Biżuteria, którą zrobiłyście dla siebie. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 22:24   #91
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Biżuteria, którą zrobiłyście dla siebie.

Uff. :P
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 22:38   #92
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Biżuteria, którą zrobiłyście dla siebie.

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
Oczywiście że wykonałam naszyjnik tylko i wyłącznie na mój własny użytek. Napisałam że widziałam podobna pracę i nie ośmieliłabym się twierdzić że to mój oryginalny i wymyślony tylko przeze mnie pomysł. Moje jest tylko wykonanie. Dlatego też że jest to praca inspirowana nie zamieściłam jej w swoim wątku z moimi wytworami. Pozdrawiam

No dobra, teraz mi troche głupio, bo jak powiedziałyście że to Maghii to zajrzałam na jej bloga i rzeczywiście bardzo podobny mi wyszedł ten naszyjnik. Autorke pracy przepraszam jeśli oceni to jako plagiat. Ogłaszam więc wszem i wobec że jest to pomysł Maghii a ja wykonałam podobny na własny użytek. I strasznie się z niego cieszę :P
Ale ja cie ie oskarzam Napisalas ze na wlasny uzytek i ze zainspirowana. Nie powinnam sie niby wypowiadac, bo nie na mojej pracy wzorowane, no ale dla mnie takie podejscie jest ok Pech chcial ze padlo akurat na prace maghii, ktora jeszcze nie ochlonela pewnie po poprzedniej burzy
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 23:22   #93
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Biżuteria, którą zrobiłyście dla siebie.

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;4332459]Ekhem... Nie chcę być Kasandrą, ale mamy tutaj nowy przyczynek do niesnasek... Chyba że maghi juz opadły ręce (mi by opadły).[/QUOTE]

tak, opadly kompletnie!

Rany boskie, dziewczyny... tak sie zastanawiam, kiedy zaczniecie dokladnie czytac? Napisalam niejednokrotnie, ze nie mam nic przeciwko temu, zeby ktos sobie cos zapozyczyl ode mnie na wlasny (badz mamy, babci, czy kogo tam jeszcze) uzytek. Napisalam rowniez, ze chetnie takie rzeczy poogladam i fajnie, ze gagatka pokazala . Nie ukrywam, ze tekst "Kiedys mi mignęła czyjaś praca" troche dotknal moje wrazliwe ego, ale jakos sobie poradze
maghia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 00:21   #94
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Biżuteria, którą zrobiłyście dla siebie.

Cytat:
Napisane przez maghia Pokaż wiadomość
tak, opadly kompletnie!

Rany boskie, dziewczyny... tak sie zastanawiam, kiedy zaczniecie dokladnie czytac? Napisalam niejednokrotnie, ze nie mam nic przeciwko temu, zeby ktos sobie cos zapozyczyl ode mnie na wlasny (badz mamy, babci, czy kogo tam jeszcze) uzytek. Napisalam rowniez, ze chetnie takie rzeczy poogladam i fajnie, ze gagatka pokazala . Nie ukrywam, ze tekst "Kiedys mi mignęła czyjaś praca" troche dotknal moje wrazliwe ego, ale jakos sobie poradze
Czuję się troszkę rozgrzeszona. Ale Maghio, na prawde mi "kiedys mignęła czyjaś praca" i nie pamiętałam od kogo zapożyczyłam pomysł, tym bardziej że jak oglądam biżuterię to bardziej zwracam uwagę na same dzieła i ich kunszt wykonania niż autorów (mam nadzieję że autorzy sie nie obrażą :P ). Wstyd mi ale przyznam się że nie kojarzyłam Cię (do tej pory bo juz wiem jak tworzysz) z Twoją bizuterią. Jeśli mi się ktoś nie przypomina nowościami i nie wbije mi się w głowe jakiś konkretny styl danej osoby, to na prawde mam krótka pamięć do takich rzeczy. Jak bym wiedziała że to Twoja praca to po ostatniej burzy bym sie nie wychylała z tym naszyjnikiem Pozdrawiam
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 10:10   #95
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Biżuteria, którą zrobiłyście dla siebie.

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
Wstyd mi ale przyznam się że nie kojarzyłam Cię (do tej pory bo juz wiem jak tworzysz) z Twoją bizuterią. Jeśli mi się ktoś nie przypomina nowościami i nie wbije mi się w głowe jakiś konkretny styl danej osoby, to na prawde mam krótka pamięć do takich rzeczy. Jak bym wiedziała że to Twoja praca to po ostatniej burzy bym sie nie wychylała z tym naszyjnikiem Pozdrawiam
z dotknietym ego to taki zart byl, daj spokoj z tym wstydem i nie badz kolejna osoba robiaca za mnie potwora
maghia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.