Novoxidyl - jakie macie opinie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 19:19   #31
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

Cytat:
Napisane przez grafit28 Pokaż wiadomość
czy zaraz po wchlonieciu toniku trzeba umyc glowe szamponem czy zostawic na jakis czas???
najpierw szampon, później tonik bądź żel
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:53   #32
denqo2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 36
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

Dziewczynki odpowiedzcie jak tam Wasze włoski po Novoxidylu
denqo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 12:44   #33
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

Novoxidyl-zuzylam calą buteleczke toniku starcza na ok 2 tygodnie, do tego zuzylam buteleczke zelu starcza na ok tydzien-wydajnosc tych kosmetykow jest przerazajaca tymbardziej ze trzeba je stosowac dwa miesiące.
tonik 34zl
zle 36zl
szampon 21zl
Do tego wszystkiego stosuje szampon novoxidyl i efekty zadne- wlosy jak wypadaly tak wypadaja nic lepiej -nie mam czasu aby czekac do 3 msc na poprawe gdyz wtedy to juz bede bez wlosow, z kadym dniem wlosy bardziej mi sie przezedzają i cierpie strasznie gdyz mam dlugie wlosy zapuszczane od lat.
Zastanawiam się czy nie kupic sobie ampulek na lysienie porcja 120zl
ten novoxidyl to moze dziala na ludzi co im tylko troszke wlosow wypada-czytaj normalna ilosc. Moim zdaniem to strata pieniedzy i trzeba szukac czegods nowego. A jak kazda z nas wie kazdy dzien kazde mycie i setki wlosow w odplywie robi z naszą czupryną swoje i nei ma czasu na probowanie specyfikow bez recepty-trzeba dzialac
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:46   #34
adi105wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

Cytat:
Napisane przez 27Kika27 Pokaż wiadomość
Novoxidyl-zuzylam calą buteleczke toniku starcza na ok 2 tygodnie, do tego zuzylam buteleczke zelu starcza na ok tydzien-wydajnosc tych kosmetykow jest przerazajaca tymbardziej ze trzeba je stosowac dwa miesiące.
tonik 34zl
zle 36zl
szampon 21zl
Do tego wszystkiego stosuje szampon novoxidyl i efekty zadne- wlosy jak wypadaly tak wypadaja nic lepiej -nie mam czasu aby czekac do 3 msc na poprawe gdyz wtedy to juz bede bez wlosow, z kadym dniem wlosy bardziej mi sie przezedzają i cierpie strasznie gdyz mam dlugie wlosy zapuszczane od lat.
Zastanawiam się czy nie kupic sobie ampulek na lysienie porcja 120zl
ten novoxidyl to moze dziala na ludzi co im tylko troszke wlosow wypada-czytaj normalna ilosc. Moim zdaniem to strata pieniedzy i trzeba szukac czegods nowego. A jak kazda z nas wie kazdy dzien kazde mycie i setki wlosow w odplywie robi z naszą czupryną swoje i nei ma czasu na probowanie specyfikow bez recepty-trzeba dzialac

A nie pomyślałaś że włosy jak wypadną to odrastają ? Ja stosuję już długo i jestem zadowolony i coraz lepiej to wygląda, ale stosuję też szampon REVITAX i tabletki z cynkiem. Może nie pomagać Ci w wypadaniu ale pomoże w ich odrastaniu i pojawieniu się nowych ale cza stosować te kilka miesięcy. Spróbuj jeszcze może jakiś tabletek na włosy dorzucić do kuracjii, nie widziałem jeszcze żeby jakaś dziewczyna była łysa więc się nie masz czym przejmować.
adi105wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 23:29   #35
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

Lysa moze nie ale jak sie mam czuc kiedy mam tylko 1/3 wlosow.
Minąl kolejny tydzien stosowania novoxidyl i nic-wlosy wypadają garsciami-tabletki łykam ,najpierw mialam vitapil, a teraz dermatolog przepisala mi revalid- ale to nic nie pomaga. Paznokcie mam w swietnej kondycji, wynik dobre wiec przyczyna nadal jest nieznana.
Umowilam sie na wizyte prywatnie u znanego dermatologa, zrobie sobie badanie tachografem-moze wtedy bedzie wiadomo co i jak.
A ten novoxidyl to nie lek- to suplement do kupienia bez recepty w aptece jak seboradin, czarna rzepa i inne ziolowe kuracje. osobiscie nie polecam przy duzym problemie wypadania wlosow 150-200 dziennie. Odrastac tez nie odrastają.
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:03   #36
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

A zauwazyl ktos bardziej wzmożone wypadanie podczas stosowania tych preparatów? Bo tego się boję najbardziej...

Ja właśnie zaczynam kuracje- tonik + szampon zdam Wam relacje za jakiś czas. Mam nadzieję, że coś w końcu mi pomoże na te wypadające włosy!
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:24   #37
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

ja zauwazylam wieksze wypadanie-jednak nie wiem czy to z powodu uzywanie tych kosmetykow czy moze z powodu tego ze sa one za slabe na moje wlosy i skora glowy traktuje je jakby ich nie bylo. Nieleczone czy leczone nie ma wiekszej roznicy przy novoxidyl. Ogolnie im dluzej go uzywam tzn ponad msc to wlosow wypada mi o 50 wiecej.
wczesniej to bylo 100, 150 teraz juz 200.
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 01:05   #38
candelabra
Raczkowanie
 
Avatar candelabra
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 81
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

Mi po novoxidylu, tzn.po zelu zrobil sie lupież i dosłownie sypało mi sie z głowy. Do szamponu nie mam zastrzeżeń, szampon jak szampon.
candelabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:05   #39
elilu
Przyczajenie
 
Avatar elilu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

Witajcie, rzadko się zdarza, że obietnica z etykiety sprawdza się w 100%. Dostałam tonik i szampon zupełnie niespodziewanie. Włosy wypadały mi masakrycznie, garściami wyjmowałam po myciu, nie mówiąc o tym, że widziałam jak spadają na stół, na klawiaturę, na ubrania. Obcięłam. Nie pomogło. Używałam zawsze naturalnych dobrych produktów. Nie mam problemów hormonalnych, pierwsze co zrobiłam to wizyta u endokrynologa. Problem zaczął się nagle kilkamiesięcy temu. Po miesiącu codziennego stosowania toniku i czasami szamponu, problem wypadania włosów przestał istnieć. Jak ręką odjął. Teraz może 10 włosów tracę między jednym myciem głowy a drugim... Polecam. Mam nadzieję, że preparat pomoże komuś jeszcze. Bardzo chciałam się podzielić swoim sukcesem bo zwykle znajduję tu wiele cennych rad.
elilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:20   #40
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: NOVOXIDYL - zapobiega wypadaniu, przyspiesza porost

Na kzdego inaczej to dziala, jednak wypadanie wlosow to taka dolegliwosc ze trzeba dzialac natymiast, kazdy moj stracony dzien z novoxidyl to 200 wlosow mniej, a trzeba go uzywac ponad 2 msc zeby byl niby efekt poprawy to sobie same policzcie ile wlosow tzreba natracic, zamiast wspierac nowe specyiki lepiej wybrac sprawdzony i skuteczny lek, jak poslzam do der, rywatnie to przepisal mi loxon i wypadanie skonczylo sie po 2 tygodniach. tez nie mailam zadnych nienormalnych wynikow krwi, hormonow itp.
Ale jak mowie to sprawa indywidualna.
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 15:06   #41
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Unhappy Novoxidyl - jakie macie opinie?

hej, wczoraj dermatolog poleciła mi smarować tonikiem novoxidyl skórę głowy dwa razy dziennie przez trzy miesiące, zeby zachamowac wypadanie włosów

przeszukałam fora i wątki, zadawałam pytani, jednak znalazłam bardzo mało waszych opinii - dlatego decyduję się załozyc watek

jeśli ktos z Was używał to bardzo proszę: podzielcie się doświadczeniami. mnie niepokoi alkohol w składzie i wzmianki o nasilonym przetłuszczaniu, które jest u mnie pewnym problemem i tak , a paskudztwo trochę kosztuje...
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 20:37   #42
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Novoxidyl - jakie macie opinie?

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
hej, wczoraj dermatolog poleciła mi smarować tonikiem novoxidyl skórę głowy dwa razy dziennie przez trzy miesiące, zeby zachamowac wypadanie włosów

przeszukałam fora i wątki, zadawałam pytani, jednak znalazłam bardzo mało waszych opinii - dlatego decyduję się załozyc watek

jeśli ktos z Was używał to bardzo proszę: podzielcie się doświadczeniami. mnie niepokoi alkohol w składzie i wzmianki o nasilonym przetłuszczaniu, które jest u mnie pewnym problemem i tak , a paskudztwo trochę kosztuje...
wszelkie wcierki na skórę głowy muszą mieć alkohol by wzmocnić działanie innych składników służącym czuprynie
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:08   #43
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Novoxidyl - jakie macie opinie?

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
wszelkie wcierki na skórę głowy muszą mieć alkohol by wzmocnić działanie innych składników służącym czuprynie
niby wiem, ale do tej pory unikałam wcierek, które mają alkohol w składzie jeszcze przed wodą...
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 14:00   #44
Mutor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Novoxidyl - jakie macie opinie?

Od razu zaznaczam, ze jestem facetem- tonik N. stosuję drugi miesiąc, drugie opakowanie rozpoczęte, mam wypadanie włosów przez typowe łysienie androgenowe. Przed novoxidylem stosowałem razem:
1. Finasteryd
2. Gelacet saszetki
3. Merzspecial 2x dziennie
4. Szampon Kloran przeciw wypadaniu.

ten zestaw 4 środków nie dawał efektu (finasteryd działał sam, ale przez 2 lata, potem nagle przestał działać), dopiero po ok 5-7 dniach po włączeniu Novoxidylu włosy praktycznie z dnia na dzień przestały wypadać.
Trudno na razie jednoznacznie ocenić, czy to zasługa samego Novoxidylu (mam wrażenie, że tak, bo w ogóle kondycja włosów jest dużo, dużo lepsza, zaczynam mieć gęstą czuprynę i lekko zmniejszyło się lewe zakole, o ile nie mam jakichś omamów), czy opóźniona reakcja na wszystkie te środki razem wzięte - ale za jakiś czas będę wiedział, bo odstawiam po kolei wszystko, oprócz Novoxidylu, tj. Od 2 tyg nie biorę finasterydu, merzpecial zmniejszam do 1 tabl/dobę, gelacetu tylko skończę bieżące opakowanie. Jeżeli zauważę powrót wypadania, wrócę do pełnego zestawu, ale czuję, że to tonik Novoxidyl zapewnił przełom. Wprawdzie po odstawieniu go włosy zaczną znowu wypadać, ale tak samo jest ze wszystkimi środkami, w tym z finasterydem - więc gdyby Novoxidyl skutecznie zastąpił mi to paskudztwo sterydowe (i cholernie drogi gelacet), byłby to dla mnie wielki sukces + dla całego organizmu wielka korzyść - i myślę, że brałbym go nie przez zalecane 3 m-ce, ale po prostu tak długo, jak będzie działał lub a rynku nie pojawi się coś lepszego.
Za ok miesiąc-dwa od odstawienia innych rzeczy będę mógł ocenić, jak sam novoxidyl sobie radzi, ale póki co - jestem bardzo dobrej myśli.
Dodam jeszcze, że stosuję 2x dziennie, bez specjalnego celebrowania "przedziałek po przedziałku", po prostu na skórę kropię w kilku miejscach i wcieram; nie mam żadnych podrażnień, łupieżu, tłustości czy innych wspominanych tutaj efektów ubocznych.

Edytowane przez Mutor
Czas edycji: 2014-03-15 o 14:03
Mutor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 13:47   #45
agness81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 54
Dot.: Novoxidyl - jakie macie opinie?

Witam,
czy ktoś mógłby coś jeszcze napisać o toniku Novoxidyl? Czy działa? Przymierzam się do jego kupna.
agness81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-07 13:47:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.