Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla szczęśliwych rodziców - po porodzie, mamy dziecko, jestem mamą, wychowanie dziecka

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 22:32   #4381
darietta
Wtajemniczenie

Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
My robimy w domu ale na 15 osób.(nasi rodzice.i rodzeństwo plus fotografka). Będzie obiad z 2 dan plus tort i ciasto. Alkohol też Będzie, wódka z naszego wesela, specjalnie zostawiliśmy. Moim zdaniem obiad musi być bo każdy będzie głodny koło południa, tez to pora obiadowa i głupio tylko tak ciasto wystawić. No i każdy wykosztuje się na prezent więc wypada jakoś chociaz ugoscic. Jak zrobisz tylko dla rodzocow i chrzestnych to rodzeństwo nie obrazi się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj brat ma byc chrzestnym.
A imprezy nie chce robić bo Wiki ostatnio przeszła taką traumę i kilka tygodni dochodziła do siebie. Wszyscy się bawili a ja siedziałam zamknięta w sypialni z małą bo tak ryczała. Ona cierpiała a ja razem z nią i tym razem nie chce tak samo skończyć.
darietta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:42   #4382
minini
Zadomowienie

dziewczyny duzo zdrowia dla was bo widze że sporo was rozkłada jakas choroba

morele - kciuki za badanie moczu małej..

Mala - w Lidlu jutro napewno też jeszcze coś kupisz! ja bylam dziś ok.16tej i był pełny wybór. wzielam bawelniany kombinezon bez stopek z myślą o ubieraniu do chusty. wzielam rozm. 50/56 i jest dobry a nawet lekko za dugie nogawki ma. za to ma grube twarde guziki i obawiam sie zeby mlodego nie uciskały pod chustą. chyba je wymienię na jakieś płaskie.
wzielam tez stanik do karmienia. przyda mi sie taki bawelbiany nieusztywniany po domu. w sumie wzielam 3 w roznych rozmiarach, na szczescie można zwracać w calej polsce jak nie zdąże jutro tu w kolobrzegu oddac. bo jutro wracamy do domu! niestety koniec urlopu.

a tak wogole czy ktoras z was jest z zachodniopomorskiego? co tu mozna zobaczyc albo zwiedzić ciekawego? mieszkanie musimy opuścić rano a wracac na śląsk planujemy dopiero wieczorem, zeby dzieci przespały droge.
dlatego tak pół dnia musimy sobie jakos zorganizowac gdzies w okolicy, ale juz nie w kolobrzegu.
_________________________ __
minini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:47   #4383
baby2
Rozeznanie

Moje dziecię dziś o 20 po kąpieli znów zjadło 210ml mojego mleka z butelki no szok normalnie, później ani myślała spać gugała śmiała się wierzgala nóżkami po czym o 22 znów domagała się jedzenia, no więc cycuś już w łóżku do spania, myślałam że zaśnie w moment a walczyłam z nią do teraz. A w dzień miała tylko dwie pół godzinne drzemki w samochodzie. Ona śpi mniej od starszaka on chrapie od 20.30 i pośpi pewnie do 7 jak zwykle i obowiązkowo jeszcze drzemka dwugodzinna w dzień. Skąd ona bierze siły

Kurcze też obawiam się że mamy za cienkie ubranko do chrztu, mamy body na długi rękaw z kołnierzykiem do tego sukienusia na ramionka koronkowa i na to płaszczyk ale cieniutki nie ocieplany, czapa że sweterkowego materiału ale z drobnymi dziurami. Dostałam od bratowej męża gruby sweterek po ich córci z chrzcin hehe dziewczynka ma już 14 lat Najwyżej jak będzie bardzo zimno narzucę go na wierzch, nawet pasuje bo też jest w kolorze ecru abo już zmienił kolor od lezenia

Jutro mamy usg bioderek , dopiero pierwsze bo u nas niestety tyle się czeka na wizytę u ortopedy a później rehabilitacja, Maja bardzo dobrze współpracuje z panią, nawet poprosiła mnie czy mogłaby nagrywać jej filmiki bo robi wykłady dla studentów i Maja idealnie wszystko prezentuje
baby2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 02:54   #4384
Devileek
Zakorzenienie

GG do Devileek

Darietta ja robiłam w domu miałam catering więc nie musieliśmy spędzić całego dnia w kuchni żeby przygotować .W kościele było na 18 więc późno.

---------- Dopisano o 03:54 ---------- Poprzedni post napisano o 03:51 ----------

I wcale nie żałuję. Ja nie lubię takich imprez i jeszcze kosztowne ... Mogłam sie swobodnie przebrać a mały zasnął o 20 i przespal imprezę

Stary Dzisiaj, 03:14   #4385
darietta
Wtajemniczenie

A się mojej Wiki poprzestawialo juz trzecie karmienie. Budzi sie bardzo czesto. 23:30 1:30 3:30.
A to jeszcze nie koniec.
darietta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (1 użytkowników i 3 gości)
poprostu
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości