wszystko siedzi tylko w głowie? pomozcie :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 18:01   #1
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Cool

wszystko siedzi tylko w głowie? pomozcie :/


witam! w maju ubiegłego roku test wykrył u mnie bakterie helicobacter oraz lamblie. ciezko przezywałam to, ponad miesiąc nie chodzilam do szkoly, nie dałam rady, ogarnial mnie wręcz paniczny strach ze moge zwymiotowac na lekcji, mały kontakt z rowiesnikami tez robil swoje. Smutno wspominam ten czas. Jakos na początku czerwca zaczęłam chodzic do szkoly, na początku bylo zle. Jeden z nauczycieli chcial wziąc mnie do tablicy, odpowiedzialam wtedy ze 'nie wiem czy dam rade' chodzilo mi raczej o to ze nie zrobie zadania (matematyka) wtedy on wstał, zaczął mnie pakowac, i zaprowadził do pani pedagog, to była dziwna sytuacja, płakac mi sie chcialo :/ jestem wrazliwa na takie rzeczy.Od tej pory boje się chodzic do niego na lekcje, zawsze jest mi niedobrze. Z bakterii w sumie juz sie wyleczyłam, zle sie czuje wtedy kiedy czegos sie boje. Czy moze ma to podłoze na tle no wiecie myslenia, w danym momencie, czy moze nie dokonca sie doleczyłam? jak sobie z tym poradzic? pomozcie :/
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 18:56   #2
asik175
Zakorzenienie
 
Avatar asik175
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6 499
Dot.: wszystko siedzi tylko w głowie? pomozcie :/

Jeśli nie będzie to dla Ciebie problemem - to proponuję wybierz się do psychologa. Bo jak dla mnie to masz problem z lękami - na szczęście zdajesz sobie z tego sama sprawę bo piszesz: "Czy moze ma to podłoze na tle no wiecie myslenia, w danym momencie, czy moze nie dokonca sie doleczyłam"
myślę, że przez złe wspomnienia (sama piszesz, że początek po chorobie był zły) możliwe, że i depresję podczas choroby nabawiłaś się lęków - to się z podświadomości bierze. Idziesz na lekcje i już podświadomie wmawiasz sobie, że będziesz się źle czuć i w konsekwencji tak właśnie się czujesz.
A psychologa Ci polecam nie dla jakiś leków - myślę, że rozmowa z profesjonalną osobą pomogła by Ci owe lęki przezwyciężyć.
powodzenia
asik175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 10:11   #3
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: wszystko siedzi tylko w głowie? pomozcie :/

Psycholog Ci pomoże. Kilka spotkań i będzie lepiej Widać że chcesz się "wyrwać" z tego, a to najważniejsze.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 20:18   #4
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: wszystko siedzi tylko w głowie? pomozcie :/

a przypadkiem to nie jest nerwica zołądka?
Bo ja mialam tak samo, lek przed czyms, zniecierpliwienie itp i bol zoladka gwarantowany,jak nie przechodzilo to pozniej wymioty... i wszystko na tle nerwowym.
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:54   #5
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: wszystko siedzi tylko w głowie? pomozcie :/

Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
a przypadkiem to nie jest nerwica zołądka?
Bo ja mialam tak samo, lek przed czyms, zniecierpliwienie itp i bol zoladka gwarantowany,jak nie przechodzilo to pozniej wymioty... i wszystko na tle nerwowym.
tylko w przypadku moim chodzi o to,ze nigdy nie wymiotowałam przy kims, czy w miejscu publicznym
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.