WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 18:24   #1
james_james
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8

WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia


W tym roku wybieram się na studia i rozważam pójście na fizjoterapię na WSG w Bydgoszczy. Z racji tego, że mam zamiar iść na studia zaoczne, zamierzam w tygodniu podjąć pracę. I tu nasuwa się moje pytanie.. czy na fizjoterapii na WSG są praktyki w ciągu tygodnia? Czy będą kolidować mi z pracą, czy od razu powinnam poszukać innego kierunku? Jak to tam wygląda? Czekam na odpowiedź! ))
james_james jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 19:20   #2
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia

Cytat:
Napisane przez james_james Pokaż wiadomość
W tym roku wybieram się na studia i rozważam pójście na fizjoterapię na WSG w Bydgoszczy. Z racji tego, że mam zamiar iść na studia zaoczne, zamierzam w tygodniu podjąć pracę. I tu nasuwa się moje pytanie.. czy na fizjoterapii na WSG są praktyki w ciągu tygodnia? Czy będą kolidować mi z pracą, czy od razu powinnam poszukać innego kierunku? Jak to tam wygląda? Czekam na odpowiedź! ))
Nie wiem jak wyglądają praktyki na tej uczelni, ale wiem, że WSG ma najgorszą opinię w Bydgoszczy - jeśli chodzi o uczelnie wypada najbardziej blado.
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:07   #3
james_james
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia

A może się ktoś jeszcze wypowiedzieć? To lepsza jest uczelnia BSW tak?
james_james jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:24   #4
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia

Cytat:
Napisane przez james_james Pokaż wiadomość
A może się ktoś jeszcze wypowiedzieć? To lepsza jest uczelnia BSW tak?
A nie lepiej iść na UMK Collegium Medicum? Lepsza uczelnia, a nie prywatne, które mają wszystkie kierunki, od medycznych po humanistykę i kierunki inżynierskie... Takie uczelnie które mają wszystko, to tak naprawdę niewiele oferują.
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 15:09   #5
james_james
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
A nie lepiej iść na UMK Collegium Medicum?
Nie, bo chcę iść na zaoczne z tego względu, bo chcę podjąć pracę. A z tego co wiem, na Collegium Medicum są zjazdy co tydzień, od piątku do niedzieli łącznie. A poza tym.. nie mam ochoty marnować życia na studia dzienne, bez pracy i pieniędzy.
james_james jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 17:37   #6
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia

Cytat:
Napisane przez james_james Pokaż wiadomość
Nie, bo chcę iść na zaoczne z tego względu, bo chcę podjąć pracę. A z tego co wiem, na Collegium Medicum są zjazdy co tydzień, od piątku do niedzieli łącznie. A poza tym.. nie mam ochoty marnować życia na studia dzienne, bez pracy i pieniędzy.
Możesz iść na zaoczne na CM, albo np. na UM w Poznaniu, dojeżdżać w weekendy. Moja dobra znajoma studiuje w Poznaniu właśnie, już teraz mgr robi z fizjoterapii, ale na licencjacie była na zajęciach co dwa tygodnie, najczęściej tylko sobota/niedziela, rzadko kiedy w piątki. Może to rozważ? WSG czy BSW to nie najlepsze wybory.
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 23:48   #7
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia

Mam koleżankę, która studiuje na WSG architekturę i w życiu nie chciałabym, żeby ona mi coś zaprojektowała. Cóż, płacisz i zdajesz..
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 16:05   #8
matriankrzak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: WSG w Bydgoszczy - fizjoterapia

WSG to tragedia. Niczego tam nie nauczą. Jedynie co trzeba im przyznać co umieją to nabijać ludzi na kasę. Marketingowo są bez zarzutu. Na szczęście ludzie, którzy chcą coś osiągnąć poczytają opinie na temat tej szkoły i zresztą innych prywatnych i mądrze ominą szerokim łukiem.
matriankrzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.