ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 16:53   #1
basienka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 74

ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.


Na początku chciałabym opisac moja historie.Współzyje ze swoim chłopakiem juz od ponad roku jednak cały czas odczuwam ból.Znaczy to jest wogóle takie dziwne bo na początku prze4z 3 miesiące bolało cały czas....potem po i przed okresem...potem znowu cały czas a teraz to róznie he.po okresie bardzo,potem nawet nie no i jakos tak..tragedia poprpstu no ale jednym słowem BOLI.Byłam juz u kilku lekarzy.... jednak nie uzyskałam odpowiedzi;/;/ Słyszałam tylko ze fizjologicznie jest wszystko w porządku.Dodam również ze gre wstępna mamy świętną co również łączy sie z dobrym nawilzeniem itd.Wszystko jest dobrze dopóki nie przechodzimy do "setna" Bardzo sie bałam pierwszego razu..do tego stopnia ze sie nie udał bo za bardzo sie zacisnełam.ale teraz juz jest ok...bardzo kocham partnera i chce uprawiac sex jak normalna Kobieta a nie moge.Oczywiscie nie musze dodawac ze orgazmu pochwowego równiez brak..no a teraz druga rzecz Łechtaczka.Oczywiscie orgazm łechtaczkowy był zwsze ale od ponad miesiąca boli mnie łechtaczka i to jest teraz moje najwieksze zmartwienie.Wydaje mi sie ze zbyt mocno była pobudzana poniewaz zaraz po tym zaczęło bolec i tak juz zostało....Byłam kilka dni temu u lekarza ale niestesty znowu to samo..ze wszytsko dobrze.Ze nie ma zadnego zapalenia itp. Błagam pomózcie mi jakos,myślałałam że to przetarcie wiec smarowałam sudocremem,ale nic.To naprawde boli,nawet jak siedze czy sie myje..strasznie..nie mówiąc juz o jakims dotykaniu przez partnera bo nie ma tego teraz.Więc boli mnie całe"podwozie". he .Nie mam juz sił psychicznie.Prosze o pomoc.troche sie rozpisałam ale mam nadzieje ze sie nie zanudzicie:P
basienka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:19   #2
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

ból podczas stosunku jest jednym z objawów endometriozy,ale prócz niego jest kilka innych,nasteonym problemem może być Twój paniczny podświadomy strach,ze bolało i dlatego boli ciagle,alekarze często bagatelizuja rózne objawy wiem coś o tym
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:48   #3
basienka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 74
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

tez mi sie tak zaczyna wydawac,ze siedzi to w mojej psychice dlatego zaczynam rozwazac sexuologa.Jednak narazie wiekszym problemem dla mnie jest ból łechtaczki
basienka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 21:48   #4
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

Daj łechtaczce odpocząc i postaraj się o tym nie myśleć zbyt dużo. Ja również uważam,że problem leży w Twojej psychice.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 22:49   #5
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

Może "odpocznijcie" troche od seksu? Może zbyt często go uprawiacie, dochodzi o licznych otarć i mikrouszkodzeń, co prowadzi do bólu itp.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 11:54   #6
basienka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 74
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

własnie o to chodzi ze łechtaczka nie jest juz dotykana odkad co mnie boli czyli od prawie dwóch miesiecy a zaraz coraz mniej to coraz gorzej boolii sex tez nie uprawiamy zbyt czesto...kiedys bylo częsciej.jezweli chodzi o sex o rowniez uwazam ze to psychika ale łechtaczka?
basienka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 13:06   #7
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

Może wybierz się do innego lekarza, skoro ten, do którego chodzisz nie widzi problemu
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 16:23   #8
basienka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 74
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

byłam u trzech innych.. a z łechtaczką byłam raz a teraz jestem zapisana na koniec listopada.także poprostu mój problme naprawde jest dzwiny i dlatego tak mi z tym zle bo nikt nie zna rozwiązania
basienka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 09:05   #9
deedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

Czy mialas robione jakiekolwiek badania pod katem kandydozy? Ona moze nie dawac typowych objawow typu swedzenie i uplawy, moze sie tez objawiac takim bolem. Sprawdz dokladnie jak wyglaga skora w miejscach intymnych- czy nie jest przesuszona albo popekana. Co do lechtaczki to sprawdz czy wciaz jest obrzmiala, napuchnieta, jakby zatrzymala sie w niej krew i nie chciala odplynac. Ale zgadzam sie rowniez z tym, ze to moze miec podloze psychiczne, wtedy seksuolog, jak mowilas. Sciskam i mam nadzieje, ze bedzie lepiej
deedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 16:56   #10
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

a moze boli cie cewka moczowa i ten ból promieniuje, stad wrazenie ze to łechtaczka? moze to zapalenie jakies? proponuje badanie moczu, jesli jest cos nie tak, od razu to wykryją, nie odczuwasz bólu przy oddawaniu moczu?
ginekolodzy robili Ci usg dopochwowe?
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 05:46   #11
basienka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 74
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

co do współżycia to nie miałam robionych żadnych głębszych badan..oprócz usg..lekaze z reguły bagatelizują mój problem.

wydaje mi sie ze to na 100% łechtaczka bo sprawdzałam juz nie raz..próbowałam dotykac różne miejsca ale dotknięcie samego srodka łechtaczki sprawia mi taki ból
basienka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 09:20   #12
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

na twoim miejscu zrobiłabym badanie moczu i poprosiła o usg ale dopochwowe, w sumie to dziwne, ze łechtaczka boli....moze to faktycznie jakis stan zapalny, spróbuj posmarowac sie crotlimazolum, tylko nie wiem czy to jest na recepte
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:36   #13
basienka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 74
Dot.: ból podczas sexu i nie tylko.Błagam o pomoc.

usg dopochwowe miałam robione i to juz kilka razy i fizjologicznie jest ok. a łechtaczke smarowałam sudorcemem;p i nic czekam na lekrza....chociaz nie wierze juz w ich pomóc.
basienka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.