Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 22:33   #1
esterilla
Przyczajenie
 
Avatar esterilla
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12

Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/


Kupiłam dzisiaj depilator BRAUN 3270 i jestem zaskoczona a raczej załamana... depilowałam nogi ponad 3h i efekt jest mierny ze nie wspomnę o bólu łydki w dotyku mam teraz jak jakieś 2 dni po zwykłym goleniu a uda to już w ogóle jak bez golenia.... prawdopodobnie włosy zostały poucinane tylko ze ja nie przypuszczałam ze będzie ich aż tyle! poza tym wg mnie 3h to jest strasznie długo jak na depilacje, i to z takim efektem wydepilowałam też trochę włosów z okolic bikini - poszło w miarę... ale pachy to tragedia - krew i ból nie do zniesienia, pieczenie przez co wyrwałam jakies 50% włosków bo więcej nie dałam rady

Proszę powiedzcie mi czy tak zawsze wygląda depilacja?
tyle czasu? i tak marny efekt? krew itp?

oczekiwałam czegoś wiecej.....
esterilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 08:48   #2
YYYY9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

Powiem tak, nie mam jeszcze depilatora, ale czytałam dużo opinii, bo planuję zakupić i podobno depilatory braun są do niczego (właśnie robią, to co opisałaś), dużo lepsze są philipsa.
YYYY9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 09:07   #3
dzasmina89
Zakorzenienie
 
Avatar dzasmina89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 3 215
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

Mam depilator Panasonic ES2047, trochę czasu spędzam na depilowanie, ale nigdy nie 3h może dla tego, że każdego dnia inna cześć ciała. Nawet za pierwszym razem nigdy mi krew nie leciała, nie wiem co jest tego przyczyna u Ciebie. Włoski w miarę dobrze są wyrwane z cebulkami, skóra gładka. Jak depiluję pachy to raz dwa i włosków nie ma, bólu akurat w tym miejscu już w ogóle już nie odczuwam, bo zapewne sie do tego przyzwyczaiłam, bo depilowanie już ok 10miesiecy. Wiadome, ze depilowanie depilatorem jest bolesne, a zwłaszcza na łydkach i udach, do bólu z czasem sie przyzwyczaisz..
Przed depilowanie zawsze rób porządny peeling ciała ..
__________________
Liczą sie myśli, pragnienia ..
Liczą sie uczucia i marzenia ..

dzasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 09:14   #4
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

Ja używam philipsa z nakładką chłodzącą - ból był tylko za pierwszym razem - nogi golę ok, 30 min. i po sprawie. A pelling jak najbardziej ale nie przed samym goleniem ale np. dzień wcześniej bo na podrażnionej skórze to będzie hardcor a nie golenie.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:15   #5
esterilla
Przyczajenie
 
Avatar esterilla
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

dzisiaj mnie skóra pod pachami boli jest czerwona i zrobiły sie takie maleńkie strupki a rano to w ogóle hardcore był -rekami nie mogłam ruszać na łydkach mam czerwone kropki-masakra....

poprawiłam trochę dziś nogi ale efekt wcale nie jest zadowalający.

mam głupie pytanie czy jak jedziecie depilatorem po nodze to tak powoli czy raczej szybko?
esterilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:09   #6
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

Cytat:
Napisane przez esterilla Pokaż wiadomość
dzisiaj mnie skóra pod pachami boli jest czerwona i zrobiły sie takie maleńkie strupki a rano to w ogóle hardcore był -rekami nie mogłam ruszać na łydkach mam czerwone kropki-masakra....

poprawiłam trochę dziś nogi ale efekt wcale nie jest zadowalający.

mam głupie pytanie czy jak jedziecie depilatorem po nodze to tak powoli czy raczej szybko?

dlatego ja zrobilam tak: lydki jakos sama przecierpialam (40 min na jedna, pamietam to jak dzis) a z udami na pierwsze 2 razy, poszlam do kosmetyczki, zeby oslabic wlosy woskiem i przyzwyczaic skore do bolu. moze to i wydatek, ale jak dla mnie oplacalo sie
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:15   #7
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

A ja wam dziewczyny szczerze odradzam depilację depilatorem. skoczcie do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...50#post7757650 i obejzyjcie pare ostatnich stron tam są zdjęcia naszych nóg po paru latach stosowania depilatora:| niszczy to wlosy które potem nie wyrastają ze skóry tylko wrastają pod nią i tworzy się stan zaplany. Przy tym włos zostaje tak zniszczony ze nigdy juz nie bedzie wyrastal na powierzchnię skóry tylko juz do konca zycia bedziecie mogly miec takie problemy jak my!!
polecam wam stosowanie kremów do depilacjii który powoli ci wlos zmiękcza ale nie zniszczając jego w ten sposob jak depilator. wiem ze moze to się wydawac drogo ale wcale tak nie jest, poza tym po paru miesiącach wlosy naprawde się oslabiają i wyrastają dopiero po tygodniu.
ja mialam na początku tez zwykly depialtor pihiliipsa depilowal bardzo dobrze ale juz po pol roku zaczęły mi wrastac wlosy i zaczął się moj problem. teraz od ROKU nie zalozylam spodniczki bo nei mogę pokazywac nóg.
esterilla z tego co napisalas wynika ze masz grube wlosy tez takie mialam i krem mi na początku nie usuwal włosów dlatego kupilam depilator. ale naprawde radzę ci zebys wyrzucila to gówno co tak naprawde robi wielką szkode i poszla do sklepu i wyprubowala inne sposoby depilacji.
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 09:05   #8
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

Cytat:
Napisane przez olgaaa87 Pokaż wiadomość
A ja wam dziewczyny szczerze odradzam depilację depilatorem. skoczcie do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...50#post7757650 i obejzyjcie pare ostatnich stron tam są zdjęcia naszych nóg po paru latach stosowania depilatora:| niszczy to wlosy które potem nie wyrastają ze skóry tylko wrastają pod nią i tworzy się stan zaplany. Przy tym włos zostaje tak zniszczony ze nigdy juz nie bedzie wyrastal na powierzchnię skóry tylko juz do konca zycia bedziecie mogly miec takie problemy jak my!!
polecam wam stosowanie kremów do depilacjii który powoli ci wlos zmiękcza ale nie zniszczając jego w ten sposob jak depilator. wiem ze moze to się wydawac drogo ale wcale tak nie jest, poza tym po paru miesiącach wlosy naprawde się oslabiają i wyrastają dopiero po tygodniu.
ja mialam na początku tez zwykly depialtor pihiliipsa depilowal bardzo dobrze ale juz po pol roku zaczęły mi wrastac wlosy i zaczął się moj problem. teraz od ROKU nie zalozylam spodniczki bo nei mogę pokazywac nóg.
esterilla z tego co napisalas wynika ze masz grube wlosy tez takie mialam i krem mi na początku nie usuwal włosów dlatego kupilam depilator. ale naprawde radzę ci zebys wyrzucila to gówno co tak naprawde robi wielką szkode i poszla do sklepu i wyprubowala inne sposoby depilacji.

tez mi wrastaja, do dzis mam blizny ale cos za cos, ja mam grue czarne wlosy na nogach -efekt maszynki i jak sie ogole/posmaruje kremem depilujacym to tak czy siak widac czarne kropki na mojej skorze. dla mnie wyglada to nieestetycznie. ja po prostu co 2 dzien przeprowadzam sobie torture dla nog. saruje je peelingiem do piet (jakis najtanszy) troche boli ale odkad stosuje moja metode (to plus codziennie balsam) od okolo pol roku nie wrosl mi zaden koleszka
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 09:39   #9
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

Ja używam depilatora od około 2 miesięcy, co dwa dni robie peeling lub masuje nogi szorstką rękawicą i nic złego się narazie nie dzieje, nie wrastają żadne włoski.
Mi również na początku ogolenie całych nóg zajęło dość troche czasu, ale teraz już zajmuje mi to znacznie mniej czasu, za pierwszym razem jak goliłam pachy również krew się lała, ale jakoś przez to przebrnęłam (miałam strasznie duże cebulki włosów i może stąd ta krew), a teraz jak paszki gole to ani krwi, ani bólu.
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 21:29   #10
esterilla
Przyczajenie
 
Avatar esterilla
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

ooo matko!

Biedronaa81 jak to ani krwi ani bólu jak depilujesz pachy????
po zaledwie 2 miesiącach? szok....


ja tez mam duże cebulki i są baaaardzo czarne szczególnie pod pachami i na łydkach.
chciałabym żeby te włosy się trochę osłabiły bo sa sztywne, czarne i strasznie kujące
mam nadzieje ze następna depilacja będzie trochę mniej bolesna bo można zwariować, a delikatne ranki mam do dziś pod pachami
esterilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:20   #11
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

Cytat:
Napisane przez esterilla Pokaż wiadomość
ooo matko!

Biedronaa81 jak to ani krwi ani bólu jak depilujesz pachy????
po zaledwie 2 miesiącach? szok....


ja tez mam duże cebulki i są baaaardzo czarne szczególnie pod pachami i na łydkach.
chciałabym żeby te włosy się trochę osłabiły bo sa sztywne, czarne i strasznie kujące
mam nadzieje ze następna depilacja będzie trochę mniej bolesna bo można zwariować, a delikatne ranki mam do dziś pod pachami
No już krwi nie mam, miałam jak depilowałam pierwszy i drugi raz, tylko ja włosów mocnych sztywnych ani ciemnych nie mam.Tylko te cebulki wielkie były.A ranki miałam tylko na drugi dzień a później znikały. No i pierwszy miesiąc musiałam je depilować co 5 - 6 dni, a teraz już ładnie się wyrywaja i są jaśniejsze jeszcze bardziej niż były. Warto się na początku troche pomęczyć bo później są efekty i dłużej ładne gładkie paszki bez bólu
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 19:18   #12
izabela1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Exclamation Przeraziłam się Waszych opinii, lecz mimo to spróbowałam i........

Muszę przyznać, że jak przeczytałam Wasze komentarze na temat depilatora, to pożałowałam, że go kupiłam.
I tak więc stówa poszła na marne, hehe. Ale spróbowałam i....
Jeśli chodzi o ból, to u mnie nie było aż tak źle(zależy od grubości włosa), ale nogi wcale nie są idealnie gładkie- efekt, to jak ogolenie tępą maszynką (mam depilator Philips satinelle).
Dla dziewczyn, które nie mogą poradzić sobie ze strupkami polecam maść TRIDERM(kiedyś nie wiadomo skąd pojawiło mi się parę strupków na nogach i jak smarowałam podrażnienia tą maścią 2x dziennie to po trzech dniach strupki można było z łatwością i bez bólu oderwać, no i zaczerwienienie też szybko znikało) Osobiście maść polecam, a depilator chyba na Allegro wystawię, heheh. Nie wart jest bólu i poświęconego czasu!
izabela1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:21   #13
aNn:]
Przyczajenie
 
Avatar aNn:]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja Braun 3270 - po raz pierwszy :/

no i mnie przeraziłyście...właśnie zastanawiałam się nad zakupem depilatora ale jak to przeczytałam to się chyba wyleczyłam. Akurat na allegro jest za 2 stówki philips z nakładką chłodzącą , albo taki do stosowania na mokro...no i mam dylemat, a jużmam dość tego ciągłego golenia ;/
aNn:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.