Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-11, 12:33   #3481
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem gdzie :P między cytowaną odpowiedzią i dać "a" między QUOTE?
Hahaha ale wizaż jest dziwny Nie nie. Musisz wpisać [C O L O R ="Silver"] [/C O L O R ] wszystko bez spacji
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 12:56   #3482
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Hahaha ale wizaż jest dziwny Nie nie. Musisz wpisać [C O L O R ="Silver"] [/C O L O R ] wszystko bez spacji
Hmm dla mojej mądrości to za dużo myślenia :P haha odpuszczę ten szary kolor w tel jednym ale dzięki :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 13:11   #3483
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Skoro o lakierach mowa, to ja uwielbiam żelowe wykończenie. Maty też lubię, zwłaszcza na czarnym lakierze. A odkąd odkryłam piaski... Miłość po prostu Z kolorów to lubię nudziaki (choć nie umiem nimi pomalować bez smug), malinki, czerwienie, pomarańcze i czernie. Nie znoszę na sobie żadnych niebieskości (choć u innych mi się podobają). Brązy, zielenie, fiolety i róże w zależności od odcienia i nastroju, ale prawie nie noszę.

Kurczę, mam jakiegoś pecha ostatnio. Trzy tygodnie temu dostałam piłką do kosza prosto w lewy kciuk. Bok paznokcia pękł mi na granicy z macierzą głęboko do środka Na szczęście było to bezbolesne i się nie zadzierało, do tego zabezpieczyłam to kilkoma warstwami odżywki. Paznokieć regularnie podpiłowywałam aż do przyrostu, żeby dziada nie narażać i było ok. Do wczoraj. Cofając samochodem, jakoś dziwnie złapałam kierownicę, bo patrzyłam za siebie i ten sam paznokieć pękł mi centralnie na "czubku" milimetr wgłąb różowej części No masakra jakaś. Więcej na razie nie podpiłuję, bo musiałabym przyrost zniszczyć. No i niestety to nowe będzie chciało się zaczepiać o wszystko
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 13:18   #3484
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Skoro o lakierach mowa, to ja uwielbiam żelowe wykończenie. Maty też lubię, zwłaszcza na czarnym lakierze. A odkąd odkryłam piaski... Miłość po prostu Z kolorów to lubię nudziaki (choć nie umiem nimi pomalować bez smug), malinki, czerwienie, pomarańcze i czernie. Nie znoszę na sobie żadnych niebieskości (choć u innych mi się podobają). Brązy, zielenie, fiolety i róże w zależności od odcienia i nastroju, ale prawie nie noszę.

Kurczę, mam jakiegoś pecha ostatnio. Trzy tygodnie temu dostałam piłką do kosza prosto w lewy kciuk. Bok paznokcia pękł mi na granicy z macierzą głęboko do środka Na szczęście było to bezbolesne i się nie zadzierało, do tego zabezpieczyłam to kilkoma warstwami odżywki. Paznokieć regularnie podpiłowywałam aż do przyrostu, żeby dziada nie narażać i było ok. Do wczoraj. Cofając samochodem, jakoś dziwnie złapałam kierownicę, bo patrzyłam za siebie i ten sam paznokieć pękł mi centralnie na "czubku" milimetr wgłąb różowej części No masakra jakaś. Więcej na razie nie podpiłuję, bo musiałabym przyrost zniszczyć. No i niestety to nowe będzie chciało się zaczepiać o wszystko
Zmyje biały to zrobię matowe czarne dobie ale i tak żelowe najlepsze a ja jeszcze lubisz także fest fest żelowe :P choć trudno o takie
Mi tak pękła dwa :/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 13:19   #3485
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

ja lubię kolory nude , pastelowe róże , french i czerwony. Nie podobają mi się niebieskie, zielone, zółte. Piaskowe są matowe a ja lubię jak lakier błyszczy.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 13:23   #3486
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Skoro o lakierach mowa, to ja uwielbiam żelowe wykończenie. Maty też lubię, zwłaszcza na czarnym lakierze. A odkąd odkryłam piaski... Miłość po prostu Z kolorów to lubię nudziaki (choć nie umiem nimi pomalować bez smug), malinki, czerwienie, pomarańcze i czernie. Nie znoszę na sobie żadnych niebieskości (choć u innych mi się podobają). Brązy, zielenie, fiolety i róże w zależności od odcienia i nastroju, ale prawie nie noszę.

Kurczę, mam jakiegoś pecha ostatnio. Trzy tygodnie temu dostałam piłką do kosza prosto w lewy kciuk. Bok paznokcia pękł mi na granicy z macierzą głęboko do środka Na szczęście było to bezbolesne i się nie zadzierało, do tego zabezpieczyłam to kilkoma warstwami odżywki. Paznokieć regularnie podpiłowywałam aż do przyrostu, żeby dziada nie narażać i było ok. Do wczoraj. Cofając samochodem, jakoś dziwnie złapałam kierownicę, bo patrzyłam za siebie i ten sam paznokieć pękł mi centralnie na "czubku" milimetr wgłąb różowej części No masakra jakaś. Więcej na razie nie podpiłuję, bo musiałabym przyrost zniszczyć. No i niestety to nowe będzie chciało się zaczepiać o wszystko
Mam to samo Moja siostra ma piękny, szafirowy lakier z drobinkami, zachwycający kolor, ale mi na paznokciach niebieskości kompletnie nie leżą. A z piasków to tylko czerwono-złoty lubię

Ajjjj, to musi boleć psychicznie

A ja nie wiem co robić. Z jakieś paki dostało mi się troszkę brudu( ) pod płytkę i to nie przy wolnym brzegu, a...z boku płytki i nie mam pojęcia co robić

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
ja lubię kolory nude , pastelowe róże , french i czerwony. Nie podobają mi się niebieskie, zielone, zółte. Piaskowe są matowe a ja lubię jak lakier błyszczy.
Mamy taki sam gust kolorystyczny
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 14:08   #3487
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Od dwóch dni kładę na pazury alterre papaja i dzis widzę, ze pod paznokciami wszystko przykleilo się do plytki :O

L830 via tapatalk.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 14:51   #3488
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Zmyje biały to zrobię matowe czarne dobie ale i tak żelowe najlepsze a ja jeszcze lubisz także fest fest żelowe :P choć trudno o takie
Na żelowy efekt (w czerwieniach i malinkach, niektóre różowe i pomarańczowe, też by pasowały) znalazłam rozwiązanie całkiem przez przypadek. Kupiłam śliczny czerwony lakier Essence z drobinkami i żelowym wykończeniem. Kiedy już w domu go wypróbowałam, okazało się, że on jest czerwony, owszem, ale przejrzysty, nawet po kilku warstwach. Ale żelowe wykończenie ma dla mnie takie, że łaaał! No i nakładam go na wszelkie czerwoności, od lakierów kremowych do piasków (nawiasem mówiąc, też mam od Essence piękność piaskową ), i mówię Wam, jest szał Jestem zachwycona efektem Lakiery w załącznikach (nr 02 to to żelowe cudo, 15 to czerwony piasek). A, no i top wysuszający Poshe też daje, wg mnie, szklankę na paznokciach.


Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Od dwóch dni kładę na pazury alterre papaja i dzis widzę, ze pod paznokciami wszystko przykleilo się do plytki :O
Super Oby tak dalej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 02 bubble gum.gif (23,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 15 Hey, love!.gif (21,9 KB, 18 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-05-11 o 14:56
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 14:57   #3489
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Od dwóch dni kładę na pazury alterre papaja i dzis widzę, ze pod paznokciami wszystko przykleilo się do plytki :O

L830 via tapatalk.
Mi też się teraz wszystko przepięknie przykleja do opuszka, jak tak dalej pójdzie to za miesiąc płytki będę miała o taaakieeeee
Ten mazak Czterech Pór Roku ma świetny wpływ na przyrost, serio Pewnie dzięki olejkowi rozmarynowemu

Regi, ja nie ufam lakierom Essence, kiedyś miałam z Color&Go piękny Sweet as Candy, najcudniejszy żelowy połysk wśród lakierów(Avon Gel Finish może się przy nim schować), ale odpryskiwał płatami po dniu(znalazłam jego odpowiednik w lakierze Bell Glam Wear 402-naturalny, nudziakowy róż, nieco transparentny). Choć z drugiej strony chyba zacznę się z tą firmą przepraszać-żel do skórek mają świetny, może też te nowe lakiery też będą ok-przede wszystkim pragnę większej trwałości
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 15:09   #3490
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytrynowe_Marzenie rombek Lavi92 i w szczególności lavender08 bardzo dziękuję za rady Skuszę się na ten Biotebal. No i cały czas będę olejować paznokcie, mam nadzieję, że w końcu przyniesie to jakieś efekty
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 15:36   #3491
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Na żelowy efekt (w czerwieniach i malinkach, niektóre różowe i pomarańczowe, też by pasowały) znalazłam rozwiązanie całkiem przez przypadek. Kupiłam śliczny czerwony lakier Essence z drobinkami i żelowym wykończeniem. Kiedy już w domu go wypróbowałam, okazało się, że on jest czerwony, owszem, ale przejrzysty, nawet po kilku warstwach. Ale żelowe wykończenie ma dla mnie takie, że łaaał! No i nakładam go na wszelkie czerwoności, od lakierów kremowych do piasków (nawiasem mówiąc, też mam od Essence piękność piaskową ), i mówię Wam, jest szał Jestem zachwycona efektem Lakiery w załącznikach (nr 02 to to żelowe cudo, 15 to czerwony piasek). A, no i top wysuszający Poshe też daje, wg mnie, szklankę na paznokciach.


Super Oby tak dalej.
Hmm takiego cuda nie widziałam :P wątpię, że u mnie będzie bo mam tylko jedną szafę E :/
Miałam poshe kupić ale kupiłam SH i mam mieszane uczucie oby nie trzeci bubel od SH :banghead:
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 15:56   #3492
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51354894]Nie[/QUOTE]

Haha, jednak padło to wstydliwe pytanie Mnie niestety tak, dlatego wolę oleje czy tran łyknąć w łyżki

Mam kryzys motywacji. Po limonkowej Alterrze przyrost przystopował. Na kciukach chyba nawet cofnął - mam wrażenie, że kształt płytki jest taki, jak na początku olejowania Myślałam, że po oleju lnianym coś się ruszy, ale nie, stoi i nic
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 16:52   #3493
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51359543]Regi, ja nie ufam lakierom Essence, kiedyś miałam z Color&Go piękny Sweet as Candy, najcudniejszy żelowy połysk wśród lakierów(Avon Gel Finish może się przy nim schować), ale odpryskiwał płatami po dniu(znalazłam jego odpowiednik w lakierze Bell Glam Wear 402-naturalny, nudziakowy róż, nieco transparentny). Choć z drugiej strony chyba zacznę się z tą firmą przepraszać-żel do skórek mają świetny, może też te nowe lakiery też będą ok-przede wszystkim pragnę większej trwałości[/QUOTE]To moje pierwsze lakiery tej firmy, więc mają mój kredyt zaufania, jak każdy na początku ale ten czerwony piasek kiedyś nosiłam prawie tydzień i był nie do zdarcia. A żelek nie miał okazji jeszcze zabłysnąć trwałością, bo kupiłam go niedawno i okoliczności sprawiały zawsze, że musiałam zmyć paznokcie po dniu od pomalowania. Ale lato idzie, będzie więcej okazji do testów.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 16:55   #3494
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Haha, jednak padło to wstydliwe pytanie Mnie niestety tak, dlatego wolę oleje czy tran łyknąć w łyżki

Mam kryzys motywacji. Po limonkowej Alterrze przyrost przystopował. Na kciukach chyba nawet cofnął - mam wrażenie, że kształt płytki jest taki, jak na początku olejowania Myślałam, że po oleju lnianym coś się ruszy, ale nie, stoi i nic
Ja teraz olejuję na zmianę(po kilka razy dziennie) dwiema mieszankami-Babydream+lniany oraz Alterra limonkowa+rycyna, a do tego dwa razy dziennie olejkowy mazak i przyrost mam niesamowity, jak na drożdżach
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:09   #3495
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Haha, jednak padło to wstydliwe pytanie Mnie niestety tak, dlatego wolę oleje czy tran łyknąć w łyżki

Mam kryzys motywacji. Po limonkowej Alterrze przyrost przystopował. Na kciukach chyba nawet cofnął - mam wrażenie, że kształt płytki jest taki, jak na początku olejowania Myślałam, że po oleju lnianym coś się ruszy, ale nie, stoi i nic
Może po prostu przyrost stał się przeźroczysty? Mi się czasem tak dzieje, że niby go nie ma a jest
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:15   #3496
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Może po prostu przyrost stał się przeźroczysty? Mi się czasem tak dzieje, że niby go nie ma a jest
Mój taki jest
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:25   #3497
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Odrosły mi pazurki trochę i się zastanawiam - piłować do krótszych kiedy nakładam olejki czy nie? Mamy wesele znajomych za 2 tyg. i chcę je pomalować i mam dylemat
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:29   #3498
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Odrosły mi pazurki trochę i się zastanawiam - piłować do krótszych kiedy nakładam olejki czy nie? Mamy wesele znajomych za 2 tyg. i chcę je pomalować i mam dylemat
Nie trzeba ich skracać do olejowania Wręcz przeciwnie-podczas olejowania dłuższe paznokcie są wskazane, ponieważ dzięki temu ma do czego przyrastać opuszek
Ja teraz mam krótkie i boję się, że nie nadążą z rośnięciem za moim galopującym przyrostem
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:31   #3499
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 17:36   #3500
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51360906]Ja teraz olejuję na zmianę(po kilka razy dziennie) dwiema mieszankami-Babydream+lniany oraz Alterra limonkowa+rycyna, a do tego dwa razy dziennie olejkowy mazak i przyrost mam niesamowity, jak na drożdżach[/QUOTE]

Mam resztkę czystej rycyny w butelce... Spróbuję, dodam do lnianego i dopełnię alterrą limonkową, która już zbliża się do denka
Najlepszy przyrost miałam, póki co, po Babydreamie, czystej jojobie i awokado. Chciałabym sobie kupić, ale okulary wzywają, a poza tym - mam do wykorzystania całą butlę alterry pomarańczowej. Komuś pomogła pomarańczowa z brzózką?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 18:12   #3501
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam resztkę czystej rycyny w butelce... Spróbuję, dodam do lnianego i dopełnię alterrą limonkową, która już zbliża się do denka
Najlepszy przyrost miałam, póki co, po Babydreamie, czystej jojobie i awokado. Chciałabym sobie kupić, ale okulary wzywają, a poza tym - mam do wykorzystania całą butlę alterry pomarańczowej. Komuś pomogła pomarańczowa z brzózką?
Mnie cofnęła przyrost, ale moje reagują alergicznie na cytrusy.

Ech, musiałam użyć dzisiaj paznokcia do wydłubania czegoś ze szczeliny i mam teraz takie nieprzyjemne odczucie odklejenia pod płytką :/ Błe.
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 21:36   #3502
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Oki dzięki!
Kupiłam sobie jeszcze jeden lakier Rimmel - Glaston-Berry nr.300
Rimmel to moja ulubiona firma jeśli chodzi o lakiery . A wasza?
1. Golden Rose Color Expert
2. Golden Rose Rich Color

Ja wcieram olejki już od kilku dni, a jakichkolwiek efektów brak
Używam olejka z Golden Rose + wymieszany Baby Dream fur Mama z Alverde cytrusowo-rozmarynowym
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 21:49   #3503
Rachelli
Raczkowanie
 
Avatar Rachelli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 62
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Olushka cierpliwości kilka dni to za mało troche. Ja olejuje dobrych kilka miesięcy i dopiero teraz zaczynają wyglądać dobrze. Choć u każdego jest inaczej.
W ogóle kupiłam w rossie lakier z eveline z tym szerokim pędzlem i on jest genialny O.O
Rachelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 21:52   #3504
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A bo to po kilku dniach efekty będą ewentualnie w postaci nawilżonych skórek.

Wpływ na paznokcie to za parę tygodni, a jeszcze lepiej, miesięcy olejowania
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 21:53   #3505
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Supcio-nieco nadłamałam paznokcia(i to nie z boku tylko na samym środku płytki) uderzając nim...o rurę od słuchawki prysznicowej-u mnie jest aluminiowa, z wyżłobieniami. I tak jakoś nerwowo brałam ten prysznic, że uderzyłam paznokciem
Skrócić tego nie mogę, bo i tak już mam krótkie paznokcie, aż za bardzo, więc nałożyłam warstwę keratynowej odżywki Sensique. I tu drugi fejk-nie wiem jakim cudem nieco odżywki dostało mi się pod płytkę, aż nieco poczułam, boję się, że to całkiem zabije mój cudny przyrost
I teraz maluję kolorem, podjęłam męską decyzję zużycia lakieru Eveline Mini Pastel Clours 301-mam go od trzeciej gimnazjum i, o dziwo, nieźle się te resztki trzymają, a kolor ładny to żal wyrzucić

Olushka, ja olejuję od sierpnia(tak porządnie, teoretycznie to od lutego 2014, ale to różnie bywało i dopiero od sierpnia robię to bardzo regularnie), a efekty przychodzą u mnie powoli, teraz są niesamowite i galopujące, ale wcześniej długo czekałam na jakieś oznaki działania olejków. Cierpliwości i niezrażania się Poza tym warto zadbać o paznokcie kompleksowo-olejowanie, odżywki bez formaldehydu, tunelowanie, zmiana pilniczka na szklany, dieta i dużo miłości do własnych paznokci

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-05-11 o 21:58
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 23:16   #3506
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51364602]Supcio-nieco nadłamałam paznokcia(i to nie z boku tylko na samym środku płytki) uderzając nim...o rurę od słuchawki prysznicowej-u mnie jest aluminiowa, z wyżłobieniami. I tak jakoś nerwowo brałam ten prysznic, że uderzyłam paznokciem
Skrócić tego nie mogę, bo i tak już mam krótkie paznokcie, aż za bardzo, więc nałożyłam warstwę keratynowej odżywki Sensique. I tu drugi fejk-nie wiem jakim cudem nieco odżywki dostało mi się pod płytkę, aż nieco poczułam, boję się, że to całkiem zabije mój cudny przyrost
I teraz maluję kolorem, podjęłam męską decyzję zużycia lakieru Eveline Mini Pastel Clours 301-mam go od trzeciej gimnazjum i, o dziwo, nieźle się te resztki trzymają, a kolor ładny to żal wyrzucić[/QUOTE]

Nie bój się tego lakieru na przyroście. Przy myciu rąk i obfitym olejowaniu sam się wykruszy
W ogóle, gratuluję piknej liczby 5 tysięcy postów
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 00:00   #3507
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
ja lubię kolory nude , pastelowe róże , french i czerwony. Nie podobają mi się niebieskie, zielone, zółte. Piaskowe są matowe a ja lubię jak lakier błyszczy.
A widziałaś brokatowe piaski one pięknie błyszczą. A jak dorzucisz do nich na wierzch
Warstwę topu będą piękne. jedna warstwa nie zniszczy struktury a doda blasku.
Ja lubię i do tej pory mam (chociaż już końcówkę) snow dusty z lovely. Piękne sa.




Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
1. Golden Rose Color Expert
2. Golden Rose Rich Color

Ja wcieram olejki już od kilku dni, a jakichkolwiek efektów brak
Używam olejka z Golden Rose + wymieszany Baby Dream fur Mama z Alverde cytrusowo-rozmarynowym
Cierpliwosci. Musi trochę minac.
Musisz znaleźć TEN olejek który tobie służy najlepiej.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 00:07   #3508
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Zrobiłam mieszankę, inspirowaną Abisans Olej lniany dopełniłam resztką limonkowej alterry, dodałam troszkę rycyny i 4 krople olejku herbacianego. Ponadto zrobiłam pedikurę z peelingiem i pierwszy raz pomalowałam paznokcie u stóp Niech rośnie przyrost!
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 05:20   #3509
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Przynajmniej jeden co dba o higienę a nie to co np. w Rossach się dzieje... Szminki pootwierane i kup później jakąś z opryszczką gratis


Nie ma co zazdrościć tylko działać
racja, tyle, że ja mam nierówną płytkę i mam wrażenie, że na to, to już nic nie pomoże..
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 09:09   #3510
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam Można przyłączyć? Już parę razy podchodziłam do olejowania paznokci, ale oczywiście nic z tego nie wychodziło bo systematyczności mi brak w tym temacie Po krótce opiszę (a w sumie to skopiuję z innego wątku) co podziało się z moimi paznokciami

Paznokcie zawsze nosiłam pomalowane w "systemie" odżywka jako lakier bazowy + lakier kolorowy i przez lata ten sposób mi się sprawdzał. Paznokcie były mocne i lakiery/odżywki im nie szkodziły, a wręcz jak nie byly pomalowane, tylko chodziłam z "gołymi" to zaczynały się niszczyć. A teraz mam odwrotnie - jak chodzę z gołymi paznokciami to jest z nimi wszystko ok, nie rozdwajają się, nie łamią, są ładne, a jak je tylko pomaluję 2-3 razy czy to samym lakierem czy odżywką i lakierem to one zaczynają się rozdwajać, co więcej mam wrażenie, że są jakby wysuszone/przesuoszone? Czasem po zmyciu lakieru wręcz je czuję, jakby ciągną (nie zmieniałam zmywacza). Po czym jak nie pomaluję ich przez 2 kolejne dni, stosuje kremy do rąk i czasem naolejuje paznokcie to one znowu wracają do normalnego stanu... Miała któraś z Was coś takiego? Bo ja nie wiem o co im chodzi, a już od jakiegoś czasu tą zależność zauważam, więc to nie jednorazowy przypadek hmm...

Mam w domu olej kokosowy, oliwkę BD i olejek Alterra migdał&papaja - myślicie, żeby zrobić z tego mix?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.