Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 18:40   #1
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9

Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.


No wiec, jak w tytule czterdziestka na karku. Nadwaga,opadajaca powieka, garbaty nos,cera blada i ziemista z naczynkami. Duzy biust,duzy brzuch i długie nogi. Waga 90 kilo. Całe zycie włosy jaskrawo czerwone ,pomaranczowe i rózowe ale chyba czas na zmiany. Mam odchowane dzieciaki, mysle o załozeniu firmy ale z takim wygladem - porazka. Moja mama nigdy nie przykładała wagi do mojego ubioru, nigdy nie uzywałam kosmetyków i nie miałam fajnych ciuchów. Wiec kompletnie nie znam sie na makijazu i fryzurach. Prosze pomózcie moze uda sie cos ze mnie wyskrobac. Oczy mam czasem mocno zielone, czasem szare w zaleznosci od swiatła. Jako dziecko byłam blondynka , teraz naturalny kolor to szatyn plus popielato mysie przebłyki. Uzywam kremu nawilzajacego, powieki smaruje jakims brazowym cieniem i pod okiem czarna kreska. Ust nigdy nie malowałam, pudru też. Ubieram sie na co dzien w dzinsy i podkoszulki. Ta sukienke ubrałam zeby było widac cała figure.(hmmm figure)
Pozdrawiam i prosze o porade, jestem otwarta na wszelkie eksperymenty.
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 18:59   #2
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Witaj Przede wszystkim, przesadzasz z tą nadwagą! Wydaje mi się, że wystarczy zrzucić tylko kilka kg i będzie super. Nie musisz katować się dietami, ze sprawdzonych wśród moich znajomych mogę polecić: ostatni posiłek o 18, odstawienie ziemniaków, białego pieczywa, makaronu, ograniczenie mięsa. Do tego kilka lekkich ćwiczeń i powinno pójść gładko. Zarówno w kwestii żywieniowej jak i ćwiczeń Wizaż ma specjalne podfora i wystarczy tylko poczytać
Co do włosów - widziałabym Cię w jakimś średnim złotym brązie z refleksami, odcienie rudości też by pasowały. Fryzura - może jakaś delikatna, skośna grzywka + cieniowanie? Przy takiej długości jak masz teraz, niekoniecznie dużo krótsze włoski. Wydaje mi się że korzystniej Ci będzie właśnie w długości do ramion.

Jeśli chcesz ukryć mankamenty na buzi, musisz sobie ustalić zestaw kosmetyków - 1 krem na naczynka, 1 dla cery w Twoim wieku, 1 pod oczy + makijaż, czyli podkład kryjący żeby ukryć naczynka, jeśli nie masz problemów z przetłuszczaniem cery to obejdziesz się bez pudru, jakiś delikatny bronzer na kości policzkowe żeby wyostrzyć rysy, podkreślić policzki ładnie. Na opadającą powiekę powinna pomóc kredka do oczu ALE malowanie kreski na górze, nie na dole. Będziesz musiała ćwiczyć dużo żeby nauczyć się malować kreski tak, by optycznie wyrównać oczy (wiem po sobie bo mam niesymetryczne połówki twarzy i jedno oko ma inny kształt niż inne i muszę nadrabiać właśnie kreską). Jakiś tusz do rzęs i myślę, że będzie super

Muszę powiedzieć że na zdjęciu nie widzę naczynek, bladości, wydaje się że masz naprawdę fajną skórę więc może jesteś trochę zbyt samokrytyczna

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Poza tym mam wrażenie, że masz naprawdę niezłe nogi i możesz zrobić z nich użytek powinnaś nosić spódnice i sukienki jeśli tylko możesz, to naprawdę dodaje dużo uroku

Coś takiego może?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-20 o 20:17 Powód: post pod postem
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:30   #3
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

1. Masz duże piersi i duży brzuch- a więc eksponujemy piersi odpowiednim stanikiem, wątek-> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ne+biustonosze

2. Myślę, że powinnaś zaprzyjaźnić się z lekkim obcasem, tak na zawsze balerinki nie dodają uroku

3. Masz bardzo ładną twarz i jesteś szczęściarą bo masz ciemną oprawę oczu. Niestety Twoja cera Cie postarza..powinnaś kupić sobie podkład o ton jaśniejszy od skóry, a także korektory pod oczy i rozświetlające. na podkład na kości policzkowe, powinnaś nakładać rozświetlacz, napewno będziesz wyglądała młodziej I myślę, że powinnaś zrezygnować z opalania sie tego lata, albo stosować wysokie filtry na twarz. Bo opalenizna postarza, a Ty już wystarczająco jestes opalona

4. Polecam tabletki odchudzające, spalające tłuszcz - działają one tak, że przy nich jesteś zmuszona przestrzegac diety (aby nie mieć przykrych efektów ze strony układu pokarmowego...) dobra mobilizacja, moja mama zrzuciła sporo brzucha na tym. Poza tym pas wibrujący także dawał jej efekty na brzuch. (to takie rady z realnego punkt widzenia, wiem że nie ma co radzić sportu itd, bo to każdy wie, a zmobilizować się niestety trudno...)

co do fryzury, niestety sie nie zam
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:42   #4
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Z pasami wibrującymi radzę uważać, mogą działać tragicznie na kręgosłup
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:23   #5
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

O matko ile informacjii na raz. Musze jeszcze raz dokładnie przeczytac. Zaczełam chodzic na basen 3 razy w tygodniu , rano od 7 do 8-30. Postaram sie z kolacja wyrabiac do 18 max 19.
Podoba mi sie bardzo ta wklejona fryzura. Nigdy nie wiem, ciemny kolor włosów przy ostrych rysach twarzy postarza? Wyostrza jeszcze?
Na zdjeciu nie widac ale cere na twarzy mam faktycznie nie ładna ,taka szaro ziemista a przy nosie zabarwia sie na czerwono. I fakt strasznie szybko sie opalam, wystarczy kilka minut i jestem brazowa.
Mam pytanie dotyczące podkładu, pisze na opakowaniach neutralny, bezowy ,brzoskwiniowy- no czarna magia. Jezeli zrobiłabym włosy na miodowy blond plus pasemka jasniejsze to jaki wtedy podkład>i czy jasne włosy to ozywią twarz?
Zastanawiałam sie na ukosnym bobem z wystrzepiona grzywka, moze by był fajny. Jakos intuicyjnie czuje ze musze miec wiecej włosów z tyłu zeby ten nochal zrównowazyc. Kiedys miałam długie włosy i nosiłam roztrzepane koki ale nie miałam grzywki i brzydko było. Sory za tyle pytan ale dopiero teraz mam troche czasu dla siebie i ucze sie wszystkiego. Usta mam bardzo waskie, szczególnie gorna warga to jakos mozna powiekszyc optycznie? I czy braz do zielonych oczów to dobry wybór?
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:56   #6
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

kolacja powinna byc bialkowa, jakies 2-3h przed snem. jesli kladziesz sie pozniej niz o 22 to jedz pozniej niz o 19. z tym niejedzeniem po 18 to mit, przez ktory spowalnia sie metabolizm. jesli zdecydujesz sie na konkretna diete to polecam diete dukana. watki sa na podforum dietetyka. sama zrzucilam juz 15kg

propozycja fryzury w zalaczniku. kolor - moze jasny braz?
co do makijazu - mozna podejrzec makijaze dziewczyna na podforum MM. podane sa tam tez kosmetki, ktorymi sa one wykonane, wiec to duze ulatwienie. w co warto zainwestowac moim zdaniem - korektor, fluid, tusz do rzes, eyeliner (np. brazowy), roz... jesli chodzi o konrkretne marki to najlepiej poczytac recenzje na KWC.
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:24   #7
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Tak ciemny kolor wlosow wyostrza rysy twarzy, uwazam, ze jasniejsze wlosy ozywia Twoja Twarz - zgadzam sie z pierwsza propozycja w watku: jasnobrazowe wlosy. Nie rob moze od razu tych pasemek, chyba, ze fryzjerowi naprawde ufasz i wiesz, ze tych pasm nie bedzie widac, tylko kolor wyjdzie trojwymiarowy. Czesto tak sie nie dzieje i wychodzi taki efekt poprawienia sie za wszelka cene. Sprobuj subtelnie wprowadzac zmiany (zastrzegam - jesli fryzjer jest dobry moze diametralnej zmiany dokonac od razu ale to duze ryzyko).
Skoro szybko sie opalasz zainwestuj w dobry krem na dzien z filtrem. Na naczynka moge polecic rubialine firmy svr - ten krem miejscowo w okolicach z zaczerwienieniami. Krem ma zielony kolor wiec ladnie je tez maskuje. Filtr jest wazny i powinien miec w zimie SPF przynajmniej 15 a w lecie 30. Do tego przydaloby sie cos z kombinacja kwasu hialuronowego, kolagenu i Q10. Taki krem juz sama bedziesz musiala znalezc. Mozesz tez zakupic serum czysty kolagen, czysty kwas itd ale to droga inwestycja. Takie sera aplikowalabys jeden po drugim. Na poczatek najlepiej rano i wieczorem. Potem mozesz wybrac np kolagen na rano, kwas hialuronowy i Q10 na noc. Czyli rano rubialine na strefe naczynkowa, na to na cala twarz sera lub krem na dzien, na to filtr (chyba ze krem na dzien ma juz filtr, ale warto krem z filtrem do twarzy i tak zakupic) a na filtr podklad. Neutralny itd to kolory - bedziesz musiala przetestowac na wierzchu dloni co najlepiej sie zlewa z kolorem skory - przy testowaniu daj podkladowi przynajmniej ze 4 godziny - naluz na dlon i idz na spacer czy dalsze zkupy, zobacz jak sie zachowuje, czy nie ciemniej, czy nie uczula. Moglabys zainwestowac w podklad liftingujacy - tego lata l'oreal ma w ofercie fluid z serum wewnatrz - spisuje sie niezle (zawiera kwas hialuronowy i bodajze witamine E wiec to by bylo z glowy). Na fluid mozesz nalozyc transparenty puder zeby makijaz dluzej sie trzymal. Co do kolorow cieni - polecalabym ci odcienie sliwkowe i grafitowe - wydobeda zielen oczu.
2 razy w tygodniu zrob sobie domowa maseczke z aspiryny - sa tu na pewno watki ktore opisuja szerzej ale generalnie wez 3 aspiryny bez powlekania i rozpusc je w pol lyzeczki wody. Po minucie mozesz dodac troche jogurtu naturalnego, albo miodu, naloz papke na twarz i po 15 minutach wymasuj tymi twardymi drobinkami zeby wykonac peeling. Cera sie rozjasni i nie bedzie poszarzala. Po takim zabiegu mozez wykonac rowniez liftingujace olejowanie twarzy (nie sprawi ze cera zacznie sie tluscic nie boj sie) - po aspirynie twarz bedzie wysuszona, wiec naloz na dlonie pare kropel czystego oleju z migdalow, masla shea, czy rozy, rozgrzej w dloniach i przyloz je do policzkow a potem do czola. Nastepnie masuj twarz starajac sie rozprasowac zmarszczki - najpierw od dolnej krawedzi nosa (bruzdy nosowo-wargowe) na zewnatrz - powtarzaj ten ruch kilka razy w miare delikatnie zeby nie naciagnac skory tylko ja rozprasowac i dotlenic. Nastepnie ruchy przy dolnych krawedziach ust - w gore, wzdluz miesni szczeki - ruchy koliste rowniez w gore coby je zrelaksowac. Czolo ruch na srodku w gore kilka razy, a potem dwoma dlonmi od srodka na zewnatrz. Jesli to niejasne poszukaj jakiegos filmu instruktazowego na youtube.
Aha, waskie usta uwydatnisz blyszczykiem.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 21:27   #8
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

No jak nie jestem autorytetem w sprawie diet, ktoś tu mądrzej gada najlepiej przeczytać forum dietetyczne i tyle

Cytat:
O matko ile informacjii na raz. Musze jeszcze raz dokładnie przeczytac. Zaczełam chodzic na basen 3 razy w tygodniu , rano od 7 do 8-30. Postaram sie z kolacja wyrabiac do 18 max 19.
Podoba mi sie bardzo ta wklejona fryzura. Nigdy nie wiem, ciemny kolor włosów przy ostrych rysach twarzy postarza? Wyostrza jeszcze?
Na zdjeciu nie widac ale cere na twarzy mam faktycznie nie ładna ,taka szaro ziemista a przy nosie zabarwia sie na czerwono. I fakt strasznie szybko sie opalam, wystarczy kilka minut i jestem brazowa.
Mam pytanie dotyczące podkładu, pisze na opakowaniach neutralny, bezowy ,brzoskwiniowy- no czarna magia. Jezeli zrobiłabym włosy na miodowy blond plus pasemka jasniejsze to jaki wtedy podkład>i czy jasne włosy to ozywią twarz?
Zastanawiałam sie na ukosnym bobem z wystrzepiona grzywka, moze by był fajny. Jakos intuicyjnie czuje ze musze miec wiecej włosów z tyłu zeby ten nochal zrównowazyc. Kiedys miałam długie włosy i nosiłam roztrzepane koki ale nie miałam grzywki i brzydko było. Sory za tyle pytan ale dopiero teraz mam troche czasu dla siebie i ucze sie wszystkiego. Usta mam bardzo waskie, szczególnie gorna warga to jakos mozna powiekszyc optycznie? I czy braz do zielonych oczów to dobry wybór?
Basen doskonały pomysł! Pływanie świetnie rzeźbi ciało, więc o ile będziesz chodzić sumiennie, regularnie i będziesz faktycznie pływać to będą super efekty

Ciemny kolor wyostrza rysy ALE myślę, że dla Ciebie idealny byłby ciepły, jasny, złoty brąz który podbije kolor tęczówek - taki kolor świetnie współgra z zielonymi oczami

Odcienie na podkładach powinno się dobierać do odcienia skóry - czy jest bardziej różowa, czy żółta? Poszukaj wątku o analizach kolorystycznych i poproś o ocenę swojego typu, to bardzo ważne żeby wiedzieć jaki ma się typ kolorystyczny. Tu możesz spróbować zanalizować się sama: https://wizaz.pl/images/agatam/analiza_kolorystyczna/
http://www.makijaz.net/tt.html
Według typu dobiera się kolory ubrań i makijażu

Usta możesz optycznie powiększyć używając jasnych, błyszczących szminek i błyszczyków (tylko unikaj drobinek brokatowych, mogą postarzać - wybieraj odcienie szkliste, "mokre", gładkie)
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 23:52   #9
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Bardzo bardzo dziekuje/ Kopalnia wiedzy, zaczne czytac o makijazach i dietach. Mieszkam w Anglii i blisko domu mam sklep Boots z kosmetykami- ogromniasty. Najpierw wybiore sie po dobry krem na dzien i noc. No i za tydzien do fryzjera. Czy tuniki takie odcinane pod biustem plus spodnie rurki i pantofle na niewysokim obcasie to dobry pomysł? A dekold w szpic czy okragły?
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 00:35   #10
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Witaj Przede wszystkim, przesadzasz z tą nadwagą! Wydaje mi się, że wystarczy zrzucić tylko kilka kg i będzie super. Nie musisz katować się dietami, ze sprawdzonych wśród moich znajomych mogę polecić: ostatni posiłek o 18, odstawienie ziemniaków, białego pieczywa, makaronu, ograniczenie mięsa. Do tego kilka lekkich ćwiczeń i powinno pójść gładko. Zarówno w kwestii żywieniowej jak i ćwiczeń Wizaż ma specjalne podfora i wystarczy tylko poczytać
W tej kwestii radziłabym się najpierw zapoznać z wątkami podwieszonymi na dietetyce. Chociażby 10 przykazań zdrowego żywienia, a dopiero poźniej doradzać.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195668

Niejedzenie po 18 to mit - niby czemu nie można jeść po tej godzinie, żołądek już nie pracuje? W ten sposób można sobie tylko rozlegulować metabolizm(co później może spowodować efekt jojo). Aby podkręcić metabolizm powinno się jeść regularne posiłki co 2-3 godziny, więc i kolacja powinna być 2-3 h przed snem. Czysto białkowa może być nawet tuż przed położeniem się spać.
Niby czemu ograniczać mięso? Każdy posiłek powinien zawierać pełnowarościowe białko, bez tego schudnąć może być naprawdę ciężko.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
4. Polecam tabletki odchudzające, spalające tłuszcz - działają one tak, że przy nich jesteś zmuszona przestrzegac diety (aby nie mieć przykrych efektów ze strony układu pokarmowego...) dobra mobilizacja, moja mama zrzuciła sporo brzucha na tym. Poza tym pas wibrujący także dawał jej efekty na brzuch. (to takie rady z realnego punkt widzenia, wiem że nie ma co radzić sportu itd, bo to każdy wie, a zmobilizować się niestety trudno...)
Nie chudnie sie miejscowo, tylko z całego ciała. Więc niby jak można stracić cm z brzucha nakładając sobie na niego jakiś pas? To taki sam pic na wode, jak naklejanie sobie jakiś plastrów, czy inne bzdety, żeby naciągnąć ludzi.
A co do sportu może i zmobilizować się trudno, ale nie ma innej rady. Tylko odpowiednia, dobrze zbilansowana dieta + odpowiedni wysiłek fizyczny(aeroby, interwały, ćwiczenia siłowe).
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 00:45   #11
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Parę fryzur abyś wiedziała mniej więcej czego unikać, a jaką fryzure można zrobić. Ja bym stawiała naciepły brąz albo ciemniejszy blond. Pocieniowałabym włosy i zrobiła grzywkę.

Co do ubioru, tuniki odcinane pod biustem + rurki jak najbardziej ok, do tego dorzuciłabym koturny jakieś no i może jakąś sukienkę ? w końcu lato się zbliża i koniecznie polecam wątek o dobrym dobraniu stanika, naprawdę ma to ogromny wpływ na sylwetkę.
__________________
Zakupy z wampirkiem - wątek informacyjny
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 01:11   #12
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Ja tylko powiem, że jak się "zrobisz" to piękna kobieta z Ciebie będzie

Zimny brązik na naczynka pomoże Pocieniuj mocno włosy, ale nie obcinaj je na krótko. Ubieraj się w kobiece ubrania podkreślające talię.

Z makijażem raz na jakiś czas zaszalej - pooglądaj sobie różne i popróbuj. Kup sobie trochę nowych kosmetyków i pobaw się
Lekki podkład (lekki! bo masz ładna cerę), jakiś puder, kilka odcieni cieni, tusz i błyszczyk/szminka.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:23   #13
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Skoro mieszkasz w UK to pewnie rozumiesz angielski. W takim razie polecam kanal fuzzkitty na youtube: http://www.youtube.com/user/fuzkittie - kopalnia wiedzy o kosmetykach i kolorowce.

Masaz: http://www.youtube.com/watch?v=qkwH8...eature=related

Anti-aging skincare: http://www.youtube.com/watch?v=4pMCgNzPn2U

Odmladzajacy make-up: http://www.youtube.com/watch?v=wJ7xs...eature=related

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

A i dekolt w serek.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:15   #14
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Moja mała metamorfoza...
PS Masz 2 wątki takie same, trzebabyło by je połączyć
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:37   #15
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

ok to zaczynamy a wiec fryzura zdecyduj sie na jasniejsze wlosy badz balejaz doda to wlosom refleksow ktore rozjasnia twarz wystrzegaj sie fryzur uniesionych z przodu do gory tzw "zaczes" platynowych pasemek ciezkich grzywek krotkich ciec
jesli chodzi o pielegnacje to wybieraj kremy gleboko nawilzajace i ujedrniajace kazdego wieczorku wklepuj w twarz krem przeciw zmarszczkowy ktory wygladzi linie 2 razy dziennie nakladaj krem pod oczy aby wzmocnic jego dzialanie wloz krem do lodowki regularnie stosuj pilingi i maski ujedrniajace nawilzaj szyje i biust do tego celu wybieraj produkty liftingujace i ujedrniajace
no i oczywiscie dieta jesli chcesz wygladac smuklej
twoje zadanie polegac ma na pielegnacji skory na twarz i ciala
w makijazu wystrzegaj sie ciemnych kolorow cieni podkladu pudru szminki
to na tyle male info w pigulce trzeba jeszcze poszukac ci zestawienia przykladowych zestawow ubran dla 40latki zeby bylo kobieco i modnie ..cdn..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:29   #16
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Cytat:
Napisane przez NuSk Pokaż wiadomość
O matko ile informacjii na raz. Musze jeszcze raz dokładnie przeczytac. Zaczełam chodzic na basen 3 razy w tygodniu , rano od 7 do 8-30. Postaram sie z kolacja wyrabiac do 18 max 19.
Podoba mi sie bardzo ta wklejona fryzura. Nigdy nie wiem, ciemny kolor włosów przy ostrych rysach twarzy postarza? Wyostrza jeszcze?
Na zdjeciu nie widac ale cere na twarzy mam faktycznie nie ładna ,taka szaro ziemista a przy nosie zabarwia sie na czerwono. I fakt strasznie szybko sie opalam, wystarczy kilka minut i jestem brazowa.
Mam pytanie dotyczące podkładu, pisze na opakowaniach neutralny, bezowy ,brzoskwiniowy- no czarna magia. Jezeli zrobiłabym włosy na miodowy blond plus pasemka jasniejsze to jaki wtedy podkład>i czy jasne włosy to ozywią twarz?
Zastanawiałam sie na ukosnym bobem z wystrzepiona grzywka, moze by był fajny. Jakos intuicyjnie czuje ze musze miec wiecej włosów z tyłu zeby ten nochal zrównowazyc. Kiedys miałam długie włosy i nosiłam roztrzepane koki ale nie miałam grzywki i brzydko było. Sory za tyle pytan ale dopiero teraz mam troche czasu dla siebie i ucze sie wszystkiego. Usta mam bardzo waskie, szczególnie gorna warga to jakos mozna powiekszyc optycznie? I czy braz do zielonych oczów to dobry wybór?
witam na dobrym tym razem forum
co do fryzury i farbowania - koniecznie idz do fryzjera, nie kombinuj z tym miodowym blondem z refleksami na wlasna reke mysle ze wlasnie ten kolor bedzie dla Ciebie idealny
podklad, wydaje mi sie ze bezowy naturalny bedzie ok, ale najelpiej to by bylo, gdybys poszla do sklepu i wybrala 3 kolory podkladow ktore na oko wygladaja tak jak kolor Twojej cery, i nanies je grubszymi paskami na policzek (potem to zetrzesz, nie martw sie )
ten ktory jest najbardziej zblizony do koloru skory, moze o ton jasniejszy, tzn.nie odznacza sie - to najodpowiedniejszy kolor dla Ciebie. Ciezko tak na oko, ze zjecia okreslic jaki musisz wybrac kolor podkladu aby byl idealny. ja uzywam innego odcienia latem, jak jestem opalona, a innego zima bo straszny ze mnie bladzioch

co do cieni do zielonych oczu to tu jest watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4640

na waskie usta najlepsze sa jakies blyszczyki w naturalnych, jasnych kolorach tylko nie zadne metaliczne itp
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:41   #17
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Nosiłabym rękaw 3/4, żeby nie było widać tatuaży. Nie są zbyt estetyczne.
No i poszukaj dobrego stanika, bo zdaje się, że ten, który masz na zdjęciach nie spełnia do końca swojej roli.

Tu możesz oszacować swój rozmiar : http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 23:03   #18
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

1. Koniecznie! Zajrzyj do wątku o dobieraniu biustonoszy - lub na lobby kiściastych (www.biusciaste.prv.pl) I to już będzie połowa twojego sukcesu Pooglądaj sobie serię "biust na żywo" na stanikomania.blox.pl, żeby się dowiedzieć, jak szybko można się zmienić
Jeśli mieszkasz w UK, łatwo Ci będzie znaleźć sklepy z szeroką rozmiarówką biustonoszy i profesjonalnym brafittingiem. (Np sieć Bravissimo)

2. Jeśli chodzi o sylwetkę, to basen to rewelacyjny pomysł. Polecam też rower

3. Świetne nogi. Niewielki obcas i spódnica 'w kolanko' Ale zrezygnuj z balerinek

4. Makijaż: oczy - rozświetlenie delikatnym, jasnym cieniem - ciepły róż, beż, piaskowy, kawa z mlekiem. Możesz robić cienką kreskę brązową kredką - lekko wyciągając kącik w górę. Wytuszowane, nieposklejane rzęsy. Tusz może być czarny, grafitowy, brązowy...
Usta - szminka koralowa, w odcieniu zgaszonego różu, beżowo-różowa. Nieco ciemniejsza albo tak ciemna jak naturalny koloru ust. Błyszczyk tylko "mokry", metaliczne i brokatowe odpadają.
Twarz - podkład troszeczkę jaśniejszy od twojego koloru skóry. Tak ćwierć tonu, żeby nie dał efektu maski. Róż na policzki!
Możesz delikatnie musnąć boki twarzy i zaznaczyć kości policzkowe. Modelowanie twarzy bronzerem zostawię koleżankom - może któraś doradzi

5. Włosy - myślę, że dobrze by im było w długości do linii brody. Możesz sobie pozwolić na różne rodzaje fryzur - gładsze albo bardziej postrzępione... Kolor od ciemnego słonecznego blondu przez karmelowy i złocisty jasny brąz. Różne wariacje jasnego brązu aż do odcienia mlecznej czekolady, najlepiej ze złotymi refleksami. Albo może coś w stronę koloru koniaku?

Załączam kilka przeróbek
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 23:07   #19
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
1. Koniecznie! Zajrzyj do wątku o dobieraniu biustonoszy - lub na lobby kiściastych (www.biusciaste.prv.pl) I to już będzie połowa twojego sukcesu

lobby BIUŚCIASTYCH nie kiściastych. Chochlik kurna chochlik jakiś!
(albo śpiąca jestem)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 23:14   #20
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

widzę że dziewczyny dobrze radzą
jeśli o mnie chodzi to proponowałabym na poczatek:
1. lekka fryzura, trochę postrzępiona z grzywką na bok, aby włosy były lekko odbite od głowy, co do kolory jaśniejsze refleksy w grzywie by spokojnie wystarczyły
2. co do buzi to porządny korektor pod oczka, skorzystaj z rad dziewczyn na makijażach gdzie uczą modelowania twarzy brazerem - podkreśl kości policzkowe
3.co do ciuchów to napewno pastelowe, jasne i ciepłe barwy, luźne i zwiewne góry(możesz wyeksponować ładny biust sporym dekoltem )dopasowane doły - może jakies rurki w jednolitej barwie - broń boże przecierane !
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:18   #21
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Padł mi laptop ale na szczescie juz działa. Jak tak Was czytam to wprost nie moge uwierzyc ile Wy macie wiedzy na temat urody. Postaram sie dostosowac do siebie Wasze rady, tylko juz sama nie wiem co z tym kolorem, poszłam po farbe i wrócilam z niczym bo nadal podobaja mi sie rudosci. Jednak zdecyduje sie na fryzjerke, propozycja Kapust mnie powaliła prawie,nie poznałam sie. No i rude włosy mi zrobiłas. Nie wiedziałam ze mozna tak sobie zdjecie 'uczesać'. Naprawde duza pomoc. Jestescie cudowne. Zaczynam czytac o biustonoszu teraz, bo piersi mam wielkie , i fakt przydałoby sie je ujarzmic..
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 16:28   #22
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Cytat:
Napisane przez NuSk Pokaż wiadomość
Padł mi laptop ale na szczescie juz działa. Jak tak Was czytam to wprost nie moge uwierzyc ile Wy macie wiedzy na temat urody. Postaram sie dostosowac do siebie Wasze rady, tylko juz sama nie wiem co z tym kolorem, poszłam po farbe i wrócilam z niczym bo nadal podobaja mi sie rudosci. Jednak zdecyduje sie na fryzjerke, propozycja Kapust mnie powaliła prawie,nie poznałam sie. No i rude włosy mi zrobiłas. Nie wiedziałam ze mozna tak sobie zdjecie 'uczesać'. Naprawde duza pomoc. Jestescie cudowne. Zaczynam czytac o biustonoszu teraz, bo piersi mam wielkie , i fakt przydałoby sie je ujarzmic..
Rudości też mogą być Tylko niezbyt jaskrawe, marchewka odpada, ze względu na przygaszony odcień skóry (będzie się wydawać bardziej poszarzały) i popielate brwi. Chociaż też raczej wybierałabym jaśniejsze odcienie niż kasztan...
Zresztą, pogadałabym z fryzjerem, bo prawdopodobnie, dla uzyskania ładnego koloru potrzebne będzie rozjaśnienie włosów (na zdjęciu masz dosyć ciemne - chyba, że to wina zdjęcia?)

Powodzenia w dobiorze biustonosza - wcale nie masz "wielkich" piersi - tzn może są duże ogólnie ale wg mnie bardzo proporcjonalne. A ładnie podtrzymane będą wyglądać zgrabnie i podkreślą całą sylwetkę
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 15:41   #23
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Zrobiłam małą stylizację, w profesjonalnym programie graficznym, jakim jest paint

Rady odnośnie sylwetki: Ubierałabym ciemniejszą, stonowaną górę do jaśniejszego dołu, może być nawet w mocnym kolorze - ładnie wyrówna proporcje. Góra stroju prosta, ramiona gładkie. Wskazany rękaw do łokcia. Dekolty w serek, trójkątne, mogą być duże
Myślę, że dobrze będzie się układać bluzka z dekoltem kopertowym, i/lub odcinana pod biustem Masz bardzo zgrabne biodra, więc bluzki mogą się kończyć na wysokości kości biodrowych - to je ładnie podkreśli.
Spokojnie możesz pokazywać nogi - spódnica nad kolano jak najbardziej - są twoim atutem
Butki na niewielkim obcasie.
Jak tam poszukiwania biustonosza?
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:07   #24
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

włosy - średni blond, naturalny blond, złocisty blond

stanik -> http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ tu jest kalkulator zmirzyć się dokładnie i poczytać o tym .. mojej mamie z 85 na 75 zminiłam obwód więc wiem co mówię .. dobry stanik zmienia figurę

jeśli chodzi o cerę -> jest w sklepach dużo maseczek w saszetkach .. poczytaj na opakowaniu które są dla cery zmęczonej, ziemistej i niedotlenionej i kupić parę rodzai a potem przetestować np w poniedziałek i piątek robię sobie maseczki ... do samo należy zrobić z kremem kupić jakiś dotleniający czy rozświetlający

jeśli chodzi o figurę -> kupować regularnie gazety typu superlnia, dbamy o zdrowie czy jakieś inne i uczyć się o zdrowym trybie życia
brać psa na długie spacery, jeść pełnowartościowe posiłki i odstawić wszytskie duperele typu napoje gazowane, słodycze, słone przekąski, smażenie na głębokim oleju, białe pieczywo i inne rzeczy zbędne. Grunt to 5 posiłków o stałej porze i dające energie śniadanie. Nie głodzić się teraz są jabłka, gruszki, truskawki, jagody zawsze coś się znajdzie w lodówce pełnego witamin do zabicia głodu. Picie 2 litrów wody codziennie. Będzie dobrze nie ma jakiejś tragedii

wyrzucić z szafy czarne ubrania bo są smutne ... jak się ma szrą twarz to należy ją rozweselać kolorami
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 23:28   #25
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

A więc.l Zrobiłam listę. W piatek ide kupic buty, bedzie to duze wyzwanie bo od zawsze nosiłam balerinki albo sportowe. Zgodnie z zaleceniami poszukam czegos na obcasie, oczywiscie na niezbyt wysokim jak na poczatek. Poniewaz upał nie do wytrzymania u nas , najpierw kupie sandałki na obcasie a może koturny. Oczywicie najchetniej kupiłabym cos brazowego lub czerwonego z mnóstwem drewnianych koralików. Ale postanowiłam ze wreszcie kupie jakies eleganckie. Następne w kolejce bedą sukienki , moze kilka spódnic i bluzek. Nigdy nie chodziłam w sukienkach, to tez wyzwanie. Najbardziej martwi mnie to ze jest duza rozbieznosc pomiedzy tym co bardzo bardzo chciałabym nosic a tym co do mnie pasuje. Zgadzam sie z Waszymi propozycjami, czterdziestka to kobieta elegancka, kobieca,zadbana- a ja bym założyła dzinsy i hipisowską bluze, mnóstwo korali czerwonych zielonych i rozczochrała wlosy. Ale to dobre było dla mnie 20 lat temu Tez idziecie na takie kompromisy? Jak juz bede cała gotowa to wkleje zdjecia.
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:52   #26
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

ja ubieram moją mamę ma 45 lat ... najczęściej znajduje coś w jej guście w h&m, cubusie, reserved , camaieu ( tutaj chyba najwięcej ) .. moja mama nosi jeansy i zakłada jakieś proste koszulki lub koszule tuniki
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 10:59   #27
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Na początek spróbuj z koturnami bo są zwykle bardzo wygodne no i masz teraz świetny czas na zmianę garderoby, wyprzedaże wszędzie chyba stawiaj na ubrania proste, nieskomplikowane ale eleganckie, ładne. Raczej unikaj dziwnych dodatków w nich (typu koraliki które tak lubisz, jakieś nadruki, cekiny i nie wiem co tam jeszcze ). Czekamy na zdjęcia
A do fryzjera się też wybierzesz?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:56   #28
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

NuSka! Szczerze to nie czytałam propozycji dziewczyn, tylko Twoj ostatni post. To, że masz czterdzieche, nie oznacza, że musisz być ciągle elegancka nosząc spódnice, do których nie jesteś przekonana. Odpowiednio dobrane spodnie (byś musiała wrzucić zdjęcie w spodniach, bym była w stanie Ci pomóc) w połączeniu z ładną bluzeczką, a nawet dzinsy to coś, co wciąż możesz nosić! To samo odnosi się do balerinek. Masz 40 lat, nie 60, wiec dalej jesteś młoda i możesz sobie jeszcze pozwolić na "młodzieżowe" rzeczy! Jeśli nigdy nie nosiłaś spódnic to kup jedną bądź dwie na próbę. Pamiętaj, że najważniejsze jest by czuć się dobrze w tym co się nosi, wtedy inni będą Cię też tak spostrzegali
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:12   #29
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

Wiesz, rady które dałyśmy odpowiadają na pytanie, jak się ubierać, jeśli chciałabyś prowadzić działalność gospodarczą i robić dobre wrażenie
Na "luzie" spokojnie możesz się ubierać, w stylu, który lubisz, człowiek, który się podoba sobie i jest z siebie zadowolony sprawia lepsze wrażenie. Tylko dobieraj kolory i fasony odpowiednie dla Ciebie Np czerń dookoła buzi odpada, ale ładnie zastąpi go ciemny fiolet i granat.
Niech podstawą będa dobrze dopasowane dżinsy. Uff, wiem, czasami trzeba zmierzyć naście fasonów, żeby wybrać te najlepsze
Ale potem, jeśli już będziesz mieć takie idealnie dopasowane w szafie, w jednolitym średnio ciemnym kolorze i o uniwersalnym fasonie, możesz je łączyć na "poważnie" do pracy z bluzkami koszulowymi lub bluzkami i żakietami - i też wyglądać świetnie, a zarazem profesjonalnie

Np polecam spodnie z jednolitego ciemnogranatowego denimu z zaznaczonym kantem, lekko rozszerzane - pasują zarówno do stylu hippie jak i do jedwabnej bluzki, żakietu i perełek kwestia dodatków
I do tego, noszone do koturn i obcasów wydłużają i wysmuklają nogi

A butki na koturnach zamiast obcasów też mogą być, nie musisz szaleć z 10cm szpilką
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:44   #30
NuSk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Prawie czterdziecha potrzebuje pomocy.

No jestem niepoprawna. Kupiłam włoskie japonki na koturnie w kolorze.......pomarancz na korkowym spodzie! Takie sa cudne ze nie mogłam sie oprzec. Zrobie jutro zdjecie i wkleje. Wygodne sa niesłychanie i ..podobaja mi się.Zastanawiałam sie i macie racje . Nie musze zawsze wyglądac jak bizneswomen. Kupie kilka oficjalnych zestawów, a na codzien porzadne ciemne jinsy plus tuniki.Widze ze koturny naprawde sa uniwersalne, do spodni spoko i do sukienki tez. Oczywiscie skorzystam z pomocy w sprawie spodni,wkleje moje ulubione spodnie w których chodze na okragło i zobacze ja mi poradzicie. Za miesiac szał wyprzedaży, znizki do 90%...oj zaszaleje.
NuSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.