Dolegliwości poporodowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 20:31   #1
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375

Dolegliwości poporodowe?


Witam, jestem 5 i pół miesiąca po porodzie, poród naturalny, dość krótki i intensywny, długa faza parcia wstrzymywanego gdyż nie puściła do końca szyjka., dziecko 3850 obwód główki 37cm teraz do rzeczy, otóż moim problemem jest w sumie od samego okresu połogu aż do teraz uczucie ciągłego parcia w dół, tak jakbym miała jakiś kamień, który nie może się wydostać, nasila się to przy wysiłku, jak dłużej stoje, jak kucam to jest już strasznie, dość długo po porodzie bolała mnie cewka moczowa gdy kończyłam sikać tak jakby mięśnie Kegla nie chciały się "domykać" ale to jakoś ulżyło. Traz najgorzej jest z tym uczuciem parcia aż mi nie raz uda drętwieją, a w czasie miesiączki (obecnie mam druga od porodu) jest coś strasznego cały dzień musze siedzieć albo leżec. Co to może być?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 06:59   #2
pattricia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 148
Dot.: Dolegliwości poporodowe?

Cytat:
Napisane przez asialll Pokaż wiadomość
Witam, jestem 5 i pół miesiąca po porodzie, poród naturalny, dość krótki i intensywny, długa faza parcia wstrzymywanego gdyż nie puściła do końca szyjka., dziecko 3850 obwód główki 37cm teraz do rzeczy, otóż moim problemem jest w sumie od samego okresu połogu aż do teraz uczucie ciągłego parcia w dół, tak jakbym miała jakiś kamień, który nie może się wydostać, nasila się to przy wysiłku, jak dłużej stoje, jak kucam to jest już strasznie, dość długo po porodzie bolała mnie cewka moczowa gdy kończyłam sikać tak jakby mięśnie Kegla nie chciały się "domykać" ale to jakoś ulżyło. Traz najgorzej jest z tym uczuciem parcia aż mi nie raz uda drętwieją, a w czasie miesiączki (obecnie mam druga od porodu) jest coś strasznego cały dzień musze siedzieć albo leżec. Co to może być?
Ja proponuję wizytę u lekarza
pattricia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 14:20   #3
LadyFamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 46
Dot.: Dolegliwości poporodowe?

asiall idź lepiej do lekarza. Może macica nie wyczyściła się dokładnie po porodzie i stąd te dolegliwości, albo może jakieś więzadło lub ścięgno się naderwało? Nie ma co czekać... po co cierpieć
__________________
Julek i Izu <3

Zagłosuj na "Położną na medal"!

http://www.suwaczki.com/tickers/7a4atv73xrvt8vna.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relgk6nlbzmnqzoo.png
LadyFamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-27 15:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.