Korepetycje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-09, 19:18   #1
kampiotr326
Przyczajenie
 
Avatar kampiotr326
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 18

Korepetycje


.

Edytowane przez kampiotr326
Czas edycji: 2017-02-26 o 07:03
kampiotr326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 09:16   #2
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Korepetycje

Moim zdaniem w gimnazjum nie. Ludzie zazwyczaj mają problemy z pisaniem, a tego sam nie robisz jakoś szczególnie dobrze. Poza tym, pewnie nie znasz kryteriów oceniania prac pisemnych. Ja bym do Ciebie nie poszła.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 09:49   #3
_balance
Raczkowanie
 
Avatar _balance
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 324
Dot.: Korepetycje

Cytat:
Napisane przez kampiotr326 Pokaż wiadomość
Hej, jestem w klasie maturalnej. W pierwszym semestrze polonista ocenił mnie na cztery - według mnie ocena zasłużona. W gimnazjum zwykle dostawałem czwórki plus, pod koniec III klasy zacząłem dostawać piątki (przyznam, że był rok, gdy zmieniono nam nauczyciela i dostawałem głównie dwóje - w gimnazjum). Z pierwszej matury próbnej uzyskałem dwie czwórki - dokładnego wyniku nie pamiętam, powyżej 75% . Matura próbna z nowej ery poszła mi gorzej. Myślę, że to głównie złe rozplanowanie czasu - jestem dość powolny. Nie pamiętam procentów, ale z wypracowania miałem trójkę po przeliczeniu na ocenę (mimo braku jednego argumentu i zakończenia - poleciały mi punkty m.in. za kompozycję). Czy myślicie, że mógłbym udzielać korepetycji dla szkoły podstawowej i gimnazjum? Chciałbym mieć jakieś swoje (drobne) pieniądze, oszczędzić, wspomóc rodziców. Filozofie pamiętam, główne motywy z gimnazjalnych lektur też - kwestia dokładniejszego przypomnienia. Z gramatyką nie mam problemów, musiałbym tylko przypomnieć sobie zasady - niektóre stosuje intuicyjnie. Testy czytania ze zrozumieniem, środki stylistyczne itp. nigdy nie sprawiały mi większych trudności.

Czy myślicie, że jest sens próbować?
Szczerze? Ja bym pieniędzy nie wydała żeby puścić do Ciebie dziecko na korepetycje.
_balance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-10 10:49:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.