Józefosław, Mysiadło, Piaseczno - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 06:51   #1
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844

Józefosław, Mysiadło, Piaseczno


A może ktoś zna dobrego fryzjera w Józefosławiu, Mysiadle, Piasecznie lub okolicy?
Do tej pory chodziłam na Bemowie, ale teraz się przeprowadziłam i jak pomyślę, ile czasu zejdzie się na dojazd, odechciewa mi się. A odrosty już straszą z daleka...
Nie musi mieć niewiadomo jakiej inwencji twórczej. Wiem, czego chcę. Byle umiał to rzetelnie wykonać - strzyżenie prostych, jak druty włosów + blond balejaż.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:49   #2
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

ja mogę polecić rewelacyjną fryzjerkę, ale musiałabyś przejechac kawałek w stronę konstancina (w sumie jakieś 2-3 km za piasecznem)
fryzjerka ma na imię Agnieszka, kiedyś pracowała przy Buchmanie w konstancinie (jakieś 2 lata temu) a z rok temu (2008/2009) na Albatrosów (potem miała przerwę macierzyńską)
nikt w Piasecznie nie zrobi Ci dokładnego balejażu lepiej, pod względem dokładności jest rewelacyjna, raz że odrost farbuje przy samej skórze (a nie zostawia pół cm jak większość) no i robi balejaż baardzo drobny, dosłownie po trzy włoski
troche się schodzi, ale efekt rewelka, nie znam po prostu żadnego fryzjera który pracowałby z taką dokładnością

mogę polecić Ci ją z czystym sumieniem, przede wszystkim słucha co masz do powiedzenia o swojej fryzurce a to cenny i niezbyt często spotykany dar u fryzjerów i ceny ma konkurencyjne
tel do Agi to 798-861-008


---

aktualizacja adresu salonu Agi- szczegółowe info kilka postów niżej
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2012-03-01 o 08:15 Powód: aktualizacja
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 22:54   #3
ruda parasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Exclamation POMOCY! Dobry fryzjer w Piasecznie lub okolicy!

Błagam! Potrzebuję dobrego fryzjera w Piasecznie. Do tej pory chodziłam do pani Marioli, która pracuje w saloniku na stacji kolejowej w Zalesiu Górnym. I ona w sumie jest ok, słucha, robi to co chcę, nie jest droga, jednak potrzebuję kogoś lepszego. Chcę się jakoś fajnie ostrzyc, ale nie mam za bardzo pomysłu i nie wiem co mi pasuje. Dlatego polećcie mi jakiego fajnego, kreatywnego fryzjera, który podpowie, doradzi, ale nie zrobi mi jakiegoś półwystrzyżonego Ufo. Plis.
PS. Może być nieco droższy,ale nie za bardzo dlatego podajcie orientacyjne ceny za strzyżenie.
ruda parasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:52   #4
nuis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: to może też Ursynów

moja fryzjerka mnie osierociła i poszła na urlop zdrowotny na parę długich miesięcy. W związku z tym szukam dobrego fryzjera w rejonie roszerzam teren poszukiwań o Ursynow (może będzie łatwiej)
nuis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 13:24   #5
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Jeśli chodzi o farbowanie to polecam panią Elę z Make Me Beauty na Wojska Polskiego w Piasecznie. Mają stronę internetową. Pracują na L'Orealu.

pozdrawiam
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:28   #6
Jasminiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

W innym wątku na tym forum ktoś polecał panią Agnieszkę z salonu Daria na Geodetów. Nie byłam, ale podaje do informacji
Jasminiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 21:26   #7
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat Pani Agnieszki z salonu Labella (chyliczki). Włosy mam rewelacyjnie obcięte (same się układają) i przepiękny kolor oraz refleksy. Rzadko kiedy jestem tak bardzo zadowolona. Kobieta dokładnie słucha i nie zetnie z długości jeśli o to poprosisz. Traktuje włosy klientów jakby to były jej własne Chyba znalazłam już swojego fryzjera Jestem z Poznania ale niedługo przeprowadzam się do Warszawy i nie żałuję tak dalekiej wyprawy właśnie do tego salonu. Polecam serdecznie
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 08:58   #8
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

A znacie może salon kosmetyczny lady spa? To chyba w tym samym miejscu co fryzjer.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:06   #9
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Aga przeniosła swój salon i teraz zaprasza serdecznie na ulicę Julianowską 39A , naprzeciwko Strumykowej
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2015-06-27 o 22:24 Powód: aktualizacja adresu
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:24   #10
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Co do pani Agnieszki z salonu Labella ja jednak mam wiele zastrzeżeń. Mimo iż wychwalacie ją pod niebiosa ja jednak jestem jej niezadowoloną klientką. Byłam u tej pani w salonie w Chyliczkach 2 razy. Za pierwszym razem miałam robioną farbę + refleksy + obcięcie. Po koloryzacji włosy miały trochę jaśniejszy kolor, ale nie o to mi chodziło, a fryzura, którą pani zaproponowała kompletnie mi nie pasowała i źle się układała.

Za drugim razem miałam robioną wieczorową fryzurę na studniówkę i tutaj pani Agnieszka zawiodła mnie po całości. Prosiłam o bardzo naturalną fryzurkę miał to być luźno układający się kok, a wyszłam z sztywnym od lakieru kokiem jak dla babci....

Włosy były ciężkie od nadmiaru lakieru i były bardzo zniszczone. Bardzo nie podobała mi się metoda robienia loczków, które wchodziły w skład tego koka, ponieważ Pani Agnieszka spryskiwała pasma włosów lakierem, a potem kręciła je na lokówce. Następnego dnia musiałam wylać na głowę prawie całą butelkę szamponu i ratować się odżywkami i maskami, ponieważ z włosów zrobiło mi się straszne siano....

A i jeszcze jedno zastrzeżenie. Układanie włosów na takie ważne uroczystości zajmuje pani Agnieszce ponad 4 godziny przez co prawie się spóźniłam, a do tego jeszcze musiałam 0,5 godziny czekać aż obsłuży poprzednią klientkę mimo iż mówiłam że zależy mi na czasie...

Dlatego odradzam wizytę u tej pani. A pani Agnieszce doradzam doszkolenie się w swoim fachu....

Jak dla mnie najlepszym fryzjerem w Piasecznie jest Pani Mariolka z salonu znajdującego się w pobliżu Poczty Głównej ul. Kościuszki bodajże. Bardzo sensowna i potrafiąca doradzić młoda kobieta, która zawsze potrafi doradzić, dobrać kolor do buzi i zawsze wychodziłam od niej zadowolona. Żałuję, że nie miała ostatnio dla mnie czasu i musiałam szukać innej fryzjerki....
Pozdrawiam

Karolina
__________________
Moja azjatycka dusza

Edytowane przez KarolinaFS
Czas edycji: 2012-03-16 o 18:08
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 13:33   #11
Niutka26
Przyczajenie
 
Avatar Niutka26
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Witam Serdecznie wszystkie Dziewczęta,

jestem tu nowa w podwójnym słowa znaczeniu, jestem nowa na forum a dwa kilka miesięcy temu przeprowadziłam się do Piaseczna mało znam miasto jak również atrakcje oraz różne salony, dlatego postanowiłam podłączyć się pod forum a co za tym idzie może czegoś ciekawego się dowiedzieć, dla chętnych mam propozycję od jakiegoś czasu chodzę na basen w Piasecznie ale niestety nie mam moywacji może któraś jest chętna na regularny basen może z kimś będzie mi łatwiej się zmotywować, chętne zapraszam, odnośnie fryzjera byłam Czajewicza jeżeli chodzi o fryzury ślubne byłam zadowolona nie wiem jak jest z innymi usługami, z racji że nie znam miasta raz pokusiłam się aby pojść do fryzjera który znajduje się w Kaufland- nie polecam obsługa słaba a ceny zawyżone.
Pozdrawiam Serdecznie i liczę na to że uda mi się za Waszą pomocą poznać miasto.
Anita
Niutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 15:21   #12
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Ofak ale opinia nieciekawa wysmarowana kilka postow wyzej, no jestem przyznam szczerze mega zdziwiona bo sama mialam na slub mojej siostry robiona fryzure u Agi i w żadnym wypadku nie byl to polakierowany klops ale duzo zalezy na pewno od tego o co prosimy fryzjera,czy sie przy tym na sile upieramy no i najwazniejsze- jakie mamy wlosy czy sie w ogole nadaja do wymarzonej fryzury
ja z Agnieszka wspolpracuje prawie 5 lat i nie moge powiedziec o niej zlego slowa i pisze tu po prostu z dobrego serca bo wiem jak trudno jest znalezc fryzjera ktory nie zrobi krzywdy, wyslucha i doradzi
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2015-05-23 o 11:56 Powód: adres nieaktualny
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:09   #13
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Ja byłam znowu u Pani Agi z salonu labella przed świętami wielkanocnymi. Fryzura dokładnie taka jak chciałam, przepiękny kolor włosów z refleksami Pierwszy raz jestem tak długo u jednej fryzjerki i nigdy się nie zawiodłam a jestem bardzo wybredna. Opinia negatywna kilka postów wyżej jest też dla mnie niezrozumiała. Do Pani Agi chodzę od ponad roku i nigdy nie zrobiła krzywdy moim włosom. Zawsze potrafiła świetnie doradzić. Nie szukam już fryzjera bo znalazłam idealnego Nowy salon jest bardzo przytulny i gustownie urządzony. Zresztą już kariera85 wkleiła zdjęcia
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 07:48   #14
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Ja bardzo lubię fryzjerkę Martę z Chyliczek, niesety w tamtym roku urodziła dziecko i była najpierw na zwolnieniu lekarskim, a teraz na wychowawczym, jak przejeżdzam obok to widzę że samochody stoją, może coś wiecie że już przyjmuje? Salonik jest na przeciwko plastboru, w takiej małej bocznej uliczce...
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:26   #15
gioia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

witam
Jako, że za "namową" tego forum postanowiłam i ja wybrać się do p. Agnieszki, nie mogłabym nie opisać mojej wizyty i rezultatów.

Salon - niewielki, ale jasny, bardzo przytulny, czysty i zadbany. W pięknym, cichym miejscu.

Pani Agnieszka - osoba słuchająca, zainteresowana klientką i jej głową, uzgadniająca wszelkie ruchy nożyczek ;-)

Weszłam do salonu z wielkim byle czym na głowie, wyszłam z rewelacyjnie dobranym kolorem i genialną, króciutką fryzurą, która odjęła mi z 10 lat!

Panią Agnieszką jestem zachwycona, rewelacyjnie nam się współpracowało przy tworzeniu mojego nowego wizerunku.

Mogę śmiało powiedzieć , że znalazłam swoją fryzjerkę!

polecam, polecam, polecam!
gioia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:00   #16
rafet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Ja w kwestii formalnej

Aktualnie w Chyliczkach przy ulicy Moniuszki 31 mieści się salon Pani Dorotki do odnalezienia pod adresem otkaprimke.pl oraz FB
Pracuje sama i powiem szczerze, że klimat jaki stworzyła w tym salonie jest adekwatny do fryzur wychodzących spod jej rąk . Po raz pierwszy strzygłem się u Pani Otki kilka lat temu pod wspólnym szyldem z P. Agnieszką. Salon w obecnej formie zyskał nowe tchnienie. Strzyżemy się u Pani Doroty Primke rodzinnie - ja, żona i synowie - 2 i 4 lata. Co ciekawe chłopacy gdy tylko włosy im podrosną pytają kiedy pójdą do Cioci na ciach ciach. Polecam - Otka Primke to bardzo dobry fryzjer - fryzjerka dla pań, panów i dzieci z Piaseczna i okolic. Dużym plusem jest elastyczność godzin otwarcia - zawsze można się dogadać telefonicznie.
Udanych cięć - Rafet
rafet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 12:04   #17
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

_______
Edit:
moderator usunął paszkwil, który był powyżej; ja tymczasem mam nadzieje że do pomysłodawczyni jego napisania dotrze faktura za reklamę
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2016-07-19 o 14:24
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 18:15   #18
Izuniaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
A może ktoś zna dobrego fryzjera w Józefosławiu, Mysiadle, Piasecznie lub okolicy?
Do tej pory chodziłam na Bemowie, ale teraz się przeprowadziłam i jak pomyślę, ile czasu zejdzie się na dojazd, odechciewa mi się. A odrosty już straszą z daleka...
Nie musi mieć niewiadomo jakiej inwencji twórczej. Wiem, czego chcę. Byle umiał to rzetelnie wykonać - strzyżenie prostych, jak druty włosów + blond balejaż.
Jeśli szukasz dobrej fryzjerki w Piasecznie niedaleko auchan to moge polecić panią Monikę Manz która teraz przyjmuje przy rubinowej 55a nad pocztą. Bardzo dobra specjalistka, robi koloryzację i regenerację jak również przedłużanie włosów. Fryzjer damski Piaseczno to zdercydowanie Monika Manz. polecam
__________________
Izuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 18:27   #19
Madziula1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 11
Dot.: Józefosław, Mysiadło, Piaseczno

Cytat:
Napisane przez Izuniaaaaa Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz dobrej fryzjerki w Piasecznie niedaleko auchan to moge polecić panią Monikę Manz która teraz przyjmuje przy rubinowej 55a nad pocztą. Bardzo dobra specjalistka, robi koloryzację i regenerację jak również przedłużanie włosów. Fryzjer damski Piaseczno to zdercydowanie Monika Manz. polecam
Podłączam się do opinii dla Pani Moniki. Sympatyczna osoba i specjalistka w swojej branży. Fryzjer z powołania, jakiś czas temu prowadziła salon Moonlight Atelier w Tuan-ie ale na FB informowała że z powodu upadłości zmuszona była przenieść swoją działalność na rubinową 55a lokal nad pocztą. Naprawdę dobry fryzjer Damski w Piasecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18090667_120332000300484343_482042290_o.jpg (113,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18155529_120332000457669067_1432856753_n.jpg (59,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170515_194020_167.jpg (206,8 KB, 10 załadowań)
__________________
Bellagio nail
Madziula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-23 19:27:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.