Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-06, 22:39   #301
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A mi sie wydawało, ze to o wczorajszy piatek chodziło
I tak od rana skrobię się po gfłowie, bo dwa razy wywalałam ten zachwalany mayan eyeliner i teraz już załuję, ze go nie wziełam.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 09:21   #302
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
próbki nie liczą się do odwyku a zitzap jest mały
Dobrze wiedzieć
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 12:08   #303
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Pastereczka pisała o piątku, pewnie tym przyszłym więc masz czas na dumanie
próbki nie liczą się do odwyku a zitzap jest mały
hehe, u mnie nawet probki sie licza, bo Tz twierdzi ze tyle co powydawalam na probki to kilka pelnych wymiarow bym juz miala spokojnie (szczerze mowiac jak na to spojrzec tak na trzezwo to sporo w tym prawdy, tu kilka dolarow, tam kilka...)
a zreszta ja wzielam zitzapa i perfumy wiec to nie probki no dobralam jeszcze probke soft focusa bo taki zachwalany
tylko cholera, chce sie jeeeeeszcze i jeszcze
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 12:52   #304
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

piszę tutaj, bo nie wiem, gdzie taki post umieścic, a dotyczy w tym przypadku akurat EDM (gdyby okazało się, że nie ten wątek, proszę moderatorki o przeniesienie go).
Dziewczyny, strasznie zbulwersowała mnie sprawa, o której zostalam poinformowana na PW przez jedną z dziewczyn
Otóż na aukcji :
http://www.allegro.pl/item651323928_...l_gratisy.html
znalazły się moje fotki (i widzę, że nie tylko moje), z zamazaną informacją, ze zostały wykonane przeze mnie na potrzeby forum.
Nikt nie pytał mnie o zgodę na ich wykorzystanie, więc dla mnie takie zachowanie jest po prostu nieeleganckie, żeby nie ująć tego inaczej, tym bardziej, że autorka aukcji prosi o "niekopiowanie SWOICH zdjęć itd.".
Ok, robimy swatche, fotki itd., które mają służyć nam wszystkim, ale ja osobiście każdą z nich zabezpieczam moim nickiem oraz proszę o niekopiowanie zdjęć. Umieszczanie ich w aukcji, która służy zarobkowi, to moim zdaniem zagranie nie fair.

Bardzo proszę osobę, do której należy ta aukcja, o usunięcie moich fotek i
niewykorzystywanie ich w przyszłości.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-07 o 13:00
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 12:58   #305
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

cathy zglos to do allegro czym predzej... i zalacz swoje orginalne zdjecie jesli da rade...

trzeba tepic takie rzeczy
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:02   #306
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

wysłalam maila z prośbą o usunięcie zdjęć z aukcji, dostałam odpowiedź, ze w czasie jej trwania nie ma możliwości zmiany zdjęć, więc poprosiłam o jej zamknięcie i wystawienie nowej, już bez fotek z wizażu. Czekam na odpowiedź.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:12   #307
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

przyznam ze sytuacja nieciekawa. ta osoba powinna sie wstydzic..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 13:12   #308
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cathy, widzę że wywiąże się dyskusja więc przesunęłam na plotki.
Dobrze, że zareagowałaś, niestety na allegro często zdjęcia czy teksty z wizażu są nagminnie kradzione i okraszane prośba o niekopiowanie bo prawa autorskie...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:10   #309
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy, bardzo dobrze, że zareagowałaś, swatche są robione pro publico bono, a nie po to, żeby ktoś je sobie wykorzystywał w celach zarobkowych. Piractwo trzeba tępić

Kurcze, a ja się dzisiaj znów z mamą ścięłam przez telefon, to już trzecia taka rozmowa z kolei. Najgorsze, jak ktoś próbuje rządzić, a się na tym kompletnie nie zna. Marzę o tym, żeby znaleźć pracę, skończyć studia i wynieść się jak najdalej od nich, żeby wreszcie przestali mi mówić, co mam robić, a czego nie. I to nie ma zasadzie mogłabyś/lepiej by było, żebyć coś zrobiła, tylko masz to zrobić i koniec, nie ma takiej opcji, jak dyskusja. Lol, mam tego serdecznie dość
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:21   #310
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy, bardzo dobrze, że zareagowałaś, swatche są robione pro publico bono, a nie po to, żeby ktoś je sobie wykorzystywał w celach zarobkowych. Piractwo trzeba tępić

Kurcze, a ja się dzisiaj znów z mamą ścięłam przez telefon, to już trzecia taka rozmowa z kolei. Najgorsze, jak ktoś próbuje rządzić, a się na tym kompletnie nie zna. Marzę o tym, żeby znaleźć pracę, skończyć studia i wynieść się jak najdalej od nich, żeby wreszcie przestali mi mówić, co mam robić, a czego nie. I to nie ma zasadzie mogłabyś/lepiej by było, żebyć coś zrobiła, tylko masz to zrobić i koniec, nie ma takiej opcji, jak dyskusja. Lol, mam tego serdecznie dość
Niektórzy rodzice mają problem ze zrozumieniem że ich dziecko już jest dorosłą osobą, która może sama podejmować decyzje. Moja mama jest bardzo podobna, co prawda nic mi już nie karze (byłoby to dziwne skoro mam 35 lat ) , ale nadal ma skłonności do sugerowania i mądrzenia się delikatnie mówiąc.
Jedyny plus z tej sytacji jest taki, że ja ze swoją córką postępuję zupełnie inaczej. Zawsze mogła podejmować sama decyzje, a poza tym staram się z nią dużo rozmawiać. Zawsze dużo rozmawiałyśmy i nie było "nie bo tak mówię" tylko tłumaczenie dlaczego jest tak a nie inaczej.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:44   #311
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wysłalam maila z prośbą o usunięcie zdjęć z aukcji, dostałam odpowiedź, ze w czasie jej trwania nie ma możliwości zmiany zdjęć, więc poprosiłam o jej zamknięcie i wystawienie nowej, już bez fotek z wizażu. Czekam na odpowiedź.
Oczywiście, że zdjęcia w tej aukcji kupujący moze zmienić. Sama sprzedaje czasami na allegro i nie ma problemu ze zmianą zdjęć. Poza tym jak mi ktoś kradł zdjęcia z Aukcji to szybko reagowali i zamykali aukcję. Pisałam też maile do osób sprzedających, że to bezczelne i nie mają prawa kraść... oczywiście część odpowiedzi była: "nie wiem o co Pani chodzi" ....
Brak słów.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 14:55   #312
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nie wierzę w horoskopy i układy gwiazd, ale jak wyjaśnić jeśli kolejnej mineralomaniaczce związek się sypie?
sama nie wiem co powinnam zrobić
kłócimy się i szarpiemy, i niestety to tylko mnie zależy
on twierdzi,że mnie od dawna nie kocha - i trudno mu nie wierzyć, po tym jak się zachowuje
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 15:31   #313
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cathy
tak mi się wydawało że to twoje zdj oliwek, smutne jest to że to pewnie jakaś z wizażanek
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 15:47   #314
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

spot... najgorsze słowa jakie moze uslyszec zakochana kobieta
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 15:48   #315
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Spot trzymaj się Rzeczywiście jakaś zła passa trwa

Z tymi zdjęciami to dla mnie w ogóle bezczelność. Skoro ktoś te wszystkie kolorki sprzedaje to czemu swoich zdjęć nie zrobi Ja nawet jak drobiazgi za kilka złotych wystawiam to fotki porządne sama robię. O ile nie jest aukcja typu licytacja to nie ma problemu ze zmianą fotek w trakcie jej trwania.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 15:51   #316
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Z tego co kojarze jak podczytywalam watek o MAC'ku to wlasnie ta allegrowiczka byla uwazana za nabardziej sprawdzona... ale to juz beszczelnosc zeby podkradac czyjes zdjecia... jak by trudno bylo zrobic swoje
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 16:02   #317
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Spot a moze jednak czas cos zmienic? w sensie zakonczyc ten zwiazek skoro to tylko Tobie zalezy. kiedys tez bylam w takim zwiazku. i trwal prawie 3 lata (moja pierwsza wielka milosc) na poczatku bylo wspaniale, a pozniej tylko sie wlasnie szarpalismy i nie bylo dobrze. ale ja myslalam ze nie potrafie bez niego zyc. kiedy jednak sie rozstalismy okazalo sie ze moge, i to nawet ciekawiej, spokojniej (w sensie bezstresowo) fakt ze jeszcze jakis czas nie moglismy sie wzajemnie od siebie uwolnic- zdarzaly nam sie spotkania, czulismy ze nas do siebie ciagnie. ale nie pasowalismy do siebie i na dluzsza mete bysmy sie pozabijali. i nie zaluje. trzymaj sie kochana

u mnie lepsza atmosfera ale nadal nie bardzo mam ochote gadac z tz-tem, choc ON sie upomina o rozmowe. chyba czas sie porozumiec..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 16:16   #318
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
u mnie lepsza atmosfera ale nadal nie bardzo mam ochote gadac z tz-tem, choc ON sie upomina o rozmowe. chyba czas sie porozumiec..
Daj mu szansę. Każdy musi miec możliwość poprawy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 16:22   #319
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Daj mu szansę. Każdy musi miec możliwość poprawy
oby tylko nie byla krotkotrwala...

jak ja mam dosc tej nudy. chce do pracy. za..oba dostaje juz w domu. moze gdyby chociaz pogoda dopisywala to by inaczej bylo, bo bym z mala na dworzu siedziala.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 16:28   #320
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
oby tylko nie byla krotkotrwala...

jak ja mam dosc tej nudy. chce do pracy. za..oba dostaje juz w domu. moze gdyby chociaz pogoda dopisywala to by inaczej bylo, bo bym z mala na dworzu siedziala.
Ja z małą pierwsze 3 lata jej życia siedziałam w domu i żarliśmy się z małżem bardzo i w ogóle czułam się jakaś do a potem córa jak poszła do przedszkola a ja na studia, to wszystko jakoś się stopniowo poukładało
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 16:30   #321
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cathy - słów brak, komuś się nawet nie chce własnych zdjęć zrobić

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
nie wierzę w horoskopy i układy gwiazd, ale jak wyjaśnić jeśli kolejnej mineralomaniaczce związek się sypie?
sama nie wiem co powinnam zrobić
kłócimy się i szarpiemy, i niestety to tylko mnie zależy
on twierdzi,że mnie od dawna nie kocha - i trudno mu nie wierzyć, po tym jak się zachowuje
masz tylko jedno, jedyne wyjście
po takiej deklaracji zabieraj swoje zabawki, bo nic dobrego z tego nie będzie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 16:31   #322
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja z małą pierwsze 3 lata jej życia siedziałam w domu i żarliśmy się z małżem bardzo i w ogóle czułam się jakaś do a potem córa jak poszła do przedszkola a ja na studia, to wszystko jakoś się stopniowo poukładało
własnie ja tez sie tak czuje. jak wyrzutek jakis spoleczny. ani znajomych, ani kontaktow z pracy. normalnie stagnacja. chcialabym bardzo zeby sie wreszcie cos zmienilo bo wariuje. i wiem ze tez stad m.in. nasze klotnie, nieporozumienia. ja sie nie mam w jaki sposob odreagowac zwyklej codziennosci.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 16:45   #323
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
własnie ja tez sie tak czuje. jak wyrzutek jakis spoleczny. ani znajomych, ani kontaktow z pracy. normalnie stagnacja. chcialabym bardzo zeby sie wreszcie cos zmienilo bo wariuje. i wiem ze tez stad m.in. nasze klotnie, nieporozumienia. ja sie nie mam w jaki sposob odreagowac zwyklej codziennosci.
Kurcze a nie możesz jakiejś babci do pomocy przy dziecku zaangażować? Ja wiem jak to jest ciężko (zresztą u mnie się to nerwicą skończyło) i niestety nie miałam babciowej pomocy. Też byłam młodziutka (20 lat jak urodziłam) i babcie pracowały, a człowiek w sumie z takiego zabawowego życia na głęboką wodę w takim przypadku od razu wpada już nie mówiąc o kłopotach finansowych, bo jak jedno pracuje to rzadko na życie normalne wystarcza. Szarpanina taka, a jeszcze wszyscy znajomi na około się raczej odsuwają, bo uczą się dalej i bawią się dalej a Ty lądujesz w piaskownicy z innymi mamami, tylko starszymi
U mnie wynik jest taki, że nigdy nie zdecydowałam się na drugie dziecko
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 17:02   #324
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Spot a moze jednak czas cos zmienic? w sensie zakonczyc ten zwiazek skoro to tylko Tobie zalezy. kiedys tez bylam w takim zwiazku. i trwal prawie 3 lata (moja pierwsza wielka milosc) na poczatku bylo wspaniale, a pozniej tylko sie wlasnie szarpalismy i nie bylo dobrze. ale ja myslalam ze nie potrafie bez niego zyc. kiedy jednak sie rozstalismy okazalo sie ze moge, i to nawet ciekawiej, spokojniej (w sensie bezstresowo) fakt ze jeszcze jakis czas nie moglismy sie wzajemnie od siebie uwolnic- zdarzaly nam sie spotkania, czulismy ze nas do siebie ciagnie. ale nie pasowalismy do siebie i na dluzsza mete bysmy sie pozabijali. i nie zaluje. trzymaj sie kochana

u mnie lepsza atmosfera ale nadal nie bardzo mam ochote gadac z tz-tem, choc ON sie upomina o rozmowe. chyba czas sie porozumiec..
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cathy - słów brak, komuś się nawet nie chce własnych zdjęć zrobić


masz tylko jedno, jedyne wyjście
po takiej deklaracji zabieraj swoje zabawki, bo nic dobrego z tego nie będzie
w teorii to ja tez wiem, tylko że my razem 10 lat jesteśmy + ostatni rok małżeństwem
ciężko mi to przekreślić
i niestety dalej go kocham
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 17:22   #325
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kurcze a nie możesz jakiejś babci do pomocy przy dziecku zaangażować? Ja wiem jak to jest ciężko (zresztą u mnie się to nerwicą skończyło) i niestety nie miałam babciowej pomocy. Też byłam młodziutka (20 lat jak urodziłam) i babcie pracowały, a człowiek w sumie z takiego zabawowego życia na głęboką wodę w takim przypadku od razu wpada już nie mówiąc o kłopotach finansowych, bo jak jedno pracuje to rzadko na życie normalne wystarcza. Szarpanina taka, a jeszcze wszyscy znajomi na około się raczej odsuwają, bo uczą się dalej i bawią się dalej a Ty lądujesz w piaskownicy z innymi mamami, tylko starszymi
U mnie wynik jest taki, że nigdy nie zdecydowałam się na drugie dziecko
Niestety babc zatrudnic nie moge. jedna za granica a druga pracuje. dlatego tez na potencjalne prace patrze przez pryzmat tego, czy mi sie ona bedzie oplacala (bo za opiekunke musze jednak spora czesc pensji zaplacic) i niewiele jest takich. a wiadomo ze bez wiekszego doswiadczenia nie bede aplikowac na wyzsze stanowiska.
wlasnie ja ogolnie jestem nerwowa i zauwazylam ze jestem juz chyba coraz bardziej choleryczna... czasem to mam dosc wszystkiego i wszystkich.
ja o drugim dziecku raczej tez nie mysle- bynajmniej na razie. zreszta w mojej tz-ta rodzinie byl schemat 2+1 tez
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:02   #326
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny, jeżeli chodzi o zdjęcia, to cieszę się, ze się ze mną zgadzacie Nie jestem jakoś strasznie przewrażliwiona na punkcie swoich fotek i zdaję sobie sprawę, że mogą być wykorzystane w różny sposób, ale właśnie dlatego zawsze je podpisuję i jedyne, o co proszę, to o zachowanie odrobiny przyzwoitości i przynajmniej zapytanie o możliwosc ich wykorzystania i nie usuwanie podpisu oraz tego, dla jakiego forum zostały wykonane.

Nie chciałam tutaj podawać osoby, do której należy ta aukcja (choć część z Was już się domyśliła sama), ale przyznaję, iż dziwi mnie takie zachowanie w przypadku osoby z niemałym dorobkiem postów na forum i znanej na wielu wątkach. Dziwi mnie też brak zajęcia przez nią jakiegokolwiek stanowiska w tej sprawie oraz brak reakcji. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że następne aukcje będą już bez naszych, gdyż w innym przypadku stanowczo zaprotestuję i zgłoszę sprawę do Allegro.

Trudno, ja osobiście postaram się po prostu lepiej zabezpieczać swoje zdjecia w przyszłości i dlatego mam nadzieję, ze zrozumiecie, jeżeli na całości zdjęcia będzie widniał napis zdecydowanie utrudniający jego usunięcie dowodzący tego, że zostalo ono zrobione dla naszego forum przeze mnie.

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
w teorii to ja tez wiem, tylko że my razem 10 lat jesteśmy + ostatni rok małżeństwem
ciężko mi to przekreślić
i niestety dalej go kocham
Spot
Doskonale Cię rozumiem, jak trudno po takim okresie jest się rozstać z ukochaną osobą. Przerabiałam to całkiem niedawno (10 lat związku). Z tym, że u mnie było chyba jeszcze gorzej, gdyż oboje żywiliśmy ( i wciaż tak jest) do siebie bardzo silne uczucia, a niestety, kompromis w sprawie, ktora nas zmusiła do rozstania, był niemożliwy (on chciał małzeństwa na papierku, ja na to się nigdy nie zgodzę, gdyż musiałabym zrobić coś wbrew sobie i wiem, że nawet gdybym ustąpiła, to za jakiś czas miałabym ogromne poczucie winy, zalu itd). Szarpaliśmy się kilka lat, aż w koncu podjęłam najcięższą decyzję, z jaką przyszło mi się zmierzyć....

Jezeli zrobiłaś wszystko, co możliwe, żeby ratować ten związek (a wierzę, że tak), to chyba pora po prostu iść dalej. Będzie bolało, to Ci mogę zagwarantować, ale na pewno nie tak, jak bycie z kimś, kto nie czuje tego samego, co Ty. Zastanów się, czy masz odwagę obudzić się za kilka lat i stwierdzić, że zmarnowałaś kolejne lata? Bo taki moment nadejdzie...
Chyba, że deklaracje Twojego Tż o tym, że nic do Ciebie nie czuje, to jakieś dziwne i całkiem niezrozumiałe dla mnie zagrania. Choć i w tym przypadku nie widziałabym szansy na to, by ten związek był tym, czego chcesz.
Przepraszam, że tak brutalnie, ale sama wiem, że czasem po prostu najlepsze, co można zrobić, to pozbawić kogoś złudzeń
Trzymam za Ciebie mocno kciuki i wierzę, że uda Ci się (cokolwiek by to nie oznaczało)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-07 o 18:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:06   #327
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Spot i Cathy też Napisze wam tu esej, ale może Ci pomoże uświadomić sobie parę spraw Nie weź mnie za szaleńca to jest prawda

PRIMO! Coś o rzucaniu: żeby Cie ktoś "rzucił" musi Cie pierwsze "mieć". Mniemam, że raczej "jesteście razem". A jak byliście razem to on Cie nie "mial" wiec nie mógł CIE rzucić => Toteż nie możesz być porzucona Żeby było jasne.

PO DRUGIE! Popatrz na to tak: byliscie razem, byly mile chwile, byly gorsze! 10 lat doświadczeń, przygód ... podziękuj mu za to, a teraz masz szanse trafić księcia z bajki Nie żartuję. Tak po prostu. To naprawdę nie ważne czy było się 2 czy 10 lat czy 20 lat.

PO TRZECIE ! Pod żadnym pozorem w razie rozstania nie mów, że wszystko będzie lepiej "za jakiś czas" np.za dwa miesiące. Pomyśl sobie czy nie można by tych dwóch miesięcy skrócić do 1,5 miesiąca. Można ? A można do 1 miesiąca ? A może do 3 tygodni ? A może do 2 tygodni ? A może do 1 tygodnia ? A może wystarczy 15 min i juz ? Pomyśl co by się zmieniło gdybyś skróciła ten czas ? Prawdopodobnie byłoby tylko i wyłącznie z korzyścią dla Ciebie Nie ma czegoś takiego jak " czas leczy rany" wszystko zależy od Ciebie.

PO CZWARTE! ale to musisz zrobić z zamkniętymi oczami: wyobraź sobie (jego imię X)X i zlokalizuj sobie gdzie widzisz jego obraz w swojej głowie, z lewej strony na wysokosci oczu czy moze z prawej a moze gdzies na dole albo wysoko u góry. w jakich kolorach, czy jest ruchomy czy tylko zdjecie. A potem spróbuj sobie ten obraz przesunąć jak najbardziej na lewo i w dół i zrób go oczyma wyobraźni na szaro, i pomniejsz go i zrób go nieruchomym. Ale tak serio serio. Chodzi o to, że kiedy wyobrazisz sobie linie czasu twojego życia to zazwyczaj na lewo jest przeszłość a na prawo przyszłość, tak ? To kiedy obraz twojego byłego, który zapewne widzisz gdzieś przed sobą na wysokości oczy badź wyżej kiedy go sobie wyobrażasz, przesuniesz na lewo na dół tak oczyma wyobraźni, to stanie się on przeszłością.
Można spróbować.

A tak do wszystkich tutaj kobietek Coś o sferach - orbitach Chodzi o to, żeby nie uzależniać się od drugiej osoby całkowicie. Zeskanowałam wam książkę i pokrótce opisze 3 przykłady

Zdjecie 1)
To jest życie Ryszarda - orbity wokół niego takie jak golf, koledzy itd są elementami jego życia. Jedną z orbit jest Milena. Kiedy Rysio zostawi Milenę zostanie mu jeszcze sporo orbit : golf, firma, wakacje , koledzy... W związku z tym nie odczuje on tej zmiany tak bardzo

Zdjęcie 2)
Joasia- wszystkie jej orbity są związane z rodziną. Całe jej życie jest jej podporządkowane.
Pomyślmy co się stanie kiedy Joasia nie będzie miała takiej rodziny jak dotychczas ( np. rozstanie się z mężem). Joasia straci wszystko, ponieważ zostanie zburzone coś czemu podporządkowała cale swoje życie.

Zdjęcie 3)
Obraz tego jak najlepiej budować swoje życie. Tego sama nie wiem,ale pewnie ciężej budować je w taki sposób będąc ze sobą długo, ale taki rozkład orbit daje nam zabezpieczenie. Renata i Michał w ramach swojego związku połączyli pewne elementy: wspólni znajomi, chodzą razem na fitness, do kina itd. Jednakże wciąż mają swoje sprawy, które nie znikną kiedy związek przestanie istnieć. Renata wciąż będzie chodzić na studia, do pracy uprawiać medytacje itd. Jej świat nadal będzie istniał, po rozstaniu.

No i o to w tym mniej więcej chodzi, żeby nie uzależniać się od drugiej osoby i w razie czego pozostać bez nikogo i niczego. Powoli sama wprowadzam to w życie, mam nadzieje, ze się komuś to przyda

Materiały: Alpha Female. M. Grzesiak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg on.jpg (111,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ona.jpg (77,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zwiazek.jpg (55,9 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-07 o 18:08
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:21   #328
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

foxxxy, doskonały post, dziekujeDla mnie bardzo na czasie.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:22   #329
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy po raz kolejny napisze: jeju jakie mamy podobne poglady i zainteresowania

no i jeju jakie to wszystko w praktyce trudnołatwe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:26   #330
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no i jeju jakie to wszystko w praktyce trudnołatwe
wlasnie...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.