na czym schudłyście z ud? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 16:08   #1
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105

na czym schudłyście z ud?


ćwiczyłam, stosowała dietę. Schudłam ale nie z ud. Mój obwód to 54 cm ;/ Dodam że w biodrach mam 84 więc nie za ciekawie to wygląda jakie ćwiczenia tzw 'dywanowe' polecacie, na jakich najbardziej schudłyście z nóg?
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:07   #2
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Oh cześć ! Jak się cieszę, że przeczytałam, że od dzisiaj się odchudzasz. Ja też. Więc możemy robić to razem. Ja również ważę tyle samo co Ty, chcę też tyle schudnąć. Mogę się do Ciebie przyłączyć. Chce być na diecie oraz ćwiczyć 8 minute abs legs buns itd. Co Ty na to ?
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:08   #3
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Cytat:
Napisane przez weroniczka95 Pokaż wiadomość
Oh cześć ! Jak się cieszę, że przeczytałam, że od dzisiaj się odchudzasz. Ja też. Więc możemy robić to razem. Ja również ważę tyle samo co Ty, chcę też tyle schudnąć. Mogę się do Ciebie przyłączyć. Chce być na diecie oraz ćwiczyć 8 minute abs legs buns itd. Co Ty na to ?
Pasuje mi ciesze się
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:23   #4
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Witam koleżanki, ja mogę dołączyć? Właśnie się biorę za skakankę i pokręce może trochę hula-hopem. Chciałabym zrzucić tak z 2 cm w talii i biodrach;] Mam nadzieję że uda mi się w miesiąc...
__________________


Edytowane przez VioletDevil
Czas edycji: 2010-09-27 o 17:29
VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:32   #5
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Tak więc witam. jestem Weronika i pragnę zgubić parę kilogramów. Pod koniec października idę na chrzest oraz 18 urodziny kolezanki. Muszę zgubić przynajmniej 3-4 cm w pasie aby być szczupłą dziewczyną o tali osy Chciałam się zapytać ile macie wzrostu ?
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:33   #6
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Ja mam 165cm a chciałabym jeszcze trochę podrosnąć
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:35   #7
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Cytat:
Napisane przez VioletDevil Pokaż wiadomość
Ja mam 165cm a chciałabym jeszcze trochę podrosnąć
Ja 167 i nie chce więcej Cwiczysz coś? Na czym polega Twoja dieta ? albo będzie polegała ?
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 17:39   #8
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Jeśli 95 przy twoim imieniu oznacza rocznik to jesteśmy z tego samego Nie będę stosować żadnej większej diety tylko ograniczę słodycze, fastfoody i tym podobne. Piję zieloną herbatę. Nie jestem jakaś gruba ważę tak 52kg więc chciałabym stracić te dwa kilo plus ze 2 cm z talii (mam 63) i trochę z bioder jeśli się uda. W sumie bardziej mi chodzi o ładną, wysportowaną sylwetkę
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:50   #9
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: na czym schudłyście z ud?

ja mam 162 cm niestety ;/ ja za to rocznik 96 ;d

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez VioletDevil Pokaż wiadomość
Jeśli 95 przy twoim imieniu oznacza rocznik to jesteśmy z tego samego Nie będę stosować żadnej większej diety tylko ograniczę słodycze, fastfoody i tym podobne. Piję zieloną herbatę. Nie jestem jakaś gruba ważę tak 52kg więc chciałabym stracić te dwa kilo plus ze 2 cm z talii (mam 63) i trochę z bioder jeśli się uda. W sumie bardziej mi chodzi o ładną, wysportowaną sylwetkę
zazdroszcze 52 kg
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:53   #10
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: na czym schudłyście z ud?

W zasadzie odpowiada mi moja waga ale góra jest w porządku a dół już mniej Ogólnie uważam że mam takie trochę kurczakowe nogi Damy radę dziewuchy, obiecuję wam tutaj oficjalnie że jutro nie zjem ani jednej czekoladki, chipsa ani łyżeczki cukru!!
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:58   #11
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: na czym schudłyście z ud?

ja mam chipsowstręt ale do słodyczy ciągnie że ohoho! ;( ale damy radę ;]
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 18:02   #12
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: na czym schudłyście z ud?

musze was zasmucic, nie da sie schudnac miejscowo, ale wydaje mi sie ze aeroby, interwały, hiit na rowerku pomoze na całe ciałko z uwzglednieniem nog
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:02   #13
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: na czym schudłyście z ud?

A i apropo twojego opisu też zapuszczam włosy miałam już takie ładne poszłam podciąć końcówki i z przodu ścięła mi 10 cm bo myślała że chcę je też pocieniować A gdy mam krótkie z przodu to wyglądam jak mała pyzowata dzidzia
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:56   #14
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Heh ja zacznę dietę jutro. Dzisiaj robiłam 8 minute legs i 30 min orbitrek. Ale oczywiście..... brat przyniósł ciasto z wesela i się skusiłam ! musiałam spróbować. zlejcie mnie za to ..
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:31   #15
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Cytat:
Napisane przez VioletDevil Pokaż wiadomość
A i apropo twojego opisu też zapuszczam włosy miałam już takie ładne poszłam podciąć końcówki i z przodu ścięła mi 10 cm bo myślała że chcę je też pocieniować A gdy mam krótkie z przodu to wyglądam jak mała pyzowata dzidzia
ja mam do ramion dopiero, rok temu ścięłam do ucha będzie dobrze, urosną

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez weroniczka95 Pokaż wiadomość
Heh ja zacznę dietę jutro. Dzisiaj robiłam 8 minute legs i 30 min orbitrek. Ale oczywiście..... brat przyniósł ciasto z wesela i się skusiłam ! musiałam spróbować. zlejcie mnie za to ..
mam to samo! ehh te słodycze, to moja zmora.
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:59   #16
VioletDevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Witam ja jak narazie dotrzymałam obietnicyMama mnie tu kusi rafaello ale zostawie sobie na jutro. Muszę się dziś na sprawdzian uczyćZ historii czyli dosyć dużo... ale jeszcze sobie posiedzę na necie
__________________

VioletDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:51   #17
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Ja dzisiaj ćwiczyłam pół godziny na orbitreku, 30 min marszu z biegiem, czeka mnie jeszcze abs .. nie chce mi się, ale muszę. Tłuszczyk na brzuchu nie wygląda dobrze.. Poza tym znowu się dzisiaj skusiłam na odrobinę słodkiego ciasta, ale to lepiej, że zjem troszeczkę kazdego dnia, niż jakbym miała pożreć 2 tabliczki czekolady w czasie tzw dołu
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 17:21   #18
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Cytat:
Napisane przez yymarika Pokaż wiadomość
ćwiczyłam, stosowała dietę. Schudłam ale nie z ud. Mój obwód to 54 cm ;/ Dodam że w biodrach mam 84 więc nie za ciekawie to wygląda jakie ćwiczenia tzw 'dywanowe' polecacie, na jakich najbardziej schudłyście z nóg?
Nie da się "schudnąć z ud", wogole nie ma czegos takiego jak chudniecie z wybranych partii ciała!!!
Chudnie się całościowo, czyli odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna.
To, że twarz chudnie jednym wolniej drugim szybciej albo szybciej z rąk niż z bioder nie znaczy ze mozna odtłuścić tylko ręce lub tylko uda.
Nie ma czegos takiego.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 10:02   #19
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Oj młode damy 14 i 15 lat na karku i już myślicie o dietach i katowaniu się ćwiczeniami? To szaleństwo, Wy jeszcze rośniecie. Nie ma co się odchudzać - ja chcę 2 kg, ja chcę 5kg, kiedy waży się W NORMIE. A tłuszczyk na brzuchu, na udach? (Nie)stety jesteście dziewczynami, więc ZAWSZE będziecie mieć gdzieś trochę tłuszczu, bo tak nas natura stworzyła. Oczywiście, jak osiągniecie skrajnie niską wagę, to tłuszczu nie będzie... Ale to są stany chorobliwe - dzisiaj nie ma tłuszczu, jutro nie ma Was.
Polecam po prostu odstawić słodycze i RUSZAĆ SIĘ. Przyczyna wielu problemów tkwi w braku ruchu - tak, mało się ruszamy, wszyscy. Telewizja, komputery i bach! nagle zamiast spaceru w słoneczny dzień siedzimy od rana do wieczora. Jak chcecie mieć płaski brzuch albo zgrabne nogi, jak mięśnie nie pracują. Garbicie się, siedzicie (pewnie noga na nogę) - to i mięśni brak a tłuszcz się chętnie odkłada. Do tego pewnie 1/3 z Was jest zwolniona z w-fu w szkole.
Trzeba zmienić nawyki, jesteście młode, więc Wam to łatwiej przyjdzie. Spacery na świeżym powietrzu, marsze kilka razy w tygodniu (wystarczy szybki marsz do szkoły i z powrotem, efekty gwarantowane), do tego basen, może jakieś gry zespołowe, skakanka, co tam sobie wymyślicie. A nie żadne diety i myślenie o wadze. Sekret ładnej sylwetki nie tkwi tylko w wymarzonej wadze, ale także w szeregu innych rzeczy, między innymi od ilości ruchu. Możecie ważyć i 48 albo 45 kg, a jak będziecie tylko siedzieć przed TV lub surfować w Internecie, to i tak będziecie narzekać, że brzuch obwisły, że uda sflaczałe, etc.

Ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Codziennie, najlepiej na świeżym powietrzu (także w zimie). Godzinny szybki spacer lub wypad na wycieczkę w weekend więcej Wam da niż 8 minutes ABS. A jak wejdzie Wam to w nawyk, to będziecie to robić bezwiednie a inni będą Wam tylko zazdrościć
__________________

ulpu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 15:20   #20
Silenzio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 294
Dot.: na czym schudłyście z ud?

Cytat:
Napisane przez ulpu Pokaż wiadomość
Oj młode damy 14 i 15 lat na karku i już myślicie o dietach i katowaniu się ćwiczeniami? To szaleństwo, Wy jeszcze rośniecie. Nie ma co się odchudzać - ja chcę 2 kg, ja chcę 5kg, kiedy waży się W NORMIE. A tłuszczyk na brzuchu, na udach? (Nie)stety jesteście dziewczynami, więc ZAWSZE będziecie mieć gdzieś trochę tłuszczu, bo tak nas natura stworzyła. Oczywiście, jak osiągniecie skrajnie niską wagę, to tłuszczu nie będzie... Ale to są stany chorobliwe - dzisiaj nie ma tłuszczu, jutro nie ma Was.
Polecam po prostu odstawić słodycze i RUSZAĆ SIĘ. Przyczyna wielu problemów tkwi w braku ruchu - tak, mało się ruszamy, wszyscy. Telewizja, komputery i bach! nagle zamiast spaceru w słoneczny dzień siedzimy od rana do wieczora. Jak chcecie mieć płaski brzuch albo zgrabne nogi, jak mięśnie nie pracują. Garbicie się, siedzicie (pewnie noga na nogę) - to i mięśni brak a tłuszcz się chętnie odkłada. Do tego pewnie 1/3 z Was jest zwolniona z w-fu w szkole.
Trzeba zmienić nawyki, jesteście młode, więc Wam to łatwiej przyjdzie. Spacery na świeżym powietrzu, marsze kilka razy w tygodniu (wystarczy szybki marsz do szkoły i z powrotem, efekty gwarantowane), do tego basen, może jakieś gry zespołowe, skakanka, co tam sobie wymyślicie. A nie żadne diety i myślenie o wadze. Sekret ładnej sylwetki nie tkwi tylko w wymarzonej wadze, ale także w szeregu innych rzeczy, między innymi od ilości ruchu. Możecie ważyć i 48 albo 45 kg, a jak będziecie tylko siedzieć przed TV lub surfować w Internecie, to i tak będziecie narzekać, że brzuch obwisły, że uda sflaczałe, etc.

Ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Codziennie, najlepiej na świeżym powietrzu (także w zimie). Godzinny szybki spacer lub wypad na wycieczkę w weekend więcej Wam da niż 8 minutes ABS. A jak wejdzie Wam to w nawyk, to będziecie to robić bezwiednie a inni będą Wam tylko zazdrościć
Święte słowa! Lepiej bym tego nie ujeła
W waszym wieku wystarczy trochę ruchu, mniej napoi gazowanych(najlepiej w ogóle) i chipsów i będzie ok.
Silenzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 15:41   #21
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: na czym schudłyście z ud?

ulpu ja też mam 14 lat i uwielbiam katować się ćwiczeniami
Trenowałam przez kilka lat sport i teraz jestem po prostu uzależniona, beznadziejnie się czuję bez intensywnego ruchu. Zrobiłam Brazil Butt Lift, teraz jestem na 4 tygodniu Turbo Fire.
A co do zdrowego odżywiania- gazowanych napojów i słodkich soków nie piję w ogóle, nienawidzę chipsów, czekolady i innych tego typu "przysmaków". I mimo to nie mam idealnej sylwetki.
Także myślę, że forma, utrzymanie dobrej kondycji i wyglądu to sprawa indywidualna, niezależnie od wieku
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.