U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 23:15   #4711
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
(...)Patrzyłam i same W13 sa i 02
...
http://allegro.pl/etude-house-precio...558865483.html
http://allegro.pl/etude-house-precio...595405458.html
http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-P...3376f2a&_uhb=1
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-P...4562b5e&_uhb=1
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-P...4562b5e&_uhb=1
http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-P...f9c757f&_uhb=1
...

i rodzimie...jeśli chcesz odlewki...
http://allegro.pl/etude-house-precio...558865483.html
http://allegro.pl/etude-house-precio...595405458.html

ps. w15 jest ciemniejszy od w24, taką dziwotę wprowadzili, że numerki nie po kolei...
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 07:37   #4712
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

a ja Wam powiem, ze z racji przeprowadzki na 3mce odstawilam pielegnacje azjatycka i stan skory mi sie poprawil! stosuje tylko raz na 2dni ampulke slimaczana Mizona i to tyle. i 2x dziennie krem nagietkowy Sylveco. I buzia odzyla... wiec nie dla mnie wieloetapowa pielegnacja
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:05   #4713
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

allegro omijam szerokim łukiem

Odnośni ebaya-- chyba slepa byłam, bo same jasniutkie widziałam

Dziekuje za lina

edit: już wiem czemu nie widziałam, nie wchodziłam na aukcje

Edytowane przez An Ka
Czas edycji: 2013-10-02 o 16:06
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:02   #4714
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Czyli z czystym sumieniem zamawiam

A może Innisfree eco natural green tea? Mam go, oprócz tego, że jestem w nim przerażająco żółta (gdzie dla mnie Missha jest zbyt szara), to po porządnym przypudrowaniu spisuje się całkiem nieżle.
O tego nie miałam. Sprawdzę sobie
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 12:19   #4715
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Juz sobie przypomniałam dlaczego przestałam uzywać Revlonu i raczej na wesele musze czegoś poszukac. Wczoraj zrobiłam sobie makijaz z jego uzyciem i w ciagu jednego dnia wyskoczyło mi 20 czerwonych ropnych pryszczy. Bede to 2 tyg leczyć. Z bb tego nie mam i dlatego zrezygnowalam z colorstay. mam z nim jeszcze jeden problem bo nie potrafie zakryc niedoskonalosci. Pół biedy jakby sie to na nastepny dzien zrobiło, ale ja czulam ze po kilku gdzinach mi pod skórą dosłownie coś wyłazi. nie wyobrażam sobie takiego syskomfortu na weselu. Jak myslicie moze po utrwaleniu bb tym fixerem kryolanu da rade wytrzymac. dzis na siebie nie moge patrzec a mialam tylko 2 krostki na calej buzi na prawde bb tak zle wyglada na zdjecuach? nie mam kamerzysty na weselu.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:54   #4716
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Juz sobie przypomniałam dlaczego przestałam uzywać Revlonu i raczej na wesele musze czegoś poszukac. Wczoraj zrobiłam sobie makijaz z jego uzyciem i w ciagu jednego dnia wyskoczyło mi 20 czerwonych ropnych pryszczy. Bede to 2 tyg leczyć. Z bb tego nie mam i dlatego zrezygnowalam z colorstay. mam z nim jeszcze jeden problem bo nie potrafie zakryc niedoskonalosci. Pół biedy jakby sie to na nastepny dzien zrobiło, ale ja czulam ze po kilku gdzinach mi pod skórą dosłownie coś wyłazi. nie wyobrażam sobie takiego syskomfortu na weselu. Jak myslicie moze po utrwaleniu bb tym fixerem kryolanu da rade wytrzymac. dzis na siebie nie moge patrzec a mialam tylko 2 krostki na calej buzi na prawde bb tak zle wyglada na zdjecuach? nie mam kamerzysty na weselu.
wspolczuje.... ja od slubu codziennie nosze revlon i kompletnie nic mi nie robi zlego z buzia ale kazda cera jest inna oczywiscie.
Najlepiej zrobic sobie full slubny makijaz bb, spryskaj fikserem i porob sobie sama fotki zobaczysz jak to bedzie wygladalo. Fotografowie maja pewnie lepszy sprzet (chociaz moze i Ty jestes z zamilowania fotografem dlatego nie chce obrazic Cie) i efekt moze byc troche inny.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:20   #4717
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
na prawde bb tak zle wyglada na zdjecuach? nie mam kamerzysty na weselu.
Nooo, jesli ktos mi robi zdjecia w pomieszczeniu, kiedy mam na sobie BB (zwlaszcza z wysokim filtrem) to wychodze blada jak trup. Nie slicznie-porcelanowo, tylko trupio blado.
Na zewnatrz w swietle dziennym juz wychodzi normalnie.

Michelle Phan kiedys wspominala, zeby nie uzywac wysokich filtrow do zdjec bo wlasnie tak to dziala.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 15:22   #4718
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, poleciłybyście coś na przebarwienia potrądzikowe? Leczę się dermatologicznie i pryszczy już prawie wcale nie mam, tylko te paskudne blizny słyszałam że krem ślimakowy z mizona (miałam żel, działał nawet w porządku ale teraz potrzebuję czegoś mocniejszego) nieźle działa, ale boję się że mógłby mnie zapchać..
przy okazji
http://www.ebay.pl/itm/MIZON-All-In-...6e682f6&_uhb=1 to chyba fake, prawda?
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:25   #4719
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Nooo, jesli ktos mi robi zdjecia w pomieszczeniu, kiedy mam na sobie BB (zwlaszcza z wysokim filtrem) to wychodze blada jak trup. Nie slicznie-porcelanowo, tylko trupio blado.
Na zewnatrz w swietle dziennym juz wychodzi normalnie.

Michelle Phan kiedys wspominala, zeby nie uzywac wysokich filtrow do zdjec bo wlasnie tak to dziala.
masz racje! przypomnialo mi sie, ze tez tak mialam. to chyba przez filtry w bb bo one odbijaja swiatlo gdzies czytalam.
Mozliwe ze nawet na tym watku to czytalam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:16   #4720
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

to teraz wiem dlaczego na zdjeciach z chrzcin mojego dziecka na jednych zdjeciach wygladam normalnie a na innych strasznie blado. Nie mam pojęcia jak sobie poradzic bo to bylo takie moje kwc ten bb cream, bo nic mi nie wyskakiwało i cera była nawilżona.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:26   #4721
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Może więc spróbuj ewentualnie zmieszać ten revlon z bb? Jak go rozrzedzisz nieco, może nie zadziała tak drastycznie? I oczywiście zrób sobie zdjęcia potem, żeby zobaczyć, jak wypadnie. Albo rozcieńcz go jakąś bazą pod podkład lub lekkim kremem?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 19:01   #4722
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
serio :O ja mam okropną cerę, na ślubie siostry co pół godz latałam do łazienki poprawiać makijaż bibułkami, zastosowałam bourjois healthy mix, upał 40 stopni to była porażka chce tego unikąć na ślubie własnym.

Udało mi się kupić na teampixie promo na 10% zniżki. Wyszło jakies 15f za 150ml troche drożej niż z allegro ale cóż. Zobaczymy co to za cudeńko. Chyba się skuszę na ten mineral sun Innisfree bo konczy mi sie skin 79 a ma ziemisty kolor. Który odcień dla rudowłocej i bladej? Mam jeszcze pytanie, czy któraś z was mieszka w Uk i bierze udział w rozbiórkach? Jak to mniej więcej wygląda??
Healthy mix się śresnio nadaje do cery tlustej/mieszanej. A w upale to juz w ogole a znowu jak wezmę coś typowo matującego to niestety tępo sie rozprowadza.

Ja mieszkam w UK i bralam udzial w rozbiorkach, ostatnia niestety utknela w marnym punkcie.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja Wam powiem, ze z racji przeprowadzki na 3mce odstawilam pielegnacje azjatycka i stan skory mi sie poprawil! stosuje tylko raz na 2dni ampulke slimaczana Mizona i to tyle. i 2x dziennie krem nagietkowy Sylveco. I buzia odzyla... wiec nie dla mnie wieloetapowa pielegnacja
Ja uzywam tylko tony moly raz na tydzien, kupe 2x w tyg i hada labo codziennie. Moja buzia jest o niebo lepsza niz pol roku temu.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:01   #4723
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Healthy mix się śresnio nadaje do cery tlustej/mieszanej. A w upale to juz w ogole a znowu jak wezmę coś typowo matującego to niestety tępo sie rozprowadza.

Ja mieszkam w UK i bralam udzial w rozbiorkach, ostatnia niestety utknela w marnym punkcie.


Ja uzywam tylko tony moly raz na tydzien, kupe 2x w tyg i hada labo codziennie. Moja buzia jest o niebo lepsza niz pol roku temu.
Dobrze ze nie miałam wyprysków bo starłam prawie cały podkład, nie chce nawet tego wspominać jak kiedys bedzie kolejna bardzo chetnie sie podłącze. Uśmiechne się wtedy do Ciebie o taka mała podpowiedź jak to mniej więcej wygląda. Dziewczyny bede próbowała coś zdziałać ale chyba nie z Revlonem bo po tej masakrze z pryszczami wole nie ryzykować. Spróbuje jeszcze z Affinitonem. No i czekam na ten fixer. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:23   #4724
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Dobrze ze nie miałam wyprysków bo starłam prawie cały podkład, nie chce nawet tego wspominać jak kiedys bedzie kolejna bardzo chetnie sie podłącze. Uśmiechne się wtedy do Ciebie o taka mała podpowiedź jak to mniej więcej wygląda. Dziewczyny bede próbowała coś zdziałać ale chyba nie z Revlonem bo po tej masakrze z pryszczami wole nie ryzykować. Spróbuje jeszcze z Affinitonem. No i czekam na ten fixer. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi

Nie ma sprawy jak mnie nie zlapiesz na watku to wyslij PW.
Niestety healthy mix sie naprawde sciera z buzi zostaje cały na bibulce (a probowalam roznych + primery, bazy). Revlon to dla mnie masakra.
Podsumowujac: dalej nie mam swojego podkladu
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:38   #4725
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy jak mnie nie zlapiesz na watku to wyslij PW.
Niestety healthy mix sie naprawde sciera z buzi zostaje cały na bibulce (a probowalam roznych + primery, bazy). Revlon to dla mnie masakra.
Podsumowujac: dalej nie mam swojego podkladu
On pięknie wygląda po nałożeniu. Skóra wygląda świeżo i w ogóle. Siostre malowałam na wesele i wyglądała na zdjęciach jak z photoshopa nawet bez retuszu. Tylko że ona ma inny typ skóry. Może ten fixer podziała u mnie z Healthly mix jak u goldika z revlonem zdam relacje. Pokładam nadzieje w tym fixerze.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:47   #4726
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
On pięknie wygląda po nałożeniu. Skóra wygląda świeżo i w ogóle. Siostre malowałam na wesele i wyglądała na zdjęciach jak z photoshopa nawet bez retuszu. Tylko że ona ma inny typ skóry. Może ten fixer podziała u mnie z Healthly mix jak u goldika z revlonem zdam relacje. Pokładam nadzieje w tym fixerze.
Tak ale fixer nie nadaje sie do codziennego uzywania
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:02   #4727
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tak ale fixer nie nadaje sie do codziennego uzywania
Czyli Ty nie szukasz bb creamu na co dzień? Tylko wolisz podkład? Niestety nie pomoge bo tez nie znalazłam jeszcze podkładu, który by mi nie spływał, a skóra by się nie świeciła, Ja na co dzień bede bb cream stosowała bo jednak mają w sobie coś że cera mi się polepszyła. Niestety typ mi sie raczej nie zmieni i tłusta już zostanie. Macie jakąś stronke gdzie można kupić próbki? Kupywałam do tej pory u sing sing ale nie ma próbek które mnie interesują. Pozdrawiam
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:59   #4728
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ja obecnie używam Revlona na primerze Missha Boomer. Bez niego nie wyglada tak dobrze jak z nim
kusi mnie jakis BB ale ze teraz jestem o kilka tonow ciemniejsza niz zwykle to nie chce mi sie szukac tak ciemnego bebika
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 09:49   #4729
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

a ja właśnie użyłam pierwszy raz Revlona CS i jestem... zawiedziona. BB holiki kryje duużo lepiej i jest bardziej trwały. Revlon porobił smugi, a przy próbie ich roztarcia... po prostu się starł. Może dostałam jakiś bubel?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 11:07   #4730
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
a ja właśnie użyłam pierwszy raz Revlona CS i jestem... zawiedziona. BB holiki kryje duużo lepiej i jest bardziej trwały. Revlon porobił smugi, a przy próbie ich roztarcia... po prostu się starł. Może dostałam jakiś bubel?
Nie mam pojęcia sa dwa typy CS jeden to Revlon Colorstay with softflex do normal/dry skin i oil/combination a drugi to Colorstay Makeup i tez dwa rodzaje. Jak dla mnie oba są bardzo tępe ale dobrze sie rozprowadzają, najlepiej jak dla mnie pędzlem metodą stemplowania lub wciskania mokrą gąbeczką. Może popróbuj sposób nakładania
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 12:30   #4731
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Maybellin Affiniton też unikajcie... bo zapycha strasznie. Pierwsze 2-3 dni. Cudo! Wystarczy przypudrować i zero świecenia, a potem wyłazi ze skóry wszystko co się da. Dlatego też Revlona nie kupowałam nigdy, bo jak widać po nim też. Za to żaden BB mnie nigdy nie zapchał mimo, że przecież mają silikony i inne takie, i jak się źle domyje to katastrofa. A mimo to nic. Eh moja cudowna cera.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 12:56   #4732
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Macie jakąś stronke gdzie można kupić próbki? Kupywałam do tej pory u sing sing ale nie ma próbek które mnie interesują. Pozdrawiam
Macie, macie
Ja zazwyczaj kupuję u haarajuku lub beauty-online_pl na allegro, albo po prostu wpisuję 'sample' obok nazwy kosmetyku na ebay - jeśli są próbki, to wyskoczą. Jest jeszcze gmarket i strona testerkorea.com
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 13:26   #4733
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia sa dwa typy CS jeden to Revlon Colorstay with softflex do normal/dry skin i oil/combination a drugi to Colorstay Makeup i tez dwa rodzaje. Jak dla mnie oba są bardzo tępe ale dobrze sie rozprowadzają, najlepiej jak dla mnie pędzlem metodą stemplowania lub wciskania mokrą gąbeczką. Może popróbuj sposób nakładania
mam with softlex do oil/combination ale jest strasznie lejący się, tłusty.
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 15:48   #4734
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

teraz zmienili go jeszcze z filtra 6 na 15 i jest geeeesty bardzo. Ale rozprowadza sie dobrze. Widac co skora to upodobania ja tam pokochalam nowa wersje Revlona
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 17:34   #4735
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Maybellin Affiniton też unikajcie... bo zapycha strasznie. Pierwsze 2-3 dni. Cudo! Wystarczy przypudrować i zero świecenia, a potem wyłazi ze skóry wszystko co się da.

Miałam ten podkład z 4-5 lat temu (wtedy byl chyba nowością) i wcale mnie po nim nie wysypywało. W sumie miło go wspominam nawet Nie pasowalo mi to, ze matowil mi cerę, a ja lubię lekki blysk.

Nie należy więc generalizować
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 20:00   #4736
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;43127601]Miałam ten podkład z 4-5 lat temu (wtedy byl chyba nowością) i wcale mnie po nim nie wysypywało. W sumie miło go wspominam nawet Nie pasowalo mi to, ze matowil mi cerę, a ja lubię lekki blysk.

Nie należy więc generalizować [/QUOTE]

U mnie podobnie, bardzo dobrze go wspominam jak stosowalam podklady jeszcze. Ja mam jeszcze stary Revlon więc może dlatego taka moja opinia o nim, jak dla mnie po nałożeniu to efekt szpachli czyli mat calkowity, zadnego tłustego odczucia. Nie wiem jak z nowa wersja. I tak sie boje po tym co mi wylazło na twarzy, torba na glowe i heja.
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 20:04   #4737
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, bardzo dobrze go wspominam jak stosowalam podklady jeszcze. Ja mam jeszcze stary Revlon więc może dlatego taka moja opinia o nim, jak dla mnie po nałożeniu to efekt szpachli czyli mat calkowity, zadnego tłustego odczucia. Nie wiem jak z nowa wersja. I tak sie boje po tym co mi wylazło na twarzy, torba na glowe i heja.
Ja piszę o Affinitone Maybelline
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 20:23   #4738
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;43129906]Ja piszę o Affinitone Maybelline[/QUOTE]

Ja w pierwszym zdaniu też o Affinitone. Dalej o Revlon bo jego to w ogóle wole nie pamiętać
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 21:08   #4739
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Czyli Ty nie szukasz bb creamu na co dzień? Tylko wolisz podkład? Niestety nie pomoge bo tez nie znalazłam jeszcze podkładu, który by mi nie spływał, a skóra by się nie świeciła, Ja na co dzień bede bb cream stosowała bo jednak mają w sobie coś że cera mi się polepszyła. Niestety typ mi sie raczej nie zmieni i tłusta już zostanie. Macie jakąś stronke gdzie można kupić próbki? Kupywałam do tej pory u sing sing ale nie ma próbek które mnie interesują. Pozdrawiam
Szukam czegoś co sie utrzyma kilka godzin i nie bede sie swiecila jak latarnia po krotkim czasie. Przetestowalam juz X bb (bardzo duzo!) i jak udalo mi sie znalezc w miare odpowiedni to oczywiscie wycofali
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 22:16   #4740
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam Was
Można prosić?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.