Brak ochoty na seks - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 07:51   #241
love to love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 211
Dot.: Brak ochoty na seks

youdith spokojnie to znaczy ze jestes niereformowalna,masz jakis problrm w psychice niestety,proponuje isc na psychoterapie albo cos..noie nie wiem
\Tak na marginesie...zaobserwował em bardzo ciekawe zjawisko...przez lata całkiem przypadkiem.
Jak to jest ze kobiety nazwijmy to niezbyt piekne,szare myszki,albo kobiety z kompleksami lub wadami(np otyłe) ,ogólnie kobiety które nie mają zbyt duzego powodzenia u facetów -z tego co udało mi sie poznac nigdy nie maja problemów ze swoją seksualnoscia,z orgazmem,wiedza dokladnie czego chca i szanuja bardzo jesli cos zdobeda(faceta)
Natomiast te piekne majace full powodzenie,mające swiadomosc ze moga miec kazdego -szybko sie nudzą,maja jakies melancholie ,problemy seksualne.
Ja akurat zawsze szukałem tych pomiedzy...czyli na tyle ładna by dało sie z nią przespac,ale na tyle brzydka by za bardzo nie zadzierała nosa,ale to tez nie zawsze działa.
Nie chciałbym uogólniac ale jednak zauwazyłem taką tendencje.Moze w tym cos jest.
pozdrawiam
YOUdith moze zbyt wiele oczekujesz ..?

Edytowane przez love to love
Czas edycji: 2011-01-24 o 07:53
love to love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:38   #242
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Brak ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez love to love Pokaż wiadomość
youdith spokojnie to znaczy ze jestes niereformowalna,masz jakis problrm w psychice niestety,proponuje isc na psychoterapie albo cos..noie nie wiem
\Tak na marginesie...zaobserwował em bardzo ciekawe zjawisko...przez lata całkiem przypadkiem.
Jak to jest ze kobiety nazwijmy to niezbyt piekne,szare myszki,albo kobiety z kompleksami lub wadami(np otyłe) ,ogólnie kobiety które nie mają zbyt duzego powodzenia u facetów -z tego co udało mi sie poznac nigdy nie maja problemów ze swoją seksualnoscia,z orgazmem,wiedza dokladnie czego chca i szanuja bardzo jesli cos zdobeda(faceta)
Natomiast te piekne majace full powodzenie,mające swiadomosc ze moga miec kazdego -szybko sie nudzą,maja jakies melancholie ,problemy seksualne.
Ja akurat zawsze szukałem tych pomiedzy...czyli na tyle ładna by dało sie z nią przespac,ale na tyle brzydka by za bardzo nie zadzierała nosa,ale to tez nie zawsze działa.
Nie chciałbym uogólniac ale jednak zauwazyłem taką tendencje.Moze w tym cos jest.
pozdrawiam
YOUdith moze zbyt wiele oczekujesz ..?
Nie zgadzam się z Tobą. Nie zadzieram nosa. Mam poważny problem, z którym nie potrafię sobie poradzić. Nie mam potrzeb seksualnych. Nie chce by ktokolwiek mnie dotykał, uważam, że to obrzydliwe. Być może Ty jako facet nie potrafisz tego zrozumieć.
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:58   #243
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Brak ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z Tobą. Nie zadzieram nosa. Mam poważny problem, z którym nie potrafię sobie poradzić. Nie mam potrzeb seksualnych. Nie chce by ktokolwiek mnie dotykał, uważam, że to obrzydliwe. Być może Ty jako facet nie potrafisz tego zrozumieć.
Auua, to ja jednak nie mam problemu, widzę. Mnie się po prostu chwilowo mniej chce. Tak raz w tygodniu maksymalnie.
Zgłoś się może do lekarza? Mam niedoczynną tarczycę ale nie odrzuca mnie od seksu, więc nie wiem czy u Ciebie to byłaby sprawa tego...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:53   #244
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Brak ochoty na seks

ja też dawniej miałam takie problemy, nie chciałam żeby Narzeczony mnie dotykał.

To wszystko siedzi w nas, nie wrocila mi ochota, ale jest lepiej.

Ale znam tego przyczyny. Staram się walczyc....
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:35   #245
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Brak ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
ja też dawniej miałam takie problemy, nie chciałam żeby Narzeczony mnie dotykał.

To wszystko siedzi w nas, nie wrocila mi ochota, ale jest lepiej.

Ale znam tego przyczyny. Staram się walczyc....
A jakie są przyczyny?
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 08:30   #246
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Brak ochoty na seks

Już wiem! Zrobiłam badania i wyszło, że mam poważne zaburzenia hormonalne...stąd stany depresyjne, brak zainteresowania seksem... Lekarz stwierdził, że mam gospodarkę hormonalną, jak kobieta, która dopiero co urodziła dziecko... Mam nadzieję, że teraz jak będę się leczyć, znów wszystko wróci do normy
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 08:32   #247
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Brak ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Już wiem! Zrobiłam badania i wyszło, że mam poważne zaburzenia hormonalne...stąd stany depresyjne, brak zainteresowania seksem... Lekarz stwierdził, że mam gospodarkę hormonalną, jak kobieta, która dopiero co urodziła dziecko... Mam nadzieję, że teraz jak będę się leczyć, znów wszystko wróci do normy
Tak podejrzewałam Leczenie hormonalne jest ciężkie (sama je przechodzę i nie lubię tego ), uważaj na przytycie ale powinno być Ci lepiej po uregulowaniu
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 15:19   #248
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Brak ochoty na seks

mam problem.. od kilku miesięcy obserwuję spadek ochoty, ostatnie 2 tygodnie natomiast to totalna porażka Nie chce mi się, po prostu ta sfera mogłaby dla mnie nie istnieć od pewnego czasu On ma ochotę, a mi tak przykro Nie wiem, z czym to jest związane, mam ostatnio ciężki okres w życiu, jestem samotna za granicą, nie mam pracy, biorę tabletki mocniejsze niż wcześniej, tż zawiódł mnie też w pewnych sprawach, ogólnie nie ma tygodnia żebym nie płakała. Orgazm podczas stosunku miałam może 2, 3 razy w życiu, a jesteśmy razem 2 lata. Potrafię bez problemu dojść podczas gry wstępnej.. kiedyś jednak stosunek sprawiał mi dużą przyjemność, a teraz wręcz ból na dodatek wczoraj zauważyłam coś okropnego - zaczęłam się irytować gdy zaczął mnie pieścić, po czym w trakcie poryczałam się i na tym się skończyło.. rozmawiałam z nim i zdecydowaliśmy, że pójdę do lekarza. Bardzo mi źle
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 21:40   #249
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Brak ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
mam problem.. od kilku miesięcy obserwuję spadek ochoty, ostatnie 2 tygodnie natomiast to totalna porażka Nie chce mi się, po prostu ta sfera mogłaby dla mnie nie istnieć od pewnego czasu On ma ochotę, a mi tak przykro Nie wiem, z czym to jest związane, mam ostatnio ciężki okres w życiu, jestem samotna za granicą, nie mam pracy, biorę tabletki mocniejsze niż wcześniej, tż zawiódł mnie też w pewnych sprawach, ogólnie nie ma tygodnia żebym nie płakała. Orgazm podczas stosunku miałam może 2, 3 razy w życiu, a jesteśmy razem 2 lata. Potrafię bez problemu dojść podczas gry wstępnej.. kiedyś jednak stosunek sprawiał mi dużą przyjemność, a teraz wręcz ból na dodatek wczoraj zauważyłam coś okropnego - zaczęłam się irytować gdy zaczął mnie pieścić, po czym w trakcie poryczałam się i na tym się skończyło.. rozmawiałam z nim i zdecydowaliśmy, że pójdę do lekarza. Bardzo mi źle
Myślę, że odp. na pytanie skąd Twój spadek zainteresowania seksem masz w swoim poście...jeśli nie układa Ci się w życiu, masz problemy, jesteś przybita lub zestresowana to seks schodzi na dalszy plan, albo w ogóle przestaje interesować. Ja osobiście uważam, że kobieta, aby mieć ochotę na seks musi być zadowolona, zrelaksowana... Zastanów się czy w ciągu tych kilku miesięcy odkąd zaobserwowałaś spadek libido nie przybyło Ci zmartwień...być może mniejszy pociąg seksualny właśnie tym jest spowodowany. A jeśli bardzo Ci źle może powinnaś pójść do lekarza. Wiem co piszę bo u mnie wyglądało to dokładnie tak samo, a w końcu okazało się, że to przez zaburzenia hormonalne. Teraz żałuję, że nie wybrałam się do lekarza wcześniej.
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 16:52   #250
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Brak ochoty na seks

Myślałam, że jestem na dobrej drodze do poradzenia sobie z problemem... Przez krótką chwilę wydawało mi się nawet, że moje libido wzrasta... W tej chwili nie mogę nawet myśleć o współżyciu...robi mi się niedobrze jak pomyślę, że miałabym uprawiać seks. Jestem chyba jakimś wybrykiem natury...czuję się fatalnie. Chce mi się płakać. Mój związek się rozpada, bo nie potrafię zmusić się do seksu...nie chcę się zmuszać. Chyba bym zwymiotowała, gdybym miała to zrobić. Nie wiem skąd bierze się ten wstręt i dlaczego się nasila. Mam przystojnego, ładnie zbudowanego chłopaka. W moim życiu nigdy nie wydarzyło się nic, co mogłoby tak mnie zniechęcić do seksu...a jednak uważam seks za coś ohydnego...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:53   #251
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Dot.: Brak ochoty na seks

Witam. Postanowiłam napisać w tym wątku, bo nie wiem gdzie indziej... Jestem już z moim chłopakiem ponad 10 miesięcy. Współżyć zaczęliśmy po miesiącu bycia razem (jest moim pierwszym facetem). Pierwszy raz był totalną klapą... Podchodziliśmy do tego wiele razy, ale w końcu się udało. Nie chodzi tu o mnie, ale o niego... Miał problemy ze wzwodem i dalej trochę ma. Seks trwał krótko bo mu... opadał... Tak więc na początku bardziej mnie podniecał niż teraz... czasami w ogóle nie mam ochoty aby się z nim kochać, co gorsza... nawet całować -.- Beczeć mi się chcę, jak czytam na forum o orgazmach innych dziewczyn Ja nigdy nie miałam podczas stosunku ;/ jeden raz jak mnie zadowalał ręką tylko.. chociaż.. to i tak był słaby orgazm jeśli chodzi o minety, to też dojść nie mogę. Czuję presje wtedy... Kilka razy po tym mówił mi że boli go kark, a wcale długo tego nie robił, to ja kazałam przerwać -.- Chcę w końcu mieć przyjemność z seksu
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 20:35   #252
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: Brak ochoty na seks

YOUdith a bylas u seksuologa lub psychologa? Wydaje mi sie, ze to nie tylko hormony, ale i psychika.

ktoskogonieznasz wydaje mi sie, ze sie nie dopasowaliscie, a takze, ze Twoj chlopak jest slabym kochankiem. Albo moze po prostu za wczesnie.
Rozmawialas z nim o tym wszystkim? Jesli nie zrob to.


Nie jestem ekspertem, a to co wyzej to tylko moje "wydaje mi sie"
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:51   #253
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Dot.: Brak ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Madzik08 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze sie nie dopasowaliscie, a takze, ze Twoj chlopak jest slabym kochankiem. Albo moze po prostu za wczesnie.
Rozmawialas z nim o tym wszystkim? Jesli nie zrob to.
Być może i jest słabym kochankiem... Niestety nie miałam innego wcześniej. Za wcześnie na pewno nie jest Wydaje mi się, że po prostu mi się znudził to jest okropne, bo nie mogę pobyć dłużej z jednym chłopakiem, bo ciągnie mnie do innych i mi się szybko nudzą
Czy rozmawialiśmy? Kilka razy przewinął się ten wątek, ale nie wyobrażam sobie powiedzieć mu tego wprost, że mnie znudził, lub że jest słaby w łóżku. Wtedy całkowicie by się załamał, bo jest strasznie przewrażliwiony na tym punkcie. Rozmowa i tak tu nic nie zmieni. Boję się, że trzeba będzie zakończyć ten związek
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:07   #254
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: Brak ochoty na seks

Może on długo nie może też przez to że chce wypaść jak najlepiej i się stresuje - wnioskuje to po tym co napisałaś, że jest przewrażliwiony.

Cóż jeśli Ci się znudził i ciągnie Cię do innych to nie ma sensu dłużej ciągnąć tego związku
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 23:04   #255
ktoskogonieznasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 160
Dot.: Brak ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Madzik08 Pokaż wiadomość
Może on długo nie może też przez to że chce wypaść jak najlepiej i się stresuje - wnioskuje to po tym co napisałaś, że jest przewrażliwiony.
On już miał tak wcześniej. Był nawet z tym u urologa. Głównie chodzi tu o stres związany z pracą i życiem codziennym. Pełno czynników na to wpływa. Ja zawsze starałam się być jego podporą jeśli o to chodzi Tak się skupiałam na nim, że podczas seksu cały czas myślałam o nim i żeby mu nie "opadł" A żeby mieć przyjemność muszę o tym myśleć a nie zamartwiać się czymś innym -.- ehh... życie...

Tak czy siak, dziękuję
ktoskogonieznasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:36   #256
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Brak ochoty na seks

tez sie podepne... jestem z moim facetem 5 lat, seks uprawiamy od ponad 4. w tamtym roku w czerwcu zmienilam tabletki i... libido mi sie wyzerowalo;/ tabletki przestalam brac na poczatku tego roku, a jest niewiele lepiej... ze zblizen 3-9 razy w tygodniu zrobil sie raz na tydzien/dwa. kiedys sama bardzo czesto inicjowalam seks, facet mowil wrecz, ze mam wyzsze libido od niego, a teraz...? dziala mi na nerwy jego dotyk, nie podniecilby mnie nawet Brad Pitt tanczacy nago w moim pokoju. TZ nie naciska, choc jak sam mowi, nie potrafi zrozumiec, jak mozna nie chciec uprawiac seksu, bo "czy to jest nieprzyjemne"? wole isc spac, niz sie kochac;/
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:20   #257
Daria_cru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Brak ochoty na seks

Przecież to przez brak słońca! "Jak jest mało światła, dostajemy sygnał, żeby zwolnić, mamy tendencje do magazynowania, a nie używania energii, dlatego nasza aktywność seksualna również będzie zmniejszona..." tak tam jest napisane, warto poczytać!

http://kobieta.wp.pl/kat,26353,title...wiadomosc.html
Daria_cru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.