dlaczego nie ma @? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-07, 11:35   #1
zizatr
Raczkowanie
 
Avatar zizatr
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 39

dlaczego nie ma @?


hej dziewczyny. jestem 14 miesięcy po cesarskim cięciu i ciąży, od marca miesiączkuję lecz nieregularnie. teraz natomiast szok... ostatnią miałam 27 października i do tej pory NIC. w ciągu ostatniego tyg zrobiłam 3 testy ciążowe- 1 kreska na wszystkich. trochę mnie to niepokoi. też tak miałyście?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

haaaaaaalo..... nikt mi nie odpisze?

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

dziś już 42 dzień
zizatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 13:18   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: dlaczego nie ma @?

Lekarz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:14   #3
zizatr
Raczkowanie
 
Avatar zizatr
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 39
Dot.: dlaczego nie ma @?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Lekarz.

....właśnie próbuje się dodzwonić do mojej pani ginekolog

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

i już wszystko wiem, podobno po ciąży to norma, że mogą być takie długie i nieregularne cykle. w sumie nie wiem po co i komu to piszę, skoro nikt mi nic nie zechciał odpisać...

no cóż... może komuś ta wiedza się przyda
zizatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 23:04   #4
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: dlaczego nie ma @?

Piszesz ze robilas test ciazowy ale nie napisalas czy w ogole byly podstawy zeby sie martwic ze bedzie ciaza, nic o zabezpieczeniu to jak mamy cokolwiek powiedziec czy zgadnac czemu nie masz okresu?
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 08:59   #5
zizatr
Raczkowanie
 
Avatar zizatr
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 39
Dot.: dlaczego nie ma @?

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
Piszesz ze robilas test ciazowy ale nie napisalas czy w ogole byly podstawy zeby sie martwic ze bedzie ciaza, nic o zabezpieczeniu to jak mamy cokolwiek powiedziec czy zgadnac czemu nie masz okresu?


...nie jestem jakąś niedouczoną nastolatką, która nie wie skąd się biorą dzieci... skoro napisałam, że wykonałam test, to wydaje mi się, że jest to logiczne, że były ku temu podstawy. a pytałam Was czy któraś z Was miała podobnie wydłużone cykle po ciąży, bo czytałam, że mogą być one nieregularne. nie sądziłam tylko, że aż tak. więc wcale nie musiało być tyle zgryźliwości w tym komentarzu...
pozdrawiam
zizatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 09:08   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: dlaczego nie ma @?

Najbardziej zgryźliwa to jesteś ty, autorko
Jak wyżej - jasnowidzami nie jesteśmy i nie wiemy, czy masz 15 lat i pstro w głowie czy 30 na karku
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:16   #7
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: dlaczego nie ma @?

Hej Nie musze zakladac nowego wątku
ja mam podobny roblem tyle ze nie mam dzieci
do rzeczy.
mam 21 lat spoznia mi sie okres 4 dni;/ moje cykle sa w miare regularne, (30, 31 dni)
ale ostatnio ( 3 tyg temu ) mialam przeprowadzany zabieg ( usuniecie zeba-chirurgicznie) zabieg baaardzo stresujacy, do tego antybiotyk i radykalna zmiana diety z dnia na dzien ( typu soki papki;/) i tak przez okolo tydz, starcilam 4 kg. teraz spoznia mi sie okres, co do ciazy moge wykluczyc 100Prc choc wspolzyje regularnie ( podczas owulacji, ktora przypadala na okres po zabiegu NIE wspolzylam z narzeczonym) , przed okresem ma typowe objawy typu bolesne piersi. teraz tego nie czuje.

Jest to mozliwe to wlasnie te czynniki mogly wydluzyc owulacje i dlatego @ sie spoznia?
Pozdrawiam
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 18:59   #8
anetka009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: dlaczego nie ma @?

Mnie kiedyś z powodu stresu okres spóźniał się 2 tygodnie, więc na razie nie ma powodów do niepokoju. Jeśli będzie trzeba idź do lekarza, ale wydaje mi się, że stres przy zabiegu może być tu głównym podejrzanym.
anetka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 10:12   #9
dakaju
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 76
Dot.: dlaczego nie ma @?

[QUOTE=zizatr;38014483]hej dziewczyny. jestem 14 miesięcy po cesarskim cięciu i ciąży, od marca miesiączkuję lecz nieregularnie. teraz natomiast szok... ostatnią miałam 27 października i do tej pory NIC. w ciągu ostatniego tyg zrobiłam 3 testy ciążowe- 1 kreska na wszystkich. trochę mnie to niepokoi. też tak miałyście?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Mam znajomą, która jest po cesarskim cięciu, jej córka obecnie ma 6 miesięcy. Mówiła mi, że okres ma bardzo nieregularny, po porodzie nie miała go przez 2 miesiące. Teraz zdarza się, że nie ma go przez miesiąc i wcale się tym nie przejmuje, ani nie stresuje, ponieważ to naturalne po takiej operacji. Pozdrawiam i proszę się niepotrzebnie nie stresować, tylko umówić na wizytę ginekologiczną, gdzie wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane
dakaju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 14:38   #10
zizatr
Raczkowanie
 
Avatar zizatr
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 39
Dot.: dlaczego nie ma @?

Mam znajomą, która jest po cesarskim cięciu, jej córka obecnie ma 6 miesięcy. Mówiła mi, że okres ma bardzo nieregularny, po porodzie nie miała go przez 2 miesiące. Teraz zdarza się, że nie ma go przez miesiąc i wcale się tym nie przejmuje, ani nie stresuje, ponieważ to naturalne po takiej operacji. Pozdrawiam i proszę się niepotrzebnie nie stresować, tylko umówić na wizytę ginekologiczną, gdzie wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane [/QUOTE]


dziękuję za życzliwą radę w niedzielę właśnie już dostałam. w sumie racja- cesarskie cięcie to jak by nie było operacja,więc też spora ingerencja w organizm. rozmowa telefoniczna z moją Panią doktor mnie uspokoiła, bo myślałam, że może coś tam niedobrego się dzieje- mam na myśli jakieś zrosty cz tym podobne sprawy. na kontroli oczywiście po porodzie byłam 2krotnie, ale jak to kobieta muszę się czasem pomartwić.
zizatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.