Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-04, 19:54   #301
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Agness - czyli masz fryzurkę a'la Beckhamowa, bo tak sobie ja wyobrazam.. Oj ja na ta fryzurkę choruję od dluzszego czasu, ale sie tak nie zetnę, bo byłabym tak czy siak skazana na prostowanie.

Shiny Diamond, skoro Sunsilk ci słuzy, to dobrze Ja bym w niego nie zainwestowala w obawie, ze włosy beda sie na nim tak jakby smażyc. Wolę jedwab Farouka, lub moje Serum z Boots.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:34   #302
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hawrodytka- no, można to tak nazwać Ale tak jak Ty postanowiłam zainwestować w wałki i będę tworzyć twórczy nieład Wszystko tylko nie prostownica
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:43   #303
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Zaden wlos nie wytrzyma dlugo temp 200 st C.

Pyska, u mnie idealnie proste sa ok. godziny, a pozniej się plączą, stercza na wszytskie strony :/ i jesli chodzi o fale i loki to tez, u wszystkich mi sie pdoobaja, tylko nie u mnie!
moje włoski codziennie prostuje 200* temp. niższą się nie da i teraz już widzę jakie są zniszczone końcówki dosłownie białe i nieco sianowate w dotyku .. trzeba iść do fryzjera troszkę podciąć i odstawić prostownice żeby się troszkę zregenerowały
Zresztą sobie pomyślałam i tak lato idzie gorąco a pod wpływem wilgoci one i tak mi się kręcą wiec co za sens je palić ..

Cytat:
Napisane przez Shiny_Diamond Pokaż wiadomość
Posiadam fluid prostujący z sunsilka fioletowy i jest całkiem całkiem, włosy się tak nawet nie puszą ale za to ma intensywny zapach wiśni (chyba) i mi to akurat przeszkadza.
A ja natomiast nie zachwalam tego sunsilka, mi on nic a nic nie wspomagał prostowania. No ale to zależy od włosów do moich to wielka pomyłka.

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Agness - czyli masz fryzurkę a'la Beckhamowa, bo tak sobie ja wyobrazam.. Oj ja na ta fryzurkę choruję od dluzszego czasu, ale sie tak nie zetnę, bo byłabym tak czy siak skazana na prostowanie.
hehe a moge wiedzieć jaka to fryzurka a`la Beckhamowa bo za cholerę nie mogę wyobrazić
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:47   #304
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
eee ja jeszcze tydzien i wracam do prostownicyyy:d


P.S.eeeeej, w uchu mi dzwoniiiiiiiiiiiiiiiii lol
geniusz to na pewno dla tego że nie prostujesz hihi

Cytat:
Napisane przez pyska06
No tego to ja bym nie powiedziała na tych fotkach wcale nie jest źle
ja ... ja dziękować
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:51   #305
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

pyska taka o mi też się podobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 174c5dea0013a79c45586d68.jpeg (33,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201315.jpg (15,9 KB, 60 załadowań)
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:53   #306
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
hehe a moge wiedzieć jaka to fryzurka a`la Beckhamowa bo za cholerę nie mogę wyobrazić
Cały wątek o fryzie Beckhamowejhttp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=150792
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 21:04   #307
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

[quote=Divine18;4494919] geniusz to na pewno dla tego że nie prostujesz hihi



mejbi bejbi

oj ladna ta fryzurka victorii ale ja bym z wniej wyglądala jak zza krzaka bzu pod domem mojej babci
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 21:05   #308
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dzięki za oświecenie
hawrodytka u mnie też bez prostownicy takiej fryzurki nie dało się by utrzymać
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 21:13   #309
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja wolę długie włosy
zdecydowanie ^^
w tej chwili mam długości...
o, że pokręcone sięgają zapięcia stanika xD
proste są odrobinę dłuższe
i zapuszczam dalej ^^
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 21:25   #310
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hawrodytka jak mozesz narzekac?? masz bardzo ladne wloski, falowane oczywiscie, i takie mi sie podobaja!

ja to nie prostuje juz 1,5 roku haaaaaaaaa! i wiecie zawsze mialam takie nijakie wlosy, troche falowane, jak cieniowalam zaczely sie krecic, kiedys nie wyprostowalam, jeden chlopak ( o dziwo nie moj ) tyle kmplementow mi powiedzial... potem ktos jeszcze. potem kazdy. i pokochalam swoje wlosy. Mam krecone i czuje sie z takimi wspaniale

i je podkreślam :P

divine nie podoba Ci sie ten efekt?? gdybys jakos ulozyla mialabys ladne loczki. bardzo ladne. bierzcie ze mnie przyklad, bede was wspierac dziewczyny

ps. ciekawa jestem ile z Was po odstawieniu prostownicy pokocha swoje naturalne wlosy, krecone czy falowane. Mi np lepiej w kreconych, kazdy mi to mowi, sama tak czuje
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2007-06-04 o 21:29 Powód: dopis
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 21:35   #311
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Widzę, ze wszytskim pdooba sie fryzurka Beckhamowej Mnie wkurza, ze w swiecie celebrities jest teraz tyle klonow tej fryzurki, m.in nosi ja RIhanna - to wg mnie troche gafa, ALE uwazxam, ze dla zwyklych zjadaczy chleba, czyli nas ta fryzurka jest super i chyba nie wymaga zbyt dużo modelowania Ech, chcialabym ją mieć, ale zapuszczam
Agness - ja myslę ze na Beckhamowa wałki beda w sam raz Ja mam dzieje,ze bede umiala nakrecic na nie włosy, bo ostatnio w walki wlosy mi sie zaplatały i za cholere sciagnac ich nie moglam - nie obylo sie bez szarpania i cięcia ale mysle, ze jak kupimy duże walki to problemów nie bedzie
Pyska, ja tez prostowalam codziennie na temp 200st C:/ Zetnij koncowki, odstaw prostownice i bedzie dobrze

Fioncia - mialam taka sama długość jak ty , a poszlam do fryzjera i widzisz co mi wyczarowała ;/ Buuu....

Ewelka, dzieki za pocieszenie i podziwiam Cie, ze od 1,5 roku nie prostujesz! Wsparcie takiej doswiadczonej wizazanki na pewno nam sie przyda Boże, po choelre wymyslali te prostownice ;]
Divine ma bardzo ładne loczko-fale !!!!
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 22:03   #312
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hawi nie kadź hihi jak ja mam je niby ułożyć ewelka? hehe ze mną to jest w ogóle porażka
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 06:44   #313
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Divine, nei musisz ukladac, masz ladne loki - moze zdjecie jest jakieś krzywdzace, choc wydaje mi sie ze na nim masz ladnie uklozone loki
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 06:47   #314
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hehe spoko dzisiaj taki sam fryz a wlasnie do wrocka jade :-P mam nadzieje ze se nie narobie siary w wielkim miescie :P
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 07:35   #315
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Widzę, ze wszytskim pdooba sie fryzurka Beckhamowej Mnie wkurza, ze w swiecie celebrities jest teraz tyle klonow tej fryzurki, m.in nosi ja RIhanna - to wg mnie troche gafa, ALE uwazxam, ze dla zwyklych zjadaczy chleba, czyli nas ta fryzurka jest super i chyba nie wymaga zbyt dużo modelowania Ech, chcialabym ją mieć, ale zapuszczam
Agness - ja myslę ze na Beckhamowa wałki beda w sam raz Ja mam dzieje,ze bede umiala nakrecic na nie włosy, bo ostatnio w walki wlosy mi sie zaplatały i za cholere sciagnac ich nie moglam - nie obylo sie bez szarpania i cięcia ale mysle, ze jak kupimy duże walki to problemów nie bedzie
No pewnie, że damy radę W sumie to ja też zapuszczam, ale miałam cholernie zniszczone więc nie było rady A teraz będę zapuszczać zdrowe, ha
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 09:38   #316
agatkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a Ja sie przyznaje!!! moje wlosy sa moja obsesja! i dobrze.....kazdy musi miec jakies hobby dla siebie

jezeli hcodzi o krecenie wlosooff.... stwierdzam, ze jesli ktos ma naturalna tendencje do chocby fal...w gre wchodzi tylko wygniatanie kosmykow, walki i za duzo chemii dziala"prawie" jak prostowanie.

p.s. moze ktos mi poleci dobrego fryzjera w 3miescie? moja wyjechala... a to co zostalo to jest 1 wielka porazka...jak nawet sama obcinalam ladnie wygladalam...a teraz :| lykam witaminy zeby szybciej wloski mi rosly... i zapuszczanie grzywki... chyba najtrudniejsza rzecz

ale nadal(juz 13 dzien) nie prostuje

pzdr
agatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 11:21   #317
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Divine, oj nie narobisz sobie siary, duzo dziewczyn zazdrosci ci kręciołkow

Agness, ja chce zapuszczac włosy, ale zdrowe;] a dzisiaj chcialam kupic te walki, ale takie sobie były 6 zl za 3 wałki ;/ to pomyslalam,z e sie im troche pomieszalo w glowie:/ bo musialabym kupic ze 3 opakowania - to zrezygnowalam i ide dzisiaj kupic szczotkę ceramiczna

Agatkowa, nie znam fryzjerów z trojmiasta, ale wiem ze na forum uroda gazeta.pl chyba jest biała lista fryzjerów - moze tam przejrzyj, a jesli chodzi o kosmetyki do wlosow, pianki, jakieś litiony, lakiery - to rzeczywiscie niszcza włosy. Ale chyba i tak nic nie pobije prostownicy
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 13:21   #318
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Fioncia - mialam taka sama długość jak ty , a poszlam do fryzjera i widzisz co mi wyczarowała ;/ Buuu....
skąd ja to znam...
też tak miałam, ale to w zeszłym roku... miałam nawet dłuższe niż teraz i poszłam tylko je delikatnie podciąć i pocieniować. pyta mnie 10 razy 'skracać czy nie?' to jej 10 razy mówiłam ze NIE.!

to mi ze 20 czy nawe 30 cm ścięła i to tak tragicznie że musiałam sama poprawiać w domu...
a czemu?

bo spieszyła się że oglądac miodowe lata ;/

totalna porażka...
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 13:47   #319
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

aaa mi to sie juznawet nie chce tych wlosow prostowac. chyba ze to tylko dzisiaj, bo cos biorytmy dzisiaj niekorzystne cisnienie wskazują..
;]

P.S. , jaaaaaaaaaki zryty dzien dzisiajjjj :/
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 14:10   #320
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Fioncia, ale doswiadczenie masz z fryzjerkami, wspolczuje:/ \
Y_ulia, i dobrze, nie prostuj i czemu zryty dzien?
A ja kupiłam sobie szczotke ceramiczna, ma 56 mm srednicy, jest bardzo ciezka i dalam za nia 25 zł, ale jest b. dobra i jestem zadowolona! Wlosy sie nie elektryzują, szybko się nagrzewa, tylko reka mnie troche boli podczas modelowania.
Chwile sie nia pobawilam, ale na suchych wlosach, i efekt taki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01993.JPG (53,5 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01996.JPG (60,8 KB, 208 załadowań)
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 16:34   #321
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja też się pochwalę... Właśnie umyłam głowę i nie zamierzam prostować. Kupiłam sobie krem Pantine Pro-V sprężyste loki i fale (wreszcie się zdecydowałam) nałożyłam i czekam na wyschnięcie... Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do samego kremu to konsystencje ma fajną, lekką, delikatną zapachteż przyjemny. Co do samego działania to się okaże za jakiś czas. Dam znać

Co do fryzjerek też mam przykre wspomnienia... Kiedyś poszłam do takiej jednej, mocniej wycieniować włosy ale nie skracać ich (dodam że miałam je już ładnie zapuszczone). A ta jak mi zaczęła obcinać to myślałam że ją lakierem do włosów obezwładnie... W efekcie włosy obcieła mi do końca szyi i jeszcz krzywo. Nawrzeszczałam tam na nią i zrobiłam megaawanturę a w domu ryczałam przez pół dnia. Mam teraz nauczkę.
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 17:48   #322
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Shiny, napisz jak ten krem sie zachowuje ;] moze tez kupie - ale jak odrosna mi troche wlosy, bo teraz loki z nich beda zadne ;/
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 17:51   #323
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Shiny_Diamond Pokaż wiadomość
Ja też się pochwalę... Właśnie umyłam głowę i nie zamierzam prostować. Kupiłam sobie krem Pantine Pro-V sprężyste loki i fale (wreszcie się zdecydowałam) nałożyłam i czekam na wyschnięcie... Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do samego kremu to konsystencje ma fajną, lekką, delikatną zapachteż przyjemny. Co do samego działania to się okaże za jakiś czas. Dam znać

Co do fryzjerek też mam przykre wspomnienia... Kiedyś poszłam do takiej jednej, mocniej wycieniować włosy ale nie skracać ich (dodam że miałam je już ładnie zapuszczone). A ta jak mi zaczęła obcinać to myślałam że ją lakierem do włosów obezwładnie... W efekcie włosy obcieła mi do końca szyi i jeszcz krzywo. Nawrzeszczałam tam na nią i zrobiłam megaawanturę a w domu ryczałam przez pół dnia. Mam teraz nauczkę.
witam w klubie żle potraktowanych przez fryzjerki
no cóż mamy nauczkę, że następnym razem, takie niedobrze tnące łapki się przypala prostownicą xD
oo, widzicie ;D do czegoś się przyda ^^

hawfrodytka no niestety... ale teraz znalazłam dobrą fryzjerkę i tylko do niej zamierzam chodzić ;]
p.s. ładne masz włoski xD
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 18:11   #324
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Shiny, napisz jak ten krem sie zachowuje ;] moze tez kupie - ale jak odrosna mi troche wlosy, bo teraz loki z nich beda zadne ;/
Powiem ci, że krem jest bardzo fajny. Włosy już mi wyschły więc dokładnie widzę. Po pierwsze nie puszą się i nie ma efektu siana. Są miękkie, nie posklejały się. Mnie osobiście bardzo ten produkt odpowiada. A i cena też bo tyko 8,70zł. Mniej niż przypuszczałam A do tego ładnie pachnie co jest dla mnie też ważne.

Z tego co widziałam na zdjęciach to nie masz aż takich krótkich włosów. Jeżeli masz naturalne kręcone włosy to powinny ci się zakręcić.
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 18:19   #325
gandusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 526
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

jestem również w Wami zeby mnie nie kusiło to sprzedałam maja prostowniczke( zapuszczam włoski ale i tak planuje kupno nowej
uhhhh te nałogi (( ale poki co nie moge się zdecydować która wiec zawsze to cos:P
__________________

„lepiej byc blisko z kims niz blisko kogos”



gandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 18:26   #326
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Jejkuu ja też mam "ten nałóg" i za nic nie wiem jak z nim walczyć, strasznie nie lubie swoich wlosów kiedy nie są zni proste ani kręcone. Naturalnie mam "afro" na glowie, tzn to nie są zadne loki ani też gladkie wlosy .. co mam robić żeby one "wyglądały" jakoś, bo nei chce juz tych biudulków tak mordować tą prostownicą, fluidami i tymi wszystkimi prepraratami
Pomocyy ..
89summer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 18:28   #327
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Fioncia, ja z tej mojej bylam zawsze zadowolona, a teraz jakos sie nie zrozumialysmy, no coz, jak nastepnym razem pojde to nie bede prosic o mocne cieniowanie ;] a co do moich wlosow, to jutro wkleje zdjecie wymodelowanych na szczotce mam nadzieje,ze bedzie super

Shiny, ale skrecilo ci coś wlosy ? bo ja szukam czegos co pomagaloby im w skrecie

Gandusia ja nie posunelam sie jeszcze do sprzedazy prostownicy;] jakos nie potrafie tego zrobic. Jesli chodzi o prostownice, to chyba na wizazu zachwalali jakąs Tondeo, czy jakoś tak... Kto wie, moze zakupie
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 18:29   #328
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez 89summer Pokaż wiadomość
Jejkuu ja też mam "ten nałóg" i za nic nie wiem jak z nim walczyć, strasznie nie lubie swoich wlosów kiedy nie są zni proste ani kręcone. Naturalnie mam "afro" na glowie, tzn to nie są zadne loki ani też gladkie wlosy .. co mam robić żeby one "wyglądały" jakoś, bo nei chce juz tych biudulków tak mordować tą prostownicą, fluidami i tymi wszystkimi prepraratami
Pomocyy ..
89summer - to moze pomoz twoim wloskom się skręcac Wgnieć pianke w wilgotne wlosy (ale nie mokre), nie czesz, naloz troche jakiegoś srodka nablyszczajacego np. jedwabiu Farouka i bedzie ok
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 18:39   #329
Shiny_Diamond
Raczkowanie
 
Avatar Shiny_Diamond
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 124
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Nie wiem czy coś pomaga w skręcie bo ja mam i tak kręcone Więc dla mnie to jest niewidoczne. Ale napewno są bardziej sprężyste i ujarzminone. Łatwiej jest zapanować nad nimi.
__________________
To, co zdobywamy z największym trudem, najbardziej kochamy...
Shiny_Diamond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 19:07   #330
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

zryty, bo nic mi sie nie chce... caly dzien przespałam. a do tego hm oklepane - kobiety sa z wenus a mezczyzni z marsa. jak ich zrozumiec? :/ ojaaa... - whatever ;]

kto nie idzie ze mna jutro do szkoly? bo w domu cos czuje ze nie ma opcji zeby zostac.. :/ ehhhh... ide sobie wlosy porycynowac:P

P.S. nie wiedzialaam ze tyle osob chce rzucic prostowanie:d hehehhe
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.