ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 06:40   #811
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

To o tyle dobrze, że nie ma znaczenia, bo jeszcze nie minął tydzień, a ja już mam kremu LRP po dziurki w nosie. Lepię się, kleję, mam wrażenie, jakbym miała na pysku kilo smalcu. Dziś rano było zimno - czułam się jakbym wyszła z mokrą twarzą, mroziło, piekło, jak przy -30.


Krem LRP jest be. Dobrze, że to tylko próbki.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 07:30   #812
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To o tyle dobrze, że nie ma znaczenia, bo jeszcze nie minął tydzień, a ja już mam kremu LRP po dziurki w nosie. Lepię się, kleję, mam wrażenie, jakbym miała na pysku kilo smalcu. Dziś rano było zimno - czułam się jakbym wyszła z mokrą twarzą, mroziło, piekło, jak przy -30.


Krem LRP jest be. Dobrze, że to tylko próbki.
Kremy LRP również nie należą do moich waworytów.
Najlepsza dla mnie jest emulsja Avene, nie napiszę, że doskonała, bo takiego filtra jeszcze nie wymyślili, ale z wielu przetestowanych ta najlepiej się sprawuje.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=105532
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 07:39   #813
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Kurka, jeden dzień się zaopuściłam i wczoraj się nie zafiltrowałam i wieczór wróciłam z pracy z twarzą całą w wypryskach
Niech to szlag z tymi podkładami i makijażem!

Dziwne, że jak nałożę na twarz tonę filtra to mnie nie zapcha(nawet Iwostin, który jest dosć tłusty) a nawet odrobina podkładu robi mi z twarzy ruinę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 07:48   #814
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kurka, jeden dzień się zaopuściłam i wczoraj się nie zafiltrowałam i wieczór wróciłam z pracy z twarzą całą w wypryskach
Niech to szlag z tymi podkładami i makijażem!

Dziwne, że jak nałożę na twarz tonę filtra to mnie nie zapcha(nawet Iwostin, który jest dosć tłusty) a nawet odrobina podkładu robi mi z twarzy ruinę
Isa a jak robisz wobec tego makijaż na wieczorne wyjścia teraz?

Ja przed rewolucją filtrową, dzien w dzien miałam na twarzy podkład i ciągle coś na twarzy pryszczowato-zaskórniakowatego
Teraz stosuję podkład czasem na filtr, ale na wieczór sam podkład na kremik i jest ok, ale wraz z rewolucją filtrową zmieniłam tez podkłady, więc myslę, że to wnim tkwił problem.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 07:59   #815
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ja mimo, iż lubię płynny podkład Lancone Teint Idole to jednak na przepisowej warstwie filtra najlepiej sprawują się podkłady pudrowe w kompakcie (Matmate, Chanel DP) nakładane metodą Smoka , czyli stemplowanie gąbeczką kawałek po kawałku wcześniej zmatowionej pudrem twarzy (np. jedwabnym Haushki).
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 08:11   #816
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ja na wieczorne wyjścia nie wychodzę

Czasem mam ochotę zrobić sobie jakiś ładny makijaż, ale podkłady mnie zapychają
Spróbuję jeszcze kupić jakiś podkład "apteczny" - Vichy, LRP. Może one będą lepsze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:09   #817
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To o tyle dobrze, że nie ma znaczenia, bo jeszcze nie minął tydzień, a ja już mam kremu LRP po dziurki w nosie. Lepię się, kleję, mam wrażenie, jakbym miała na pysku kilo smalcu. Dziś rano było zimno - czułam się jakbym wyszła z mokrą twarzą, mroziło, piekło, jak przy -30.


Krem LRP jest be. Dobrze, że to tylko próbki.
Najbardziej z LRP polubilam sie z Antheliosem XL 50+ Creme Fondate,chociaz ogolnie LRP wybieralam na okres zimowo-domowy ale duzo zalezy od cery i jej wlasciwosci jak przyjmie dany filtr.
Jedyne co pozostaje to,szukac swojego filtrowego faworyta...albo rzucic to w diably

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Kremy LRP również nie należą do moich waworytów.
Najlepsza dla mnie jest emulsja Avene, nie napiszę, że doskonała, bo takiego filtra jeszcze nie wymyślili, ale z wielu przetestowanych ta najlepiej się sprawuje.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=105532
Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Ja mimo, iż lubię płynny podkład Lancone Teint Idole to jednak na przepisowej warstwie filtra najlepiej sprawują się podkłady pudrowe w kompakcie (Matmate, Chanel DP) nakładane metodą Smoka , czyli stemplowanie gąbeczką kawałek po kawałku wcześniej zmatowionej pudrem twarzy (np. jedwabnym Haushki).

Nowa formula emulsji jest ok ale "stara"zapychala mnie zaluje barku lososia,bo jednak on byl niemal idealny a teraz mam zestaw mleczko Avene "dzieciaczek"-wielbie i nie czuje zadnego zapachu kiszonych ogorkow,no ale co nos to inne doznania;SVR 50 i Anthelios XL 50+ Creme Fondate.

Z podkladami plynnymi- masz racje,nie sposob zyc w zgodzie przy filtrowaniu;mam kilka ulubionych,ktore najlepiej wygladaja solo tzn.bez filtrow a na co dzien siegam jedynie po pudry sypkie,podklady pudrowe w kompaktach wysuszaja mnie wiec sa dobre na krotka mete.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja na wieczorne wyjścia nie wychodzę

Czasem mam ochotę zrobić sobie jakiś ładny makijaż, ale podkłady mnie zapychają
Spróbuję jeszcze kupić jakiś podkład "apteczny" - Vichy, LRP. Może one będą lepsze
Isa,przede wszystkim musisz wysledzic co Cie zapycha-podklad apteczny nie gwarantuje sukcesu-a kolory LRP sa trudne do dobrania dla jasnych karnacji
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 10:17   #818
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Najbardziej z LRP polubilam sie z Antheliosem XL 50+ Creme Fondate,chociaz ogolnie LRP wybieralam na okres zimowo-domowy ale duzo zalezy od cery i jej wlasciwosci jak przyjmie dany filtr.
Jedyne co pozostaje to,szukac swojego filtrowego faworyta...albo rzucic to w diably
Fakt, jest to metoda. Ale że akurat się kwaskuję to jednak coś muszę podziałać w tym temacie. Niestety.

A mam właśnie Anthelios XL 50+ Creme Fondante. Wrzuciłam o 6 rano, a jeszcze się kleję. Gdyby nie to, wszystko byłoby ok.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:18   #819
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Hexiu
Właśnie w tym problem, że używam podkładu matującego DMM(który trochę wysusza, ale też zapycha) i nieco lżejszego Rimmel Recover(ktróry też zapycha i powoduje świecenie) I nie wiem co jest nie tak

Ostatnio miałam chrapkę na Revlona Colorstay Soft flex, ale się boję, że wydam tyle kasy a on też mnie zapcha
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:26   #820
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hexiu
Właśnie w tym problem, że używam podkładu matującego DMM(który trochę wysusza, ale też zapycha) i nieco lżejszego Rimmel Recover(ktróry też zapycha i powoduje świecenie) I nie wiem co jest nie tak

Ostatnio miałam chrapkę na Revlona Colorstay Soft flex, ale się boję, że wydam tyle kasy a on też mnie zapcha
Mnie nie zapchał... chociaz.... ostatnio mam jakis wysyp, ale to od jakiegoś tygodnia, a Colorstaya używam od początku stycznia. Więc to chyba nie jego sprawka ?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:29   #821
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Najbardziej z LRP polubilam sie z Antheliosem XL 50+ Creme Fondate,chociaz ogolnie LRP wybieralam na okres zimowo-domowy ale duzo zalezy od cery i jej wlasciwosci jak przyjmie dany filtr.
Jedyne co pozostaje to,szukac swojego filtrowego faworyta...albo rzucic to w diably

Dla mnie niestety Antek LRP okazał się porażką, wałkował się na twarzy tak samo jak pozostałe filtry tej firmy.

Nowa formula emulsji jest ok ale "stara"zapychala mnie zaluje barku lososia,bo jednak on byl niemal idealny a teraz mam zestaw mleczko Avene "dzieciaczek"-wielbie i nie czuje zadnego zapachu kiszonych ogorkow,no ale co nos to inne doznania;SVR 50 i Anthelios XL 50+ Creme Fondate.

Wiem, że jesteś fanką łososia Hexx, ja nią też jakiś czas byłam ale później, kiedy latem się w niej spiekłam w ciągu niespełna godziny jazdy na rowerze z podkulonym ogonkiem wróciłam jednak znów do swojej emulsji.
SVR 50 też jest niezły, jeśli komuś odpowiada kolor, ale bez warstwy kremu pod spód sie nie obejdzie, inaczej ciężko rozsmarować i robi się fajna szpachelka

Z podkladami plynnymi- masz racje,nie sposob zyc w zgodzie przy filtrowaniu;mam kilka ulubionych,ktore najlepiej wygladaja solo tzn.bez filtrow a na co dzien siegam jedynie po pudry sypkie,podklady pudrowe w kompaktach wysuszaja mnie wiec sa dobre na krotka mete.

Mnie na szczęście kompakty nie wysuszają póki co, ale nie stosuję ich dzień w dzień.

Isa,przede wszystkim musisz wysledzic co Cie zapycha-podklad apteczny nie gwarantuje sukcesu-a kolory LRP sa trudne do dobrania dla jasnych karnacji
Zgadza się
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 11:23   #822
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Fakt, jest to metoda. Ale że akurat się kwaskuję to jednak coś muszę podziałać w tym temacie. Niestety.

A mam właśnie Anthelios XL 50+ Creme Fondante. Wrzuciłam o 6 rano, a jeszcze się kleję. Gdyby nie to, wszystko byłoby ok.

Zostalam przy kwasach i Dirosealu na okraglo ale sa dni,ze daje sobie spokoj,nie czuje z tego powodu wyrzutow sumienia ale to moje zdanie
Mimo wszystko nie rezygnuje z filtrowania sie glownie dlatego,ze filtr stal sie niemal jak krem pielegnacyjny-czego i Tobie zycze
Bardzo zaskoczona bylam Antkiem,kiedy nalozylam go na twarz-spodziewalam sie,ze bedzie podobnie jak "stare"wersje LRP a tu bardzo mila niespodzianka poniewaz u mnie wchlania sie niemal do matu i wogole nie widac go na twarzy,wtedy wystarcza mi sam jedwabny i jest ok.

Potestuj cos z Avene,szczegolnie wspomniana przez Basie emulsje poniewaz ona jest najmniej tlusta wg mnie a moze cos w formie spray'u?chociaz osobiscie nie lubie takiej formy.

W kazdym razie zycze powodzenia i udanego filtrowania nawet jezeli dopadnie Cie totalne zwatpienie to nic sie nie martw bo kazda z Nas ma lepsze i gorsze chwile!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hexiu
Właśnie w tym problem, że używam podkładu matującego DMM(który trochę wysusza, ale też zapycha) i nieco lżejszego Rimmel Recover(ktróry też zapycha i powoduje świecenie) I nie wiem co jest nie tak

Ostatnio miałam chrapkę na Revlona Colorstay Soft flex, ale się boję, że wydam tyle kasy a on też mnie zapcha
Rzuce okiem pozniej na sklady i zobacze co one tam maja bo teraz nie bardzo mam czas na to ale...Rimmel Recover z natury bedzie sie swiecic zreszta to podklad rozswietlajacy i tylko na typowo suchych cerach bedzie wygladac tak jak powinien-a jezeli dajesz podklad plynny na filtr to sila rzeczy bedzie sie swiecic wczesniej czy pozniej.
A probowalas metody z jedwabnym H?

Do Revlonu ColorStay SoftFlex mam coraz wiecej watpliwosci;nie do konca jest taki jak powinien-szczegolnie,ze jego sklad mnie podraznia i do uzycia w wersji "ratunkowej"jestem na tak ale do uzywania na co dzien to absolutnie nie.Zreszta na filtrach zle sie rozprowadza i niezbyt ladnie wyglada to na twarzy.
Zanim zdecydujesz sie na zakup polecam TESTOWANIE!!!koniecznie

Basiu potwierdza sie regula,ze dla kazdego cos innego akurat lososia nie mialam nigdy okazji testowac podczas intensywnego przebywania na dworze ale pamietam wlasnie jak narzekalas.Zostalo mi jeszcze jedno opakowanie legendarnej Avenki i bedzie to bolesne rozstanie....

Kompaktow,ze tez stosuje dzien w dzien i to wlasnie tymbardziej mnie zaskoczylo,ze przy bardzo nieregularnym uzyciu bardzo szybko odczuwam dyskomfort sciagnietej buzi Nie sledzilam skladow ale wydaje mi sie,ze COS jest za to odpowiedzialne bo mam kompakt pudrowy Clinique i nic sie zlego nie dzieje.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 12:18   #823
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zostalam przy kwasach i Dirosealu na okraglo ale sa dni,ze daje sobie spokoj,nie czuje z tego powodu wyrzutow sumienia ale to moje zdanie
Mimo wszystko nie rezygnuje z filtrowania sie glownie dlatego,ze filtr stal sie niemal jak krem pielegnacyjny-czego i Tobie zycze
Bardzo zaskoczona bylam Antkiem,kiedy nalozylam go na twarz-spodziewalam sie,ze bedzie podobnie jak "stare"wersje LRP a tu bardzo mila niespodzianka poniewaz u mnie wchlania sie niemal do matu i wogole nie widac go na twarzy,wtedy wystarcza mi sam jedwabny i jest ok.

Potestuj cos z Avene,szczegolnie wspomniana przez Basie emulsje poniewaz ona jest najmniej tlusta wg mnie a moze cos w formie spray'u?chociaz osobiscie nie lubie takiej formy.

W kazdym razie zycze powodzenia i udanego filtrowania nawet jezeli dopadnie Cie totalne zwatpienie to nic sie nie martw bo kazda z Nas ma lepsze i gorsze chwile!
Dziękuję.
Avenkę jakąś potestuję dzisiaj, dobra koleżanka dostarczy przy okazji kawki. Nie pamiętam jednak jaką.
Ale przyznam, że też się wyłamuję. W dniach, które nie następują po kwaśnym nocnym kremiku, rano na pychol idzie krem nawilżający, z filtrem, ale słabym, wiadomo. Wyrzutów sumienia też nie mam. Odpoczywam wtedy psychicznie.

A ryzyko przebarwień występuje jak długo po odstawieniu kwasików? Oczywiście zakładając, że bez kwasów w ogóle nie ma się takich tendencji.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 12:24   #824
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Avenkę jakąś potestuję dzisiaj, dobra koleżanka dostarczy przy okazji kawki. Nie pamiętam jednak jaką.
Ale przyznam, że też się wyłamuję. W dniach, które nie następują po kwaśnym nocnym kremiku, rano na pychol idzie krem nawilżający, z filtrem, ale słabym, wiadomo. Wyrzutów sumienia też nie mam. Odpoczywam wtedy psychicznie.

A ryzyko przebarwień występuje jak długo po odstawieniu kwasików? Oczywiście zakładając, że bez kwasów w ogóle nie ma się takich tendencji.

A na jakich kwasach jestes?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 12:43   #825
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A na jakich kwasach jestes?
Na salicylowym, tzn. próbuję się polubić z Effaclar K. A konkretnie zamknąć pory. Tzn. tak się łudzę, że będzie taki efekt.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:52   #826
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

ja to ostatnio nawet kwasy odstawiłam, nic mnie nie zapycha a cera jak marzenie, mam nadzieje że nie zapesze ciekawa jestem czym jest to spowodowane. Bo wcześniej bez kwasów ani rusz.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 23:00   #827
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

A ja po dlugich przemysleniach do do wyboru filtra zamowilam sobie bezzapachowa wersje avene do skory suchej/wrazliwej.Teraz czekam az przyjdzie i zaczynam filtrowanie od nowa.

http://www.beautyplatinium.com/product_p/avsc01.htm
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 07:22   #828
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Zdobyłam próbkę nowego podkładu Vichy - Normateint
Dziś go przetestuję i zobaczymy jakie efekty
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 08:47   #829
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zdobyłam próbkę nowego podkładu Vichy - Normateint
Dziś go przetestuję i zobaczymy jakie efekty
Ja też go dzisiaj testuję
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 09:09   #830
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ja też go dzisiaj testuję
ja go testowałam dwa tygodnie temu niezły, ładnie pachnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:33   #831
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ja też go dzisiaj testuję
Ja go przetestuję w cięzkich warunkach - na uczelni
Za jakieś 2 godzinki się będę malować a wrócę wieczór więc zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:48   #832
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Normateint całkiem fajny... kupiałam sobie całą tubke i lezy ni używany bop niesteyy dla mnie za ciemny
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:34   #833
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

nikitko może uda ci sie wymienić na targowisku na cos fajnego,albo cos z nim pokombinuj-wymieszaj na dłoni z jasniejszym lub z kremem....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 11:57   #834
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja go przetestuję w cięzkich warunkach - na uczelni
Za jakieś 2 godzinki się będę malować a wrócę wieczór więc zobaczymy co z tego wyjdzie
Ja tez testuje w ciezkich warunkach bo w pracy, makijaz robilam o 10 a w domu bede po 20.
Najgorsze jest to, ze jest tutaj strasznie zimno i dogrzewam sie takim termowentylatorkiem... City Matt w takich warunkach splywa mi po 2 godzinach .

Mam kolor "nude" i tez jest dla mnie troszeczke za ciemny ale zalozylam golf wiec praktycznie tego nie widac
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 12:22   #835
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

testowałam Sand, ciemny jest poszłam na imprezę do znajomych i niestety po 2 godzinach od apliakcji twarz zaczęła się błyszczeć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:03   #836
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

evitko.. używam go sporadycznie jako korektor... w małej ilosci nie daje pomarańczowej aury.. a napewno (lubie sobie to tak tłumaczyć ) podsusza wypryski, daje na niego skrobie i ujdzie w tłumie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:06   #837
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

dzis bylam w mojej aptece, patrze a tu promocja kosmetykow, antek dp 40 za 39 zl, mialam go, z desperacji avenkowej chcialam go wziac, ale w promocji upatrzylam jeszcze ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4179 na recenzje spojrzalam dopiero jak wzielam, ale moze nie bedzie tak zle, lepsza juz ochrona 40 niz wypryszczenie avenkowe pare cudactw mam jeszce czerwonych, jak bede je punktowo smarowac dermacolem a na to dam skrobie, to bedzie wielki grzech?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 18:07   #838
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Eh no i kicha z tym podkładem Vichy
Miałam próbkę koloru Nude - na mojej twarzy pomarańczowy i ZAciemny Wyglądałam jak ofiara nieudanej aplikacji samoopalacza

Zmyłam go natychmiast po nałożeniu, bo nie dałabym rady z takim czymś wyść z domu Zauważyłam, że słabo kryje i jest jakiś tłusty
Niestety nie dla mnie on
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:48   #839
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

A dla mnie jednak ok.

Tylko też kolor nude jest za ciemny... Mam Dermablend opal 15 i jest ok, wiec podejrzewam ze Normateint w tym samym odcieniu byłby w porządku...
Ale co do podkladu - wczoraj testowałam bez Avenki pod spodem, a dzisiaj z filtrem. No i wczoraj w pracy podklad sprawdzil sie troche gorzej niz Colorstay. Szybciej zaczelam sie błyszczeć.
Natomiast kiedy wczesniej wysmarowalam się Avene to nie ma wiekszej roznicy miedzy Normateint a moim Colorstayem (soft flex). Krycie podobne, dobrze sie stapia ze skórą... Tylko ze colorstay chyba jednak troche lepiej "trzyma się" twarzy.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:22   #840
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Dziewczyny zawracam wam głowę ale mam głupi problem Niby świecenie normalnie po filtrach... Ale ja już tego nie mogę wytrzymać!
Mam koszmarnie przetłuszczającą skórę i zwykle ją wycieram w ciągu dnia mokrymi chusteczkami a jak mam filtr to nie mogę tak często
Zmatowanie skrobią daje skutek na jakieś 15 min. Już mam dość masła na twarzy
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-26 15:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.