Reklamacja u fryzjera - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-31, 15:41   #121
Kuttiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Jesli jestes niezadowolona - reklamuj.

Przygotuj się jednak, że fryzjerka może robic fochy (często tak się zdarza, bo 1. nie chce jej się, 2. pracuje wtedy za darmo, 3. zużywa dodatkowy produkt etc...) w każdym razie, jesli źle wykonała swoją pracę, powinna ją poprawic.

Nie przejmuj się więc i reklamuj, bo po to poszłas do fryzjera, żęby poprawic wygląd i byc zadowolona, a nie żeby sobie popsuc humor i nie móc patrzec w lustro. Bardzo często usługi fryzjerskie się nie udają - ja ciągle mam jakies problemy. Czasem wydaje mi się, że nawet w firmowych salonach nie wiedzą, co robią. Masakra. Nie daj się. Jesli jestes niezadowolona - reklamuj.
Kuttiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 15:45   #122
beataj14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Dzięki mam taki zamiar, w poniedziałek zgłosze się do kierowniczki salonu . Tylko boje się ze skoro 1. Raz nie potrafiła dobrze ufarbowac mi włosów, to teraz tez jej nienajlepiej wyjdzie. Ale skoro idę do profesjonalnego salonu to mam prawo oczekiwać profesjonalnej obsługi i zamierzonego efektu.!

Edytowane przez beataj14
Czas edycji: 2011-12-31 o 15:48
beataj14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 23:40   #123
olka1511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
reklamacja koloryzacji?

Mam do Was pytanie, czy fryzjerka po spapranej koloryzacji powinna ją naprawić za darmo? Czy są jakieś podstawy prawne odnośnie "reklamacji" lub cos w tym stylu do czego to by się nadawało? wybrałam taki kolor , ze nie powinien wyjsc rudy a ona pomieszala jakies kolory i wyszedl rudy, nie da sie w takim chodzic i chce zeby mi poprawila
olka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:14   #124
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: reklamacja koloryzacji?

Z tego, co słyszałam to tak, ale radzę się skontaktować z jakąś organizacją konsumencką i dopytać.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 16:10   #125
olka1511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: reklamacja koloryzacji?

Dzięki dzwonilam do niej i powiedzialam ze chce to poprawiac,odpowiedziala ze zobaczy jak wygladaja i ze jesli faktycznie sa rude to zrobi na swoj koszt. za 15 minut ide, az sie boje ze nzou mi zrobi jakis rudy "blond" chci9alam cos chlodnego a ona tkaie stworzyla.. masakra, jestem opalona i czasem czerwona bo jest upal i wygladam jakbym sama to sobie w domu nieudolnie zrobila, taki brzydki,zolto rudawy i ani kucyka ani grzywki do gory bo masakra przy skorze jest a upal jest to nie moge wytrzymac w rozpuszcoznych, a mam dlugie wlosy . jesli nie pop[rawi tego to juz rezygnuje z niej i w niedziele tez nie pozwole sie jej czesac na wesele i pa, juz nie pojde do niej NIGDY naerzczony mowi ze najlepiej jakbym zrobila sobie naturalny kolor i przestala farbowac jak tkaie problemy sa z tym farbowaniem i ma racje,chociaz do pierwszego farbowania to on mnie zacvhecil,ale teraz juz chyba przestane farbowac,lepiej dla zdrowia i bez takich kosztow , stówa na chodniku nie lezy
olka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 22:51   #126
olka1511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: reklamacja koloryzacji?

poszlam i zalatwilam troche grymasila ze wg niej to nie rudy itp ale wkoncu pow ze zrobi, powiedzialam ze chcialam chlodny odcien wiec mi nalozyla jakis mix, nie wiem co to, ale faktycznie ochlodzilo kolor,zuplenie inny niz wczesniej zrobila, podobny do moich naturalnych,popielaty i stwierdzilam ze nie ma to jak swoje wlosy i juz nie bede farbowac tylko swoje chce miec domagajcie sie swojego bo placicie za to!!!
olka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 15:11   #127
mrsant
Przyczajenie
 
Avatar mrsant
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Mam pytanie - jak wygląda reklamacja u fryzjera? Pytam, ponieważ moja koleżanka mieszkająca na stałe w Irlandii po przyjeździe do Polski udała się na keratynowe prostowanie włosów, w dodatku do salonu w mieście oddalonym od naszej miejscowości o około 50km. Dodam, że włosy mojej koleżanki są potwornie zniszczone przez prostowanie i farbowanie i to był jedyny ratunek dla jej piórek. Włosy - fakt, zostały odżywione, ale skręt włosów jest taki, jaki był. Prostowanie to prostowanie - gdzie efekt więc? Dziewczyna wróciła tydzień później do salonu, gdzie jej reklamacja została obrócona w dyskusje z której nic nie wynikło prócz tego, że została ona wyproszona z salonu. Fryzjerka tłumaczyła brak efektu tym, że użyła niższej temperatury, żeby jeszcze bardziej włosów nie zniszczyć - szkoda, że klientka nic o tym nie wiedziała, a chyba powinna, ponieważ jej głownie chodziło o wyprostowanie, by więcej nie używać prostownicy i włosów właśnie nie niszczyć! Każda z nas zdaje sobie sprawę z tego, że ten zabieg do najtańszych nie należy, dlatego też chciałabym jej jakoś pomóc, bo to jednak sprawa niecierpiąca zwłoki. Co pozostaje? Sąd? Śmiesznie brzmi..
__________________
Wyjmujesz mi z włosów wstążkę, a ja czuję jakbyś mnie rozbierał
Kocham cię tak głośno już szeleszczą o tym moje sukienki, krzyczą ziarenka piasku na parapecie..
mrsant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 16:35   #128
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Nie poradzę nic, jeśli chodzi o kwestię reklamacji, ale zabiegi keratynowe służą właściwie wygładzaniu (nie, nie ma tu żadnej mowy o prawdziwym długotrwałym odżywieniu włosów), nie prostowaniu i możesz zajrzeć chociażby do wątku o Encanto, że u wielu dziewczyn nie ma efektu prostych włosów. A Encanto jest akurat sprawdzonym preparatem, przy czym w niewielu chyba salonach wykonują akurat ten zabieg. Inne często dają słaby efekt... A nie piszesz, jakich kosmetyków użyto do tego "prostowania". Ja w życiu bym się nie zdecydowała na taki zabieg, nie znając używanego przy nim preparatu, bo często efekt jest chwilowy, tylko po wyprostowaniu w salonie, a po umyciu włosy wracają do stanu poprzedniego

Swoją drogą, Twoje koleżanka ma skręt przy suszeniu włosów na szczotce, czy tego nie robi? Bo taki sposób stylizacji jest zazwyczaj niezbędny po zabiegu, żeby włosy były proste i gładkie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 17:17   #129
Esterka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Cześć dziewczyny, nie chce zakładać nowego tematu ale mam pytanie. w piątek byłam u fryzjerki, chciałam "ombre" i pokazałam zdjęcie jak chce by wyglądały moje włosy, fryzjerka powiedziała ze "dokadnie tak samo nie będzie " chciałam jasne końcówki trochę jaśniejsze pasmo wcześniej i od góry moje naturalne, on rozjaśniła mi włosy do uszu na blond.. ohydny. nie byłam zadowolona i pani ściemniała farbą połowę tego blondu, w salonie włosy wyglądały ładnie, ale od wczoraj nic tylko płacze wręcz rycze, moje włosy naturalne wygladają na odrosy, potem mam pasmo brązu wpadającego w połyskliwy rudy, potem karmel i ten nieszczęsny blod, kaczy. jutro ide i chcę reklamacje, chce aby pani wyrównała mój naturalny kolor do tych nieszczęsnych końcówek do mojego naturalnego koloru, i przyciemniła moje końcówki.. czy to przysługuje reklamacji
przez telefon pani mówiła ze robi ombre, gdy pokazywałam zdjęcie tez mówiła ze bedzie dobrze.
Esterka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 20:06   #130
buzznet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Mam taki problem!
Robiłam wczoraj u fryzjera trwała ondulację. Mam długie włosy do łopatek, zażyczyłam sobie trwałe na najgrubszych wałkach, tzn. grubości mniej więcej kciuka, trochę może cieńsze. Schodząc z fotela na moich włosach były jakieś loki, efekt nie był przesadzony, wszystko wyglądało bardzo naturalnie. Byłam zadowolona. Niestety po przyjściu do domu włosy się rozprostowały, na czubku wyglądają jakby był odgniecione od tych wałków, a reszta jest prosta. Może ma troche większą obętość i znikome fale. Włosy są wycieniowane. Czy możliwe, że trwała została źle zrobiona, czy to wina moich włosów?
Proszę o pomoc, czy to podlega reklamacji!
Pozdrawiam
buzznet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 22:58   #131
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Mam pytanie odnośnie reklamacji.
Wczoraj byłam u fryzjera, ponieważ chciałam wyrównać kolor blond. Fryzjerka powiedziała, że tylko da rade rozjaśniaczem, ale efekt może być różny więc się zgodziłam. Włosy wyszły żółto-białe i do tego spalone. Czy w takim przypadku mogę złożyć reklamację u fryzjera mimo iż fryzjer uprzedził mnie, że zniszczy włosy i może kolor wyjść nie za ciekawie??
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 23:15   #132
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie reklamacji.
Wczoraj byłam u fryzjera, ponieważ chciałam wyrównać kolor blond. Fryzjerka powiedziała, że tylko da rade rozjaśniaczem, ale efekt może być różny więc się zgodziłam. Włosy wyszły żółto-białe i do tego spalone. Czy w takim przypadku mogę złożyć reklamację u fryzjera mimo iż fryzjer uprzedził mnie, że zniszczy włosy i może kolor wyjść nie za ciekawie??
reklamacja nie bedzie uznana, poniewaz cie uprzedzil a ty podjelas ryzyko- wiec wykonal usluge dokladajac staran a ze wyszlo tak a nie inaczej...
pewnie mialas juz zniszczone wlosy i tylko je to dobilo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 23:37   #133
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
reklamacja nie bedzie uznana, poniewaz cie uprzedzil a ty podjelas ryzyko- wiec wykonal usluge dokladajac staran a ze wyszlo tak a nie inaczej...
pewnie mialas juz zniszczone wlosy i tylko je to dobilo.
Ale skoro jest fryzjerką to powinna wiedzieć i odradzać taki zabieg. Nie do końca też powiedziała, że wyjdzie źle. Dokładnie powiedziała, że to rozjaśniacz i może być nieciekawie ale będzie pilnowała i że kolor wyjdzie taki jak mam na końcówkach a niestety wyszedł zupełnie inny.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 23:58   #134
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Reklamacja U Fryzjera

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Ale skoro jest fryzjerką to powinna wiedzieć i odradzać taki zabieg. Nie do końca też powiedziała, że wyjdzie źle. Dokładnie powiedziała, że to rozjaśniacz i może być nieciekawie ale będzie pilnowała i że kolor wyjdzie taki jak mam na końcówkach a niestety wyszedł zupełnie inny.
dekoloryzacja rozjasniaczem zawsze moze wyjsc inaczej niz planowano.
ostrzegla cie ze moze byc nieciekawie, nalegalas wiec sie podjela...na twoja odpowiedzialnosc,
moim zdaniem nie ma nawet tematu.
co miala cie z salonu wyrzucic zeby tylko sie nie podjac bo wlosy sie zniszcza?
czego oczekiwalas?
ona cie ostrzegla- wiec byla wobec ciebie fair, uswiadamiac cie o wszystkich mozliwosciach co wyjdzie lub nie wyjdzie nie musi, za to jej nikt nie zaplaci. jezeli wlosy sa juz po kilku farbowaniach to zawsze wychodzi "tęcza' kolorystyczna, wieksza lub mniejsza, nigdy nie ma tak ze jedno rozjasnianie zalatwi piekny rowniutki i jasny kolor np.
dlatego lepiej jest schodzic pasemkami do rownego koloru.

pilnowala- czyli starala sie zrobic wszystko co mozliwe by bylo dobrze, nie wyszlo- twoje wlosy nie wytrzymaly. nikt ci tego pozytywnie nie rozpatrzy.

co innego gdyby obiecala ci idealny efekt jak na zdjeciu z gazety, posadzila na fotel i naciapala na wlosy a potem ups! kolor nie taki, wlosy spalone- wtedy inny temat. ale żaden normalny fryzjer nie obieca ci czegos takiego na wlosach zniszczonych, uprzednio koloryzowanych a juz na pewno na jakies ciemne czy intensywne odcienie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 23:42   #135
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Mi fryzjer nierówno obciął włosy.

mam włosy długie, wymagające więc zrażona poprzednimi niepowodzeniami szukałam kogoś z masa dobrych opinii. Znalazłam, miesiąc czekałam na wizytę i udało się. Obciął mnie ładnie ale po powrocie do domu i umyciu włosy ułozyły sie po swojemu i wyszło że jedna strona jest bardziej wycieniowana od drugiej. Po prostu z jednej strony sa dłuższe a z drugiej krótsze, na szczęście dotyczy to tylko jednej warstwy a nie całości.

od razu zadzwoniłam do fryzjera z taka informacją i prośbą, żeby przyjął mnie i to poprawił. A on mi na to, że nie ma wolnych terminów i muszę czekać aż coś się zwolni. To ja mu mówię, grzecznie, że nie sadzę aby wizyta zajęła więcej niż 15 min i trzeba to poprawić bo jest nierówno, a on swoje.

Nie wiem co mam zrobić. Zapłaciłam kupę kasy, sama się zdziwiłam że tyle, nie mam pretensji o samo cięcie, tylko te nierówności mnie wkurzają bo je widać. Chciałabym żeby to on zajął się poprawką bo obcinał moje włosy i wie jak to robił, no ale gościu twierdzi, że nawet nie może mnie obejrzeć bo ma tak napięty grafik do połowy wakacji. Nie mogę tyle czasu bujać się z nierówno ściętymi włosami.

Chciałam iść do niego i powiedzieć, że nie wyjdę z salonu dopóki nie znajdzie wolnej chwili na poprawkę, może zostać dłużej w pracy albo przyjść wcześniej, bo to nie moje widzimisię ale jego błąd, albo niech zwróci mi pieniądze bo teraz muszę płacić za poprawkę skoro on nie ma czasu zająć się włosami.

Nie farbowałam, chodzi tylko o cięcie. bardzo przykra sytuacja.

Tylko czy to się uda? nie mam paragonu, bo w tym salonie nikt ich nie rozdaje. Zła jestem, mam pecha do fryzjerów.

Edytowane przez lilimaer
Czas edycji: 2014-06-07 o 00:36
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:10   #136
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Reklamacja u fryzjera

odpowiem sobie - albo komuś, kto jest zainteresowany.
Byłam w innym salonie, żeby ktoś inny obejrzał włosy, żeby uniknąć wymówek ze strony tamtego fryzjera i syt. gdzie okazałoby się, że nie ma o co kruszyć kopii bo włosy sa ok. Nie są.
Pani fryzjerka doradziła mi, żeby poprosić go o wyrównanie nierówności w ramach usługi a jesli nadal nie będzie miał dla mnie czasu o zwrot pieniędzy za usługę, bo została wykonana niewłaściwie i za to,że muszę płacić dodatkowo za to, że ktoś inny będzie musiał poprawić niewłaściwie cięcie.
Zobaczymy jak w praktyce to wyjdzie.
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:15   #137
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Ciekawa jestem jak to się potoczy. daj znac
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 20:12   #138
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Byłam u niego, powiedziałam że włosy są nierówno obcięte i że chciałabym, żeby znalazł dla mnie termin w tym tyg., bo nie widzę sensu w bujaniu się z nierówno obcięta fryzurą tygodniami, aż on znajdzie wolny termin. A jeśli nie ma go (terminu) w godzinach pracy to może skończyć później albo przyjść wcześniej, a ten mi z tekstem, że on zaczyna prace o tej i o tej i ze nie wstaje wcześniej! Zamurowało mnie.
W końcu chcąc zakończyć sprawę w spokoju, umówiłam się z nim, że jak w tym tyg nic dla mnie nie znajdzie (nikt się nie wykruszy) to będę chciała zwrotu kasy, żeby iść z tym gdzieś indziej.
Szczerze powiedziawszy to nie chcę, żeby on cokolwiek przy tych włosach grzebał. Nie wiem jakimi sensownymi argumentami przekonać go do zwrotu kasy i iść gdzieś indziej i się nie martwić.
Facet jest tak przekonany o swych umiejętnościach i robi takie halo wokół cięcia, jakby z każdym ruchem nożyczek spływało na klientkę jakieś błogosławieństwo :-/// drammmmat
EDIT
po tygodniu, kiedy nie moglismy zgrać się co do poprawki umówiłam się z nim na zwrot połowy ceny.
Wyszło bardzo kulturalnie i miło.
INFO dlaosób,które chcą reklamować takie usługi
http://www.federacja-konsumentow.org...logicznej.html
jeśli naprawa usługi/poprawka nie jest możliwa można żądać zwrotu poniesionych kosztów.

Edytowane przez lilimaer
Czas edycji: 2014-06-13 o 23:09
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 01:10   #139
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Czy taka fryzura rzeczywiście jest "dobra" i nie ma o co składać reklamacji?

Miał być klasyczny bob, lekko ścięty do przodu, wyszło takie coś. Prawie jak od garnka, tyle że krzywo, zamiast długo z przodu, jest dłużej z tyłu, z przodu włosy jakby wyżarte. Dodam tylko, że przyszłam z włosami do ramion.

Miało być do połowy szyi, jest lekko za ucho, wg fryzjerki to długość włosów dla mnie idealna.

Czy moge prosić o wypowiedź w tej sprawie w innym salonie fryzjerskim, by ubiegać się o zwrot pieniędzy, bo poprawiać to już nie ma na czym, z włosów prawie nic mi nie zostało?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SA402652.jpg (52,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA402655.jpg (70,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA402656.jpg (82,8 KB, 44 załadowań)
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 13:03   #140
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Czy taka fryzura rzeczywiście jest "dobra" i nie ma o co składać reklamacji?

Miał być klasyczny bob, lekko ścięty do przodu, wyszło takie coś. Prawie jak od garnka, tyle że krzywo, zamiast długo z przodu, jest dłużej z tyłu, z przodu włosy jakby wyżarte. Dodam tylko, że przyszłam z włosami do ramion.

Miało być do połowy szyi, jest lekko za ucho, wg fryzjerki to długość włosów dla mnie idealna.

Czy moge prosić o wypowiedź w tej sprawie w innym salonie fryzjerskim, by ubiegać się o zwrot pieniędzy, bo poprawiać to już nie ma na czym, z włosów prawie nic mi nie zostało?
Miałam iść do fryzjera, bo chciałam bob, ale zmieniłam zdanie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 13:09   #141
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Ech, jutro idę z reklamacją. Nie wiem, czy cokolwiek uzyskam, choć salon szczyci się znaczkiem Loreal Proffessionnel, nie żaden osiedlowiec.

Zaufałam fryzjerowi ostatni raz, chyba sama muszę nauczyć się strzyc. Kobieta wydawała się wiarygodna, doświadczona, a okazało się, że lepsze doświadczenia mam już z praktykantkami jeszcze w szkole fryzjerskiej, przynajmniej pytały po kilka razy, jaka ma być długość i czy może być. Ta nawet nie pokazała mi tyłu w lusterku, jak zwykle fryzjerzy robią, w sumie się nie dziwię, bo bym nie zapłaciła.

Edytowane przez melisanda
Czas edycji: 2015-01-25 o 13:12
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 00:16   #142
montenegra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 30
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Czy taka fryzura rzeczywiście jest "dobra" i nie ma o co składać reklamacji?

Miał być klasyczny bob, lekko ścięty do przodu, wyszło takie coś. Prawie jak od garnka, tyle że krzywo, zamiast długo z przodu, jest dłużej z tyłu, z przodu włosy jakby wyżarte. Dodam tylko, że przyszłam z włosami do ramion.

Miało być do połowy szyi, jest lekko za ucho, wg fryzjerki to długość włosów dla mnie idealna.

Czy moge prosić o wypowiedź w tej sprawie w innym salonie fryzjerskim, by ubiegać się o zwrot pieniędzy, bo poprawiać to już nie ma na czym, z włosów prawie nic mi nie zostało?
ja polecam zapoznanie się z działem ,,reklamacja" w kodeksie cywilnym . krótki i jasno napisany. nie zaszkodzi też skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta lub poradnią prawną, a jak nie to wysłać pisemną reklamację poleconym za potwierdzeniem odbioru. zachowaj zdjęcia fryzury jakby zdołało coś odrosnąć, by szefowa mogła to zobaczyć. no i koniecznie kontaktuj się z szefową, telefon na pewno jest dostępny w internecie lub salonie.
montenegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 15:16   #143
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Witajcie, czy ktoś się tu jeszcze udziela?
Niestety i mnie dopadł problem z fryzjerem, mianowicie dziś byłam na wizycie i prosiłam o jasne refleksy na włosach, zaznaczałam że nie chcę żeby to były tandetne blond pasemka, tylko rozjaśnione, rzucone pod spodem i żeby nie bylo widać odrostów.
Dziewczyny zasugerowała mi kolor o dwa tony jaśniejszy od mojego, który wyszedł tak że nic nie widać. Kurcze dałam ponad 100zł, chyba mam prawo domagać się poprawienia tego Przecież nikt nie idzie wydac do fryzjera pieniedzy po to, żeby nie było widać efektów, prawda?
__________________
Cytat:
Napisane przez Ilja_Muromiec Pokaż wiadomość
ciągnie mnie za mordę do pocałunku jak kocura do głaskania
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:07   #144
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Reklamacja-fryzjer

Powinnaś od razu zwrócić na to uwagę.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:15   #145
DariaKwia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 57
Dot.: Reklamacja u fryzjera

kilka lat temu ścieła mi fryzjerka za dużo włosów... i reklamacji nie przyjęła ;/
DariaKwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:15   #146
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Reklamacja-fryzjer

Wtedy gorzej bo nie doklei. Ale jak kolor coś zły, siedziałabym tak długo, aż mi nie poprawi.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 16:22   #147
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: Reklamacja u fryzjera

Zwóciłam uwagę, że zmiana jest mało widoczna, więc mi powiedziano że farba się wypłucze i będą pasemka jaśniejsze. Poza tym miałam ograniczony czas, bo szłam do pracy więc nie było mowy o poprawianiu od razu.
W każdym razie jak obejrzałam się dokładnie w różnych światłach i nie zauważyłam tych refleksów to od razu zadzwoniłam i powiedziałam co i jak. Pani zapisała mnie na za tydzień na ewentualną poprawkę. Tak więc jestem już po. Wytłumaczyłyśmy sobie wszystko, że się nie dogadałyśmy, i włosy mi poprawiono, w ramach reklamacji oczywiście.
Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką a nie inną osobę, która za przeproszeniem, nie miała mnie w dupie, kasę zgarneła więc już jej klient nie obchodzi.
Życzę wszystkim niezadowolonym z usług fryzjerskich dziewczynom, trafiania do takich salonów, gdzie pracownicy dbają o zadowolenie klienta
__________________
Cytat:
Napisane przez Ilja_Muromiec Pokaż wiadomość
ciągnie mnie za mordę do pocałunku jak kocura do głaskania
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:54   #148
an80ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Reklamacja u fryzjera

W renomowanych alonach zawsze przyjmują reklamacje
__________________
http://www.aughtia.org.pl/
an80ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-26 20:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.