Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 09:37   #691
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko to jakas panna mloda i jej kreacja
a oto nastepne ja niewiem ale niektorzy przesadzaja:hahah a:
Ale dobreeee
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:47   #692
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hmm


---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Agatau kolor dla Ciebie za chłodny ciut. Mam podobną cerę, może ciut mniej wyraźne rumieńce. Pewnie to kolor po c12 lub podobnej beżowo-perłowej farbie? Mi c12 dawało taki efekt, a po c10 jest bardzo ok Coś neutralniejszego będzie lepsze.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

łee kupiłam dziś lakier pistacjowy Lovely i właśnie pomalowałam paznokcie. Masakra, chyba bym musiała mieć czarną karnację, żeby to wyglądało ładnie
pokaż te pistacje

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no ja mam sąsiada strasznego Raz że np ojcu obija drzwiami samochód. Nie dość że parkuje na dwóch miejscach to jeszcze chrabia nie potrafi normalnie drzwi otwierać
W nocy to czasem takie jęki słychać i łóżko chodzi że masakra... ja rozumiem, no ludzka rzecz. Ale jednak są granice... a wiadomo że ściany w blokach cienkie i troche zrozumienia dla innych, nie każdy chce tego wysłuchiwać
Co chwile darcie, awantury. Najbardziej mi szkoda dzieciaków bo naprawde codziennie słychać płacz
I wiecie ja nie powiem lubie sobie głośno muzyki posłuchać jak sprzatam czy coś, ale nigdy nie puszczam tak żeby komuś zagłuszać wszystko w koło, bo zdaje sobie sprawe z tego że to wszystko sie niesie strasznie.
A on? 3 w nocy i jazda napierdzielanie Ja czasem nie moge okna otworzyć bo oni sobie robia imprezke na balkonie i jazda na całego z muza I nie idzie przy tym zasnąć...

Koszmar to jest
koszmarny sąsiad

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatko ja uwazam ze obecny kolor jest ok, bo niby lekko za chlodny, ale to tuz po farbowaniu wiec sie zmyje. i wtedy bedzie dobrze.
z twoja buzia jest wszystko ok, ale ze wzgledu na rumianosc wlasnie odradzam ci cieple i lodowate mocno kolorki- w cieplych- jak baba z pola a w zimnych jak chora

jestem wsciekla
tz mnie obudzil i pojechal w cholere do kumpla robic samochod.
na caly dzien.
to po h*j mnie budzil!
juz widze jaki cudowny dzien mnie czeka i jeszcze wyje*ista pogoda
Co za Tż
mnie obudziło ostre słoneczeko chociaż rewelacyjnie się nie czuję dziś

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Agatko napisałam w albumie

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ja jestem załamana
wczoraj ściągnęlam włosy i masakra

nie dość,że zgrzewy nie chciały puszczać ani plynem ani acetonem wyszarpalam sobie troche wlosow
a jak zobaczylam dlugosc to sie poryczalam,mam wlosy do ramion
najpierw myslalam,ze mi sie wykruszyly,ale koncowki wygladaja na zdrowe i sa rownej dlugosci wiec... ten fryzjer u ktorego bylam podciac przedluzane mi obcial jeszcze moje tyle zapuszczania na nic

mam dość moich włosów !!

Pofarbowałam londą 18 z tej serii czerwonych i o dziwo trzymalam 30 min na odroscie i nie sa rude tylko takie beżowe...
Jedyny plus...
Ale i tak nie moge na siebie patrzeć
biedactwo
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:50   #693
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dzien dobry

ale miałam super wieczor ledwo co wstałam dzis

pisałyście wczoraj o ulubionych baunsowych kawałkach..
ja mam duuuzo, ale zawsze wracam do tych dwóch :

http://www.youtube.com/watch?v=GsiRsGEAJm8

http://www.youtube.com/watch?v=3tQxE0jMwQs

rozkrecają sie kolo 1:50

Agatko-slicznie wyglądasz a spodniczka przecudowna
kolor bardzo moj

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

a ostatnio w kółko słucham tego kawałka http://virros.wrzuta.pl/audio/0bDj53..._them_girls_at

fajne kawałki
3 link też bardzo lubię

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Infatuated gratuluje zdania egzaminu




Nie wiem.. nie opalam się przesadnie w solarium, ostatnio byłam w lutym a i jak już chodzę to max 1 w tygodniu.. i nie zauważyłam by kolor opalenizny solarowej różnił się czymś od słonecznej..
Nigdy po słońcu nie miałam złocistej opalenizny, zawsze jestem typowo brązowa - taką mam skórę i taką samą mam po solarium - nigdy nie byłam ani nawet w podobie pomarańczowego nie miałam opalenizny..




Ślicznie Ci Choć 1 zestaw podoba mi się bardziej Ten drugi taki elegansiejszy



No.. wszyscy się wtedy śmieją..




Nie wiem.. tak czytałam tą dyskusję wczoraj i po prostu szczęka opadała mi coraz niżej.. gusta są różne i nic mi do tego (chociaż mini na ślub i kozaczki w dodatku ażurkowe to trochę kicz jak dla mnie).. ale niestety.. Bunny wybacz nie obraź się, mam takie wrażenie, że jesteś bezkrytyczna i to co Ty mówisz i uważasz jest najprawdziwszą prawda i jest święte a jak broń boże ktoś ma inne zdanie to już nie ma racji bo przecież masz ją Ty :/ co było widać po wczorajszej dyskusji..


---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Aaa no i Agatko widziałam zdjęcia w albumie ładny delikatny makijaż
ja też nie to wszystko zależy od barwnika u mnie wybija na lekki brąz

mnie zastanawia tylko to jakim cudem Bunny u mnie widzi na zdjęciach opaleniznę z solarium na których nie byłam opalona

też to zauważyłam

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-06-11 o 09:54
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:02   #694
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

a wiecie co do stylow ubran wygladu tak sobie myslalam ze wiekszosc teraz mowi pisze "mam swoj styl "to moj styl" ale jak tak przyjrzec sie blizej to jaki to styl skoro pol miasta jak nie polski lata w tym samym to nie jest styl osobisty to styl narzucony lub podpatrzony...
miec swoj styl to wlasnie sie wyrozniac..tylko w dobrym tego slowa znaczeniu polaczyc tak elementy garderoby zeby nie byc kolejnym klonem na ulicy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:20   #695
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wiecie co do stylow ubran wygladu tak sobie myslalam ze wiekszosc teraz mowi pisze "mam swoj styl "to moj styl" ale jak tak przyjrzec sie blizej to jaki to styl skoro pol miasta jak nie polski lata w tym samym to nie jest styl osobisty to styl narzucony lub podpatrzony...
miec swoj styl to wlasnie sie wyrozniac..tylko w dobrym tego slowa znaczeniu polaczyc tak elementy garderoby zeby nie byc kolejnym klonem na ulicy
ja nie napisałam mam swój styl
oczywiście zgadzam się z Tobą
tak np zaobserwowałam z tymi marynarkami na które sama napaliłam się ale idąc mijałam tyle osób że zrezygnowałam z tego pomysłu te spodnie z kokardką czy też spódniczki to już plaga ale tak jest ludzie kupują po prostu to co jest w sklepach nie czarujmy się buty z czubami już wyginęły nie widziałam chodząc po sklepach ich u siebie dlatego zastanawiam się skąd je laski biorą

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

żeby nie być klonem ale też żeby nie być klaunem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:36   #696
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
pisałyście wczoraj o ulubionych baunsowych kawałkach..
ja mam duuuzo, ale zawsze wracam do tych dwóch :

http://www.youtube.com/watch?v=GsiRsGEAJm8

http://www.youtube.com/watch?v=3tQxE0jMwQs

rozkrecają sie kolo 1:50


Druga mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ja jestem załamana
wczoraj ściągnęlam włosy i masakra

nie dość,że zgrzewy nie chciały puszczać ani plynem ani acetonem wyszarpalam sobie troche wlosow
a jak zobaczylam dlugosc to sie poryczalam,mam wlosy do ramion
najpierw myslalam,ze mi sie wykruszyly,ale koncowki wygladaja na zdrowe i sa rownej dlugosci wiec... ten fryzjer u ktorego bylam podciac przedluzane mi obcial jeszcze moje tyle zapuszczania na nic
Oj kochana, nie martw sie, włoski odrosną
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Nie wiem.. nie opalam się przesadnie w solarium, ostatnio byłam w lutym a i jak już chodzę to max 1 w tygodniu.. i nie zauważyłam by kolor opalenizny solarowej różnił się czymś od słonecznej..
Nigdy po słońcu nie miałam złocistej opalenizny, zawsze jestem typowo brązowa - taką mam skórę i taką samą mam po solarium - nigdy nie byłam ani nawet w podobie pomarańczowego nie miałam opalenizny..



No.. wszyscy się wtedy śmieją..

A ja ci powiem że ja też widze jak ktoś sie opala w solarium... Tylko wy nie widzicie tej różnicy bo jak ktoś sie opala w solarium, a potem idzie na słońce to jej nie zauważy. Ale jak postawisz koło siebie osobe która sie opala na solarium, a tą która sie opala tylko na słońcu to różnice widać. Może nie u wszystkich ale ja ją widze wiec to nie jest jakaś wielka bzdura. Zreszta nawet jak przyjezdzaja laski ze szkoleniami to jest tekst "oo pani widze na solarium sie opala to zapraszam, ten zabieg bedzie dobry dla pani". No to chyba cos w tym jest jednak

Mnie troche bawi np bieganie na solarium co chwile w zimie... I potem tak smiesznie te laski wygladaja w śniegu No nie wiem dla mnie to jest naturalne że człowiek jest zimą bledszy a nie tak samo albo i mocniej zjarany jak latem

A jeszcze apropo tych białych kozaczków nieszczęsnych powiem - to jest troche niesprawiedliwe bo kojarzy się z kiczem, tak samo jak blond włoski i różowa bluzeczka = plastik fantastic. I uwierzcie mi sama miałam koleżanki które chodzą w białych kozakach - nie mówie tu o szpili i wielkim szpicu. Ot zwykłe kozaki tak samo ładne jak czarne, szare czy beżowe czy jeszcze inne. I wszystko miały dopasowane i wygladały za✂✂✂iscie... Nic wspólnego z tym stereotypem żaden element ubioru nie miał. Wiec fakt wszyscy sie śmieją, no bo białe. Bo różowe, bo blond włosy, bo tipsy, bo to, bo tamto. Nie mówie, że nie ma takich lasek ktore chodza właśnie tandetnie i kiczowato, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko to jakas panna mloda i jej kreacja
a oto nastepne ja niewiem ale niektorzy przesadzaja:hahah a:
"Lekko" przesadzaja
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bitwa z sąsiadem [COLOR="Silver"]
Wygrałam!
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wiecie co do stylow ubran wygladu tak sobie myslalam ze wiekszosc teraz mowi pisze "mam swoj styl "to moj styl" ale jak tak przyjrzec sie blizej to jaki to styl skoro pol miasta jak nie polski lata w tym samym to nie jest styl osobisty to styl narzucony lub podpatrzony...
miec swoj styl to wlasnie sie wyrozniac..tylko w dobrym tego slowa znaczeniu polaczyc tak elementy garderoby zeby nie byc kolejnym klonem na ulicy
Ja ci powiem, ja może i nie mam swojego stylu. Nie chodze ubrana jakoś super modnie. Ale ubieram sie w to co dobrze na mnie leży, co mi sie podoba i przede wszystkim co do mnie pasuje. I może chodzić tak i pół miasta. Mam to gdzieś, bo ważne że ja dobrze wyglądam i już.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 10:45   #697
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Druga mi sie podoba


Oj kochana, nie martw sie, włoski odrosną

A ja ci powiem że ja też widze jak ktoś sie opala w solarium... Tylko wy nie widzicie tej różnicy bo jak ktoś sie opala w solarium, a potem idzie na słońce to jej nie zauważy. Ale jak postawisz koło siebie osobe która sie opala na solarium, a tą która sie opala tylko na słońcu to różnice widać. Może nie u wszystkich ale ja ją widze wiec to nie jest jakaś wielka bzdura. Zreszta nawet jak przyjezdzaja laski ze szkoleniami to jest tekst "oo pani widze na solarium sie opala to zapraszam, ten zabieg bedzie dobry dla pani". No to chyba cos w tym jest jednak

Mnie troche bawi np bieganie na solarium co chwile w zimie... I potem tak smiesznie te laski wygladaja w śniegu No nie wiem dla mnie to jest naturalne że człowiek jest zimą bledszy a nie tak samo albo i mocniej zjarany jak latem

A jeszcze apropo tych białych kozaczków nieszczęsnych powiem - to jest troche niesprawiedliwe bo kojarzy się z kiczem, tak samo jak blond włoski i różowa bluzeczka = plastik fantastic. I uwierzcie mi sama miałam koleżanki które chodzą w białych kozakach - nie mówie tu o szpili i wielkim szpicu. Ot zwykłe kozaki tak samo ładne jak czarne, szare czy beżowe czy jeszcze inne. I wszystko miały dopasowane i wygladały za✂✂✂iscie... Nic wspólnego z tym stereotypem żaden element ubioru nie miał. Wiec fakt wszyscy sie śmieją, no bo białe. Bo różowe, bo blond włosy, bo tipsy, bo to, bo tamto. Nie mówie, że nie ma takich lasek ktore chodza właśnie tandetnie i kiczowato, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora

"Lekko" przesadzaja

Wygrałam!


Ja ci powiem, ja może i nie mam swojego stylu. Nie chodze ubrana jakoś super modnie. Ale ubieram sie w to co dobrze na mnie leży, co mi sie podoba i przede wszystkim co do mnie pasuje. I może chodzić tak i pół miasta. Mam to gdzieś, bo ważne że ja dobrze wyglądam i już.
ja już poruszałam ten temat że zimą nie opalam się i wkurza mnie mój kolor włosów
tym bardziej że wydają się wtedy jakby były w kolorze śniegu na takim tle opalenizna wygląda śmiesznie
ale nie rozumiem dziewczyn zmieniających kolor włosów bo opalenizna przecież latem taka pora roku to prawie każdy opalony chodzi a zimą wiadomo nie ma słońca to ludzie bladzi

pisałam o moim guście że mi się zmienił że kiedyś lubiłam to i owo a teraz bym tego nie ubrała chyba każdy tak ma że patrzy do szafy i się puka w głowę jak mogłam coś takiego kupić

gratuluję wygranej walki

oglądałam w rozmowach w toku takich ludzi wyróżniających się i jednak chyba wolę być klonem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 11:04   #698
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

dziewczyny dziekuje Wam za komentarze w albumie.
Sprawa jest taka ze na tych zdjeciach z cieplejszymi wlosami mam makijaz, podkład, puder, błyszczyk i są robione w dzień,w słońcu.
A wczorajsze nowe bez makijażu, po ciemku.
I moze dlatego wydaje się że w tamtych lepiej, ale wg mnie buzia na tamtcyh jest promienna bo jest słońce, mam makijaz itd.
Zrobię sobie zdjecie jakoś może jutro w makijażu


A co do opalenizmy ja jestem glupek ale zmieniam wlosy jak sie opale
I co do tego czy widać to wg.mnie ta naturalna a solaryja sie rozni.
Na dowod pokażę Wam wieczorem jak znajdę swoje zdjęcia i ocenicie-solarium i naturalna opalenizna(o ile po solarium mam bo chodziłam raz jak miałam studniowke).

Poza tym niech kazda robi co chce-jedna chodzi na sol, inna jest blada jak sciana
wazne ze jestesmy inne bo o czym bysmy gadaly kjakby np kazda chodziła na solarium

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-06-11 o 11:07
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:06   #699
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

dzień dobry

ja wstałam i czekam na tatę, będziemy farbować
trzymajcie kciukacze

do później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:21   #700
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziekuje Wam za komentarze w albumie.
Sprawa jest taka ze na tych zdjeciach z cieplejszymi wlosami mam makijaz, podkład, puder, błyszczyk i są robione w dzień,w słońcu.
A wczorajsze nowe bez makijażu, po ciemku.
I moze dlatego wydaje się że w tamtych lepiej, ale wg mnie buzia na tamtcyh jest promienna bo jest słońce, mam makijaz itd.
Zrobię sobie zdjecie jakoś może jutro w makijażu


A co do opalenizmy ja jestem glupek ale zmieniam wlosy jak sie opale
I co do tego czy widać to wg.mnie ta naturalna a solaryja sie rozni.
Na dowod pokażę Wam wieczorem jak znajdę swoje zdjęcia i ocenicie-solarium i naturalna opalenizna(o ile po solarium mam bo chodziłam raz jak miałam studniowke).

Poza tym niech kazda robi co chce-jedna chodzi na sol, inna jest blada jak sciana
wazne ze jestesmy inne
no to jak sama wiesz czym różnią się foteczki to po co nas pytałaś więc wszystko jasne pewnie w słońcu nie zauważę różnicy między tą a tamtą

a ja nie odróżniam opalenizny z solarium ani słońca u siebie może dlatego że nigdy nie opalam się typowo tylko w solarium tylko parę razy przed sezonem żeby na plaży nie straszyć i potem słoneczko

dobrze że każda jest inna przynajmniej szczerze można porozmawiać każda szczerze powie co jej się podoba a co nie ja uważam że to wszystko na plus czasami tylko ciężko zrozumieć się przez internet bo czyjeś intencje mogą być źle odbierane


---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

ja wstałam i czekam na tatę, będziemy farbować
trzymajcie kciukacze

do później
trzymam kciukasy

ja mam dziś jeziorko w planach ale chyba nie doczekam się

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

znamy się już tyle, troszkę o sobie wiemy, ufamy sobie o tym świadczą chociażby tematy w klubie poruszane przecież nikt nie jest tu po to żeby kogoś wyśmiewać albo obrażać tak uważam

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-06-11 o 11:14
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:30   #701
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

To jest każdego sprawa co kto robi Jedne sie opalają, inne nie, jedne chodzą w mini, inne w jeansach, jedne jedza kebaby a drugie hamburgery I to że ktos cos robi inaczej nie znaczy ze jest gorszy ( no chyba że jest bęcwałem do kwadratu to sie kłocic nie bede )


Aaa zapomniałam.Wypróbowałam wczoraj mojego Revlona Photoready i tak:
-na pewno nie jest to podkład bardzo kryjący, chociaż ja nałożyłam właściwie 1 pompke płaskim pędzlem do podkładu, bo tak świetnie sie rozprowadza że taką cienką warstewke moge nałożyć, potem dołożyłam pół pompki żeby w miejscach strategicznych lepsze krycie uzyskać Może lepsze krycie miałby nakładany palcami, ale wole pędzlem akurat ten. Astora musiałam nakładać palcami bo miał troche tępawą konsystencje. No i wytrzymał spokojnie te 5-6 godzin bez żadnego pudru i bez żadnych poprawek
- drobinki ma, powiedziałabym średnią ilość - podobnie jak w Astorze 16h Mineral Foundation, w słońcu na pewno bedzie je troche widać, ale nie uważam żeby były na tyle hamskie żeby świecić sie jak bombka choinkowa, no i myśle że lekkie opruszenie twarzy pudrem i już wogóle nie byłoby problemu
- podkład jest wg mnie lekki, ładnie wygładza buzie, daje taki lekko satynowy efekt, absolutnie nie mat i naprawde bardzo ładnie rozświetla, cudnie wyglądałby na opalonej buźce!
- generalnie uważam, że bedzie świetny dla osób które nie lubią ciężkich podkładów i chcą wyrównać koloryt cery, lubią rozświetlony makijaż, i nie mają wielkich problemów z cerą.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 11:31   #702
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no to jak sama wiesz czym różnią się foteczki to po co nas pytałaś więc wszystko jasne pewnie w słońcu nie zauważę różnicy między tą a tamtą

a ja nie odróżniam opalenizny z solarium ani słońca u siebie może dlatego że nigdy nie opalam się typowo tylko w solarium tylko parę razy przed sezonem żeby na plaży nie straszyć i potem słoneczko

dobrze że każda jest inna przynajmniej szczerze można porozmawiać każda szczerze powie co jej się podoba a co nie ja uważam że to wszystko na plus czasami tylko ciężko zrozumieć się przez internet bo czyjeś intencje mogą być źle odbierane


---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------



trzymam kciukasy

ja mam dziś jeziorko w planach ale chyba nie doczekam się

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

znamy się już tyle, troszkę o sobie wiemy, ufamy sobie o tym świadczą chociażby tematy w klubie poruszane przecież nikt nie jest tu po to żeby kogoś wyśmiewać albo obrażać tak uważam
Kochana, mi chodziło o sam kolor wlosow i moja cerę-a ona w słoncu czy nie jest tak samo rumiana
To kwestia makijażu a ze akurat byłam po kąpieli to pokazałam Wam moją cerę. A wlosy pokaze z makijazem bo przeciez beda wyglądały tak samo tyle ze makijaz.


Ja tam hipokrytka nie bede-jakbym nie bała zamknąc sie w solarium to moze i bym chodzila
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:37   #703
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana, mi chodziło o sam kolor wlosow i moja cerę-a ona w słoncu czy nie jest tak samo rumiana
To kwestia makijażu a ze akurat byłam po kąpieli to pokazałam Wam moją cerę. A wlosy pokaze z makijazem bo przeciez beda wyglądały tak samo tyle ze makijaz.


Ja tam hipokrytka nie bede-jakbym nie bała zamknąc sie w solarium to moze i bym chodzila
rozumiem pewnie kwestia oświetlenia tamte w słoneczku to foto które skomentowałam po raz kolejny bardzo mi się podoba na nim i cera i włoski i makijaż

jak obejrzałam oszukać przeznaczenie to miałam wątpliwości czy iść na solarium

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To jest każdego sprawa co kto robi Jedne sie opalają, inne nie, jedne chodzą w mini, inne w jeansach, jedne jedza kebaby a drugie hamburgery I to że ktos cos robi inaczej nie znaczy ze jest gorszy ( no chyba że jest bęcwałem do kwadratu to sie kłocic nie bede )


Aaa zapomniałam.Wypróbowałam wczoraj mojego Revlona Photoready i tak:
-na pewno nie jest to podkład bardzo kryjący, chociaż ja nałożyłam właściwie 1 pompke płaskim pędzlem do podkładu, bo tak świetnie sie rozprowadza że taką cienką warstewke moge nałożyć, potem dołożyłam pół pompki żeby w miejscach strategicznych lepsze krycie uzyskać Może lepsze krycie miałby nakładany palcami, ale wole pędzlem akurat ten. Astora musiałam nakładać palcami bo miał troche tępawą konsystencje. No i wytrzymał spokojnie te 5-6 godzin bez żadnego pudru i bez żadnych poprawek
- drobinki ma, powiedziałabym średnią ilość - podobnie jak w Astorze 16h Mineral Foundation, w słońcu na pewno bedzie je troche widać, ale nie uważam żeby były na tyle hamskie żeby świecić sie jak bombka choinkowa, no i myśle że lekkie opruszenie twarzy pudrem i już wogóle nie byłoby problemu
- podkład jest wg mnie lekki, ładnie wygładza buzie, daje taki lekko satynowy efekt, absolutnie nie mat i naprawde bardzo ładnie rozświetla, cudnie wyglądałby na opalonej buźce!
- generalnie uważam, że bedzie świetny dla osób które nie lubią ciężkich podkładów i chcą wyrównać koloryt cery, lubią rozświetlony makijaż, i nie mają wielkich problemów z cerą.
Czeko załóż bloga przydadzą się takie recenzje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:37   #704
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tam hipokrytka nie bede-jakbym nie bała zamknąc sie w solarium to moze i bym chodzila
haha moja koleżanka ma to samo
chciałaby chodzić, ale się boi zamknąć
kiedyś była i się zatrzasnęła, ale nie w samym łóżku tylko w tym pokoiku i od tamtej pory ma już w ogóle mega uraz

poszła tylko raz później na stojące, ale było jej nieswojo hehe

dobra jest tata, idę się farbować
aaa na 18 idziemy rodzinkowo na kolację, a ja później o 21 idę w końcu na piwkoooo! o ile ktoś mnie w wała nie zrobi a jak zrobi to pójdę sama mam plan
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:38   #705
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozumiem pewnie kwestia oświetlenia tamte w słoneczku to foto które skomentowałam po raz kolejny bardzo mi się podoba na nim i cera i włoski i makijaż

jak obejrzałam oszukać przeznaczenie to miałam wątpliwości czy iść na solarium

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------



Czeko załóż bloga przydadzą się takie recenzje
Już założyłam Ale zapomniałam o nim
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:47   #706
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Witam Was kochane
Podobnie jak Yatta uważam wczorajsza dyskusje za dość plaska.
Szpice czuby białe kozaczki kojarzą mi się właśnie z tandeta.Ok była moda to coś się w szafie miało ale bez przesady moda się zmienia(Okres szkoły średniej).Z czasem nabrałam dystansu do tz.klonowania.Nie powiem ze nie kupuje niczego z nowości bo bym skłamała ale jak widzie w Polsce ze co druga laska lata w tym samym to mnie mdli.
NO cóż mam szczęście ze tu w De. nie ma czegoś takiego.No może w nastolatkach się to trochę widzi ale bez przesady,ja w moim już wieku nie ubrała bym się w to co one bo nie podobają mi się już takie szmatki.
Ale TAK mam swój styl i pewne zasady.
Na pewno nie wyszła bym ubrana cala na różowo.Choć mam sporo rzeczy tego koloru to są zazwyczaj dobierane do jeansow jakieś bluzeczki albo drobne akcenty
No i nie mogę sobie pozwolić nie udzielić się w temacie który poruszyła wczoraj BUNNY
Otóż ok jesteś stylistka ale nie zgodzę się z tobą ze tipsy zdobienia królują jeszcze w modzie.
Prowadząc salon w ostatnim roku(2 lata temu) 80 % moich klientek już wtedy odchodziło od zdobień czy tipsów. Bo co żel na płytkę to żel.Ja gdy by nie to ze mam bardzo problematyczne paznokcie na pewno już bym ich nie żelowała.A zdobień klientki to już w ogolę nie chciały widzieć .Moze jakiś tam skromniutki akcencik.I tak utrzymuję się to do dziś.Mam sporo koleżanek które siedzią w tym i prowadza salony i ta tendencja się utrzymuje.Nie tylko w pl.
Ja z własnego doświadczenia nie cierpię już takich pazurków ale jeśli się to komuś podoba to ok.Nie wnikam w to ale warto czasem spojrzeć na coś z innej strony.
Ja stawiam na naturalność i świeżość a takie tipsiory czy mega zdobione pazury za przeproszeniem spieprzyły by całość urok.

Agatko
śliczna ta spódniczka i sukieneczka boska.
A co do włosków to wydaje mi się ze wyglądasz bardzo ładnie.Na pewno złe by tez nie było gdy by były pol tonu ciemniejsze AAALLLEEE Mi się tam bardzo podobają,ale to już nie raz pisałam.

Infa
Kochana gratuluje .Ciesze się bardzo Twoim szczęściem
(Powiem po cichu ze bardzo Ci dopinguje)
No i już nawet zdążyłaś poszaleć z tego powodu.Super

Czekoladowo
Oj to miałaś bitwa wczoraj.
Ale dobrze ze udało Ci się go zgładzić

Lady
Nie ma torebki.
byłam w4 NY i nic.Pytałam babki o nią ale mówiła ze nie kojarzy aby były te torebki..Botów tez nie było i dobrze bo i tak chyba bym ich nie wzięła.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

A u mnie leje deszcz od rana.Dobrze ze zdążyłam zrobić rano zakupy bo do wtorku tu są sklepy zamknięte.Teraz zjadłam obiadek i mykam się zdrzemnąć przed praca.
Będę po 16
Pa blondaski
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:48   #707
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
haha moja koleżanka ma to samo
chciałaby chodzić, ale się boi zamknąć
kiedyś była i się zatrzasnęła, ale nie w samym łóżku tylko w tym pokoiku i od tamtej pory ma już w ogóle mega uraz

poszła tylko raz później na stojące, ale było jej nieswojo hehe

dobra jest tata, idę się farbować
aaa na 18 idziemy rodzinkowo na kolację, a ja później o 21 idę w końcu na piwkoooo! o ile ktoś mnie w wała nie zrobi a jak zrobi to pójdę sama mam plan
ja nie wiem ale nie da się zatrzasnąć chyba w tym łóżku nie znam nikogo tylko w filmie

to szykuje Ci się fajny wieczór my też dziś coś porobimy tylko jeszcze nie wiem co zależy o której niedźwiedź wstanie

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Już założyłam Ale zapomniałam o nim
ja to i nawet nie pochwaliłaś się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:54   #708
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane
Podobnie jak Yatta uważam wczorajsza dyskusje za dość plaska.
Szpice czuby białe kozaczki kojarzą mi się właśnie z tandeta.Ok była moda to coś się w szafie miało ale bez przesady moda się zmienia(Okres szkoły średniej).Z czasem nabrałam dystansu do tz.klonowania.Nie powiem ze nie kupuje niczego z nowości bo bym skłamała ale jak widzie w Polsce ze co druga laska lata w tym samym to mnie mdli.
NO cóż mam szczęście ze tu w De. nie ma czegoś takiego.No może w nastolatkach się to trochę widzi ale bez przesady,ja w moim już wieku nie ubrała bym się w to co one bo nie podobają mi się już takie szmatki.
Ale TAK mam swój styl i pewne zasady.
Na pewno nie wyszła bym ubrana cala na różowo.Choć mam sporo rzeczy tego koloru to są zazwyczaj dobierane do jeansow jakieś bluzeczki albo drobne akcenty
No i nie mogę sobie pozwolić nie udzielić się w temacie który poruszyła wczoraj BUNNY
Otóż ok jesteś stylistka ale nie zgodzę się z tobą ze tipsy zdobienia królują jeszcze w modzie.
Prowadząc salon w ostatnim roku(2 lata temu) 80 % moich klientek już wtedy odchodziło od zdobień czy tipsów. Bo co żel na płytkę to żel.Ja gdy by nie to ze mam bardzo problematyczne paznokcie na pewno już bym ich nie żelowała.A zdobień klientki to już w ogolę nie chciały widzieć .Moze jakiś tam skromniutki akcencik.I tak utrzymuję się to do dziś.Mam sporo koleżanek które siedzią w tym i prowadza salony i ta tendencja się utrzymuje.Nie tylko w pl.
Ja z własnego doświadczenia nie cierpię już takich pazurków ale jeśli się to komuś podoba to ok.Nie wnikam w to ale warto czasem spojrzeć na coś z innej strony.
Ja stawiam na naturalność i świeżość a takie tipsiory czy mega zdobione pazury za przeproszeniem spieprzyły by całość urok.

Agatko
śliczna ta spódniczka i sukieneczka boska.
A co do włosków to wydaje mi się ze wyglądasz bardzo ładnie.Na pewno złe by tez nie było gdy by były pol tonu ciemniejsze AAALLLEEE Mi się tam bardzo podobają,ale to już nie raz pisałam.

Infa
Kochana gratuluje .Ciesze się bardzo Twoim szczęściem
(Powiem po cichu ze bardzo Ci dopinguje)
No i już nawet zdążyłaś poszaleć z tego powodu.Super

Czekoladowo
Oj to miałaś bitwa wczoraj.
Ale dobrze ze udało Ci się go zgładzić

Lady
Nie ma torebki.
byłam w4 NY i nic.Pytałam babki o nią ale mówiła ze nie kojarzy aby były te torebki..Botów tez nie było i dobrze bo i tak chyba bym ich nie wzięła.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

A u mnie leje deszcz od rana.Dobrze ze zdążyłam zrobić rano zakupy bo do wtorku tu są sklepy zamknięte.Teraz zjadłam obiadek i mykam się zdrzemnąć przed praca.
Będę po 16
Pa blondaski
Adzi no trudno ale tak to jest pokażą że coś jest a nie mają widocznie tak musiało być nie była mi pisana będę szukać nadal ja lubię jak coś mi współgra to może najpierw buciki a torebkę kolorową jakąś w stylu tego asosa będę szukać albo tej co Princesska wkleiła z atmosphere szkoda że niepraktyczna ta dla mnie bo ładna
ale bardzo Ci kochana dziękuję że aż tyle NY odwiedziłaś i starałaś się jak to zawsze mówię liczą się chęci
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:00   #709
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja już poruszałam ten temat że zimą nie opalam się i wkurza mnie mój kolor włosów
tym bardziej że wydają się wtedy jakby były w kolorze śniegu na takim tle opalenizna wygląda śmiesznie
ale nie rozumiem dziewczyn zmieniających kolor włosów bo opalenizna przecież latem taka pora roku to prawie każdy opalony chodzi a zimą wiadomo nie ma słońca to ludzie bladzi

pisałam o moim guście że mi się zmienił że kiedyś lubiłam to i owo a teraz bym tego nie ubrała chyba każdy tak ma że patrzy do szafy i się puka w głowę jak mogłam coś takiego kupić
no dobrze, ale zauważ, że nawet fryzjerki doradzają zmieniac troche odcien włosów-zimą rozjasnic, zeby z bladoscią nie kontrastowały a latem przyciemnić, zeby się ładnie komponowały z opalenizną
ja w zesżłym roku przyciemniałam do opalenizny własnie i jak się dopłukał kolorek to był idealny, nie mowie, ze odrazu trzeba ze skrajnosci w skrajnosc popadać i walic na brąz ale lekkie podrasowanie koloru czasem na dobre wychodzi

a co do zmiany gustu, to mysle, ze każda z nas tak ma, wiadomo, w młodości eksperymentujemy, szukamy własnego stylu, dopiero odkrywamy co jest dla nas dobre, a co złe. Wiąze się z tym, ze nie zawsze potrafiłysmy odnalezc to własciwe, ale metodą prob i błędów wiekszość z nas już wie, w czym się dobrze czuje, jak podkreśla się walory
najprostrzy przykład-DODA kiedys jak się ubierała? białe kozaczki, różowe mini, bluzki z dekoldem prawie do pępka+pomaranczowa skóra, tlenione włosy i mega pazury..
a teraz mozna ją zobaczyc naprawdę w udanych stylizacjach, eleganckich sukienkach, z naturalnie wyglądającą skórą etc..nie jestem jej fanką zeby nie było


natomiast takie prostolinijne podejscie, jak reprezentuje Bunny, ze ubiera sie w swoim stylu, notabene już niespotykanym na ulicy a jesli ktos sie dziwnie patrzy czy smieje, to na pewno zazdrosci i ma kompleksy, mnie smieszy odpowiednie przyjmowanie krytyki, to też ważna umiejętnosc
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 12:03   #710
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

JA to kiedys w szerokich spodniach i bluzach chodziłam
A teraz w zyciu Nawet adidasów nie mam, tzn mam jedne takie awaryjne ale mnie cisna w palce i ich nie lubie

A z tym kontrastem z bladością, to ja słyszałam co innego, ze bladość i jasne włosy do siebie nie pasują bo sie zlewa wszystko w całość
No fakt mi sie troszke zlewa jak mam taki bardziej cieplejszy odcień, ale w zimnym już nie.
Ale no ja właśnie słyszałam na odwrót, że zimą sie przyciemnia, a latem rozjaśnia
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:06   #711
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane
Podobnie jak Yatta uważam wczorajsza dyskusje za dość plaska.
Szpice czuby białe kozaczki kojarzą mi się właśnie z tandeta.Ok była moda to coś się w szafie miało ale bez przesady moda się zmienia(Okres szkoły średniej).Z czasem nabrałam dystansu do tz.klonowania.Nie powiem ze nie kupuje niczego z nowości bo bym skłamała ale jak widzie w Polsce ze co druga laska lata w tym samym to mnie mdli.
NO cóż mam szczęście ze tu w De. nie ma czegoś takiego.No może w nastolatkach się to trochę widzi ale bez przesady,ja w moim już wieku nie ubrała bym się w to co one bo nie podobają mi się już takie szmatki.
Ale TAK mam swój styl i pewne zasady.
Na pewno nie wyszła bym ubrana cala na różowo.Choć mam sporo rzeczy tego koloru to są zazwyczaj dobierane do jeansow jakieś bluzeczki albo drobne akcenty
No i nie mogę sobie pozwolić nie udzielić się w temacie który poruszyła wczoraj BUNNY
Otóż ok jesteś stylistka ale nie zgodzę się z tobą ze tipsy zdobienia królują jeszcze w modzie.
Prowadząc salon w ostatnim roku(2 lata temu) 80 % moich klientek już wtedy odchodziło od zdobień czy tipsów. Bo co żel na płytkę to żel.Ja gdy by nie to ze mam bardzo problematyczne paznokcie na pewno już bym ich nie żelowała.A zdobień klientki to już w ogolę nie chciały widzieć .Moze jakiś tam skromniutki akcencik.I tak utrzymuję się to do dziś.Mam sporo koleżanek które siedzią w tym i prowadza salony i ta tendencja się utrzymuje.Nie tylko w pl.
Ja z własnego doświadczenia nie cierpię już takich pazurków ale jeśli się to komuś podoba to ok.Nie wnikam w to ale warto czasem spojrzeć na coś z innej strony.
Ja stawiam na naturalność i świeżość a takie tipsiory czy mega zdobione pazury za przeproszeniem spieprzyły by całość urok.

Agatko
śliczna ta spódniczka i sukieneczka boska.
A co do włosków to wydaje mi się ze wyglądasz bardzo ładnie.Na pewno złe by tez nie było gdy by były pol tonu ciemniejsze AAALLLEEE Mi się tam bardzo podobają,ale to już nie raz pisałam.

Infa
Kochana gratuluje .Ciesze się bardzo Twoim szczęściem
(Powiem po cichu ze bardzo Ci dopinguje)
No i już nawet zdążyłaś poszaleć z tego powodu.Super

Czekoladowo
Oj to miałaś bitwa wczoraj.
Ale dobrze ze udało Ci się go zgładzić

Lady
Nie ma torebki.
byłam w4 NY i nic.Pytałam babki o nią ale mówiła ze nie kojarzy aby były te torebki..Botów tez nie było i dobrze bo i tak chyba bym ich nie wzięła.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

A u mnie leje deszcz od rana.Dobrze ze zdążyłam zrobić rano zakupy bo do wtorku tu są sklepy zamknięte.Teraz zjadłam obiadek i mykam się zdrzemnąć przed praca.
Będę po 16
Pa blondaski
Adzi zgadzam się z Tobą zarówno w kwestii ubioru jak i pazurkow
a za miłe słowa odnosnie mnie bardzo dziekuje

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
JA to kiedys w szerokich spodniach i bluzach chodziłam
A teraz w zyciu Nawet adidasów nie mam, tzn mam jedne takie awaryjne ale mnie cisna w palce i ich nie lubie

A z tym kontrastem z bladością, to ja słyszałam co innego, ze bladość i jasne włosy do siebie nie pasują bo sie zlewa wszystko w całość
No fakt mi sie troszke zlewa jak mam taki bardziej cieplejszy odcień, ale w zimnym już nie.
Ale no ja właśnie słyszałam na odwrót, że zimą sie przyciemnia, a latem rozjaśnia
ja jak jestem blada i bym miała miec brązowe włosy to bym wyglądała jak chora

heh wiecie co, jak ustawiałam ten avatar i patrzyłam na włosy Gwen to wydawały mi się takie jasne..a teraz jakos tak sie stało, że mam podobne, moze pol tonu ciemniejsze?

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-06-11 o 12:07
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:10   #712
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi zgadzam się z Tobą zarówno w kwestii ubioru jak i pazurkow
a za miłe słowa odnosnie mnie bardzo dziekuje

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------



ja jak jestem blada i bym miała miec brązowe włosy to bym wyglądała jak chora

heh wiecie co, jak ustawiałam ten avatar i patrzyłam na włosy Gwen to wydawały mi się takie jasne..a teraz jakos tak sie stało, że mam podobne, moze pol tonu ciemniejsze?
No bo to też zależy od rysów twarzy itd. Ja w brązie wyglądałam ok Ale jak już zeszłam do takiego na maxa ciemnego a potem do czerni to już bez dobrego korektora pod oczy i kryjacego podkładu ani rusz
I właśnie jak schodziłam na blond to wszyscy mi mówili że jestem za blada i sie bede zlewać I fakt troche sie też bałam na poczatku takiego jasnego blondu, że za blada jestem. Ale dobry odcien i jest dobrze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:15   #713
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Adzi zgadzam się z Tobą

dziewczyny siedzę z c10 na włosach i tak mnie piecze, że normalnie ledwo wytrzymuję też tak miałyście? nie wypadną mi włosy?
jeszcze na głowie, z przodu to ok, ale z tyłu to tak mnie piecze, że szok, a im bliżej karku to myślałam, że z krzesła spadnę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:20   #714
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Adzi zgadzam się z Tobą

dziewczyny siedzę z c10 na włosach i tak mnie piecze, że normalnie ledwo wytrzymuję też tak miałyście? nie wypadną mi włosy?
jeszcze na głowie, z przodu to ok, ale z tyłu to tak mnie piecze, że szok, a im bliżej karku to myślałam, że z krzesła spadnę
Też mnie piekło ostatnio Czy ci wypadna to nie wiem bo mi wypadaja Ale nie powinny
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:21   #715
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też mnie piekło ostatnio Czy ci wypadna to nie wiem bo mi wypadaja Ale nie powinny
teraz jest nieco lepiej, po prostu ciepło w łeb, ale na początku masakiera

jak mi wypadną to sobie kupię za✂✂✂istą perukę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:33   #716
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Infatuated nutki boooskie moze zalozymy forum z muzyka? moglybysmy wymieniac sie fajnymi kawalkami

ja lubie tez electro-house, trancee...
bunny ten kawalek co wrzucilam znam pod nazwa Avicii - ID super na disco

wrzucam wam liste takich moich nutek klubowych moze cos se wam spodoba
1. Hi Tack ~ I Don't Mind (Hardwell rMx)
2. Nirvana & Antoine Clamaran - Smells Like Get Up (Mikro & Pablo Bootleg)
3. Armin Van Buuren feat. Laura V - Drowning (Avicii's Unnamed Mix)
4. Christopher S Feat Brian Stevenson - For You (Christopher S & Mike Candys Club Mix)
5. Cj Stone feat. Lyck - Mindful Thinking (Extended Mix)www.clubkings.eu
6. CJ Stone & Chriss Ortega feat. Lyck - In The Redlight (Radio Mix) www.MegaMuza.net
7. Dlayna and DJ Turtle and Thibo Rosh - Take Me There (Matthieu Dorsay Remix)
8. KEVIN FORBES - LOVE ZOMBIE (EXTENDED MIX) [electro-mp3.blogspot.com]
9. Radio Killer - Lonely Heart (Speak One Remix) muzycznie.tk
10. 04-nitrous_oxide_feat_aneym-follow_you__radio_edit

milego sluchania

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

kitka jestes moja imienniczka

trzymam kciuki za ladny blond
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:36   #717
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
teraz jest nieco lepiej, po prostu ciepło w łeb, ale na początku masakiera

jak mi wypadną to sobie kupię za✂✂✂istą perukę
Spokojnie nie bedzie źle I nie spłukuj wcześniej czasem ze strachu Bo bedzie tak jak Agatce kiedyś po c12 żółto wyszło bo za szybko spłukała.


Jak już tak wrzucacie te nutki to ja też później wrzuce Większość trance'owych bo uwielbiam

Ale ta nutka od Bunny Avicii tak mi sie spodobała ze od wczoraj słucham
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:37   #718
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość

kitka jestes moja imienniczka

trzymam kciuki za ladny blond
hehe myślałam, że masz na imię Nikola
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Spokojnie nie bedzie źle I nie spłukuj wcześniej czasem ze strachu Bo bedzie tak jak Agatce kiedyś po c12 żółto wyszło bo za szybko spłukała.
nie nie, nie spłuczę wcześniej na pewno
już jest lepiej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:45   #719
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To jest każdego sprawa co kto robi Jedne sie opalają, inne nie, jedne chodzą w mini, inne w jeansach, jedne jedza kebaby a drugie hamburgery I to że ktos cos robi inaczej nie znaczy ze jest gorszy ( no chyba że jest bęcwałem do kwadratu to sie kłocic nie bede )


Aaa zapomniałam.Wypróbowałam wczoraj mojego Revlona Photoready i tak:
-na pewno nie jest to podkład bardzo kryjący, chociaż ja nałożyłam właściwie 1 pompke płaskim pędzlem do podkładu, bo tak świetnie sie rozprowadza że taką cienką warstewke moge nałożyć, potem dołożyłam pół pompki żeby w miejscach strategicznych lepsze krycie uzyskać Może lepsze krycie miałby nakładany palcami, ale wole pędzlem akurat ten. Astora musiałam nakładać palcami bo miał troche tępawą konsystencje. No i wytrzymał spokojnie te 5-6 godzin bez żadnego pudru i bez żadnych poprawek
- drobinki ma, powiedziałabym średnią ilość - podobnie jak w Astorze 16h Mineral Foundation, w słońcu na pewno bedzie je troche widać, ale nie uważam żeby były na tyle hamskie żeby świecić sie jak bombka choinkowa, no i myśle że lekkie opruszenie twarzy pudrem i już wogóle nie byłoby problemu
- podkład jest wg mnie lekki, ładnie wygładza buzie, daje taki lekko satynowy efekt, absolutnie nie mat i naprawde bardzo ładnie rozświetla, cudnie wyglądałby na opalonej buźce!
- generalnie uważam, że bedzie świetny dla osób które nie lubią ciężkich podkładów i chcą wyrównać koloryt cery, lubią rozświetlony makijaż, i nie mają wielkich problemów z cerą.
dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

jak obejrzałam oszukać przeznaczenie to miałam wątpliwości czy iść na solarium


Czeko załóż bloga przydadzą się takie recenzje
haha ja też
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe myślałam, że masz na imię Nikola

nie nie, nie spłuczę wcześniej na pewno
już jest lepiej
czekamy na foty
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:52   #720
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

i juz jestem bylam na kawie ze znajoma jednak siedzac znow na zewnatrz poprostu zmarzlam mimo czasami wychodzacego slonca co za pogoda


wracajac do stylu to powiem wam ze tu w BE jest inna moda tak jak zauwazyla to adzi w DE np u mnie blondynek to wogole mozna na palcach policzyc a na mojej ulicy to tylko ja nia jestem i wiadomo odrazu ze jak blond to polka albo ruska druga sprawa tu nikt nie ubiera sie na rozowo czy oranz jeszcze nikogo nie widzialam zeby mial spodniczke spodenki czy marynarke w tym kolorze serio....oczywiscie w sklepach mozna znalezc ale sa tez inne ciuchy i one zazwyczaj sa noszone na ulicyjesli mialabym okreslic tutejszy styl to powiem wam ze panuje tu luz i swoboda wszystko co wygodne i nikt nie lata w mini czy z tylkiem na wierzchu jak to czasami widzialam w PL..;maja pewne zasady i swoja kulture..niestety Polska nadal kulture sciaga z zachodu i roznie to wychodzi...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.