Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 21:28   #2641
Savanna
Przyczajenie
 
Avatar Savanna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

ups zdjecia mi wcielo przepraszam
Savanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:39   #2642
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Hej Kochane! Też mam problem ze zdecydowaniem się jaki kolor włosów będzie do mnie pasował... Obecnie mam bardzo jasny blond już z dosyć sporym odrostem-mój naturalny kolor to mysi blond;[wcześniej miałam balejaż (platyna+jakiś szary :P), ale już się wypłukał i obecnie mam takie trochę żółte pasma miejscami]. Jak widać na zdjęciach mam jasną cerę i często lekko zaróżowioną twarz. Tak mi się wydaje, że wyglądam bardzo blado przez ten szary balejaż(3 zdjęcie), a takie mleczne włosy( 1,2 zdjęcie) podkreślają zaczerwienienia... I tak sobie myślę, że może spróbować z jakimś ciepłym odcieniem blondu( oczywiście nie sama, bo i tak już sobie bajzlu na głowie narobiłam wystarczająco), to taki przykładowy kolor http://www.goldmax.pl/farba-loreal-e...html?cPath=127 ... ale szczerze powiedziawszy sama nie wiem jaki kolor by do mnie pasował,aby wyglądać naturalnie i podkreślić kolor oczu( a mam takie ciemne niebieskie)... Proszę Was doradźcie mi coś, czy zostawić tak jak jest zawsze czyli platyna+szary, czy właśnie zaserwować sobie cieplejszy kolorek, czy może macie jakieś inne koncepcje( tylko chce zostać blondynką). Pozdrawiam Was serdecznie ;-)
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:29   #2643
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Brąz czy blond?? Ciemne oczy.

Będę trochę egoistyczna zakładając swój wątek, ale poproszę was o poradę Mam piwne oczy a nawet brązowe oczy i cerę raczej brzoskwiniową. Brwi są dosyć jasne. Przez kilka lat farbowałam włosy na ciemno, a teraz od ponad roku mam balejaż. Doradźcie w jakim kolorze byłoby lepiej. Myślę nad jakimś ciemnym blondem (bo przecież i tak wyjdzie trochę ciemniej). Jeżeli jest tu ktoś mądry kto zna się na tym i potrafi sensownie doradzić to bardzo bym prosiła. Ewentualnie jakieś propozycje farb i odcieni. Lub w ogóle jakieś uwagi dotyczące mojego wyglądu. Bardzo was proszę o pomoc

Załączam zdjęcia, może nie są zbyt wyraźne, ale obecnie nie mam innych. Z góry dzięki.

Edytowane przez brownayes
Czas edycji: 2010-09-11 o 13:53
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:54   #2644
Asia10000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz czy blond?? Ciemne oczy.

Jasne włosy i ciemne oczy jak najbardziej do siebie pasują, szczególnie jeśli masz jaśniejsze brwi, to śmiało możesz sobie pozwolić na jakiś blondzik.

Moim zdaniem w jaśniejszych włosach oczy będą jeszcze lepiej wyeksponowane.
Myśle że fajnie by wyglądał ciemny blond z jaśniejszymi refleksami
Asia10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:31   #2645
blondie123
Raczkowanie
 
Avatar blondie123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Chorzów ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Brąz czy blond?? Ciemne oczy.

jeśli masz jasne brwi, to blond spokojnie pasuje ;]
byle nie platyna, ale średni blond z jasnymi pasemkami bd Ci pasował
blondie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:36   #2646
Savanna
Przyczajenie
 
Avatar Savanna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

dziewczyny moglabym prosic Was o rade?? kilka postow wyzej dodalam zdjecia a chce isc w przyszlym tygodniu do fryzjera i nie wiem jaki kolor do mnie pasuje zastanawialam sie pomiedzy jakims blondem a moze rudym. Oczy mam piwne a brwi takie jak na zdjeciu. Moim zdaniem jasne no ale moze tak to wyglada w porownaniu do kolorou moich wlosow.
Nigdy nie farbowalam wlosow wiec bardzo sie boje zmiany i wolalabym zeby byla przemyslana dlatego prosze o rady
Savanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 16:20   #2647
kaarolinaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolinaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

a ile masz lat? bo jak już zdecydujesz się na farbowanie, to czekają Ciebie odrosty i ciągłe torturowanie włosów.
ja pierwszy raz pomalowałam na koniec szkoly średniej, czyli w maju ;p i szczerze, to nie wiem, czy to była dobra decyzja. moje włosy są naprawdę gęste, a teraz znacznie się przerzedziły. ;o i jeszcze jakie przesuszone są ! ;o masakra. muszę zaiwestować w jakąś dobrą maskę, np. WAX.
kaarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 18:01   #2648
Savanna
Przyczajenie
 
Avatar Savanna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Mam 21 lat i geste ale cienkie wlosy z tendencja puszenia sie dlatego codziennie katuje je prostownica od paru lat dzien w dzien. Zazywam capivit piekne wlosy i nie narzekam na kondycje wlosow zreszta i bez tego bylo oki ale teraz nie da sie ukryc ze jest duzo lepiej. W moim zyciu wiele rzeczy sie zmienilo i mysle ze przyszedl czas na zmiane i wizerunku :P uwazam ze mam ciut za ciemne wlosy ktore mnie przytlaczaja i nie widac spod tego moich malych gleboko osadzonych oczek :P
Interesuja mnie blondy, ale mam jasna karnacje i raczej nie w cieplym odcieniu (chyba ze sie posmaruje nivea sunrise hihi) ale za to cieply odcien wlosow... a chcialabym jakis zimny kolor pasemek ale nie wiem czy by to pasowalo :/
cienka jestem w te klocki a nie chce wtopy

Edytowane przez Savanna
Czas edycji: 2010-09-10 o 18:04
Savanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:20   #2649
saintsand
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć,
jestem tutaj nowa i ostatnimi czasy podobają mi się wszelkie rudości i czerwienie. Nie wiem jednak czy pasowałby mi ten kolor, mam ciemne oczy i brwi, a moim naturalnym kolorem włosów jest jasny brąz.
Załączam najbardziej aktualne zdjęcie.
Dzięki za pomoc.
saintsand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 00:32   #2650
kaarolinaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolinaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Savanna Pokaż wiadomość
Mam 21 lat i geste ale cienkie wlosy z tendencja puszenia sie dlatego codziennie katuje je prostownica od paru lat dzien w dzien. Zazywam capivit piekne wlosy i nie narzekam na kondycje wlosow zreszta i bez tego bylo oki ale teraz nie da sie ukryc ze jest duzo lepiej. W moim zyciu wiele rzeczy sie zmienilo i mysle ze przyszedl czas na zmiane i wizerunku :P uwazam ze mam ciut za ciemne wlosy ktore mnie przytlaczaja i nie widac spod tego moich malych gleboko osadzonych oczek :P
Interesuja mnie blondy, ale mam jasna karnacje i raczej nie w cieplym odcieniu (chyba ze sie posmaruje nivea sunrise hihi) ale za to cieply odcien wlosow... a chcialabym jakis zimny kolor pasemek ale nie wiem czy by to pasowalo :/
cienka jestem w te klocki a nie chce wtopy
ja bym proponowała Tobie jakiś ciepły odcień brązu, bo ładnie Ci w takim, ale kilka tonów jaśniejszy. ślicznie byś wyglądała. jakiś odcień np. orzechowy
też katuję moje włosy prostownicą, więc to też ma znaczący wpływ na ich kondycję.
ps. mam pytanie, jeśli Twoje włosy mają tendencję do puszenia się, to stosujesz coś, by jakoś je ujarzmić?
kaarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:07   #2651
Savanna
Przyczajenie
 
Avatar Savanna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaarolinaa Pokaż wiadomość
ja bym proponowała Tobie jakiś ciepły odcień brązu, bo ładnie Ci w takim, ale kilka tonów jaśniejszy. ślicznie byś wyglądała. jakiś odcień np. orzechowy
też katuję moje włosy prostownicą, więc to też ma znaczący wpływ na ich kondycję.
ps. mam pytanie, jeśli Twoje włosy mają tendencję do puszenia się, to stosujesz coś, by jakoś je ujarzmić?

Dziekuje za odpowiedz
Ja prawie zadnych kosmetyków do włosów nie uzywam. Jedynie jak mi sie przypomni czyli ok raz w tygodniu spryskam je plynem ochronnym i uzywam odzywki z loreala ktora ladnie wygladza wlosy (oczywiscie i tak potrzebna jest prostownica) i nic wiecej. Moze gdybym uzywala cos jeszcze to moze prostownica wchodzilaby w gre co drugi dzien :/ ale na razie nie trafilam na dobry kosmetyk
Savanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 13:13   #2652
ansed3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Exclamation czy pasuje mi rudy kolor włosów?

chciałabym włoski pofarbować na kolor rudy, jasniutki miałby być, ale nie wiem czy by mi pasował
cerę mam taką jak na załączonym obrazku (wiem, nie powinnam wycinac reszty twarzy, ale mam przykre doswiadczenia z internetem i zdjeciami takze wolalam tak zrobic ), oczy mam szaro-niebieskie, co do cery to czasem są jakieś wypryski, czy wory pod oczami ale to raczej zakrywam podkladem ( polecam podklad z Lirene bardzo dobry, ton 12 ) prosze pomozcie mi a i teraz mam kolor ciemny braz troche w czerwien wpadajacy i jest za ciemny bo wygladam blado strasznie
ansed3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:07   #2653
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: czy pasuje mi rudy kolor włosów?

jak mamy odpowiedzieć na Twoje pytanie skoro dałaś tylko część twarzy?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:12   #2654
ansed3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: czy pasuje mi rudy kolor włosów?

dałam tylko część bo jak juz pisalam mialam przykre zdarzenie ze zdjeciami w internecie i teraz nie daje nigdzie zdjec, nie mam profili na portalach spolecznosciowych itp ...
przykro mi bardzo ale prosze napiszcie co sadzicie, cere przeciez widac

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

to moze poleccie mi jaki kolor by pasowal
ansed3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:30   #2655
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: czy pasuje mi rudy kolor włosów?

Masz jasną cerę i moim zdaniem jasne, rude włoski będą jak najbardziej pasować. Lepiej byłoby ocenić na podstawie zdjęcia twarzy ale cóż...
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:53   #2656
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: czy pasuje mi rudy kolor włosów?

A jakim typem kolorystycznym jesteś? Latem?
Ja mam bardzo bladą cerę w odcieniu zimnym, zielone oczy i teoretycznie rudy by mi pasował... I tylko teoretycznie, bo w praktyce okazało się że w jasnym rudym wyglądam fatalnie - bardzo wybijał mi różowe tony na buzi.
Ale kasztan (mroźny) jest już jak najbardziej ok. Toteż w przypadku lata, o cerze z różowymi tonami polecam ostrożność
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:55   #2657
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: czy pasuje mi rudy kolor włosów?

trudno tak na oko powiedziećczy bedzie Tobie pasować ale ok. na tej małej fotve Twoja cera jest bardzo podobna do tej której ma modelka z wybraną przez Ciebie fryzurą.Na tej podstawie kusze sie o opinie ze będzie pasować taki kolor

teraz tylko pytanie czy taki odcien ja na zdjeciu wyjdzie Tobie po nałożeniu wybranej farby na kolor który obecnie masz

jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, najwyzej kup ciemną jakąś to jaby nie wyszedł Twój kolor i nie będzi ci się podobać to zakryjesz
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:04   #2658
Flea_karool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: czy pasuje mi rudy kolor włosów?

MI sie wydaje ze by ci jasny rudy pasowal, jasna cera wiec na 90% tak, bo jak już wczesniej kolezanka powyzej napisała moze sie tak zdarzyc ze cos nie bedzie pasować, ale badz dobrej mysli.Raczej jak juz cos nie bedzoe okej to nie bedzie tak strasznie.Ja mysle ze bedzie wspaniale! ale skoda ze masz przykre doswiadczenia ze zdjeciami w necie bo rzeczywiscie lepiej byloby zobaczyc cala twarz,wizualnie lepiej a jak nie jestes pewna do tego koloru radze wybrac sie do fryzjera, jezeli natomiast wolisz sama pofarbowac, to moze tylko konsultacja u fajnego fryzjera ktory ci doradzi ?

Jak zrobisz coś z włosami, daj znac
pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

aaa zapomnialabym o kolorze skoro teraz masz ciemne to radzilabym najpierw rozjasnic o kilka ton npo jakims jasnym brazowym a moze nawet bezowy blond ( ja taki mialam i mi ładnie bynajmniej rozjasnił włosy ) a potem nalozyć za jakis czas ,2 tygodnie, rudy powinien wyjsc a jak nie to zawsze mozna kupic jakis inny kolor. Ale to w ewentualnosci jak ci sie efekt koncowy nie spodoba, zeby z bardzo włosów nie niszczyc .
Flea_karool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 14:01   #2659
soad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Kolor włosów

Dziewczyny pomóżcie, prosze!
-jestem naturalną szatynką tzn. moje włosy mają szarawy, mysi odcień,
-mam bardzo ciemne oczy (mówią, że czarne), nie są zbyt duże,
-brwi mam raczej ciemne,
-mam raczej jasną cere, ma troche ziemisty odcien,

Jaki kolor włosów by mi pasował?
Farbowalam się już wczesniej na ciemne brązy, czekolada itp. ( ale i tak wychodziły czarne), nie bardzo podobałam się sobie w tym kolorze...wyglądałam nijak.
Nie chce wyglądac mdło a jak widzicie po opisie własnie tak wyglądam.
Wiem, że poprzez zmiane koloru można wydobyc, pokreslic i poprawic bardzo dużo szczegółów i sprawic, ze wygląda się wyraziscie i twarz aż "ożywa".
Macie jakies propozycje?

Pozdrawiam
soad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 14:21   #2660
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Kolor włosów

myślę, ze nie powinnaś nawet trochę ich rozjaśniać, skoro masz bardzo ciemne oczy i ich oprawę. rudości chyba też by odpadały, bo mogą kolidować z odcieniem cery. a próbowałaś np. orzechowych brązów?

( w sumie to mam podobnie, z tym ze mam bardzo jasną cerę i raczej chłodna/neutralną, i też mam problem z dobraniem koloru włosów, i marzę o powrocie do naturalnego, średni brąz, zimny, szary...)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-09-12 o 14:26
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 23:19   #2661
soad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Kolor włosów

jaka farba da mi którys z tych kolorów poniżej?

http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.207063.jpg
lub
https://polki.pl/pub/f/jpeg/8862/e1.jpeg

czy włosy zafarbowane farbą poniżej nie będą miały rudego odcienia po kilku myciach??
http://merlin.pl/L-Oreal-Casting-Cre...0521125588.jpg
soad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 13:52   #2662
Edytka 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kolor włosów

Po pierwsze po co chcesz farbować włosy. Ja bym oddała wszystko, żeby wrócić do swojego naturalnego odcieniu a jestem farbowanym rudzielcem Po drugie nawet nie próbuj ich rozjaśniać bo nie dość, że zniszczysz włosy to jeszcze nie będzie to pasowało do typu twojej urody. Posłuchaj fiasco, ma dziewczyna rację , pozostaję ci jedynie brązy.
__________________
www.malacenka.pl
Edytka 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 14:29   #2663
ika511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Kolor Kolor Kolor;D

Mam problem... chciałabym zafarbowac się na rudy kolor lecz nie wiem czy bedzie mi pasować.. z natury jestem ciemna haha;D tak jak na zdjeciu ;p Hmm.. może cos mi doradzicie? z góry dzieki;*:pr osi:
ika511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 20:56   #2664
Vol_vo
Raczkowanie
 
Avatar Vol_vo
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Witam kochane!
Chciałabym zmienić kolor moich i tak marnych włosów. Zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru-ciemny brąz, jednak sądzę iż mam za bladą cerę.Ewentualnie dużo ciemnych pasemek czy od razu całość... ? Może podpowiecie mi jakiś odcień brązu na początek bądź inny kolor, który by do mnie pasował ?

Pozdrawiam!!!
__________________
Wątek ciuszkowy 12.03.2012
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post26407063


Wymiana-książki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445618
Vol_vo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 14:12   #2665
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: czy pasuje mi rudy kolor włosów?

Hej jestem tu nowa, mam nadzieje że mi pomożecie już od dawna zastanawiam się nad zmianą koloru włosów na rude, strrrraasznie mi się podoba ten kolor, tylko nie wiem czy będzie mi pasował. Jestem farbowana blondynka, mam brązowe oczy i wydaje mi się że dość opaloną cerę dołączam moje zdjęcia i czekam na wasze opinie. Pozdrawiam
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 17:04   #2666
Bukairyjek
Raczkowanie
 
Avatar Bukairyjek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 364
Unhappy Dot.: Kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Edytka 89 Pokaż wiadomość
Po pierwsze po co chcesz farbować włosy. Ja bym oddała wszystko, żeby wrócić do swojego naturalnego odcieniu a jestem farbowanym rudzielcem Po drugie nawet nie próbuj ich rozjaśniać bo nie dość, że zniszczysz włosy to jeszcze nie będzie to pasowało do typu twojej urody. Posłuchaj fiasco, ma dziewczyna rację , pozostaję ci jedynie brązy.
zgadzam się w 100%.
ja też jestem ruda, a mój naturalny odcień, to bardzo ciemny brąz/czarne.
teraz w sumie żałuje, że pofarbowałam.
owszem na początku super zmiana, super kolor, ale po ponad roku zdałam sobie sprawę, że bezpowrotnie zniszczyłam sobie włosy i teraz nadają się tylko do obcięcia [gdyby nie studniówka, to już bym miała krótkie włosy]
mam na głowie takie siano, że nie mogę patrzeć w lustro, wręcz nienawidzę swoich włosów.
ja też uważałam, ze zmiana mi dobrze zrobi, ale jak tak patrze na zdjecia z przed dwóch lat i widzę błyszczące włosy, to aż mnie roznosi ze złości.
zanim coś zrobisz z włosami, to się poważnie zastanów i najlepiej udaj się do dobrego fryzjera.
__________________
Koniec z hodowlą tłuszczu!
75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68,8 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60....
było, jest, będzie
Bukairyjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 11:42   #2667
kaarolinaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolinaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Kolor włosów

Cytat:
Napisane przez Bukairyjek Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100%.
ja też jestem ruda, a mój naturalny odcień, to bardzo ciemny brąz/czarne.
teraz w sumie żałuje, że pofarbowałam.
owszem na początku super zmiana, super kolor, ale po ponad roku zdałam sobie sprawę, że bezpowrotnie zniszczyłam sobie włosy i teraz nadają się tylko do obcięcia [gdyby nie studniówka, to już bym miała krótkie włosy]
mam na głowie takie siano, że nie mogę patrzeć w lustro, wręcz nienawidzę swoich włosów.
ja też uważałam, ze zmiana mi dobrze zrobi, ale jak tak patrze na zdjecia z przed dwóch lat i widzę błyszczące włosy, to aż mnie roznosi ze złości.
zanim coś zrobisz z włosami, to się poważnie zastanów i najlepiej udaj się do dobrego fryzjera.
rozjaśniałaś je czymś, że z czarnego zeszłaś do rudego? czy może jest jakaś rewelacyjna farba?
kaarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:38   #2668
Vol_vo
Raczkowanie
 
Avatar Vol_vo
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Hm,nikt mi nie podpowie... ?
__________________
Wątek ciuszkowy 12.03.2012
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post26407063


Wymiana-książki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445618
Vol_vo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:38   #2669
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: czy pasuje mi rudy kolor włosów?

to jak dziewczynki, pomożecie mi? W przyszłym tygodniu wybieram się do fryzjera i nie wiem co mam zrobić z tymi moimi włoskami zastanawiałam się też nad czymś takim, (zdjęcia dodaje w załącznikach) czekam na wasze opinie i rady, może jeszcze coś innego mi doradzicie z góry dziękuję
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:46   #2670
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Vol_vo Pokaż wiadomość
Witam kochane!
Chciałabym zmienić kolor moich i tak marnych włosów. Zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru-ciemny brąz, jednak sądzę iż mam za bladą cerę.Ewentualnie dużo ciemnych pasemek czy od razu całość... ? Może podpowiecie mi jakiś odcień brązu na początek bądź inny kolor, który by do mnie pasował ?

Pozdrawiam!!!
Myślę, że nic nie musisz robić z włosami, bo bardzo ładnie wyglądasz w blondzie ewentualnie możesz zrobić trochę brązowych pasemek takie moje skromne zdanie. pozdrawiam
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.