Szybkie pytanie-podróbka czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-03, 18:56   #1
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
Question

Szybkie pytanie-podróbka czy nie?


Cześć.
Na szybko "przeleciałam" forum i nie widzę takiego wątku.
Więc postanawiam założyć z racji potrzeby
A więc możemy zadawać pytania czy produkt/kosmetyk jest podróbką czy nie.

Moje pierwsze szybkie pytanie o gąbeczkę Original Beauty Blender
oto link: http://allegro.pl/original-beauty-bl...695244308.html

Pilna sprawa bo aukcja twa tylko 1 dzień jeszcze...
co o tym myślicie?
Wygląda jakby ktoś ściągał za granicy, a wiadomo tam są lepsze i większe promocje/przeceny jak u nas.
Co o tym myślicie?
Kupować?
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 16:31   #2
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Szybkie pytanie-podróbka czy nie?

Nie, nie jest oryginalny
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 21:53   #3
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
Dot.: Szybkie pytanie-podróbka czy nie?

A po czym można to stwierdzić prócz ceny?
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 15:33   #4
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
Beauty Blender bling.ring kto ma?

Cześć.
Kto ma tą gąbeczkę ?
Ja również się na nią skusiłam, ale zastanawia mnie to teraz to, czy ona jest orginalna.
Kupiłam dwie sztuki: różową i zieloną.
Bardzo Was proszę o ocenienie jej orginalności.
Oczywiście więcej zdjęć mogę dosłać
Zdjęcia robione w dość ciemnym pomieszczeniu z lampą, więc kolory mogę być troszkę zakłamane.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170207_154423.jpg (101,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170207_154440.jpg (94,4 KB, 21 załadowań)
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 08:51   #5
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Beauty Blender bling.ring kto ma?

Cytat:
Napisane przez xxoluniaxx Pokaż wiadomość
Cześć.
Kto ma tą gąbeczkę ?
Ja również się na nią skusiłam, ale zastanawia mnie to teraz to, czy ona jest orginalna.
Kupiłam dwie sztuki: różową i zieloną.
Bardzo Was proszę o ocenienie jej orginalności.
Oczywiście więcej zdjęć mogę dosłać
Zdjęcia robione w dość ciemnym pomieszczeniu z lampą, więc kolory mogę być troszkę zakłamane.
Pozdrawiam
Łącze twoje wątki i proszę, żebyś nie mnożyła ich bez potrzeby.
Jeden założyłaś, żeby się dowiedzieć przed zakupem czy produkt jest oryginalny, drugi, żeby się upewnić czy to, co jednak zdecydowałaś się kupić mimo wpisów dziewczyn, że to nie oryginał, jednak nim jest

Co do jajka BB - cena sugeruje, że nie jest to oryginał, poza tym z tego, co wiem, to na takim "tronie" sprzedają tylko różowe jajka, a żółtych gąbek to w ogóle w ofercie BB nie widziałam.
Zresztą żeby zobaczyć, co faktycznie jest w sprzedaży (jako oryginał) wystarczy wejść na stronę beautyblender.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 10:53   #6
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
Dot.: Beauty Blender bling.ring kto ma?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Łącze twoje wątki i proszę, żebyś nie mnożyła ich bez potrzeby.
Jeden założyłaś, żeby się dowiedzieć przed zakupem czy produkt jest oryginalny, drugi, żeby się upewnić czy to, co jednak zdecydowałaś się kupić mimo wpisów dziewczyn, że to nie oryginał, jednak nim jest

Co do jajka BB - cena sugeruje, że nie jest to oryginał, poza tym z tego, co wiem, to na takim "tronie" sprzedają tylko różowe jajka, a żółtych gąbek to w ogóle w ofercie BB nie widziałam.
Zresztą żeby zobaczyć, co faktycznie jest w sprzedaży (jako oryginał) wystarczy wejść na stronę beautyblender.
Druga nie jest żółta, tylko zielona-pisałam w poście.
Jedna dziewczyna tylko odpisała, że nie jest orginalna i nie potrafi uzasadnić swojej odpowiedzi... a jeśli cena jest wyznacznikiem.. to nie bardzo w to wierzę ponieważ ja sprzedaje dużo rzeczy na all za 1/3 ceny tylko dlatego że coś było np. nie trafionym prezentem a zalega mi w domu, a nie z chęci zarobku.
A założyłam nowy wątek ponieważ widzę, że nic się nie dzieje na tym forum, chyba wizaz wymiera powoli... bo na odpowiedzi czeka się po kilka dni...
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:22   #7
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Beauty Blender bling.ring kto ma?

Cytat:
Napisane przez xxoluniaxx Pokaż wiadomość
Druga nie jest żółta, tylko zielona-pisałam w poście.
Jedna dziewczyna tylko odpisała, że nie jest orginalna i nie potrafi uzasadnić swojej odpowiedzi... a jeśli cena jest wyznacznikiem.. to nie bardzo w to wierzę ponieważ ja sprzedaje dużo rzeczy na all za 1/3 ceny tylko dlatego że coś było np. nie trafionym prezentem a zalega mi w domu, a nie z chęci zarobku.
A założyłam nowy wątek ponieważ widzę, że nic się nie dzieje na tym forum, chyba wizaz wymiera powoli... bo na odpowiedzi czeka się po kilka dni...
A ja nie twierdzę, że kupiona przez Ciebie jest żółta
Napisałam, że nie widziałam żółtej gąbki w ofercie BB, o czym wspomniałam dlatego, że taka była dostępna na aukcji, do której link wcześniej wkleiłaś i z której prawdopodobnie skorzystałaś.
Przy okazji - zielonej w dużym rozmiarze też nie widziałam.

Nie musisz wierzyć w to, że coś jest podróbą bo ma niską cenę. Inni nie muszą wierzyć w to, że ktoś sprzedaje niemal hurtowo te same rzeczy za 1/3 ceny, bo lubi dokładać do interesu lub dostał na prezent 6 gąbek w różnych kolorach i chce się ich pozbyć. Każdy ma prawo wierzyć w to, co chce, tylko po co pytać, jeśli się wie lepiej.

Na forum ktoś odpowiada, jak wie co ma odpisać i/lub jak ma ochotę odpowiedzieć. Może to trwać dobę, kilka dni, a może nikt nie udzieli odpowiedzi. Brak natychmiastowej reakcji na pytanie nie oznacza, że założenie kolejnego wątku w tym samym temacie pomoże.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 14:55   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Beauty Blender bling.ring kto ma?

Cytat:
Napisane przez xxoluniaxx Pokaż wiadomość
Druga nie jest żółta, tylko zielona-pisałam w poście.
Jedna dziewczyna tylko odpisała, że nie jest orginalna i nie potrafi uzasadnić swojej odpowiedzi... a jeśli cena jest wyznacznikiem.. to nie bardzo w to wierzę ponieważ ja sprzedaje dużo rzeczy na all za 1/3 ceny tylko dlatego że coś było np. nie trafionym prezentem a zalega mi w domu, a nie z chęci zarobku.
A założyłam nowy wątek ponieważ widzę, że nic się nie dzieje na tym forum, chyba wizaz wymiera powoli... bo na odpowiedzi czeka się po kilka dni...
I co sprzedajesz przykładowo 100 sztuk tego samego produktu (nie wiem ile było na aukcji, strzelam), proszę Cię Obstawiam, że sprzedawca kupił hurtowo gąbki na chińskim ali i kręci biznes. Wpisz sobie na aliexpress, jest tego od groma w śmiesznych cenach.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

ps: weszłam w inne przedmioty sprzedającego i na 99% handluje rzeczami z ali, trochę tam siedzę i poznaję choćby po zdjęciach. Także sorry Przepłaciłaś na tych gąbkach jakieś dwie dychy

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2017-02-20 o 14:56
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 17:49   #9
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
Dot.: Beauty Blender bling.ring kto ma?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
I co sprzedajesz przykładowo 100 sztuk tego samego produktu (nie wiem ile było na aukcji, strzelam), proszę Cię Obstawiam, że sprzedawca kupił hurtowo gąbki na chińskim ali i kręci biznes. Wpisz sobie na aliexpress, jest tego od groma w śmiesznych cenach.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

ps: weszłam w inne przedmioty sprzedającego i na 99% handluje rzeczami z ali, trochę tam siedzę i poznaję choćby po zdjęciach. Także sorry Przepłaciłaś na tych gąbkach jakieś dwie dychy
Gąbkek było wystawione bodajże 8. Gąbki zwróciłam z opcją darmowego zwrotu wiec nic nie stracilam. W międzyczasie sobie zamówiłam orginal z sektory i mogłam porównać podroby są minimalnie większe, tron minimalnie ma inne kolory, a opakowanie jest większe i twardsze.
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 18:49:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.