Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-02, 21:34   #3511
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

No i wróciłam już do domu, oczywiście mamuśka spakowała mi pół samochodu wałówki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 21:45   #3512
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

No i wróciłam już do domu, oczywiście mamuśka spakowała mi pół samochodu wałówki
heh ja jutro do mamuśki jadę na obiadek
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 21:59   #3513
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
heh ja jutro do mamuśki jadę na obiadek
Mi mamuśka przez 1,5 tygodnia gotowała i nas żywiła, oj jak było smacznie i miło, a teraz niestety Welcome to real world i do garów
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:05   #3514
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

No i wróciłam już do domu, oczywiście mamuśka spakowała mi pół samochodu wałówki
zawsze mówiłam że bycie słoikiem ma sporo zalet

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Strasznie dużo dziś napisałyście, pewnie nie zdążę tego nadrobić. Miałam dziś maraton sklepowy. Ponieważ anulowali mi zamówienie w D. to musiałam się pofatygować do stacjonarnego i uzupełnić zapasy. Babka, która mnie obsługiwała była tak miła, że oprócz mojego kremu i cieni clarinsa kupiłam jeszcze kilka innych - mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy. Z zestawów to już prawie nic się nie uchowało - resztki, pojedyncze zestawy perfum i pielęgnacji. A jak już byłam w galerii to weszliśmy z małym do Smyka, potem ja do Orsay i H&M, potem mały musiał do mcDon. a ja do Sephory. A wszystko dlatego, że D. anulował mi zamówienie.
za zakupy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:07   #3515
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja!


Nie mam a ty masz jakąś fajną? Przeważnie trafiam do Akradii bo tam w D. mają Tomka i Laurę a w S. Burberry i ogólnie jest duża, ale tak jak kiedyś byłam zawsze zadowolona tak teraz nooo niekoniecznie. Fajne próbki udało mi się dostać w Wola Parku, ale nie za każdym razem też. No i jest mała...


No co ty... mnie wysuszały jak jasna cholerka, cały czas się drapałam. Mam jeszcze jeden w zapasie z prezentu który dostałam, ten jest w nowym opakowaniu, może zmienili formułę wraz z opakowaniem? Tamte wysuszające zużyłam już dawno temu i to były te w starym opakowaniu.



Ja przejeżdżam obok Złotych wracając z pracy więc mogę wstąpić i Ci coś kupić.


Super pomysł z listą, ale ja to się muszę zastanowić
To miejmy nadzieje ze bedzie nas wiecej a jak nie to elitarna grupa

S zazwyczaj wybieram mniejsze, arkadia tylko jak chce cos zmacac a złote to jak za karę.. do galmoku nie ruszam dupy bo za daleko i królewny .. w wola parku są jakieś mało zorientowane to juz wole nie daleko mnie na Targówku bo mają lepsza obsługę a w wola p to jakoś mały asortyment

Ale na spotkanie Arkadia by była całkiem całkiem bo ma wszystkie marki to jak cos zmacać to tam
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:12   #3516
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

No i wróciłam już do domu, oczywiście mamuśka spakowała mi pół samochodu wałówki
Ja też dzisiaj wróciłam do szarej rzeczywistości, ale jestem tak przejedzona...

Dziewczyny, jeszcze raz skieruję pytanko - coś skutecznego na łupież, pilne
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:17   #3517
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
o h74 wypowiedzieć się nie mogę, reszta super. Chyba wolałabym h78 zamiast h76, mam oba i h78 jest bardziej uniwersalny dla mnie Choć ja bym po prostu na 2 się zdecydowała.
Z Hakuro do oczu mam tylko H76 i H78 i z obu jestem zadowolona

Świetny pomysł z listą najlepszych kosmetixów 2015 Podpatrzę co nieco na pewno, chociaż przeglądałam dziś zapasy i nie powinnam się zbliżać do S., D. i innych podobnych przez co najmniej rok

Moja lista - kolejność przypadkowa:
1. Foreo Luna mini.
2. Mydło Johna Mastersa. Kupiłam je na DDD i od tej pory trwa Trzeba tylko uważać, żeby nie wpadło do oka, bo robi krzywdę - to jedyny minus.
3. Seria nawilżająca mezzo Bielendy. Szkoda tylko, że maseczkę na noc wycofali
4. Podkłady - Mac Studio Fix (tu niestety muszę kombinować z kolorem :/) i Pro Longwear Nourishing.
5. Korektor Mac Pro Longwear.
6. Meteoryty Guerlain.
7. Róże Maca - ciężko mi wybrać jeden.
8. Mac Lightscapade.
9. Szminki Maca - szczególnie maty.
10. Pędzle Maca i Zoevy (chociaż Hakuro i Sephorowe też są w porządku ).

Chyba chcę wibrującą kaczkę, chociaż nie wiem po co
Kupiłam sobie kiedyś fikuśny masażer z Fun Factory za sporo $$$ i w sumie używam go tylko do rozmasowania karku
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 22:26   #3518
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

dziewczyny, jeszcze raz skieruję pytanko - coś skutecznego na łupież, pilne
h&s
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:31   #3519
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi mamuśka przez 1,5 tygodnia gotowała i nas żywiła, oj jak było smacznie i miło, a teraz niestety Welcome to real world i do garów
Witam noworocznie

Ja też jeszcze dojadam przysmaki. Mam Foreo Lunę
I powiedziałam dziś Pani w D, że chcę fajne gratisy i przyniosła mi próbeczki z zaplecza. Bez Was nigdy bym tego nie powiedziała
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:35   #3520
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jeszcze raz skieruję pytanko - coś skutecznego na łupież, pilne
Tanie i skuteczne, chociaż śmierdzi.

Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 23:04   #3521
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Obawiam się, że to nadal nie jest regułą. Kupowałam w SCC w środę i usłyszałam na wstępie przed kasowaniem, że bon się ze zniżkami nie łączy. Wg mnie powinien się łączyć. Szczególnie, że musimy wydać 950zl na niego. Fajnego masz Douglasa
Ale co za dużo szczęścia na raz to też niedobrze - za to próbki ani jednej

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To miejmy nadzieje ze bedzie nas wiecej a jak nie to elitarna grupa

S zazwyczaj wybieram mniejsze, arkadia tylko jak chce cos zmacac a złote to jak za karę.. do galmoku nie ruszam dupy bo za daleko i królewny .. w wola parku są jakieś mało zorientowane to juz wole nie daleko mnie na Targówku bo mają lepsza obsługę a w wola p to jakoś mały asortyment

Ale na spotkanie Arkadia by była całkiem całkiem bo ma wszystkie marki to jak cos zmacać to tam
Poprosiłam Konsultantkę w Arkadii 0 próbki dwóch kolorów podkładu UD, oczywiście stwierdziła, ze bez zakupu można tylko jedną :/
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 23:11   #3522
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Przyznam się, że ja o próbkę poprosiłam tylko i wyłacznie raz, bo się boję
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 00:41   #3523
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj wróciłam do szarej rzeczywistości, ale jestem tak przejedzona...

Dziewczyny, jeszcze raz skieruję pytanko - coś skutecznego na łupież, pilne
Ja polecam Pirolam szampon ( http://www.pirolam.pl/)lub droższy DUCRAY kelual DS szampon, dodatkowo mój ulubiony CERKOGEL 30 keratolityczny żel do skóry głowy
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 00:49   #3524
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ale co za dużo szczęścia na raz to też niedobrze - za to próbki ani jednej



Poprosiłam Konsultantkę w Arkadii 0 próbki dwóch kolorów podkładu UD, oczywiście stwierdziła, ze bez zakupu można tylko jedną :/
To ja im mówię że po drodze do domu mam jeszcze dwie sephory ale mi się nie chce chodzić dużo bo mam za deliktne stopy i zaraz przysle mojego wspaniałego mężczyznę po drugi kolor (przecież klient to klient)...
Serio, raz tak powiedziałam i dostałam te cholerne 2 próbki

Ale rekord pobiła królewna ktora babce w ciąży odmówiła drugiego koloru podkładu "bo jedna próbka dziennie" (na Facebooku czytałam w komentarzach )





Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam noworocznie

Ja też jeszcze dojadam przysmaki. Mam Foreo Lunę
I powiedziałam dziś Pani w D, że chcę fajne gratisy i przyniosła mi próbeczki z zaplecza. Bez Was nigdy bym tego nie powiedziała
Widzisz, jakie to forum przydatne! Najlepszy wątek na wizażu
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 07:09   #3525
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Hej dziewczyny, ogromna prośba o podpowiedź. Przy okazji boxa kupiłam w Sephorze zestaw Clarinsa na prezent dla mamy. Dzisiaj zaczęła go używać i w miniaturce kremu na noc zamiast 15ml jest może 1ml... Jestem zła, bo nie po to płacę 300 złotych, żeby dostać puste opakowanie. Pytanie: jak to rozegrać, dzwonić, pisać? Reklamować i odsyłać im zarówno zestaw, jak i boxa?
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 08:25   #3526
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj wróciłam do szarej rzeczywistości, ale jestem tak przejedzona...

Dziewczyny, jeszcze raz skieruję pytanko - coś skutecznego na łupież, pilne
ja polecam Nizoral dwa użycia i łupieżu nie ma

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam noworocznie

Ja też jeszcze dojadam przysmaki. Mam Foreo Lunę
I powiedziałam dziś Pani w D, że chcę fajne gratisy i przyniosła mi próbeczki z zaplecza. Bez Was nigdy bym tego nie powiedziała
trzeba walczyć o swoje i co fajnego dostałaś?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 08:25   #3527
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzień dobry dziś ostatni dzień wolnego, ale przynajmniej od jutra będę z Wami na bieżąco nie dam rady nadrobić, bo zaraz wychodzimy na shopping (jedzeniowy ) i do mamusi na obiadek
Byłam wczoraj przelotem w galerii i wdepnęłam na chwilkę do S. celem zbadania, czy zestawy z maskami GG są przecenione - niestety nie nie wiem, na co oni czekają pewnie schowają do następnych świąt
Miłej niedzielki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 08:47   #3528
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To ja im mówię że po drodze do domu mam jeszcze dwie sephory ale mi się nie chce chodzić dużo bo mam za deliktne stopy i zaraz przysle mojego wspaniałego mężczyznę po drugi kolor (przecież klient to klient)...
Serio, raz tak powiedziałam i dostałam te cholerne 2 próbki

Ale rekord pobiła królewna ktora babce w ciąży odmówiła drugiego koloru podkładu "bo jedna próbka dziennie" (na Facebooku czytałam w komentarzach )
ja mam na to sposób - zawsze w takich sytuacjach, jak wiem ze potrzebuję więcej próbek, staram się rozpocząć rozmowę z kimś kto jest opisany jako "kierownik sali" albo "kierownik zmiany". Zauważyłam że te osoby są dużo bardziej elastyczne jeżeli chodzi o wydawanie gratisów. Zawsze od nich dostawałam najlepsze próbki i najlepsze gratisy Nie wiem - może te szeregowe pracownice boją się ochrzanu czy coś

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ogromna prośba o podpowiedź. Przy okazji boxa kupiłam w Sephorze zestaw Clarinsa na prezent dla mamy. Dzisiaj zaczęła go używać i w miniaturce kremu na noc zamiast 15ml jest może 1ml... Jestem zła, bo nie po to płacę 300 złotych, żeby dostać puste opakowanie. Pytanie: jak to rozegrać, dzwonić, pisać? Reklamować i odsyłać im zarówno zestaw, jak i boxa?
o masakra może być problem dlatego że już trochę czasu mineło nie? ale chyba jeszcze nie miesiąc? napisz im maila jaka jest sytuacja, zrób zdjęcia, powiedz że Cię wprowadzili w błąd i poczekaj na ich ruch. Pytanie brzmi czy chcesz im oddawać wszystko razem z boxem? Czy lepiej powalczyć o jakąś rekompensatę za ten krem

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziś ostatni dzień wolnego, ale przynajmniej od jutra będę z Wami na bieżąco nie dam rady nadrobić, bo zaraz wychodzimy na shopping (jedzeniowy ) i do mamusi na obiadek
Byłam wczoraj przelotem w galerii i wdepnęłam na chwilkę do S. celem zbadania, czy zestawy z maskami GG są przecenione - niestety nie nie wiem, na co oni czekają pewnie schowają do następnych świąt
Miłej niedzielki
hej ja też jutro do pracy będzie czas na wizaż kicha z tym glamglow też miałam nadzieję ze je przecenią miłej niedzieli

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

wytrzymałam w odwyku zamówieniowym 2 dni
kliknęłam w sklepie Estee zestaw Modern muse Le Rouge i tusz do rzęs + kosmetyczka z 7 miniproduktami + serum 7 ml + serum pod oczy 4 ml i jeszcze jakaś jedna próbka mi wskoczyła do koszyka
od razu mi lepiej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 08:53   #3529
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ogromna prośba o podpowiedź. Przy okazji boxa kupiłam w Sephorze zestaw Clarinsa na prezent dla mamy. Dzisiaj zaczęła go używać i w miniaturce kremu na noc zamiast 15ml jest może 1ml... Jestem zła, bo nie po to płacę 300 złotych, żeby dostać puste opakowanie. Pytanie: jak to rozegrać, dzwonić, pisać? Reklamować i odsyłać im zarówno zestaw, jak i boxa?
Zareklamuj, boxa nie oddawaj, ja nie musiałam. I tak, albo możesz chcieć zwrot pieniędzy albo wymianę produktu. Z wymianą pójdzie szybciej, można to zrobić też stacjonarnie. Ja raz tak wymieniałam, zajęło to jakieś 5 minut.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 09:10   #3530
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj wróciłam do szarej rzeczywistości, ale jestem tak przejedzona...

Dziewczyny, jeszcze raz skieruję pytanko - coś skutecznego na łupież, pilne
coś p/grzybom najlepiej apteczne KLIK
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 09:19   #3531
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
h79 do blendowania najlepszy, h74 nie miałam, a h77 odpusć sobie. Wogóle nie używam, bo ma strasznie drapiace włosie.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
No to ja h 77 używam najczęściej idealnie się nakłada cień w załamanie powieki
To co robić, jak żyć?

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Ja polecam Pirolam szampon ( http://www.pirolam.pl/)lub droższy DUCRAY kelual DS szampon, dodatkowo mój ulubiony CERKOGEL 30 keratolityczny żel do skóry głowy
A ja polecam Vichy, jest rozróżnienie na łupież suchy i tłusty w tym szamponie. Mój tata wieeeele lat borykał się z łupieżem, aż do momentu, kiedy kilka lat kupiłam mu pierwszy raz ten szampon. Po pierwszym użyciu wyraźnie zmniejszył się łupież, a po 2-3 już całkowicie znikł. Teraz tata używa profilaktycznie raz w tygodniu.
Czasem kiedy ja mam podrażnioną mocno skórę głowy i bardzo swędzi, umyję raz tym szamponem i wszystko wraca do normy.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 09:20   #3532
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To co robić, jak żyć?
Oktawia, ja to jestem ignorantka makijażowa, do niedawna w ogóle nie malowałam oczÓFF tymi pędzlami idzie mi sprawnie
najczęsciej własnie używam 77 od załamania powieki w tył ( niedziela rano piję dopiero kawę, więc się skup) on jest fajnie wyprofilowany do tego, wsadzam go w załamanie powieki i dylu dylu a potem 79 na przód i środek powieki przeważnie jaśniejszym cieniem i rozcieram a na koniec precyzyjnym (85) kreseczka - się naumiałam niedawno
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:00   #3533
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To ja im mówię że po drodze do domu mam jeszcze dwie sephory ale mi się nie chce chodzić dużo bo mam za deliktne stopy i zaraz przysle mojego wspaniałego mężczyznę po drugi kolor (przecież klient to klient)...
Serio, raz tak powiedziałam i dostałam te cholerne 2 próbki

Ale rekord pobiła królewna ktora babce w ciąży odmówiła drugiego koloru podkładu "bo jedna próbka dziennie" (na Facebooku czytałam w komentarzach )







Widzisz, jakie to forum przydatne! Najlepszy wątek na wizażu
Wiadomo
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:07   #3534
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Moje wczorajsze łupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (130,5 KB, 98 załadowań)
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:08   #3535
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Oktawia, ja to jestem ignorantka makijażowa, do niedawna w ogóle nie malowałam oczÓFF tymi pędzlami idzie mi sprawnie
najczęsciej własnie używam 77 od załamania powieki w tył ( niedziela rano piję dopiero kawę, więc się skup) on jest fajnie wyprofilowany do tego, wsadzam go w załamanie powieki i dylu dylu a potem 79 na przód i środek powieki przeważnie jaśniejszym cieniem i rozcieram a na koniec precyzyjnym (85) kreseczka - się naumiałam niedawno
Załapałam
Ja też do niedawna tylko krecha na oko i tyle, a teraz postanowiłam się nauczyć i zamiast kupić jakieś tanie cienie i ćwiczyć, od razu wzięłam czekoladkę
Zaraz czynię zamówienie z tymi pędzlami, tylko nie ma tej Zoevy co chciałam chociaż jeden pędzelek mieć fajowy

W ogóle patrzyłam na ceny Maestro i są całkiem przystępne i teraz zaświeciła mi w głowie myśl, czy tych Hakuro nie wymienić na Maestro A jakościowo możecie porównać??
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:08   #3536
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Wszystko fajnie tylko że do góry nogami
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:08   #3537
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze łupy
klask i: super próbki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:11   #3538
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
h&s
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Tanie i skuteczne, chociaż śmierdzi.
Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Ja polecam Pirolam szampon ( http://www.pirolam.pl/)lub droższy DUCRAY kelual DS szampon, dodatkowo mój ulubiony CERKOGEL 30 keratolityczny żel do skóry głowy
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja polecam Nizoral dwa użycia i łupieżu nie ma

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------



trzeba walczyć o swoje i co fajnego dostałaś?
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
coś p/grzybom najlepiej apteczne KLIK
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To co robić, jak żyć?

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



A ja polecam Vichy, jest rozróżnienie na łupież suchy i tłusty w tym szamponie. Mój tata wieeeele lat borykał się z łupieżem, aż do momentu, kiedy kilka lat kupiłam mu pierwszy raz ten szampon. Po pierwszym użyciu wyraźnie zmniejszył się łupież, a po 2-3 już całkowicie znikł. Teraz tata używa profilaktycznie raz w tygodniu.
Czasem kiedy ja mam podrażnioną mocno skórę głowy i bardzo swędzi, umyję raz tym szamponem i wszystko wraca do normy.
Dzięki dziewczyny
Jutro pojadę do apteki i coś zakupię

Miskaa78 świetny opis, ale też załapałam jest dobrze

Też zamówiłam czekoladkę i muszę dokupić jakiś pędzel, którym będę mogła blendować i/lub nakładać cień na całą powiekę.
Z Hakuro mam tylko 78 i 85, reszta to pędzle czarne z Sephory, ale źle mi się nimi pracuje
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:14   #3539
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: super próbki
Tez się cieszę a jaka dumna z siebie byłam banan na pół twarzy. Oczywiście Luna jest super, wszystkie kremy mi się dziś wchłaniają jak w gąbkę

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Ja w ogóle nie mam łupieżu ale kiedyś mi się przydarzył. Kupiłam saszetkę Nizoralu w aptece i pomogło. Więcej już nigdy nie miałam.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 10:47   #3540
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Tez się cieszę a jaka dumna z siebie byłam banan na pół twarzy. Oczywiście Luna jest super, wszystkie kremy mi się dziś wchłaniają jak w gąbkę

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Ja w ogóle nie mam łupieżu ale kiedyś mi się przydarzył. Kupiłam saszetkę Nizoralu w aptece i pomogło. Więcej już nigdy nie miałam.
Jutro polecę do apteki, przetestuję chyba Nizoral skoro taki skuteczny. Ja też nigdy nie miałam, ale widocznie jakiś szampon mi nie służy

Aaaa, dostałam maila od S., że moja czekoladka już jest wysłana
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.