Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-20, 15:27   #3301
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Proszę was o pomoc w kwestii przesyłek z eBay. Wczoraj zrobiłam zakupy u topinkgirl .Wybrałam opcje dostawy Standard International Shipping-to oznacza,Cze moja przesyłka jest rejestrowana i że będzie mieć swój numer tzn będę mogła ją śledzić? czy powinnam wysłać wiadomość do sprzedawcy z prośbą o taki rodzaj przesyłki?
Jeśli jest na małą kwotę, to raczej nie będzie śledzenia, chociaż szansa jest.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 16:36   #3302
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zastanawiam się nad zakupem esencji i myślę nad su:37 Secret Essence Advanced Sync Program. Może ktoś ma porównanie między tą nową wersją, a starą? Widzę, że skład jest zupełnie inny.

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Proszę was o pomoc w kwestii przesyłek z eBay. Wczoraj zrobiłam zakupy u topinkgirl .Wybrałam opcje dostawy Standard International Shipping-to oznacza,Cze moja przesyłka jest rejestrowana i że będzie mieć swój numer tzn będę mogła ją śledzić? czy powinnam wysłać wiadomość do sprzedawcy z prośbą o taki rodzaj przesyłki?
To przesyłka rejestrowana, nie musisz pisać do sprzedawcy, sprzedawca widzi wybraną opcję przesyłki. Gdy wyśle, to dostaniesz numer do śledzenia.
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 19:14   #3303
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Jeśli jest na małą kwotę, to raczej nie będzie śledzenia, chociaż szansa jest.
220zł. To ok?
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 20:15   #3304
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
220zł. To ok?
Powinna w takim razie chyba być rejestrowana, możesz napisać i się upewnić
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 20:19   #3305
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ok dziekuje za pomoc.Używałyście może kremu Mizona z jadem węża?Szukam czegoś na moja lwią zmarszczkę.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Chyba to żmja nie waż😋

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 23:47   #3306
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Karmik krem z mizona s-venom nie działa. Na lwia zmarszczkę najlepszy botox
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 05:45   #3307
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Karmik krem z mizona s-venom nie działa. Na lwia zmarszczkę najlepszy botox
Albo to, co na bruzdy nosowo - wargowe, Sulwashoo Microdeep Intensive Filling Cream, opisywany przez agathblog
http://agathblog.blogspot.co.uk/2014...lling.html?m=1
Tylko jasne jest, że taki kosmetyk działa bardzo doraźnie, wg bloga na zasadzie gromadzenia wody i tłuszczu w miejscu aplikacji.


Czy na azjatyckim rynku stosowane są jakieś antyoksydanty nieznane u nas? Obecnie z tego typu produktów mam tylko serię z zieloną herbatą Innisfree, a chcę coś jeszcze, przy czy raczej nie chcę witaminy C.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 08:57   #3308
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Albo to, co na bruzdy nosowo - wargowe, Sulwashoo Microdeep Intensive Filling Cream, opisywany przez agathblog
http://agathblog.blogspot.co.uk/2014...lling.html?m=1
Tylko jasne jest, że taki kosmetyk działa bardzo doraźnie, wg bloga na zasadzie gromadzenia wody i tłuszczu w miejscu aplikacji.


Czy na azjatyckim rynku stosowane są jakieś antyoksydanty nieznane u nas? Obecnie z tego typu produktów mam tylko serię z zieloną herbatą Innisfree, a chcę coś jeszcze, przy czy raczej nie chcę witaminy C.
Poszukam próbek Sulwashoo chętnie wypróbuję, tym bardziej, że szukam też czegoś na bruzdy nosowo-wargowe. Co do antydoksykantów, też interesowałby mnie taki kosmetyk, kiedyś miałam Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer (Krem z kompleksem antyutleniaczy) z Clinique i byłam zadowolona.



---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Karmik krem z mizona s-venom nie działa. Na lwia zmarszczkę najlepszy botox
Jak to jest z tymi kosmetykami Mizona?Lubicie je?Bo są wyjątkowo skrajne opinie,warto w ogóle coś z Mizona wypróbować?Myślałam też o serum z peptydami, szukam czegoś właśnie z peptydami.I zdecydowałam się na peeling jabłkowy, czy słusznie nie wiem.
A co do botoxu, to chyba jeszcze nie dla mnie, bo to nie jest tak,że jak zaczniesz to potem już zawsze trzeba się ostrzykiwać?Coś jak Nicole Kidman

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-05-21 o 09:01
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 09:13   #3309
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Z botoxem podobno trzeba z umiarem ostrzykiwac zeby nie robic na gładko zupełnie bo potem trzeba zwiększać dawki. Lwia zmarszczka to czoło ci sie nie rozkurcza i mało co pomoże. Ja mam poprzeczne zmarszczki i juz ich nic nie rozkurcza niestety.

Mizona peeling jabłkowy dla mnie beznadzieja
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 09:23   #3310
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Poszukam próbek Sulwashoo chętnie wypróbuję, tym bardziej, że szukam też czegoś na bruzdy nosowo-wargowe. Co do antydoksykantów, też interesowałby mnie taki kosmetyk, kiedyś miałam Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer (Krem z kompleksem antyutleniaczy) z Clinique i byłam zadowolona.



---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



Jak to jest z tymi kosmetykami Mizona?Lubicie je?Bo są wyjątkowo skrajne opinie,warto w ogóle coś z Mizona wypróbować?Myślałam też o serum z peptydami, szukam czegoś właśnie z peptydami.I zdecydowałam się na peeling jabłkowy, czy słusznie nie wiem.
A co do botoxu, to chyba jeszcze nie dla mnie, bo to nie jest tak,że jak zaczniesz to potem już zawsze trzeba się ostrzykiwać?Coś jak Nicole Kidman
Te bruzdy są nieusuwalne kosmetykami jak również masażami i innymi ćwiczeniami twarzy - co prawda sama nie stosuję, ale czytałam o doświadczeniach z tymi metodami na starym forum LU i niestety takie były wnioski.
Ciekawa jestem działania nawet doraźnego takich kosmetyków, ale tu też dużo byłoby zależne od ceny, bo jeśli to kosztuje dużo a działa chwilowo, to chyba lepiej na medycynę estetyczną odłożyć.

Mój pierwszy azjatycki kosmetyk to był krem ślimakowy Mizona w brązowym słoiczku. Miał genialną konsystencję dla mojej tłustej skóry, ale moja twarz była wtedy tak zmasakrowana przez mydło Aleppo, że krem nie miał szans, jak zresztą żaden inny kosmetyk. Za to ampułka z tej serii, której próbkę wtedy dostałam, to katastrofa, myślałam że zapakowali tam czysty spirytus.

Jak nie znajdę nic z antyoksydantami u Azjatów, to chyba wrócę do serum z kwasem ferulowym Charmine Rose. Inne europejskie produkty z tym kwasem kosztują niestety bardzo dużo (Skinceuticals za 570 zł).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 09:31   #3311
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Z botoxem podobno trzeba z umiarem ostrzykiwac zeby nie robic na gładko zupełnie bo potem trzeba zwiększać dawki. Lwia zmarszczka to czoło ci sie nie rozkurcza i mało co pomoże. Ja mam poprzeczne zmarszczki i juz ich nic nie rozkurcza niestety.

Mizona peeling jabłkowy dla mnie beznadzieja
Słońce to wróg mojego czoła wtedy marszczę się i nie ma na to rady. Tyle, że to czoła jeszcze mi się rozkurcza, wieczorem smaruję Eucerin hyaluron filler(choć nie lubię tego kremu) i jest gładko. Bardziej mam kłopot z bruzdami nosowo-wargowymi. A na marginesie, planowałaś wizytę u lekarza medycyny estetycznej, można wiedzieć czy się na coś zdecydowałaś?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Chimay a znasz coś na dolinę łez, sińce i doły pod oczami?
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 09:39   #3312
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Karmik, bede sie umawiać na dniach na konsultacje. Ja tez mam juz trochę bruzdy bo jakis czas temu straciłam mocno na wadze co zaowocowało strata tłuszczu w policzkach. Smaruje je pueraria, mam wrażenie ze trochę hamuje ich postep. Z tym ze akurat chyba mi sie trądzik różowaty przypaletal i nie moge sie esencja maziac.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 10:13   #3313
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Evek to daj znać tu czy na priv bo jesteśmy w tym samym wieku, ciekawa jestem co zaproponuje Ci lekarz, czy się zdecydujesz i będziesz zadowolona. Ja mam bardzo cienką twarz więc muszę szczególnie o nią dbać.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Tfu cienką skórę na twarzy

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Evek co z pueraria stosujesz?

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Te bruzdy są nieusuwalne kosmetykami jak również masażami i innymi ćwiczeniami twarzy - co prawda sama nie stosuję, ale czytałam o doświadczeniach z tymi metodami na starym forum LU i niestety takie były wnioski.
Ciekawa jestem działania nawet doraźnego takich kosmetyków, ale tu też dużo byłoby zależne od ceny, bo jeśli to kosztuje dużo a działa chwilowo, to chyba lepiej na medycynę estetyczną odłożyć.

Mój pierwszy azjatycki kosmetyk to był krem ślimakowy Mizona w brązowym słoiczku. Miał genialną konsystencję dla mojej tłustej skóry, ale moja twarz była wtedy tak zmasakrowana przez mydło Aleppo, że krem nie miał szans, jak zresztą żaden inny kosmetyk. Za to ampułka z tej serii, której próbkę wtedy dostałam, to katastrofa, myślałam że zapakowali tam czysty spirytus.

Jak nie znajdę nic z antyoksydantami u Azjatów, to chyba wrócę do serum z kwasem ferulowym Charmine Rose. Inne europejskie produkty z tym kwasem kosztują niestety bardzo dużo (Skinceuticals za 570 zł).
Nie oczekuję, że kosmetyk usunie bruzdy i zmarszczki ale jeśli poprawi napięcie, wygładzi, skóra będzie lepiej wyglądać to nic więcej mi nie trzeba.
Czyli spróbuję coś ze ślimakiem Mizona a z resztą dam sobie spokój.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 10:40   #3314
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Z pueraria mam esencje z sidmool. Teraz ona nie ma juz puerari w składzie.

Spoko, dam znać co mi zaleca. Ja planuje slub na jesieni i chce trochę lepiej wygladac zeby fotograf nie musiał mnie wygładzać w PS

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2016-05-21 o 10:41
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 14:53   #3315
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Słońce to wróg mojego czoła wtedy marszczę się i nie ma na to rady. Tyle, że to czoła jeszcze mi się rozkurcza, wieczorem smaruję Eucerin hyaluron filler(choć nie lubię tego kremu) i jest gładko. Bardziej mam kłopot z bruzdami nosowo-wargowymi. A na marginesie, planowałaś wizytę u lekarza medycyny estetycznej, można wiedzieć czy się na coś zdecydowałaś?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Chimay a znasz coś na dolinę łez, sińce i doły pod oczami?
To chyba kwestia indywidualnej mimiki, bo ja na słońcu mrużę tylko oczy i tu wystarczają mi okulary przeciwsłoneczne, żeby ten odruch prawie calkiem wyeliminować.

Na dolinę łez i cienie też najskuteczniejsze jest chyba wypełnienie jej w gabinecie medycyny estetycznej, chyba sie tam trochę tłuszczu własnego wszczepia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 15:44   #3316
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Takie wypełnianie własnym tłuszczem to niezbyt tania impreza bo ceny chyba od 3 tysięcy sie zaczynaja. Mnie przeraża to ze trzeba pobrać ten tłuszcz z innych partii czyli zrobic mini liposukcje :-/
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 15:54   #3317
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Takie wypełnianie własnym tłuszczem to niezbyt tania impreza bo ceny chyba od 3 tysięcy sie zaczynaja. Mnie przeraża to ze trzeba pobrać ten tłuszcz z innych partii czyli zrobic mini liposukcje :-/
No, ale efekty w tym przypadku to juz chyba na zawsze zostają?
Dobrze, że już na początku zainteresowania azjatycką pielęgnacją uwiadomiono mnie, że jest ona często łączona z zabiegami poprawiania tego i owego. Tak to bym jeszcze cudów oczekiwała od tego nieszczęsnego Su:m37 secret Programming eye cream
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 16:25   #3318
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Podobno te komórki tłuszczowe sie utrzymują. W sumie to sie zastanawiam jak to możliwe bo jak ja chudnę to mi tłuszcz z twarzy spada. Cudowność kosmetyków jest odwrotnie proporcjonalna do wieku
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 18:36   #3319
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

komórki zostają tylko stają sie mniejsze chyba tak to było
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 20:05   #3320
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja sobie nie wyobrażam wbitej igly w moja twarz a juz odssysanie tluszczu brzmi dla mnie jak scena z horroru.To musi bolec.A mezotarapie czy kwasy u dermatologa robilyscie?Ja moze od tego zaczne.


Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 20:21   #3321
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam wbitej igly w moja twarz a juz odssysanie tluszczu brzmi dla mnie jak scena z horroru.To musi bolec.A mezotarapie czy kwasy u dermatologa robilyscie?Ja moze od tego zaczne.


Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Mnie się nie podoba tylko i wyłącznie finansowa strona Kwasy to akurat żadne wielkie mecyje są, można je robić też w domu, bo nie wymagają użycia żadnych profesjonalnych sprzętów, jedynie zestawu kosmetyków. No chyba ze mowa o głębokich peelingach lekarskich, ale tu pytanie, czy Ty takich potrzebujesz, zwłaszcza jako wprawki przed innymi zabiegami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 20:35   #3322
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się nie podoba tylko i wyłącznie finansowa strona Kwasy to akurat żadne wielkie mecyje są, można je robić też w domu, bo nie wymagają użycia żadnych profesjonalnych sprzętów, jedynie zestawu kosmetyków. No chyba ze mowa o głębokich peelingach lekarskich, ale tu pytanie, czy Ty takich potrzebujesz, zwłaszcza jako wprawki przed innymi zabiegami.
Powiem szczerze-nie znam się na kwasach itp.Mialam jedynie z Biochemi PHA I BHA i szału nie bylo
Z produktow złuszczających używałam Sesderma z retinolem no ale teraz przestałam ze względu na pogode.I tyle.Mam male blizny po krostkach i chcialabym sie ich pozbyc.Kosmetyku koreanskiego oprocz popularnych bb w ręku nie miałam -stąd was zamęczam pytaniami, bo dla mnie to forum to jak odkrycie Ameryki jest Dlatego każda rada jest dla mnie cenna,na ich podstawie zrobilam pierwsze w moim zyciu zamowienie ma eBay i myślę,że uniknęłam zakupowych pomyłek.


Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 21:44   #3323
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No, ale efekty w tym przypadku to juz chyba na zawsze zostają?
Dobrze, że już na początku zainteresowania azjatycką pielęgnacją uwiadomiono mnie, że jest ona często łączona z zabiegami poprawiania tego i owego. Tak to bym jeszcze cudów oczekiwała od tego nieszczęsnego Su:m37 secret Programming eye cream
Serio Azjatki poprawiają się chirurgicznie?
Wprawdzie często można spotkać przykłady bardzo młodo na swój wiek wyglądających na przykład koreanek, ale mając w swoim środowisku kobiety od wielu lat dbające o urodę, jestem w stanie uwierzyć, że kosmetycznie da się o siebie zadbać.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 04:39   #3324
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Wink Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Serio Azjatki poprawiają się chirurgicznie?
Wprawdzie często można spotkać przykłady bardzo młodo na swój wiek wyglądających na przykład koreanek, ale mając w swoim środowisku kobiety od wielu lat dbające o urodę, jestem w stanie uwierzyć, że kosmetycznie da się o siebie zadbać.
Tak, jedna z wizażanek, która już usunęła niestety konto pisała, ze dopóki zabieg nie jest przeprowadzany w narkozie, jest traktowany jak kosmetyka a nie chirurgia plastyczna. Podawała linki, gdzie trochę tych przykładów było, co najczęściej jest poprawiane.
Zresztą autorka cytowanego niedawno bloga asian skin całe też przecież wspomina o gabinecie, do którego chodzi na botoks i nie był to chyba żart. Fakt że wygląda świetnie na swój wiek.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-05-22 o 05:25
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 06:55   #3325
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Tak, melduje sie autorka bloga.
Botox, wypelniacze i inne zabiegi o ile przeprowadzane sa bez narkozy nie sa uwazane jako chirurgia plastyczna, ale jako zabiegi kosmetyczne.

Na lwia zmarszczke tylko botox, nic innego jej nie wyprasuje.

Pod oczy polecaja tutaj kolagen jako wypelniacz, a nie tluszcz. Mowia, ze tluszcz lubi sie grudkowac i ze jest ryzyko ze wygladac bedzie brzydko i nienaturalnie.

Ja zrobilam wypelnianie Restylanem i jestem bardzo zadowolona.

Za rok czy dwa zrobie kolagenem (Humallagen).



Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 16:45   #3326
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czyli, innymi słowy, nie ma co liczyć na zachowanie młodości tylko za pomocą używanych kosmetyków?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 17:06   #3327
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Czyli, innymi słowy, nie ma co liczyć na zachowanie młodości tylko za pomocą używanych kosmetyków?
Młodszego niż metryka wskazuje nie da się. No chyba, że wygrałaś na loterii genetycznej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 17:54   #3328
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Młodszego niż metryka wskazuje nie da się. No chyba, że wygrałaś na loterii genetycznej.
Biorąc pod uwagę moją mamę, która jest bardzo szczupła, a ja wyglądam, w 80% jak ona, na dodatek zmarszczki na jej twarzy pojawiły się bardzo szybko, nie wróżę sobie pięknej cery na długo

W ogóle, teraz męczę się z niedoskonałościami, a jak je wyleczę, to będę miała zmarchy. I tyle z urody.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 20:15   #3329
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kleotka, zmarszczki nie sa najgorsze,masz na nie wplyw (w jakims stopniu oczywiscie) kremy z filtrem, nawilzanie itp.
Gorszy jest opadajacy owal twarzy i bruzdy niestety.Jednak nie ma co uprawiac czarnowidztwa tylko dbac o siebie, bo tyle mozemy zrobic na reszte wplywu nie mamy.




Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 20:43   #3330
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Kleotka, zmarszczki nie sa najgorsze,masz na nie wplyw (w jakims stopniu oczywiscie) kremy z filtrem, nawilzanie itp.
Gorszy jest opadajacy owal twarzy i bruzdy niestety.Jednak nie ma co uprawiac czarnowidztwa tylko dbac o siebie, bo tyle mozemy zrobic na reszte wplywu nie mamy.




Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Obwisy oraz przebarwienia i inne niedoskonałości kolorystyki skóry najbardziej postarzają. Zmarszczki nie są faktorem najbardziej decydującym o wyglądaniu staro, a o dziwo to ich kobiety boją się w największym stopniu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.