Co do granatowej marynarki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 17:46   #1
kubam1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45

Co do granatowej marynarki?


Witam
Prosiłbym bardzo drogie Panie o porade w dobrze, pozostałej części ubioru do marynarki koloru granatowego.
Otóż wybieram się na sylwestra na powiedzmy wejska potńcówe, nie ukrywam , że zalezy mi na tym aby się wyróżniać, dlatego tez chciałbym rozsadnie, modnie i gustownie dobrać pozostałe części ubioru do tej oto marynarki: http://x-side.eu/product-pol-1156-JE...KA-GRANAT.html
Proszę powiedzcie mi jak właśnie widzicie taką marynarke z zwykłym białym t-shirt-em pod spodem? a moze bardziej bedzie pasowała elegancka koszula np cos takiego : http://www.denley.pl/product-pol-114...-CZERWONY.html

jakie spodnie do tego i jakie buty??
kubam1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:11   #2
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Co do granatowej marynarki?

Marynarka bardzo ładna to muszę przyznać a do niej polecałabym coś pół eleganckiego ze względu na to że idziesz na luźniejszą imprezę.
Może coś w tym stylu:
http://x-side.eu/product-pol-537-JEE...KA-CZARNA.html
albo

znalazłam fajną koszulę z h&mu ale ma granatowy kołnierz ale jest fajnie skrojona
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:32   #3
kubam1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
Dot.: Co do granatowej marynarki?

dziekuje za rade , ale wiesz co jesli chodzi o koszule to raczej zastanawiałem sie tylko i wylącznie na kolorem białym, inne wydaje mi sie srednio beda pasowac. a co z butami i spodniami?? jaki rodzaj i kolor??

Edytowane przez kubam1990
Czas edycji: 2013-12-04 o 19:33
kubam1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:42   #4
pikovana
Raczkowanie
 
Avatar pikovana
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 42
Dot.: Co do granatowej marynarki?

Ja zwróciłabym uwagę na: piaskowe spodnie (lub szare), biała koszula- co do koloru. A krój? Zależy jak lubisz się ubierać, musisz przede wszystkim czuć się dobrze, aby dobrze wyglądać+ Twoja sylwetka. Strój dobrany do sylwetki to też ważna kwestia możesz poszukać inspiracji w internecie wpisując po prostu "granatowa marynarka" lub inną część garderoby.
pikovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:46   #5
kubam1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
Dot.: Co do granatowej marynarki?

Cytat:
Napisane przez pikovana Pokaż wiadomość
Ja zwróciłabym uwagę na: piaskowe spodnie (lub szare), biała koszula- co do koloru. A krój? Zależy jak lubisz się ubierać, musisz przede wszystkim czuć się dobrze, aby dobrze wyglądać+ Twoja sylwetka. Strój dobrany do sylwetki to też ważna kwestia możesz poszukać inspiracji w internecie wpisując po prostu "granatowa marynarka" lub inną część garderoby.
slyszalem kiedys taka zasade iz nie wolno mieszac wiecej niz dwoch kolorów/ odcieniów, co o tym myslisz? jakie jeszcze buty bys do tego widziała??
kubam1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 18:43   #6
pikovana
Raczkowanie
 
Avatar pikovana
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 42
Dot.: Co do granatowej marynarki?

Jeśli nie chcesz przekombinować lub nie wiesz w co się ubrać to bezpiecznie będzie założyć 3 kolory- tak też uważa wielu stylistów i to naprawdę się sprawdza. Mogą być 2, ale to troszkę mało i może wiać nudą. No chyba, że niezastąpiona czerń+biel (ew. granat+biel)- to praktycznie zawsze dobrze wygląda A buty... postawiałabym na takie w stylu sportowo-eleganckim. Oczywiście z jakimś ociepleniem, a nie jakieś wiosenne tenisóweczki (bo zima)
pikovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 21:10   #7
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Co do granatowej marynarki?

Koszula w biało-niebieską krateczkę
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 17:04   #8
kubam1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
Dot.: Co do granatowej marynarki?

Cytat:
Napisane przez pikovana Pokaż wiadomość
Jeśli nie chcesz przekombinować lub nie wiesz w co się ubrać to bezpiecznie będzie założyć 3 kolory- tak też uważa wielu stylistów i to naprawdę się sprawdza. Mogą być 2, ale to troszkę mało i może wiać nudą. No chyba, że niezastąpiona czerń+biel (ew. granat+biel)- to praktycznie zawsze dobrze wygląda A buty... postawiałabym na takie w stylu sportowo-eleganckim. Oczywiście z jakimś ociepleniem, a nie jakieś wiosenne tenisóweczki (bo zima)
buty w styli sportowo-eleganckim, cszyli jakie? mogla bys jakis obraz zapodac?
kubam1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.