Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30 z plusem

Notka

Kobieta 30 z plusem Forum dla Kobiet trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek; Problemy, porady i tajemnice bycia kobietą świadomą :-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-12-17, 18:38   #4411
Michell72
Zakorzenienie

Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary dodałam artykuł,bo nie taki diabeł straszny jak go malują.
Jak serum Clarins?
Pokusiłaś się o wypróbowanie?
Mam jeszcze dr.Jart ,Paulę,Whamisę,Sesdermę i nic się nie chce jak na złość skończyć.
Dla mnie kosmetyki powinny byc po 15 ml,to jest dobra opcja bez nudy użytkowania

Chłopaki pojechali do weta.
Kot mi zachorował
Kichanie i odruch wymiotny.
Niby je i pije,ale się męczy tym odruchem odkrztuszania,więc nie ma na co czekać,trzeba interweniować.
Była odrobaczana pare m-cy temu.

Zobaczymy co powie weterynarz.

Przy okazji pies pojechał na szczepienie.
Michell72 jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2018-12-17, 18:52   #4412
Kamlisa
Zakorzenienie

Lamary, sera poszły do szuflady...albo na połke, przecież sa zapasy, najpierw zużywam te otwarte...no i nadal sa kwasy
ten piling
https://allegro.pl/loreal-sugar-scru...8-77c1dd9d57bd
sa chyba 3 wersje, ja mam rozswietlajaca, jest tez odzywcza do skory suchej.
La|Mary, fajnie, jak nam taka mala istota zwraca uwagę na piękno swiata. bo przecież ono nadal nas otacza - złote liscie, płatki sniegu...takie perfekcyjne drobiazgi
Soso, cienie pod oczami maja tak z grubsza 2 przyczyny. 1 to przeswitywanie naczyń przez cienki naskórek, a druga cien optyczny, wynikający z pogłębienia doliny łez, utraty tkanki w tym miejscu. na te drugie cienie kwas hialuronowy działa bardzo ładnie, wypełniając zagłębienie. na te pierwsze tez pomaga, choć słabiej, mezoterapia typu light eyes. Kaniula, wiec nie boli ( prawie). czas utrzymywania zależy od kilku czynnikow, u mnie raz na 3-4 lata powiedzmy wystarcza w zupełności.
Marjolka, oczywiście, ze swieta maja się dobrze kojarzyć, a nie z harowka Ja lubie piec, a makowce w niedziele pojda nam szybko i sprawnie. w poniedziałek sałatka owocowa i wiosenna. Mycie okien...? na głowe nie upadłam, zima jest, nadal przez nie widać, nie ma mowy... Tu będziesz pilniejsza ode mnie
No właśnie, Miszka, nie potrzebowałam tego algenista, ale obnizka ceny mnie skusiła
Kamlisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 19:36   #4413
uklika
Zadomowienie

Masz racje LaMary, peeling do ust z cukru i miodu mozna zrobic Ten z Lush to wlasnie taki cukier z mieta, mozna go zjadac Uzywan raz na tydzien, czasem jak zapomne to rzadziej.

Kupilam rekawiczki 70 % welna z merynosa, 30% kaszmir. Nie dalo sie zobaczyc przepisu prania przed zakupem, a tam napisane, ze tylko czyszczenie na sucho. Poradzcie czy to sie da jakos prac?
Z rekawiczkami do pralni biegac nie bede, a prac trzeba bedzie czesto, bo jasne sa
uklika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 07:02   #4414
Reign of light
Zakorzenienie

Hey dziewczyny

Dziekuje juz troche lepiej, w dodatku musialam jechac na examin z CPR (udzielania pierwszej pomocy dla pracownikow sluzby zdrowia), co 2 lata trzeba odnawiac.. no, juz z glowy na kolejne 2 lata

Mishka dzieki! I jak Leo rozwala choinke? Ja mam co roku teraz problem z Lola (Oscar jest staruszek i olewa, ale za mlodu tez sie wdrapywal i sciagal bombki), moja biedna choinka juz dawno przestala byc dziewica, grrr... Musialam poprzestawiac wszsytkie ozdoby z dolnych galazek na te gorne, ale i tak cholera sciaga bombki. Na szczescie przypomnialo mi sie, ze mam taki spray zapachowy, zeby koty nie drapaly mebli, wiec zaczelam spryskiwac choinke i w koncu dziala tylko trzeba to regularnie robic (co pare godzin, niestety), bo zapach sie ulatnia
Ale znalazlam juz idealna choinke na przyszly rok wkleje zdjecie

Uklika i Tobie tez zycze zdrowka! Auc! Antybiotyk Ja staram sie kurowac bez i jak naturalniej moge
Dzieki za opinie, wlasnie jestem ciekawa co to za kosmetyki, znalazlam juz na amazonie, moze sobie kupie na Gwiazdke
A Maelove bardzo polubilam i na pewno dokupie, jeszcze z pol buteleczki mi zostalo.
Niestety, nie pomoge w sprawie rekawiczek

Kasztanka dziekuje! A co najbardziej polecasz z Laneige? moze pisalas, ale trudno mi bylo Was ostatnio nadrobic, bo bylam troche zajeta...
I co lubisz hybrydki?
Co do odrostow, to Cie doskonale rozumiem, moje paznokcie strasznie szybko rosna i najlepiej to bym robila co tydzien, ale pewnie bym poszla z torbami, wiec chodze co 2 tyg. ale odrosty juz sa ochydne
nie zmienianie koloru mi nie przeszkadza, jedynie te odrosty, grr

LaMary dziekuje jaki sliczny sweterek

Rowniez mam zamiar dokupic to serum The Ordinary z resveratrolem i kwasem ferulic, baardzo polubilam, malutko mi juz zostalo, wiec musze dokupic.

Kosmetyki Wamisha, proponowane przez Caffe, rowniez mi bardzo przypadly do gustu, nawet zapach mozna przetrawic

Kamlisa Twarda sztuko, ja serio tak nie potrafie, no chyba, ze dokupilam cos, co juz znam, wiec moze poczekac. Teraz mam sporo kremow napoczetych, ale uzywam tylko te, ktore najbardziej lubie, reszta wietrzeje, badz idzie w dekold, bo jednak szkoda wywalic. EL DayWear wklepuje w nogi, za duze te pojemniki (Mishka, zgadzam sie z Toba!)

No dobra, ide spac..
slodkich snow

ahh, zapomnialam sie pochwalic torebka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torebkaMK.jpg (50,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg choinkakot.jpg (40,4 KB, 27 załadowań)
Reign of light jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 08:39   #4415
gosia261282
Gang Iren

Reign, a co to za spray? Możesz pokazać?
Dzień dobry
Stary Wczoraj, 08:57   #4416
Reign of light
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Reign, a co to za spray? Możesz pokazać?
Dzień dobry
Dzien dobry chociaz u mnie prawie 3 am, ale nie moge zasnac nadrabialam Was

oto ten spray
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spray.jpg (54,9 KB, 19 załadowań)
Stary Wczoraj, 09:03   #4417
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny

Dziekuje juz troche lepiej, w dodatku musialam jechac na examin z CPR (udzielania pierwszej pomocy dla pracownikow sluzby zdrowia), co 2 lata trzeba odnawiac.. no, juz z glowy na kolejne 2 lata

Kasztanka dziekuje! A co najbardziej polecasz z Laneige? moze pisalas, ale trudno mi bylo Was ostatnio nadrobic, bo bylam troche zajeta...
I co lubisz hybrydki?
Co do odrostow, to Cie doskonale rozumiem, moje paznokcie strasznie szybko rosna i najlepiej to bym robila co tydzien, ale pewnie bym poszla z torbami, wiec chodze co 2 tyg. ale odrosty juz sa ochydne
nie zmienianie koloru mi nie przeszkadza, jedynie te odrosty, grr

ahh, zapomnialam sie pochwalic torebka
Dobrze, ze sie lepiej czujesz

Najbardziej polecam Water sleeping mask do twarzy i wersje pod oczy, naprawde ladnie nawilzaja.
Maske do ust tez lubie, ale to jeden z tych kosmetykow, ktory stwierdzasz, ze dziala po odstawieniu.

Lubie, ale na naturalnych paznokciach chyba nie zdecydowalabym sie zrobic.
Zrobilam sobie sztuczne zelowe paznokcie, bo moje naturalne sie lamia i rozdwajaja i efekt jest ok.
Lubie to, ze nie musze przez caly tydzien myslec o stanie lakieru na paznokciach i malowac ich co drugi dzien.

Torebka bardzo ladna
Stary Wczoraj, 09:08   #4418
Reign of light
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze sie lepiej czujesz

Najbardziej polecam Water sleeping mask do twarzy i wersje pod oczy, naprawde ladnie nawilzaja.
Maske do ust tez lubie, ale to jeden z tych kosmetykow, ktory stwierdzasz, ze dziala po odstawieniu.

Lubie, ale na naturalnych paznokciach chyba nie zdecydowalabym sie zrobic.
Zrobilam sobie sztuczne zelowe paznokcie, bo moje naturalne sie lamia i rozdwajaja i efekt jest ok.
Lubie to, ze nie musze przez caly tydzien myslec o stanie lakieru na paznokciach i malowac ich co drugi dzien.

Torebka bardzo ladna
Dziekuje

ale ja tez nie mam na naturalnych, tez mam zelowe paznokcie, ale nie mam tipsow, tylko ten zel jest na moich paznokciach (Anyzkowa o tym pisala). moje oryginalne sa dosc lamliwe, zwlaszcza,z e rece myje ciagle , wiec mam te zele i na to hybrydy
Stary Wczoraj, 09:14   #4419
gosia261282
Gang Iren

Reign, dzięki
Stary Wczoraj, 09:24   #4420
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Dziekuje

ale ja tez nie mam na naturalnych, tez mam zelowe paznokcie, ale nie mam tipsow, tylko ten zel jest na moich paznokciach (Anyzkowa o tym pisala). moje oryginalne sa dosc lamliwe, zwlaszcza,z e rece myje ciagle , wiec mam te zele i na to hybrydy
Tez mam zel na swoich, bez tipsow, przynajmniej zele sie nie wywijaja we wszystkie strony i nie lamia.
Stary Wczoraj, 09:48   #4421
caffeine
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 10

Reign, ale się uśmiałam z tej choinki

...mam zaległości w czytaniu naszego wątku - czas nadrobić
caffeine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 10:38   #4422
zastrzezona
Raczkowanie

Pozdrawiam Was z kliniki w Zabrzu🙂 na razie wszystko ok👍 Badania w toku i... trzymajcie kciuki, żebym młodego szybko miała w domu na święta 🎄tutaj nie czuć świątecznego klimatu jednak podejscie pielęgniarek i lekarzy wynagradza wszystko, wiem, ze pisalyscie różnie o służbie zdrowia, jednak na szczęście jak do tej pory złego słowa nie mogę powiedzieć, czekaliśmy wczoraj długo na łóżko, ale poza tym wszystkie planowane badania są o czasie, a ja jestem o wszystkim informowana, z tego całego stresu spowodowanego przejściami młodego chociaz o opiekę i kompetencje personelu nie muszę się martwić. Będę Was podczytywać i dużo zdrowia chorującym zyczę🌻

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 10:48   #4423
gosia261282
Gang Iren

Zastrzezona
Stary Wczoraj, 13:25   #4424
LaMary
Zadomowienie

Zastrzezona, trzymam mocno kciuki za pomyślność

Reign, ubawiłam się z tej zawieszonej choinki Faktycznie, robi wrażenie ale pytam siebie, czy też bym tak chciała? no, niekoniecznie. U mnie na szczęście mój zwierzyniec całkowicie obojętny na świecidełka. Pies zaakceptował, kot jak to pers... zainteresowany tylko wymoszczeniem puszystego tyłka
Mnie też podoba się kolorowy sweter, rzadki widok w mojej garderobie
Torebka twoja bardzo ładna, też mam z 2 albo 3 torebki MK. Jedna, pikowana a la Chanelka często w użytkowaniu pozostałe leżakują

Miszka, a jak twój kotek się czuje?
Nie otworzyłam serum Clarinsa, schowałam, nie wiem gdzie, przypomnę sobie w swięta
Miszka, powiadasz, że wciąż dokupujesz prezenty Ja również nie mam pozałatwiane z Mikołajem

Gosia, a jak twój kociak? Złagodniał, czy nadal rzuca się na ciebie?

Uklika, a to się producent zabezpieczył przed ewentualną reklamacją. No, najlepiej nie prać W razie skurczenia wełny to ty będziesz sobie winna bo nie zastosowałaś się do załaczonej instrukcji.
Wełnę można prać, nie można wirować, takie zazwyczaj widnieją na metce 'rysunki". Fakt, że jeśli oprócz wełny i kaszmiru jest jeszcze jakiś dodatek to może trzeba czyśćić chemicznie Jeśli tylko wełna i kaszmir to nie widzę przeszkód. Ja piorę nawet alpakę
Piorę, jak już wspominałam jakiś czas temu, w szamponie do włosów delikatnych, może być szampon dla dzieci ale bez tych szkodliwych dodatków, jak laureth sulfate ( nie wiem czy dobrze napisałam). Można użyć też płyn do prania wełny, u nas popularne to woolite czy Perwol, ale osobiście używam wspomnianych szamponów. Woda musi być bardziej chłodna niż ciepła. Nie wiem czy 30 stopni, na pewno piorę w zimniejszej wodzie. Pranie oczywiście ręczne. Po wypłukaniu z nadmiaru wody wyciskam w ręczniku i wieszam na suszarce. W przypadku rękawiczek możesz sprawdzić w trakcie suszenia, czy się nie skurczyły i założyć wilgotne na dłonie. Nie powinno się nic niepokojącego dziać.

mam od dzisiaj tiki aż boję się ludziom w oczy spojrzeć bo drganie oka (jednego) może zostać odebrane opatrznie Ze niby wysyłam jakieś dwuznaczne sygnały
Czyżby to oznaczało, że mam niedobór magnezu lub potasu? Muszę sobie kupić tabliczkę czekolady, albo dwie... albo trzy... co się będę rozdrabniać i uzupełnię magnez do końca roku A i cukier krzepi to i samopoczucie mi się poprawi...chociaż nie narzekam tu na niedobory

Okien nie myję, ale ja w ogóle okien nie myję i nie mam serca narażać pani Hani na chłodzenie przy otwartych oknach. Zresztą jeszcze coś tam widać przez szyby pomimo, że zasłon i firan u mnie brak. A do wiosny właściwie już coraz bliżej

A propos wełnianych rękawiczek... polecam, są w kolekcji outletowej, dobrze się piorą
https://patrizia.aryton.pl/rekawiczk...49-kolor-szary

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: Wczoraj o 13:34
LaMary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 14:51   #4425
caffeine
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 10

Zastrzeżona
caffeine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 15:11   #4426
gosia261282
Gang Iren

LaMary, niestety ale gryzie ciągle, narwany jest też nasz kot. Mam nadzieję, że z wiekiem się uspokoi. No i może sterylizacja pomoże.
Stary Wczoraj, 15:30   #4427
Kamlisa
Zakorzenienie

Reign, pomysłowa choinka. I spray tez.
Zastrzezona, dobrze, ze to przed swietami, to już będzie z głowy...
LaMary sliczne rękawiczki, az się zaczynam zastanawiać, czy aby nie potrzebuje...
Ja kupiłam to
https://allegro.pl/50-emu-inverleigh...020463126.html
dziś kuchennie - gołąbki i bigos
Kamlisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 15:49   #4428
Michell72
Zakorzenienie

Zastrzezona trzymam kciuki.
Wracajcie szybko!

Reing jak na razie pies omija choinkę.
Stoi bez bombek, to go nie kusi

La Mary kociak dostał antybiotyk.
Niby nie jest to wirusowe.
Jeszcze 2 razy ma zlecony zastrzyk ,powinno pomóc.
Oby.

Miłego dnia dziewczyny
Stary Wczoraj, 18:31   #4429
LaMary
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Reign, pomysłowa choinka. I spray tez.
Zastrzezona, dobrze, ze to przed swietami, to już będzie z głowy...
LaMary sliczne rękawiczki, az się zaczynam zastanawiać, czy aby nie potrzebuje...
Ja kupiłam to
https://allegro.pl/50-emu-inverleigh...020463126.html
dziś kuchennie - gołąbki i bigos
Kama, wiem, nie uwierzysz ale robiłam dzisiaj gołąbki i miałam w planach zrobić bigos, ale Tż mnie odwiódł od pomysłu. Jak nie to nie, dla mnie lepiej, mniej roboty

Pierwszy raz widzę tak zabawne kozaki Emu... ciekawa jestem czy będą wygodne

Gosia, naczytałam się że dzięki wysterylizowaniu czy wykastrowaniu zwierzęcia eliminują się pewne agresywne zachowania ale w przypadku moich "dziewczynek" tego nie zauważyłam. Fakt że kotka od samego początku miała cztery lewe łapki i była/jest łagodna jak baranek to niczego nowego w jej zachowaniu nie zauważyłam, a w przypadku suni nie wyeliminowało jej wręcz prostackiego zachowania w obecności innych czworonogów, szczeka jak opętana... Kiedyś mi jeden jegomość zwrócił uwagę na moc akustyczną mojej psiny, że pies jest agresywny A na moją uwagę, że taka jego natura, żyje to szczeka... usłyszałam że powinnam go lepiej wychować
Może i powinnam ale mój pies nie gryzie, nie rzuca się żeby kogoś połknąć w całości chociaż temu panu chyba by się należało Tylko czy byłby lekko strawny
LaMary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 18:35   #4430
gosia261282
Gang Iren

Mojej sąsiadki pies szczeka non stop, nawet na wiatr Ale generalnie to go lubię i przyzwyczaiłam się, do tego szczekania w tle, do tego stopnia, że jak jadą na wakacje, to mi tego brakuje
Stary Wczoraj, 19:17   #4431
mar_jolka
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to mar_jolka

Ja w sprawie linku na temat parafiny. Psni ktora tak milutko opisuje parafine takze bardzo kocha detergenty. Jak dla mnie jest ignorantka lub artykul jest nspisany za kase.
Kazdy moze sie przekonac blyskawicznie jak dzialaja detergenty na skore w mydle czy jakimkolwiek plynie do mycia czy zelu. Umyc sie i chwilke poczekac. I juz mamy to uczycie sciagnietej skory..okropne to jest. A potem wezmy takie prawdziwe mydlo naturalne ( nie musi byc wcale moje byleby bylo prawdziwie naturalne) i nastepnego dnia umyjmy sie takim mydlem...u co? U mnie zero uczycia sciagnietej skory.

Wczoraj szukalam pasty do zebow bez detergentow.( swojej uzywam juz prawie 2 lata wiec pomyslalam czy moze by zmienic na jakis czas paste) Przeszukalam wszystkie z Rossmana. Wszystkie sklady przeanalizowalam. I WSZYSTKIE zawieraly detergent!!! wysuszajacy skore to tym bardziej blony sluzowe. Wysusza -wiec blony sluzowe sa niechronione..a dalej juz sie czai paradontoza...

Przechodzilam wzdluz polek...plyn do higieny intymnej AA Sensitiv...i co mamy w skladzie? Cud oczywiscie czyli Aqua i Sodium Laureth Sulfate jako druga pozycja. Wybaczcie ale poczulam agresje do tworcy tych wszystkich ,,slicznych" kosmetykow.

Detergent i parafina kosztuja grosze...i to chyba wszystko na ten temat..
Jednak dalej bede robila swoje kosmetyki...jasne ze sa fajne firmy i maja fajne sklady. I tu zachecam do czytania skladow wszelkich preparatow kosmetycznych. Nie dajmy sie wyzyskiwac. Nie jestesmy cielątkami. I nie dajmy sie okradac. W tych pieknych opakowsniach za sporo dziesiatek zlotowek jest byle co...taniutkie. Dosc zerowania na naszym zaufaniu i dosc drenowania naszych portfeli. Czytajcie sklady prosze.
Niech ,,wielki producent" nie nabija sobie kabzy i niech nie nabija sie z nas.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

LaMary MALTANCZYK AGRESYWNY!!!! ja wiem ze to trudne ale olej tego pana i jego burackie i glupie rady..Za dwa tygodnie zapomnisz...choc wiem ze to strrrrasznie wkurza.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Zastrzezona ja tez trzymam kciuki za taka diagnoze-wszystko zdrowe pracuje prawidlowo. Dla pewnosci kontrola za rok - I takie sa moje zyczenia dla calej Waszej rodziny.

mar_jolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:04   #4432
zastrzezona
Raczkowanie

Dziękujemy dziewczyny i Marjolka jest tak nam mówiłaś, a kontrola za pół roku jutro wypis:p liz: może wrócić do normalnej sprawności, pal licho porządki, mamy spokojne święta 🎄tego i Wam z całego serduszka życzę, spokoju i zdrowia😁 oraz miłości i ludzkiej serdeczności, a resztę się ogarnie👍

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:09   #4433
Michell72
Zakorzenienie

https://www.paulaschoice.com/ingredi...-liquidum.html
https://www.paulaschoice.com/ingredi...neral-oil.html

Warto sobie przeczytac:
http://www.snobka.pl/artykul/czuje-s...-begoun-20262#

Zastrzeżona

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Marjola artykuł ,który dodałam wcześniej był od jakiejś tam pani x,jednak opinia Pauli Choice,jest dla mnie przekonywująca.
Wszak to moja guru
Nie mniej jednak skłaniam się ku Twojej wypowiedzi,by skład był krótki i jak najbardziej przyjazny cerze.
I nie wiedziałam,że lawenda podrażnia skórę

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: Wczoraj o 21:21
Stary Wczoraj, 23:05   #4434
mar_jolka
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to mar_jolka

Lawenda...mnie nie podraznila. I kilka dziewczyn tez zadowolonych...
W artykule padlo pytanie o olejki. W ofpowiedzi jest o olejkach eterycznych a pytanie sugeruje ze chodzi o oleje roslinne. Takie drobne uwagi co do artykulu.
I jakby podsumowujac-naprawde jak mam swiadomosc ze w szmince/kremie/blyszczyku mam cos z ropy naftowej to widze brudna smierdzaca ciecz i mnie odrzuca...ja naprawde nie moge zaakceptowac tego jako kosmetyk. Ale nikomu nie narzucam nic..naprawde...byc moze to tylko taki moj ,,fijoł" ze robi mi sie autentycznie niedobrze jak mam szmibke z ropa naftowa
Szkoda ze nie uchylila rąbka tajemnicy jakie skladniki dzialaja przeciwzmarszczkowo. Bo niby cos wiem ale caly czas mam z tylu glowy pytanie-jak to przenika przez bariere skorna?. Bo przeciez zmarszczki to problem glebszych warst skory...
Dlatego nsjbardziej wierze pod tym wzgledem retinolom bo widze efekt na wlasnym obliczu. Na poczatku uzywania to byl wrecz szok...
Nastepnie zluszczanie i nawilzanie oraz antyoksydanty sa moimi ulubiencami anty aging.
Choc moja kosmetyczka cosik mnie postraszyla ze mam cienka skore szczegolnie na czole.. hmmm...ale zmarszczek tam nie mam...i ogolnie prawie nigdzie ich nie mam...zreszta Kama widziala to moze potwierdzic lub zaprzeczyc. A jestem tu najstarsza...niestety...m enopauza u mnie byla juz dawno...

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

A i jeszcze zapomnialam..jeszcze o olejach ( nie olejkach ktore najczesciej sa mieszanina roznych olei). Jak pierwszy raz zaczrlam uzywac olej z opuncji figowej to naprawde zauwazylam roznice na plus. Ale wtedy bylismy na fajnych wakacjach w Maroku wiec byc moze efekt byl nie tylko z powodu olejku.

Natomiast nigdy bym nie posmarowala sie olejkiem eterycznym. Czasrm dodaje je do balsamu. Zawsze miete daje do pasty do zebow. No i uzywam tylko i wylacznie naturalne olejki eteryczne.

Podziele sie jeszcze jednym spostrzezeniem. Odkad w sypialni mam miseczke z naturalnym olejkiem eterycznym pomaranczowym spi mi sie bardzo dobrze. Czy to powiazane ze soba? Nie wiem. Mozecie wyprobowac to nic nie zaszkodzi.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Jeszcze jeden problem. W artykule jest ze SLS nie szkodzi wlosom bo wlos jest martwy. Niestety po agresywnych SLS e szamponie moje wlosy byly matowe elektryzujace sie i szorstkie. Po myciu bez SLS blyszcza i sie nie elektryzuja. Czy wiec SLS jest super?. Dla mnie absolutnie sls sa do mycia nie do przyjecia. Mojej skorze i wlosom sls szkodzi.

A jak wlos martwy to po co olejowanie nawilzanie i inne zabiegi? Trup to trup..nic nie wskrzesi..a jednak u mnie i innych wlosomaniaczek zmartwychwstanie wlosa sie odbylo

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: Wczoraj o 23:06
mar_jolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:21   #4435
uklika
Zadomowienie

Zastrzezona, wspaniala wiadomosc

LaMary, zapytalam w sklepie i taki wlasnie przepis prania dostalam Dzieki

Spodobal mi sie jeszcze sweterek, moze jutro po niego wroce. Dzis sobie wytlumaczylam, ze nie, bo pewnie nie bedzie mi sie chcialo recznie prac, ale teraz sie zastanawiam

Zmeczona jestem tymi swietami jeszcze zanim sie zaczely, nie gotuje, nie pieke, nie sprzatam przedswiatecznie, a czuje zmeczenie. Chcialabym kilka blogich dni nicnierobienia, a tu ciagle cos i te tlumy wszedzie. W czwartek koncze prace, a w piatek rano lecimy do Polski i tez mi sie nie chce, tej podrozy szczegolnie. Pewnie byloby inaczej, gdybym mogla ze dwa dni poleniuchowac.
uklika jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30 z plusem

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości