Wasze zdanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-26, 09:58   #1
Lemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7

Wasze zdanie?


Mam zamiar w najbliższym czasie wybrać się do fryzjera i zmienić swój dotychczasowy image. Mam włosy grube, proste, kol. ciemny burgund, sięgające obecnie do okolic łopatek. Szukając fryzurki dla siebie natrafiłam na zdjęcie (załącznik) i bardzo mi się ten pomysł spodobał, lubie być oryginalna w swoich decyzjach ale lubie wiedzieć również co myślą inni. Co wy na to? Czy jest trendi? Pomocy!
Lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 10:10   #2
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Re: Wasze zdanie?

Bycie trendy uważam akurat za zły pomysł, bo trendy to jest cała ulica, a indywidualności trafiają się rzadko, ale to Twoja decyzja. Wg mnie z pewnością ludzie zaczną się za Tobą na ulicy oglądać, ale czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu.... nie jestem tego pewna. Osobiście uklasyczniłabym to nieco, zwłaszcza ten tył, który mi do gustu nie przypada, przód natomiast bardzo fajny. Chyba nie pomogłam...

Pozdrawiam i przyślij fotkę swoją jak się na coś zdecydujesz.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 10:19   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Wasze zdanie?

Nie wiem czy oczekujesz takiej opinii, ale wyraze ja. Jak zobaczylam to zdjecie zaczelam sie zastanawiac czy ta kobieta to kosmitka, czy tylko cos z nia "nie tak". Fatalnie wyglada-jakby wyszla z wojska i ktos nalozylby jej cos czarnego. Przepraszam, ze takie slowa i w zadnym wypadku nie chce Cie urazic, ani Twojego gustu. Mi to sie zupelnie nie podoba, bo co to w ogole za "fryzura". Jesli cos takiego jest "trendy" to ja wole zeby do mnie mowili wapniak (pomimo moich 17 lat). Zdecydowanie wole troszke bardziej chociaz klasyczne fryzurki (choc do osob spokojnych ani "normalnych" chyba sie nie zaliczam )

Serdecznie pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 10:44   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wasze zdanie?

mi się nie podoba - lubię awangardę i oryginalny styl - pod warunkiem, że nie odbierają one nic z kobiecości - ta fryzurka według mnie kobieca jest na Marsie albo Merkurym. Nie chciałam Cię urazić - prosisz o szczerą odpowiedź - więc piszę szczerze.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 10:50   #5
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Re: Wasze zdanie?

niestety podzielam zdanie dziewczyn-fryzura jest odrażająco męska
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 10:55   #6
enua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 124
Re: Wasze zdanie?

brrr..w mojej opinii straszna..wygląda jak kask nałożony na obgoloną głowę
enua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 11:04   #7
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Wasze zdanie?

Ta fryzurka to chyba wypadek przy pracy fryzjera
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-26, 11:09   #8
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Wasze zdanie?

Oj nieeeeeeeee! Nie wiem jak wyglądasz i jaka fryzura pasowałaby Tobie, ale wg mnie ta nie pasuje NIKOMU

Pozdrówka i tylko nie obraź się za te opinię, ale chciałaś szczerze
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 11:24   #9
Lemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7
Re: Wasze zdanie?

Oczywiście szanuje wasze zdanie ale strasznie mi się podoba pomysł na grzybka. Pytacie jak wyglądam, jestem bardzo podobna do dziewczyny ze zdjęcia może pokaże wam zdjęcie jak wyglądała wcześniej (załącznik), niestety nie mam aktualnie swojego. Czekam na propozycje może mi zaproponujecie coś w tym stylu! Tylko błagam nie skośna grzywka bo od niej aż się tutaj robi tłoczno. Czekam na propozycje grzybka z grzywką lub nie lub tzw. "BOBA". Jesteście bardzo miłe. Pozdrowionka.
Lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 11:25   #10
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Wasze zdanie?

Szczerze powiem, ja nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby mieć coś takiego na głowie, Lilko, mam na myśli tę dziewczynę ze zdjęcia...
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 11:47   #11
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Wasze zdanie?

hmm, panna ze zdjecia wyglad azdecydowanie lepiej z włosami, moim zdaniem - a gust tez zdarza mi się mieć szalony:
ja w wieku lat 18tu strzeliłam sobie grzywkę garnek, ufarbowałam włosy na czarno i dołączyłam wsciekle różowe pasemka (sprowadzaną z Londynu farbą)- w tamtych czasach to był szok, myślałam, że moja babcia po prostu zejdzie z tego świata, jak mnie zobaczyła do tego miałam wiele piercingów, ah, jakie to były piękne czasy... Ale nie oszpeciłabym się tak, jak ta wygolona pani.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-26, 12:11   #12
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Wasze zdanie?

Fryzura na grzybka jest być może urocza, ale to co ta pani ma,to na pewno nie jest grzybek, to jest jakaś paranoja. To się robi tak- zakłada się na głowę rondel i obcina się to co wystaje. Nie rób sobie czegoś takiego proszę, bo dzieci będą Cię palcami wytykać na ulicy. Może lepiej coś takiego? To takie "grzybkopodobne".
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 12:24   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wasze zdanie?

wkleję Ci kilka fryzurek - może któraś cię zainspiruje i zmienisz danie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krótkie brązowe.jpg (7,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CYNTIA.jpg (52,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura D.jpg (25,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż2.jpg (22,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (49,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg face62.JPG (15,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair3b.jpg (16,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótkie brązowe.jpg (7,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CYNTIA.jpg (52,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura D.jpg (25,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż2.jpg (22,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (49,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg face62.JPG (15,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair3b.jpg (16,1 KB, 4 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 12:41   #14
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: Wasze zdanie?

wiecie co wszystkie po raz pierwszy zgadzamy sie kazdy wyrazil ta sama opinie ze ta fotka (fryzura) to pomyaka jedna wielka ,do autorki jak juz chcesz zrobic cos szalonego rzucajacego sie w oczy to ogol sie calkiem na lysko jak dziewczyna z Sistars oczywiscie jesli ci to do ksztaltu twarzy pasuje i jesli masz ciemne wlosy pozdrawiam
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 12:59   #15
Lemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7
Re: Wasze zdanie?

Nie wiem może jestem bardziej wymagająca i szalona niż na to wygląda ale żadna z waszych propozycji nie zwaliła mnie z nóg. Zupełnie nie o to chodziło. Większość z nadesłanych fotek to fryzurki postrzępione jak by same się obcinały i to bez lustra poprostu ciachały co się da. Może wam się to podoba ale nie mnie. Chcę fryzurkę równo obciętą żebym mogła pójść za pare dni i sobie ją wyrównać. Co do wypowiedzi o zgoleniu sobie włosów to jestem ciekawa że wszystkie reagujecie na to bez oporów. A to że dziewuszka sobie ogoliła karczek to jest przyjmowane z dezaprobatą. Nie bronie jej, ale myśle że ogolenie sobie głowy nic tutaj nie da, bo podobnie ludzie reagują na kobiety z ogoloną głową. W wielu wypowiedziach czytałam "jak ona mogła to zrobić, wygląda jak z Oświęcimia.." itp. Mam wielki dylemat. Czekam na więcej uwag i propozycji.
Lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 13:19   #16
myszkapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5
Re: Wasze zdanie?

niestety myszę poprzeć większość. Ta fryzurka nie jest najlepszym pomysłem. Może jakby była trochę dłuższa.
myszkapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 13:24   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wasze zdanie?

Lilka napisał(a):
> Większość z nadesłanych fotek to fryzurki postrzępione jak by same się obcinały i to bez lustra poprostu ciachały co się da. Może wam się to podoba ale nie mnie.

rzecz gustu - jednak wydaje mi się, że nie jedna dziewczna przyzna mi rację, że trudniej zrobić klasyczny nieład [to kwestia dobrego cięcia i stylizacji] niż prostą fryzurkę "odciętą od donicy"

> Chcę fryzurkę równo obciętą żebym mogła pójść za pare dni i sobie ją wyrównać.

jeśli liczy się tylko 1. chęć zaszokowania + 2. łatwość w cięciu [bo każdy fryzjer umie zrobić coś takiego jak na Twojej fotce, dobrze układającey się nieład nie każdy]

> Co do wypowiedzi o zgoleniu sobie włosów to jestem ciekawa że wszystkie reagujecie na to bez oporów.

Skąd taki wniosek? Czy to oznacza, że jeśli nie wypowiadam się w jakiejś kwestii to jestem na "tak"?

> Nie bronie jej, ale myśle że ogolenie sobie głowy nic tutaj nie da, bo podobnie ludzie reagują na kobiety z ogoloną głową. W wielu wypowiedziach czytałam "jak ona mogła to zrobić, wygląda jak z Oświęcimia.."

Ogolona głowa mi się nie podoba, ale wygląda łyso i tyle - ta fryzurka zaś - wg. mnie wygląda niegustownie i męsko. nadaje się do filmu SF.

szczera Sarenka
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 13:37   #18
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Wasze zdanie?

Lilko, usilnie chcesz usłyszeć, że ta fryzura jest ładna. Hmm. Może znajdzie się ktoś, kto Cię poprze. Powodzenia.
Jeśli masz tak stanowcze zdanie na temat załączonej stylizacji, to chyba nie ma sesnu pytać o zdanie innych. Jak Ci się tak podoba, to tak sobie zrób. Tylko potem nie mów, ze nie ostrzegałyśmy
pozdrowienia
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 13:44   #19
Lemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7
Re: Wasze zdanie?

Wiem że u wielu z was będe miała minus ale nie przekonują mnie wypowiedzi w stylu jest łysa i już. Pozatym nie upieram się przy tej fryzurce, ale dla mnie jest w niej coś i myśle że jest też dużo osób które by mnie poparło ale brak im odwagi lub wyobraźni. Nie jest ona wcale męska bo facet w takiej fryzurce wyglądał by jak z boys bandu nic więcej. Wbrew pozorom nie jest ona taka prosta do zrobienia ciekawe czy wyszła by wam od doniczki lub garnka chyba nie, znam wiele koleżanek które szły sobie zrobić prostą fryzurkę do fachowca i wychodziły od niego z płaczem nawet znam taką która robiła sobie troche dłuższego grzybka i fryzjer jej go tyle razy poprawiał że wkońcu trzeba było obciąć ją na krótko. Więc co do poziomu trudności to miała bym dylemat. Jestem z dużego miasta i specjalistów u nas jest dostatek(żeby nie było że u nas strzyże się tylko owce). Czekam cały czas na propozycje jakichś ładnych grzybków. Pa, pa.
Lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-26, 13:49   #20
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Wasze zdanie?

Lilka napisał(a):
> Wiem że u wielu z was będe miała minus ale nie przekonują mnie wypowiedzi w stylu jest łysa i już.

to jest po prostu kwestia gustu - mi się akurat grzybki nie podobają, w najlepszym razie kojarzą mi się z późnymi latami 80tymi i koszmarną fryzurą Demi Moore z "Ghost" ("Uwierz w ducha"), niedawno przypomniała ten film tv, i jakoś nie mogłam zdzierżyć jej włosów . Moda zawraca, to prawda, teraz na topie są lata 80te, ale bez przesady
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 13:52   #21
myszkapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5
Re: Wasze zdanie?

Może coś z tego wybierzesz
myszkapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 13:52   #22
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wasze zdanie?

Lilka napisał(a):
> Wiem że u wielu z was będe miała minus ale nie przekonują mnie wypowiedzi w stylu jest łysa i już.

Lilko - ja wcale Cię nie chciałam do niczego przekonywać. Gdybyś chciała zgolić się na łyso to też bym Cię od tego odwodziła. Tyle, że "łyso" a "to" rodzi u mnie zupełnie inne skojarzenia.

> Pozatym nie upieram się przy tej fryzurce, ale dla mnie jest w niej coś i myśle że jest też dużo osób które by mnie poparło ale brak im odwagi lub wyobraźni.

Widać CHCESZ tej fryzurki - więc ją sobie zrób.

> Nie jest ona wcale męska bo facet w takiej fryzurce wyglądał by jak z boys bandu nic więcej.

Oj, chłopcy z boysbandów mają bardziej kobiece fryzury niż ta.

> Wbrew pozorom nie jest ona taka prosta do zrobienia ciekawe czy wyszła by wam od doniczki lub garnka chyba nie,

nie zajmowałam się fryzjerstwem, więc nie wiem - zresztą ciężko jest obciąć samą siebie..

> znam wiele koleżanek które szły sobie zrobić prostą fryzurkę do fachowca i wychodziły od niego z płaczem nawet znam taką która robiła sobie troche dłuższego grzybka i fryzjer jej go tyle razy poprawiał że wkońcu trzeba było obciąć ją na krótko.

nawet kartkę można przyciąć krzywo. trzeba wiedzieć gdzie chodzić. chodziło mi raczej o to, że taką fryzurę łatwo skopiować.

> Jestem z dużego miasta i specjalistów u nas jest dostatek(żeby nie było że u nas strzyże się tylko owce).

A czy ktoś tak sugerował?



Zmykam już z tego wątku. Jeśli masz bardzo regularne rysy twarzy, jesteś kobietą piękną - to możesz odważyć się na taką fryzurę. Z tego co obserwuję na ulicach - kobiety o ślicznych i oryginalnych buziach, ubierające się niezwykle ekscentrycznie, ale zarazem kobieco - w każdej fryzurze wyglądają nadal ładnie. Niemniej mi to uczesanie absolutnie się nie podoba. Pytałaś - uzyskałaś odpowiedź.

__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 13:54   #23
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Wasze zdanie?

U mnie nie masz minusa z powodu innego gustu. Myslę, że u innych dziewczyn też nie.
Zastanawiam się tylko, co miałaś na myśli pisząc, że na pewno są jakieś osoby, które by Cię poprały tylko brak im wyobraźni....
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 13:56   #24
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: Wasze zdanie?

oczywiście chciałam napisać "poparły" a nie "poprały"
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 14:05   #25
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88
Re: Wasze zdanie?

Hm, Lilko, niestety ode mnie też nie usłyszysz tego co byś z pewnością chciała, szczerze mówiąc nie bardzo wiem, o co ci chodzi, czyżby o prowokację? Jeśli jesteś przekonana do tak ekstrawaganckich (dla mnie fatalnych i jednak dziwacznych) fryzurek, to ok, ale nie sądzę, aby któraś z dziewczyn podzielała twój pogląd i to nie z braku odwagi, choć na pewno niejedna lubi poszaleć na głowie. Oczekujesz szczerości, a nie wazeliny, prawda? Też jestem z dużego miasta, więc może trafisz na jakiegos fryzjera stylistę, który coś zaproponuje i nieco złagodzi styl i kształt tej ekstrawaganckiej fryzury. W każdym razie udanych eksperymentów.Pozdrawiam
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 15:11   #26
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Wasze zdanie?

Lilka, a mi się ta fryzura podoba. szczerze. sama bym sobie takiej nie zrobiła, ale jeśli masz ładne rysy twarzy i ładny kształt głowy (wydaje mi się to tutaj wyjątkowo ważne) to dlaczego nie? image na pewno mocno odmieni i będziesz bardzo oryginalna. ale szczerze tez powiem - nie wiem, na co liczyłaś pytając ludzi o zdanie - aplauzu społeczeństwa nie usłyszysz, bo społeczeństwu najbardziej podoba się to, co popularne i uśrednione (skośne grzywki, strzępienia, etc). a ta fryzura taka nie jest
pozdrawiam
elve
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 15:40   #27
Sanara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: Wasze zdanie?

elve wcale nie jest tak ze lubimy to co popularne i "grzeczne" ale wiesz sa inne fryzury co nadaja oryginalnosci ale "tego czegos" to naprawde trudno nazwac ladna, fajna fryzurka ,wyglada jak czepek oczywiscie szanuje Twoje zdanie ze ci sie podoba- kazdy ma inny gust ,dlatego sadze autorko jak Ci sie podoba to sobie ja zrob ale tez jestem ciekawa swoja droga czy jakiemus fryzjerowi by sie ona podobala hehe zrobic by zrobil klijent nasz pan POZdrawiam jak dla mnie temat zamkniety a fotek nie bede wyyslac bo raczej nie mam nic w Twoim guscie napisalysmy tylko swoja opinie a o to w tym chodzi chyba
Sanara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 00:39   #28
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Wasze zdanie?

i tak mnie nie przekonasz podoba się to, czego jest najwięcej, efekt samej ekspozycji działa na nas wszystkich
jak dla mnie to EOT.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 10:11   #29
Lemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7
Re: Wasze zdanie?

Witam. Wczoraj rozpętałam moim pomysłem prawdziwą burze na forum i dziękuje wszystkim za wypowiedzi. Większość z was była przeciwko i to oczywiście szanuje i moge powiedzieć że dużo nad tym myślałam co pisałyście. Nawet wyszłam na spacer (jest to nie ukrywając bardzo ważna decyzja na przyszłe kulka miesięcy jak się będzie wyglądało) ale chyba nie potrzebnie mam w pobliżu swojego mieszkanka kilka zakładów fryzjerskich i pech chciał że przechodziłam bobk jednego z nich (bardzo starałam się tego nie robić - musicie mi uwierzyć) a tu niespodzianka wychodzi z niego moja przyjaciółka która wróciła kilka dni temu z Holandii. I co ja widze na jej głowie śliczniutkiego grzybka troche dłuższego do przesłanego przeze mnie ale za to z króciutką grzyweczką i ogolonym tyłem (wyglądała świetnie) pogfadłayśmy chwile sobie i dowiedziałam się od niej że miała w planie tylko farbowanko odrostów ale przeglądając katalog z fryzurkami zobaczyła tego grzybka i się w nim zakochała i jak postanowiła tak zrobiła. Idąc ulicą i plotkując zauważyłam że wielu facetów wręcz natrętnie się za nią oglądało (może się im taka fryzurka jednak podoba a nie tylko te długie grzywy które są wręcz nudne). No i oczywiście dylemat wrócił. Macie może troche zdjęć z taką fryzurką jestem ciekawa jakie są pomysły na takie fryzurki. Czekam na odpowiedzi. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 10:33   #30
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wasze zdanie?

> Idąc ulicą i plotkując zauważyłam że wielu facetów wręcz natrętnie się za nią oglądało (może się im taka fryzurka jednak podoba a nie tylko te długie grzywy które są wręcz nudne). No i oczywiście dylemat wrócił. Macie może trochę zdjęć z taką fryzurką jestem ciekawa jakie są pomysły na takie fryzurki. Czekam na odpowiedzi. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Być może jest jej dobrze w takiej fryzurze, może dłuższy grzybek jest zgrabniejszy niż krótszy.. I tak wybór należy do Ciebie.

Swoją drogą czasem faceci się oglądają za dziewczynami [a kiedy ta już jest w bezpiecznej odległości] zaczynają się śmiać/komentować.

Absolutnie nie twierdzę, że tak było w tym przypadku, ale tak często się zdarza. Nie szukając daleko przykładu ostatnio szłam na przystanek a przede mną podążało dwóch chłopaków. Minęła nas dziewczyna w baardzo krótkiej spódnicy, w twarzy wytapetowanej pomarańczowym pudrem/podkładem + różowym [jej nie pasującym i nachalnym] makijażu, włosy do pasa miała zniszczone odbarwianiem i trwałą itp itd. Wyglądała tandetnie i wyzywająco - chłopcy się za nią obejrzeli - zresztą nie tylko oni. Ona z dumą zadarła wyżej główkę.. Nie minęła chwila, kiedy chłopcy - już w bezpiecznej odległości zajęli się komentarzami.. To nie było komplementy.. Dziewczyna zaś na pewno pomyślała, że wzbudziła zachwyt, bo faceci ewidentnie aż głowy odwracali [jak i pół ulicy]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.