Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 21:51   #1
czarnulka21p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 16
Exclamation

Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?


Mam zamiar zrobić sobie ten "zabieg" oczyszczania twarzy z czarnych punktów. Chodzi mi o zrobienie toniku(płynu), którego skład to: 1/4 filiżanki gorącej wody, łyżeczka od herbaty gorzkiej soli i 3 krople jodyny. To wszystko należy wymieszać. Czeka się, aż mieszanina trochę ostygnie, na tyle, żeby nie parzyła skóry. Należy rozgrzać twarz okładem z ręcznika rozgrzanego gorącą wodą, z tym, że nie powinien on parzyć skóry, ani jej zmoczyć nadmiernie.Ręcznik trzyma się na buzi 1-2 min. Następnie wacikiem namoczonym w płynie przemywa się skórę w miejscach, gdzie są zaskórniki i po przemyciu dadzą się one łatwo wycisnąć bez podrażnienia skóry. Po wyciśnięciu ich należy przemyć twarz odkarzającym tonikiem.

Jeżeli próbowałyście tego, podzielcie się rezultatami Ciekawa jestem czy rzeczywiście to działa.... Pewnie zabieg trzeba kilkakrotnie powatarzać bo nie ma tak dobrze...
czarnulka21p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 22:17   #2
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Ja powiem szczerze, że nigdy o takim sposobie nie słyszałam
Skąd go masz? nie wiem też co to jest gorzka sól
Ale jak się odważysz zrobić to chętnie posłucham jakie są rezultaty
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 22:19   #3
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Szczerze? nie wyobrażam sobie przemywania twarzy tym tonikiem z jednego prostego powodu . Jodyna bardzo silnie barwi skórę na żółto-brunatny kolor . I nie wiem po co przemywać twarz później odkażającym tonikiem , skoro jodyna jest płynem silnie odkażającym.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 22:22   #4
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
. Jodyna bardzo silnie barwi skórę na żółto ..
a ja myslalam,ze na fioletowo
Ale faktycznie racja,ze na zolto.Po opreacji mialam wysmarowany tym brzuch i co najmniej 5 dni nie chcialo sie zmyc wiec tym bardziej nie wiem jak pozniej chodzic z taka twarzaDziewczyn y uwazajcie:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 22:32   #5
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a ja myslalam,ze na fioletowo
Ale faktycznie racja,ze na zolto.Po opreacji mialam wysmarowany tym brzuch i co najmniej 5 dni nie chcialo sie zmyc wiec wiec tym bardziej nie wiem jak pozniej chodzic z taka twarzaDziewczyn y uwazajcie:/
Bess na fioletowo barwi gencjana . A jodynę stosuje się w szpitalach przed i po operacjach w celu odkażania/dezynfekowania , bo tak jak już naspisałam jest silnie odkażająca i działa przeciw bakteryjnie .
I tak jak napisała bess trzyma sie na skórze bardzo długo.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 22:33   #6
czarnulka21p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 16
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

W necie znalazłam ten przepis. Chyba zaryzykuje i sprawdzę, jak to działa. Oczywiście wiem, że jodyna barwi skórę, ale mam wolne więc mogę popróbować różnych rzeczy. Sprawozdanie zdam z zabiegu
czarnulka21p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 12:55   #7
MaijaLena
Raczkowanie
 
Avatar MaijaLena
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Daaleko ;-)
Wiadomości: 44
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Zacznijmy od tego, że nawet jak pory są rozszerzone to sie nie wyciska!! Będziesz miała tego jescze wiecej niż wczęsniej.
MaijaLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 12:59   #8
esinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 55
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

ja bym sie bala probowac

z tego co sie mowi to lepiej nie ruszac, nie dziubac po twarzy bo tylko sie roznosi bakterie

a co do wyciskania to i tak rezultatu to nie da, bo predzej czy pozniej wagry wroca,
jak skora jest tlusta to pory tak czy siak beda sie zatykac

i beda powstawac wagry,

lepiej chyba peelingi regularnie robic
esinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 13:30   #9
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

nie wyciskajcie..wiecej szkody niż pozytku, pory są czyste krótko,a niszczona skóra i nowe ogniska zapalne, nie warto! ja do te pory walczę bezskutecznie sama ze soba, zeby przestac to robić. Wiem po sobie, że to nie poprawia stanu skóry. Jest tu jeden praktycznie identyczny wątek, może ktoś je połączy, bo chyba dotyczą tego samego.
a do oczyszczania piling>maseczka rozgrzewająca>maseczka ściągająca - glinka zielona (dla cery tłustej/mieszanej)
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 15:34   #10
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

JEstem kosmetyczką i bardzo dobrym sposobem jest włąsnie reczne usuwanie zaskorników.. tak, reczne. Wiele os preferuje kwasy ale one tylko "wyżerają" zaskorniki z wierzu, a te pod dolną warstwą skóry zostają, wiadomo ze po wycisnieciu powstaną nowe - zawsze tak jest, nawet po niesamowitych lekach, po maseczkach, kwasach, zabiegach inhalacyjnych itd... tlyko trzeba umiejetnie to zrobić to sie nie rozniosą po całej twarzy, najpiej przez chusteczkę , naprade to działa . Czasami nie doceniamy prostych, starych sposobów, pozdrawiam
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 15:46   #11
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
JEstem kosmetyczką i bardzo dobrym sposobem jest włąsnie reczne usuwanie zaskorników.. tak, reczne. Wiele os preferuje kwasy ale one tylko "wyżerają" zaskorniki z wierzu, a te pod dolną warstwą skóry zostają, wiadomo ze po wycisnieciu powstaną nowe - zawsze tak jest, nawet po niesamowitych lekach, po maseczkach, kwasach, zabiegach inhalacyjnych itd... tlyko trzeba umiejetnie to zrobić to sie nie rozniosą po całej twarzy, najpiej przez chusteczkę , naprade to działa . Czasami nie doceniamy prostych, starych sposobów, pozdrawiam

to chyba prowokacja jakaś ten post...przeciez zabiegi "oczyszczania twarzy" już od dawna nie sa wykonywane w Europie, ale Polska oczywiscie nadal na szarym koncu i to dzięki takim "kosmetyczkom" jak Kamilka24....no offense, ale wyciskanie zaskórników tylko doraźnie rozwiązzuje problem, później pory znów się zapychają...co to za "nowinki"ze kwasy wyżerają zaskórniki na powierzchni??? Kwasy złuszczają naskórek, służą właśnie głębokiemu oczyszczaniu...czarnulka2 1p poczytaj uważnie forum, myślę, ze znajdziesz tu 1000 odpowiedzi na swoja pytania i wątpliwości, bo lwia część wizażanek boryka się z problemem czarnych dziadów...
pozdrawiam!
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 16:12   #12
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

wiec katuj skórę kwasami - powodzenia , jezeli umiesz wykonać reczne czyczenie by nie rozsiac dalej zaskorników to efekt jest naprawde dobry
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:14   #13
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
wiec katuj skórę kwasami - powodzenia , jezeli umiesz wykonać reczne czyczenie by nie rozsiac dalej zaskorników to efekt jest naprawde dobry
Rozumiem, że podważasz stosowanie kwasów w kosmetyce, a dermatolodzy się mylą...?!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:17   #14
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

nie nie polecam, niekotrzy sie naczytają poprostu o rożnych nowinkach które stosują gwiazdy a nie docenią najprostszych sposobów, kwasy nieszcza poprostu skóre
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:21   #15
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
nie nie polecam, niekotrzy sie naczytają poprostu o rożnych nowinkach które stosują gwiazdy a nie docenią najprostszych sposobów, kwasy nieszcza poprostu skóre
Jestem w szoku
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:23   #16
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

dlaczego? kazdy przceciez moze wyrazić swoją opinie na dany temat, to jest wąłsnie moja opinia, a kazdy ma rozne
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:30   #17
kacha231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

hej! ja się osobiście zgadzam z panią kosmetyczką , czyszczenie tak zwane reczne przynosi naprawde super efekty!!sama chodziłam na takie oczywiście zabieg musi być prawidłowo wykonany, skóra bardzo sybko powróciła do poprzedniego stanu - w 1 dzień, była odżywiona i promienna, w piątek ide na zabieg 3 raz, najpierw wykonywane są peelingi enzymatyczne czy jak to sie mowi :P potem maszeczki itd tak zawana parókwa i czyszczenie , potem super maseczki z alg, potem puder łagodzący podraznienia. Rewelacja jak dla mnie miałam ogrome kłopoty , cała broda była w czrnych kropkach..:/ gr.... ju nie mam ani zadnego zaskórnika na brodzi<jupi> jestem naprawde wdzięczna
kacha231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:33   #18
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
dlaczego? kazdy przceciez moze wyrazić swoją opinie na dany temat, to jest wąłsnie moja opinia, a kazdy ma rozne
Oczywiście, każdy może i ja Ci absolutnie nie bronię. Natomiast zastanawiam się jak Twoja opinia ma się do wyników badań i w jaki sposób byłaś kształcona, skoro sugerujesz, że jesteś kosmetyczką...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:46   #19
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

szczerze mowiąc to nie wiem po co Ci jest to potrzebne, bo to jest forum do wyrazania swoich opini wiec nie wiem w czym problem, a jezeli aż tak to dla Ciebie ważne to w Krakowie ;]
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 16:50   #20
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
szczerze mowiąc to nie wiem po co Ci jest to potrzebne, bo to jest forum do wyrazania swoich opini wiec nie wiem w czym problem, a jezeli aż tak to dla Ciebie ważne to w Krakowie ;]
Ja nie mam problemu. tylko podważyłaś metodę, która jest powszechnie uznana. I nie chodziło mi o miasto, tylko skąd się wzięła ta własnie Twoja opinia.
Bo wiesz, każda z nas może uważać, że ziemia to płaski dysk oparty na 4 krokodylach. Wolno nam. Ale co z tego, ze wolno i że możemy te opinie wyrażać, skoro ten pogląd był aktualny kilkaset lat temu?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:53   #21
kacha231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemu. tylko podważyłaś metodę, która jest powszechnie uznana. I nie chodziło mi o miasto, tylko skąd się wzięła ta własnie Twoja opinia.
Bo wiesz, każda z nas może uważać, że ziemia to płaski dysk oparty na 4 krokodylach. Wolno nam. Ale co z tego, ze wolno i że możemy te opinie wyrażać, skoro ten pogląd był aktualny kilkaset lat temu?
Ja tez nie wiem o co Tobie chodzi, Pani Kamila napisała to co uwaza za najskuteczniejszą metode, wyraziła swoją opinie chciała doradzić, moze rzeczywiscie kwasy niszcza skórę?!?!? Skad wiesz ze nie, poczytaj moze gdzies o nich to sie dowiesz, ja popieram czyszczenie ręczne , a nie katowac skóre niewiaodomo czym:/ bez przesady ale czyszczenie reczne nie jest takie trudne jaksie Ci wydaje, wystaczy jescze dobrac odpowiednie kosemtyki i efekt suer
kacha231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:55   #22
kacha231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

jest to wybór kazdego - chcesz to uzywaj kwasów ja tam wole recznie
kacha231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:57   #23
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez kacha231 Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem o co Tobie chodzi, Pani Kamila napisała to co uwaza za najskuteczniejszą metode, wyraziła swoją opinie chciała doradzić, moze rzeczywiscie kwasy niszcza skórę?!?!? Skad wiesz ze nie, poczytaj moze gdzies o nich to sie dowiesz, ja popieram czyszczenie ręczne , a nie katowac skóre niewiaodomo czym:/ bez przesady ale czyszczenie reczne nie jest takie trudne jaksie Ci wydaje, wystaczy jescze dobrac odpowiednie kosemtyki i efekt suer
Ależ ja nie bronię Kamili wypowiedzi. Może czyszczenie uważać za najskuteczniejszą metodę, proszę. Popierajcie co chcecie, tylko nie negujcie badań.
Mi czyszczenie wcale nie potrzebne, więc nie uznaję je ani za trudne ani za łatwe.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:59   #24
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

ale otwartych zaskornikow nie usuniecie kwasami najlepiej usunac recznie u kosmetyczki, ktora zrobi to fachowo a potem zapobiegac zawrotom odpowiednimi kosmetykami typu kwasy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:01   #25
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ale otwartych zaskornikow nie usuniecie kwasami najlepiej usunac recznie u kosmetyczki, ktora zrobi to fachowo a potem zapobiegac zawrotom odpowiednimi kosmetykami typu kwasy
Ok. Ale tu zostało napisane, że kwasy są w ogóle do nieczego, że niszczą skórę itp. Z tym się zgodzić nie mogę, nie zgadzam się i już.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:07   #26
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ok. Ale tu zostało napisane, że kwasy są w ogóle do nieczego, że niszczą skórę itp. Z tym się zgodzić nie mogę, nie zgadzam się i już.
bo niszcza jakby nie patrzec powoduja oparzenie skory, naskorek obumiera

ale dzieki kwasom mozna rozjasnic przebarwienia, splycic blizny, polepszyc stan cery tradzikowej

dlatego kwasom mowie TAK, oczywiscie przy rozsądnym stosowaniu i ochronie przeciwslonecznej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:11   #27
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Heh widze ze zaczeła sie wrząca dyskusja no więc moja opinia na temat kwasów jest nastepująca: ta chemiczna mieszanka daje dobre efekty gdy chodzi o wyrównianie koloru cery i roznych przebarwień, ale efekty które dotyczą bezpośrednio zaskórników, wyprysków i roszerzonych porów sa tylko chwilowe. Po skończeniu kuracji kwasami wszystko wraca do stanu takiego, jaki był przed wykonaniem zabiegu. Radze uwazać na nie z tego powodu ze niektórym pogarszają stan cery.
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:11   #28
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
bo niszcza jakby nie patrzec powoduja oparzenie skory, naskorek obumiera

ale dzieki kwasom mozna rozjasnic przebarwienia, splycic blizny, polepszyc stan cery tradzikowej

dlatego kwasom mowie TAK, oczywiscie przy rozsądnym stosowaniu i ochronie przeciwslonecznej
No to się zgadzamy. I cieszę się
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:12   #29
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
Heh widze ze zaczeła sie wrząca dyskusja no więc moja opinia na temat kwasów jest nastepująca: ta chemiczna mieszanka daje dobre efekty gdy chodzi o wyrównianie koloru cery i roznych przebarwień, ale efekty które dotyczą bezpośrednio zaskórników, wyprysków i roszerzonych porów sa tylko chwilowe. Po skończeniu kuracji kwasami wszystko wraca do stanu takiego, jaki był przed wykonaniem zabiegu. Radze uwazać na nie z tego powodu ze niektórym pogarszają stan cery.
Wreszcie poprawnie użyte słownictwo. Niektórym. I zgadza się. Tak jak niektórym szalenie szkodzi oczyszczanie u kosmetyczki (znam przykłady, tzw. fachowe oczyszczanie, a szkodzi).

EDIT: przepraszam za post pod postem, rozpędziłam się, a sama tego nie lubię.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:14   #30
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
Heh widze ze zaczeła sie wrząca dyskusja no więc moja opinia na temat kwasów jest nastepująca: ta chemiczna mieszanka daje dobre efekty gdy chodzi o wyrównianie koloru cery i roznych przebarwień, ale efekty które dotyczą bezpośrednio zaskórników, wyprysków i roszerzonych porów sa tylko chwilowe. Po skończeniu kuracji kwasami wszystko wraca do stanu takiego, jaki był przed wykonaniem zabiegu. Radze uwazać na nie z tego powodu ze niektórym pogarszają stan cery.
tak samo jak z recznym oczyszczaniem, musisz przyznac

z tego co mi wiadomo, najlepsze efekty daje wspomaganie organizmu od wewnatrz: odpowiednim pokarmem, suplementami np. cynkiem, omega-6 z ogorecznika
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.