Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 21:29   #3151
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Za ciemny będzie. Na mnie jest za ciemny, to na ciebie tym bardziej.
A nie myslalas o rozjasnianiu podkladu? To wcale nie jest trudne, mozna sie przyzwyczaic a zajmuje 5 sekund wiecej tylko .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:29   #3152
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Juz dostał klapa i kare - zero sexa w tym roku

Masz racje kochana, my tu wszystkie piękne jesteśmy
No ba

kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:30   #3153
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Staram sie nie kłocic, ale my obydwoje mamy cięzkie charaktery, a moj stary dodatkowo z tych foszastych jest Jednak nie trace dobrego humoru i naprawde oszczędzam się.
Dziekuje
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:31   #3154
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobre Elizko
Ale nie, nie ma tak łatwo, gdybym testowała kosmetyki zawierzając małżowi, to nie byłyby to opinie miarodajne
A moze kupisz ten balsam co Dżoana poleca Bedzie natychmiastowy push up
Ale nie zapomnij sie dodatkowo podświetlić od strony stóp


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A odnośnie nowej macowej kolekcji, z której Porcelain Pink jest tak wyczekiwany - w Krakowskim macu dopiero 2 będa sprzedawać i koniec, ale Pani może juz teraz chętnie odłożyć na kilka dni, jakby ktos sie bał, ze mu zabraknie
To jak bedziesz sobie odkladala, to nie zapomnij o mnie
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:33   #3155
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38362226]A nie myslalas o rozjasnianiu podkladu? To wcale nie jest trudne, mozna sie przyzwyczaic a zajmuje 5 sekund wiecej tylko .[/QUOTE]

Myslałam, ale ja mało zdolna jestem
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:33   #3156
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

I przypomniało mi się, ze testowałam dla odmiany od serum EL Diorowe Essential i coś mi sie wydaje, ze skończy sie kupowanie ANR, a zacznie Essentiala, bo ryjek po nim taki gładziutki i jakiś wizualnie ładniejszy, ze nawet po ANR tego nie mam.
Ostatnio w Marrio Pani mi podsuwała pod nos to serum ze zniżką minus 30% na wyprzedazy, ale bałam się kupić, bo nie wiedziałam jak z jego terminem przydatnosci, a opakowanie wyglądało, jakby już długo leżało. A wiem, ze pisałyście o purchawkach w Marrio, badź produktach na styku dat przydatności
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:34   #3157
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A odnośnie nowej macowej kolekcji, z której Porcelain Pink jest tak wyczekiwany - w Krakowskim macu dopiero 2 będa sprzedawać i koniec, ale Pani może juz teraz chętnie odłożyć na kilka dni, jakby ktos sie bał, ze mu zabraknie
No i dobrze, bo nie mam czasu jutro latać do Maca, fryzurę i pazury trza na sylwka robić! Poza tym mam na liście same znaki zapytania, więc co tu odkładać, skoro nie mam żadnego muszmiecia tak naprawdę.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 21:34   #3158
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi pani w kasie w Superpharmie odmówiła nabicia rabatu na lakier Essie. Mówię jej, że przecież jest napisane "makijaż", czyli również makijaż paznokci, bo w końcu tak to się nazywa. A ona - średnio miło - "nie, nie ma czegoś takiego, makijaż o tego [klepie się po policzkach], twarzy makijaż, bo tu się robi makijaż!"

U mnie jak byk przy Essiakach wisiała kartka informująca o zniżce. Jeśli przez 'makijaż' rozumieć 'kosmetyki kolorowe' to lakiery do paznokci się mieszczą. Może babeczka jakaś niezorientowana była Albo sklep jako taki.

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:35
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:34   #3159
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
No ba


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38362244][/QUOTE]



Myslicie ze sephorzanki będą na mnie zezować jak bede kupowac 5 paletek naked2?
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:35   #3160
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Przetestuj Ultra Rose, koniecznie, to bardzo ciekawy kolor . Rzeczywiscie w opakowaniu straszy, ale na policzkach zupełnie inaczej się prezentuje, doskonale można go stopniować. Mam chyba z kilkadziesiąt róznych róży, głownie z Maca, ale takiego jeszcze nie dorwałam. To zimny, lodowaty, wręcz podszyty błękitem odcień fuksji, który zdumiewająco dobrze, bo kontrastowo się prenzentuje na mojej ciepłej, żółtawobeżowej skórze.
"Młode duchem" - może być! Oczywiście o tych starszych paniach to było z przekąsem, bo pomimo metryki ja się czuję wciąż jak dwudziestka. Co tam zmarszczki (nie mam ich zresztą znów tak wiele), liczy się to, na ile się czujemy . Ale powinnyśmy się trzymać razem, może wypadałoby jakiś wąteczek założyć z poradami dla tych, których cera już nie nastoletnia?
No to zaciekawiłaś mnie tym Ultra Rose . Obawiam się jednak, że może nie najlepiej na mnie wyglądać, bo ja z kolei mam typowo chłodną karnację, a czytałam kiedyś, że takie zimne, podbite niebieskością odcienie różu paradoksalnie lepiej wyglądają na ciepłych cerach . Miałam kiedyś taki wściekle chłodny róż, z Essence chyba, taki szał na niego był swego czasu, ale to było wielkie nieporozumienie, nie mówię nawet o beznadziejnej wg mnie aplikacji, ale właśnie kolor wyjątkowo fatalnie u mnie wyglądał. No ale Chanel to nie Essence , trzeba będzie zatem Ultra Rose uważnie oblukać .

Zawsze powtarzam, że nie liczy się wiek wg metryki, ale wiek "duchowy" . Ja tam ciągle mam 25 lat (wg tego drugiego miernika) .

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Jaka stara gęba? Przecież my tu na Wiżażu wszystkie jesteśmy najpiękniejsze 20-tki, 30-tki, 40-tki, 50-tki...

Popieram w 100 % .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Uff, dzięki, pytam bo ktoś już chyba wrzucał swatche i trochę zwątpiłam jak to z tą datą w końcu jest
Wczoraj na chwilkę tylko wpadłam do MACa i tam ani widu ani słychu nowych kolekcji .
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto Może nie tyle o sam kolor chodzi, tylko o efekt, jaki chcesz uzyskać, bo pryzmy tworzą taki woal na twarzy, mimo wszystko pół transparentny, ale kwestia, co chcesz podkreślić, czy skorygować w kolorycie cery. Ocieplić, ochłodzić itd. Ja mam azjatycką białą wersję i 01 Light Pastelle - ślicznie koryguje naczynka, uszlachetnia bladą cerę.
Twój opis bardzo mnie zaciekawił, zwłaszcza, że ja też nie pałam specjalną miłością do Meteorów (mam kulki, nie prasowańca).
Nie wiem tylko, czy dobrze rozumiem, że mowa o pryzmach prasowanych, a może o sypkich .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chyba jutro pojadę obczaić te promocje.
Narobiłyście mi smaka na puder Diorskin Nude Jak ciemny jest ten 020? Pewnie się nie nada dla truposza?
Wczoraj właśnie kupiłam 020, a dziś się nim wysmarowałam. Nawet dobrze się sprawuje, specjalnie nie ściemniał mi na twarzy, ale tak w ogóle to mógłby być jaśniejszy. Dla bladzioszków może być ciut za ciemny. Ja mam cerę na poziomie MAC NW/NC 15, z Estee DW Light mam 1 i diorowy 020 jednak trochę ciemniejszy jest, ale nie rzuca to się tak bardzo w oczy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:35   #3161
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38362004](...)Trzeba bylo pognac pania po regulamin .




Mojej nie uszlachetnil y. Musialam za to zakleic tasma rozowe otworki, bo roz robil ze mnie swinke, niebieskie bo byl efekt Smerfa i zielone bo Shreka. Koniec koncow opakowanie bylo cale poklejone tasma i tylko z bialego koloru korzystalam, ktory, o ironio, w porownaniu do reszty koloru dac nie chcial. Szalu tez nie robil.

Wciaz szukam idealnego sypanca: Kanebo niedostatecznie matowal, Lucidity, ktorego najjasniejszy odcien jest niedostepny u nas z kolei podsuszal. Z kazdym innym cos bylo nie tak . U Diora, Chanel czy Smashboxa nie mam czego szukac, bo za ciemne.
Z niesprawdzonych a "dajacych nadzieje" zostal mi tylko puder z tarka YSL.[/QUOTE]
A owszem, zrobiłabym tak z wielką przyjemnością, gdybym sama wiedziała A tak zagrałam trochę vabank, bo na logikę dla mnie lakiery też powinny być w tej promocji, ale jak jest, to nie wiedziałam sama. Potem jak zwykle - myk myk na Wizaż i już wiem wszystko Także jutro się aż chyba przejadę do SP i przy okazji innych sklepów.

A to kiepsko, że nie podpasowały Ci pryzmy, bo widzę w nich potencjał U mnie się jakoś wtapiają. A najbardziej wielbię prasowane Prismissime z serii Dr. White. Jakbyś miała kiedyś możliwość przetestowania to polecam. Z pudrów fajny jest jeszcze Jurlique, tylko dość mocno pachnie, więc nie wiem, czy by Ci podpasował. O ten.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 21:35   #3162
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
To jak bedziesz sobie odkladala, to nie zapomnij o mnie
Nie będe Kochana, bo się tam nie wybieram, za daleko - 200 km w obie strony. Podawłam tylko info, jakby ktoś chciał wiedzieć.
Poza tym poszalałam z Bobbi to nie ma na wszystko, a bardziej mi zalezy aby Lutensa sobie kupić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:40   #3163
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38362226]A nie myslalas o rozjasnianiu podkladu? To wcale nie jest trudne, mozna sie przyzwyczaic a zajmuje 5 sekund wiecej tylko .[/QUOTE]
A jak to robisz? Spróbowałam z metodą proszku Color Blend White i zniszczyłam podkład. Może białym podkładem?
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38362328]
U mnie jak byk przy Essiakach wisiała kartka informująca o zniżce. Jeśli przez 'makijaż' rozumieć 'kosmetyki kolorowe' to lakiery do paznokci się mieszczą. Może babeczka jakaś niezorientowana była Albo sklep jako taki.[/QUOTE]
Dla mnie to też oczywiste, nie wiem, może pani zmęczona była.
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość





Myslicie ze sephorzanki będą na mnie zezować jak bede kupowac 5 paletek naked2?
Eee tam, poświąteczne prezenty
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
(...)Twój opis bardzo mnie zaciekawił, zwłaszcza, że ja też nie pałam specjalną miłością do Meteorów (mam kulki, nie prasowańca).
Nie wiem tylko, czy dobrze rozumiem, że mowa o pryzmach prasowanych, a może o sypkich .


Wczoraj właśnie kupiłam 020, a dziś się nim wysmarowałam. Nawet dobrze się sprawuje, specjalnie nie ściemniał mi na twarzy, ale tak w ogóle to mógłby być jaśniejszy. Dla bladzioszków może być ciut za ciemny. Ja mam cerę na poziomie MAC NW/NC 15, z Estee DW Light mam 1 i diorowy 020 jednak trochę ciemniejszy jest, ale nie rzuca to się tak bardzo w oczy.
Sypkie Choć prasowane też mam i też chwalę. Spróbuj, może się u Ciebie sprawdzą
Dziękuję za opis kolorku, czyli chyba jednak muszę odpuścić. Jak zwykle Choć przynajmniej mam ograniczone możliwości wydawania kasy
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:40   #3164
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A odnośnie nowej macowej kolekcji, z której Porcelain Pink jest tak wyczekiwany - w Krakowskim macu dopiero 2 będa sprzedawać i koniec, ale Pani może juz teraz chętnie odłożyć na kilka dni, jakby ktos sie bał, ze mu zabraknie
Ja sobie nie odłożę, bo i tak nie mam jak odebrać
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:42   #3165
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wczoraj właśnie kupiłam 020, a dziś się nim wysmarowałam. Nawet dobrze się sprawuje, specjalnie nie ściemniał mi na twarzy, ale tak w ogóle to mógłby być jaśniejszy. Dla bladzioszków może być ciut za ciemny. Ja mam cerę na poziomie MAC NW/NC 15, z Estee DW Light mam 1 i diorowy 020 jednak trochę ciemniejszy jest, ale nie rzuca to się tak bardzo w oczy.
Ja sie przymierzalam do 020, ale mi strasznie sciemniał na łapce i bałam sie brac

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie będe Kochana, bo się tam nie wybieram, za daleko - 200 km w obie strony. Podawłam tylko info, jakby ktoś chciał wiedzieć.
Poza tym poszalałam z Bobbi to nie ma na wszystko, a bardziej mi zalezy aby Lutensa sobie kupić
Buuuuu, szkoda , Moze Mloda bedzie pamietala
Ja tez poszalalam, z tysiąc pękł
Zyczę Ci, aby przecenili upragnionego lutka na -70%
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Eee tam, poświąteczne prezenty
O tak, good idea
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:44
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:43   #3166
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[QUOTE=MissScareAll;383619 49]Chyba jutro pojadę obczaić te promocje.
Narobiłyście mi smaka na puder Diorskin Nude Jak ciemny jest ten 020? Pewnie się nie nada dla truposza?[COLOR="Silver"]

Moim zdaniem jest dosyć jasny- taki beżyk , bez tonów żółci. Właśnie go od dwóch dni testuję, podoba mi się, daje taki ciekawy efekt na twarzy, nie kryje mocno, ale cera jest po nim ładnie wyrównana. Mam sporo podkładów, i zastanawiam się czy nabyć go czy nie- 30 % kusi
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:43   #3167
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Kurczę, przez Was zachciało mi się tych pryzm żiwenszi. Ile kosztują? może się skuszę przy tej promocji .
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:45   #3168
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
(...)
Sypkie Choć prasowane też mam i też chwalę. Spróbuj, może się u Ciebie sprawdzą
Dziękuję za opis kolorku, czyli chyba jednak muszę odpuścić. Jak zwykle Choć przynajmniej mam ograniczone możliwości wydawania kasy
To muszę się przyjrzeć, tym bardziej, że do wykończenia makijażu wolę sypańce .

Nie ma tego złego - zaoszczędzisz na Diorku .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:45   #3169
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Myslałam, ale ja mało zdolna jestem
Jak chcesz to Ci zdalnie pomoge .

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Myslicie ze sephorzanki będą na mnie zezować jak bede kupowac 5 paletek naked2?
Na pewno nie dziwniej jak ja sie na nie patrze, gdy pytam o jakas "oczywista oczywistosc" a one wybaluszaja na mnie galy i mamrocza, ze jeszcze szkolenia nie mialy .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A owszem, zrobiłabym tak z wielką przyjemnością, gdybym sama wiedziała A tak zagrałam trochę vabank, bo na logikę dla mnie lakiery też powinny być w tej promocji, ale jak jest, to nie wiedziałam sama.
E tam, nawet jak sama nie wiedzialas to trzeba bylo wolac o regulamin. Pewnie pani sama go na oczy nie widziala .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jakbyś miała kiedyś możliwość przetestowania to polecam. Z pudrów fajny jest jeszcze Jurlique, tylko dość mocno pachnie, więc nie wiem, czy by Ci podpasował. O ten.
Myslalam o nim juz kiedys. Chyba pomysle znow .

Zawsze mam taki sam problem z pudrami: albo szybko sie swiece, albo wysuszaja, albo jedno i drugie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 21:47   #3170
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Buuuuu, szkoda , Moze Mloda bedzie pamietala
Ja tez poszalalam, z tysiąc pękł
Zyczę Ci, aby przecenili upragnionego lutka na -70%
Młoda obiecała, ze 2 z rana poleci do maca ratować to, co jeszcze tam zostało
Lutka wiecej juz nie przecenia, raczej wroci do zwyklej ceny, ale 2 stówy to i tak brzmi lepiej niz 4 w dougu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:47   #3171
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A jak to robisz? Spróbowałam z metodą proszku Color Blend White i zniszczyłam podkład. Może białym podkładem?
Nigdy nie rozjasniam calego podkladu. Zawsze przed uzyciem rozjasniam "dawke" na raz.
Do rozjasniania mam bialy podklad MAP, biala baze MUFE i baze Givenchy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:49   #3172
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny, byla ktoras z Was na poszukiwaniu naked 2 we wroclawiu? Wiecie gdzie ja dostane? Strasznie mi zalezy by zdazyc kupic jutro)
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 22:10   #3173
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38362584]Nigdy nie rozjasniam calego podkladu. Zawsze przed uzyciem rozjasniam "dawke" na raz.
Do rozjasniania mam bialy podklad MAP, biala baze MUFE i baze Givenchy.[/QUOTE]

Wszystko na raz, czy masz jakiegoś ulubieńca?

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byla ktoras z Was na poszukiwaniu naked 2 we wroclawiu? Wiecie gdzie ja dostane? Strasznie mi zalezy by zdazyc kupic jutro)
Naked 2 d..y nie urywa. Kolory padnięte i ponure. Mam na wydaniu, a nikt nie chce
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 22:13   #3174
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
widzę,że w tej samej seph robimy zakupy

nigdy mi się nie zdarzyła podobna sytuacja,zawsze obsługa jest na 6+

babki w S na turzynie pozostawiają wiele do życzenia
W Kaskadzie drugi raz już zostałam tak zignorowana i więcej tam moja noga nie postanie.
Zakupy jak już to robię we Wrocławiu - bo tam mieszkam, w Szczecinie bywam rzadko, ale na pewno na Sepgore w Kaskadzie się nie skuszę!

Cytat:
Napisane przez noweti Pokaż wiadomość
Teraz gdy jest -30% na kolorówkę w Kaskadzie jest po prostu jakas masakra, takie tlumy w Sephorze, dlatego ja wybrałam się do Stera i Turzynu i tam zrobiłam zakupy, a z obsługi byłam bardzo zadowolona, w przeciwieństwie do Kaskady, gdzie panie nie raczyły nawet do mnie podejść
Tak sobie pomyślałam, że Turzyn mniej oblegany, ale byłam już po Galaxy i po całej Kaskadzie, więc nie miałam siły na nic więcej :P
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 22:13   #3175
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest dosyć jasny- taki beżyk , bez tonów żółci. Właśnie go od dwóch dni testuję, podoba mi się, daje taki ciekawy efekt na twarzy, nie kryje mocno, ale cera jest po nim ładnie wyrównana. Mam sporo podkładów, i zastanawiam się czy nabyć go czy nie- 30 % kusi
Ja miałam próbkę 20, i dla mnie jest o wiele za ciemny, do tego było go widać na twarzy, na plus przemawiało jedynie to że ładnie trzymał mat i nie ścierał się z twarzy. Za to na mojej przyjaciółce wygląda przepięknie ...
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 22:25   #3176
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38362553]
Na pewno nie dziwniej jak ja sie na nie patrze, gdy pytam o jakas "oczywista oczywistosc" a one wybaluszaja na mnie galy i mamrocza, ze jeszcze szkolenia nie mialy .
[/QUOTE]

Ha ha James, stały tekst

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Młoda obiecała, ze 2 z rana poleci do maca ratować to, co jeszcze tam zostało
Lutka wiecej juz nie przecenia, raczej wroci do zwyklej ceny, ale 2 stówy to i tak brzmi lepiej niz 4 w dougu
A na kookai.pl patrzylas? Trzeba poszukac na perfumeriach netowych

A w Mlodą wierzę )) Mloda jest, to jej sie uda hihihi
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 23:35   #3177
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jest jeszcze możliwość aby dorwać gdzieś jutro paletkę NAKED 2 w Warszawie ? w Złotych wykupione chcę jechać do Arkadii na otwarcie, ale nie wiem czy jest sens, jeśli nie będzie
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 23:38   #3178
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dziś i ja odrobinę obraziłam się na S. ludzi niby sporo, na półkach miejscami pustki (np. pomadki i błyszczyki Chanel), kupowałam pędzel oraz zestaw Jimmy Choo, chciałam przetestować konkretny kolor podkładu, oczywiście pań chętnych do pomocy nie było. w końcu jedną znalazłam, mówię co mnie interesuje, nagle wtrąca się inna (pani od marki podkladu, który mnie interesował) "tylko taką małą próbeczkę zrób pani, tester musi nam wystarczyć do końca stycznia", mina mi zrzedła, poczułam się jak wyłudzaczka owa pani przemiła była jedynie dla klientek ok. 40, ja ze swoimi 20-kilkoma latami widocznie nie jestem godnym targetem.
__________________



Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2012-12-30 o 23:48
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 23:42   #3179
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Naked 2 d..y nie urywa. Kolory padnięte i ponure. Mam na wydaniu, a nikt nie chce
Mnie się wcale Nakedy nie podobały, jakieś te kolory mało konkretne


Kochane, a macie jakieś swoje sprawdzone bazy nawilżające? Na zimę chyba by mi się jakaś przydała dla odmiany

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Marla32 Pokaż wiadomość
Jest jeszcze możliwość aby dorwać gdzieś jutro paletkę NAKED 2 w Warszawie ? w Złotych wykupione chcę jechać do Arkadii na otwarcie, ale nie wiem czy jest sens, jeśli nie będzie
Marla, zadzwoń tam z rana po otwarciu, jeśli jest to sobie odłożysz i podjedziesz, a jeśli nie mają już to chociaż zaoszczędzisz sobie czasu i podróży.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 23:55   #3180
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38363920]Marla, zadzwoń tam z rana po otwarciu, jeśli jest to sobie odłożysz i podjedziesz, a jeśli nie mają już to chociaż zaoszczędzisz sobie czasu i podróży.[/QUOTE]

i tak zrobię
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.