domowe sposoby na cellulit - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 15:55   #331
Promyczek8866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
wiesz co duzo pomagają masaże. ja mam taki mały przyrządzik z gumowymi kolcami i na udach cellulit jest mniejszy nawet w dosc krótkim czasie mniej wiecej 2 tyg i skóa jest taka bardziej gładka i jednolita wiec to mogę polecić na 100%
I mowisz, ze to pomaga...A gdzie takie urzadzenie moglabym dostac i mniej wiecej w jakies cenie ?
Promyczek8866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:28   #332
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: domowe sposoby na cellulit

hmm urządzenie jest moje mamy i nie wiem skąd je wzieła sama nie pamięta. ale to w rossmanie i innych drogeriach są tego typu urzadzenia. najprostsze jakie moga być też są ok;p na allegro mozesz wpisać masażery. masz tu fotki żebyś mniej wiecej wiedziała o co mi chodzi. ja mam taki z kolcami jak 1 i taki sam jak 2;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (11,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (2,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,1 KB, 19 załadowań)
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:57   #333
Promyczek8866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dzieki Bylam dzis w sklepie i widzialam balsam z lirene, jakas nowosc, specjalny na cellulit, stosowalas go moze ?
Promyczek8866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:11   #334
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: domowe sposoby na cellulit

niestety nie. ja w ogóle nie stosowałam żadnych kremów na cellulit. ostatnio zakupiłam Perfecty i stosuje ją od 5 dni narazie nie moge powiedziec że działa ale wiem że wszyscy chwalą serum eveline 3D czy jakoś tak;] mam zamiar zakupić
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:24   #335
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: domowe sposoby na cellulit

mam nadzieje, ze plywanie pomoze... mam 2 tygodnie!! zdaze?
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 15:55   #336
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: domowe sposoby na cellulit

pływanie pomoze ale nie wiem czy w tak szybkim czasie. ale pływanie z masażami szybszy efekt
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:13   #337
Promyczek8866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja sie wlasnie kurcze zastanawialam czy to bedzie dobre...Mnostwo jest tych roznych preparatow...Miejmy nadzieje, ze ktorys zadziala
Promyczek8866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 11:51   #338
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: domowe sposoby na cellulit

no tez mam taką nadzieje;] ale narazie kocham masaże
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:28   #339
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: domowe sposoby na cellulit

dokładnie masaże są ważne, ja masuję się szorstką gąbką, i w sumie też ci mogę to polecic. I troche ruchu też nie zaszkodzi
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:49   #340
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: domowe sposoby na cellulit

właśnie masaże i aeroby są najlepsze na to świństwo;] zycze wszystkim udanej walki z Panem C oraz miłych wakacji gdyz ja wyjeżdzam i nie bede mogła tu zaklaac dopiero po wakacjach;] buziaa
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 20:18   #341
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: domowe sposoby na cellulit

jak dziś spojrzałam w przymierzalni w lustrze na swoja dupę to się przerazilam.
wygląda Masakrycznie!! przez wielkie M!!

kupilam sobie peeling, balsam i krem na cellulit z garniera, zastanawiam się nad tym inneovem na cellulit ale sama nie wiem.
jestem tak zalamana stanem swojego tylka ze nawet masażer mam ochote sobie kupic, diete zmienic cokolwiek co by pomogło...

wiem, ze powinnam sie wiecej ruszac, ale kompletnie nie potrafie sie zmotywowac, ostatnio biegalam 2 dni z rzedu przed maturami a potem to totalnie olalam ;(
wgl nie mam kondycji, mam slabiutkie miesnie, no i ten cellulit ;( nie umiem sie zmotywowac eh
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 20:39   #342
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
jak dziś spojrzałam w przymierzalni w lustrze na swoja dupę to się przerazilam.
wygląda Masakrycznie!! przez wielkie M!!

kupilam sobie peeling, balsam i krem na cellulit z garniera, zastanawiam się nad tym inneovem na cellulit ale sama nie wiem.
jestem tak zalamana stanem swojego tylka ze nawet masażer mam ochote sobie kupic, diete zmienic cokolwiek co by pomogło...

wiem, ze powinnam sie wiecej ruszac, ale kompletnie nie potrafie sie zmotywowac, ostatnio biegalam 2 dni z rzedu przed maturami a potem to totalnie olalam ;(
wgl nie mam kondycji, mam slabiutkie miesnie, no i ten cellulit ;( nie umiem sie zmotywowac eh
Znam ten ból, ostatnio zmusiłam się 3 dni z rzędu do pobiegania, potem okres, a po okresie jakoś tak odeszła mi motywacja ;/ Choć dziś przymierzałam w sklepie bikini i przeraziłam się stanem moich ud i tyłka. Niby mogło być gorzej, ale wolałam żyć w błogiej nieświadomości.

Ale w masażu (co prawda raz dziennie i krótkim, ale podwójnym- pod prysznicem gąbką na cellulit i szczypanie skóry przy smarowaniu kremem po wyjściu) i kremie jestem dość regularna, na szczęście. Masuję od 2 tygodni, skóra jest gładsza i chyba tylko tyle póki co Krem mam ujędrniająco-wyszczupający Nivelazione Farmony.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Edytowane przez dance makabre
Czas edycji: 2009-07-06 o 20:42
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:04   #343
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
jak dziś spojrzałam w przymierzalni w lustrze na swoja dupę to się przerazilam.
wygląda Masakrycznie!! przez wielkie M!!

kupilam sobie peeling, balsam i krem na cellulit z garniera, zastanawiam się nad tym inneovem na cellulit ale sama nie wiem.
jestem tak zalamana stanem swojego tylka ze nawet masażer mam ochote sobie kupic, diete zmienic cokolwiek co by pomogło...

wiem, ze powinnam sie wiecej ruszac, ale kompletnie nie potrafie sie zmotywowac, ostatnio biegalam 2 dni z rzedu przed maturami a potem to totalnie olalam ;(
wgl nie mam kondycji, mam slabiutkie miesnie, no i ten cellulit ;( nie umiem sie zmotywowac eh
Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Znam ten ból, ostatnio zmusiłam się 3 dni z rzędu do pobiegania, potem okres, a po okresie jakoś tak odeszła mi motywacja ;/ Choć dziś przymierzałam w sklepie bikini i przeraziłam się stanem moich ud i tyłka. Niby mogło być gorzej, ale wolałam żyć w błogiej nieświadomości.

Ale w masażu (co prawda raz dziennie i krótkim, ale podwójnym- pod prysznicem gąbką na cellulit i szczypanie skóry przy smarowaniu kremem po wyjściu) i kremie jestem dość regularna, na szczęście. Masuję od 2 tygodni, skóra jest gładsza i chyba tylko tyle póki co Krem mam ujędrniająco-wyszczupający Nivelazione Farmony.
Tak to jest, motywacji jakoś brak, a cellulit rośnie. U mnie też nie ciekawie się z nim sprawy mają. Był okres, że było lepiej, a tu znowu tragedia... czasem wydaje mi się, że to walka wiatrakami...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:33   #344
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: domowe sposoby na cellulit

w sumie jakos ja patrze na ten cellulit w swietle dziennym to nie jest tak źle, ale w tym sztucznym świetle w przymierzalniach ... bez komentarza...

no coz bede robic regularnie peeling, smarowac tyłek tym kremem garniera i postaram sie troszke wiecej ruszac.
zreszta lato jest tak beznadziejne, ze nawet zyc sie nie chce a co dopiero sport uprawiac ;p
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:04   #345
loolyyy
Raczkowanie
 
Avatar loolyyy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 55
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Jak komuś sie nie chce wychodzic a chce pocwiczyc w domu a przeciętne cwiczenia go nudza to polecam fitball fajna sprawa, sama cwicze choc mam slomiany zapał i nie bardzo mi to wychodzi jeżeli chodzi o kosmetyke, i polecam czarna serie z Ziaji na cellulit super sprawa mi strasznie pomogło ale tu juz jest wazna systematyka 2 razy na dzien po 2 tyg mialam jedrniejszą pupcie ale znowu przestałam bo mi sie skonczylo a jakos kupic nie mam kiedy i znowu jest z wyglądem porażka ale naprawde polecam musze wziąc sie w garsc i poleciec bo Ziaje i na piłke
__________________
Kobieta wierzy, że 2+2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
loolyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 08:50   #346
Promyczek8866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Powiem Wam kobietki, ze i ja mialam taki zapal do tego - tak tak na pewno bede biegala, codziennie rano, przechodze na diete, kupuje zielona herbate, kupuje rozne specyfiki, specjalna rekawice do masazu i jedziemy...Po dniach zapomnialam o tym w ogole. ;d Powiem Wam, ze jednak chyba lepiej jest byc mezczyzna, zero problemow...A nawet jak i sa to sie tym nie przejmuja...A my ? My musimy z tym walczyc...Moze nie tyle co musimy ile natura nam nie pozwala na to zeby sie tak zaniedbac bo co jak co, ale u kazdego zrodza sie w koncu wyzuty tego wstrenego sumienia...Nie mam pojecia jak tu sie wziac do ciezkiej roboty...Ale chyba wystarczy pojechac nad jakies jeziorko, popatrzec na te wszystkie "laski" i ochota zmiany przychodzi sama
Promyczek8866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:28   #347
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Promyczek8866 Pokaż wiadomość
Powiem Wam kobietki, ze i ja mialam taki zapal do tego - tak tak na pewno bede biegala, codziennie rano, przechodze na diete, kupuje zielona herbate, kupuje rozne specyfiki, specjalna rekawice do masazu i jedziemy...Po dniach zapomnialam o tym w ogole. ;d Powiem Wam, ze jednak chyba lepiej jest byc mezczyzna, zero problemow...A nawet jak i sa to sie tym nie przejmuja...A my ? My musimy z tym walczyc...Moze nie tyle co musimy ile natura nam nie pozwala na to zeby sie tak zaniedbac bo co jak co, ale u kazdego zrodza sie w koncu wyzuty tego wstrenego sumienia...Nie mam pojecia jak tu sie wziac do ciezkiej roboty...Ale chyba wystarczy pojechac nad jakies jeziorko, popatrzec na te wszystkie "laski" i ochota zmiany przychodzi sama
Mnie sumienie rusza jak oglądam jakiś film czy serial i nagle widzę - idealne uda Po prostu bez skazy , bez ani jednej fałdy... No to zabieram się za ćwiczenia, masaże itp.
A tak na serio - wzięłam się za ten cellulit (znowu) ostrzej i całe szczęście - widać pomaluśku efekty. Sęk w tym, że te wszystkie czynności (masaże, ćwiczenia, balsamowanie) chyba trzeba robić bez przerwy
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:58   #348
Promyczek8866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Smile Dot.: domowe sposoby na cellulit

Niestety chyba trzeba...Ale pozniej staje sie to juz rutyna i wydaje mi sie, ze nie pojdziemy bez tego spac tak jak np bez umycia zebow... ;d
Promyczek8866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 23:16   #349
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja jakis czas temu usilnie walczylam z cellulitem,ale teraz przyjechalam na miesiac do mamy i klops.Wszystkie ujedrniacze,itp zostaly w domu,doszlo kilk kg (jak to na maminej diecie ) i wole nie ogladac swojego tylka i ud w lustrze Jak tylko wroce do domu zaczne walke od nowa
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 19:31   #350
zerfi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja jakis czas temu usilnie walczylam z cellulitem,ale teraz przyjechalam na miesiac do mamy i klops.Wszystkie ujedrniacze,itp zostaly w domu,doszlo kilk kg (jak to na maminej diecie ) i wole nie ogladac swojego tylka i ud w lustrze Jak tylko wroce do domu zaczne walke od nowa
A ja mam male pytanko
Czy udalo Ci sie choc troszke go usunac przed wyjazdem do mamy?Jesli tak,to jak tego dokonalas?
Bo ja jestem osoba dosc szczupla ale po tej zimie cos strasznego sie stalo z moimi udami i pupa moze to przez zmiane klimatu i jedzienie;( zbytnio nie mialam czasu aby sie wziasc za siebie,ale w przyszlym miesiacu wracam na stale do Pl i mam zamiar sie wziasc ostro za moje cialko i ten CHOLERNY celulit
pozdrawiam cieplutko
zerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 20:30   #351
feelinolovve
Przyczajenie
 
Avatar feelinolovve
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Piła - Górne
Wiadomości: 25
GG do feelinolovve
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A ja polecam jazdę konno
Świetne na zabicie czasu ;P Dla mnie to pasja od 5 lat Pozwoliło mi to znacznie cellulit zwalczyć a przy okazji kształtuję sobie tyłeczek, pośladki i łydki... No i oczywiście pracuję nad tym by się nie garbić bo na koniu się jeździ z wyprostowanymi pleckami a potem to już przyzwyczajenie Aaa i górna partia mięśni brzucha wtedy pracuje
feelinolovve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:16   #352
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez zerfi Pokaż wiadomość
A ja mam male pytanko
Czy udalo Ci sie choc troszke go usunac przed wyjazdem do mamy?Jesli tak,to jak tego dokonalas?
Trudno mowic o usunieciu,ale dzieki czestszym cwiczeniom i wcieraniu roznych antycellulitow,ujedrniacz y i masazom skora staja sie bardziej napieta przez co i cellulitu nie bylo tak widac.Byla zmiana naprawde na plus,te widoczne efekty motywuja mnie by powrocic do walki
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 17:12   #353
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Nie wiem czy taka maseczka była juz na forum: zmieszaj ze sobą 3 łyżki kawy rozpuszczalnej, 2 łyżki cynamonu mielonego, 1 łyżkę imbiru mielonego, 3 łyżki oliwy z oliwek, kilka kropel spirytusu. spirystus w połączeniu z cynamonem ma silne działanie rozgrzewające, jeśli masz skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień, zrezygnuj ze spirytusu. Tak przygotowaną maskę nałóż na ciało, owiń folią spożywczą, dobrze jest założyć jeszcze rajstopy, i przykryć się kocem. Odczekaj 30 min, umyj dokładnieciało. Efekty widoczne są po kilku zastosowaniach, robic maske trzeba 2 razy w tyg. Przed maską najlepiej zrobic peeling kawowy dla lepszego dzialania maski. Przepis na maskę znalazłam na opakowaniu kawy La Karnita, stosowałam kilka razy i skóra faktycznie lepiej wyglądała, była gładsza, niestety przerwałam kuracja, ale myśle zeby się wziąć w garść i dalej stosować, może będą większe efekty
Na celluli dobrze działa tez zimny prysznic, masaże rekawicą szorstką
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:13   #354
nostalgia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zazwyczaj z sypialni.
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

witam od paru dni stosuje masaze zimno-ciepla woda, jednak mam watpliwosci jak dlugo taki masaz powinien trwac i jak czesto zmieniac temp. wody. na razie robie po kilka minut kazde udo z posladkiem (z osobna) w kolejnosci zimna-ciepla-zimna woda, i tak samo brzuch...
ale nie mam pojecia, czy robie to dobrze. jesli potrzebuje poprawek, to wole wiedziec jak najszybciej by nie marnowac czasu
nostalgia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:23   #355
Bitt3rsweet
Raczkowanie
 
Avatar Bitt3rsweet
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
wiesz co duzo pomagają masaże. ja mam taki mały przyrządzik z gumowymi kolcami i na udach cellulit jest mniejszy nawet w dosc krótkim czasie mniej wiecej 2 tyg i skóa jest taka bardziej gładka i jednolita wiec to mogę polecić na 100%
Dokładnie Masaże naprawdę pomagają To tylko kilka minut dziennie, a efekt jest
__________________

Nie każ mi się zmieniać.

Pozwól mi być sobą.



Bitt3rsweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 19:41   #356
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a co powiecie o tym urzadzeniu ? Moze ktoras z Was uzywala?
Warto?

http://www.allegro.pl/item860848924_..._rozstepy.html
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 03:52   #357
nostalgia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zazwyczaj z sypialni.
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

nikt mi nie odpowie?
nostalgia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:58   #358
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a co powiecie o tym urzadzeniu ? Moze ktoras z Was uzywala?
Warto?

http://www.allegro.pl/item860848924_..._rozstepy.html
nigdy nie uzywałam ale zaciekawiło mnie to urządzenie a zwłaszcza że jest niedrogie, jakby sie ktoś kto używa wypowiedziałał na ten temat tez będę wdzięczna

Cytat:
Napisane przez nostalgia22 Pokaż wiadomość
witam od paru dni stosuje masaze zimno-ciepla woda, jednak mam watpliwosci jak dlugo taki masaz powinien trwac i jak czesto zmieniac temp. wody. na razie robie po kilka minut kazde udo z posladkiem (z osobna) w kolejnosci zimna-ciepla-zimna woda, i tak samo brzuch...
ale nie mam pojecia, czy robie to dobrze. jesli potrzebuje poprawek, to wole wiedziec jak najszybciej by nie marnowac czasu
dobrze robisz, możesz częściej zmieniać tem wody,
masaż wystarczy robic 10-15 min a nawet troche krócej, zawsze zakończyc go zimną wodą
__________________

Edytowane przez oczko1205
Czas edycji: 2010-01-02 o 16:00
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:57   #359
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Tak piszecie, że TO czy TAMTO jest dobre do walki, i że walczycie, walczycie i walczycie....a już któraś wywalczyła zwycięstwo tak by już nie musieć walczyć?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 18:49   #360
kasiazielonooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Medżi_86 Pokaż wiadomość
Jest kilka domowych sposobów do walki z OKROPNYM CELULITEM. Przede wszystkim:
- regularne ćwiczonka
- można pic czerwoną albo zieloną herbatkę
- peeling kawowy świetnie wygładza skórę i najlepiej po nim zastosować balsam ujędrniający albo antycelulitowy.Balsam dobrze wmasować i ja owijam sie raz na jakiś czas folią spożywcza dla lepszego efektu
- masaż przy pomocy własnych rączek, rączek chłopaka lub przyrządu do masażu
- masaże prysznicem na przemian cieplą i zimną wodą-należy kończyć taki masaż zimną wodą

Więc powodzenia dziewczynki!!!!!Damy rade
zgadzam sie z toba to wszystko co piszesz......pomaga tylko potrzeba uzbroic sie w cierpliwosc.....i systematycznie wykonywac....
i oczywiscie dieta ograniczyc slodycze i tluszcze.....
kasiazielonooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.