Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 11:38   #1291
betazol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[usunięte]

Edytowane przez betazol
Czas edycji: 2008-08-31 o 08:14
betazol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:59   #1292
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mogę też poprosić o pomoc? Gubię się w tym

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Od tego roku unikam słońca, jednak opalam się najpierw na czerwono, potem szybko brązowieję.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Zielone oczy z pomarańczowymi plamkami. Rzęsy ciemne, ale krótkie, brwi ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak na stanie
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasny wpadający w róż, tak sądzę. mam tendencję do rumienienia się, czerwone poliki mnie prześladują -_-
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny to brąz, raczej chłodny.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Blady, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię nosić ubraniam w czerni, czerwieni, zieleni, brązach. Wydaje mi się, że pasują mi pudrowe róże, ale ich nie noszę. Raczej źle mi w żółtym.


Fotki: 1 i 3 bez make-upu, 2 w lekkim makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,3 KB, 40 załadowań)
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 12:14   #1293
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo proszę o pomoc w określeniu mojego typu kolorystycznego, wydaje mi się że jestem wiosną ale chciałabym się upewnić.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko od razu na brąz wpadający w złoto.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy mam jasnozielone (bez plamek) z ciemnozieloną obwódką. Oprawę oczu mam jasną.

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cerę mam jasną ale o odcieniu brzoskwiniowym. Rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Średni blond ze złotymi refleksami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Nasycony róż wpadający w czerwień.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię wszystkie odcienie beżu i brązu oraz szary. Źle czuje się w niebieskim i jego pochodnych.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 17:52   #1294
Joll
Przyczajenie
 
Avatar Joll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja również proszę o pomoc w określeniu typu urody:

1. Jak się opalasz - ciężko(najpierw na czerwono potem Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu - ciemne, zielone, z ciemną obwódką, tęczówki mają jasnobrązowe plamki oprawa oczu ciemna (czarna) i zdecydowana.


3. Piegi - raczej brązowe


4. Cera - jasna, rumienię się , na kolor różowy


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, brąz ze złotawymi przebłyskami


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) koral


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w kolorach: niebieskim, zielonym, różowym, jasnym żółtym i w ostrej czerwieni.
Joll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:35   #1295
Milka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 151
GG do Milka_86
Unhappy Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

tutaj chyba raczej nikt nie zagląda oprócz osób, które chciały by określić swój typ kolorystyczny... Nowych wątków nie powinno się zakładać, skoro jeden o takiej tematyce już jest... ale jak się nowego nie założy to nikt nie odpisze i nie poradzi... ech...
Milka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:59   #1296
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - bez filtra 50+ dostaję bolesnej pokrzywki i bąbli potem skóra jest czerwona

2. Kolor oczu - zielone, jasna oprawa oczu

3. Piegi - złote na policzkach i nosie, przez stosowanie filtrów - bledziutkie...

4. Cera - bardzo jasna porcelanowa, rumieni sie na różowo

5. Naturalny kolor włosów - złoty brąz
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?:
dobrze: błękitny, kobaltowy,zielony, lawendowy, liliowy, śliwkowy, fuksjowy, amarantowy, pudrowy róż, ale też tzw kolory ziemi
żle: czerwony, beżowy złoty
proszę o analizę
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:31   #1297
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam wszytskich więc i ja poprosze o analizę, nie wiem kim jestem wiosną czy latem?

1. Jak się opalasz - dosyć szybko, po 1 dniu kolor jest brązowawy, oparzenia zdarzają się po długiej ekspozycji na słońce.

2. Kolor oczu - niebieskie lekko szare w zalezności od dnia widoczna bądz nie ciemna obwódka, tęczówki mają jasnobrązowe przebłyski oprawa oczu raczej ciemna, ale delikatna

3. Piegi - absolutny brak

4. Cera - jasna, blada raczej w beżowym niż różowym kolorze brak sklonności do rumieńców, na twarzy widoczne czerwone przebarwienia


5. Naturalny kolor włosów - w dzieciństwie blond, teraz taki jak na zdjęciach ciemny blond, pojawiło się genetycznie parę siwych włosów, w słońcu przebłyskują na rudo


6. Kolor ust - to jest mi najtrudniej ocenić


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
tez nie potrafie się zdecydować, dobrze mi w pewnych odcieniach czerwieni, pomarańczu ale bywa że podkreśla ona moje przebarwienia, dobrze mi tez czasem w niebieskościach, bo podkreślaja oczy jasno szarym, czekoladowym brązie, jasnym bezu, zieleni ale brudna płowa zieleń khaki sprawia że wyglądam jak chora

Na zdjęciach widać jaki mam kolor skóry i włosów (wydają sie popielate ale w słońcu mocno się złocą). Kiedys miałam czarny (fatalny wybór), potem jasny popielaty bląd (równiaż jakoś tak sztucznie). Teraz mam swoje.
Z góry dziękuje za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 024.jpg (78,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 658067583.jpg (116,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 658067605.jpg (119,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 658067616.jpg (91,1 KB, 26 załadowań)
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 23:24   #1298
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Witam wszytskich więc i ja poprosze o analizę, nie wiem kim jestem wiosną czy latem?

1. Jak się opalasz - dosyć szybko, po 1 dniu kolor jest brązowawy, oparzenia zdarzają się po długiej ekspozycji na słońce.

2. Kolor oczu - niebieskie lekko szare w zalezności od dnia widoczna bądz nie ciemna obwódka, tęczówki mają jasnobrązowe przebłyski oprawa oczu raczej ciemna, ale delikatna

3. Piegi - absolutny brak

4. Cera - jasna, blada raczej w beżowym niż różowym kolorze brak sklonności do rumieńców, na twarzy widoczne czerwone przebarwienia


5. Naturalny kolor włosów - w dzieciństwie blond, teraz taki jak na zdjęciach ciemny blond, pojawiło się genetycznie parę siwych włosów, w słońcu przebłyskują na rudo


6. Kolor ust - to jest mi najtrudniej ocenić


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
tez nie potrafie się zdecydować, dobrze mi w pewnych odcieniach czerwieni, pomarańczu ale bywa że podkreśla ona moje przebarwienia, dobrze mi tez czasem w niebieskościach, bo podkreślaja oczy jasno szarym, czekoladowym brązie, jasnym bezu, zieleni ale brudna płowa zieleń khaki sprawia że wyglądam jak chora

Na zdjęciach widać jaki mam kolor skóry i włosów (wydają sie popielate ale w słońcu mocno się złocą). Kiedys miałam czarny (fatalny wybór), potem jasny popielaty bląd (równiaż jakoś tak sztucznie). Teraz mam swoje.
Z góry dziękuje za pomoc.
sliczna z Ciebie wiosna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 08:24   #1299
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny znalazłam bardzo fajny test na określenie typu kolorystycznego zrobiłam go i wyszło mi, że jestem latem, a zawsze miałam dylemat wiosna czy lato? i faktycznie w zaproponowanych przez test kolorach czuje się najlepiej, więc polecam
http://web.orsay.com/dn_kacik_stylis...06_123513.html
Surya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 08:56   #1300
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

truskawokowawiosna dziękuję bardzo bardziej podobają mi się ciepłe barwy to dobrze że mogę je nosić
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:31   #1301
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam bardzo fajny test na określenie typu kolorystycznego zrobiłam go i wyszło mi, że jestem latem, a zawsze miałam dylemat wiosna czy lato? i faktycznie w zaproponowanych przez test kolorach czuje się najlepiej, więc polecam
http://web.orsay.com/dn_kacik_stylis...06_123513.html
ten test za przeproszeniem tylkko o kant d. rozbic mozna

specjalnie zrobilam go, aby to udowodnic, jest nieprecyzyjny, wyszlo mi Lato, a jestem wyraznie cieplym typem, tylko, ze z problemami naczyniowymi

nie polecam korzystania z takich testow, co najwyzej mozna je potraktowac jako zabawne, nic wiecej
Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
truskawokowawiosna dziękuję bardzo bardziej podobają mi się ciepłe barwy to dobrze że mogę je nosić
na pewno bedziesz slicznie wygladala w czystych, jasnych i cieplych barwach Wiosny, kolor Twoich wlosow bardzo mi sie podoba, ma wyraznie cieply polysk
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 13:09   #1302
BlueAngel85
Raczkowanie
 
Avatar BlueAngel85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 157
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Może mi też pomożecie? Pliis

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się stopniowo, zawsze najpierwna czerwono potem na brązowo
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam szaro -niebieskie oczy
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Raczej brązowe, blade i raczej mało ich

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam jasna buzię, porcelanowy ? Rumienię sie na rózowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Blado różowe, ale ten kolor czasem jest bardziej nasycony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze sie czuję w białym , zielonym , żółtym (od niedawna), podobno dobrze też wyglądam w czerwonym w czarnym okropnie

Dodaje zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 2małe.JPG (40,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jamałe8.JPG (31,6 KB, 21 załadowań)
__________________
Nasze oczy wreszcie się spotkały,
Jak odbicia zagubionych gwiazd.
Byłeś blisko, wszystko zrozumiałam,
Kto odejdzie, zawsze będzie sam.


BlueAngel85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:27   #1303
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

dziewczyny a mi tez doradzicie,wyszlo mi ze jestem lato ale czy na pewno??hmm..
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się stopniowo, zawsze najpierw na czerwono potem na brązowo,odcien opalenizny-- cieply

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Niebieskie oczy

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie posiadam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
(chyba) cieply brzoskwiniowy, rumienię sie na rozowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
rozowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
uwielbiam: czarny,bialy,szary,rozowy ,czasem zotly, brazowy i niebieski.
nie lubie: pomaranczowego,fioletu,be zu i kolorow ziemi ogolnie.

__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:30   #1304
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

tu sie pomylilam bo skopiowalam od poprzedniczki i tego nie zmienilam

-naturalne moje wlosy to mysi blond,raczej jasne

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:50   #1305
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam, proszę o pomoc w okresleniu mojego typu urody.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
*średnio szybko, najpierw na różowo, potem taki popielaty brąz (zdarzają się poparzenia)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
*niebiesko-szare, wokół źrenicy żółta obwódka, jasna oprawa oczu

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
*te, które są: szaro-brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
*jasny, chlodny, jak porcelana, rumienie sie na rożowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
*średni blond, brwi i rzęsy - jasny naturalny blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
*dosyć jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
*szary, ciemna zieleń, czerwień wina, niebieski

Fatalnie wyglądam w czerni.
Uważam, że jestem LATE, ale chciałabym się jeszcze upewnić.
Z gory dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:53   #1306
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez aga026 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Niedlugo ide na wesele i chcialabym zmienic kolor wlosow na braz, tylko nie wiem w jakiej powinien byc tonacji. Moze Wy mi pomozecie Wydaje mi sie, ze jestem wiosna, ale jakos nie jestem do tego przekonana.
Dla ulatwienia zalanczam zdjecie.
-Opalam sie na czerwono, pozniej troche brazowieje, ale raczej rozowy pozostaje.
-Kolor oczu zielone, z brazowymi plamkami i szaroniebieska obwodka. Brwi i rzesy ciemny braz.
-Od slonca wyskakuja mi piegi w kolorze zloto-brazowym.
-Cery nie potrafie okreslic Na pewno bardzo jasna.
-Czesto sie rumienie.
-Naturalny kolor wlosow to mysi blond.
-Kolor ust raczej rozowy.
-Lubie sie w brazie, zieleni.
WG mnie jesteś klasyczną wiosną.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:45   #1307
milimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hmm proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Z opalaniem nie mam problemu musiałabym się porządnie spalić aby być czerwona zazwyczaj w pierwszy dzień jestem lekko różowa ale bardziej widać lekki jasny brąz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

mam niebieskie czasami są stalowo niebieskie z bardzo widoczną ciemną obwódka
nie mam żadnych plamek na tęczówce, oprawa jest ciemna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegów nie ma

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

rumienić się nie rumienie a odcien skory może na zdjęciu określicie bo ja mam z tym problem

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

na zdjęciu mam naturalny

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jest jasny róz lekki koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w szarościach brązach zieleń pomarańczach cremowe różach czasami błękitny żółty i czerwień

odpada czysta biel ciemno niebieski fiolet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0398282952.jpg (74,7 KB, 18 załadowań)
milimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 13:15   #1308
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez milimo Pokaż wiadomość
hmm proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Z opalaniem nie mam problemu musiałabym się porządnie spalić aby być czerwona zazwyczaj w pierwszy dzień jestem lekko różowa ale bardziej widać lekki jasny brąz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

mam niebieskie czasami są stalowo niebieskie z bardzo widoczną ciemną obwódka
nie mam żadnych plamek na tęczówce, oprawa jest ciemna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegów nie ma

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

rumienić się nie rumienie a odcien skory może na zdjęciu określicie bo ja mam z tym problem

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

na zdjęciu mam naturalny

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jest jasny róz lekki koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w szarościach brązach zieleń pomarańczach cremowe różach czasami błękitny żółty i czerwień

odpada czysta biel ciemno niebieski fiolet
Sądze że jestes Wiosna
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 15:23   #1309
milimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

dzięki
milimo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 15:48   #1310
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez milimo Pokaż wiadomość
dzięki
napisala, że sądzi, a nie że jest pewna.

na podstawie takiej foty i opisu, żaden wizazysta by sie nie podjal analizy, moglby co najwyzej "strzelac"

wklej jakies lepsze foto, bo na tym malo widac, twarzy zupelnie.

wlosy wydaja sie cieple pod slonce, skora tez. przydaloby sie zdjecie z bliska, aby widac bylo wyraznie teczowke
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:16   #1311
milimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

wklej jakies lepsze foto, bo na tym malo widac, twarzy zupelnie.
już daję z powodu braku dostępu do zjęc dałam co miałam... a dziękowałam z uprzejmności
zdjęcia dodaję od najstarszego do teraz jakie mialam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (71,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (30,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (99,2 KB, 13 załadowań)
milimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 18:57   #1312
Quarteira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam Was bardzo serdecznie - to jest mój pierwszy post

Mogę prosić o pomoc?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się bardzo ciężko, na jasny słotawy brąz. Nie oparzam się raczej mimo, że mam bardzo jasną skórę.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Ciemna oprawa, oczy piwne, obwódki źrenic ciemniejsze

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie ma.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Trudno to określić, ale chyba taki porcelanowy, rómienię sięna różowo, słyszałam kilkakrotnie określenie krew i mleko ale może to była ściema, jak opalona to złoty brąz

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Bardzo ciemny brąz, pod słońce rude przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Intensywny, zazwyczaj muszę go wyłagadzać pomadkami. nie wiem czy bardziej koral czy bardziej czerwień :/

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Latem jak sięopalę to dobrze wyglądam i lubię biel, bo moja skóra nie jest w niej wtedy blada i nie wyglądam jak spalony węgiel. Zimą mam problem. Chyba brąz i zieleń, fatalnie mi w błękitnym zimą a szkoda bo uwielbiam ten kolor. W czarnym wyglądam jak wampir W szarym chyba mi w miarę.
Quarteira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:24   #1313
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

bardzo prosze o pomoc. cale zycie myslalam ze jestem zima ale ostatnio jakis test wykazal ze ze mnie lato no i sie pogubilam strasznie



1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?srednio najpierw na rozowo po kilku godz lekko brazowieje.opalenizna szybko znika,


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?blekitnoszare z ciemniejsza obwodka, na jednej z teczowek mala brazowa plamka, czarne brwi i rzesy


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?cera jasna , blada z brazowymi sincami pod oczami nieraz przybiera szarawy odcien, rumienie sie na rozowo


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?ciemny mysi blond, malo brazowych pasemek


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?jasny rozowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?nibieski, czerwony nasycony, granat, biel , czern, braz,chabrowy, sliwka-dobrze sie w nich czuje. bordowy, zolty, pomarancz- fatalne.



dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaaaaaaaaa.JPG (49,4 KB, 37 załadowań)
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2008-09-07 o 20:25 Powód: dodanie zdjecia
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 21:39   #1314
panterka214
Raczkowanie
 
Avatar panterka214
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 353
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
najpierw na czerwono, ale przez noc brazowieje


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
niebiesko zielone ( zalezy od swiatła) z zółtyli plamkami + ciemna obwódka tęczówki

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? bardzo mało i jasne


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? chlodny wpadajacy w róż


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? ni to ciemny blond ni jasny brąz taki mysi


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
ciepły róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuję sie w czerni, szarości, bieli, różu, żywych odcieniach niebieskiego
źle wyglądam: w pastelowych kolorach

i jaki to typ urody??
__________________
"Wciąż więc marzymy. Wciąż zatem zmyślamy własne życie. Do roli matki wybieramy świętą, a z ojca robimy bohatera; czyjś starszy brat i starsza siostra też stają się dla nas bohaterami. Zmyslamy to, co kochamy, i to, czego się boimy. (...)"

John Irving <HOTEL NEW HAMPSHIRE>
panterka214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 14:41   #1315
Nink
Przyczajenie
 
Avatar Nink
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też poproszę o identyfikację, przystawiam do siebie te pomarańcze i róże i im nadal nic nie wiem. Znalazłam test, który zidentyfikował mnie jako jesień. Ale nie we wszystkich kolorach dla jesieni mi dobrze, więc chyba nie? Np. fatalnie mi w pomarańczowym, rudym.

1. Opalam się powoli, na czerwono a potem to ciemnieje (bardzo powoli, muszę uważać na oparzenia słoneczne), brązowy z ledwo widocznymi ciemnymi piegami na przedramionach.

2. Oczy mam teoretycznie piwne, na fotach wychodzą jak brązowe, ale powiedziałabym, że mają szaroniebieską obwódkę, większość tęczówki jest szarozielona a pośrodku pomarańczowe kółko. Oprawę oczu mam taką średnią, ani jasna ani ciemna.

3. Piegi mam latem, jasnobrązowe i tylko na rękach.

4. Trudno mi powiedzieć jaki mam kolor cery, coś jak kość słoniowa? W stronę żółtego, ale z różowymi rumieńcami.

5. Włosy popielate, chyba z żółtymi przebłyskami.

6. Usta różowe, chłodne.

7. Dobrze mi w stalowym, w butelkowej zieleni, brązowym, białym, indygo, bladym różu. O innych wiele nie wiem, stąd moje pytanie. Do tej pory ubierałam się tylko na czarno, co mi się znudziło - no i mam problem, nie wiem w czym chodzić! W rudych, morskim, krwistej czerwieni, beżu jest mi zdecydowanie źle. W fioletowym źle, mam wątpliwości co do śliwki.

Moje ryło w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0489.jpg (47,6 KB, 42 załadowań)
Nink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 20:56   #1316
nine_inch_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

proszę o moją ocenę kolorystyczną. Z jednej strony zastanawiam się nad zimą (białka oczu), ale znowu z drugiej strony nad wiosną. Proszę o pomoc


1. Jak się opalasz
- szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Od paru lat unikam słońca, dlatego nie wiem, na jaki kolor się opalam :/
Nawet jak idę do solarium, to się prawie nie zmieniam koloru.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zielono - szaro - brązowe z piwnymi plamkami, ciemniejszą taką zielono - szarą (a może nawet turkusową ) obwódką. Mam zdecydowanie białe białka oczu i bardzo często dostrzegam w nich niebieskawy odcień. Jednakże z drugiej strony oprawa oczu nie jest zbyt intensywna, a mogę powiedzieć iż jest jasna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Unikam słońca - nie mam piegów.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Odcień mojej szyi jest żółtawy (nie wiem, czy brzoskwiniowy czy beżowy, żółtawy)
natomiast skóra mojej twarzy jest różowawa
Aczkolwiek z drugiej strony ze względu na bladość mojej skóry (bo jestem bardzo blada) ciężko mi dostać podkład. Dermacol 211 i 212 jeden z nich przeznaczony do ciepłej a drugi do zimnej cery - obydwa zbyt różowe.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Od paru lat farbuje włosy. Kiedy byłam dzieckiem miałam popielaty średni blond. Przypuszczam, że teraz są ciemniejsze - ale ciężko mi dostrzec, jaki dokładnie mają kolor, gdyż nie dopuszczam do większego odrostu.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta mam średnio ciemne, aczkolwiek czasam jak są podrażnione robią się intensywnie różoowe. Być może wpadają w malinowy róż, ale to mogę się mylić.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Szczerze mówiąc nie wiem,. Wydaje mi się, że dobrze wyglądam w niektórych odcieniach czerwieni, żółci, szaroniebieskim.
Czasem dobrze wyglądam w czarnym. W bieli wyglądam bladziej niż jestem.
nine_inch_nails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:21   #1317
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny pomóżcie mi się określić
Cytat:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Szybko, nigdy nie na czerwono. Odcień złotawy


Cytat:
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam z tym problem Zielone z ciemnoniebieską obwódką bez plamek. Brwi i rzęsy jasne.


Cytat:
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam

Cytat:
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Brzoskwiniowy ciepły, ale jasny. rumienie się na różowo.

Cytat:
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Średni blond ze złotawymi przebłyskami

Cytat:
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasny różowy


Cytat:
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię i mam najwięcej: niebieski, biały, czarny, różowy, fioletowy, żółty. Nie lubię: brązów, pomarańczu i szarego.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:24   #1318
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Nink Pokaż wiadomość
Ja też poproszę o identyfikację, przystawiam do siebie te pomarańcze i róże i im nadal nic nie wiem. Znalazłam test, który zidentyfikował mnie jako jesień. Ale nie we wszystkich kolorach dla jesieni mi dobrze, więc chyba nie? Np. fatalnie mi w pomarańczowym, rudym.

1. Opalam się powoli, na czerwono a potem to ciemnieje (bardzo powoli, muszę uważać na oparzenia słoneczne), brązowy z ledwo widocznymi ciemnymi piegami na przedramionach.

2. Oczy mam teoretycznie piwne, na fotach wychodzą jak brązowe, ale powiedziałabym, że mają szaroniebieską obwódkę, większość tęczówki jest szarozielona a pośrodku pomarańczowe kółko. Oprawę oczu mam taką średnią, ani jasna ani ciemna.

3. Piegi mam latem, jasnobrązowe i tylko na rękach.

4. Trudno mi powiedzieć jaki mam kolor cery, coś jak kość słoniowa? W stronę żółtego, ale z różowymi rumieńcami.

5. Włosy popielate, chyba z żółtymi przebłyskami.

6. Usta różowe, chłodne.

7. Dobrze mi w stalowym, w butelkowej zieleni, brązowym, białym, indygo, bladym różu. O innych wiele nie wiem, stąd moje pytanie. Do tej pory ubierałam się tylko na czarno, co mi się znudziło - no i mam problem, nie wiem w czym chodzić! W rudych, morskim, krwistej czerwieni, beżu jest mi zdecydowanie źle. W fioletowym źle, mam wątpliwości co do śliwki.

Moje ryło w załączniku.
hmmm

wydajesz sie cieplym typem, ale zdjecie nie za bardzo nadaje sie do analizy

zrob test zloto/srebro-przykladaj zlota i srebrna bizuterie do wew strony przedramienia, zobacz, ktory metal bardziej kontastuje, a ktory sie wtapia

a co do reszty dziewczyn, jak wy chcecie analizy bez fotek?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:50   #1319
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To teraz ja napiszę, jakim ja jestem mieszanym typem wiosenno-letnim !!
1.Naturalny kolor włosów to średnio-jasny blond (zależy od oświetlenia) z mocnym srebrzystym połyskiem i delikatnymi białawymi pasemkami włosów (nie są siwe te białe pasemka, bo mam je od dziecka).

2. Kolor oczu - mam kilka kolorków - wokół tęczówki mam kolor jasnego orzecha a jak jestem na słońcu to ten kolor orzechowy zmienia się w miodowy kolor, wokół tego orzechowo-miodowego koloru mam cienitki paseczeczek zieleni (ale nie aż tak jasnej tej zieleni ani nie ciemnej) a wokół tej zieleni mam paseczek kończący oko w odcieniu niebieskiego (chłodnego niebieskiego kolorku).
Więc oczy mam w ciepłym odcieniu a obwódki są chłodno-niebieskie. Na fotografiach robionych w ciemności moje oczy wychodzą na brązowe, tak się przyciemniają, ale to myślę, że każdemu. Normalnie są jasne, ale nie aż tak bardzo.

3. Kolor ust - mam jasny kolor ust, typowy pudrowy róż, który czasami jak popękają mi naczynka niestety usta mocno powiększają się, bo puchną i kolor jest malinowy. Jak zastosuję krem likwidujący rumień do skóry naczynkowej, to wracają mi do pudrowego różu.

4. Kolor mojej skóry - jasniutki a nawet bardzo jasny o słonecznym, złotwym połysku. Opalam się z wielkim trudem na kolor Indiańskiej czerwieni , mimo, że używam wysokiego faktora. Czerwień schodzi i niestety po wielu takich próbach z Indiańską czerwinią mam kolor opalenizny ciepłej kości słoniowej. Dopiero pod koniec wakacji po 2 -3 miesiącach wylegiwania się na słońcu jestem nareszczie opalona na kolor bardzo jasnego złota. Jest to złoty kolor a nie brąz.
Rumienię się często i to na czerwono, rumieniec szybko ustępuje

5. Dobrze mi w kolorach złotych, zieleni złotej, pistacjowym kolorze, kremowym, pudrowym różu, błękicie, szaro-niebieskim, morelowym, brzoskwiniowym, czekoladowym brązie, w srebrze mi gorzej, bananowym, malinowym, wszelich pudrowych kolorkach, w czerni mi dobrze jedynie kiedy jestem na złoto opalona, bo jest ten kontrast między jasnymi włosami i złotą sórą
Niedobrze mi w czerwieni, żółtym, odblaskowych kolorach, fuksji to już upiornie, w czerni - kiedy nie jestem opalona, w bordowym strasznie.

Kolor włosów uzyskany farbą - najlepiej mi w bardzo jasnych złocistych kolorkach, w słonecznym, w moim naturalnym jasnym srebrzyści blondzie, chłodnym złocie, ale niebiałych, w jasnym brązie wyglądałam jak upiór , w perłowych platynach było mi świetnie, natomiast fatalnie mi w popielach, wtedy moja twarz niknie i zlewa się z włosami.

A i kolor brwi - ani nie jaśniutki ani nieciemny. To bardzo bardzo ciemny blond/jaśniutki brąz, ale w tonacji srebrzystej.

Pozdrawiam i ciekawe, czy ktoś wypowie się natemat mojej mieszanej urody wiosenno-letniej
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 20:04   #1320
cute-poison
Raczkowanie
 
Avatar cute-poison
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo proszę o określenie mojego typu urody. Czytam i czytam wizażowe artykuły opisujące każdy z typów, ale nie potrafię się określić.
Proszę o pomoc.


1. Jak się opalasz

Raczej szybko. Na początku na czerwono (szczególnie na twarzy, pod oczami mocno), później przechodzi w brąz (wydaje mi się, że ciepły). Ale dosyć szybko znika. Szczególnie z twarzy.

2. Kolor oczu
Szaro-niebiesko-zielone. Nawet trochę żółtego znalazłam. Tęczówki mają ciemniejszą oprawę. Oprawa oczu taka niezdecydowana. Zimny brąz, jakby popielaty.

3. Piegi
Pojawiają się latem. Duże i tylko na nosie. Wydaje mi się, że szaro-brązowe.

4. Cera
I tu mam problem. Nie wiem jaki odcień. Nie mam pojęcia. Wydaje mi się, że chłodny. Zdecydowanie jasny. Rumienię się na... hmm...

5. Naturalny kolor włosów
Ciemny. Średni (czasem jasny, nawet rudawy) brąz ze złotymi refleksami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
Raczej jasny. Koral może?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuję się dobrze w czerni. Dobrze wyglądam w bieli. W jasnym zielonym, jakby pastelowym, w turkusie.
Hmm... nie mam za dużo kolorowych ciuchów. Zauważyłam, że w takim kolorze szarym, mocnym popielatym wyglądam nie za dobrze - moja cera wygląda tak niezdrowo różowo.
Wydaje mi się, że pomarańcz mi nie pasuje (aczkolwiek oprawki w okularach mam pomarańczowe i dobrze leży). Czuję się średnio w zdecydowanych, jaskrawych kolorach.


Z góry dziękuje za przeanalizowanie mnie Będę bardzo wdzięczna.
Aha! Dla dokładniejszej analizy dodam fotki. Jedna z czerwca - w świetle dziennym z naturalnym wypłowiałym włosiem, a druga świeża w świetle McDonalda z włosiem przyciemnionym szamponetką.

IMG_0946.jpg IMG_1468.jpg
__________________
- - - APARATKA - - -
13 maja 2008 (góra)
25 czerwca 2008 (dół)
cute-poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.