolona. I nawet gdyby TŻ jej nie złamał, to po skończeniu kupiłabym sama kolejną

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja jestem pozytywnie zaskoczona jakoscia produktow GR. Mam kobaltowy liner i dwie szminy w kredce i te produkty byly za smieszne pieniadze kupione, a sa bardzo dobre jakosciowo plus bardzo dlugo sie utrzymuja, nie zmazuja. Nawet przeszlo mi przez mysl aby czarny liner dokupic. A skoro jeszcze prodkty do brwi sa ok to tez chyba sprobuje.

Caly dzien Was probuje nadrobic, ale tyle tylko co przeczytac zdaze.
Ja polecam brwiowe GR
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 15:07   #3064
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co by tu jeszcze kliknąć na alli? coś mnie kusi

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------


a to tylko na nosek się daje?
Ja dałam na całą twarz
Gratulacje testów maskary


Pingwin link poszedł na pw

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka u mnie piękna pogoda Laaaaato !!

W zeszłym tygodniu mnie w pracy mega wkurzyli, przenieśli na produkcję. Dojeżdżam teraz do pracy, wrześniej szłam sobie starówką bo mam biuro w centrum, czasowo wychodzi tak samo, ale jednak lubiłam się przejść zwłaszcza, że praca siedząca. Trochę obowiązków mi doszło i to takich zupełnie wykraczających poza moje kompetencje, bo stanowisko bardziej decyzyjne. Natomiast odeszło trochę moich normalnych obowiązków - takich upierdliwych akurat. Gabinet mam super bo prezesa, który tu nie urzęduje ale siedzę w klimie ZNOWU! W biurze wywalczyłam, że u siebie sama decyduję o klimie, tutaj się bez klimy siedzieć nie da.
Chłopaki na hali mają włączone radio, chyba nigdy w życiu nie miałam pracy w której można słuchać radia


Ale dzisiaj taka piękna pogoda, że siedzę sobie na zewnątrz z kawką i telefonami i wpadam do kompa tylko co pół h
No to w sumie wyszło wszystko na plus. Gratulacje

Dobra czas do domu, dziś mam ambitny plan pobić swój rekord życiowy i trzasnąć na rolkach 20 km
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 15:10   #3065
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Witam serdecznie, nie nadrabiam, ale naspamowalyscie.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja dałam na całą twarz
Gratulacje testów maskary


Pingwin link poszedł na pw

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------



No to w sumie wyszło wszystko na plus. Gratulacje

Dobra czas do domu, dziś mam ambitny plan pobić swój rekord życiowy i trzasnąć na rolkach 20 km
20 km, konkret. Powo

Ja pierwszy raz startowalam w jakiś testach i trafiony zatopiony- będzie jakaś mascara Loreal
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 15:18   #3066
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny z kuj-pomorskiego, bo chyba są tu takie w Bydg. w Zielonych Arkadach w dniach 1-4 września w ramach Sephora BeautyLab będzie Eisenberg/Glamglow oraz Dior i Estee Lauder
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 15:38   #3067
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Tak, tak, to ta, a numerek 8

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------



Taka cieniutka, ja jestem z niej zadowolona. I nawet gdyby TŻ jej nie złamał, to po skończeniu kupiłabym sama kolejną

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------



Ja polecam brwiowe GR
Dziękuję

W Kato przy rynku otwarli lodziarnię "Lodzio" - dziś 1 porcja gratis
Mają przepyszne pistacjowe Mam nadzieję, że mnie nie pokara wysypem bogdanów za to łakomstwo

Ofkors znalazła się też Grażyna, która chciała sam gratis, nic nie kupując

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 15:41   #3068
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Dziewczyny z kuj-pomorskiego, bo chyba są tu takie w Bydg. w Zielonych Arkadach w dniach 1-4 września w ramach Sephora BeautyLab będzie Eisenberg/Glamglow oraz Dior i Estee Lauder
Ale fajnie !! Tutaj nawet nie miałabym problemy żeby coś kupić fajnego
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 15:41   #3069
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Hejo

Nadrobilam po lebkach, bo inaczej do wieczora bym czytala

Czy jakas dobra dusza zdradzi, co dostala Irmina z goldem? bo nie widze foty nawet jak otworze watasek na google chrome

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 15:45   #3070
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dostałam w końcu koper Torebka syforowa taka jak w stacjo, ta mała. Próbka niespodzianka jest męska YSL Nuit Homme EDT. Coś Alejandro słabo te próbki teraz trzepie, ale generalnie nie narzekam, bo w końcu perfumy doszły
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 15:56   #3071
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
W końcu mam zamówienie z S.

Jak pisałam kupiłam płatki 3za2, idealnie, bo akurat moje ulubione z Velvet się skończyły.

Próbka pianki GG, już druga, więc sobie potestuję.
Jest Nars Jakoś ta tubka się pusta wydaje, ale w sumie 2 ml, to czego oczekiwać Chętnie przetestuję
I hit! Próbka niespodzianka to próbki pomadek z EL, cudo, bo chciałam je wypróbować a tutaj kolory na każdą okazję

aaaa i jeszcze różowe pudełko

Mogę oficjalnie powiedzieć, że dawno nie byłam tak zadowolona z zamówienia

Super gratisy dostałaś

ja dostałam NARSa i też mi się wydaje, że tubka nie była pełna a zamiast GG dostałam jakieś perfumy i próbka niespodzianka to też perfumy przynajmniej pudełko ładniusie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0263.jpg (53,4 KB, 50 załadowań)
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 16:08   #3072
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dostałam w końcu koper Torebka syforowa taka jak w stacjo, ta mała. Próbka niespodzianka jest męska YSL Nuit Homme EDT. Coś Alejandro słabo te próbki teraz trzepie, ale generalnie nie narzekam, bo w końcu perfumy doszły
Alechandro się tym psika do trzepania dał Ci żebyś poczuła jego moc .
Byłam w galerii, testowałam buta Herrery i nowy Estee z vinylem, vinyl podoba mi się mega mega

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Odebrałam Mini Douglasowe, je*nęli się i dali 4 próbki
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 16:18   #3073
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejo

Nadrobilam po lebkach, bo inaczej do wieczora bym czytala

Czy jakas dobra dusza zdradzi, co dostala Irmina z goldem? bo nie widze foty nawet jak otworze watasek na google chrome

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki zestaw EL jak ja + bon na 50zł
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 16:28   #3074
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Taki zestaw EL jak ja + bon na 50zł
to extra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 16:40   #3075
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Zastosowałam sposób babci na murzyńskie podkłady (ombre na szyi w stronę dekoltu ) i użyłam dzisiaj Clinique Even Better Neutral 05 i wam powiem, że chyba całkiem fajny ten podkład jest - bardzo ładnie wygląda na mojej twarzy (bez żadnej bazy, kremu) Jeszcze jakieś perełki znajdę w moich zapasach
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 16:55   #3076
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 16:55   #3077
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zastosowałam sposób babci na murzyńskie podkłady (ombre na szyi w stronę dekoltu ) i użyłam dzisiaj Clinique Even Better Neutral 05 i wam powiem, że chyba całkiem fajny ten podkład jest - bardzo ładnie wygląda na mojej twarzy (bez żadnej bazy, kremu) Jeszcze jakieś perełki znajdę w moich zapasach
Tez sie nim kiedys zachwycilam. Pozniej kupilam odcien pasujacy idealnie do mojej skory, ale wowczas podklad przestal mi odpowiadac. :-(
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 16:56   #3078
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

CLARINS

__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:00   #3079
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64572741]Treść usunięta[/QUOTE]
mega prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 17:03   #3080
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Tez sie nim kiedys zachwycilam. Pozniej kupilam odcien pasujacy idealnie do mojej skory, ale wowczas podklad przestal mi odpowiadac. :-(
A to będę używać murzyńskiego w takim razie
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:19   #3081
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję

W Kato przy rynku otwarli lodziarnię "Lodzio" - dziś 1 porcja gratis
Mają przepyszne pistacjowe
Mam nadzieję, że mnie nie pokara wysypem bogdanów za to łakomstwo

Ofkors znalazła się też Grażyna, która chciała sam gratis, nic nie kupując

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiesz..
Nie byłam tam jeszcze, ale może wpadnę w sobotę

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Super gratisy dostałaś

ja dostałam NARSa i też mi się wydaje, że tubka nie była pełna a zamiast GG dostałam jakieś perfumy i próbka niespodzianka to też perfumy przynajmniej pudełko ładniusie
Tubka zdecydowanie była w połowie pusta Te 2 ml to tak na 2 razy chyba
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:37   #3082
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:39   #3083
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Tylko na moment zaglądam - w D w próbkach krem gerlę i słoiczek od sensai.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:41   #3084
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
No wiesz..
Nie byłam tam jeszcze, ale może wpadnę w sobotę


Tubka zdecydowanie była w połowie pusta Te 2 ml to tak na 2 razy chyba
Bo sama tubka jest dużo większa - ma z 4-5ml. Stały myk producentów podkładów w tubkach - robią ogromną tubkę, a po pierwszym użyciu tubka jest spłaszczona, w połowie pusta Nie lubię tego - raz miałam jakiś BB z Oriflame i tubeczka była malutka, a było w niej 30ml produktu i porównałam ją z tubką jakiegoś podkładu drogeryjnego - 30ml, opakowanie 2x takie.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:43   #3085
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Czy zamówienie w S. złożone dzisiaj chwilę po 15, będzie wysłane dzisiaj jeśli teraz jest "w trakcie przygotowywania"?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:45   #3086
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Hellou!
Coś mało naspamowałyście od południa. Myślałam, że będę z 10 stron nadrabiać,a tu tylko kilka
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Obiadu dzisiaj nie będzie Po wczorajszym usunięciu prosaczków zostały mi dwa strupki, nie mogę iść do sklepu.

Miałam na jutro przygotować kolację, ale lodówka pusta. Chyba będę musiała sprawić facetowi przyjemność zaproszenia mnie na kolację, ale czy zasłużył .

Za to sprzątanie w przerwach między siedzeniem na wizażu idzie całkiem spoko (no tak w granicach rozsądku oczywiście, po co urabiać się sprzątaniem skoro za chwilę i tak się nabrudzi).
Zamów zakupy z dostawą do domu
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
W końcu mam zamówienie z S.

Jak pisałam kupiłam płatki 3za2, idealnie, bo akurat moje ulubione z Velvet się skończyły.

Próbka pianki GG, już druga, więc sobie potestuję.
Jest Nars Jakoś ta tubka się pusta wydaje, ale w sumie 2 ml, to czego oczekiwać Chętnie przetestuję
I hit! Próbka niespodzianka to próbki pomadek z EL, cudo, bo chciałam je wypróbować a tutaj kolory na każdą okazję

aaaa i jeszcze różowe pudełko

Mogę oficjalnie powiedzieć, że dawno nie byłam tak zadowolona z zamówienia

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaka u mnie piękna pogoda Laaaaato !!


Ale dzisiaj taka piękna pogoda, że siedzę sobie na zewnątrz z kawką i telefonami i wpadam do kompa tylko co pół h
Trzymam kciuki, żeby w pracy wszystko poukładało się po Twojej myśli
Magda napisz, czy chcesz próbkę balsamopodkładu nr 1, bo mój mac chyba dziś ostatnie krople wypluł i będę otwierać coś nowego
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:46   #3087
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
No wiesz..
Nie byłam tam jeszcze, ale może wpadnę w sobotę


Tubka zdecydowanie była w połowie pusta Te 2 ml to tak na 2 razy chyba
Musiałam

Ciekawa jestem tego orgazmu jak nie wiem co
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Czy zamówienie w S. złożone dzisiaj chwilę po 15, będzie wysłane dzisiaj jeśli teraz jest "w trakcie przygotowywania"?
Raczej nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:50   #3088
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Irmina, super prezent !

Jak dobrze, że już prawie weekend, szybko mi zleciał ten tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:53   #3089
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
:

Raczej nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za ślimaki
Dziękuję
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 17:54   #3090
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Czy zamówienie w S. złożone dzisiaj chwilę po 15, będzie wysłane dzisiaj jeśli teraz jest "w trakcie przygotowywania"?
Nie - będzie w trakcie przygotowywania aż do wysłania. Zamówienia złożone gdzieś do 12. mogą być wysłane w ten sam dzień, później na pewno nie.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.