Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 08:41   #1
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Smile

Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich


Postanowiłam założyć taki wątek jako pomoc dla wizażanek, które planują gdzieś wyjechać, ale nie wiedzą co i jak, przede wszystkim, czy samemu czy z biura podróży noi cena

Wpisujcie
1. Państwo
2. Miasto
3. hotel
4. cena za 1 osobę
5. co było w cenie
6. biuro podróży, albo kto wam to załatwiał
7. czy było warto, króciutko
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...

Edytowane przez majka_mulatka
Czas edycji: 2009-03-18 o 14:01
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:06   #2
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Oj,
dużo tego
ale zawsze na wlasna reke
Ostatnio:
1. Austria
2. Innsbruck
3. Prywatna kwatera (w centrum miasta)
4. cena ok 1500 zł za tydzien
5. Cały koszt pobytu i przejazdu
6. Organizowałam sama
7. WARTO!!!
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 21:59   #3
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

1. Turcja
2.Oludeniz
3. Perdikia
4. 7 tys za 2 tygodnie
5. wszystko - przelot, hotel, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacje) - trzeba było tylko zapłąić za wizę na lotnisku - parę dolarów
6. Alfa Star
7. Było na prawdę warto!!! Miejsce jest po prostu przepiękne!! Wracam tam znowu we wrześniu, a po studiach wyprowadzam się tam na ZAWSZE
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 14:02   #4
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

mało tych wypowiedzi, ktoś dołączy...?
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:34   #5
aadasiowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

1. Cypr
2. Ayia Napa
3. Faros
4. wszystko (HB)
5. ok. 2000zł
6. Scan Holiday
7. było cudownie.. Cypr jest cudownym miejscem, piękne widoki i w ogóle. Ayia Napa w którym mieszkałam.. to typowo turystyczna miejscowość. Jedzenie bardzo smaczne. Trochę nietypowym minusem jest to, że jest tam strasznie gorąco.. jak wychodziło się z klimatyzowanych pomieszczeń na dwór.. było wrażenie jakbyśmy weszli do piekarnika..;D
aadasiowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 10:52   #6
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Cytat:
Napisane przez asienkawisienka Pokaż wiadomość
Ja wybieram się do Meksyku i organizuje sobie samej wylot hotele, hostele i przejazd.

Zanim zdecydowałam się na kierunek podróży odwiedziłam kilka portali turystycznych. Przypadł mi do gustu jeden z nich i polecam Ci go odwiedzić.

Tutaj znajdziesz Mapę świata z wyborem miejsc podróży i opisami:

http://portalpodroznika.pl/mapaswiata.html

Jak wrócę z podróży obiecuje iż też coś napiszę aby inni szukający ciekawych miejsc mogli poczytać
W Meksyku koniecznie wybierz sie na Isla Mujeres. Bajeczne miejsce

Pozdrawiam
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:56   #7
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Cytat:
Napisane przez aadasiowaa Pokaż wiadomość
1. Cypr
2. Ayia Napa
3. Faros
4. wszystko (HB)
5. ok. 2000zł
6. Scan Holiday
7. było cudownie.. Cypr jest cudownym miejscem, piękne widoki i w ogóle. Ayia Napa w którym mieszkałam.. to typowo turystyczna miejscowość. Jedzenie bardzo smaczne. Trochę nietypowym minusem jest to, że jest tam strasznie gorąco.. jak wychodziło się z klimatyzowanych pomieszczeń na dwór.. było wrażenie jakbyśmy weszli do piekarnika..;D
A czy byłaś może tam na wycieczce fakultatywnej do Jerozolimy lub Kairu? Lub może ktoś z Twoich znajomych korzystał?
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 15:34   #8
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
A czy byłaś może tam na wycieczce fakultatywnej do Jerozolimy lub Kairu? Lub może ktoś z Twoich znajomych korzystał?
Witaj,
dawno temu byłam na fakultatywnym wypadzie do Jerozolimy a rok temu wyjechalam z plecakiem do Izraela na 2 tyg.
Jakies pytania?
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:17   #9
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Witam Miło,że sie odezwałaś. Właśnie bardzo mnie interesuje taki fakultatywny wypad do Jerozolimy z Cypru. Organizowane są 1- i 2- dniowe wyjazdy. Jerozolima + Morze Martwe (jeden dzień) oraz Jerozolima + Betlejem (dwa dni). Ewentualny wyjazd w sierpniu. Najbardziej intryguje mnie pogoda: da się tam ten dzień czy dwa wytrzymać ich upały?Przyznam, że trochę mnie to przeraża.I tak w ogóle: niby wiem, z katalogu, jak przebiega wyjazd, ale zawsze człowiek spragniony wieści z pierwszej ręki Na co zwrócić uwagę PRZED wyjazdem i W TRAKCIE?Może jest coś, czego nie wzięłaś ze sobą a by sie bardzo przydało...itd? A ubiór? Czy standardowe zakrycie ramion i nóg (spodnie) wystarczy, czy trzeba miec koniecznie spódnicę? Chodzi m i oczywiście o odwiedzane miejsca świete. A może jeszcze jakieś przydatne rady? Przyznam, że taka wycieczka fakultatywna to jest coś
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 09:03   #10
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Wycieczka 1-dniowa spodobała mi sie tak bardzo, ze postanowiłam zwiedzic cały Izrael.
Warto zobaczyc Jerozolime, Betlejem i Morze Martwe. Czy wycieczka 2-dniowa ma w programie Morze Martwe??? Jesli tak jedź na 2 dni. To niesamowite przeżycie pływac w wodzie przypominającej kisiel

Moze zaczne od przekroczenia granicy. Jadąc do Izraela wstawią Ci pieczątke do paszportu. Jesli planujesz w najbliższym czasie odwiedzic kraje arabskie mozesz mieć problem (nie dotyczy to Egiptu, Jordani czy Tunezji). Jesli byłaś w Iranie czy Syrii to nie wjedziesz do Izraela. Istnieje jednak duze prawdopodobieństwo, że jadąc z grupą zorganizowana pieczątki bedziecie mieli na osobnych kartkach...
Wówczas w paszporcie nie ma śladu po podrozy
Ja niestety musze zmienic paszport jesli chce odwiedzic kraje bliskiego wschodu
Odwieczny konflikt izraelsko-arabski
Odwiedzilam ten kraj w listopadzi i w marcu. Pogoda do zwiedzania byla idealna. Obawiam sie, ze w lato moze być tam upała ale nie przejmuj sie tym. Bedziecie podrozowali klimatyzowanymi autokarami wiec upal nie bedzie az tak uciążliwy.
Koniecznie trzeba zabrać spodnie, bluzke z długim rękawem i jakies nakrycie głowy. Nie chodzi tu tylko o fakt sa to świete miejsca dla katolików. To najważniejsze miejsca kultu dla prawosławnych, dla wyznawców judaizmu i arabów. Trzeba uszanowac także innych ludzi i i ich wyznanie. Oczywiscie lekkie długie ubrania ochronia przed słońcem...

Zdjęcia mozna robic praktycznie wszedzie. Tylko pod Ścianą Płaczu w szabas jest zakaz fotografowania...
Długa spódnica jest potrzebna w Jerozolimie tylko wtedy gdy chcesz wejsc do dzielnicy ortodoksyjnych żydów. O ile mi wiadomo w progranie wycieczek nie ma tego miejsca.

Izrael jest bardziej rozwiniety niz Polska. Kartami kredytowymi mozna płacic nawet w małych knajpkach i kioskach.

Nie przychodzi mi nic specjalnego do głowy... To kraj taki jak kazdy inny. To co zwykle zabierasz w podroz zabierz i teraz.
Ja zawsze mam pod reką butle wody, wigotne chusteczki do odświezenia i dobry humor

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2009-04-29 o 09:18
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 13:18   #11
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Ogromnie Ci dziękuję za tyle rad Z tym Morzem Martwym to dobry pomysł, bo to jedyne morze, w którym będę mogła sobie popływać, bo pływać nie potrafię.Już się widzę unosząca się na falach.... W krajach arabskich nigdy jeszcze nie byłam, ale widzi mi się, że z Ciebie to prawdziwy obieżyświat. Uspokoiłaś mnie co do pogody. To, że Izrael warto zobaczyć, to nie ma wątpliwości. Jak zobaczyłam taką wycieczkę fakultatywną w katalogu to mną aż wstrząsnęło. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeszcze raz dziękuje za Twoje porady i informacje niezwykle praktyczne
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 16:01   #12
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Ogromnie Ci dziękuję za tyle rad Z tym Morzem Martwym to dobry pomysł, bo to jedyne morze, w którym będę mogła sobie popływać, bo pływać nie potrafię.Już się widzę unosząca się na falach.... W krajach arabskich nigdy jeszcze nie byłam, ale widzi mi się, że z Ciebie to prawdziwy obieżyświat. Uspokoiłaś mnie co do pogody. To, że Izrael warto zobaczyć, to nie ma wątpliwości. Jak zobaczyłam taką wycieczkę fakultatywną w katalogu to mną aż wstrząsnęło. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeszcze raz dziękuje za Twoje porady i informacje niezwykle praktyczne
Morze Martwe powoli wysycha wiec warto je zobaczyc...
Nie wiadomo co bedzie za kilkanascie lat
Do pływania w nim dobrze mieć sandaly albo jakies buty w ktorych mozna do wody wejsc. Na dnie leżą grudy solne boso moze byc ciężko
I jeszcze jedno.
Jak bedziesz się w nim kapac weź ze sobą ręcznik i mydło. Na plazy sa prysznice i koniecznie trzeba zmyć z siebie sól. Inaczej BARRRDZOOOO wysuszy skóre.

Jak bedziesz miala jakies pytania to polecam sie

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Przyszło mi jeszcze cos do głowy.
Oczywiscie jesli lubisz...
W Izraelu sprzedaja fenomenalną Chałwe...
Jesli gdzies w starej Jerozolimie zobaczysz na targu - kup....
To najlepsza chalwa jaką w życiu jadlam
Mysle że dewocjonalia mozecie sobie odpuścic... Mase turystow je kupuje ale nie polecam....

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

I znowu cos mi do głowy przyszło
Nad Morzem Martwym (generalnie w całym Izraelu) sa sklepiki z kosmetykami, ktore zawieraja minerały z morza.
Nie sa najtańsze ale warto cos sobie kupic
Ja przywiozlam sól do kapieli i krem marchewkowy (tak, tak marchewkowy).
Myśle, że warto sobie tez kupić błoto. Sprzedaja je także w małych opakowaniach.

Ja podrozuje z plecakiem wiec musze sie ograniczac z zakupami. Potem wszytko na plecach dźwigam...

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2009-04-30 o 16:02
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 19:36   #13
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Ciesze się, że "coś Ci do głowy przychodzi" co chwila
Co do chałwy-oj, lubię, i to jak...(pałam miłością do wszystkich słodyczy Dobrze wiedzieć. Kiedyś przytachałam z Bułgarii całe kilogramy i całą rodzinę uszczęśliwiłam, a ta izraelska , powiadasz, jeszcze lepsza.... W planach wycieczki jest właśnie chwila na zakup kosmetyków z Morza Martwego,pewnie żeby podczas zimowych kąpieli było co wspominać.
Kurczę, taką mam ochotę na ten Izrael, nawet na dzień czy dwa! Przecież takie wspomnienia zostają w człowieku do końca świata. Jeśli uda mi się wyjechać to z pewnością skorzystam z Twoich rad. Jeszcze raz dzięki wielkie. Gdybym potrzebowała jakichś dalszych rad to nie omieszkam Cię "wykorzystać". Ewentualny wyjazd w sierpniu, a teraz to zostaje mi tylko namawiać usilnie współtowarzyszkę podróży na ten a nie inny kierunek
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 08:14   #14
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Ja polecam moją zeszłoroczną wycieczkę zorganizowaną (1 raz jechałam z biura)

1. Turcja
2. Bodrum
3. Bitez Antik
4. cena last minute 1099 zł / os.
5. All jedzenie 5 posiłków dziennie (pyszne), napoje, alkohol, pokoje - my dostaliśmy apartamenty 2 - pokojowe)
6. Jet Turistic
7. Mój pierwszy wyjazd z biura i to na taką tanią wycieczkę - miałam strasznego nerwa, ale to były świetne wakacje. Super hotel, miła obsługa no i okolice wprost wspaniałe.

W tym roku planujemy Cypr, ale chyba już na własną rękę, chyba, ze trafi się okazja LM. Na pewno też odwiedzimy Izrael.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:06   #15
marta1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Kto lubi jeziora może wynająć tani domek na Mazurach. Położony nad jeziorem w bezpośredniej bliskości lasu. Każdy domek jest w pełni wyposażony i umeblowany. Zachwyceni będą wszyscy, którym nieobca jest agroturystyka. Rezerwacja wykonywana jest on-line na Domki letniskowe na Mazurach W tym celu zobacz wolne terminy na noclegi na Mazurach w grafiku rezerwacji w serwisie. Noclegi wykupione przed sezonem mają oczywiście gwarancję ceny. Dostępne są także apartamenty i pokoje. Mazury zapraszają !
__________________
Domki Mazury
marta1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 17:58   #16
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Molka widzę, że Izrael popularny?
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 13:36   #17
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Molka widzę, że Izrael popularny?
coraz bardziej...
moge jeszcze doradzic w sprawie innym miejsc
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:02   #18
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Jak tylko będzie okazja to ja się zgłoszę Coś serce mi mówi, że następna będzie Lizbona, bom się zakochała...Ale to dopiero za jakiś czas, jak się portfel grubszy zrobi. Dodam, że Jerozolima zyskała aprobatę koleżanki, z którą wybieram się na wakacje, co mnie ogromnie cieszy
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:33   #19
canari
Raczkowanie
 
Avatar canari
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 75
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Ja konkretnie polecam Teneryfę. Nie będę się rozpisywać, co mogę powiedzieć - niesamowite miejsce, wspaniała kultura. Zapraszam do mojej galerii, wstawiłam zdjęcia ze swoich wakacji
__________________
Zaglądajcie do mojego albumu zdjęć http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,4canarias.html
canari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 18:32   #20
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Ja póki co szukam jakiegoś fajnego biura i ciekawej oferty... przeglądam i jest tego trochę, ceny nawet w porządku
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:29   #21
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Dziewczyny, Egipt!!! Niedawno wróciłam, było wspanialej niż kiedykolwiek :P Ciepło, piękny hotel, bezcenne chwile lenistwa!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:11   #22
yaponka
Raczkowanie
 
Avatar yaponka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 52
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

też mi sie marzy Egipt w tym roku, zresztą chciałabym wyjechać w ogóle na jakieś wakacje, bo ostatnie dwa lata było krucho z kasą i nigdzie nie byłam. szczerze mówiąc, to się rozglądam za ofertami biur podróży. ostatnio dzieciaczki reklamują wakacje ze scan holiday http://www.youtube.com/watch?v=9NKW4fsoeOk - śmieszne te reklamy. był ktoś z was na wakacjach z tym biurem podróży?
__________________
Wiadomości z Europy
yaponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:52   #23
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Cytat:
Napisane przez yaponka Pokaż wiadomość
też mi sie marzy Egipt w tym roku, zresztą chciałabym wyjechać w ogóle na jakieś wakacje, bo ostatnie dwa lata było krucho z kasą i nigdzie nie byłam. szczerze mówiąc, to się rozglądam za ofertami biur podróży. ostatnio dzieciaczki reklamują wakacje ze scan holiday http://www.youtube.com/watch?v=9NKW4fsoeOk - śmieszne te reklamy. był ktoś z was na wakacjach z tym biurem podróży?
hehe, też mi się podobają te reklamy w TV lecą tylko dwie (w każdym razie ja tylko dwie widziałam) a w necie jest w sumie 9 filmów z tymi dzieciakami - niektóre są boskie

co do samego biura to już się wyżej aadasiowaa o scan holiay wypowiadała i bardzo polecała
ja się zastanawiam, bo bardzo byśmy chcieli wyjechać w październiku do Grecji albo na Cypr, tylko zastanawiam się, bo nasza córeczka będzie miała wtedy ok. 5-6 miesięcy i nie wiem jak to jest podróżować z takim maluchem....
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 11:05   #24
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Wasze polecane miejsca pobytu i wszystko i nich

Cytat:
Napisane przez majka_mulatka Pokaż wiadomość

Wpisujcie
1. Państwo
2. Miasto
3. hotel
4. cena za 1 osobę
5. co było w cenie
6. biuro podróży, albo kto wam to załatwiał
7. czy było warto, króciutko
Ja zdecydowanie polecę:
1. Indie
2. Zachód, centrum i północ Indii, np. Agra, Delhi, Jaipur, Mombai, Goa
3. różne hotele
4. miesiąc 5000 tyś łącznie z biletem lotniczym
5. bilet, pobyt, zwiedzanie, przejazdy, noclegi, zakupy
6. wyjazd na własną rękę
7. Warto i jeszcze raz warto. Indie są cudowne, ludzie są bardzo mili i uczynni. Jest co zwiedzać. Miesiąc to zdecydowanie za krótko

Bardzo podobała mi się również:
1. Jordania
2. Amman, Aqaba, Petra, Wadi Rum
3. Crystal w Aqabie
4. ok. 2000 tyś
5. bilet, pobyt, zwiedzanie
6. biuro Selectours
7. Kraj piękny a przede wszystkim jest tam jeszcze mało turystów co jest dużym plusem Wbrew tego co słyszałam jest co zwiedzać. Ponadto, w Aqabie jest strefa bezcłowa Morze Martwe od strony Jordańskiej też jest cudowne.

Na razie takie dwie propozycje
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.