Jak malujecie się na co dzień? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 21:20   #121
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Ja codziennie używam podkładu, tuszu do rzęs, robię sobie czarną kreskę cieniem do powiek na górnych powiekach, do tego puder, bronzer i jakaś pomadka. Czasem jeszcze szminka, ale raczej nie rzucająca się w oczy
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 11:21   #122
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

U mnie koniecznie podkład (mineralny) i róż, bo jestem blada. A i brwi (ciemne rzęsy i włosy - jasne brwi, natura nie zawsze wie co robi )
Czasami na tym kończę (głównie latem), ale zazwyczaj maluję jeszcze rzęsy i delikatną kreskę eyelinerem.

Jeśli chodzi o usta - bardzo często różne odcienie czerwieni, na co dzien te bardziej stonowane, jesienią ceglaste i bordo.
O tej porze roku lubię też malować powieki różnymi odcieniami brązu.
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:23   #123
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Na co dzień: podkład (lub krem bb), trochę różu, cień w kredce na powieki i rzęsy. Jak mam więcej czasu to bawię się w cieniowanie na powiece i dodatkowo podkreślam brwi.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 07:05   #124
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Nie wyvhodzę z domu bez podkładu i tuszu do rzęs.
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 23:27   #125
Katrinkatex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 13
makijaż do szkoły

Hej

Chodze do gimnazjum od początku używam tylko kremu bb, ale jakoże w makijażu czuje sie pewniej (a jestem osobą baaaardzo niepewną siebie i mam niską samoocene) postanowiłam to troche zmienić. Jestem ciemną blondynką, mam raczej cienkie i nie zbyt gęste włosy (około 7.5 cm- średnica kucyka) z mnóstwem naturalnych jasnych refleksów, brązowe oczy,lekko różowe usta. Najbardziej lubie w sobie oczy dlatego zastanawiam sie jak je ładnie podkreślić.

Napewno maskara-czarna lub brązowa jaka będzie lepsza? Jakiś konkretny "model"?

Może kredka do oczu? Nude brązowa lub czarna? Znów jakieś konkretne modele?

Eyeliner odpada nie chce się aż tak mocno malować. A cienie i róż? Co myślicie? Nie za dużo kosmetyków kolorowych (na krem bb używam jeszcze pudru)?

Prosze o polecanie produktów w rozsądnych cenach, nie dostaje ze wielkiego kieszonkowego😂

Z góry dziękuje wszystkim wizażankom
Katrinkatex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 12:20   #126
dosia0581
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 40
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Moim ostatnim must have jest konturowanie twarzy, zawsze wydawało mi się to trudne i czasochlonne, jednak dzieki Contour Powder Kit z GR okazało sie, że to łatwizna, a efekt koncowy mega fajny! Wygląda jak paletka Smashbox, jest rownie dobra, ale jednak spooooro tansza
dosia0581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 12:27   #127
dosia0581
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż do szkoły

Jak ja chodzilam do szkoly, to sie nie malowalam.. Mysle, że jeszcze troche za wczesnie na kosmetyki. Ewentualnie krem bb zeby ukryc jakies drobne niedoskonalosci na twarzy.
dosia0581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 17:20   #128
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

podkład, cień do brwi, eyeliner, tusz do rzęs i bordowa/fioletowa pomadka
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 10:43   #129
Bogusia_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 254
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Ja na co dzień maluje się delikatnie i naturalnie, a konturowanie to dla mnie czarna magia. Na większe okazje np. typu wesele zawsze robię profesjonalny makijaż u kosmetyczki.
Bogusia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 10:50   #130
emgraf
Raczkowanie
 
Avatar emgraf
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 42
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

ja się nie maluję, nie mam takiej potrzeby
emgraf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 17:59   #131
characteristic2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Ja lubię być codziennie wymalowana, wtedy czuję się zadbana i pewna siebie. Wypracowałam sobie makijaż, który najbardziej mi pasuje i maluję się w ten sam sposób od dłuższego czasu. Używam dość dużej liczby kosmetyków, ale wszystkich oszczędnie, niewielkich ilościach.
Używam bazy pod cienie Art Deco, podkładu Revlon Colorstay, odrobiny pudru,
jasny i brązowy cień do powiek, brązowa kredka, eyeliner, tusz do rzęs, tusz do brwi Eveline, brązer do konturowania i róż. Do tego pomadka na usta, ale dopiero wtedy gdy wychodzę w domu.
characteristic2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-29, 14:58   #132
Katrinkatex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 13
Makijaż do szkoły dla ciemnej blondynki

Hej jestem nastolatką (15 lat) jak wyżej napisałam jestem naturalnie ciemną lub średnią blondynką z ogromną ilością złotych refleksów mam ciemnobrązowe oczy. Od zawsze do makijażu oprócz kremu bb używam tylko czarnego tuszu i balsamu do ust. Zaczęłam zastanawiać sie nad zmianą tuszu na brązowy jak myślicie bedzie pasował do moich oczu tego samego koloru? No i jeszcze balsam..chciałabym zacząć używać zamaist niego jakiegoś delikatnego błyszczyka jakieś propozycje? ewentualnie mozece jeszcze napisać co mogłabym do makijażu dodać
Katrinkatex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 14:15   #133
MaryPardyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12
Dot.: Makijaż do szkoły dla ciemnej blondynki

Cytat:
Napisane przez Katrinkatex Pokaż wiadomość
Hej jestem nastolatką (15 lat) jak wyżej napisałam jestem naturalnie ciemną lub średnią blondynką z ogromną ilością złotych refleksów mam ciemnobrązowe oczy. Od zawsze do makijażu oprócz kremu bb używam tylko czarnego tuszu i balsamu do ust. Zaczęłam zastanawiać sie nad zmianą tuszu na brązowy jak myślicie bedzie pasował do moich oczu tego samego koloru? No i jeszcze balsam..chciałabym zacząć używać zamaist niego jakiegoś delikatnego błyszczyka jakieś propozycje? ewentualnie mozece jeszcze napisać co mogłabym do makijażu dodać
Delikatny makijaż jeszcze nikomu nie zaszkodził, ja w twoim wieku też eksperymentowałam Sprawdź linię Really me od Miss Sporty - tanie, fajne kosmetyki, odpowiednie dla młodych panien i powodzenia!
MaryPardyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 10:06   #134
malinis
Raczkowanie
 
Avatar malinis
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 105
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Podkład, korektor, cielisty cień na całą powiekę, leciutka mgiełka taupe w zewnętrznym kąciku i szampański w wewnętrznym i pod łukiem brwiowym. Czarna kreska eyelinerem + tusz do rzęs. Brwi podkreślone cieniem. Róż, rozświetlacz/meteoryty. Ostatnio zrezygnowałam z brązera. Żaden drogeryjny mi nie pasuje, a na Hoolę trochę szkoda mi kasy. Usta bez niczego, tylko balsam nawilżający, czasem jakiś tint albo konturówka zamiast szminki. Generalnie jest to mój signature makeup i bardzo się lubię w takiej wersji. Nie jest to make up no make up, ale taka delikatnie podkręcona wersja mnie
malinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 21:39   #135
mlodalania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 8
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Krem BB snail nutrition, obowiązkowo rozświetlacz , czasem brązer z benefitu, brwi podkreślam paletką Eyebrow Kit z Miss Sporty, tusz do rzęs i coś na usta, ostatnio balsam też z Miss Sporty Really Me
mlodalania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 22:38   #136
MaryPardyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12
Dot.: Makijaż do szkoły dla ciemnej blondynki

Cytat:
Napisane przez Katrinkatex Pokaż wiadomość
Hej jestem nastolatką (15 lat) jak wyżej napisałam jestem naturalnie ciemną lub średnią blondynką z ogromną ilością złotych refleksów mam ciemnobrązowe oczy. Od zawsze do makijażu oprócz kremu bb używam tylko czarnego tuszu i balsamu do ust. Zaczęłam zastanawiać sie nad zmianą tuszu na brązowy jak myślicie bedzie pasował do moich oczu tego samego koloru? No i jeszcze balsam..chciałabym zacząć używać zamaist niego jakiegoś delikatnego błyszczyka jakieś propozycje? ewentualnie mozece jeszcze napisać co mogłabym do makijażu dodać
Wypróbuj balsamy od miss sporty z linii Really me. Idealne dla młodziutkich dziewczyn, naturalne kolory i pielęgnujące składniki. Oprócz tuszu, chyba przy twoim kolorze pozostałabym przy czarnym jednak , korektor i może jakiś rozświetlacz, czy kredka do oczu by się przydały
MaryPardyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 05:49   #137
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Makijaż do szkoły dla ciemnej blondynki

Cytat:
Napisane przez MaryPardyk Pokaż wiadomość
Wypróbuj balsamy od miss sporty z linii Really me. Idealne dla młodziutkich dziewczyn, naturalne kolory i pielęgnujące składniki. Oprócz tuszu, chyba przy twoim kolorze pozostałabym przy czarnym jednak , korektor i może jakiś rozświetlacz, czy kredka do oczu by się przydały
Coooo, na co to wszystko 15-letniej dziewczynie? Toż to gimnazjum, ja wtedy podbierałam kosmetyki mamie I malowałam się w łazience, patrzyłam w lustro i zmywałam.


Katrinkatex, zostałabym przy czarnym tuszu, wygląda, że masz raczej ciemną oprawę oka, brązowy tusz może wyglądać mało naturalnie. Co do błyszczyka to nie doradzę, bo nie używam. A nie polecałabym Ci matowych ciemnych pomadek, zwłaszcza do szkoły
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 22:43   #138
Suprises
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: Makijaż do szkoły dla ciemnej blondynki

Cytat:
Napisane przez Katrinkatex Pokaż wiadomość
Hej jestem nastolatką (15 lat) jak wyżej napisałam jestem naturalnie ciemną lub średnią blondynką z ogromną ilością złotych refleksów mam ciemnobrązowe oczy. Od zawsze do makijażu oprócz kremu bb używam tylko czarnego tuszu i balsamu do ust. Zaczęłam zastanawiać sie nad zmianą tuszu na brązowy jak myślicie bedzie pasował do moich oczu tego samego koloru? No i jeszcze balsam..chciałabym zacząć używać zamaist niego jakiegoś delikatnego błyszczyka jakieś propozycje? ewentualnie mozece jeszcze napisać co mogłabym do makijażu dodać
A ja Ci powiem tak , z perspektywy czasu żałuję że w tym wieku zamiast się wyspać, nakładalam fluid dopiero pozniej będzie tak naprawdę co zamalowywać. Naciesz się młoda cera . 😈 delikatny bb albo sam korektor , użyj rozswietlacza i zrób brwi , ja polecam Essence make me brow -daje mega naturalny efekt. jeżeli masz drobne niedoskonałości, zakryj je ale nie przesadnie .
Suprises jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 13:37   #139
myfav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Obowiązkowo podkład, tusz do rzęs i róż do policzków.
__________________
ranking portali randkowych
myfav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 18:31   #140
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Obowiązkowo tusz do rzęs Bourjois - Twist Up The Volume, baza pod makijaż od Bielendy (ta różowa), czasem na nią podkład Max Factor albo puder rozświetlający Wibo, róż i błyszczyk Miss Sporty.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 09:49   #141
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Kolektor, podkład, kredka to brwi i tusz do rzęs to wersja extremalnie minimalna w moim wieku po prostu wymagana bo ujednolicenie cery, podkreślenie brwi i rzęs od razu odejmuje sporo lat.
Wersja codzienna - dochodzą jeszcze cienie, zwykle jest to neutralny na całą powiekę, naturalny w załamanie i coś w kącik, odrobina bronzera i róż, na usta pomadka.
Wersja wyjściowa to porządnie wycieniowane oko i wykonturowana twarz.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:20   #142
aszczerbik
Przyczajenie
 
Avatar aszczerbik
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Ja na twarz nakładam podkład, puder i bronzer. Ewentualnie na jakieś niedoskonałości dodatkowo korektor. Maluję rzęsy tuszem i wychodzę! Delikatny makijaż najlepiej sprawdza się na co dzień.
aszczerbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 11:58   #143
dosia0581
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 40
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Cytat:
Napisane przez Bogusia_86 Pokaż wiadomość
Ja na co dzień maluje się delikatnie i naturalnie, a konturowanie to dla mnie czarna magia. Na większe okazje np. typu wesele zawsze robię profesjonalny makijaż u kosmetyczki.
Ja tez myslalam, ze to czarna magia, az sama zaczelam sie w to bawic wiadomo, ze na poczatku bylo kiepsko, ale z czasem coraz lepiej
dosia0581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 09:23   #144
modnaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 8
make up POWIEKI!!

Laski..pomóżcie. co mam kupić pod cień do powiek, jakaś baza coś ? możecie w linkach ?
modnaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 10:23   #145
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: make up POWIEKI!!

Cytat:
Napisane przez modnaja Pokaż wiadomość
Laski..pomóżcie. co mam kupić pod cień do powiek, jakaś baza coś ? możecie w linkach ?
Witaj

Wszystko zależy od Twoich potrzeb.
Np. jako pierwszą bazę stosowałam bazę w kremie Kobo - trzyma cienie cały dzień na powiece i jest całkiem w porządku.

Jednak baza Artdeco okazała się być dużo lepsza, ładnie podbija kolory, jednak trochę śmierdzi jak męskie perfumy

Możesz też postawić na cień w kremie Maybelline Color Tattoo, którego ja ciągle używam, odcień zbliżony do skóry, jest idealny i nie ma szans, aby cienie zbierały się w załamaniu czy znikały w ciągu dnia.

Oczywiście jeśli chcesz makijaż wieczorowy, intensywny, wtedy zawsze można rozprowadzić na ruchomej powiece kredkę (np. białą NYX Milk) lub czarną (jeśli chcesz mroczniejszy efekt ). A na nieruchomą powiekę nałożyć korektor

Mam nadzieję, że pomogłam Jeśli chcesz zobaczyć jak cienie trzymają się na korektorze + kremowym Color Tattoo z Maybelline to zapraszam na bloga klik
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 12:24   #146
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: make up POWIEKI!!

Ja sobie chwalę bazę z Inglota i z tego co wiem, to ma dobre opinie. Z Artdeco u mnie zupełnie się nie sprawdziła, lepsze efekty miałam w ogóle bez bazy. Ostatnio natomiast przed weselem brata, jak poszłam na makijaż, to babeczka pomalowała mi najpierw powiekę białą kredką, a na to kładła cień i też ładnie się trzymało.
Niektórzy polecają też kupić eyeliner w żelu z Inglota (w słoiczku), jego rozprowadzić po powiece i na to cienie, ale tego jeszcze nie próbowałam.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 16:42   #147
monia_rr7
Przyczajenie
 
Avatar monia_rr7
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

Co do brązowego tuszu to nie jestem przekonana. Przy tak delikatnym makijażu brąz może być zbyt jasny. Ja pozostalabym przy czarnym. Jeśli chodzi o błyszczyk to polecam
Eveline 3D Silkeffect kolor 250. Jest delikatny i utrzymuje się na prawdę długo. Ostatnio kupilam go za 3zł na promocji w hebe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monia_rr7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 16:23   #148
Mirelda
Przyczajenie
 
Avatar Mirelda
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Question Jak zacząć się malować

Hej,
Mam już prawie 18 lat i chciałabym zacząć się malować. Nie na do szkoły tylko na jakieś wyjście. Dodam, że moje doświadczenie z makijażem jest zerowe. Na imprezy typu wesela chodziłam do kosmetyczki.
Stwierdziłam, że najwyższa pora zacząć się malować- bo kiedy jak nie teraz?
Jak się malować na początku, myślałam żeby używać kremu BB albo fluidu (co lepsze?), pudru, tuszu do rzęs, błyszczyku i może różu do policzków.
Na policzkach mam trochę blizny po trądziku.
Mirelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 10:43   #149
dosia0581
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 40
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

krem bb jest delikatniejszy, wiec moze nie ukryc zmian ktore masz na twarzy, wybralabym podklad, ktory jest lekki, np nowe bielendy total look make up, ja nie uzywam go jeszcze co prawda, ale zapowiada sie swietnie i jak na bielende przystalo do drogich pewnie nie nalezy
dosia0581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 14:07   #150
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Jak malujecie się na co dzień?

latem nie wychodze bez rozswietlacza na policzkach, wczesniej mialam z wibo jednak juz mnie nie zachwyca i teraz testuje świetny rozswietlacz z bielendy jest to chyba nowosć bo wczesniej tego nie widziałam. Pieknie się mieni, jesli odnajdziecie go w drogeriach to polecam
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-07 20:46:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.