Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-14, 14:08   #1351
KasiaPoznan
Raczkowanie
 
Avatar KasiaPoznan
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lillyblue Pokaż wiadomość
A w którym miejscu na Zwycięstwa?

To czekam z niecirpliwością na relacje, bo na Zwycięstwa mam bliziutko
Zwycięstwa 12c, mi też tam pasuje, bo mam blisko
KasiaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 14:10   #1352
KasiaPoznan
Raczkowanie
 
Avatar KasiaPoznan
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie u p.Krzysztofa który jest miłym i sympatycznym mężczyzną który zna się doskonale na tym co robi. Musiał mi zrobić dekoloryzację mojego poprzedniego koloru (miałam milon kolorów po balejażach) żeby złapał ten który wybrał czyli stare złoto. Doradził mi w czym mi będzie dobrze, a czego mam unikać. Jak widać po zdjęciach nie zrobił mi masakrycznego cięcia tylko liczył się z tym że chce je mieć dłuższe. I co najważniejsze (dla mnie) byłam u niego 2h, a nie 3h jak to było przy balejażach. Jestem super zadowolona, polecam naprawdę warto, gwarantowany efekt. Cieszę się że znalazłam "swojego" fryzjera.

Pierwsza fota przed wizytą, reszta po (nie patrzcie na miny).
Super włoski, a ile płaciłać i dokładnie co robił? farba + ścięcie?
KasiaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 16:45   #1353
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Fryzjer Poznan

Iga, ślicznie wyglądasz
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 16:56   #1354
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez KasiaPoznan Pokaż wiadomość
Super włoski, a ile płaciłać i dokładnie co robił? farba + ścięcie?
#1277
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 18:08   #1355
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Hmmm....coz niestety moja opinia co do slawnego pana Krzysztofa bedzie zupelnie inna. Otoz bylam u niego jakis czas temu i do tej pory za kazdym razem jak patrze w lustro to po stokroc zaluje, ze go odwiedzilam!!!!! Mialam wlosy troche zakrywajace ucho , wlosy nachodzace na twarz, grzywka po skosie i chcialam podobna, tylko krotsza fryzure plus balejaz. Zapytalam tez jaka fryzure by mi zaproponowal, wiec jesli chodzi o przod to uznal, ze jest OK. Natomiast tyl chcial mi troche podniesc no i podniosl ale rowniez i moje cisnienie!!!! Myslalam, ze podniesie tylko troszeczke, wiadomo jak z przodu scicna to, zeby fryzura byla symetryczna to i z tylu trzeba. Jak na koniec podal mi lusterko, zeby zobaczyc tyl to myslalam, ze sie pod ziemie zapadane. Mialam ochote cofnac czas!!! Takiej wysokiej "bombki" nie powstydzila by sie Pani Krysia w Pcimowie Dolnym. Dodatkowo z dlugim przodem calosc wygladala OKROPNIE! Takie fryzury po porstu mi nie pasuja, a patrzac na jej tworce tez mialam wrazenie, ze chyba nie bylo to to, o co mu chodzilo. Tuz nad karkiem obcial mi bardzo krotko, nie zwracajac uwagi, ze przy szyi wlosy rosna mi do gory co przy krotkich wlosach w tym miejscu daje bardzo brzydki efekt jak wlosy odrastaja. Wiekszosc fryzjerek zazwyczaj od razu sprawdzala jak w tym miejscu rosna wlosy i mowily, ze przy szyi nie mozna za krotko scicnac. Genialny Pan Krzysztof zobaczyl to dopiero jak przyszlam na poprawke, ale o tym potem.

A wiec jesli chodzi o ciecie - zupelna porazka! Fryzura do mnie w ogle nie pasowala z bokow dluzsza, z tylu wysoko podniesiona bomka odcinajaca sie wyrazna linia od reszty, co dawalo koszmarny efekt (maz okreslil ja jako pieczarke, a kolega z pracy jako kaczy kuper => znajomi jak mnie widzieli to na fryzure mowili - nie jest zle...no to wiadomo co to oznacza). Jak pozniej szanowny pan Krzysztof pozwoli zauwazyc, ze ta wyrazna linia pochodzi z cienia z "pasemeczek" bo mialam tez robione jasne i ciemniejsze pasemka. To to juz mnie strasznie wkurzylo. To jak cial to nie widzial tego? Nie pomyslal, ze te ciemniejsze pasma bedzie widac???? Kilka dni pozniej przyszlam na poprawke, jedyne co mozna bylo zrobic to sciac troche wlosy z boku i ta pieczarka juz nie rzuca sie w oczy, ale za to sprzodu fryzura stracila na wartosci i teraz jest efekt "pazia"....Ide do kolejnej porawki ale juz nie do niego bo nie mam do niego w ogole zaufania. W ogole mam wrazenie, ze pan Krzysztof to reprezentuje taka ksizakowa i wyuczona wiedze jesli chodzi o dobieranie fryzur i kolorow. Mam porownanie z innymi fryzjerkami , a zwlaszcza z jedna, pierwszy raz bylam u niej okolo 5 lat temu, spojrzala tylko na mnie i od razu wiedziala jaka fryzura i jakie kolory najlepsze. Niestety nie moge jej namerzyc bo zmienila salon, druga zaufana fryzjerka chyba gdzies wyjechala i tak to metoda prob i bledow poszukuje dobrego fryzjera. Niestety w przypadku pana K. byl to blad. Nigdy wiecej!!!! Nikomu go nie polece!!!!

Druga czesc prac nad moja fryzura - pasemka nie byly juz taka katastrofa, ale pozostawaly i tak wiele do zyczenia. Poprzednio robiony balejaz byl robiony bardzo skrupulatnie, pasemka byly cieniutkie i dawalo to fajny efekt, zwlaszcza te ciemniejsze ladnie sie prezentowaly. Pasemka zrobione przez pana K. byly grubsze. Niemniej nie byla to az tak wielka porazka jak ciecie. Chociaz tyle dobrze. Z drugiej strony, jesli mialabym wybierac to wolalabym miec do niczego kolor niz ciecie. Kolor zawsze mozna zmienic natomiast na poprawe ciecia trzeba troche poczekac....

I tak oto od poczatku wrzesnia mam spaprany hunor i samopoczucie....chcialam zrobic fajna fryzure na wielka impreze, ktora mam juz za dwa tygodnie. I jeszcze jak sobie przypomne jego gadke: 'jestem tu po to, zeby pani byla zadowolona....." BLA BLA BLA!!!!. Teraz pokladam nadzieje w kolejnej pani, mam nadzieje, ze naprawi to co pan K. spapral...
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 18:15   #1356
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Ale sie rozpisalam...raz a dobrze. A zastanawialam sie czy isc do Farouk'a czy pana K. Mam nauczke!
Tak teraz pomyslalam, a moze ktoras z Was kojarzy Beate z albo Andzele. Kiedys pracowaly W Chenice Beverly Hills. U Andzeli byal ostatnio okolo 1,5 roku temuu, i wlasnie przenosila sie do Manhatanu do Piotra i Pawla. Ale jak tam ostatnio dzwonilam to mowili, ze tam nie pracuje. A jej komorka jest juz nieaktualna....
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 00:28   #1357
megane33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

Witam! Od dłuższego czasu czytam sobie to forum poszukując rad i porad. No i wybrałam się do zachwalanego Pana Krzysztofa.... Moje odczucia: nie narzekam na fryzurkę zrobił to co miałam tyle, że odświeżył cięcie. Miałam nadzieję jednak, że zrobi to bardziej dokładnie niż zrobił...cięcie wraz z myciem głowy ( tu powstrzymałam się przed "to boli" ) trwało 30 min ,mniej więcej. Mam gęste włosy za ramiona i trzeba je dokładnie cieniować żeby układały się potem choć z miesiąc porządnie. Nie przyłozył sie niestety. Może to efekt, którego się obawiałyście: nadmiar klientek - obniżenie jakości..a może zły dzień..nie wiem. Ale ogólnie szału nie było. Poza tym "powiedzonka" Pana Krzysztofa chyb ajednak nie bardzo pasują do wystroju salonu i do oczekiwań Klientek. Jestem dorosłą kobietą i nie przepadam gdy ktoś robi mi na głowie "rozpierduchę"..... .a o cięciu włosów mówi " nasze rżnięcie" Trąci mi to troche jednak...........
Więc Dziewczyny Drogie.....jeśli chcecie wielkich zmian warto na początek wybrać delikatniejsze cięcia aby móc ocenić czy technika fryzjera Wam pasuje. A szaleć dopiero na kolejnej wizycie
Tym samym sprawdza się doskonale to co tez już tu przeczytałam w Waszych postach: każda z nas musi trafić na SWOJEGO fryzjera.
Pozdrawiam serdecznie
megane33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 07:41   #1358
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Widzę, że wątek Krzysztofa się rozwija , tylko, że na gorsze. Dobrze, że mam jeszcze dużo do czasu do wizyty u niego i przemyślę wszystkie za i przeciw. Dobrze wiem, co to znaczy mieć zmarnowany humor przez fryzjera... Przyznam, że dobrze jest też przeczytać negatywne opinie o Krzysztofie , jeśli są , a okazuje się ,ze jednak są....Ech i co tu zrobić, żeby bylo dobrze
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 09:36   #1359
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek Krzysztofa się rozwija , tylko, że na gorsze. Dobrze, że mam jeszcze dużo do czasu do wizyty u niego i przemyślę wszystkie za i przeciw. Dobrze wiem, co to znaczy mieć zmarnowany humor przez fryzjera... Przyznam, że dobrze jest też przeczytać negatywne opinie o Krzysztofie , jeśli są , a okazuje się ,ze jednak są....Ech i co tu zrobić, żeby bylo dobrze
zastanawia mnie tylko dlaczego te negatywne opinie wygłaszają osoby z 1 czy 2-oma postami na koncie. Zarejestrowane niedawno... albo wasze zachwalanie Krzysztofa faktycznie zdopingowało osoby niezadowolone z jego usług do pisania, albo ....konkurencja nie śpi Mimo wszystko ciekawa jestem innych opinii, także tych negatywnych, byle by były rzetelne. Osoba Krzysztofa mnie zainteresowała, a tak jak Papryczka boję się obniżenia lotów...Z drugiej strony sama byłam jedną z pierwszych osób, które miały złą opinię o salonie Magdy z Destiny i wiem,że niełatwo mieć inną opinię niż zachwycona większość
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2007-09-15 o 11:10 Powód: literówki
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 10:47   #1360
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

to ja wroce do moich rekomendacji

sliczne sciecie, bardzo przylozyl sie do neigo fryzjer, nei tylko u mnei, ale i u kolezanek, to artur z le grand

tylko nie za tanio- nie pamietam dobrze, ale wydaje mi sie, ze z 70-80 za sciecie i modelowanie...
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 11:19   #1361
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Fryzjer Poznan

to ja też trochę pomarudzę ;p
postanowiłam uaktualnić swoją opinię
tyle że nie o samym panu K. tylko farbie Goldwell, którą stosuje :/ na początku wychwalałam, że się świetnie trzyma kolor (szaromysi) i nie spływa, ale teraz kurcze już tego nie widzę :/ nie wiem czy to kwestia tego, że słońce mi je znowu rozjaśniło przez wakacje choć się chowałam czy po prostu moje włosy już takie są, że każda dosłownie farba z nich spływa (jak do tej pory) choć przyznam, że jak dotąd goldwell trzymał się najdłużej no i jak do tej pory nie mam rudych refleksów więc to chyba też dobrze jeśli chodzi o dobór koloru to nadal polecam i chyba znowu się wybiorę na farbę jak uzbieram trochę pieniędzy :P
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 19:12   #1362
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
zastanawia mnie tylko dlaczego te negatywne opinie wygłaszają osoby z 1 czy 2-oma postami na koncie. Zarejestrowane niedawno... albo wasze zachwalanie Krzysztofa faktycznie zdopingowało osoby niezadowolone z jego usług do pisania, albo ....konkurencja nie śpi Mimo wszystko ciekawa jestem innych opinii, także tych negatywnych, byle by były rzetelne. Osoba Krzysztofa mnie zainteresowała, a tak jak Papryczka boję się obniżenia lotów...Z drugiej strony sama byłam jedną z pierwszych osób, które miały złą opinię o salonie Magdy z Destiny i wiem,że niełatwo mieć inną opinię niż zachwycona większość
To nic nadzwyczajnego. Ten watek regularnie śledzi ponad 60 tys osób z Poznania, nic więc dziwnego, że ktoś zachęcony entuzjastycznymi opiniami postanowił się do Krzysztofa zapisać, gorzko się rozczarował i postanowił się tym podzielić. Oczywiście nie można wykluczyć, że konkurencja nie śpi, ale obie dziewczyny podały tyle szczegółów że nie sądzę aby to zmyśliły. Jak już pisałam wcześniej, to normalne że prędzej czy później pojawi się ktoś niezadowolony, szczególnie przy takim "przerobie" (nawiasem mówiąc trudno mi uwierzyć, że fryzjer z zatrzęsieniem klientek nie zacznie w pewnym momencie sobie odpuszczać)
Ja z kolei byłam jedną z pierwszych osób, które skrytykowały sztukę fryzjerską wychwalanego pod niebiosa Marcina z Le Grand, co przecież nie oznacza że jestem jego zazdrosna "konkurencją", bo tak się składa że oprócz obsesji na punkcie włosów z fryzjerstwem nie mam nic wspólnego!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:00   #1363
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

popieram lilianęX
i bardzo się cieszę, że ktoś postanowił podzielić się także złymi odczuciami w stosunku do tego fryzjera, przynajmniej zastanowię sie kilka razy przed zapisaniem do niego
jednak moja obawa się sprawdziła i Krzysiek zatraca loty... i nawet jeśli na 100 zadowolonych klientek trafi się 10 niezadowolonych to i tak obawiam się, że i ja mogę być w tej 10
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:27   #1364
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

A tak poza tym: fryzjer który do klientki o cięciu mówi per: "nasze rżnięcie" (!!!)
Może miało być śmiesznie, ale dla mnie to niesmaczne, delikatnie rzecz ujmując.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 10:46   #1365
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Będąc u p.Krzysztofa nie miałam okazji usłyszeć takiego określenia o cięciu włosów, a też miałam obcinane. Już nie wymyślajcie.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 12:37   #1366
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

IIGGAA to, że Ty nie miałaś okazji usłyszeć takiego słowa - to nie znaczy, że ono nie padło.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 13:54   #1367
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

lilianaX - wlasnie tak bylo w moim przypadku. Szukalam dobrego fryzjera i przypadkiem wpadlam na to forum. Stwierdzilam, ze skoro gosc ma same pozytywne opinie to nie mam sie o co bac i jak by nie bylo na pewno bedzie dobrze. Posta napisalam i tak dopiero po kilku dniach po wizycie bo po pierwsze myslalam, ze po poprawce na ktora do niego poszlam bedzie lepiej. Niestety nie bylo. Po drugie pomyslalam, ze musze troche z nowa fryzura pochodzic, moze sie przyzwyczaje, ale sie nie przyzwyczailam. Wrecz przeciwnie, kazdego dnia bylam bardziej zla. No i postanowilam napisac posta, bo wg mnie nie zasluguje on na 100% pozytyw.
Wczoraj bylam na poprawce, ale juz w inym miejscu...jest duzo lepiej i humor juz mi wrocil. Szkoda tylko tych dwoch stow zostawionych u pana K...

A tak aa propos "rzniecia" - oblech straszny jesli tak powiedzial. U mnie raczej byl w druga strone - przesadne zdrabnianie : "uszko, pasemeczka, glowka, wloski"...

coz, teraz chyba watek bede sledzic na biezaca jesli czas pozwoli....
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 14:06   #1368
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

jajbluszko a gdzie bylas na poprawce?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 18:49   #1369
Monalisaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer Poznan

Spokojnie girls. Każdemu pasuje co innego. Niemożliwe żeby Krzystzof każdemu pasował, jednak i tak 98% jest zadowolonych.

Jak mniej do niego pójdzie to będą krótsze terminy, jednak nigdy nie będzie tak, żeby miał on cierpieć na brak klientek, nei wydaje mi się.

Co do tego języka - to na pewno było na żart - nie wyszło do końca, ale wszystko nie może wyjść.

Reansumujęc, jak ktoś juz jest przekonany to będzie i zostanie a jak ktoś sie zraził to nie wróci. I tak to juz jest.

Ja tam wrócę. Tylko na razie chciałabym troche zapuścić a potem niech z tych długich coś ładnie podetnie. Czyli wyjdzie na wiosnę. MOże powinnam sie już zapisać ?
Monalisaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 22:48   #1370
red_angel_czpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do red_angel_czpl
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej dziewczyny a ja tam w dalszym ciągu będę zachwalać Krzysztofa i jego umiejętności . 11.09.2007 byłam u niego na ponownym cięciu (to już drugie u niego) wymyślił mi totalnie co innego niż za pierwszym razem. Mam prostą grzywkę i wycieniowane, wyprostowane włosy. Znowu wyszłam uśmiechnięta i odmieniona. Krzysztof ma u mnie wielkiego plusa za podejście do klientek. Owszem jest specyficzny hehe jak każdy "facet fryzjer" czy "stylista" (przynajmniej ja się nie spotkałam z fryzjerem maczo), ale osobiście nie spotkałam się u niego ze zwrotami w stylu "nasze rżnięcie" a mycie jakie wykonał chętnie zapisałabym do czynności od których mogłabym zaczynać każdy dzień . Kazał pozdrowić wszystkie wizażanki i zastanawia się nad zalogowaniem i wpadnięciem na forum . Ale byłby szok . Ja też pozdrawiam
red_angel_czpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:53   #1371
tatianette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

Cześc dziewczyny!
Pociągnę wątek p. Krzysztofa.
Byłam u niego tydzień temu.
Z fryzurki jestem bardzo zadowolona. Wreszcie mam nowy image i zmiana jest znacząca. Do tej pory miałam krótkie włosy typu chłopczyca. Nie raz próbowałam je zapuścić choć trochę ale zawsze mi odradzano bo w moim przypadku muszę mieć górę nastroszoną co w wypadku długich włosów nie jest możliwe. Więc ścinali je dalej na chłopczycę. Pewnie wychodzili z założenia że skoro góra jest krótka to reszta też.
Po wizycie u p. Krzysztofa mam kobiecą fryzurę. Górą sterczy jak powinna a reszta opada sobie na twarzy w formie pazurków. Kolor jest mocno przyciemniony.
Czuję się młodsza i modniejsza!!!
Negatywne opinie oczywiście też były ale głównie z ust wspólpracowników po 40-tce - nie przejmuję się tym (pewnie przyzwyczaili się do mojej dotychczasowej fryzury i trudno im się przestawić). Młodsi natomiast wyrażali opinie pozytywne typu "zjawiskowa" hehehe
Jestem pewna że tam wrócę bo to jedyny fryzjer ktróry zmienił mój wygląd!!!
tatianette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 10:30   #1372
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

tatianette a masz mozliwosc wkejenia fryzurki . jestem bardzo ciekawa efektu, gdyz tak jak Ty musze miec gore wlosow "sterczaca" .

ja sie ciesze, ze Dziewczyny opisaly swoje negatywne odczucia zwiazane z panem Krzysztofem z VC. ja nie spodziewam sie od niego cudow. juz dawno przestalam wierzyc w super fryzjerow. jak na razie zamierzam isc do niego na umowiona wizyte w II polowie pazdziernika, lecz nie nastawiam sie na ochy i achy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 14:28   #1373
megane33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer Poznan

Uhhhhh...czuję, że muszę tu dorzucić parę słów żeby nie było, że sieję panikę. Drogie Dziewczyny!!!! Moim nieco krytycznym postem na temat Pana Krzysztofa nie zamierzałam powiedzieć, że jest fatalny i najgorszy. Jak pisałam...mam bardzo gęste włosy, które wymagają dokładnego strzyżenia. Po przeczytaniu wielu pochwał na temat precyzji w tym temacie u pana K. wybrałam się własnie do niego - no i tu mnie rozczarował. Ale........nie twierdzę, że z innymi włoskami sobie nie poradzi albo, że nie jest kreatywny. Nauczona doświadczeniami zawsze idąc pierwszy raz do nowego fryzjera proszę o nieduże zmiany aby nie płakać po nocach potem. Spodziewałam się też, ze skoro trafiłam do eleganckiego salonu to i obsługa tez taka będzie. Pan K. bardzo się starał, też miałam "włoski" "główeczkę" kosmyczki" ( za słodko jak na mój gust )itp. ale te słówka "pomiędzy" sprawiły, że wszystko wydało mi się jednak mocno naciągane.
A o "rżnięciu" naprawdę powiedział - na pewno miał to byc żart z jego strony - ale moim zdaniem zupełnie nie na miejscu i tym to juz przesadził zupełnie jak dla mnie. Więc ja szukam dalej...a Wam pocichutku radzę wypróbować delikatnie i ocenić czy pasuje czy nie On pracuje jednak na dobrych kosmetykach i jest szansa, że po pasemkach włosy nie zamienią się w watę. A o ideały trudno.
Uhhhhhhhhh
Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie
megane33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 15:40   #1374
CristianoGumisiao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Post Dot.: Fryzjer Poznan

Heja a ja moze Ponowie apel czy ktos moglby mi pomoc?? szukam dobrego kreatywnego fryzjera dla mezczyzn...chcialbym zmienic swoj image...czy ktos moglby mi w tym temacie pomoc??bede bardzo wdzieczny bo nie wiem zbytnio gdzie poza kenzo jest jakies takie meskie strzyzenie ale nie standarodwe tylko takie z odrobina pomysłu w czym bedzie w miare dobrze a w czym nie...problem w kenzo ze czesto sie zmieniaja fryzjerzy i na dobrego trudno trafic prosze pomozcie...
CristianoGumisiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 16:46   #1375
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez megane33 Pokaż wiadomość
A o "rżnięciu" naprawdę powiedział - na pewno miał to byc żart z jego strony - ale moim zdaniem zupełnie nie na miejscu i tym to juz przesadził zupełnie jak dla mnie. Więc ja szukam dalej...a Wam pocichutku radzę wypróbować delikatnie i ocenić czy pasuje czy nie On pracuje jednak na dobrych kosmetykach i jest szansa, że po pasemkach włosy nie zamienią się w watę. A o ideały trudno.
Uhhhhhhhhh
Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie
Może ma tak prostackie podejście humoru jak ja Bo zapewne bym się zaśmiała na tekst o rżnięciu a nie zgrywała zniesmaczoną panienkę.

Cieszę się jednak, że są negatywne opinie. Gdyby ich nie było znaczyło by, że faktycznie coś jest nie tak.
No i wiadomo - każdemu się nie dogodzi
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 16:48   #1376
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

moj chlopak poszedl do top trendy na katowickiej

pani Kamila zmienila mu image calkowicie, slyszalam tez ze fajnie męsko strzyze tez chlopak tam pracujący

moj chlopak zmienia style i fryzury u Kamili i zawsze jest dobrze obciety, wiec moge polecic
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 16:52   #1377
asiula83_03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

ja równiż polecam panią Kasię jest super chodzi do niej moja mama i wszystkie koleżanki które są naprawdę super zadowolone POLECAM!!!!!!!!!!!!!
asiula83_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 16:57   #1378
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
moj chlopak poszedl do top trendy na katowickiej

pani Kamila zmienila mu image calkowicie, slyszalam tez ze fajnie męsko strzyze tez chlopak tam pracujący

moj chlopak zmienia style i fryzury u Kamili i zawsze jest dobrze obciety, wiec moge polecic
zgadzam się w 100%, świetny salon
__________________
In the wasteland
She hangs the headless
Upside down to drain...
_______________
11. 05. - 1 cm
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 17:21   #1379
CristianoGumisiao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Post Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
moj chlopak poszedl do top trendy na katowickiej

pani Kamila zmienila mu image calkowicie, slyszalam tez ze fajnie męsko strzyze tez chlopak tam pracujący

moj chlopak zmienia style i fryzury u Kamili i zawsze jest dobrze obciety, wiec moge polecic

dziekuje jestem bardzo wdzieczny a czy moglbym prosic jakis dane/adres ?? zeby po katowickiej nie smigac w te i z powrotem i nie szukac tego salonu?? albo jakis telefon ?? skoro polecacie to moze sie skusze bo nie mam pomysłu gdzie isc
CristianoGumisiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 17:41   #1380
tatianette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Niestety na chwilę obecną nie mam zdjęcia w nowej fryzurce ale jak tylko takowe będe miała nie omieszkam tu wrzucić.
tatianette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.