Mam problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 13:11   #1
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833

Mam problem


Wlasnie dowiedzialam sie, ze zmarl dziadek mojego narzeczonego (ze strony mamy). W. zaproponowal mi zebysmy pojechali na wies do jego rodzicow. Z nimi mam zawsze dobry kontakt. Jednak nie wiem, czy powinnam jechac na pogrzeb, bo rodziny ze strony jego mamy wciagu tych 3 lat nigdy nie widzialam, a i narzeczony nie mial z nimi (jak i z dziadkiem) kontaktu... Wiem, ze nie zyli w zgodzie z W. i jego rodzicami. Na pogrzeb trzeba jechac 3 godziny (bo to w innym landzie)wiec zdazyc sie moze, ze bedziemy tam nocowac. Moze lepiej zebym nie jechala...wystarczy, ze zloze kondolencje?
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 14:08   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam problem

Jesteście ze sobą już 3 lata i pomimo,że nie miałaś kontaktu z rodziną ze strony mamy narzeczonego,myślę,że byłoby dobrze gdybyś pojechała.Piszesz,że twójTŻ ci zaproponował,żebyście pojechali razem do jego rodziców i masz z nimi dobry kontakt-wynika z tego,że wszyscy traktują cię już jak rodzina.Więc wydaje mi się,że powinnaś towarzyszyć narzeczonemu w tak trudnym momencie.Nawet jesli nie miał dużego kontaktu z dziadkiem,to na pewno to przeżywa i potrzebuje twojego wsparcia.Tak ja myślę.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.