ciąża? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 13:08   #61
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny temat ogólnie uważam za zamknięty bo okres się pojawił jak dużo wcześniej napisałam. Możenie zwróciłyście na to uwagi bądź nie czytałyście ze zrozumieniem. Co do problemów hormonalnych to nie mam. Tu nie chodzi o polecenie środków hormonalnych tylko o waszą opinię co jest lepsze.. Czy plastry czy tabletki.. Bo co do pamiętania o wzięciu o jednej godzinie może być u mnie trudne ..
Wpisz sobie w wyszukiwarke plastry antykoncepcyjne i znajdzie ci pare wątków na temat.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:14   #62
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: ciąża?

mam pytanie,czy moge wykluczyc ciąże jeżeli bylam u ginekologa dokladnie 1,5 miesiaca po stosunku i powiedzial,ze nic nie widzi(od ostatniej miesiaczki bylyby to 7 tygodni-prawie 8,zas od dnia ewentualnego zapłodnienia 5 tygodni)?Po tym stosunku mialam jeszcze jedna miesiaczke w terminie. Potem robilam 2 testy-negatywne(robilam je przed wizyta u lekarza,ponad miesiac od stosunku.Teraz gdy mi sie spoznia nie robilam testu bo nie wiem czy jest sens skoro 2 wczesniej wykazaly negatywny wynik)
Od 2 tygodni spóźnia mi się okres i mam bolesne piersi od kilku dni oraz żółte lub białe grudkowate upławy(miałam chyba za krótko leczoną grzybice, wiec nie wiem czy to moze byc przyczyna ich wystepowania)..
Zaczynam się denerwowac czy wszystko jest ze mna w porządku.Dziekuej za odpowiedz!

Edytowane przez julink
Czas edycji: 2010-09-22 o 14:16
julink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:45   #63
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez julink Pokaż wiadomość
mam pytanie,czy moge wykluczyc ciąże jeżeli bylam u ginekologa dokladnie 1,5 miesiaca po stosunku i powiedzial,ze nic nie widzi(od ostatniej miesiaczki bylyby to 7 tygodni-prawie 8,zas od dnia ewentualnego zapłodnienia 5 tygodni)?Po tym stosunku mialam jeszcze jedna miesiaczke w terminie. Potem robilam 2 testy-negatywne(robilam je przed wizyta u lekarza,ponad miesiac od stosunku.Teraz gdy mi sie spoznia nie robilam testu bo nie wiem czy jest sens skoro 2 wczesniej wykazaly negatywny wynik)
Od 2 tygodni spóźnia mi się okres i mam bolesne piersi od kilku dni oraz żółte lub białe grudkowate upławy(miałam chyba za krótko leczoną grzybice, wiec nie wiem czy to moze byc przyczyna ich wystepowania)..
Zaczynam się denerwowac czy wszystko jest ze mna w porządku.Dziekuej za odpowiedz!
Spokojnie. To nie jest ciąża .
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:50   #64
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: ciąża?

Ale co mogłoby z tego co wypisalam dac mi pewnosc, ze nie jest to ciąża? Bo martwie się tym spóźniającym okresem i brakiem dolegliwosci prócz bólu piersi(zazwyczaj boli tylko jedna,promieniujący ból,niekiedy tylko druga) i dziwnych białych upławów...
julink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:30   #65
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: ciąża?

Dzięki temu, że:
- wynik dwóch testów był negatywny
- miałaś okres
- ginekolog potwierdził, że nie jesteś w ciąży
Możesz być pewna, że nie jest to ciąża. Może stresowałaś się czymś przez ostatnie dni i stąd ten spóźniający się okres? Nie przejmuj się. Gdybyś była w ciąży, to byłby to jakiś cud .
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 06:27   #66
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: ciąża?

Czyli moge miec pewnosc,ze ginekolog po 1,5 miesiąca od stosunku na pewno zauważyłby jakieś zmiany w zwyklych badaniach oraz na usg?
Slyszalam rowiez,ze test powinno się robic gdy spóźnia się miesiączka.A co jeżeli ja miałam okres po stosunku i pare tygodni po nim robiłam testy?Czy byly one w takim razie nieważne i powinnam je dopiero teraz zrobic jak miesiączka sie nie pojawia? Dziękuje za odpowiedzi!
julink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:52   #67
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez julink Pokaż wiadomość
Czyli moge miec pewnosc,ze ginekolog po 1,5 miesiąca od stosunku na pewno zauważyłby jakieś zmiany w zwyklych badaniach oraz na usg?
Slyszalam rowiez,ze test powinno się robic gdy spóźnia się miesiączka.A co jeżeli ja miałam okres po stosunku i pare tygodni po nim robiłam testy?Czy byly one w takim razie nieważne i powinnam je dopiero teraz zrobic jak miesiączka sie nie pojawia? Dziękuje za odpowiedzi!
Nie zrobiłaś testu, gdy spóźniała się miesiączka, bo się nie spóźniała... co powodwało, że w ogóle nie było sensu by robić test.

Matko
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 22:57   #68
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: ciąża?

Wiem,ale wszędzie w internecie znajduje wypowiedzi,ze mozna miec okres będąc w ciąży,stąd te moje wątpliwości...a ja tak jak okresu nie mialam,tak wciąż nie mam:/ juz 3 tydzień mi się spóźnia,mam bolesne piersi(taki piekący ból),czasem mam wrażenie jakby brodawki byly ciemniejsze od sutków..:/ do tego wciąż mam lekki brzuszek...Juz zaczynam sie poważnie denerwowac co sie ze mna dzieje i czy to na pewno nie ciąża
julink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 06:15   #69
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez julink Pokaż wiadomość
Wiem,ale wszędzie w internecie znajduje wypowiedzi,ze mozna miec okres będąc w ciąży,stąd te moje wątpliwości...a ja tak jak okresu nie mialam,tak wciąż nie mam:/ juz 3 tydzień mi się spóźnia,mam bolesne piersi(taki piekący ból),czasem mam wrażenie jakby brodawki byly ciemniejsze od sutków..:/ do tego wciąż mam lekki brzuszek...Juz zaczynam sie poważnie denerwowac co sie ze mna dzieje i czy to na pewno nie ciąża
To idź do ginekologa!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 06:39   #70
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez Jamie69 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się. Gdybyś była w ciąży, to byłby to jakiś cud .
Cuda się zdarzają. Znam kilka osób, które dowiedziały się o ciaży dość późno, pomimo objawów, ale lekarz ciągle twierdził, że nie, absolutnie. Nawet z badań nie raz wychodziło, że nie ma nic takiego, a już na bank nie ma ciąży. Także to, że lekarz nie wykrył teraz, to nie jest jeszcze gwarancją. Lepiej iść do drugiego. Tak samo jak z testami, zawsze robi się co najmniej dwa inne.

btw znam osobę, która wmówiła swojemu chłopakowi, że jest z nim w ciąży, mimo że z nim nie spała. On uwierzył. Ehh faceci... (z tym, że ona naprawdę była w ciąży)
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 08:57   #71
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: ciąża?

Na moje oko, to masz już schizy i psychika powoli zaczyna wierzyć w tą całą ciążę. Spokojnie dziewczyno, nie jesteś, a jak chcesz uspokoić swoje wnętrze to idź do innego ginekologa, zrób jeszcze jeden test, będzie ok
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 16:53   #72
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: ciąża?

Ale u ginekologa juz bylam,powiedzial mi ze w ciąży nie jestem(to bylby ok 7my tydzien),ale jak zaczęłam czytac w internecie,ze do któregoś tam tygodnia moze jeszcze nic nie widac na usg,to sie przeraziłam. Moze ten brak okresu tak mnie stresuje,bo niby 2 testy wyszly negatywnie...ale skąd te wszystkie objawy?to mnie martwi,nie wiem czy psychika moze az tak mocno oddziałowywac?
julink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:05   #73
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez julink Pokaż wiadomość
nie wiem czy psychika moze az tak mocno oddziałowywac?
Może. Ekstremalnym przykładem jest przecież ciąża urojona / rzekoma.

Jeżeli aż tak się martwisz, to po prostu idź do gina po raz drugi, skoro minęło więcej czasu.
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:19   #74
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: ciąża?

tak, znasz sie lepiej niz ginekolog. oczywiscie,
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 06:01   #75
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: ciąża?

Jeżeli się boisz, dlaczego nie chcesz pójść do psychologa? Jezuu... Siedź sobie te 9 miesięcy w strachu i wtedy się przekonaj czy jesteś czy nie jesteś. Lepiej Ci po tym będzie? Ach, zapomniałabym, przecież można ciężę lekko "przenosić" więc i tak masz dodatkowe kilka dni do zmartwień...
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 15:08   #76
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: ciąża?

Nie no,stwierdziłam,ze musze się opanowac i uspokoic,jezeli w przeciągu przyszłych dni nie przyjdzie okres,to zadzwonie do mojej Pani doktor.Przypomnialo mi sie,ze w zasadzie robiłam az 3 testy a nie 2,wiec juz chyba tyle testów nie mogłoby się mylic. Poza tym musze sobie wbic do glowy,ze w 7 tygodniu juz na pewno byloby cos na usg widac. Moje wątpliwosci chyba wynikały po prostu przez takie własnie posty na forach typu "Zdarzały sie takie przypadki,kolezanka kolezanki mojej przyjaciolki miała tyle i tyle testów negatywnych,a potem okazalo sie,ze jest w ciąży".Chyba jednak nie warto przeszukiowac internetu,bo potem wszystko sie w psychice miesza.:/dziekuje za odpowiedzi!

Edytowane przez julink
Czas edycji: 2010-09-30 o 15:10
julink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.