Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 10:29   #31
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Dziewczyny, ja po Eveline i po wyleczeniu się z grzybicy paznokci którą prawdopodobnie spowodowała u mnie odżywka 8w1 z Eveline stosuję Regenerum z apteki. Kosztuje coś ok 15 zł (zależy od apteki) i widziałam poprawę już po tygodniu stosowania. Dodatkowo w wolnej chwili wcieram w paznokcie i skórki olejek rycynowy, jestem mega zaskoczona efektami jakie zauważam. Paznokcie są piękne, długie i mają nawet białe końcówki tak jak po eveline bez żadnego lakieru :P Naprawdę polecam!
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 11:04   #32
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja po Eveline i po wyleczeniu się z grzybicy paznokci którą prawdopodobnie spowodowała u mnie odżywka 8w1 z Eveline stosuję Regenerum z apteki. Kosztuje coś ok 15 zł (zależy od apteki) i widziałam poprawę już po tygodniu stosowania. Dodatkowo w wolnej chwili wcieram w paznokcie i skórki olejek rycynowy, jestem mega zaskoczona efektami jakie zauważam. Paznokcie są piękne, długie i mają nawet białe końcówki tak jak po eveline bez żadnego lakieru :P Naprawdę polecam!
Też go mam ale u mnie są słabsze efekty


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 11:07   #33
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Ja odkąd skończyłam leczenie używam LA ROCHE SILICIUM Pastel i jestem bardzo zadowolona. Maluję się jedną lud dwie warstwy co kilka dni, daje ładny kolor i paznokcie są mocniejsze.
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 09:07   #34
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez paulisiap21 Pokaż wiadomość
Ja początkowo szukałam ratunku na forach internetowych, tam jedna "poszkodowana" opisała co jej zalecił dermatolog. Było to: capivit A+E forte, pod paznokcie olejek herbaciany (ja to robiłam na patyczku kosmetycznym, wcześniej bardzo krótko obcinając paznokcie) wcieranie olejku rycynowego u nasady paznkocia. Ważne jest, aby nie grzebać pod paznokciami. Potem poszłam do dermatologa i przepisał mi płyn ze sterydem Elocom, stosuję go od około miesiąca, nie rezygnując z tych wcześniejszych działań. Ogólnie walczę już dwa miesiące, myślę, że drugie tyle przede mną, więc przygotuj się na długie zmagania...powodzenia
Witaj
A działa u Ciebie ten Elocom? Bo ja też dostałam płyn ze sterydem tylko Dermovate no i w sumie zużyłam buteleczke i efekt marny :/ poza tym moj dermatolog nawet nie wiedział co to jest, zlecił badania na grzybice pomimo że mu to na nią nie wyglądało sama się dowiedziałam o onycholizie m.in. dzięki wizażowi :/
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:45   #35
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

No u mnie zadziałam, dzięki niemu wyleczyłam paznokcie
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:54   #36
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez paulisiap21 Pokaż wiadomość
No u mnie zadziałam, dzięki niemu wyleczyłam paznokcie
A ile trwała Twoja kuracja?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 05:54   #37
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
A ile trwała Twoja kuracja?
Ponad miesiąc na pewno
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 07:12   #38
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez paulisiap21 Pokaż wiadomość
Ponad miesiąc na pewno
Ee to i tak krótko, moja trwała ponad dwa, z marnym efektem, a orientujesz się może czy ten płyn jest tylko na recepte czy bez też się dostanie?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 07:21   #39
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ee to i tak krótko, moja trwała ponad dwa, z marnym efektem, a orientujesz się może czy ten płyn jest tylko na recepte czy bez też się dostanie?
To jest ze sterydem to na bank na recepte. Ja zanim zaczełam stosowac ten płyn, to przez ponad miesiąc stosowałam olejek herbaciany pod paznokcie i jak poszłam do dermatologa, to kazała mi rano stosować ten olejek a na noc płyn ze sterydem.
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:43   #40
vannessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 121
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Dobrze, że tu weszłam zanim zdecydowałam się kupić odżywkę z Eveline, bo u mnie cieszy się bardzo dobrą opinią i wszyscy sobie ją polecają, ale chyba nie stosują jej tak często jak Wy i nie wiedzą jak to się może skończyć, ach...
vannessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:48   #41
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Ja jej wcale nie stosowałam jej często....i wystarczyło
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 17:38   #42
margalit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ok. Warszawy
Wiadomości: 60
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Słuchajcie, a to Regenerum to wcieracie czy czekacie aż wyschnie? Bo ja czekałam chyba z pół godziny aż w końcu poddałam się i po prostu wmasowałam w paznokcie jak oliwkę...
margalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 19:36   #43
Leniszuek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Także używałam odżywki Eveline 8 w 1. Oczywiście efekt po miesiącu: jedna wielka masakra na paznokciach, bo częściowo byłam uczulona na jakiś składnik (czułam to jeśli stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta, bo przy jednej warstwie pod lakier efektu uczulenia nie było, ale paznokcie były zniszczone). Znalazłam odżywkę bez formaldehydu i toluene - Barbra Pro Fruit Acids, stosuję od dwóch miesięcy, non stop jako baza pod lakier (tfu,tfu - nie zapeszać) paznokcie mam w idealnym stanie. Odratowałam

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

To zależy od osoby. Jeśli jesteś na jakiś składnik uczulona, to z paznokci zrobisz sobie masakrę. A jak nie jesteś, to może akurat tobie nic nie będzie. Chociaż ja nie miałam białych plam jak piszą porzedniczki. U mnie to przejawiało się pieczeniem płytki paznokcia, a podłuższym stosowaniu paznokcie zaczęły pękać na całej płytce.
Leniszuek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 19:50   #44
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez Leniszuek Pokaż wiadomość
Także używałam odżywki Eveline 8 w 1. Oczywiście efekt po miesiącu: jedna wielka masakra na paznokciach, bo częściowo byłam uczulona na jakiś składnik (czułam to jeśli stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta, bo przy jednej warstwie pod lakier efektu uczulenia nie było, ale paznokcie były zniszczone). Znalazłam odżywkę bez formaldehydu i toluene - Barbra Pro Fruit Acids, stosuję od dwóch miesięcy, non stop jako baza pod lakier (tfu,tfu - nie zapeszać) paznokcie mam w idealnym stanie. Odratowałam

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

To zależy od osoby. Jeśli jesteś na jakiś składnik uczulona, to z paznokci zrobisz sobie masakrę. A jak nie jesteś, to może akurat tobie nic nie będzie. Chociaż ja nie miałam białych plam jak piszą porzedniczki. U mnie to przejawiało się pieczeniem płytki paznokcia, a podłuższym stosowaniu paznokcie zaczęły pękać na całej płytce.

A gdzie kupiłaś tą odżywkę?
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:39   #45
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez margalit Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a to Regenerum to wcieracie czy czekacie aż wyschnie? Bo ja czekałam chyba z pół godziny aż w końcu poddałam się i po prostu wmasowałam w paznokcie jak oliwkę...
Ja też tak robię, bo to raczej się nie wchłonie, ale myślę, że na tym też rzecz polega, bo odkąd zaczęłam wcierać go w okolicę skórek zauważyłam, że moje paznokcie stały się twarde i nawet o dziwo się nie rozdwajają Rosną szybko, ale nie tak szybko jak po Eveline, na szczęście! Bo wtedy nie nadążałam ich piłować i zaraz znowu miałam szpony :/

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Leniszuek Pokaż wiadomość
To zależy od osoby. Jeśli jesteś na jakiś składnik uczulona, to z paznokci zrobisz sobie masakrę. A jak nie jesteś, to może akurat tobie nic nie będzie.
Nie zgodziłabym się z Tobą, bo akurat ja jestem osobą która na żaden składnik nie jest uczulona, a bynajmniej o takowym nie wiem i nigdy nie wystąpiło u mnie ŻADNE uczulenie po lekach, jedzeniu, owocach czy czymkolwiek innym. O dziwo po Eveline nabawiłam się grzybicy. Znajoma była na targach kosmetycznych jakiś czas temu i pytała Pani która w tym zawodzie siedzi już 25 lat właśnie o moje dolegliwości i myśli powiązane z odżywką Eveline i ta potwierdziła że jak najbardziej jest to spowodowane tą odżywką, gdyż na milion produkowanych odżywek tylko połowa z nich jest faktycznie odżywką Eveline, reszta to podróby od których można nabawić się onycholizy, grzybic i innych nieprzyjemności, a nawet mówiła o tym że przez podróbę odżywki może dojść do amputacji dłoni! :O Naprawdę, jest to przerażające i nie sądzę żeby Pani, która siedzi w tym 'interesie' blefowała..
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:47   #46
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Ja też tak robię, bo to raczej się nie wchłonie, ale myślę, że na tym też rzecz polega, bo odkąd zaczęłam wcierać go w okolicę skórek zauważyłam, że moje paznokcie stały się twarde i nawet o dziwo się nie rozdwajają Rosną szybko, ale nie tak szybko jak po Eveline, na szczęście! Bo wtedy nie nadążałam ich piłować i zaraz znowu miałam szpony :/

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------



Nie zgodziłabym się z Tobą, bo akurat ja jestem osobą która na żaden składnik nie jest uczulona, a bynajmniej o takowym nie wiem i nigdy nie wystąpiło u mnie ŻADNE uczulenie po lekach, jedzeniu, owocach czy czymkolwiek innym. O dziwo po Eveline nabawiłam się grzybicy. Znajoma była na targach kosmetycznych jakiś czas temu i pytała Pani która w tym zawodzie siedzi już 25 lat właśnie o moje dolegliwości i myśli powiązane z odżywką Eveline i ta potwierdziła że jak najbardziej jest to spowodowane tą odżywką, gdyż na milion produkowanych odżywek tylko połowa z nich jest faktycznie odżywką Eveline, reszta to podróby od których można nabawić się onycholizy, grzybic i innych nieprzyjemności, a nawet mówiła o tym że przez podróbę odżywki może dojść do amputacji dłoni! :O Naprawdę, jest to przerażające i nie sądzę żeby Pani, która siedzi w tym 'interesie' blefowała..

Komy by się opłacało podrabiać odżywkę, którą można kupić za 11 zł? I niby Rossman czy inne popularne drogerie nie kupują bezpośrednio od producenta a z jakiś szemranych źródeł? Wygodniej jest Eveline opowiadać bajeczki o podróbach, niż przyznac się, że dziewczyny mają problemy przez ich produkt.
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 16:27   #47
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Podrabia się to na co jest popyt. Ale Rossmanna bym o chłam nie podejrzewała.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 19:17   #48
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez Leniszuek Pokaż wiadomość


To zależy od osoby. Jeśli jesteś na jakiś składnik uczulona, to z paznokci zrobisz sobie masakrę. A jak nie jesteś, to może akurat tobie nic nie będzie. Chociaż ja nie miałam białych plam jak piszą porzedniczki. U mnie to przejawiało się pieczeniem płytki paznokcia, a podłuższym stosowaniu paznokcie zaczęły pękać na całej płytce.
nie chodzi o typowe uczulenie, a o wrażliwość. Jednym formaldehyd w takim stężeniu szkodzi innym nie.

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość

Nie zgodziłabym się z Tobą, bo akurat ja jestem osobą która na żaden składnik nie jest uczulona, a bynajmniej o takowym nie wiem i nigdy nie wystąpiło u mnie ŻADNE uczulenie po lekach, jedzeniu, owocach czy czymkolwiek innym. O dziwo po Eveline nabawiłam się grzybicy. Znajoma była na targach kosmetycznych jakiś czas temu i pytała Pani która w tym zawodzie siedzi już 25 lat właśnie o moje dolegliwości i myśli powiązane z odżywką Eveline i ta potwierdziła że jak najbardziej jest to spowodowane tą odżywką, gdyż na milion produkowanych odżywek tylko połowa z nich jest faktycznie odżywką Eveline, reszta to podróby od których można nabawić się onycholizy, grzybic i innych nieprzyjemności, a nawet mówiła o tym że przez podróbę odżywki może dojść do amputacji dłoni! :O Naprawdę, jest to przerażające i nie sądzę żeby Pani, która siedzi w tym 'interesie' blefowała..
po prostu formaldehyd Ci szkodzi.
A grzybica, z tego co wiem, ale znawcą nie jestem, nie pojawia się sama z siebie po odżywce. Jest ona tylko wtórnym zakażeniem, które np pojawia się przy onycholizie.

Wątpliwe są dla mnie wyjaśnienia kobiety z targów :/ Podróbki Eveline - nie wierzę
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:06   #49
patiii93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Podrabia się to na co jest popyt. Ale Rossmanna bym o chłam nie podejrzewała.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
http://wiadomoscikosmetyczne.pl/hand...oim-produkcie- Poczytaj co się stało w Rossmannie.
patiii93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 22:44   #50
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Dzięki za ten wątek. Nie umiałam połączyć uprzednio faktów ze sobą, kiedyś po innej odżywce eveline miałam te wolne przestrzenie między warstwami płytki, teraz kupiłam 8w1, ale ją wywalę, bo się boję. I kupię coś innego, bez formaldehydu...
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 17:10   #51
Szopenowa
Raczkowanie
 
Avatar Szopenowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 41
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Witam serdecznie Jeśli problemy z paznokciami nie są aż tak straszne, to ze swojej strony mogę polecić ten preparat, jako uzupełnienie danej kuracji odbudowującej płytkę paznokcia Znajduje się on głównie w hipermarketach - Tesco, Real

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-paznokci.html
__________________
Pozdrawiam
Szopenowa

Dieta i ćwiczenia - te słowa nabrały znaczenia!
Kilogramy lecą w dół, tłuszczyk wypalany co dzień,
a samopoczucie: niesamowite!

Edytowane przez Szopenowa
Czas edycji: 2013-07-12 o 17:11
Szopenowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 17:09   #52
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez patiii93 Pokaż wiadomość
http://wiadomoscikosmetyczne.pl/hand...oim-produkcie- Poczytaj co się stało w Rossmannie.
Ale z tekstu nie wynika że to podróbki, tylko bakterie w normalnym produkcie.
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 17:57   #53
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

A moje paznokcie znowu w kiepskim stanie, używałam odżywki z La Roche, początkowo byłam zadowolona, ale teraz strasznie mi się końce rozdwajają
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 22:57   #54
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

czytam opinie na temat tej odżywki i czasem aż ciężko mi uwierzyć ze takie rzeczy mogą mieć miejsce. opinie na temat tej odżywki są bardzo podzielone - jednym pomaga innym szkodzi. ja i moja mama stosujemy ją od bardzo dawna, jako podkład, jako wzmocnienie słabych (kiedyś) paznokci. z płytką wszytsko jest ok, myślę że bez tej odżywki moje paznokcie byłyby w opłakanym stanie...
__________________
nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie...
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 09:15   #55
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez elsinoe Pokaż wiadomość
czytam opinie na temat tej odżywki i czasem aż ciężko mi uwierzyć ze takie rzeczy mogą mieć miejsce. opinie na temat tej odżywki są bardzo podzielone - jednym pomaga innym szkodzi. ja i moja mama stosujemy ją od bardzo dawna, jako podkład, jako wzmocnienie słabych (kiedyś) paznokci. z płytką wszytsko jest ok, myślę że bez tej odżywki moje paznokcie byłyby w opłakanym stanie...
Ja też tak myslałam. Używałam jej codziennie, jako właśnie podkład pod inny lakier, nawet do francuskiego, żeby pomalować całą płytkę razem z białym paseczkiem, rewelacja! Aż do czasu... Kiedy paznokieć zaczął odklejać mi się od płytki waliłam tej odżywki na każdy paznokieć jeszcze więcej, bo myślałam że to pomaga, nie szkodzi. W następstwie nabawiłam się uporczywej grzybicy której skutki niestety na paznokciach widać do dzisiaj. Ale za to są mocne i zdrowe po Regenerum, a przebarwienia po niej kiedyś na pewno zejdą ..
Może nie na każdego tak to działa, nie mam pojęcia, jednak my, te które nabawiłyśmy się tej strasznej choroby chcemy ostrzec Was, zadowolone z odżywki, że jeżeli będzie działo się coś niedobrego z Waszymi paznokciami, zwyczajnie pierwszym krokiem zalecamy odstawić odżywkę. Nikt nikomu nie chce na źle, bo chyba piękne paznokcie dla 'prawie' każdej kobiety są skarbem. Pozdrawiam
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:05   #56
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Też używałam Eveline 8w1, na szczęście tylko kilka razy, zawsze obawiałam się tego formaldehudy no ale skoro wszyscy tak sobie ją polecają, to używałam... teraz już wiem czym to się kończy i odzywke wyrzucam. Słyszałam że formaldehyd może być rakotwórczy w ogóle....
Jesli chodzi o odżywki bez formaldehudy toluenu i innych wymienionych to takie ma Inglot. Jest też mleczna chyba nie są bardzo silne, ale stosowałam je i nic mi się nie działo, teraz do nich wrócę, lepszy powolny efekt niż eveline :P
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:43   #57
Agatesh
Przyczajenie
 
Avatar Agatesh
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 25
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Ja też tak myslałam. Używałam jej codziennie, jako właśnie podkład pod inny lakier, nawet do francuskiego, żeby pomalować całą płytkę razem z białym paseczkiem, rewelacja! Aż do czasu... Kiedy paznokieć zaczął odklejać mi się od płytki waliłam tej odżywki na każdy paznokieć jeszcze więcej, bo myślałam że to pomaga, nie szkodzi. W następstwie nabawiłam się uporczywej grzybicy której skutki niestety na paznokciach widać do dzisiaj. Ale za to są mocne i zdrowe po Regenerum, a przebarwienia po niej kiedyś na pewno zejdą ..
Może nie na każdego tak to działa, nie mam pojęcia, jednak my, te które nabawiłyśmy się tej strasznej choroby chcemy ostrzec Was, zadowolone z odżywki, że jeżeli będzie działo się coś niedobrego z Waszymi paznokciami, zwyczajnie pierwszym krokiem zalecamy odstawić odżywkę. Nikt nikomu nie chce na źle, bo chyba piękne paznokcie dla 'prawie' każdej kobiety są skarbem. Pozdrawiam
Witajcie, właśnie mam jakby pierwsze objawy. Do tej pory jedynie dzięki tej odżywce miałam piękne długie paznokcie. Pierwszy raz w życiu. Stosowałam ją parę miesięcy. Teraz coś dziwnego dzieje się z moimi paznokciami. Nie mam żadnych plam, ale paznokcie zaczynają się rozdwajać tak, że zostaje cieniutka "warstwa paznokcia". Dodam, że nie na każdym a na 3 paznokciach coś takiego się stało. Czy to początek koszmaru?
Agatesh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 00:18   #58
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez Agatesh Pokaż wiadomość
Witajcie, właśnie mam jakby pierwsze objawy. Do tej pory jedynie dzięki tej odżywce miałam piękne długie paznokcie. Pierwszy raz w życiu. Stosowałam ją parę miesięcy. Teraz coś dziwnego dzieje się z moimi paznokciami. Nie mam żadnych plam, ale paznokcie zaczynają się rozdwajać tak, że zostaje cieniutka "warstwa paznokcia". Dodam, że nie na każdym a na 3 paznokciach coś takiego się stało. Czy to początek koszmaru?
A przy nakładaniu jej na paznokcie płytka Cię nie piekła? Nie mam pojęcia dlaczego zaczęły się rozdwajać, ale może przerwij na jakiś czas stosowanie tej odżywki, dla dobra swoich pazurków.
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 07:22   #59
Agatesh
Przyczajenie
 
Avatar Agatesh
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 25
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
A przy nakładaniu jej na paznokcie płytka Cię nie piekła? Nie mam pojęcia dlaczego zaczęły się rozdwajać, ale może przerwij na jakiś czas stosowanie tej odżywki, dla dobra swoich pazurków.
płytka mnie nie piekła..
koleżanka opowiadała, że oprócz onycholizy paznokcie po niej mogą "gnic" - jak to określiła, rozwarstwiać się. myślałam, że to pierwszy etap problemów po eveline. mam tak właśnie po odstawieniu na ok 2 tygodnie. tak jakby paznokcie bez tego formaldehydu nie dawały już rady.. oj nie wiem nie wiem. na razie odstawię, dowiem się co nieco może spytam dermatologa o stosowanie formaldehydu na dłuższą metę może w eveline jest po prostu w zbyt wysokim stężeniu...
Agatesh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 14:37   #60
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Rekonwalescencja po Eveline - szukam odżywki bez formaldehydu

Co prawda przeciwniczką odżywek Eveline nie jestem i w dalszym ciągu ostrożnie, ale je stosuje, pomimo tego, że miałam kilkakrotnie taką sytuację, że po zachłannym nałożeniu naraz 2-3 warstw piekły mnie niemiłosiernie paznokcie jakby mi je ktoś od mięsa odrywał a po zmyciu dało się zauważyć coś a'la krwawe drzazgi pod płytką, to jednak jeśli stosuję tak jak być powinno czyli nie więcej niż warstwa/dzień albo pod lakier, to bardzo sobie chwalę bo długo się trzyma i paznokcie w świetnej kondycji.

To niemniej wracając do tematu wątku i zwracając się do osób szukajacych czegoś bez formaldehydu to chciałam serdecznie polecić wam odkryty przeze mnie jakiś czas temu preparat firmy Killys (swój kupiłam w Superpharm za 14,99zł). Nie ma znienawidzonego przez Was formaldehydu a jego skład jest wręcz zachwycajacy, w jednej 12ml buteleczce niebieskiej barwy lakieru, (który na płytce jest przeźroczysty) mieści się i wapń, i keratyna, i olejek z pestek moreli, i wit. E i pantenol. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-keratyna.html na kwc ma o dziwo mało opinii i przez to jest moze mało znany, ale te opinie które są są bardzo pozytywne.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-16 21:41:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.