Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 21:30   #691
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Truskawkowe widmo - wiosna

aniraka
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień?Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 22:04   #692
Cherries_Apparition
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier...
Wiadomości: 12
GG do Cherries_Apparition
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Cherries_Apparition Pokaż wiadomość
No jasna to ona nie jest...
Srebro zdecydowanie.
Pomarańcz.
A ja czym jestem?
Cherries_Apparition jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:39   #693
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Truskawkowe widmo - wiosna

aniraka
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień?Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
4. cera - jasny, wydaje mi się, że porcelanowy
5. naturalny kolor włosów-tu nie jestem pewna bo dziwne rzeczy się z nimi dzieją;/
mogłabym Ci na pw wysłać zdjęcie?
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 19:23   #694
pysiaczek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A ja się mogę dowiedzieć? Zawsze myślałam, że jestem latem, ale nie wszystkie rzeczy mi się zgadzają np. kolory, w których jest mi dobrze.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Bardzo ciężko, prawie wcale, jak już się opalę to na czerwono, unikam słońca bo od razu mam poparzenia, które w ładną opaleniznę często w ogóle nie przechodzą. 2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Ciemno niebieski, taki intensywny błękit bez plamek, obwódka trochę ciemniejsza. Oprawa w takim ciemnym blondzie, dość zdecydowana jak na blondynkę
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi niestety są, pojawiają się po pierwszym wiosennym słońcu i są raczej chłodno beżowe4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Bardzo blada, chłodny odcień, raczej beżowo –szary, niż różowy. Rumienię się chyba na czerwono, ale nigdy tego aż tak nie analizowałam;-)
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond. Do 12 r.ż. był jasny, platynowy blond. Odcienie mam teraz raczej popielato-mysie.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Blady róż.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
No więc właśnie nie pastele. Chyba, że niebieski. A tak to pasuje mi brudny róż i takie kolory jak bordo, granat, ciemny brąz ( taki w kolorze gorzkiej czekolady), butelkowa zieleń. To mi nie pasuje do tego lata, ale ja się nie znam na tym w ogóle, tyle wiem co w gazetach wyczytałam.
pysiaczek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 22:57   #695
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To moze i mi zdradzisz jakim typem jestem,bo sama juz nie wiemJakis mieszaniec zemnie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

-opalam sie dosc szybko i zlotawo-brazowy odcien jednak taki jakbym byla przykurzona.czasem to wyglada jakbym byla brudna.To jesli chodzi o cialo.Twarz po zabiegach trodzikowych z mlodosci i teraz w sumie tez bardzo ciezko sie opala.A jak juz to szybko schodzi.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

-szaro-zielone,wystepuja drobne plamki.Oprawa dosc ciemna,zdecydowana.rzesy i brwi z odcieniem szarawym.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

-nie wystepuja

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

-cera dosc blada...czasem az jasnobezowo-biala

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

-i tu jest problemJedne fryzjerki mowia,ze ciemna bladynka z popielaty odcieniem.Inne ze jasna szatynkaLatem przy skorze szarawy dosc ciemny odcien z przejsciem w szatyna wlasnie z refleksami rudymi.zima ciemne...wrecz zielonkawe.Dlatego dosc wczesnie zaczelam farbowac wloski,bo nie moglam zniesc tej zielonkawej poswiaty zima.
Dobrze sie czuje w brazach,nawet tych bardzo ciemnych...prawie czarnych z roznymi refleksami fioletu,niebieskosci czerwieni/przetestowalam chyba wszytkie farby z brazow/ jak i teraz w blondzie.Niektorzy mowia ze nawet duzo lepiej wygladam,bo rozjasnilo mi buzie i wyglam mniej zolzowato
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urode?

-dobrze sie czuje:w czerni:kocham ten kolor szczegolnie w polaczeniu z biela/ czerwieni,bezach jasnych,turkusie,jasnej szarosci,zolci,wszelkich odcieniach niebieskiego/tez uwielbiam ten kolorek/ jak i zieleniach jasnych...tych bardziej seledynowych,brazach czekoladowych.Bardziej lubie zdecydowane kolory niz pastele i lepiej sie czuje w takich

zle sie czuje: w sumie w rozach.Mam pare rzeczy,ale jakos tak nie swoja sie w tym kolorze czuje,rudosci,pomarancz

wklejam fotki z obecnego stanu.

A wazne mam teraz zrobiony makijaz permamentny i to troche zmienia stan rzeczy.Brwi wygladaja na dosc ciemne,ale w rzeczywistosci musze je jeszcze przyciemnic bo odznacza sie kolor wloskow od koloru polozonego na skorze.Kolor w rzeczywistosci jest taki wlasnie ciemny braz z popielatym odcieniem...pieprzem.Usta tez troche wyszly ciemniejsze niz powinny,ale jasnieja z dnia na dzien i teraz maja taki odcien malinowo-czerwony.

Z gory dziekuje i mam nadzieje ze rozszyfrujesz jakim typem jestem naprawde,bo sama nie wiem. Nic z tego co czytalam o typach urody sie nie zgadza u mnie.Takie pomieszane to u mnie wszystko
Z gory dziekuje,bo wlasnie korci mnie powrot do brazow i nie wiem czy dobrze robie...dobrze sie czuje w tym jasnym slomkowym blondzie/na zdjeciach wychodzi bialawo niestety/ i troche mi szkoda go,ale wlosy juz mam tak zniszczone od rozjasniana,ze lepiej nie mowic....no i jakos tak wlasnie mnie korci ten braz na nowoW sumie dobrze sie w nim czulam...niektorzy mysleli nawet ze jestem jakas hiszpanka wtedy z pochodzenia choc twarz mam jasnaratuje sie samoopalaczami i pudrami brazujacymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1742 kadr sama ja_glowa.jpg (86,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1958 pomn.kadr.jpg (93,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10001133470_45605_gal_b.jpg (20,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10001133470_86886_gal_b.jpg (15,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10001133470_29219_gal_b.jpg (11,9 KB, 46 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76



Edytowane przez elliz76
Czas edycji: 2007-11-07 o 23:43
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 10:35   #696
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

elliz76
Twój naturalny typ urody z pewnoscia jest chłodny:
-opalam sie dosc szybko i zlotawo-brazowy odcien jednak taki jakbym byla przykurzona.

-szaro-zielone,wystepuja drobne plamki.Oprawa dosc ciemna,zdecydowana.rzesy i brwi z odcieniem szarawym.

-cera dosc blada...czasem az jasnobezowo-biala

- ciemna bladynka z popielaty odcieniem.Inne ze jasna szatynka.

Prawie 80% Polek i Polaków jest typem kolorystycznym lato. Kobiety o tym typie urody najszesciej farbują włosy.
Wszystko wskazuje na to że Ty również nalezysz do tego typu i wszystko by sie zgadzało gdyby nie to że lubisz nosic barwy, które sa przeznaczone dla zimy.
ALE:

Odrózniamy dwie domiany zimy:

- królewne sniezke- z czarnymi włosami, biała skórą i czerwonymi ustami, która sie w ogóle nie opala i...
- zime południową - która szybko sie opala, ma ciemna oliwkowa skóre i czarne badz ciemno-brazowe/czekoladowe włosy.

Twój opis (nawet po czesci) do zadnej z tych odmian nie pasuje.

Mozemy równiez podejrzewać ze jestes typem mieszanym lato-zima ale opis Twojej urody klarownie przedstawia cechy urody lata.

pysiaczek78 - kolory w których dobrze sie czujesz sa z palety barw lata. Opis Twojej urody to po czesci cechy lata i zimy. Opalenizna a raczej jej brak i wyrazisty kolor oczu to cechy zimy, reszta to lato i podejrzewam ze wzgledu na włosy że jestes latem. Przydałoby sie zdjecie (mozesz na moje PW badz tapcia@op.pl)


Cytat:
Napisane przez Cherries_Apparition Pokaż wiadomość
A ja czym jestem?
Jestes troche skomplikowana Zbierzmy wszystko do tzw. 'kupy"

-opalam się szybko, od razu na brązowo (złoto-brązowo).
-powiedziałabym piwne, z ciemno-brązowymi plamkami. Brwi mosno zarysowane, i brwi i rzesy czarne.
- ciepły odcień, hmm.. prawie jak brzoskwiniowy. Rumienię się na czerwono niestety
ad. cera - No jasna to ona nie jest...- tzn jaka? Patrz na dekolt!!!

- ciemny brąz (kiedyś były czarne...) ze złotawo-brązowymi refleksami.
- usta: nasycona czerwień

Twoje kolory: brązowy, czarny, niebieski i czerwony
z bizuteri wolisz srebro niz złoto
a z ubran pomiedzy bordo a pomaranczem wybrałaś - pomarańcz

W Twojej urodzie dominuja ciepłe cechy. I wydaje mi sie ze jestes wiosną. Masz aktualne zdjecie?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 12:32   #697
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Wita Was Pomozecie mi?Co ja jestem?
[quote=mila17;4736075]1. Jak się opalasz -
Nie opalam sie. Powaznie, chyna jeszcze nigdy w zyiu nie mialam na sobie slicznej opalenizny mimo ze nie raz probowalam.... Ale jesli juz to napewno latwo mnie lapie, robie sie czerwona, ale schodzi mi to i nie zamienia sie w braz. Jesli juz to pozostanie tak nalot zloto-brazowy. Ale ogolnie jestem jak to kreslam rozowo-biala


2. Kolor oczu -
Zielono-szare. Bardziej w strone szarego na codzien, aczkolwiek zmieniaja sie dowolnie jak chca.Czasami popadaja w niebieski nawet.Otoczki sa ciemnozzielone, taki zgnily zielony wokol zrenic sa zoltawe i od zrenic rozchodza sie takie smugi jasnozielone-jak od slonca promienie.Plamek konkretniejszych brak. Oprawa oczu zdecydowanie ciemna.

3. Piegi - złotawe ciepłe

4. Cera - chłodny wpadający w róż lub porcelanowy, rumienie sie na czerwono- a rumienie sie czesto i gesto, w zimie nonstop mam rumience i zawsze mam lekkie zabarwienie czerwonkawe...


5. Naturalny kolor włosów - taki kolor "brudnej wody po mopie" czyli taki brzydki mysi blond raczej bez przeblyskow.


6. Kolor ust - blady, taki brudny, pudrowy roz.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją
urodę- lubie czarny, zielony, taki ciemny morski, blekit...Nie lubie bezowych odcieni, bieli, czerwieni i brazow.

__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 14:08   #698
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[quote=Tapcia;5727825]elliz76
Twój naturalny typ urody z pewnoscia jest chłodny:
-opalam sie dosc szybko i zlotawo-brazowy odcien jednak taki jakbym byla przykurzona.

-szaro-zielone,wystepuja drobne plamki.Oprawa dosc ciemna,zdecydowana.rzesy i brwi z odcieniem szarawym.

-cera dosc blada...czasem az jasnobezowo-biala

- ciemna bladynka z popielaty odcieniem.Inne ze jasna szatynka.

Prawie 80% Polek i Polaków jest typem kolorystycznym lato. Kobiety o tym typie urody najszesciej farbują włosy.
Wszystko wskazuje na to że Ty również nalezysz do tego typu i wszystko by sie zgadzało gdyby nie to że lubisz nosic barwy, które sa przeznaczone dla zimy.
ALE:

Odrózniamy dwie domiany zimy:

- królewne sniezke- z czarnymi włosami, biała skórą i czerwonymi ustami, która sie w ogóle nie opala i...
- zime południową - która szybko sie opala, ma ciemna oliwkowa skóre i czarne badz ciemno-brazowe/czekoladowe włosy.

Twój opis (nawet po czesci) do zadnej z tych odmian nie pasuje.

Mozemy równiez podejrzewać ze jestes typem mieszanym lato-zima ale opis Twojej urody klarownie przedstawia cechy urody lata.

O bardzo dziekuje za analize.No wlasnie sama nie wiem dlaczego lubie te kolorkiPoprostu dobrze sie w nich czuje
Mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie jesli mozna.Zastanawiam sie nad zmiana koloru wlosow.Jakie odcienie bylyby dla mnie wskazane? Jak pisalam dobrze sie czuje w takim jasnym blondzie,ale rowniez z tego co pamietam rownie dobrze i w bardzo ciemnych brazach...gorzka czekolada,bardzo ciemny kasztan...z roznymi odcieniami oprocz rudosci/nie nawidze jak rude gdzies juz mi zaczyna sie robic/Prawie czarne kiedys nosilam,bo od tylu farbowan co przeszlam ciemnymi kolorami to juz pozniej tak wychodzilo w sumie czarno zawsze i tez bylo Ok.

Jakie mam kolorki wybierac na wlosy w takim wypadku,by bylo zgodnie z typem urody?Na ubrania?Bo moze popelniam jakis blad w kolorystyce ubioru?

Czy taki jak na 1 fotce by byl ok?Bardzo mi sie podobaTo jest szatyn z tego co posiadaczka tych wloskow piszeCzy lepiej jasniejsze?tylko jakie?Moze takie jak na tej drugiej i trzeciej?Tylko boje sie ze one takie jakies rudawe pozniej beda jak sie spiora lub w sloncu,a ja tego nie nawidze

A i moze dodam,bo tego wczesniej nie napisalam...wole srebro niz zloto.Zloto na mnie traci caly swoj blask i robi sie jakies takie nijakie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szatyn belle color_Garnier.JPG (113,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy karmelekowe.jpg (31,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karmelek z pasemkami2.jpg (58,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 17:39   #699
Lady_G
Przyczajenie
 
Avatar Lady_G
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
GG do Lady_G
Unhappy Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
Czy ja też mogę się załapać? Wiem, że mój typ to Zima, ale wszędzie doradzają mi bym ubierała się kontrastowo, ze biały jest dla mnie świetny. Niestety w białym wyglądam jakbym była chora :/ To samo niebieski - który jest zimnym kolorem przecież. Mam problem z jasnymi kolorami, a w beżach i brązach wyglądam fatalnie. Poza brązem perłowym, w ubraniach błyszczących wyglądam dobrze, w każdym kolorze. Moja skóra jest biała, mam beżowe piegi i czarno-brązowe (czarna obwódka) oczy i opadające powieki, mysio-brązowe włosy. Opalam się w kraba, czyli szybkie poparzenie, bez wynikającego brązu. Koloru ust nie umiem określić, ale taki szary malinowy(?) nie wiem. Dobrze czuję się w czarnym, mimo ze daje to duży kontrast ze skórą i "dżinsowym", lubię fiolety, ale chyba wybieram złe odcienie bo wyglądam nijako i niepoważnie. Reszty się boję. Błagam o pomoc.

Oczywiście mogę dać zdjęcie bez makijażu.
__________________
Po cichu...
Lady_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 18:55   #700
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam! Czy moge prosic o analize dla mnie chcialabym jeszcze wiedziec w jakich kolorach wlosow i ubran byloby mi najlepiej.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

-cieply złotawo-brazowawy


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

-oczy ciemne,chyba piwne troche podchodzace pod braz,maja gdzieniegdzie takie zielonkawe plamki,ale trzeba sie bardzo dobrze przyjzec zeby to zauwazyc.ciemna oprawa oczu9wszyscy mysla,ze mam zrobiona henne)na zdjeciu tak tego nie widac.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

-nie mam piegow


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
- cera raczej jasna moze troche oliwkowa.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny blond (odrosty tzw mysie,latem jasne przeblyski)


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

-cieply rozowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

lubie biały,rozowy,blekitny, latem seledyny i turkusy,złoty a ostatnio (zmienilam kolor na cieply braz,jednak nie mam dobrego zdjecia) lubie szarosci i fiolety,nawet w czarnym jest mi lepiej

trudno jest mi sie wypowiedziec co do kolorow ktorych nie lubie,poniewaz mam z kazdego po trochu


dodaje zdjecie,zaznaczam ze mialam wtedy blond wlosy teraz mam cieply braz.

Bardzo chcialabym wiedziec jaki kolor wlosow i kolory bylyby dla mnie najlepsze.z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4n.jpg (68,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1n.jpg (61,7 KB, 27 załadowań)
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 19:12   #701
Cherries_Apparition
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier...
Wiadomości: 12
GG do Cherries_Apparition
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Jestes troche skomplikowana Zbierzmy wszystko do tzw. 'kupy"

-opalam się szybko, od razu na brązowo (złoto-brązowo).
-powiedziałabym piwne, z ciemno-brązowymi plamkami. Brwi mosno zarysowane, i brwi i rzesy czarne.
- ciepły odcień, hmm.. prawie jak brzoskwiniowy. Rumienię się na czerwono niestety
ad. cera - No jasna to ona nie jest...- tzn jaka? Patrz na dekolt!!!

- ciemny brąz (kiedyś były czarne...) ze złotawo-brązowymi refleksami.
- usta: nasycona czerwień

Twoje kolory: brązowy, czarny, niebieski i czerwony
z bizuteri wolisz srebro niz złoto
a z ubran pomiedzy bordo a pomaranczem wybrałaś - pomarańcz

W Twojej urodzie dominuja ciepłe cechy. I wydaje mi sie ze jestes wiosną. Masz aktualne zdjecie?
Ekhm. Na dekolcie to jest jasna (tylko nie wiedziałam gdzie patrzeć. Na buzi troche inna pewnie przez te wszystkie cuda-niewidy do smarowania )
Zdjęcia niestety nie posiadam.
A te kolory to tylko lubię, co wcale nie znaczy że jest mi w nich dobrze Pewnie sa źle dobrane.
Cherries_Apparition jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 11:36   #702
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

witam
bylabym BARDZO wdzieczna za pomoc w okresleniu mojego typu urody, bo sama nie mogę się połapać w tych typach i jakoś nie mogę dopasować siebie do żadnego
od "zawsze" uważałam, że lepiej mi w zimnych kolorach, więc tak się ubierałam i farbowałam, ostatnio jednak jakaś rewolucja zaszła w mojej głowie bo ciągnie mnie do ciepłych barw i wydaje mi się że trupio wyglądałam w zimnych włosach więc teraz mam ciepły brąz ale nie jestem pewna czy to dobry wybór.. dla tego proszę o pomoc

dla ułatwienia odpowiem od razu na pytania zawarte w początku wątku

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- raczej szybko [poparzenia jak nadmiar słońca ], i raczej od razu na brąz, czerwona opalenizna tylko przy oparzeniu odcień opalenizny - złoto brązowy, oliwkowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

- oczy piwne, wokół źrenicy ciepły brąz, dalej do obwódki tęczówka robi się trochę zielonkawo brązowa, z czarną obwódką.
rzęsy długie i wyraźne, niezbyt ciemne niestety, brwi baaardzo delikatne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

- nie ma

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

- z tym mam kłopot, raczej poszłabym w stronę cery żółtawej, nie różowa

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

- żebym to ja pamiętała.. średni mysi blond, nie bardzo pamiętam przebłyski już

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

- nie są bardzo jasne czy blade, nie jest to kolor chłodnego różu, raczej jasny koral chyba..

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

- w ostatnim czasie polubiłam bardzo czerwień, czerń, brąz. w pastelach czuję się niewyraźnie i blado.

będę wdzięczna za jakieś wskazówki, głównie chodzi mi o kolor włosów jaki by mi pasował najbardziej
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 13:02   #703
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo prosze równiez o analize:

1.Opalam sie szybko na brązowo-złoty kolor
2.Oczy mam brazowe i ciemną oprawe oczów
3.Piegów nie mam!
4.Cera moja ma odcień taki żółtawy, beżowy, lekko złotawy
5.Kolor włosów- średni brąz z tendencją do ciemnego plus złote naturalne refleksy (dodam jeszcze ze obecnie farbuje sie na czarno lub bardzo ciemny brąz-wtedy czuje sie najlepiej)
6.Usta- czerwone, czsem ciemno-różowe
7.Moje ulubione kolory:khaki, zielony, pomaranczowy i czarny

Z góry dziekuje
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 13:33   #704
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam ja byłam zawsze przekonana, że jestem typem zimnym, ale jakoś nie mogłam się dopasować jednoznacznie np. do lata a ostatnio ktoś mi powiedział, że jestem typem ciepłym więc proszę o analizę odpowiadam na pytanka:
1. Jak się opalasz - średnio szybko, najpierw odcień różowawy, potem ciemnieje i jest raczej taki przykurzony,
2. Kolor oczu - oczy piwne, kolor jednolity, z delikatną trochę ciemniejszą obwódką, oprawa oczu zdecydowanie ciemna
3. Piegi - nie ma
4. Cera - dość blada, zimą to mi się nawet wydaje, że niebieski odcień ale generalnie różowawa, rzadko się rumienie. Twarz ma inny odcień niż np.dekolt (co mnie wkurza)
5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz, ale w dzieciństwie był sporo ciemniejszy, farbuję od jakiegoś czasu i ciężko mi stwierdzić, czy jakieś przebłyski miał, ale oceniając po odrostach - popielaty odcień
6. Kolor ust - raczej różowy, ale nie strasznie jasny
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię niebieski, bordo, czarny, szary, ewentualnie brąz (ale zimny raczej). Nie znoszę żółtego, zieleni (odcień khaki akceptuję), różu (chociaż pewnie by mi pasował ) Lepiej się czuję w ciemniejszych odcieniach niż pastelowych.
Dziękuję z góry za pomoc
midzikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 17:41   #705
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

elliz76 - blondy, brazy, czekolady... byle nie za ciemne i bez zadnych ciepłych (złotych, rudych, kasztanowych) refleksów.

Jak znajde czas to jutro zrobie analize (mam remont w domku)
cierpliwosci dziewczyny...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 20:00   #706
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
sloncee - słonce Ty moje nie ma takiego typu jak wiosna-lato... nie mieszamy typu chłodnego z ciepłym. Włosy masz w różnych odcieniach złotego blondu o czym lato moze pomarzyć. I jeszcze brazowo-złote piegi. Skóre równiez masz w ciepłym odcieniu. Oprawa oczu u wiosny moze być jasna albo bardzo wyrazista to własnie u lata jest ona niewyrazna jak i włosy w wyraznym mysim odcieniu. Ja nie mam zadnych wątpliwosci co do tego ze jestes wiosną.
Dziekuje Ci bardzolece sprawdzic, w jakich kolorkach mi do twarzy.. jednak to trudne bedzie dla mnie sie przestawic, bo uwielbiam kolory ktore sa dla lata.
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 21:37   #707
mistrz03
Raczkowanie
 
Avatar mistrz03
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 276
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja tez bym bardzo prosila o analizę !
OPALANIE-szybko, najpierw na zloty, a pozniej brązowy
OCZY-brązowe, jasna oprawa
PIEGI-latem, zlotawe
CERA-jasna, rumienie sie na rozowo
NATURALNY KOLOR-ciemny blond z mysim
KOLOR UST-cieply, nasycona czerwien
KOLORY-hmm najlepiej czuje sie w czarnym i bialym, a kolor oczu najlepiej podkresla fiolet, a rozswietla cere bialy kolor
__________________
" I know I can be what I wanna be
If I work hard at it I'll be where I wanna be "

NAS
mistrz03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 15:54   #708
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[quote=Tapcia;5740703]elliz76 - blondy, brazy, czekolady... byle nie za ciemne i bez zadnych ciepłych (złotych, rudych, kasztanowych) refleksów.

Bardzo dziekuje Czyli wszystkie chlode odcienie...popielate i tak dalej...kurcze tylko one zawsze na wlosach jakies takie zielonkawe wychodzachyba jestem skazana na ta zielonosc co w naturze mam
No trudno...Fakt nie lubie tez jak mi przeswituja jakies rudosci,zlotowosci na wloskach.Brrr....Rude odcienie to lubie jedynie jesienia na lisciach
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:10   #709
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam sie srednio najpierw na czerwony a potem taki zlotawo brazowawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy niebieskie z obwódką ciemniejszą kolor raczej jest czysty rzesy czarne krotkie a brwi tez czarne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegow brak



4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cere mam jasna nie rumienie sie
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

włosy naturalne sredni blond kiedys dosyc jasne ale jakos sciemnialy
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta duze ,pelne,cieply nasycony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

sama nie wiem chyba lubie wszystkie kolory ....

nie umiem sama siebie okreslic dokladnie ...duzo osob mowi ze mam urode azjatki wiec chyba cos w tym jest
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015

Edytowane przez daria715
Czas edycji: 2007-11-10 o 16:13 Powód: ss
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 16:40   #710
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Lady_G - podałas w skrócie opis zimy tzw królewny sniezki' Jak chcesz to mozesz wkleic zdjecie ale jezeli chodzi o kolory to Wy za bardzo sie nie przejmujcie tym ze np. jestescie jesienia a pomaranczowy do Was nie pasuje.

paryzanka202 - oliwkowy (chłodny) odcien skóry? Patrzyłaś na dekolt? I pasuje do Ciebie ciepły brąz? nie odcinaja sie włosy od reszty? Na zdjeciu to naturalny kolor skóry czy opalenizna? Wydaje mi sie ze jestes latem...

black_sun
- brwi baaardzo delikatne? tzn.? są blond, mysie/szare, niewidoczne? Rumienisz sie na jaki kolor? Odcien skóry żółty...- patrzyłas na dekolt? Dziwne jest to że skóra ma ciepł odcień (azjatycki) a opalenizna jest chłodna, oliwkowa...

SABRINKA - jesien (chodz jak na nia za szybko sie opalasz)

midzikk - lato

mistrz03 - CERA-jasna? w jakim odcieniu? (patrz na dekolt) opalenizna, złote piegi, oczy -wiosna ale mysie włosy do reszty nie pasują

daria715 - nie odpowiedziałas na wszystkie pytania - uzupełnij np. refleksy we włosach, kolor skóry...

Po raz ostatni zwracam uwage na takie niekompletne odpowiedzi.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:54   #711
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo proszę miłe koleżanki o pomoc w analizie, wydaje mi się, że jestem ciężkim przypadkiem. Jeśli to nie wystarczy mogę wysłać fotki ale na maila, nie chciałabym umieszczam ich na forum

Opalam się dosyć szybko najpierw nieco na czerwono potem wszystko ładnie brązowieje.

Oczy brąz ale nie za ciemny, brwi rzęsy, włosy brąz.

Piegów nie posiadam.

Cera hm...nie wiem sama...generalnie chyba dosyć jasna.

Włosy brąz nie za ciemny, nigdy nie farbowałam.

Usta pełne koloru brudnoróżowego.

Kolory w których czuję się dobrze to róż, fiolet, czerń, brąż, zgniłą zieleń. Niebieski odpada!

Wydaje mi się, że różowy kolor różu do mnie pasuje, nigdy nie używałam brązu ani pomarańczu (może błędnie)...

Myślę, że jestem typem zimnym ale pora to nie mam zielonego pojęcia...

Pewnie już Was męczą pytania tego typu, ale proszę o wyrozumiałość
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:56   #712
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapciu czy ja też mogłabym prosić Cię o pomoc w określeniu mojego typu?

1. Jak się opalasz - niezbyt szybko. Raczej na jasny brąz. Czasem się zdarza że w niektórych strefach ciała jestem czerwona ale po 2 dniach to brązowieje.
2. Kolor oczu - jasno niebieskie o jednolitym kolorze, jasnobrązowe brwi, czarne rzęsy
3. Piegi - pojawiają sie w lecie pod wpływem słońca, kolor jasnobrązowy, jest ich wtedy troszkę w okolicach nosa.
4. Cera - raczej jasna, często czerwienieje. Dekolt zawsze w kolorze takim...zółtym raczej...
5. Naturalny kolor włosów - mysi blond...(ale rozjaśniam na jasny blond ) Jak byłam mała miałam jasne włosy które własnie potem ściemniały
6. Kolor ust - czerwony, czasem nawet bardzo intensywnie czerwony
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze czuję się pastelowych kolorach, w brudnym różu, czasem w czerni.
Źle wyglądam w kolorze rdzawym, w krzykliwych barwach, takich ponurych...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 17:37   #713
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Jula84 - lato
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 17:41   #714
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a wiec dopelniam refleksy we wlosach sa jasne a kolor skory pisalam jasny
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 17:47   #715
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Jula84 - lato
Dziekuje!
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 17:49   #716
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

daria715 -!!!!!!!!!!!!!! KOLOR!!!!!!!!!!!!!! Czytaj dokładnie pytania!!
Refleksy - złote, kasztanowe, rude, mysie/popielate?
skóra - złota, brzoskwiniowa, oliwkowa, różowa, żólta?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 18:20   #717
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

refleksy mysie a skora oliwkowa
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 19:14   #718
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
black_sun[/B] - brwi baaardzo delikatne? tzn.? są blond, mysie/szare, niewidoczne? Rumienisz sie na jaki kolor? Odcien skóry żółty...- patrzyłas na dekolt? Dziwne jest to że skóra ma ciepł odcień (azjatycki) a opalenizna jest chłodna, oliwkowa...
brwi delikatne, rzadkie, włoski miękkie cienkie, kolor mysi średni blond, teraz przyciemniam henną żeby było je w ogóle widać :/

odcień skóry wydaje mi się żółty, wnioskuję po podkładach - te żółte najlepiej się komponują. [twarz oglądałam bez podkładu ] dekolt obejrzałam i wygląda mi na odcień brzoskwiniowy.

z tą opalenizną.. szybko opalam się na ładny brąz, z oliwkowym odcieniem bym się nie upierała jeśli to niemożliwa sprzeczność, ale tak bym ten odcień nazwała

ja sama siebie nie potrafię określić, z tego co czytałam o typach to waham się między wiosną a latem ale w każdym typie coś mi się nie zgadza

starałam się kompletnie odpowiedzieć na pytania
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 19:17   #719
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Rozumiem, że zostałam małodyskretnie pominięta
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 01:28   #720
ufola
Raczkowanie
 
Avatar ufola
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 128
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pisalam juz kiedys ale prosilyscie o zdjecie
przepraszam za jego jakosc
1,OPALAM SIE NAJPIERW MA CZERWONO POTEM TO PRZECHODZI W BRAZ.CIEZKO OKRESLIC CZY CIEPLY ODCIEN BRAZU OPALAM SIE CIEZKO OGOLNIE
2 teczowka piwna,bursztynowa,z ciemniejszymi brzegami. brwi i rzesy ciemne
3.piegow brak
4.cera hmm raczej chlody odcien,blada jestem rumienie sie na... chyba wogole sie nie rumienie
5wlosy raczej brazowo myszowato nijakie
6usta hmmblady czerwony...?
wiec ktos umie powiedziec kim jestem??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (93,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (102,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (58,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (56,5 KB, 13 załadowań)
ufola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.