Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 08:01   #2641
sharlota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam, nie znalazłam na tym forum analizy tego szamponu więc bardzo bym prosiła o opinię - co tam jest wartego uwagi i dlaczego wciśnięto mi to cudo za grube pieniądze na ratunek moim włosom. Chodzi o szampon Kerastase bain volumactive. Skład: Aqua, sodium laureth sulfate, laureth-5 carboxylic acid, disodium cocoaamphodiacetate, glycol distearate, sodium chloride, sodium laureth-8 sulfate, sodium oleth sulfate, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, sodium methylparaben, sodium hydroxide, dmdm dydrantoin, carbomer, magnesium oleth sulfate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, parfu.
I jeszcze bym prosiła o anlizę odzywki Quick Wax moc natury dwufazowa odżywka bez spłukiwania, tylko nigdzie nie mogę znaleźć składu a nie mam w domu żeby spisać z opakowania, więc jesli ktoś może podrzucić skład będę zobowiązana. Tu jest link do strony produktu: http://www.lbiotica.pl/strona,produk...50ml+20ml.html
Dzięki wielkie i pozdrawiam.
sharlota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 19:42   #2642
samajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 60
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Prosiłabym o analizę SZAMPONU TIGI CATWALK - HEADSHOT ,
jest to szampon nawilżający , a że do tego jest mega drogi (75zł) ,
to jestem ciekawa czy coś dobrego w nim siedzi i czy w miarę porzadnie umyje włosy, mimo tego obiecywanego nawilżenia
( bo moim zdaniem szampon ma przede wszystki myć !!!!!, ale jak cos dobrego robi z wlosami przy okazji to ok. A że odżywka z tej seriii została przez Estelle bardzo pozytywnie oceniona , to jestem ciekawa jeszcze szamponu)


INCI: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride , cocamide mea, disodium laureth sulfosuccinate, parfum ,
acrylates/vinyl neodecanoate crosspolymer , glycol distearate,
divinyldimethicone/dimethicone copolymer, polyquaternium-7,
methylparaben, polyquaternium -44, polyquaternium -10,
laureth-10, methylgluceth-10, polyquaternium -55, sodium pca,
citric acid, benzyl benzoate , tetrasodium edta , tocopheryl acetate,
C12-13 pareth -23, C12-13 pareth -3, hydrolyzed soy protein ,
hydrolyzed wheat protein , propylene glycol , retinyl palmitate,
methylchloroisothiazolino ne, butylene glycol, rosa canina fruit extract ,
centella asiatica extract , methylisothiazolinone , panax ginseng root extract ,spirulina maxima extract , arginine , glutamic acid , glycine
samajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 12:15   #2643
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Hej dziewczyny
Prosiłabym bardzo o analizę odżywki wygładzającej TIGI S FACTOR SMOOTHING CONDITIONER. Z opisu producenta: Unikalna, opracowana przez naukowców formuła zawierająca prowitaminę B5, jojobę, olejek awokado. Odżywia, nawilża, wygładza i nadaje połysku.

Skład:aqua, cetearyl alkohol, cetyl alkohol, Behentrimonium methosulfate, Behentrimonium Chloride, Glyceryl stearate se, parfum, Stearyl alkohol, PEG-7 glyceryl cocoate, Bis (c13-15 alkoxy) pg amodimethicone, Quaternium-52, Dimethicone, Dimethiconol, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, Persea Gratissima (avocado) oil, Panthenol, Butylparaben, PPG-2 myristyl ether propionate, Propylparaben, Glycerin, pentaerythrityl tetracaprylate/tetracaprate, Ethylparaben, acetamidopropyl trimonium chloride, Phenoxyethanol, Isobutylparaben, tetrasodium edta, methylparaben, linalool.

Uff..mam nadzieję, że nie zrobiłam żadnego błędu przy przepisywaniu. Generalnie interesuje mnie czy odżywka nie tylko wygładzi moje włosy ale także odżywi je i nawilży (mam przesuszone włosy od połowy).

Z góry dziękuję.
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 05:38   #2644
4YOU
Przyczajenie
 
Avatar 4YOU
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: USA, CT
Wiadomości: 28
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę składu niżej podanej odżywki do włosów pod względem nawilżenia, odżywienia, (czy ta odżywka zawiera substancje mogące podrażniać skórę głowy) oraz czy występujący w niej silikon jest z grupy tych dobrych czy raczej niechcianych(trudnozmywal nych, ponieważ używam szamponu bez SLS i nie wiem czy sobie poradziłby ze zmyciem silikonu).

NAKED NATURALS, Citrus & Keratin, Fortifying Conditioner

Skład: Water/Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Glycerin, Hydrolyzed Vegetable Protein PG- Proyl Silanetriol, Citrus Grandis Fruit Extract, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Steryl Alcohol, Dimethiconol, Laureth- 9, Trideceth -12, Amodimethicone, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Stearamine Oxide, C11- 15 Pareth- 7, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid, Fragrance

Dziękuję
__________________
23 Feb 2006

4YOU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 21:02   #2645
Godlesia999
Raczkowanie
 
Avatar Godlesia999
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
Podpisuje się, też ciekawi mnie ta odżywka, w składzie widzę dużo różnych extraktów roślinnych co się rzadko zdarza w supermarketowym produkcie. Ale ja się słabo na tym znam. Najlepiej jak wypowie się expert.
Godlesia999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:26   #2646
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Mam pytanie na temat jednego silikonu, mianowicie dimethicone. Jest w jednej odżywce, która ma fajny skład (olejki, ekstrakty od trzeciego miejsca), poza tym, że dimethicone jest na miejscu drugim. Nie wiem, na ile oblepia on włosy, czy może im zaszkodzić, czy przymknąć na niego oko.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 09:29   #2647
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

jesli uzywasz do mycia szamponu bez silikonów to powinno być ok.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 20:39   #2648
201609050926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 82
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Mogę prosić?
Bingo, Maska do włosów z kompleksem algowym


Skład: Aqua, 1 Heksadecanol 1 Octadecanol (miksture),Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Aqua, Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Lithothamniom Calcareum Extract, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben
201609050926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:20   #2649
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

W wolnej chwili zerknijcie na ten skład
Garnier Fructis, Volume Restructure, Ekspresowa odżywka "Podwójna pielęgnacja"
Skład: Aqua/ Water, Isododecane, Cyclopentasiloxane, CI 19140/ Yellow 5, CI 42090/ Blue 1, CI 17200/ Red 33, Niacinamide, Saccharum Officinarum Extract/ Sugar Cane Extract, Phenyl Trimethicone, Phenoxyethanol, Behentrimonium Chloride, Trideceth-5, Trideceth-10, Polyquaternium-16, Polyaminopropyl Biguanide, Dimethiconol, Dimethicone, Camellia Sinensis Extract/ Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Amodimethicone, Pyrus Malus Extract/ Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCI, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citrus Medica Limonum Peel Extract/ Lemon Peel Extract, Laureth-23, Laureth-4, Prunus Armeniaca Kernel Oil/ Apricot Kernel Oil, Parfum/ Fragrance (FIL C35224/4)

Sama co nieco liznęłam składy, ale chciałabym swoją opinię porównać z jakąś inną
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2009-12-15 o 18:21
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:17   #2650
gubis
Rozeznanie
 
Avatar gubis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 536
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

zrobiłam właśnie remanent w swoim zachomikowanym składzie kosmetycznym pod kątem zawartości pożądanych i niepożadanych składników i poza tymi, które znalazłam już w Waszym spisie zostały mi jeszcze takie cosie:

Marks&Spencer Coconut and Honey Conditioner


skład: aqua, cetyl alkohol, dimethylocone, cetrimonium chloride, stearyl alcohol, pantenol, behentrimonium chloride, ceteareth-20, parfum, disodium edta, sodium chloride, isopropyl alcohol, propylene glycol, coumarin, triethlene glycol, benzophenone-3, benzyl alcohol, cocos nucifera extract, mel, sorbitol, methylparaben, magnesium chloride, magnesium nitrate, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, citric acid, sodium hydroxide, Ci 14700, Ci 19140

Marks&Spencer Coconut and Honey Shampoo

skład: aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocoamidopropyl betaine, glycerin, parfum, pantenol, disodium edta, propylene glicol, citric acid, sodium hydroxide, coumarin, polyquaternium-7, triethylene glycol, sodium benzoate, benzophenone-4, benzyl alcohol, cocos nucifera extract, mel, sorbitol, methylparaben, magnesium chloride, magnesium nitrate, methylchloroisothiazoline , methylisothiazolinone, hexylene glycol, Ci 14700, Ci 19140

Tesco Hair Benefits Repair Intensive Conditioner

skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, ceteareth-25, behentrimonium chloride, caprylic, ceramide 3, ceramide 6 II, ceramide 1, phytospingosine, cholesterol, sodium lauroyl lectylate, carbomer, xantan gum, dimethicone copolyol, parfum, isopropyl alcohol, hydroxyethylcellulose, sodium benzoate, potassium sorbate, citic acid, Ci 19140

Oriflame Nature Coconut&Ricemilk Noutrishing Hair Mask


skład: aqua, cetearyl alcohol, glycerin,distearoylethyl hydroxyethylmonium, methosulfate, pantenol, datem, ceteareth-20, laureth-3, dipropylene glycol, parfum, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, methylparaben, silicone quaternium-18, bisamino, peg/ppg 41/3 aminoethyl pg-propyl domethicone, methylparaben, cocos nucifera, propylene glycol, trideceth-12, tricedeth-6, 2-bromo-2-nitropropanw-1,3-diol, peg-40 hydrogenated castor oil, pentylene glycol, sine adipe lac, sodium hydroxide, trideceth-9, coumarin, oryza sativa bran extract, phenoxyehtanol, benzyl benzoate, sodium benzoate, sorbic acid

Oriflame multi recharge treatment mask

skład: aqua, cetearyl alcohol, ditearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, glycerin, panthenol, datem, parfum, ceteareth-20, laureth-3, dipropylene glycol, hydroxypropyl guar, hydroxypropyltrimonium chloride, hydrolized vegetable protein pg propyl silanetriol, methylparaben, tocophryl acetate, bisamino peg/ppg-41/3 aminoethyl pg-propyl dimethicone, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, citrus aurantum dulcis oil, sodium hydroxide, silk amino acids, sodium chloride, copper aspartate, manganese aspartate, zinc aspartate, coriandrum sativum seed oil

bardzo ładnie uśmiecham się o kilka słów na ich temat
gubis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 13:49   #2651
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

To i ja poproszę o analizę mojego ulubionego:

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, sodium cocoamphoacetate, cocamidopropyl hydroxysultaine, cocamide MIPA, cinchona succirubra, sodium chloride, PEG-40 hydrogenated castor oil, parfum, citric acid, polyquaternium-10, propylene glycol, benzyl alcohol, methylparaben, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, Cl 14700, Cl 42090.

To mój najlepszy szampon jakiego używałam, mam włosy przetłuszczające się i brązowe, ale z tego co zobaczyłam w wątku to szampony tej firmy nie są wcale takie dobre. Jak jest z tym konkretnym?

Ojej zapomniałam - Yves Roche szampon do włosów brązowych Phytum Reflets

Edytowane przez malvin
Czas edycji: 2009-12-25 o 00:50
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 19:10   #2652
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę mojego szamponu oraz odżywki z Herbal Essences. Proszę o opinię co pod względem składu jest lepsze Herbal Essences szampon czy Nivea szampon?

Odżywka Herbal Essences:
Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glutamic Acid, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Benzyl Alcohol, Parfum, Citric Acid, EDTA, Sodium Chloride, Limonene, Propylene Glycol, Linalool, Hydroxycitronellal, Magnesium Nitrate, Fragaria Ananassa Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Flower Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cl 47005, Methylchloroisothiazolino ne, Magnesium Chloride, Cl 19140, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Szampon Herbal Essences Błyszczę więc jestem
Nie mogłam nigdzie znaleźć składu. Pomóżcie

Nivea Szampon
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aloe barbadensis, Parfum

Dziękuję.

Edytowane przez sunkissed
Czas edycji: 2009-12-26 o 19:13
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:40   #2653
Neo_positive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, że masz takie odczucia.
Szampon składowo beznadziejny , głownie z powodu dość dużej ilości zastosowanego tu alkoholu, który jak wiadomo, wysusza włosy. Do tego trochę soli, ta też wysusza i podrażnia.
Brak substancji antystatycznych, wygładzających, błonotwórczych i odżywczych. ZERO!!!!! Nawet silikonu poskąpili
Za redukcję żółtych odcieni odpowiadają barwniki.

Brrrrr...
Witam,

Odnośnie szamponu Matrix So Silver Shampoo.

Szampon nie jest składnikowo zły, nie jest to szampon dla wszystkich i jego używanie ma inny cel. Skład jest podyktowany tym, jak szampon ma działać - lekko barwić włosy szare, blond, białe maskując żółte docienie włosa. Skład musi być prosty. Zastosowano tu amonium lauryl/laureth sulfate z uwagi na ich silne właściwości myjące i odtłuszczające. Alkohol również pełni funkcję odtłuszczającą. Włosy muszą być maksymalnie czyste aby mogły wchłonąć barwnik, nie jest to typowy produkt koloryzujący tylko typu semi-permanent, kolor nie jest trwały i znika po około 10 myciach. Z tego również powodu nie dodano silikonów ani substancji aktywnych - utrudniałoby to wchłonięcie się barwnika. Po zastosowaniu tego szamponu należy użyć odżywki, najlepiej z tej samej serii - Essential Color Therapy Revitalizing Conditioner, ma ona to czego nie ma i nie może mieć ten szampon. Ogólnie produkt ten powinien być używany włącznie z odżywką.

Pozdro

Neo

Edytowane przez Neo_positive
Czas edycji: 2009-12-29 o 14:41 Powód: dodany tytuł
Neo_positive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:13   #2654
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o rozszyfrowanie składu tego szamponu. Bardzo mnie ciekawi co się w nim kryje

Inter Fragrances, Seboradin Niger, szampon - kuracja do włosów przetłuszczających i skłonnych do wypadania (nowa formuła)

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Raphanus Nigra Extract, Matricaria Extract (and) Nettle Extract (and) Balm Mint Extract (and) Coltsfoot Leaf Extract (and) Horsetali Extract (and) Horse Chestnut Extract (and) Rosemary Extract (and) Sage Extract, Lauryl Glucoside, Disodium EDTA, Limonen, Quaternium - 80, Coco Glucoside (and) Glyceryl Oleate (and) Glyceryl Stearate, Panthenol, Pine Oil, Parfum, Metylchloroisothiazolinon e (and) Methylisothiazolinone (and) Phenoxyethanol, Tea Tree Oil, Coriander Oil, Thymol, Sodium Chloride.

z góry dziękuję
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną


Edytowane przez Katelicious
Czas edycji: 2010-01-03 o 17:13 Powód: literówka
Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:10   #2655
Neo_positive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez samajka Pokaż wiadomość
Prosiłabym o analizę SZAMPONU TIGI CATWALK - HEADSHOT ,
jest to szampon nawilżający , a że do tego jest mega drogi (75zł) ,
to jestem ciekawa czy coś dobrego w nim siedzi i czy w miarę porzadnie umyje włosy, mimo tego obiecywanego nawilżenia
( bo moim zdaniem szampon ma przede wszystki myć !!!!!, ale jak cos dobrego robi z wlosami przy okazji to ok. A że odżywka z tej seriii została przez Estelle bardzo pozytywnie oceniona , to jestem ciekawa jeszcze szamponu)


INCI: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride , cocamide mea, disodium laureth sulfosuccinate, parfum ,
acrylates/vinyl neodecanoate crosspolymer , glycol distearate,
divinyldimethicone/dimethicone copolymer, polyquaternium-7,
methylparaben, polyquaternium -44, polyquaternium -10,
laureth-10, methylgluceth-10, polyquaternium -55, sodium pca,
citric acid, benzyl benzoate , tetrasodium edta , tocopheryl acetate,
C12-13 pareth -23, C12-13 pareth -3, hydrolyzed soy protein ,
hydrolyzed wheat protein , propylene glycol , retinyl palmitate,
methylchloroisothiazolino ne, butylene glycol, rosa canina fruit extract ,
centella asiatica extract , methylisothiazolinone , panax ginseng root extract ,spirulina maxima extract , arginine , glutamic acid , glycine
Hej

Poniżej opis składu:

Aqua - no to jest woda deionizowana

Sodium laureth sulfate - najbardziej rozpowszechniony, najczęściej stosowany detergent. Generalnie jest niedrażniący w stężeniach w jakich występuje w kosmetykach. Używany również w produktach dla dzieci, chociaż w takich kosmetykach są lepsze rozwiązania. Otrzymywany z oleju kokosowego i oleju z nasion palmy olejowej (coconut/palm kernel oil), ale mogą to być również inne oleje naturalne.
Cocamidopropyl betaine - łagodny detergent, używany bardzo często z uwagi również na jego silne właściwości zagęszczające.
Sodium Chloride - czyli sól, (tak zazwyczaj to używa sie w tanich szamponach i mydłach w plynie około 2-3%, wiecej niż tyle to już bardzo dużo). W recepturze jest też zagęstnik polimerowy wymieniony nieco niżej więc może jest około 0,8 -1,5 % soli w szamponie. tak na oko. Sól wysusza skórę.

Cocamide MEA - monoetylenoamid kwasu kokosowego, detergent, dosyć łagodny, często stosowany, ładnie myje w połączeniu z ww detergentami, otrzymywany z naturalnych składników
Disodium Laureth Sulfosuccinate - łagodny detergent o dobrych właściwościach myjących. Do produkcji używa się naturalnego surowca - olej kokosowy i olej z nasion palmy olejowej (coconut/palm kernel oil).
Parfum - kompozycja zapachowa,
acrylates/vinyl neodecanoate crosspolymer - zagęstnik polimerowy, dzięki niemu szampon jest gęsty i fajnie płynie, nie używa się wiecej niż 0,5 - 0,8 %.
Glycol Distearate - substancja nadająca szamponowi perłowy wygląd, wypełniacz perłowy.
divinyldimethicone/dimethicone copolymer - polimer silikonowy, nadaje połysk, gładkość oraz łatwość w rozczesywaniu, zabezpiecza kolor włosów.
polyquaternium-7 - polimer kondycjonujący, nadaje połysk bez obciążania włosa, ogranicza elektryzowanie się włosów.
methylparaben - konserwant, maksymalne stężenie wg dyrektywy kosmetycznej to 0,4% więc wszystkie następne surowce są w stężeniu mniejszym.
polyquaternium -44, polyquaternium -10, - polimery kondycjonujące, nadają połysk, nawilżenie, regenerują zniszczone włosy,
laureth-10 - używany jako emugulator w dodatku perłowym, detergent
methylgluceth-10 - otrzymywany przez modyfikację glukozy kukurydzianej, daje nawilżenie
polyquaternium -55 - polimer kondycjonujący, nadaje połysk, nawilżenie, regeneruje zniszczone włosy,
sodium pca - nawilża, jest to sól organiczna - Sól sodowa kwasu piroglutaminowego, występuje w skórze człowieka jako substancja wiążąca wilgoć. Otrzymywany oczywiście syntetycznie surowiec jest bezpieczny.
citric acid - kwasek cytrynowy do regulacji pH
benzyl benzoate - konserwant
tetrasodium edta - substancja kompleksująca kationy nadające twardość wodzie (jony magnezu i wapnia, ale inne też), dzięki temu całość lepiej się pieni, najczęściej dodaje się tego składnika 0,05 % więc wszystkie następne składniki mają już mniejsze stęzenie.
tocopheryl acetate - acetat witaminy E, czyli tokoferol (witamina E) zestryfikowana kwasem octowym. surowiec hydrolizuje w skórze uwalniając witaminę E. postać zestyfikowana jest bardziej stabilna w kosmetyku.

C12-13 pareth -23, C12-13 pareth -3 - emugulatory, generalnie wchodzą w skład perły albo jako składnik roztworu polimeru (acrylates/vinyl neodecanoate crosspolymer) w wodzie. nie wnoszą nic do właściwości szamponu
hydrolyzed soy protein ,
hydrolyzed wheat protein
- hydrolizowane (uwodnione) proteiny z soi i przenicy, pełnią funkcję regeneracyjną, poprawiającą strukturę włosa i kondycjonują
propylene glycol - używany jako nośnik składników ekstraktu (są one w nim rozpuszczone), posiada właściwości nawilżające, bezpieczny chociaż lepsza jest glicerynka
retinyl palmitate - ester kwasu palmitynowego i witaminy A
methylchloroisothiazolino ne - konserwant, donor formaldehydu, b dobry konserwant ale niezbyt przyjazny. może być używany w maksymalnym stężeniu 0,0015%, następne składniki mają już mniejsze stężenie.

butylene glycol - używany jako nośnik składników ekstraktu (są one w nim rozpuszczone)

rosa canina fruit extract - ekstrakt owoców dzikiej róży,
centella asiatica extract - ekstrakt wąkrotki azjatyckiej, Wyciągi z rośliny zastosowane zewnętrznie działają silnie antyseptycznie, przeciwzapalnie i ujędrniająco, dlatego znalazły zastosowanie w kosmetologii. Stymulują fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny.
methylisothiazolinone - konserwant, donor formaldehydu, b dobry konserwant ale niezbyt przyjazny.

panax ginseng root extract - ekstrakt z żeńszenia

spirulina maxima extract - ekstrakt z alg morskich, bogate źródło: witaminy B12 , organicznego fosforu, witaminy E, beta-karotenu, przeciwutleniaczy. w kosmetyku pełni funkcję odżywczą dla skóry.
arginine, glutamic acid , glycine - aminokwasy, pełnią funkcję nawilżającą i odżywczą

Wnioski są takie - szampon ma bardzo dobre lub dobre właściwości myjące. Będzie nadawał połysk włosom, regenerację i gładkość, również nawilżenie - dużo zależy do cech indywidualnych osoby wykożystującej szamponik, dla jednych wystarczy dla innych nie. Użyte w recepturze dodatki roślinnych ekstraktów występują w bardzo małych ilościach i raczej dają ---> efekt marketingowy. Receptura całościowo jest napewno wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami, konserwanty mogły by być łagodniejsze wg obecnych trendów np dehydroacetic acid, phenoxyethanol, sodium beznoate etc. Nie jest to szampon naturalny, zawiera dużo otrzymywanych syntetycznie substancji kondycjonujących, ale jeśli produkt do włosów ma działać to tylko w ten sposób (natualne substancje jeśli chodzi o włosy działają słabo). Cena jest wysoka, nawet bardzo.

Pozdro
Polecam produkty Body Shopu np Honey Moisturizing Shampoo.
Neo_positive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 12:18   #2656
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Prosiłabym o opinię n/t odżywki do włosów prostowanych Toni&Guy Straight&Protect Conditioner

Skład:
aqua, cetyl alcohol, dimethicone, stearamidopropyl dimethylamine, cyclopentasiloxane, cyclohexasiloxane, glycerin, VP/VA copolymer, glyceryl stearate, behentrimonium chloride, amodimethicone, polyquaternium-11, citric acid, parfum, dipropylene glycol, isopropyl alcohol, ptopylene glycol, camellia oleifera, butylphenyl methypropional, hydroxyisohexyl 3-cyclohexenecarboxaldehyde , trideceth-10, hydrolyzed wheat protein PG-propyl silanetriol, hydroxycitronellal, methylparaben, propylparaben, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:45   #2657
samajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 60
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Neo_positive Pokaż wiadomość
Wnioski są takie - szampon ma bardzo dobre lub dobre właściwości myjące. Będzie nadawał połysk włosom, regenerację i gładkość, również nawilżenie - dużo zależy do cech indywidualnych osoby wykożystującej szamponik, dla jednych wystarczy dla innych nie. Użyte w recepturze dodatki roślinnych ekstraktów występują w bardzo małych ilościach i raczej dają ---> efekt marketingowy. Receptura całościowo jest napewno wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami, konserwanty mogły by być łagodniejsze wg obecnych trendów np dehydroacetic acid, phenoxyethanol, sodium beznoate etc. Nie jest to szampon naturalny, zawiera dużo otrzymywanych syntetycznie substancji kondycjonujących, ale jeśli produkt do włosów ma działać to tylko w ten sposób (natualne substancje jeśli chodzi o włosy działają słabo). Cena jest wysoka, nawet bardzo.

Pozdro
Polecam produkty Body Shopu np Honey Moisturizing Shampoo.

Neo, ślicznie dziekuje za analizę

Wspomniałaś , że naturalne substancje nie za bardzo działaja na włosy , a ja własnie na całego przymierzałam się do kupienia tej odzywki:

http://www.patandrub.pl/pl/sklep/odz...2.produkt.html

Jest to produkt "niby" całkowicie naturalny , bez parabenów, silkonów , ropopochodnych itd, wiec to chyba korzystne , posiada też wiele naturalnych ekstaraków. które mają odżywic , natłuscić itd., tylko czy to wszystko co tak piękne w opisie zadziała w rzeczywistości ??????????

Kinga Rusin -Pat&Rub-Odżywka regeneracja
Aqua, Citrus Medica Limonum ( Lemon) Peel Water, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Betaine, Glycerin, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ficus Carica (Fig) Extract, Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii ( Shea Butter), Caprylyl Glycol, Phenethyl Alcohol, Parfum, D-Pantenol, Aspartic Acid, Citric Acid, Sodium Phytate,Tocopherol (mixed), Beta-Sitosterol, Squalene, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.
samajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:24   #2658
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Ten kosmetyk był już analizowany, przeszukaj wątek, bo nie ma sensu dwa razy powtarzać tej samej informacji [patrz regulamin analiz].
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 17:42   #2659
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę składu :
  1. ODŻYWKA PROTEINOWA ODBUDOWA I REGENERACJA DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH
  2. SZAMPON PROTEINOWY 2W1ODBUDOWA I REGENERACJA DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH
KOSMETYKI FIRMY HIMALAYA HERBALS
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 22:13   #2660
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Kupiłam go przypadkiem bo pomylił mi się z Bubchenem, ale może i tego da się używać Proszę więc o ocenę.

Szampon babydream z rumiankiem i panthenolem Rossmana
skład:
Aqua, lauryl glucoside, cocoamidopropyl betaine, coco-glugoside, glyceryl oleate, sodium lactate, triticum vulgare germ extract, panthenol, glyceryl caprylate, lactic acid, chamomilla recutita extract, parfum

Jedyne do zauwazyłam to jakiś wyciąg z pszenicy, pantenol i wyciąg z rumianku, jednak wszystko pod koniec listy. Chciałabym się dowiedzieć, czy to co jest na początku do czegoś się nadaje
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 16:44   #2661
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Kupiłam go przypadkiem bo pomylił mi się z Bubchenem, ale może i tego da się używać Proszę więc o ocenę.

Szampon babydream z rumiankiem i panthenolem Rossmana
skład:
Aqua, lauryl glucoside, cocoamidopropyl betaine, coco-glugoside, glyceryl oleate, sodium lactate, triticum vulgare germ extract, panthenol, glyceryl caprylate, lactic acid, chamomilla recutita extract, parfum

Jedyne do zauwazyłam to jakiś wyciąg z pszenicy, pantenol i wyciąg z rumianku, jednak wszystko pod koniec listy. Chciałabym się dowiedzieć, czy to co jest na początku do czegoś się nadaje
była już analiza tego szamponu
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:02   #2662
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

bardzo proszę o ocene tej maski
Alfaparf, Nutri Seduction, Ultra Moisture Treatment

Skład:
aqua, myristyl alkohol, paraffinum liquidum, propylene glycol, cetrimonium chloride, ethoxydoglycol, behentrimonium chloride, hydrolyzed wheat protein, cetearyl alcohol, hydroxypropyl guar, polysorbate 20, parfum, peg-75 lanolin, isopropyl alcohol, imidazolidinyl urea, dimethicone peg-8 meadowfoamate, citric acid, wheat amino acids, hydrolyzed wheat protein pg-propyl silatnetriol, linseed acid, benzophenone-4, alpha-isomethylionone, sorbic acid, sodium methylparaben, sodium dehydroacetate, simethicone, bambusa vulgaris, tetrasodium edta, ci 15510, ci 19140, hydrolyzed keratin
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 04:17   #2663
zojkazojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 2
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam pomóżcie proszę od nadmiaru różnych informacji mam mętlik w głowie, szukam bezpiecznego szamponu do włosów dla mojej półtorarocznej córki, mieszkam w stanach i niestety tutejsze kosmetyki nafaszerowane są chemią, wspomagam się stroną z bazą kosmetykó i ich składów http://www.cosmeticsdatabase.com/search.php nie znam się za bardzo na tym więc nie wiem na ile są rzetelne. MAm na oku szampon, niby naturalne składniki ale proszę o pomoc, czy zawiera on szkodliwe lub toksyczne substancje?

szmpon erbaorganics
Ingredients: organic aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, sodium coco-sulfate, sodium lauroyl oat amino acids, sodium olivamphoacetate, sodium levulinate, glyceryl oleate (and) coco-glucoside, sodium chloride (sea salt), citric acid, organic lavandula hybrida (lavandin) oil, organic lavandula angustifolia (lavender) oil, organic citrus nobilis (mandarin orange) peel oil, organic anthemis nobilis (roman chamomile) flower oil, sodium phytate, potassium sorbate, citric acid. 77% organic


Z góry dziękuję za pomoc!



---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Hej to znowu ja a jesli juz wybierac szampon sposrod tych kilku to który będzię najbezpieczniejszy?

erbaorganics (patrz wyżej)
Baby Bee Shampoo & Wash Ingredients: Water, decyl glucoside, lauryl glucoside, coco-betaine, glycine soja (soy) protein, coco-glucoside, glyceryl oleate, sucrose laurate, glycerin, betaine, vanilla planifolia (vanilla) fruit extract, illicium verum (anise) oil, citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, citrus medica limonum (lemon) peel oil, eugenia caryophyllus (clove) flower oil, glucose, xanthan gum, glucose oxidase, lactoperoxidase, fragrance

Angel Baby Shampoo & Body Wash

Saponified oils of Cocos nucifera (organic coconut) oil,
Olea europaea (organic olive) oil,
Butyrospermun parkii (organic shea) butter,
kosher vegetable glycerin,
Aloe barbadensis (organic aloe) leaf juice,
Vanilla planifolia (organic vanilla) bean extract,
Citrus sinensis (orange) oil,
tocopherol (Vitamin E)

dzięki!
zojkazojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 15:54   #2664
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę maski do włosów przedłużanych "Luksusowa maska do włosów" Kegel A.J.:
Składniki: Aqua, Cetearyl Alcohol, Halianthus Annuus, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetrimmonium Chloride, Phenyl Trimethicone, Isopropyl Mmyristate, Hydrolyzed Silk Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Potassium Abietoyl Hydrolyzed Soy Protein, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus Paradisi Fruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citral, Limonene, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.

Z góry dzięki
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 16:18   #2665
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo prosiłabym o analize tego sprayu do włosów
John Frieda Frizz Ease, Daily Nourishmen Leave-In Conditioning Spray

Skład: Aqua, Glycerin, Amodimethicone, Panthenol, Bisamino PEG/PPG-41/3 Aminoethyl PG-Propyl Dimethicone, VP/Dimethylaminoethylethacry late Copolymer, Trideceth-12, PEG-8 Dimethicone Medawfoamate, Diazolidinyl Urea, Parfum, Polyquaternium-59, Cocodimonium Hudroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Butylene Glycol, Hydrolyzed Vegatable Protein PG-Prypol Silanetriol, Sodium Chloride, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Wheat Amino Acids, Tocopheryl Acetate, Camelia Sinensis, Chelidonium Majus, Rosa Canina, Olive Oli PEG-7 Estres, Ascrobic Acid, Retinyl Pamitate, Methylparaben, Propylparaben, Aloe Barbadensis, Butylphenyl Methylpropional.

Z góry dziękuję
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 19:15   #2666
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Jesteście genialne
ale mam problem...wiem,że SERUM ZIOŁOWO-WITAMINOWE RADICAL FARMONA było już analizowane,ale ja mam jakieś z innym składem....
czy mogę tylko prosić o opinie czy to jest lepsze od poprzedniego?
skład:

aqua, cetyl alcohol, cetostearyl alkohol, PEG-20 stearate, stearalkonium chloride, PPG-3 benzyl ether myristate, glycerin, camelia sinensis, equisetum arvense, cyclomethicone, tocopheryl acetate, panthenol, inulin, parfum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, disodium edta, bha, buthylphenyl, methylpropional, citronnellol, hexyl cinnamal, linalool.

mam nadzieję,że nic nie przekręciłam
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:43   #2667
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez martyna niedzielska Pokaż wiadomość
Witam chciałabym sie dowiedziec jaki jest skład szamponu Timotei awokado i morela, głónie chodzi mi o to czy nie zawiera protein, panthenów,alkoholu czy silikonu. Z góry dziekuje za odpowiedź
To nie tak działa ;-)
Ty podajesz skład, my mówimy co w nim siedzi.
Jeśli nie znasz składu, sprawdź czy nie został podany na KWC lub wpisz się w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=260595
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:03   #2668
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Jesteście genialne
ale mam problem...wiem,że SERUM ZIOŁOWO-WITAMINOWE RADICAL FARMONA było już analizowane,ale ja mam jakieś z innym składem....
czy mogę tylko prosić o opinie czy to jest lepsze od poprzedniego?
skład:

aqua, cetyl alcohol, cetostearyl alkohol, PEG-20 stearate, stearalkonium chloride, PPG-3 benzyl ether myristate, glycerin, camelia sinensis, equisetum arvense, cyclomethicone, tocopheryl acetate, panthenol, inulin, parfum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, disodium edta, bha, buthylphenyl, methylpropional, citronnellol, hexyl cinnamal, linalool.

mam nadzieję,że nic nie przekręciłam
matko, 2ga zmiana skladu i to w dosc krotkim czasie.
dodali silikon, lotny co prawda, ale dla niektorych robi roznice
zniknal alkohol? to raczej dobrze.
podpinam sie pod pytanie, bo poprzednia wersja mi pasowala.
pierwsza wersja
druga wersja i tu
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:53   #2669
vannesalp
Przyczajenie
 
Avatar vannesalp
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 22
GG do vannesalp
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo prosze o analize skladu tego szamponu-Franck Provost, Repair Expert. Na opakowaniu pisze 'frei von Silikonen' (bez silikonow). Chce sie przekonac czy oby na pewno

Sklad:
AQUA / WATER
SODIUM LAURETH SULFATE
COCO-BETAINE
SODIUM CHLORIDE
GLYCOL DISTEARATE
CI 17200 / RED 33
COCAMIDE MEA
CARBOMER
SODIUM BENZOATE
SODIUM METHYLPARABEN
SALICYLIC ACID
SODIUM HYDROXIDE
2-OLEAMIDO-1
3-OCTADECANEDIOL
GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE
CITRIC ACID
CASTANEA SATIVA / CHESTNUT SEED EXTRACT
HEXYLENE GLYCOL
ETHYLPARABEN
HEXYL CINNAMAL
BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL
PARFUM / FRAGRANCE (FIL C36505/1).
__________________
Wloski (04.10.2010)- zaczynamy


Edytowane przez vannesalp
Czas edycji: 2010-01-29 o 18:40
vannesalp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:46   #2670
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Kallos, Bioactiv Revitalizing Balsam (Bioaktywny balsam rewitalizujący Ph4)

Skład: Aqua, Behenoyl PG-Trimonium chloride, Cetyl Alcohol, BIS-PEG-18 methyl ether dimethyl silane, Hydrolyzed milk protein, imidazolidiny urea, Methytisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Parfum

Proszę o przeanalizowanie składu
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.