Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 09:44   #4831
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O kurcze powiedz jak pielęgnujesz swoje włosy, jakie konkretnie kosmetyki używasz, postaram się pomóc w nawilżaniu i stylizacji loków
poniewaz szampony do kreconych wlosow jakos wybitnie nie chca ze mna wspolpracowac (uzywalam nivea,j.frieda i l'oreal) wrocilam do mojego starego szamponu,ktorym codzienie myje wlosy Wella Pro Series do wlosow farbowanych + odzywka z tej samej serii (nie zawieraja sls,a moje wlosy sa miekkie).
co 2-3 dni uzywam rowniez zamiast odzywki welli odzywke do kreconych lokow pantene (wersja bez splukiwania),ale moje z natury bardzo cienkie i delikatne wlosy(jeden pan,ktory robil mi badanie struktury wlosa powiedzial,ze moje wlosy przypominaja te dzieciece- sa delikatne,cienkie, nieco sie krusza i kreca) nie przepadaja za czyms czego nie wolno splukiwac z wlosow.
krokiem trzecim,juz po odsaczeniu nadmiaru wody(zaprzestalam uzywac tzw "turbanu' z recznika,dzieki Tobie:P) jest uzycie na mokre wloy sprayu do stylizacji lokow Tigi (dokladnie tego
: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ay.html&next=1). pozniej susze wlosy naturalna metoda + uzywanie tzw spineczek do upinania wlosow podczas suszenia- nie uzywam suszarki, gdyz po niej zawsze mam na glowie siano,a dyfuzor sie gdzies zgubil
dwa razy w tyg. nakladam na wlosy maski : jedna to
L`Oreal, Elseve Cement, ktora fantastycznie dziala na moje wlosy, a druga to Maska Nivea do wlosow farbowanych.
codziennie wieczorem wyczesuje moje wlosy z nadmiaru kosmetykow (niestety spray tigi ma tendencje do sklejania wlosow). po wyczesaniu psikam wlosy keratyna.
staram sie tez racjonalnie odzywiac i miec a miare zbilansowana diete z mnostwem warzyw,ale niestety z uwagi na swoje problemy zdrowotne iektorych wartosciowych rzeczy po prostu nie moge jesc.
uff,to by bylo na tyle.teraz poprosze o werdykt

Edytowane przez rudziaczeq
Czas edycji: 2011-04-24 o 09:45
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:01   #4832
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Większość odżywek do włosów farbowanych robi z loków nieciekawy efekt...wyglądają jakby były nawinięte niedbale na papiloty i się nie skręciły do końca. Polecałabym jednak poszukać odpowiedniego produktu do włosów kręconych. Te kosmetyki zawierają specjalny składnik, który wzmacnia skręt. Polecam serię z matrixa. Śmierdzi ogórkami i tania nie jest, ale nie znam osoby, która by nie była z niej zadowolona. Niezawodny jest również krem do loków z Indoli.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:28   #4833
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

krem do lokow? obawiam sie,ze znow mi to moze przeciazyc wlosy.
dziewczyny,a moze polecicie mi jakas maske do kreciolkow? z takimi rzeczami moje wlosy sie lubia
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:40   #4834
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
poniewaz szampony do kreconych wlosow jakos wybitnie nie chca ze mna wspolpracowac (uzywalam nivea,j.frieda i l'oreal) wrocilam do mojego starego szamponu,ktorym codzienie myje wlosy Wella Pro Series do wlosow farbowanych + odzywka z tej samej serii (nie zawieraja sls,a moje wlosy sa miekkie).
co 2-3 dni uzywam rowniez zamiast odzywki welli odzywke do kreconych lokow pantene (wersja bez splukiwania),ale moje z natury bardzo cienkie i delikatne wlosy(jeden pan,ktory robil mi badanie struktury wlosa powiedzial,ze moje wlosy przypominaja te dzieciece- sa delikatne,cienkie, nieco sie krusza i kreca) nie przepadaja za czyms czego nie wolno splukiwac z wlosow.
krokiem trzecim,juz po odsaczeniu nadmiaru wody(zaprzestalam uzywac tzw "turbanu' z recznika,dzieki Tobie:P) jest uzycie na mokre wloy sprayu do stylizacji lokow Tigi (dokladnie tego
: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ay.html&next=1). pozniej susze wlosy naturalna metoda + uzywanie tzw spineczek do upinania wlosow podczas suszenia- nie uzywam suszarki, gdyz po niej zawsze mam na glowie siano,a dyfuzor sie gdzies zgubil
dwa razy w tyg. nakladam na wlosy maski : jedna to
L`Oreal, Elseve Cement, ktora fantastycznie dziala na moje wlosy, a druga to Maska Nivea do wlosow farbowanych.
codziennie wieczorem wyczesuje moje wlosy z nadmiaru kosmetykow (niestety spray tigi ma tendencje do sklejania wlosow). po wyczesaniu psikam wlosy keratyna.
staram sie tez racjonalnie odzywiac i miec a miare zbilansowana diete z mnostwem warzyw,ale niestety z uwagi na swoje problemy zdrowotne iektorych wartosciowych rzeczy po prostu nie moge jesc.
uff,to by bylo na tyle.teraz poprosze o werdykt
Niestety nie znam tych kosmetyków, musiałabym składy znać...

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
krem do lokow? obawiam sie,ze znow mi to moze przeciazyc wlosy.
dziewczyny,a moze polecicie mi jakas maske do kreciolkow? z takimi rzeczami moje wlosy sie lubia
Może zamiast się rozpisywać, po prostu wrzucę LISTĘ kosmetyków zgodnych z CG (szampony, odżywki, maski...) chodziłam z nią do sklepu
Napiszę co mi z niej odpowiada najbardziej - oczywiście wszystkiego nie przetestowałam : Babydream jako szampon 'codzienny', odżywka Garnier Awokado , Joanna Naturia Miód i Cytryna, żel lniany własnoręcznie kręcony oczywiście lista jest na tę chwilę za krótka...nikt jej chyba nie aktualizuje. Dorzuciłabym jeszcze odżywkę Alterry z Rossmann
Ale się OT zrobił przepraszam
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:47   #4835
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
krem do lokow? obawiam sie,ze znow mi to moze przeciazyc wlosy.
dziewczyny,a moze polecicie mi jakas maske do kreciolkow? z takimi rzeczami moje wlosy sie lubia

Krem jest najlżejszym kosmetykiem do klasycznych loków czyli sprężynek...no chyba, że nie masz loków tylko falowane włosy podatne na kręcenie. To już jest zupełnie inna bajka....
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:59   #4836
AniolekGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: okolice Gniezna
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Już któryś raz z kolei zaglądam na ten wątek i mam straszny mętlik w głowie.. Początkowo byłam zdecydowana na Tomka Betleja, ale dziś po raz nie wiem już który śledzę wątek i znalazłam parę negatywnych opinii na jego temat, próbowałam się do niego dodzwonić, ale jeden nr włącza się poczta głosowa, a drugi ktoś ewidentnie odrzuca połączenie, także Tomka już skreślam. Kiedyś byłam w Emistyle, fakt fajnie mnie obcięła Paulina, ale kolor który mi zrobiła nie bardzo mi się podobał i po drugie szybko się wypłukał i to nie farba była, a toner jakiś.. czymkolwiek się to różni. Jak nie znajdę nic lepszego, to znów pojadę do Emistyle, chociaż mam ok 70 km do Poznania Parę razy w Gnieźnie próbowałam, ale nie byłam zachwycona, zwłaszcza z salonu Gracja - spaliły mi włosy i w odbarwianie "bawiły się" uczennice.. wyszłam w połowie ruda, połowie czarna.. i zapłaciłam za to 200zł później tylko płacz i zgrzytanie zębów.. szybko po farbę skoczyłam i ufarbowałam się w domu.. Pomożecie? W załączniku przesyłam Wam fryzurkę jaką chcę mieć i kolorek Ja mam w tej chwili ciemny brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-modne-109.jpg (26,0 KB, 36 załadowań)
AniolekGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:33   #4837
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

W tym tygodniu wybieram się do mono do Michała. Czy ktoś był u niego wcześniej?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 08:57   #4838
AniolekGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: okolice Gniezna
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

i ciszaaaa.. teraz patrzyłam, że Emistyle się przeniosło do Pniew, więc odpada, bo za daleko. Mój chłopak by tego nie zniósł psychicznie :P
Polećcie proszę kogoś, kto mi ładnie odbarwi włosy, bez zbytniego ich niszczenia i zrobi mi taki kolorek i cięcie jak na zdjęciu w poprzednim moim poście..
AniolekGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:13   #4839
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez AniolekGirl Pokaż wiadomość
i ciszaaaa.. teraz patrzyłam, że Emistyle się przeniosło do Pniew, więc odpada, bo za daleko. Mój chłopak by tego nie zniósł psychicznie :P
Polećcie proszę kogoś, kto mi ładnie odbarwi włosy, bez zbytniego ich niszczenia i zrobi mi taki kolorek i cięcie jak na zdjęciu w poprzednim moim poście..
Po 1. Żeby mieć taką fryzurę musisz mieć gęste, ale niezbyt grube włosy. Na pewno nie będą się tak układały po ściąganiu koloru.
Po 2. To jest najzwyczajniejsze na świecie cieniowanie, które potrafi niemal każdy fryzjer bo to jest pierwsze i najprostsze strzyżenie którego wszędzie uczą.
Po 3. Z tym zastrzeżeniem jest tak, że każde włosy układają się po nim inaczej i trzeba je modelować na szczotkę żeby nadać im kształt. tutaj dodatkowo są albo na wałki albo lokówką wywijane na zewnątrz. Bez tego będą zwykłymi lejącymi się włosami. Zatem jak chcesz takiego efektu musisz się liczyć z godzinnym suszeniem i układaniem włosów.
Po 4. Żeby grzywka się tak układała nie możesz mieć żadnych naturalnych wicherków, nie powinien być robiony od kilku lat przedziałek i włosy muszą naturalnie układać się w falę, inaczej nawet tak obcięta grzywka będzie się układała zupełnie inaczej i będzie ją trzeba maltretować prostownicą itd.
Po 5. Kolor jest zrobiony w photoshopie i podświetlony do zdjęcia. przynajmniej tak wygląda na moim monitorze, bo pamiętaj, że każda z nas widzi ten kolor inaczej w zależności od ustawienia monitora. Na żywo jest jednolity i to jest jakiś kasztanowy brąz zalatujący czerwienią pod światło. Poza tym jeżeli miałaś jakiś czas temu odbarwiane włosy to każdy kolor będzie się po kilku myciach robił matowy i będzie płowiał.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:19   #4840
AniolekGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: okolice Gniezna
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Po 1. Żeby mieć taką fryzurę musisz mieć gęste, ale niezbyt grube włosy. Na pewno nie będą się tak układały po ściąganiu koloru.
Po 2. To jest najzwyczajniejsze na świecie cieniowanie, które potrafi niemal każdy fryzjer bo to jest pierwsze i najprostsze strzyżenie którego wszędzie uczą.
Po 3. Z tym zastrzeżeniem jest tak, że każde włosy układają się po nim inaczej i trzeba je modelować na szczotkę żeby nadać im kształt. tutaj dodatkowo są albo na wałki albo lokówką wywijane na zewnątrz. Bez tego będą zwykłymi lejącymi się włosami. Zatem jak chcesz takiego efektu musisz się liczyć z godzinnym suszeniem i układaniem włosów.
Po 4. Żeby grzywka się tak układała nie możesz mieć żadnych naturalnych wicherków, nie powinien być robiony od kilku lat przedziałek i włosy muszą naturalnie układać się w falę, inaczej nawet tak obcięta grzywka będzie się układała zupełnie inaczej i będzie ją trzeba maltretować prostownicą itd.
Po 5. Kolor jest zrobiony w photoshopie i podświetlony do zdjęcia. przynajmniej tak wygląda na moim monitorze, bo pamiętaj, że każda z nas widzi ten kolor inaczej w zależności od ustawienia monitora. Na żywo jest jednolity i to jest jakiś kasztanowy brąz zalatujący czerwienią pod światło. Poza tym jeżeli miałaś jakiś czas temu odbarwiane włosy to każdy kolor będzie się po kilku myciach robił matowy i będzie płowiał.
Dziękuję za odp! Dużo mi dała. Wiem, że jest podświetlony na paru sesjach foto byłam i widziałam cuda z Photoshopu także wiem z czym to się je. O to, żeby tak się układały mi nie zależy. Z natury mam włosy lekko falowane, dużo zależy od pogody, czasem bardziej, czasem mniej i jeśli mam dobrze wycieniowane jak ta pani ze zdjęcia, to wystarczy, że wduszę w nie trochę pianki do włosów, to będą mi się tak wywijać. Odbarwiane miałam ponad rok temu, teraz jestem po paru kg odżywek i różnego rodzaju ampułek włosy wyglądają o niebo lepiej, ale skleić końcówek już się nie da niestety, więc muszę ściąć. Dzwoniłam i jutro idę na konsultację do salonu A&B w Gnieźnie. Też mnie ładnie ścięły kiedyś i niedrogo Farbować jeszcze u nich nie farbowałam, ale kuzynka do nich chodzi i zawsze ma super kolorek. Nie będę wymyślać, trochę doła załapałam po czytaniu wizażu.
AniolekGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 12:48   #4841
marlen987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witajcie

Przeczytałam niemal cały wątek przez ostatnie 2 dni
Wybieram sie do fryzjera, przeczytałam kilka pozytywnych opini na temat Kludiusza z Kościelnej. Niestety były to stare wpisy i nie wiem czy on wciąż tam jest. No właśnie - tam? O jaki salon konkretnie chodziło, bo na Kościelnej jest duzo fryzjerów. Wiecie cos na ten temat? Poszukuje fryzjera właśnie w tamtych okolicach do którego na ścięcie nie będę czekała miesiąc. Możecie ewentualnie kogoś polecić?
Sołacz, Jeżyce, Winiary itd.
Z góry dziękuje za pomoc.
pozdrawiam
marlen987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 16:54   #4842
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marlen987 Pokaż wiadomość
Witajcie

Przeczytałam niemal cały wątek przez ostatnie 2 dni
Wybieram sie do fryzjera, przeczytałam kilka pozytywnych opini na temat Kludiusza z Kościelnej. Niestety były to stare wpisy i nie wiem czy on wciąż tam jest. No właśnie - tam? O jaki salon konkretnie chodziło, bo na Kościelnej jest duzo fryzjerów. Wiecie cos na ten temat? Poszukuje fryzjera właśnie w tamtych okolicach do którego na ścięcie nie będę czekała miesiąc. Możecie ewentualnie kogoś polecić?
Sołacz, Jeżyce, Winiary itd.
Z góry dziękuje za pomoc.
pozdrawiam
O wypowiadałam się na temat Klaudiusza już i napiszę znów że jest Najlepszy z dużej litery I jesli chodzi o Jeżyce to zdecydowanie do niego lub jego szefowej Anity również jest bardzo dobra, w sumie tylko ona i Klaudiusz tylko z całej 5 fryzerów Kiedyś jescze chyba na ul . Mylnej w salonie "bordo" czy jakoś tak , pracowałą diewczyna o imieniu Julia (włascicielka)i pamietam że też łądnie scinała włosy i koloryzowała, czasem tą drogą jade i widziałąm że salon jest.
Ja natomiast mieszkam teraz na Górczynie i wróciłam do swojego stałego fryzjera Sławka z Salonu "Wenecja" również dziewczyny polecam jego , solidnie, profesionalnie i nie drogo
zauwarzyłam że jesli ktoś jest dobry to wogule się nie reklamuje, czy to fryzjer , czy lekarz, czy przedszkole dla dziecka

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-04-29 o 16:58
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:24   #4843
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

na gorczynie powiadasz? to tam gdzie ja
w zwiazku z tym nurtuje mnie ta "wenecja".to gdzies niedaleko naszej dzielnicy?
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:36   #4844
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
na gorczynie powiadasz? to tam gdzie ja
w zwiazku z tym nurtuje mnie ta "wenecja".to gdzies niedaleko naszej dzielnicy?
Tak na ul .krautchofera Chodze do niego już 6 lat z przerwami kiedy to go "zdradziłam" i bardzo żałuje, bo nie warto było... te całe przereklamowane pseudo fryzjerzy. Ale jak to czesto jest chce się kogoś nowego i czegoś nowego i potem człowiek żałuje Chodzi do niego moja mama, siostra, ciotka itd i każda zadowolona, zwłaszcza siostra która ma długie gęste włosy i lubi takie cieniowanie które nie trzeba układać , to udowodnił jej że tak jej zrobi jak chcę, pocieniował i tylko wysuszył żeby pokazać jak się ułoża, (bez modelowania na szczotke która ukrywa prawdziwe ciecie)i bomba! Bo czesto dziewczyny z salonu wychodza zadowolone a jak umyja włosy w domu to tragedia,......Włosy same sie łądnie ułożyły, heh! Ze ja takich nie mam. zapłaciła 60 zł i wiem że nikomu nieda dotknąć swoich włosów .

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-04-29 o 18:47
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:56   #4845
marlen987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziękuję za info a w którym salonie przyjmuje Klaudiusz?
marlen987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 19:10   #4846
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marlen987 Pokaż wiadomość
Dziękuję za info a w którym salonie przyjmuje Klaudiusz?
Klaudiusz w tym co bliżej apteki Nawet nie wiem czy jest tam nazwa, ale napewno pisze LOreal coś tam. Ja tam chce sie wybrać na przedłużenie włosów do Anity.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 20:37   #4847
zbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez maupa111 Pokaż wiadomość
według mnie najlepszym fryzjerem w poznaniu jest zakład fryzjerski Krukowski ul. Paderewskiego to jest przy starym rynku. byłem już w wielu salonach droższych i tańszych ale żaden nie dorównuje temu. mnie obcina pani Marzena jest świetna a na fryzurę jeszcze nigdy nie narzekałem umie zagadać i w ogolę to fajna babka a wnętrze jest bardzo przytulne bardzo polecam za obcięcie męskie 30 zł
Byłam dzisiaj w w/w salonie. Od dłuższego czasu decydowałam się na dekoloryzację włosów (swego czasu chciałam zafarbować moje mysie włosy na ładny brąz, jednak jak to z kupnymi farbami bywa, zamiast brązu wyszedł CZARNY). Poszperałam w necie, naczytałam się opinii na temat różnych salonów proponujących dekoloryzację i trafiłam na salon Krukowski. Zachęcona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się właśnie na ten salon. Zacznę od tego, że przy pierwszej wizycie, podczas której miałam zamiar się jedynie zapisać, fryzjer (zajmował się mną p. Błażej) dokładnie wypytał o jaki kolor mi chodzi, czym wcześniej farbowałam, a także wziął moje włosy 'pod lupę' żeby ocenić ich kondycję. Po krótkiej rozmowie wspólnie stwierdziliśmy, że wystarczy dekoloryzacja o kilka tonów tak, aby włosy jak najmniej ucierpiały. Umówiłam się na wizytę, która wypadła niecały tydzień później.
Obecnie właśnie wróciłam od p. Błażeja. W salonie spędziłam blisko 4 godziny, jednak jestem w pełni zadowolona. Zostałam potraktowana w pełni profesjonalnie. Moje włosy, tak jak zostałam uprzednio zapewniona, zostały potraktowane w sposób, który zapewnił jak najmniejszy uszczerbek na ich zdrowiu. Oprócz dekoloryzacji i późniejszym farbowaniu moim włosom zostały zaaplikowane całe masy odzywek i regenerujących masek, dzięki którym moje kosmyki są w lepszej kondycji niż przed wizytą. Przed każdym kolejnym krokiem dekoloryzacji byłam uprzedzana o tym, co teraz będzie się działo z włosami i dlaczego tak a nie inaczej. Pan Błażej jest osobą niezwykle sympatyczną i w jego rękach włosy są naprawdę bezpieczne Do tego wspaniała atmosfera salonu i sympatia ze strony zarówno p. Błażeja jak i p. Marzeny. Teraz nie mogę się napatrzeć a moje mleczno-czekoladowe włosy, a po czerni nie ma śladu dostałam także cenne wskazówki co do pielęgnacji, z których na pewno skorzystam.
Jeżeli któraś z Was zastanawia się, nad dekoloryzacją, to ja mogę z czystym sumieniem polecić Wam salon Krukowski. Nie zawiedziecie się, Wasze włosy zostaną potraktowane w sposób profesjonalny a Wy będziecie mogły się cieszyć wymarzonym kolorem i lśniącymi kosmykami
Mam nadzieję, że pomogłam Wam swoją opinią
zbieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 07:32   #4848
marlen987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Aa, to już wiem gdzie to :) Na pewno w najbliższym czasie się tam wybiorę.
marlen987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 19:41   #4849
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

to chyba ten salon niedaleko rossmana.tam pracuje bodajze na kosmetykach kerastasu
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 16:36   #4850
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zbieta Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w w/w salonie. Od dłuższego czasu decydowałam się na dekoloryzację włosów (swego czasu chciałam zafarbować moje mysie włosy na ładny brąz, jednak jak to z kupnymi farbami bywa, zamiast brązu wyszedł CZARNY). Poszperałam w necie, naczytałam się opinii na temat różnych salonów proponujących dekoloryzację i trafiłam na salon Krukowski. Zachęcona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się właśnie na ten salon. Zacznę od tego, że przy pierwszej wizycie, podczas której miałam zamiar się jedynie zapisać, fryzjer (zajmował się mną p. Błażej) dokładnie wypytał o jaki kolor mi chodzi, czym wcześniej farbowałam, a także wziął moje włosy 'pod lupę' żeby ocenić ich kondycję. Po krótkiej rozmowie wspólnie stwierdziliśmy, że wystarczy dekoloryzacja o kilka tonów tak, aby włosy jak najmniej ucierpiały. Umówiłam się na wizytę, która wypadła niecały tydzień później.
Obecnie właśnie wróciłam od p. Błażeja. W salonie spędziłam blisko 4 godziny, jednak jestem w pełni zadowolona. Zostałam potraktowana w pełni profesjonalnie. Moje włosy, tak jak zostałam uprzednio zapewniona, zostały potraktowane w sposób, który zapewnił jak najmniejszy uszczerbek na ich zdrowiu. Oprócz dekoloryzacji i późniejszym farbowaniu moim włosom zostały zaaplikowane całe masy odzywek i regenerujących masek, dzięki którym moje kosmyki są w lepszej kondycji niż przed wizytą. Przed każdym kolejnym krokiem dekoloryzacji byłam uprzedzana o tym, co teraz będzie się działo z włosami i dlaczego tak a nie inaczej. Pan Błażej jest osobą niezwykle sympatyczną i w jego rękach włosy są naprawdę bezpieczne Do tego wspaniała atmosfera salonu i sympatia ze strony zarówno p. Błażeja jak i p. Marzeny. Teraz nie mogę się napatrzeć a moje mleczno-czekoladowe włosy, a po czerni nie ma śladu dostałam także cenne wskazówki co do pielęgnacji, z których na pewno skorzystam.
Jeżeli któraś z Was zastanawia się, nad dekoloryzacją, to ja mogę z czystym sumieniem polecić Wam salon Krukowski. Nie zawiedziecie się, Wasze włosy zostaną potraktowane w sposób profesjonalny a Wy będziecie mogły się cieszyć wymarzonym kolorem i lśniącymi kosmykami
Mam nadzieję, że pomogłam Wam swoją opinią
Mnie wręcz zniechęciła ta presłodka opinia Nie poszła bym do tego salonu ale na szczescie nie dekoloryzuje włosy. Och! ach! ten salon jest niesamowity! Diewczyny zapraszam do salonu krukowski!
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 08:29   #4851
Wikkori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Mówisz, że zbieta to reklamówka? Bo ma 1 wpis?
Ja chyba też na pierwszym poście reklamowałam swoją ulubioną fryzjerkę..

A tak z innej beczki - wkrótce idę na kuponowe zadbanie o włosy w Krzywej Grzywie. Opinie widzę rozbieżne - ktoś był tam ostatnio????

i z jeszcze innej bajki - zaszalałam i jeszcze idę na przedłużanie rzęs. Znacie jakieś linki/fora które warto doczytać PRZED wizytą??? Bo zupełnie nie wiem z czym to się je....
Ale zaszalałam i mam prezent urodzinowy do zrealizowania
Wikkori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:25   #4852
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Wikkori Pokaż wiadomość
Mówisz, że zbieta to reklamówka? Bo ma 1 wpis?
Ja chyba też na pierwszym poście reklamowałam swoją ulubioną fryzjerkę..

A tak z innej beczki - wkrótce idę na kuponowe zadbanie o włosy w Krzywej Grzywie. Opinie widzę rozbieżne - ktoś był tam ostatnio????

i z jeszcze innej bajki - zaszalałam i jeszcze idę na przedłużanie rzęs. Znacie jakieś linki/fora które warto doczytać PRZED wizytą??? Bo zupełnie nie wiem z czym to się je....
Ale zaszalałam i mam prezent urodzinowy do zrealizowania
Nie dla tego ze 1 wpis, tylko dla tego że aż za bardzo przesłodziła i ten wpis taki książkowy ze aż nie wiarygodny. Osobiscie lubie jak ktoś piszę najzwyczajniej w swiecie a nie "kosmyki będą cudowne, bedą błyszczeć jak ble ble ble......." coś taka jestem i wyrazam swoja opinje jak kazda/każdy z nas.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 00:35   #4853
zbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Nie dla tego ze 1 wpis, tylko dla tego że aż za bardzo przesłodziła i ten wpis taki książkowy ze aż nie wiarygodny. Osobiscie lubie jak ktoś piszę najzwyczajniej w swiecie a nie "kosmyki będą cudowne, bedą błyszczeć jak ble ble ble......." coś taka jestem i wyrazam swoja opinje jak kazda/każdy z nas.
no właśnie, mówisz, że wyrażasz swoją opinię bo taka jesteś a mnie krytykujesz za mój sposób. Po prostu nie lubię jak co chwilę powtarzam te same wyrazy, dlatego staram się urozmaicać synonimami.
Co do "słodzenia" to nie wydaje mi się żebym miała bez sensu "sucho" pisać ze "było fajnie, polecam". Chciałam przedstawić wszystko dokładnie, bo wiem, jakich informacji potrzebowałam, gdy sama szukałam opinii o fryzjerach. Wg mnie ważne są efekty wizyty u fryzjera, ale też sam jej przebieg. Dużo czytałam na wizażu, że często osoby przychodzące do fryzjera odczuwają presję z powodu braku czasu fryzjerów/fryzjerek. Tam gdzie ja byłam ostatnio coś takiego nie miało miejsca, dlatego napisałam, że zostałam potraktowana profesjonalnie, a nie jak kolejna głowa którą trzeba szybko machnąć żeby tylko się z czasem wyrobić. Nie każdy fryzjer powie też jak trzeba pielęgnować włosy po takich inwazyjnych zabiegach, jakimi jest dekoloryzacja.
Nie rozumiem takiego podejścia, które zakłada, że jak ktoś jest naprawdę zadowolony z fryzjera to na pewno jest pracownikiem salonu i robi reklamę żeby kogoś naciągnąć. Wbrew pozorom są jeszcze fryzjerzy, którzy pracują w zawodzie z zamiłowania i robią to dobrze.
Być może komuś wystarczy wejście do fryzjera i wyjście (z zadowalającym efektem czy też bez). Dla mnie liczy się też indywidualne podejście do każdego klienta i atmosfera panująca w salonie.
Dla osób zainteresowanych dodam, że po tych kilku dniach od dekoloryzacji moje włosy mają się bardzo dobrze. Nie są suche ani "gumowe"
zbieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 08:06   #4854
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zbieta Pokaż wiadomość
no właśnie, mówisz, że wyrażasz swoją opinię bo taka jesteś a mnie krytykujesz za mój sposób. Po prostu nie lubię jak co chwilę powtarzam te same wyrazy, dlatego staram się urozmaicać synonimami.
Co do "słodzenia" to nie wydaje mi się żebym miała bez sensu "sucho" pisać ze "było fajnie, polecam". Chciałam przedstawić wszystko dokładnie, bo wiem, jakich informacji potrzebowałam, gdy sama szukałam opinii o fryzjerach. Wg mnie ważne są efekty wizyty u fryzjera, ale też sam jej przebieg. Dużo czytałam na wizażu, że często osoby przychodzące do fryzjera odczuwają presję z powodu braku czasu fryzjerów/fryzjerek. Tam gdzie ja byłam ostatnio coś takiego nie miało miejsca, dlatego napisałam, że zostałam potraktowana profesjonalnie, a nie jak kolejna głowa którą trzeba szybko machnąć żeby tylko się z czasem wyrobić. Nie każdy fryzjer powie też jak trzeba pielęgnować włosy po takich inwazyjnych zabiegach, jakimi jest dekoloryzacja.
Nie rozumiem takiego podejścia, które zakłada, że jak ktoś jest naprawdę zadowolony z fryzjera to na pewno jest pracownikiem salonu i robi reklamę żeby kogoś naciągnąć. Wbrew pozorom są jeszcze fryzjerzy, którzy pracują w zawodzie z zamiłowania i robią to dobrze.
Być może komuś wystarczy wejście do fryzjera i wyjście (z zadowalającym efektem czy też bez). Dla mnie liczy się też indywidualne podejście do każdego klienta i atmosfera panująca w salonie.
Dla osób zainteresowanych dodam, że po tych kilku dniach od dekoloryzacji moje włosy mają się bardzo dobrze. Nie są suche ani "gumowe"
Nie wiem gdzie i w którym momencie Cie krytykuje, piszę co myśle o Twoim wpisie który dla MNIE jest nie prawdziwy i reklama, podkreslam dla MNIE jest tu dużo trolli wiec to jest normalne tu na forum. Nic nie mam do Ciebie, idz i pielęgnuj swoje błyszczace i lsniące kosmyki Swoja droga każdy fryzer nawet ten kiepski przeprowadza dialog z klientką. NIe bede wiecej dyskutować i zaśmiecać forum , tym samym biorąć udział w marketingu dla tego salonu. żegnam

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-05-03 o 08:07
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 19:57   #4855
An30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
GG do An30
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie i w którym momencie Cie krytykuje, piszę co myśle o Twoim wpisie który dla MNIE jest nie prawdziwy i reklama, podkreslam dla MNIE jest tu dużo trolli wiec to jest normalne tu na forum. Nic nie mam do Ciebie, idz i pielęgnuj swoje błyszczace i lsniące kosmyki Swoja droga każdy fryzer nawet ten kiepski przeprowadza dialog z klientką. NIe bede wiecej dyskutować i zaśmiecać forum , tym samym biorąć udział w marketingu dla tego salonu. żegnam
Wybacz ale nie zgodzę się z Tobą że każdy nawet kiepski fryzjer przeprowadza wywiad , w ostatnim czasie z braku czasu i zaganiania poszłam do fryzjera na osiedlu , niby to tylko ścięcie krótkich włosów , po pierwsze nie zapytano jak po drugie opitolono że nie mogłam ich ułożyć. Kolor cóż ładny przez 2 tygodnie później się wypłukał. Bywa... następnym razem nie skorzystam.
Swego czasu zachwalałam również Błażeja i robię to nadal, byłam 29 kwietnia i jestem mega zadowolona. Uzyskałam kolor taki jaki chciałam , włosy są ścięte tak że nie mam problemu z układaniem a po dekoloryzacji nie ma śladu nie są w ogóle zniszczone.
REWELACJA. a to że nie ma terminów wolnych to też daje do myślenia.

pozdrawiam
A
An30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:14   #4856
edytapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

witam, byłam niedawno u Bartka z Mono- zrobiłam grzywkę z jednej strony obcieta na prosto i w dodatku wycieta wieksza ilosc wlosow z drugiej strony zaokraglona- masakra, farba tez kiepsa:1wsciekl y
edytapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:41   #4857
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez edytapoznan Pokaż wiadomość
witam, byłam niedawno u Bartka z Mono- zrobiłam grzywkę z jednej strony obcieta na prosto i w dodatku wycieta wieksza ilosc wlosow z drugiej strony zaokraglona- masakra, farba tez kiepsa:1wsciekl y
Ja ostatnio byłam u Michała z mono ,porażka włosy mam poszarpane i w ogóle nie chcą się układać.Nigdy więcej.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:18   #4858
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam,
mam małe pytanko; z jaką kwotą mniej więcej muszę się liczyć za strzyżenie plus kolor w CZESANCE (mam włosy do połowy ramion)? Orientuje się ktoś?
Zawsze chodziłam do GAWW i tam kosztowało to w granicach 330 zł. ostatnio niestety mój budżet jest nieco skromniejszy i szukam jakieś tańszej, ale DOBREJ alternatywy?
pomożecie?
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:55   #4859
zbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez An30 Pokaż wiadomość
Wybacz ale nie zgodzę się z Tobą że każdy nawet kiepski fryzjer przeprowadza wywiad , w ostatnim czasie z braku czasu i zaganiania poszłam do fryzjera na osiedlu , niby to tylko ścięcie krótkich włosów , po pierwsze nie zapytano jak po drugie opitolono że nie mogłam ich ułożyć. Kolor cóż ładny przez 2 tygodnie później się wypłukał. Bywa... następnym razem nie skorzystam.
Swego czasu zachwalałam również Błażeja i robię to nadal, byłam 29 kwietnia i jestem mega zadowolona. Uzyskałam kolor taki jaki chciałam , włosy są ścięte tak że nie mam problemu z układaniem a po dekoloryzacji nie ma śladu nie są w ogóle zniszczone.
REWELACJA. a to że nie ma terminów wolnych to też daje do myślenia.

pozdrawiam
A
hehe no to chyba się widziałyśmy Ja też byłam 29 i się widziałyśmy Przyszłam przed Tobą i przed Tobą wyszłam. Szkoda, że nie widziałam efektu u Ciebie
zbieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:08   #4860
nefelin
Przyczajenie
 
Avatar nefelin
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
GG do nefelin
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez edytapoznan Pokaż wiadomość
witam, byłam niedawno u Bartka z Mono- zrobiłam grzywkę z jednej strony obcieta na prosto i w dodatku wycieta wieksza ilosc wlosow z drugiej strony zaokraglona- masakra, farba tez kiepsa:1wsciekl y
............. nie strasz. wybieram sie do niego za kilka dni .....
czy ktos ma jeszce takei keipskie opinie? aaa boje sie!!!
nefelin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.